Taticu

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 31.5.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2738835155562
Ø Taso7,388,069,178,92
Voitot1282746,83%2262,86%8856,77%29051,60%
Häviöitä1417051,74%1234,29%6541,94%26446,98%
Tasapelejä3911,43%12,86%21,29%81,42%
Taisteluja selvitty587121,44%1028,57%3723,87%13123,31%
Vaunuja tuhottu162250,59351,001170,755841,04
Tuhoamissuhde0,751,400,991,35
Vaunuja havaittu200350,73461,311851,196241,11
Vahinkoa aiheutettu824,791.116,031.606,391.799,72
Valtauspisteitä152890,5600,0070,051150,20
Puolustuspisteitä41820,15802,291330,861610,29
Kokemus529,62882,74835,87863,76
WN7740,181475,151207,081287,25
WN8829,651742,641544,631826,04
Yhteensä
Taisteluja27388
Ø Taso7,38
Voitot1282746,83%
Häviöitä1417051,74%
Tasapelejä3911,43%
Taisteluja selvitty587121,44%
Vaunuja tuhottu162250,59
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu200350,73
Vahinkoa aiheutettu824,79
Valtauspisteitä152890,56
Puolustuspisteitä41820,15
Kokemus529,62
WN7740,18
WN8829,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja35
Ø Taso8,06
Voitot2262,86%
Häviöitä1234,29%
Tasapelejä12,86%
Taisteluja selvitty1028,57%
Vaunuja tuhottu351,00
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu461,31
Vahinkoa aiheutettu1.116,03
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä802,29
Kokemus882,74
WN71475,15
WN81742,64
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja155
Ø Taso9,17
Voitot8856,77%
Häviöitä6541,94%
Tasapelejä21,29%
Taisteluja selvitty3723,87%
Vaunuja tuhottu1170,75
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu1851,19
Vahinkoa aiheutettu1.606,39
Valtauspisteitä70,05
Puolustuspisteitä1330,86
Kokemus835,87
WN71207,08
WN81544,63
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja562
Ø Taso8,92
Voitot29051,60%
Häviöitä26446,98%
Tasapelejä81,42%
Taisteluja selvitty13123,31%
Vaunuja tuhottu5841,04
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu6241,11
Vahinkoa aiheutettu1.799,72
Valtauspisteitä1150,20
Puolustuspisteitä1610,29
Kokemus863,76
WN71287,25
WN81826,04
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja144101323
Voitot69047,88%00,00%646,15%1147,83%
Häviöitä74751,84%00,00%753,85%1252,17%
Tasapelejä40,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty48033,31%00,00%538,46%939,13%
Vaunuja tuhottu8290,5800,00141,08190,83
Tuhoamissuhde0,860,001,751,36
Vaunuja havaittu12940,9000,00100,77200,87
Vahinkoa aiheutettu1.458,700,002.198,461.919,70
Valtauspisteitä41822,9000,00765,851516,57
Puolustuspisteitä38912,7000,00544,15542,35
Kokemus726,850,00883,46808,13
Yhteensä
Taisteluja1441
Voitot69047,88%
Häviöitä74751,84%
Tasapelejä40,28%
Taisteluja selvitty48033,31%
Vaunuja tuhottu8290,58
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu12940,90
Vahinkoa aiheutettu1.458,70
Valtauspisteitä41822,90
Puolustuspisteitä38912,70
Kokemus726,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja13
Voitot646,15%
Häviöitä753,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty538,46%
Vaunuja tuhottu141,08
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu100,77
Vahinkoa aiheutettu2.198,46
Valtauspisteitä765,85
Puolustuspisteitä544,15
Kokemus883,46
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja23
Voitot1147,83%
Häviöitä1252,17%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty939,13%
Vaunuja tuhottu190,83
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu200,87
Vahinkoa aiheutettu1.919,70
Valtauspisteitä1516,57
Puolustuspisteitä542,35
Kokemus808,13

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja225000
Voitot10044,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12354,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5323,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1170,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu1830,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.737,760,000,000,00
Valtauspisteitä1980,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1410,6300,0000,0000,00
Kokemus728,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja225
Voitot10044,44%
Häviöitä12354,67%
Tasapelejä20,89%
Taisteluja selvitty5323,56%
Vaunuja tuhottu1170,52
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu1830,81
Vahinkoa aiheutettu1.737,76
Valtauspisteitä1980,88
Puolustuspisteitä1410,63
Kokemus728,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (515)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
SU-130PM 81386,5773363248,73%1344,61
Super Hellcat 7555,2045434046,18%618,40
Manticore10877,7576533249,70%989,42
XM57 81680,7284231351,12%1640,23
Leox 91628,4375230946,60%1311,87
Tiger I7557,6637129242,47%495,75
KV-15303,7328723051,30%472,99
Tiger II8610,3644922240,99%426,58
Object 252U 81183,4578421552,09%1276,78
Rhm.-Borsig Waffenträger8886,5254321144,55%679,58
Jagdtiger9750,7143121038,10%335,02
Jagdpanther7403,7827020239,11%269,71
T297575,6743820048,00%517,27
Grille 15101811,5464920044,00%1175,75
Ferdinand8640,8942019745,18%433,86
Pz.Kpfw. 35 (t)2163,9424719558,97%946,80
IS-38534,8947718741,18%344,18
Rheinmetall Skorpion G 81416,1573218047,78%1486,60
IS-7101605,7372317640,91%1148,18
T7 Combat Car 2126,1622417251,16%543,12
KV-856389,8829717045,29%470,63
M66439,3033216949,70%524,95
KV-37506,6335816948,52%479,06
Škoda T 56 81287,6081116950,89%1237,84
T110E5101333,3871916543,03%790,16
SDP wz 66 Grom 81283,7872616446,95%1212,86
TVP VTU Koncept8465,2743815141,06%337,23
T328525,4047414945,64%372,36
Leo7454,2545214845,95%493,25
Jagdpanzer E 100101480,9363514746,94%892,59
M40/M438749,9962614253,52%711,50
Bat.-Châtillon 12 t8615,5166114045,00%1029,52
IS-3-II9740,1252414049,29%500,85
T207704,6458813946,04%872,22
T3091202,8167413850,00%952,88
SFAC 105 81295,6768213847,83%1175,41
Leopard 1101704,3762013735,77%1073,93
S-517460,7247113540,00%307,53
VK 36.01 (H)6375,5033413253,03%513,29
T288963,5662413246,21%814,69
STA-18514,1050213144,27%433,43
P.43 bis6497,8639212950,39%791,64
Conqueror91132,7666712842,97%809,46
StuG III Ausf. G5279,1720012742,52%409,62
M1039750,4657312643,65%469,20
SU-1006366,9829512541,60%375,40
Leopard Prototyp A9962,1563312554,40%777,77
M53/M559675,3757112540,80%429,68
Jagdpanzer IV6490,4529612344,72%744,42
E 759485,1646712338,21%137,42
KV-26569,8745712353,66%894,68
Sturer Emil7377,1132012342,28%267,29
T-345177,7223712244,26%244,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4151,2816812249,18%226,68
Škoda T 509932,9459512245,08%658,84
Prototipo Standard B9960,4360012241,80%617,86
Lorraine 155 mle. 518517,9239912040,00%320,06
Type 5 Ka-Ri 81489,8173712048,33%1367,11
Pz.Kpfw. III/IV5193,0020811853,39%379,99
Churchill III 5342,6642211647,41%533,48
Object 2579885,9358211442,11%583,51
FV230 Canopener101596,3980211450,00%1016,58
Maus101446,6077311248,21%979,54
VK 100.01 (P)8655,2157211246,43%503,59
50TP Tyszkiewicza9980,5064011145,95%679,91
SU-1527462,1635111052,73%480,03
ELC EVEN 90 8429,6361211047,27%654,32
Konštrukta T-34/1007418,4237510944,04%411,23
M3 Lee4185,8219210939,45%437,15
UDES 038660,0646410837,04%406,21
MBT-B 102025,7375710842,59%1412,06
T-1506416,9633710652,83%567,26
IS7448,8840710448,08%394,85
60TP Lewandowskiego101441,1469610446,15%872,25
Charioteer8858,0551810437,50%637,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5195,9322610452,88%379,22
KV-1S6292,7028910444,23%308,62
SU-855274,9520910344,66%419,20
AMX M4 mle. 54101650,5173810346,60%1093,79
Mäuschen9851,6860310137,62%489,66
FV215b (183) 101302,5063110050,00%804,90
T-1091142,4866110040,00%854,53
Taschenratte111865,5499310057,00%1084,37
M446582,823909951,52%905,04
Panhard EBR 10510888,517509954,55%978,85
FV229 Contender9960,286459940,40%610,18
Bat.-Châtillon 155 559839,396419848,98%722,33
T54E191177,527189848,98%969,24
LPT-67 Šelma9711,185929746,39%775,88
WZ-111G FT91459,326609745,36%985,82
SU-100Y 6536,173749641,67%704,37
T1 Heavy5296,122739346,24%431,68
Caernarvon8678,675129331,18%476,17
BZ-587526,035429253,26%514,82
CS-447620,165469154,95%817,65
Bat.-Châtillon Bourrasque 81018,416249040,00%916,38
53TP Markowskiego8428,885008951,69%314,76
AMX ELC bis5157,222408944,94%307,36
AMX 50 Foch91387,827288847,73%1031,74
LHMTV8339,915328845,45%406,77
Object 43091377,337278745,98%1104,78
Versuchspanzer 5791433,807668744,83%1004,05
GSR 3301 Setter7198,924918745,98%232,40
212A9933,727008658,14%783,65
Semovente M43 Bassotto6447,613418543,53%522,40
Panhard EBR 909668,567198445,24%825,25
Ikv 90 Typ B7447,104298355,42%510,58
SDP 58 Kilana8835,806038346,99%713,71
BZ-1668696,585478334,94%526,55
Škoda T 256467,935018253,66%784,07
Strv 103-091395,206868250,00%1048,70
DBV-152 102530,127288250,00%1590,51
Black Prince7579,535368040,00%538,50
T9591394,257348047,50%945,93
Grille5288,472257949,37%468,64
BZ-6891392,616917937,97%974,98
FV4004 Conway91074,116337948,10%795,12
Kampfpanzer 67101752,977777948,10%1155,21
M2 Light2544,005027847,44%2619,02
AMX M4 mle. 457497,184637841,03%406,88
TNH T Vz. 5191545,577997751,95%1299,47
CS-5991059,396577741,56%799,24
Panther II8814,756477748,05%912,04
T25 AT7512,944037748,05%477,60
BZT-70 101638,738157754,55%944,34
AMX 13 909788,137137544,00%1100,35
Pz.Kpfw. II Luchs4105,551867554,67%254,28
T698650,965527545,33%575,94
Ikv 65 Alt II6431,683257447,30%583,61
SU-14-28882,955977445,95%871,59
Type 4 Heavy91292,077157447,30%999,74
Object 70491486,046557439,19%998,88
Waffenträger auf Pz. IV91192,696867459,46%933,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4168,891947352,05%388,09
Object 26391497,757437347,95%1243,46
Ares 8591290,017777354,79%1130,66
Strv 746379,133517255,56%596,24
Ho-Ri 281092,156147146,48%1001,85
GSOR 3301 AVR FS9434,945027132,39%362,95
O-I Experimental5288,632937051,43%393,65
AMX 65 t8656,795857047,14%543,55
SU-85B4154,361496943,48%158,55
ISU-15281373,516786947,83%1327,52
P.43 ter7460,794986852,94%580,04
Crusader6208,012936842,65%394,18
Tiger (P)7670,155916850,00%734,47
T28 Prototype8930,295576841,18%792,76
Hummel6421,074046755,22%547,68
Type 71101945,638406749,25%1353,98
Challenger7729,945786753,73%891,25
Ares 7581158,398006747,76%1360,81
CS-538696,825536639,39%699,99
FV227 Conceiver8891,507186654,55%915,90
Progetto M35 mod. 46 8989,826696648,48%1038,83
T-284144,751846550,77%284,01
P.44 Pantera8695,625386540,00%599,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J464,091636546,15%57,53
M127428,885366558,46%493,83
E 100101509,067506553,85%1076,30
E 5091336,318016558,46%1218,83
IS-M8962,406406535,38%898,36
Panther7445,304546450,00%510,70
AMX 13 105 AM mle. 505243,912036442,19%274,57
Ho-Ri 191373,486666446,88%926,17
T57 Heavy102090,817716440,63%1552,12
Škoda T 245198,832326355,56%426,70
WZ-111-1G FT81482,957376347,62%1596,25
SMV CC-567613,974816241,94%576,00
Pz.Sfl. IVb4223,942066251,61%610,22
M-IV-Y 8838,296386250,00%787,64
A-20578,821666149,18%103,67
Type 586448,934306140,98%591,62
T25/27722,005596152,46%905,52
Panhard AML Lynx 6x68483,696266149,18%752,29
Matilda4161,382016046,67%247,97
Type 6191001,135746038,33%654,24
Pz.Kpfw. 38 (t)3105,291365935,59%118,38
AMX 50 12091549,907355949,15%1365,04
AMX AC mle. 4881103,076545940,68%1015,51
IS-2-II8584,565685954,24%531,96
Ashigaru 101879,346965949,15%1187,56
Controcarro 1 Mk. 291560,418205850,00%1293,76
Nashorn6500,282665740,35%568,25
Indien-Panzer8328,473615729,82%99,76
SDP 60 Gonkiewicza91551,918185655,36%1331,39
Progetto C50 mod. 6691407,647845552,73%1308,61
VK 30.01 (D)6304,763705543,64%343,63
Object 70591182,317355550,91%891,99
113 Beijing Opera 10988,706195442,59%575,72
SMV CC-6781036,326705347,17%1062,13
M-VI-Y91332,837955350,94%1106,11
Pz.Kpfw. 5581503,049285350,94%1300,62
Terrifiant 91559,918115343,40%1009,90
AMX 13 F3 AM6440,213615244,23%438,95
Wespe3201,831595251,92%726,58
SU-1018837,875825248,08%737,02
FV224 Chopper7962,446515253,85%1137,46
Jagdpanzer E 90 91695,757645250,00%1355,28
Škoda T 40 6433,714325244,23%642,53
Lago4152,102085154,90%373,45
Sav m/434119,391695143,14%87,03
Coccodrillo 102045,697635143,14%1422,44
T 54D 91310,967105141,18%1051,89
45TP Habicha7371,003715042,00%221,33
Type 95 Heavy4113,461565044,00%149,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E393,701515046,00%96,73
T675263,162205044,00%378,29
AMX 404138,591724940,82%289,62
AMX 105 AM mle. 474212,082044957,14%677,19
ST-II10912,436364942,86%467,47
Vz. 64 Blesk8793,026724850,00%1309,10
M24E2 Super Chaffee 6221,483124835,42%299,68
L-60 2120,402294856,25%599,29
Ikv 1035254,262834757,45%515,12
VK 45.02 (P) Ausf. B91646,268034742,55%1492,80
AMX M4 mle. 5191188,457594751,06%897,12
T-50-2 6281,703484742,55%523,88
Type 1 Chi-He4159,001814639,13%218,42
KV-48679,676014647,83%585,56
Serpente 91694,077534650,00%1174,44
TVP T 50/51101309,696804546,67%886,66
Churchill VII6488,135104551,11%731,22
SDP 57 Gowika7659,225094544,44%641,87
FV217 Badger101584,538794562,22%1139,41
Cromwell6299,863474438,64%299,97
Strv m/425212,142744452,27%400,42
Type 4 Chi-To6488,114184431,82%664,17
B.U.G.I.6411,433444440,91%440,83
Type T-345179,822924445,45%266,89
Object 261101651,278504461,36%1618,74
M24 Chaffee5173,022724443,18%350,77
KV-1SA 5414,184834450,00%759,83
VK 30.02 (D)7374,474114334,88%283,77
SU-86590,934644332,56%576,56
VCS 6x6 TS 90 9682,496954346,51%816,31
T803112305,749504358,14%1618,76
40TP Habicha6325,743394247,62%398,21
Vz. 71 Tesák10847,296044233,33%625,58
Vz. 60S Dravec 101902,319254257,14%1288,68
T-29 3236,262714254,76%814,23
Progetto CC55 mod. 5481006,156784141,46%973,51
Type 91 Heavy378,801274143,90%52,00
T110E3101917,888084151,22%1282,81
Object 140102674,619274148,78%2461,31
FV4005 Stage II101543,985424040,00%922,68
LT-432 8841,887574045,00%1562,68
O-Ni7602,905443946,15%543,13
Type 3 Ho-Ni III5468,513013933,33%731,33
Alecto4215,282193943,59%395,55
Pz.Kpfw. I Ausf. C3202,723443958,97%1025,62
M2 Medium Tank3119,451653855,26%325,56
BDR G1 B5289,003563852,63%413,21
M36 Jackson6423,844273850,00%573,13
VK 45.02 (P) Ausf. A81178,897773850,00%1344,91
AMX 12 t6448,034713740,54%979,09
Marder II3199,891873762,16%592,67
Strv fm/211121,031953661,11%639,36
Type 5 Heavy101960,178503650,00%1280,79
SZDV Vz. 50 81091,177913672,22%1119,53
HWK 128467,696583655,56%751,50
E 65 Zwilling 81440,837163633,33%1185,53
Progetto M40 mod. 65101514,836743540,00%947,98
O-I6498,914423554,29%705,98
Kpz. Erich Konzept I 91634,316753537,14%1118,52
14TP4197,152633452,94%579,16
Sturmpanzer I Bison392,441073450,00%154,27
Semovente M415369,792993432,35%523,12
M-II-Y7638,975983455,88%736,46
Comet7354,944493354,55%434,00
AT 25401,273393339,39%692,77
BZ-75101609,976543336,36%894,75
T110E4101435,977293351,52%930,32
Kampfpanzer 07 RH 81149,157853357,58%1443,43
IMT 81402,758103253,13%1742,55
M4A3E8 Sherman6488,264713138,71%702,55
P.435224,683763167,74%572,81
Vickers Medium Mk. III3104,841633154,84%286,28
TNH 105/10008869,195983141,94%722,54
T-34-2G FT7783,425873145,16%891,62
Type 4 Ju-To7714,356183154,84%759,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. A361,971633148,39%68,52
Dicker Max 6331,553133141,94%322,08
Churchill I5266,732873046,67%353,00
Bat.-Châtillon 155 5810839,306593053,33%609,11
M-III-Y81336,038913060,00%1632,99
Lorraine 120 Alby 81794,879253050,00%1559,86
BT-7456,971522962,07%214,44
ST vz. 394144,312332948,28%293,64
M5A1 Stuart4177,382782955,17%535,22
Achilles6558,284012924,14%740,75
SU-122A5223,691992927,59%223,44
Type 5 Chi-Ri7598,115942857,14%857,93
T-4481518,897992839,29%2003,67
SDP 44 Burza6574,755082853,57%886,57
Type 5781215,938272853,57%1343,84
ST-I91246,396492832,14%764,23
AMX 50 Foch B101898,648272857,14%1387,69
Lorraine 39L AM394,221222744,44%109,67
Vz. 44-17567,265772751,85%602,09
Chi-To SP71246,077542759,26%1445,25
Covenanter5184,852822755,56%548,50
G.W. Tiger (P)8851,566092748,15%951,94
TS-54 81031,527842748,15%924,23
ISU-122-2 81560,047972748,15%1665,31
M4A1 Sherman5273,692392646,15%509,41
T-46368,961292650,00%109,17
Strv 103B102258,737912653,85%1485,37
B14261,482742540,00%520,69
M5 Stuart4201,042962548,00%452,67
Type 6891532,209092560,00%1338,77
AMX AC mle. 467816,485052532,00%911,39
Ares 90102132,527752544,00%1686,18
ISU-152K 81083,005272528,00%881,77
M54 Renegade 81224,407422548,00%1187,52
Durendal 102082,086932540,00%1363,21
ARL 446359,544022454,17%489,66
Super Conqueror101299,255722420,83%720,06
AE Phase I 92026,179212454,17%1948,28
SU-76M4165,001652339,13%207,09
VK 30.01 (P)6342,093662347,83%369,92
VK 30.02 (M)6525,835222352,17%890,27
Object 705A101634,047702347,83%1092,82
ShPTK-TVP 100 81113,006902343,48%1076,43
DS PZInż5350,413492250,00%623,19
M415228,952472236,36%82,16
Bat.-Châtillon 25 t AP92120,829212254,55%2290,25
Lorraine 155 mle. 507601,684952254,55%707,05
M18 Hellcat6559,914552240,91%714,00
S35 CA5362,862872138,10%502,55
WZ-120G FT 91274,866842147,62%870,57
Pudel 6415,405002055,00%606,57
Type 3 Ju-Nu6813,556412055,00%1126,21
Valentine AT4193,551882045,00%325,03
Black Prince II 7958,008892060,00%1307,89
AMX 50 1008803,585361936,84%591,65
M3G FT3161,841231926,32%226,44
Hotchkiss EBR7203,164911957,89%331,74
FV225 Collector 91434,476401926,32%1032,66
25TP KSUST II562,502151838,89%1,13
IS-4101033,336341827,78%464,53
M10 Wolverine5385,722791838,89%573,07
SU-100M171139,836321833,33%1422,79
Staghound Mk. III6552,114051838,89%686,83
T-45 2102,942381855,56%382,16
Ashbringer 102028,288671850,00%1375,64
Object 260 101854,337231833,33%1139,01
Pz.Kpfw. II2242,002601747,06%927,48
Carro d'assalto P.8871152,359081770,59%1946,53
Type 2597 Chi-Ha399,001551752,94%205,77
SU-76G FT4196,002221747,06%246,85
M8A14186,062131758,82%416,21
Object 277101305,477071735,29%681,46
Type 97 Chi-Ha3198,252041637,50%494,85
T-34-8561804,3812871668,75%6606,07
VK 28.016226,004521650,00%505,80
Spähpanzer SP I C7435,565221625,00%568,98
M-V-Y101673,317331637,50%1059,79
TS-6 91285,137691656,25%1050,30
Carro da Combattimento 45 t 101071,135971650,00%655,05
Type 3 Chi-Nu5272,872641566,67%701,61
T56 GMC3187,471721560,00%566,05
Predatore 91114,276331540,00%670,65
LT vz. 383112,292421464,29%438,28
AMX 38354,071841471,43%262,50
Somua SAu 404295,142471457,14%745,81
Object 752 91013,868171457,14%723,58
Vickers Medium Mk. II252,38641323,08%0,00
BT-2252,001301353,85%120,13
Leichttraktor155,691341361,54%186,34
Controcarro 3 Minotauro101811,009201361,54%1205,47
T3 HMC262,621041346,15%56,65
AMX 50 B102951,318041330,77%2197,55
Type 95 Ji-Ro6793,775821369,23%1517,24
Mitsu 1085527,624981353,85%968,66
WZ-113G FT101575,695891330,77%840,95
T-44-100 81330,158321353,85%1931,32
Renault FT 75 BS276,17991258,33%349,57
M15/423224,172121258,33%609,45
10TP371,251391258,33%184,46
SDP 40 Zadymka5318,673021258,33%566,57
60G FT5749,424411241,67%1553,53
Wz. 64GC Bzyg 101575,835271225,00%769,13
M10 RBFM 5728,006751266,67%1557,19
AMX M4 mle. 49 8627,674971233,33%399,27
WZ-111 Alpine Tiger 8540,926221258,33%517,71
M3 Stuart385,271821172,73%334,86
WZ-131G FT6498,823571118,18%587,83
Object 279 early 101277,277161136,36%445,73
Mars 81756,008501145,45%2223,21
Cromwell B 6677,916141154,55%1109,08
IS-3A 8516,915221136,36%228,94
Cobra 91146,098961172,73%1073,47
AMX 13 57 GF 71088,5510061163,64%2372,75
D23164,102041060,00%563,52
Renault Otsu1124,301491070,00%580,54
P26/404243,602911080,00%674,46
Cruiser Mk. III3108,301161040,00%237,48
G.W. Panther7807,306521060,00%1000,74
Pawlack Tank6839,106031050,00%1466,84
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6160,702701030,00%87,90
Stridsyxa 8513,304461040,00%203,18
Turtle Mk. I 81927,109191030,00%1951,77
Char Futur 4 9754,103691020,00%373,62
114 SP2 102513,107591030,00%1673,07
Black Rock 111881,609701060,00%1135,11
Strv m/40L3144,78251966,67%520,47
Vz. 55101687,89689933,33%963,73
STB-1101111,56612944,44%626,69
CC-46 Pancernik 91328,78652933,33%853,82
Heavy Tank No. VI 6549,22613966,67%1022,14
StuG IV 5499,67318933,33%972,76
Chi-Ni2121,00184862,50%570,53
Bat.-Châtillon 25 t101390,50727862,50%1013,96
Sturmpanzer II4131,75143875,00%417,59
O-Ho81243,00767837,50%1260,20
Škoda T 177403,38552837,50%605,00
AT-1283,13107850,00%156,38
Object 430U101598,88833850,00%1076,35
Caliban 8821,88517825,00%643,46
Vz. 58 Medvěd 91026,50626850,00%610,35
Matilda Black Prince 5135,88236837,50%40,97
BT-7 artillery 3441,63520837,50%1624,04
Eclipse 91308,50859850,00%1176,36
Vickers Medium Mk. I128,8694757,14%139,32
Ikv 723250,43312742,86%635,75
Panzerjäger I2149,14210771,43%662,61
T-26G FT281,00116757,14%158,18
T-103 8310,43414742,86%87,80
Patton the Tank 9654,86462742,86%381,22
Projet Louis 9951,57757771,43%1309,05
LT vz. 352117,50115633,33%287,59
CS-63101216,67784650,00%734,72
T2 Medium Tank267,83122650,00%167,79
Type 89 I-Go/Chi-Ro262,50154633,33%3,10
NC 70 Błyskawica10711,17844683,33%453,54
Universal Carrier 2-pdr2149,00196666,67%677,43
GSOR the TANK 9344,17535650,00%153,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5603,83375616,67%1204,79
VK 168.01 (P) 8380,83435650,00%236,93
Husarz 81015,33843683,33%1008,37
Saryuda 91205,6743260,00%748,40
Char de transition 6932,00600650,00%1284,74
Panther/M10 7230,00417650,00%165,41
GSOR 1010 FB 81333,83731666,67%1660,73
Fantôme 91314,50642650,00%1154,75
M14/41292,60124540,00%78,07
7TP233,20137560,00%162,18
Vickers Mk. E Type B266,00211580,00%286,51
Sexton II347,60126540,00%8,64
Pz.Sfl. IC 4261,60390560,00%754,91
Matilda IV 5323,80344540,00%550,49
Škoda T 27 8351,8027850,00%125,92
T1E6 250,608050,00%0,94
OCP Peacekeeper 91079,00701540,00%741,77
Renault FT111,5096450,00%84,37
AMX 13 757344,5030740,00%409,59
VK 16.02 Leopard515,25118425,00%0,00
Cruiser Mk. IV4241,50279475,00%866,59
T92 HMC101883,0038340,00%1576,37
Crusader 5.5-in. SP7475,00596475,00%628,18
Object 777 Version II 91446,00559425,00%978,16
SMV CC-64 Vipera 8598,25457425,00%326,15
T28 Concept 7667,7535240,00%666,31
M-VII-Y 91704,50785450,00%1174,28
Pvlvv fm/422120,67266366,67%519,16
MS-1117,3377366,67%221,70
SDT-58 Vlkodav 9912,339243100,00%698,06
ARL V3961015,00474333,33%1521,29
E 50 Ausf. M101145,67593333,33%603,25
Panhard AMD 178B6265,67453366,67%741,27
Lorraine 50 t 91385,67582333,33%987,59
Object 703 Version II 8613,67596366,67%593,37
TBT 9457,67658366,67%323,14
Bretagne Panther 6541,00544333,33%760,50
T 55A 91973,00854333,33%1673,05
M4A1 FL 10 6155,6717430,00%3,10
Somua SM 8183,3322530,00%0,00
AMX Chasseur de chars 8755,00722366,67%904,44
FV226 Contradictious 81545,33975366,67%1637,66
DZT-159 91252,67622333,33%826,54
Brennos 8427,00469333,33%158,88
Fiat 3000129,006020,00%0,00
Strv m/38284,003292100,00%359,58
TKS z n.k.m. 20 mm 2157,5016420,00%550,74
T1 Cunningham10,00892100,00%261,00
D12159,50205250,00%600,80
Loyd Gun Carriage269,001702100,00%460,80
Chieftain Mk. 6 10510,0047920,00%56,65
Pz.Kpfw. VII101299,00757250,00%814,74
AEC Armoured Car5310,00331250,00%550,00
Pz.Kpfw. Neu111463,50908250,00%752,26
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6141,5014720,00%0,00
FCM 2C 3165,0028620,00%202,13
T26E3 Eagle 7 71115,0011212100,00%1707,83
Chi-Go 7423,00434250,00%317,94
4TP10,00971100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2144,005181100,00%806,86
Valentine3308,0030210,00%1155,79
Cruiser Mk. I112,006410,00%0,00
FCM 362117,002941100,00%522,53
Windhund 8663,0013210,00%340,53
Object 274a 8754,0041410,00%605,89
ARMT 5242,0013210,00%231,25
AM 39 Gendron-Somua 2422,0029710,00%1344,41
AMR 35 256,003741100,00%261,00
Kunze Panzer 91529,008191100,00%1247,67
Kanonenjagdpanzer 105 81779,0062010,00%2029,40
Ram II 50,001921100,00%261,00
Valentine II 4490,007111100,00%2005,84
Stitch 8400,0045310,00%116,17
LTP 3142,009110,00%428,25
Chimera 8407,0050710,00%83,62
A7E3 3131,0020110,00%172,58
Straussler V–4/40 3515,003781100,00%1783,76
Sentinelle 90,0028210,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 31.5.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.1.2026
Lähti: 28.5.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 19.7.2024
Lähti: 18.1.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.7.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.4.2016
Lähti: 18.7.2024