Tengen___

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8265211203
Ø Taso6,658,508,828,13
Voitot386846,80%2100,00%763,64%10451,23%
Häviöitä430052,03%00,00%436,36%9345,81%
Tasapelejä971,17%00,00%00,00%62,96%
Taisteluja selvitty179321,69%150,00%436,36%6632,51%
Vaunuja tuhottu47950,5831,5090,821840,91
Tuhoamissuhde0,743,001,291,34
Vaunuja havaittu64610,7810,5030,272041,00
Vahinkoa aiheutettu719,022.153,501.602,911.472,66
Valtauspisteitä40920,5000,00635,73710,35
Puolustuspisteitä20070,2400,0000,00750,37
Kokemus454,901.295,50800,36787,46
WN7755,471762,631136,571199,83
WN8899,922582,231419,291723,90
Yhteensä
Taisteluja8265
Ø Taso6,65
Voitot386846,80%
Häviöitä430052,03%
Tasapelejä971,17%
Taisteluja selvitty179321,69%
Vaunuja tuhottu47950,58
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu64610,78
Vahinkoa aiheutettu719,02
Valtauspisteitä40920,50
Puolustuspisteitä20070,24
Kokemus454,90
WN7755,47
WN8899,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso8,50
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu31,50
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu2.153,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.295,50
WN71762,63
WN82582,23
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja11
Ø Taso8,82
Voitot763,64%
Häviöitä436,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu90,82
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu30,27
Vahinkoa aiheutettu1.602,91
Valtauspisteitä635,73
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus800,36
WN71136,57
WN81419,29
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja203
Ø Taso8,13
Voitot10451,23%
Häviöitä9345,81%
Tasapelejä62,96%
Taisteluja selvitty6632,51%
Vaunuja tuhottu1840,91
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu2041,00
Vahinkoa aiheutettu1.472,66
Valtauspisteitä710,35
Puolustuspisteitä750,37
Kokemus787,46
WN71199,83
WN81723,90
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu581,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus132,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu31,50
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu581,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus132,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot942,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1257,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty838,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu180,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu940,810,000,000,00
Valtauspisteitä331,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä351,6700,0000,0000,00
Kokemus482,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot942,86%
Häviöitä1257,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty838,10%
Vaunuja tuhottu160,76
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu180,86
Vahinkoa aiheutettu940,81
Valtauspisteitä331,57
Puolustuspisteitä351,67
Kokemus482,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja175000
Voitot6738,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10459,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4425,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu910,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu1210,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu467,120,000,000,00
Valtauspisteitä690,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä460,2600,0000,0000,00
Kokemus300,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja175
Voitot6738,29%
Häviöitä10459,43%
Tasapelejä42,29%
Taisteluja selvitty4425,14%
Vaunuja tuhottu910,52
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu1210,69
Vahinkoa aiheutettu467,12
Valtauspisteitä690,39
Puolustuspisteitä460,26
Kokemus300,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (179)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 8847,9343651841,70%764,84
Tiger II8867,9745433245,48%799,03
Tiger I7675,6936731942,63%657,29
Spähpanzer Ru 2519668,5553426547,17%855,54
Cromwell6541,3540122647,79%950,79
IS-38819,5748822646,46%789,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5200,9020522445,09%320,24
VK 36.01 (H)6379,0027921942,47%413,03
Spähpanzer SP I C7604,6844920353,20%1102,86
ISU-15281069,0552418345,90%962,51
E 7591233,0966617248,26%994,89
Centurion Mk. 7/191280,9070616244,44%1099,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,6815713540,74%8,14
Centurion Mk. I8908,3462111544,35%1016,06
IS7796,1647811053,64%1033,00
UDES 0381212,9259511040,91%1080,06
KV-856545,8435510748,60%801,50
AMX 12 t6442,5839910745,79%1073,60
T-1091289,5679010651,89%1183,24
Leopard Prototyp A91438,7572310351,46%1183,82
SU-1527645,2646410242,16%710,76
SU-1006504,2337710050,00%766,34
SU-855303,072509852,04%541,00
Hummel6592,323269347,31%835,90
GSR 3301 Setter7327,215359050,00%568,52
AMX ELC bis5208,482748444,05%463,02
Object 70491804,027058343,37%1346,37
TL-7 91436,007748145,68%1116,86
G.W. Panther7797,586287956,96%899,71
Object 277101708,616817744,16%1192,58
Pz.Kpfw. II Luchs486,171837536,00%34,66
Grille5401,412477451,35%762,66
Comet7578,554987149,30%757,80
Škoda T 5091647,078016852,94%1434,29
T3281116,587216645,45%1067,47
SU-85B4250,421946639,39%393,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4251,402176346,03%508,55
T297920,476506246,77%1043,01
E 100101692,247836253,23%1238,23
T1 Heavy5378,023026043,33%573,11
M5 Stuart4165,322696036,67%220,90
StuG III Ausf. G5372,852965937,29%691,25
KV-1S6435,563185938,98%557,48
121B 101283,926005935,59%761,36
Challenger71220,936925747,37%1495,62
Cruiser Mk. IV4103,491575547,27%121,21
Pz.Kpfw. 38 (t)390,781485451,85%159,40
M75221,652455451,85%722,40
Matilda4388,603405356,60%1189,70
TVP VTU Koncept81350,507555251,92%1747,38
T-28478,801675145,10%53,26
VK 16.02 Leopard5182,043145054,00%470,84
Crusader6380,394134942,86%941,90
Wespe379,151014837,50%13,26
KV-15292,102524841,67%335,84
CS-4471190,727354744,68%1735,28
Type 6892019,229164544,44%1771,65
Marder 38T4215,511964346,51%358,08
Vickers Medium Mk. I136,67864254,76%119,69
Ikv 65 Alt II6723,955574163,41%1331,43
Type 5781514,078394153,66%1622,96
VK 30.02 (D)7814,335853938,46%1046,92
T404223,132643953,85%442,53
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,791683836,84%177,87
Somua SM 81474,848173850,00%1595,60
Type 3 Ho-Ni III5354,812383743,24%521,32
Pz.Sfl. IVb4131,891583751,35%259,29
Leichttraktor141,03943627,78%0,03
CS-5991489,177333644,44%1247,40
Charioteer81326,256933644,44%1304,81
T-345384,713653545,71%808,88
Covenanter5145,292813562,86%418,88
Leopard 1101678,777423551,43%1234,71
AMX 13 757491,975213342,42%892,57
Hotchkiss EBR7680,188373375,76%1798,61
Panhard AML Lynx 6x68710,827503357,58%1390,60
CS-52 LIS 81455,367963351,52%1679,31
Manticore10983,036453342,42%986,10
Ikv 1035469,593623250,00%1007,60
Cruiser Mk. III3102,341593234,38%216,06
P.44 Pantera81061,686583148,39%1167,46
Panhard AMD 178B6345,394933154,84%883,19
Char Futur 4 91388,106893046,67%1010,73
M66356,143742842,86%280,81
P.43 ter71199,828142853,57%1960,17
SU-76M4159,141782857,14%349,12
Churchill I5537,964972759,26%1124,96
VK 30.02 (M)6768,155572740,74%1314,65
B.U.G.I.6903,046202548,00%1571,46
VK 30.01 (H)5615,834872352,17%1492,52
Pz.Kpfw. 35 (t)243,141152240,91%3,22
Centurion Action X101554,367272259,09%1189,57
T-505166,552842245,45%375,18
Rheinmetall Skorpion G 81394,595012259,09%1713,23
SU-130PM 81200,008542176,19%1315,01
Cruiser Mk. I1109,251522035,00%319,51
CS-5381614,118551957,89%2282,20
T-463112,171911861,11%411,03
Valentine AT481,281691861,11%199,64
P.43 bis6815,886821758,82%1682,43
M2 Medium Tank353,411221741,18%12,14
T3 HMC265,76911735,29%22,47
T-15061572,949901764,71%3478,80
Škoda T 245704,505651643,75%2062,48
M3 Lee4172,382131668,75%637,72
Achilles61022,068301675,00%2159,47
M446769,194981637,50%1038,24
Type 4 Ju-To7947,537301566,67%1184,32
T-34-3 8994,406831546,67%1029,91
Škoda T 256745,076351464,29%1563,89
AMX 404143,712041442,86%327,84
60TP Lewandowskiego101352,297231442,86%742,21
Strv 103-091684,436851450,00%1297,37
M1271198,646511442,86%1416,88
Vickers Medium Mk. III3151,151801353,85%468,93
T-26229,92731338,46%0,86
Marder II3167,622011361,54%488,43
Universal Carrier 2-pdr2102,001291361,54%354,02
Object 252U 81206,858211361,54%1256,14
AMX 38385,821901127,27%16,73
Renault Otsu154,301031050,00%73,88
Pz.Kpfw. I240,701341050,00%111,42
Heavy Tank No. VI 6525,904421030,00%575,46
Cromwell B 6563,805431050,00%903,28
Dicker Max 6373,404391050,00%499,40
Leox 92042,808621050,00%1717,87
Type 95 Heavy4212,56210944,44%452,50
Type 91 Heavy3154,11242944,44%311,22
AT-12138,11150966,67%533,50
G.Pz. Mk. VI (e)236,78117955,56%169,26
M3 Stuart393,75287862,50%313,63
T2 Medium Tank242,0098837,50%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G347,88117837,50%0,00
G.W. Tiger (P)81008,38918875,00%1180,55
T56 GMC3318,43364757,14%1140,69
Type 71102022,14804757,14%1417,73
Pvlvv fm/422103,83170650,00%301,88
KV-1SA 5386,33467666,67%749,95
Super Hellcat 7827,67627666,67%1340,70
M2 Light2151,6028150,00%430,62
M4A1 FL 10 6605,40512540,00%729,56
Chi-Go 71334,20790540,00%1498,74
Vickers Medium Mk. II2125,25149425,00%391,67
Strv m/382106,5012740,00%225,37
TKS z n.k.m. 20 mm 2138,00168425,00%500,66
T1 Cunningham129,5070450,00%75,29
Pz.Kpfw. II2121,00290450,00%358,50
MS-1149,75133475,00%261,00
T-50-2 6376,00285425,00%657,29
IS-3A 81876,251019450,00%2338,64
43 M. Toldi III 3267,00397450,00%1345,47
Renault FT160,00106333,33%81,90
Windhund 81075,67732366,67%1253,76
TS-54 8948,00620333,33%622,13
MKA 2120,6720330,00%176,16
M24E2 Super Chaffee 673,67463366,67%261,00
T28 Concept 7908,00726366,67%1339,55
Strv fm/211157,50180250,00%741,49
LT vz. 35260,501412100,00%275,13
LT vz. 38374,507220,00%16,86
BT-220,002042100,00%261,00
Renault NC-3110,001620,00%0,00
Ikv 72358,00118250,00%103,72
Sav m/434297,00310250,00%653,21
T3E2 Medium Tank 3288,50501250,00%1359,37
Convert. Medium Tank T3 3243,50328250,00%554,63
T-29 3100,50198250,00%166,05
StuG IV 5596,50459250,00%1300,66
Kolohousenka1133,001741100,00%667,65
TVP T 50/51101514,0050910,00%783,98
Type 97 Te-Ke 20,001291100,00%261,00
M10 Wolverine5111,005110,00%0,00
Type 3 Ju-Nu60,0012810,00%0,00
HWK 128467,0018810,00%454,32
Gabler’s Destroyer 50,0018310,00%0,00
Black Prince II 71249,0067110,00%1719,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5292,0021510,00%401,06
T-116 3484,0032910,00%1687,82
L-60 2141,0033510,00%614,53

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.9.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 4.11.2020
Lähti: 10.9.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 4.11.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.12.2015
Lähti: 10.3.2018