Tboneisgaming

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.5.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17166000
Ø Taso6,750,000,000,00
Voitot813547,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä885051,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1811,05%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty436525,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu108970,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu136040,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu705,740,000,000,00
Valtauspisteitä62780,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90090,5200,0000,0000,00
Kokemus527,070,000,000,00
WN7805,650,000,000,00
WN8852,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17166
Ø Taso6,75
Voitot813547,39%
Häviöitä885051,56%
Tasapelejä1811,05%
Taisteluja selvitty436525,43%
Vaunuja tuhottu108970,63
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu136040,79
Vahinkoa aiheutettu705,74
Valtauspisteitä62780,37
Puolustuspisteitä90090,52
Kokemus527,07
WN7805,65
WN8852,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja130000
Voitot4030,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8867,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2620,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,2600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu870,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu938,020,000,000,00
Valtauspisteitä880,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,0300,0000,0000,00
Kokemus463,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja130
Voitot4030,77%
Häviöitä8867,69%
Tasapelejä21,54%
Taisteluja selvitty2620,00%
Vaunuja tuhottu340,26
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu870,67
Vahinkoa aiheutettu938,02
Valtauspisteitä880,68
Puolustuspisteitä40,03
Kokemus463,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot525,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1575,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty525,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu70,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu672,700,000,000,00
Valtauspisteitä633,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,1000,0000,0000,00
Kokemus384,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot525,00%
Häviöitä1575,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty525,00%
Vaunuja tuhottu90,45
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu70,35
Vahinkoa aiheutettu672,70
Valtauspisteitä633,15
Puolustuspisteitä20,10
Kokemus384,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16000
Voitot531,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1168,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty212,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu30,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu432,690,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus346,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16
Voitot531,25%
Häviöitä1168,75%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty212,50%
Vaunuja tuhottu80,50
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu30,19
Vahinkoa aiheutettu432,69
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus346,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja66000
Voitot2842,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3857,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2639,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu390,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu887,120,000,000,00
Valtauspisteitä701,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1702,5800,0000,0000,00
Kokemus703,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja66
Voitot2842,42%
Häviöitä3857,58%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2639,39%
Vaunuja tuhottu500,76
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu390,59
Vahinkoa aiheutettu887,12
Valtauspisteitä701,06
Puolustuspisteitä1702,58
Kokemus703,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja421000
Voitot15837,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25861,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12730,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1890,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu2540,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu566,950,000,000,00
Valtauspisteitä2010,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2930,7000,0000,0000,00
Kokemus410,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja421
Voitot15837,53%
Häviöitä25861,28%
Tasapelejä51,19%
Taisteluja selvitty12730,17%
Vaunuja tuhottu1890,45
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu2540,60
Vahinkoa aiheutettu566,95
Valtauspisteitä2010,48
Puolustuspisteitä2930,70
Kokemus410,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja118000
Voitot4538,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7261,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2823,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu520,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu560,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.077,240,000,000,00
Valtauspisteitä670,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä890,7500,0000,0000,00
Kokemus553,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja118
Voitot4538,14%
Häviöitä7261,02%
Tasapelejä10,85%
Taisteluja selvitty2823,73%
Vaunuja tuhottu520,44
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu560,47
Vahinkoa aiheutettu1.077,24
Valtauspisteitä670,57
Puolustuspisteitä890,75
Kokemus553,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (331)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T297897,3464162648,72%1041,35
T328909,1067250350,30%946,40
IS-381049,6367246249,35%1105,07
M10391056,3961545743,11%832,72
T34 8712,6958033552,54%725,10
T26E4 SuperPershing 8632,2654131338,98%532,95
T110E5101268,6264730145,51%819,55
T9591160,5862027244,49%777,35
IS-6 8925,4464026948,70%919,68
Object 252U 81134,1370625148,21%1073,22
TOG II* 6577,7050624544,90%855,88
M18 Hellcat6614,7349523246,12%954,61
M40/M4381068,6756422648,23%1202,84
T-1091163,7165722047,73%1002,11
M26 Pershing8803,9063221051,90%935,69
M66557,4648120644,17%725,10
KV-26725,2659620251,98%1239,34
T3091287,0161420144,28%1023,82
Cromwell B 6508,5156218853,19%845,11
M53/M5591273,3062718648,92%1241,43
T14 5281,3140118544,86%379,12
KV-48939,3166518450,00%1051,50
T288882,3257617652,27%829,89
M46 Patton9935,6561616947,34%773,41
IS7878,9562816447,56%1160,35
T1 Heavy5318,1539516149,69%482,54
M127804,7851215950,94%990,28
ISU-1528888,6052515640,38%717,51
T28 Prototype81042,2060515644,87%993,91
IS-7101274,0164115341,83%767,78
SU-1527711,7949715144,37%844,52
KV-15435,8745515149,67%840,21
KV-37787,8861314847,97%965,94
T-345398,1343914553,79%1095,68
T-1506629,7755614249,30%994,17
T1 HMC2110,8816313748,91%523,82
T1 Cunningham168,2417313540,74%161,10
Comet7683,7964812050,83%1079,20
M54 Renegade 8992,9163811746,15%901,66
M7 Priest3179,7122111643,10%335,09
Object 703 Version II 81041,6769711644,83%971,77
Super Conqueror101298,5864211538,26%720,51
T71 DA7313,2550211443,86%410,86
T207646,2053211045,45%786,81
KV-856608,6753111052,73%958,81
T3 HMC2130,2723111047,27%414,08
M415497,9940110943,12%711,93
Löwe 8865,0764110945,87%827,40
M446603,9748210859,26%1077,10
M4A3E8 Fury 6468,7449210748,60%796,65
SU-1006700,5551210645,28%1302,51
M2 Medium Tank386,2218210652,83%168,39
Centurion Mk. I8750,7356310139,60%804,94
T56 GMC3159,4726010151,49%411,52
M374349,293139945,45%1123,35
T675361,013619943,43%631,49
FV3046537,594289848,98%877,58
IS-2 7809,196709859,18%1070,16
ST-I91176,186749750,52%1019,94
M41 Walker Bulldog8342,685339153,85%513,44
M46 Patton KR 8779,565919140,66%764,63
T698764,626259050,00%877,40
Ram II 5223,463619044,44%332,68
T404248,263168949,44%473,31
Black Prince7730,446208848,86%857,19
T2 Medium Tank274,761658750,57%218,30
Cromwell6567,435308643,02%967,28
Churchill I5540,855118545,88%1141,82
T-54 first prototype 8627,375428237,80%581,98
Tiger I7847,265918140,74%954,79
T25/27623,814988043,75%767,31
M24 Chaffee5188,834147553,33%546,21
M8A14167,332587345,21%221,20
T499353,825847353,42%374,65
SU-100Y 6504,594277342,47%641,84
FCM 36 Pak 40 3225,503527261,11%562,99
T-34-856544,535517262,50%1133,55
SU-122-44 7701,564917139,44%699,74
SU-86593,744236848,53%767,32
AT 86620,535476848,53%1088,32
VK 30.01 (H)5475,744576642,42%1039,91
Conqueror9972,946066642,42%670,52
M2 Light255,831736544,62%43,84
T376260,854646546,15%501,69
M3 Lee4102,502126448,44%169,85
Sherman Firefly6643,165446448,44%1244,81
T25 AT7801,625506350,79%1003,76
Panther/M10 7437,114826243,55%447,27
Churchill III 5311,574616030,00%389,68
M3 Stuart347,331745851,72%112,15
T-34-85 Rudy 6466,334765850,00%683,98
Vickers Medium Mk. I195,301985653,57%390,25
LT-432 8450,826005648,21%674,45
Object 252U Defender 81024,046985650,00%1025,41
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3269,555015660,71%694,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8776,525505644,64%701,59
M36 Jackson6394,914255550,91%553,98
M5 Stuart473,912505446,30%59,66
Crusader 5.5-in. SP7677,255175240,38%818,79
T-437663,925985145,10%994,73
Strv S1 8953,224925133,33%681,73
M22 Locust 355,822025139,22%1,55
M4A1 Sherman5312,163715044,00%632,55
M10 Wolverine5360,243795046,00%689,15
SU-855466,303404742,55%907,88
AT 25342,343754748,94%673,04
Churchill VII6545,915314654,35%911,44
SU-122A5511,393634639,13%1109,27
KV-1S6468,874544647,83%742,10
VK 36.01 (H)6771,696474557,78%1506,27
T-34-85M 6517,295454555,56%775,67
Object 277101219,826214440,91%747,89
Rheinmetall Skorpion G 8717,124624334,88%480,56
SU-85I 5345,913254337,21%502,16
T34 B 8879,866164346,51%874,87
FCM 50 t 8822,935524337,21%712,76
Caernarvon8841,696994259,52%895,91
T-549961,405964238,10%685,54
M4A3E8 Sherman6464,834984148,78%757,84
Ikv 1035322,623553745,95%623,10
Tiger II81033,707743762,16%1258,56
FV215b 101006,575983743,24%618,76
T2 Light Tank 228,781773756,76%160,03
E 25 7631,244623740,54%634,09
FV4202 8848,116173644,44%934,63
Matilda4388,894053548,57%1052,44
SU-14-17809,665673545,71%1128,64
Universal Carrier 2-pdr269,591183441,18%32,63
Tortoise9935,596383444,12%567,02
KV-220-2 5455,976013458,82%757,33
AT 15A 7741,065643455,88%929,11
M4A3E2 Sherman Jumbo6420,274193348,48%648,24
Sherman III5421,034823345,45%1132,01
105 leFH18B2 5495,034533253,13%907,77
Challenger7735,595393243,75%813,63
T-284322,293403132,26%837,06
SU-85B4322,613703154,84%800,48
Excelsior 5358,063893138,71%482,99
M75217,173073043,33%591,26
Centurion Mk. 7/19848,975413036,67%540,92
SU-130PM 8979,335783043,33%737,70
KV-5 8739,506493060,00%793,02
IS-3A 81196,207923053,33%1225,29
Leichttraktor199,972312948,28%345,25
Archer5417,384602958,62%1002,07
Achilles6761,686422850,00%1546,42
Heavy Tank No. VI 6787,935932839,29%1239,18
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8761,146852850,00%839,89
ISU-122S 7836,115722860,71%1180,85
Churchill Gun Carrier6253,673182737,04%166,36
Birch Gun4302,733122650,00%1237,62
Object 25791153,655542626,92%828,35
Dicker Max 6461,194562665,38%804,37
T-28E with F-30 4281,233712661,54%651,10
SU-54300,283132548,00%650,32
Matilda Black Prince 5263,042902536,00%360,67
B14246,133092441,67%472,12
Type 59 8977,917832254,55%1355,53
S-517703,865622250,00%805,49
T-46396,552502254,55%274,87
BDR G1 B5533,824912250,00%970,63
T92 HMC101522,686682259,09%1468,12
E 7591065,596402245,45%768,62
AT-1299,141742138,10%156,22
SU-100M17591,295442166,67%802,09
Durchbruchswagen 24316,404192050,00%864,04
Sexton I 3173,852082040,00%319,38
M4A1 Revalorisé 8814,755052030,00%683,41
Valentine3316,793751942,11%1067,89
FV4201 Chieftain Proto 91120,747531947,37%984,15
M56 Scorpion 7697,635421947,37%840,70
T-44-100 8646,165691952,63%669,94
Valentine AT4183,832951861,11%462,89
FV215b (183) 10376,782421811,11%0,00
T110E4101549,335621833,33%831,70
T110E3101571,065281833,33%830,56
Renault FT1101,412241747,06%428,18
WZ-111 8749,886481747,06%717,75
ARL 446677,356091764,71%1322,71
Alecto4224,822841747,06%425,15
FV217 Badger101031,825151735,29%445,41
T-832 81203,717741747,06%1139,22
STG 81270,536231735,29%1403,89
T26E5 81009,657301752,94%1236,23
AMX M4 mle. 49 8811,355491729,41%644,01
112 8732,596181747,06%702,52
T57 Heavy101892,818511662,50%1644,64
IS-6 B 81060,137711656,25%1233,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4383,445331656,25%888,37
SU-76M4151,801951526,67%179,53
Bishop5536,674681553,33%1338,48
AT 771020,076651450,00%1212,34
FV2078749,574871435,71%569,40
M4 Improved 5367,294211442,86%785,47
Tiger 131 6805,715991435,71%1288,00
Progetto M35 mod. 46 8499,794261428,57%251,55
King Tiger (Captured) 71130,297741457,14%1725,55
Super Hellcat 7683,144581442,86%754,76
AMX Chasseur de chars 8580,295421457,14%632,26
Grant4181,382671346,15%383,90
Strv 103-09903,625161338,46%518,59
Loyd Gun Carriage2151,462221346,15%1084,82
Object 140101124,157361369,23%934,54
Chrysler K GF 8638,085371338,46%433,79
IS-27783,585681233,33%875,86
IS-4101255,086231241,67%715,68
KV-137450,834961250,00%599,52
Conqueror Gun Carriage101246,837501275,00%1198,67
BT-SV 3211,923701275,00%755,96
Sexton II3152,091801136,36%394,84
T-262156,092411154,55%689,97
SU-263129,092971172,73%364,93
Object 274a 81052,005761136,36%952,69
AE Phase I 91082,555721136,36%659,26
Panzer 58 Mutz 8469,506211070,00%529,25
50TP prototyp 8830,22531933,33%529,79
Krupp-Steyr Waffenträger 7815,89596955,56%1030,18
Crusader6158,00336862,50%381,93
Cruiser Mk. IV4123,13204837,50%119,40
IS-2-II8780,88577837,50%575,98
Bisonte C45 8697,00617862,50%638,58
KV-2 (R) 6475,63481850,00%552,51
WZ-111 Alpine Tiger 8894,00687837,50%863,69
M48A5 Patton10744,43320714,29%267,04
T54E19958,71722771,43%869,16
Vickers Medium Mk. II234,83132650,00%90,68
MS-1192,17249683,33%534,02
T-4481287,17783666,67%1845,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3239,17371666,67%793,99
M6A2E1 81083,83819666,67%1335,20
Primo Victoria 8503,17479633,33%317,74
IS-5 (Object 730) 81362,67511616,67%1523,04
BT-7 artillery 3372,83415633,33%1471,09
Lorraine 40 t 8960,50557633,33%802,64
Type 64 6246,00337633,33%326,91
Strv 103B101436,40536540,00%700,16
Covenanter5139,20327560,00%365,09
AT 158563,60508540,00%307,15
T21670,80334540,00%28,33
T18 HMC3250,20319560,00%1207,08
leKpz M 41 90 mm GF 8145,60302520,00%0,00
Großtraktor - Krupp 363,60207580,00%261,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 6629,40678580,00%1214,46
M2295,50219425,00%211,76
BT-7444,75214475,00%261,00
Pz.Kpfw. II2193,25474450,00%795,25
Sav m/434408,50475450,00%1059,24
SU-182245,75316475,00%2108,79
Cruiser Mk. II2216,00417475,00%1085,13
Cruiser Mk. III345,002044100,00%261,00
E 75 TS 81305,009914100,00%1392,57
STG Guard 8582,5032240,00%351,94
Škoda T 56 81136,00574425,00%879,62
Matilda IV 558,00233475,00%261,00
Pz.Kpfw. V/IV 5378,25460450,00%341,44
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5581,50611450,00%1395,21
FV201 (A45) 7589,00577450,00%721,20
T92 839,25408450,00%128,56
T78 6385,5022740,00%251,89
Somua SM 81407,25460425,00%1039,86
WZ-120-1G FT 8628,25592450,00%487,61
AMX 13 57 GF 7334,75453425,00%327,62
59-Patton 8521,25347425,00%348,75
Pudel 6312,67375333,33%278,28
Renault Otsu1101,002833100,00%465,12
Cruiser Mk. I162,00157333,33%53,73
T-505134,33249333,33%165,15
T-703202,00394366,67%855,58
FV224 Chopper7154,67420366,67%261,00
IS-2M 71842,6713043100,00%2908,69
Kanonenjagdpanzer 105 8918,00635366,67%899,83
KV-122 7672,33624366,67%902,68
T-127 3206,673923100,00%755,50
Tetrarch 296,67234366,67%460,52
T28 Concept 71136,009933100,00%1496,59
Caernarvon Action X 8617,67593366,67%638,89
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6453,67368366,67%808,63
T25 Pilot Number 1 8609,337383100,00%689,91
T26E3 Eagle 7 7736,67491333,33%740,28
TS-5 8561,0037230,00%236,89
StuG IV 5424,00507366,67%1127,59
M10 RBFM 5347,675283100,00%677,35
Kanonenjagdpanzer 8627,67736366,67%774,46
Type 62 7160,5015620,00%30,03
TKS z n.k.m. 20 mm 250,50280250,00%114,92
BT-22128,503822100,00%699,80
Renault NC-3110,0051250,00%85,14
Stuart I-IV3203,004752100,00%866,47
WZ-111 model 1-49972,5031720,00%520,71
UDES 038350,5034920,00%63,88
E 10010530,0030520,00%77,95
AMX 50 Foch (155) 101019,0021320,00%447,00
T-60263,50160250,00%89,49
Škoda T 40 61282,00704250,00%2892,09
Valentine II 40,005920,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5653,50489250,00%1530,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2106,00298250,00%354,50
VK 45.03 7359,005702100,00%411,78
D23305,0026610,00%1201,60
4TP10,001251100,00%261,00
D120,003210,00%0,00
A-20548,005410,00%0,00
Vickers Medium Mk. III3198,002611100,00%763,91
11080,005121100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2129,0021310,00%402,36
WZ-111 model 5A102663,0012381100,00%2263,09
Centurion Action X100,0036510,00%0,00
T-80454,003211100,00%261,00
T82 HMC43,001771100,00%261,00
Tiger-Maus 91741,0012151100,00%1583,68
FV227 Conceiver81488,0046110,00%1817,83
ISU-152K 8687,007891100,00%631,96
K-2 8409,0035110,00%126,53
KV-1SA 5312,0020710,00%315,59
Pz.Sfl. IC 4144,0013210,00%138,20
T-34 shielded 5124,0018510,00%5,03
T-29 3151,004401100,00%544,47
T-45 2589,008751100,00%3553,36
T77 8362,0029610,00%64,78
Strv m/42-57 Alt A.2 6145,003571100,00%261,00
STA-2 8889,009001100,00%1011,13
AC 1 Sentinel 4243,004471100,00%856,76
Lansen C 80,005091100,00%261,00
AMX ELC 901 6173,004561100,00%432,68
Panther mit 8,8 cm L/71 81771,0066010,00%2230,74
Chrysler K 8352,0015010,00%79,42
BZ-176 8678,0029010,00%303,22
Bat.-Châtillon Bourrasque 81428,0054910,00%1400,86
Valiant 5453,0026910,00%656,76
TL-1 LPC 80,0014110,00%0,00
Turán III prototípus 5328,004131100,00%729,46

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.5.2023
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.5.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.6.2020
Lähti: 31.5.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 23.8.2022
Lähti: 26.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.6.2015
Lähti: 8.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.8.2017
Lähti: 17.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.12.2018
Lähti: 4.11.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 28.10.2022
Lähti: 24.1.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.12.2014
Lähti: 8.6.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 24.4.2018
Lähti: 24.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.11.2019
Lähti: 25.6.2020