| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMX ELC bis | 5 | 235,81 | 338 | 907 | 50,17% | 709,16 | |||||
| 112 | 8 | 897,83 | 533 | 735 | 47,89% | 978,26 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1347,97 | 645 | 614 | 47,39% | 1432,84 | |||||
| E 25 | 7 | 877,08 | 537 | 586 | 49,32% | 1275,59 | |||||
| IS-6 | 8 | 1144,54 | 622 | 398 | 50,50% | 1283,35 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 933,80 | 554 | 345 | 45,22% | 1110,08 | |||||
| O-Ho | 8 | 697,27 | 438 | 331 | 47,73% | 642,13 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1290,67 | 653 | 322 | 46,89% | 1554,42 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1014,68 | 430 | 320 | 46,25% | 766,33 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2443,62 | 846 | 289 | 52,25% | 2149,03 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 165,74 | 202 | 272 | 42,65% | 215,44 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 555,82 | 384 | 261 | 46,36% | 1055,58 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 330,11 | 370 | 259 | 62,93% | 1022,70 | |||||
| O-Ni | 7 | 612,69 | 489 | 252 | 47,62% | 636,97 | |||||
| O-I | 6 | 399,22 | 434 | 234 | 46,58% | 492,65 | |||||
| T49 | 9 | 893,55 | 629 | 226 | 47,35% | 1259,39 | |||||
| KV-2 | 6 | 733,89 | 575 | 220 | 54,09% | 1381,19 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1837,20 | 668 | 203 | 42,36% | 1253,88 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1661,31 | 744 | 195 | 50,26% | 1815,09 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1700,50 | 937 | 191 | 54,45% | 2243,39 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1904,03 | 690 | 172 | 51,74% | 1433,33 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1372,67 | 761 | 166 | 45,78% | 1525,47 | |||||
| FV304 | 6 | 228,23 | 222 | 158 | 44,94% | 180,00 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 671,72 | 677 | 148 | 49,32% | 1241,23 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 320,64 | 316 | 139 | 49,64% | 998,60 | |||||
| M2 Light | 2 | 129,99 | 228 | 136 | 55,88% | 475,49 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 885,31 | 621 | 132 | 47,73% | 1077,71 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 566,06 | 583 | 128 | 51,56% | 919,98 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 319,11 | 293 | 127 | 42,52% | 623,52 | |||||
| Churchill I | 5 | 194,38 | 290 | 122 | 45,90% | 194,43 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 244,19 | 254 | 122 | 45,08% | 352,43 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2139,51 | 829 | 120 | 52,50% | 1545,26 | |||||
| Cromwell B | 6 | 467,25 | 390 | 116 | 43,97% | 718,98 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1708,42 | 812 | 114 | 45,61% | 1757,95 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 980,81 | 700 | 111 | 57,66% | 966,00 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 779,66 | 538 | 110 | 41,82% | 669,83 | |||||
| Matilda | 4 | 141,80 | 205 | 107 | 50,47% | 220,74 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1422,43 | 729 | 107 | 57,94% | 1630,55 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2747,66 | 932 | 107 | 53,27% | 2578,71 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2381,11 | 885 | 104 | 51,92% | 1851,50 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 734,88 | 508 | 103 | 39,81% | 809,85 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1920,04 | 719 | 103 | 56,31% | 1374,52 | |||||
| Object 705A | 10 | 1883,48 | 750 | 103 | 43,69% | 1393,38 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 690,82 | 613 | 102 | 53,92% | 1488,09 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1051,48 | 740 | 102 | 51,96% | 1551,72 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 2005,77 | 827 | 102 | 51,96% | 1701,48 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 231,26 | 214 | 100 | 43,00% | 313,92 | |||||
| ISU-152 | 8 | 940,24 | 557 | 100 | 44,00% | 776,33 | |||||
| Type 59 | 8 | 1045,84 | 735 | 96 | 50,00% | 1345,58 | |||||
| T67 | 5 | 357,26 | 326 | 93 | 41,94% | 649,03 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1880,07 | 855 | 92 | 47,83% | 1769,22 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 373,25 | 424 | 87 | 50,57% | 592,50 | |||||
| H3 | 9 | 2597,29 | 1016 | 85 | 54,12% | 2670,42 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2978,70 | 1031 | 84 | 53,57% | 2039,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1956,83 | 731 | 82 | 42,68% | 1496,92 | |||||
| M41 | 5 | 191,35 | 236 | 82 | 39,02% | 50,24 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 112,66 | 151 | 82 | 46,34% | 151,60 | |||||
| S-51 | 7 | 757,26 | 482 | 80 | 47,50% | 805,64 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1908,69 | 1080 | 80 | 58,75% | 2374,58 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2244,54 | 876 | 79 | 51,90% | 1802,89 | |||||
| TS-54 | 8 | 1707,87 | 1005 | 79 | 53,16% | 2293,49 | |||||
| IS | 7 | 987,38 | 675 | 78 | 46,15% | 1319,59 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 185,59 | 320 | 78 | 50,00% | 325,20 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2893,92 | 996 | 76 | 53,95% | 2520,67 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1872,55 | 816 | 76 | 52,63% | 1771,32 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 478,85 | 381 | 75 | 45,33% | 591,64 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1211,08 | 856 | 75 | 57,33% | 1829,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1229,97 | 713 | 74 | 50,00% | 1004,00 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2066,36 | 991 | 73 | 56,16% | 2362,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1793,73 | 843 | 73 | 50,68% | 1895,59 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 178,72 | 179 | 71 | 45,07% | 170,94 | |||||
| Grille | 5 | 408,77 | 302 | 69 | 49,28% | 753,15 | |||||
| M37 | 4 | 88,74 | 183 | 68 | 50,00% | 128,97 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 958,84 | 712 | 68 | 52,94% | 1605,67 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 267,01 | 454 | 67 | 55,22% | 1531,41 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 143,22 | 258 | 64 | 37,50% | 196,37 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1899,08 | 1003 | 64 | 46,88% | 2766,85 | |||||
| Object 705 | 9 | 1550,86 | 833 | 63 | 60,32% | 1511,00 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 573,11 | 614 | 63 | 46,03% | 1322,05 | |||||
| IS-7 | 10 | 2427,03 | 963 | 62 | 50,00% | 1981,54 | |||||
| Marder 38T | 4 | 282,77 | 245 | 62 | 48,39% | 584,97 | |||||
| AMX 40 | 4 | 89,43 | 250 | 60 | 51,67% | 181,42 | |||||
| Conqueror | 9 | 2245,15 | 995 | 60 | 50,00% | 2241,22 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1186,78 | 752 | 58 | 51,72% | 1298,37 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2164,14 | 897 | 58 | 53,45% | 1966,19 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2209,19 | 1023 | 57 | 64,91% | 2357,53 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2252,56 | 1046 | 57 | 64,91% | 2487,03 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 2659,30 | 817 | 56 | 42,86% | 1600,86 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1372,27 | 752 | 55 | 45,45% | 1469,11 | |||||
| Charioteer | 8 | 1111,69 | 615 | 55 | 40,00% | 992,30 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 810,60 | 525 | 55 | 49,09% | 791,57 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2107,74 | 816 | 54 | 48,15% | 1677,14 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1740,42 | 917 | 53 | 50,94% | 1813,98 | |||||
| 56TP | 8 | 1429,38 | 828 | 52 | 55,77% | 1524,84 | |||||
| KV-1 | 5 | 408,61 | 441 | 51 | 45,10% | 704,74 | |||||
| T26E5 | 8 | 1133,57 | 841 | 51 | 52,94% | 1415,99 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 444,31 | 475 | 51 | 54,90% | 1172,10 | |||||
| T-28 | 4 | 143,60 | 291 | 50 | 58,00% | 356,37 | |||||
| Marder II | 3 | 108,27 | 162 | 49 | 48,98% | 149,67 | |||||
| Type 57 | 8 | 1512,18 | 859 | 49 | 51,02% | 1621,86 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 82,98 | 220 | 46 | 54,35% | 141,43 | |||||
| 60G FT | 5 | 409,50 | 340 | 46 | 58,70% | 804,56 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 164,59 | 206 | 46 | 50,00% | 415,19 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2211,00 | 939 | 45 | 48,89% | 2199,34 | |||||
| IS-M | 8 | 830,33 | 578 | 45 | 46,67% | 858,66 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2041,40 | 840 | 45 | 57,78% | 1758,49 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1776,88 | 964 | 41 | 60,98% | 2145,56 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 86,30 | 201 | 40 | 57,50% | 331,69 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1595,00 | 770 | 40 | 42,50% | 1702,84 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2018,45 | 736 | 40 | 50,00% | 1279,12 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2592,77 | 1062 | 39 | 58,97% | 2827,40 | |||||
| Challenger | 7 | 1150,77 | 644 | 39 | 41,03% | 1398,99 | |||||
| IS-3 | 8 | 1491,32 | 873 | 38 | 55,26% | 1822,52 | |||||
| Comet | 7 | 986,45 | 747 | 38 | 47,37% | 1670,78 | |||||
| KV-85 | 6 | 700,57 | 577 | 37 | 51,35% | 1265,64 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1607,11 | 625 | 37 | 40,54% | 1253,21 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 700,41 | 588 | 37 | 51,35% | 1415,39 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 573,59 | 412 | 37 | 56,76% | 1678,33 | |||||
| Crusader | 6 | 516,03 | 471 | 36 | 36,11% | 1394,05 | |||||
| STK-2 | 11 | 2751,86 | 963 | 36 | 52,78% | 1873,60 | |||||
| T-150 | 6 | 397,89 | 299 | 36 | 33,33% | 382,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 116,20 | 146 | 35 | 40,00% | 209,64 | |||||
| Type 71 | 10 | 2476,06 | 913 | 35 | 51,43% | 1927,22 | |||||
| M44 | 6 | 289,03 | 334 | 35 | 51,43% | 333,16 | |||||
| T110E5 | 10 | 2426,18 | 915 | 34 | 50,00% | 1949,68 | |||||
| Hummel | 6 | 616,39 | 519 | 33 | 54,55% | 864,84 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 108,27 | 162 | 33 | 48,48% | 214,09 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 824,91 | 652 | 33 | 42,42% | 1603,55 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 3116,24 | 996 | 33 | 54,55% | 2783,79 | |||||
| Type 68 | 9 | 2208,63 | 1031 | 32 | 59,38% | 2238,67 | |||||
| M8A1 | 4 | 139,84 | 242 | 32 | 59,38% | 269,45 | |||||
| SU-152 | 7 | 1053,77 | 702 | 30 | 60,00% | 1663,24 | |||||
| Type 58 | 6 | 832,47 | 678 | 30 | 43,33% | 1693,37 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1661,72 | 920 | 29 | 55,17% | 2151,58 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1305,17 | 918 | 29 | 75,86% | 1993,11 | |||||
| Type T-34 | 5 | 416,04 | 403 | 28 | 53,57% | 1112,34 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 84,96 | 121 | 27 | 48,15% | 110,10 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 822,52 | 539 | 27 | 51,85% | 1342,81 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1312,67 | 856 | 27 | 62,96% | 1976,20 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1998,59 | 937 | 27 | 48,15% | 3102,81 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 2362,11 | 1018 | 27 | 55,56% | 2125,49 | |||||
| AMX 38 | 3 | 50,08 | 148 | 26 | 38,46% | 1,58 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 785,23 | 412 | 26 | 34,62% | 780,71 | |||||
| M7 Priest | 3 | 65,64 | 196 | 25 | 48,00% | 131,00 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1683,56 | 994 | 25 | 60,00% | 2317,60 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 66,64 | 191 | 25 | 48,00% | 91,60 | |||||
| T54E1 | 9 | 1759,48 | 930 | 25 | 56,00% | 1814,98 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 812,30 | 606 | 23 | 56,52% | 1628,68 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 317,30 | 391 | 23 | 52,17% | 822,09 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1748,43 | 882 | 23 | 60,87% | 1752,24 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1028,95 | 852 | 22 | 63,64% | 2323,29 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1694,00 | 925 | 21 | 52,38% | 2069,56 | |||||
| FV215b | 10 | 1885,76 | 848 | 21 | 52,38% | 1412,15 | |||||
| T56 GMC | 3 | 106,43 | 173 | 21 | 57,14% | 243,28 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 96,33 | 228 | 21 | 61,90% | 368,53 | |||||
| T69 | 8 | 1340,90 | 693 | 21 | 33,33% | 1491,89 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 114,90 | 182 | 20 | 35,00% | 207,88 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 558,30 | 510 | 20 | 50,00% | 1311,03 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1554,00 | 904 | 20 | 45,00% | 2093,01 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 54,00 | 79 | 19 | 31,58% | 46,62 | |||||
| Churchill VII | 6 | 298,84 | 330 | 19 | 36,84% | 217,99 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 100,47 | 140 | 19 | 36,84% | 265,97 | |||||
| Covenanter | 5 | 528,67 | 438 | 18 | 38,89% | 1815,22 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 1073,11 | 648 | 18 | 50,00% | 1515,53 | |||||
| KV-1S | 6 | 677,33 | 615 | 18 | 66,67% | 1354,77 | |||||
| Manticore | 10 | 1417,67 | 686 | 18 | 38,89% | 1396,95 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1360,65 | 811 | 17 | 35,29% | 3230,81 | |||||
| T20 | 7 | 1252,29 | 924 | 17 | 64,71% | 2381,87 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 156,29 | 174 | 17 | 35,29% | 291,86 | |||||
| Cromwell | 6 | 958,69 | 806 | 16 | 62,50% | 2101,15 | |||||
| P.43 bis | 6 | 1019,44 | 859 | 16 | 81,25% | 2242,84 | |||||
| Achilles | 6 | 1134,69 | 664 | 16 | 31,25% | 2191,55 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1190,60 | 767 | 15 | 46,67% | 1744,26 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 711,07 | 503 | 15 | 60,00% | 1674,08 | |||||
| T-62A | 10 | 2186,13 | 830 | 15 | 53,33% | 1977,54 | |||||
| XM57 | 8 | 1505,33 | 1058 | 15 | 93,33% | 1518,59 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 79,64 | 135 | 14 | 42,86% | 195,38 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1673,07 | 993 | 14 | 57,14% | 2522,66 | |||||
| Valentine | 3 | 117,36 | 252 | 14 | 64,29% | 378,41 | |||||
| Leo | 7 | 1754,62 | 1033 | 13 | 53,85% | 3356,91 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 136,77 | 286 | 13 | 53,85% | 508,58 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 300,08 | 334 | 13 | 61,54% | 672,14 | |||||
| T-29 | 3 | 255,08 | 248 | 13 | 38,46% | 735,87 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 693,67 | 591 | 12 | 58,33% | 2098,77 | |||||
| 113 | 10 | 1799,17 | 824 | 12 | 50,00% | 1467,40 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 931,08 | 541 | 12 | 33,33% | 1010,25 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1052,75 | 775 | 12 | 50,00% | 1581,62 | |||||
| Object 257 | 9 | 1123,33 | 618 | 12 | 41,67% | 805,99 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 431,50 | 590 | 12 | 66,67% | 1308,82 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 255,73 | 246 | 11 | 36,36% | 418,25 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 510,82 | 338 | 11 | 36,36% | 675,29 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 67,90 | 111 | 10 | 40,00% | 67,98 | |||||
| T34 | 8 | 1260,80 | 357 | 10 | 20,00% | 1197,39 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 68,70 | 102 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 88,60 | 140 | 10 | 50,00% | 231,55 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2034,80 | 697 | 10 | 30,00% | 1349,10 | |||||
| T3 HMC | 2 | 55,44 | 108 | 9 | 44,44% | 34,50 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 48,56 | 127 | 9 | 55,56% | 179,95 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 101,11 | 212 | 9 | 33,33% | 188,53 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1968,33 | 745 | 9 | 33,33% | 1979,05 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1875,22 | 962 | 9 | 55,56% | 1606,26 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1778,11 | 1063 | 9 | 66,67% | 1980,05 | |||||
| StuG IV | 5 | 239,33 | 401 | 9 | 77,78% | 545,03 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 889,25 | 585 | 8 | 37,50% | 2434,55 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1329,50 | 899 | 8 | 62,50% | 3053,40 | |||||
| T1 HMC | 2 | 24,50 | 75 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T-46 | 3 | 125,88 | 188 | 8 | 62,50% | 503,46 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 1022,00 | 587 | 8 | 62,50% | 2799,41 | |||||
| Wespe | 3 | 42,25 | 106 | 8 | 50,00% | 123,01 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 170,50 | 193 | 8 | 25,00% | 353,78 | |||||
| E 77 | 9 | 1882,63 | 1027 | 8 | 75,00% | 1839,48 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1072,88 | 422 | 8 | 37,50% | 1310,98 | |||||
| BT-2 | 2 | 142,14 | 254 | 7 | 57,14% | 630,64 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 165,00 | 182 | 7 | 42,86% | 549,96 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 691,14 | 551 | 7 | 57,14% | 1041,37 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 211,57 | 292 | 7 | 57,14% | 543,06 | |||||
| SU-26 | 3 | 79,14 | 181 | 7 | 57,14% | 179,17 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 26,71 | 58 | 7 | 42,86% | 46,59 | |||||
| T-80 | 4 | 298,29 | 433 | 7 | 71,43% | 1308,57 | |||||
| Cavalier | 5 | 589,43 | 700 | 7 | 85,71% | 1696,92 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1768,86 | 538 | 7 | 28,57% | 828,07 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 125,43 | 208 | 7 | 42,86% | 130,78 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 110,67 | 227 | 6 | 66,67% | 587,33 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 62,83 | 130 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1499,83 | 776 | 6 | 50,00% | 1363,47 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 141,00 | 213 | 5 | 60,00% | 623,17 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2223,60 | 935 | 5 | 60,00% | 1871,55 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 210,60 | 204 | 5 | 40,00% | 403,40 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 885,60 | 697 | 5 | 60,00% | 1807,05 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 892,40 | 650 | 5 | 80,00% | 1682,82 | |||||
| AT 2 | 5 | 393,40 | 459 | 5 | 60,00% | 872,80 | |||||
| T-45 | 2 | 54,80 | 67 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Tetrarch | 2 | 87,20 | 105 | 5 | 40,00% | 173,44 | |||||
| Nergal | 8 | 1351,60 | 841 | 5 | 60,00% | 1396,21 | |||||
| Leox | 9 | 2679,80 | 933 | 5 | 60,00% | 2598,47 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 226,25 | 167 | 4 | 25,00% | 663,03 | |||||
| D2 | 3 | 10,50 | 70 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T40 | 4 | 214,25 | 132 | 4 | 0,00% | 324,47 | |||||
| Bishop | 5 | 408,25 | 280 | 4 | 50,00% | 760,37 | |||||
| T-60 | 2 | 123,00 | 168 | 4 | 25,00% | 314,51 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 112,25 | 218 | 4 | 100,00% | 262,03 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 304,25 | 321 | 4 | 25,00% | 561,12 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 801,50 | 339 | 4 | 0,00% | 581,15 | |||||
| MKA | 2 | 182,75 | 246 | 4 | 75,00% | 676,70 | |||||
| L-60 | 2 | 160,75 | 347 | 4 | 25,00% | 702,07 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 769,00 | 496 | 4 | 25,00% | 835,54 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1133,25 | 882 | 4 | 75,00% | 1339,87 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1886,50 | 770 | 4 | 25,00% | 1622,39 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 65,67 | 164 | 3 | 66,67% | 273,96 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 67,00 | 112 | 3 | 66,67% | 357,07 | |||||
| Renault FT | 1 | 66,67 | 62 | 3 | 0,00% | 120,14 | |||||
| P26/40 | 4 | 1132,00 | 944 | 3 | 66,67% | 5216,37 | |||||
| MS-1 | 1 | 29,00 | 91 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 33,33 | 68 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Nashorn | 6 | 748,33 | 509 | 3 | 33,33% | 1173,99 | |||||
| T6 Medium | 4 | 637,33 | 590 | 3 | 100,00% | 2155,68 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 44,67 | 333 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| M2 | 2 | 87,50 | 213 | 2 | 50,00% | 235,97 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1947,00 | 998 | 2 | 50,00% | 2140,15 | |||||
| D1 | 2 | 129,50 | 249 | 2 | 50,00% | 477,54 | |||||
| Sexton II | 3 | 155,50 | 83 | 2 | 0,00% | 367,73 | |||||
| AT-1 | 2 | 203,50 | 262 | 2 | 50,00% | 827,87 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 0,00 | 57 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 320,00 | 264 | 2 | 0,00% | 1002,79 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 233,00 | 284 | 1 | 100,00% | 1399,45 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 30,00 | 168 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 41,00 | 50 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 72,00 | 92 | 1 | 0,00% | 89,81 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 83,00 | 151 | 1 | 100,00% | 445,67 | |||||
| 10TP | 3 | 0,00 | 180 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-26 | 2 | 49,00 | 243 | 1 | 100,00% | 264,10 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 71,00 | 63 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 23,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valentine AT | 4 | 526,00 | 564 | 1 | 100,00% | 1815,47 | |||||
| T-70 | 3 | 121,00 | 127 | 1 | 0,00% | 183,05 | |||||
| Windhund | 8 | 2491,00 | 1047 | 1 | 100,00% | 2803,26 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 685,00 | 1092 | 1 | 100,00% | 864,98 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 181,00 | 90 | 1 | 0,00% | 314,66 | |||||
| Type 63 | 8 | 920,00 | 975 | 1 | 100,00% | 865,32 | |||||
| Projet Louis | 9 | 890,00 | 909 | 1 | 100,00% | 1227,56 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1952,00 | 1254 | 1 | 100,00% | 2455,09 |
Tankossniper
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 16829 | 0 | 7 | 213 | ||||
| Ø Taso | 7,11 | 0,00 | 10,00 | 9,11 | ||||
| Voitot | 8312 | 49,39% | 0 | 0,00% | 5 | 71,43% | 115 | 53,99% |
| Häviöitä | 8334 | 49,52% | 0 | 0,00% | 1 | 14,29% | 96 | 45,07% |
| Tasapelejä | 183 | 1,09% | 0 | 0,00% | 1 | 14,29% | 2 | 0,94% |
| Taisteluja selvitty | 4706 | 27,96% | 0 | 0,00% | 5 | 71,43% | 100 | 46,95% |
| Vaunuja tuhottu | 14146 | 0,84 | 0 | 0,00 | 13 | 1,86 | 284 | 1,33 |
| Tuhoamissuhde | 1,17 | 0,00 | 6,50 | 2,51 | ||||
| Vaunuja havaittu | 14446 | 0,86 | 0 | 0,00 | 5 | 0,71 | 131 | 0,62 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.019,95 | 0,00 | 3.244,71 | 2.417,36 | ||||
| Valtauspisteitä | 8598 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 44 | 0,21 |
| Puolustuspisteitä | 5192 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 109 | 0,51 |
| Kokemus | 570,91 | 0,00 | 1.206,43 | 964,01 | ||||
| WN7 | 1040,39 | 0,00 | 1993,06 | 1582,71 | ||||
| WN8 | 1297,22 | 0,00 | 3354,48 | 2488,17 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 16829 | |
| Ø Taso | 7,11 | |
| Voitot | 8312 | 49,39% |
| Häviöitä | 8334 | 49,52% |
| Tasapelejä | 183 | 1,09% |
| Taisteluja selvitty | 4706 | 27,96% |
| Vaunuja tuhottu | 14146 | 0,84 |
| Tuhoamissuhde | 1,17 | |
| Vaunuja havaittu | 14446 | 0,86 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.019,95 | |
| Valtauspisteitä | 8598 | 0,51 |
| Puolustuspisteitä | 5192 | 0,31 |
| Kokemus | 570,91 | |
| WN7 | 1040,39 | |
| WN8 | 1297,22 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 7 | |
| Ø Taso | 10,00 | |
| Voitot | 5 | 71,43% |
| Häviöitä | 1 | 14,29% |
| Tasapelejä | 1 | 14,29% |
| Taisteluja selvitty | 5 | 71,43% |
| Vaunuja tuhottu | 13 | 1,86 |
| Tuhoamissuhde | 6,50 | |
| Vaunuja havaittu | 5 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 3.244,71 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 1.206,43 | |
| WN7 | 1993,06 | |
| WN8 | 3354,48 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 213 | |
| Ø Taso | 9,11 | |
| Voitot | 115 | 53,99% |
| Häviöitä | 96 | 45,07% |
| Tasapelejä | 2 | 0,94% |
| Taisteluja selvitty | 100 | 46,95% |
| Vaunuja tuhottu | 284 | 1,33 |
| Tuhoamissuhde | 2,51 | |
| Vaunuja havaittu | 131 | 0,62 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.417,36 | |
| Valtauspisteitä | 44 | 0,21 |
| Puolustuspisteitä | 109 | 0,51 |
| Kokemus | 964,01 | |
| WN7 | 1582,71 | |
| WN8 | 2488,17 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 889,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 80,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 889,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 80,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 28 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 12 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 16 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 10 | 35,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 30 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 30 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.285,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 109 | 3,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 125 | 4,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 862,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 28 | |
| Voitot | 12 | 42,86% |
| Häviöitä | 16 | 57,14% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 10 | 35,71% |
| Vaunuja tuhottu | 30 | 1,07 |
| Tuhoamissuhde | 1,67 | |
| Vaunuja havaittu | 30 | 1,07 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.285,14 | |
| Valtauspisteitä | 109 | 3,89 |
| Puolustuspisteitä | 125 | 4,46 |
| Kokemus | 862,18 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 90 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 34 | 37,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 53 | 58,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 3 | 3,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 30 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 42 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 80 | 0,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 540,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 165 | 1,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 237 | 2,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 309,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 90 | |
| Voitot | 34 | 37,78% |
| Häviöitä | 53 | 58,89% |
| Tasapelejä | 3 | 3,33% |
| Taisteluja selvitty | 30 | 33,33% |
| Vaunuja tuhottu | 42 | 0,47 |
| Tuhoamissuhde | 0,70 | |
| Vaunuja havaittu | 80 | 0,89 |
| Vahinkoa aiheutettu | 540,91 | |
| Valtauspisteitä | 165 | 1,83 |
| Puolustuspisteitä | 237 | 2,63 |
| Kokemus | 309,97 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen