Takbilek

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.10.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18778000
Ø Taso7,680,000,000,00
Voitot889847,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä950150,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä3792,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty654034,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu149790,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu106290,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu996,700,000,000,00
Valtauspisteitä232631,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä123600,6600,0000,0000,00
Kokemus540,800,000,000,00
WN7921,890,000,000,00
WN81077,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18778
Ø Taso7,68
Voitot889847,39%
Häviöitä950150,60%
Tasapelejä3792,02%
Taisteluja selvitty654034,83%
Vaunuja tuhottu149790,80
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu106290,57
Vahinkoa aiheutettu996,70
Valtauspisteitä232631,24
Puolustuspisteitä123600,66
Kokemus540,80
WN7921,89
WN81077,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36000
Voitot1438,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2055,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1336,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu120,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu918,440,000,000,00
Valtauspisteitä260,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0300,0000,0000,00
Kokemus387,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36
Voitot1438,89%
Häviöitä2055,56%
Tasapelejä25,56%
Taisteluja selvitty1336,11%
Vaunuja tuhottu130,36
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu120,33
Vahinkoa aiheutettu918,44
Valtauspisteitä260,72
Puolustuspisteitä10,03
Kokemus387,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu81,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu761,330,000,000,00
Valtauspisteitä213,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus500,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu10,17
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu81,33
Vahinkoa aiheutettu761,33
Valtauspisteitä213,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus500,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu420,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus82,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu420,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus82,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja329000
Voitot11936,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20361,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9930,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1580,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu1690,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu701,690,000,000,00
Valtauspisteitä3050,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2570,7800,0000,0000,00
Kokemus367,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja329
Voitot11936,17%
Häviöitä20361,70%
Tasapelejä72,13%
Taisteluja selvitty9930,09%
Vaunuja tuhottu1580,48
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu1690,51
Vahinkoa aiheutettu701,69
Valtauspisteitä3050,93
Puolustuspisteitä2570,78
Kokemus367,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja194000
Voitot9146,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9951,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7036,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1380,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu1760,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.125,060,000,000,00
Valtauspisteitä2661,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2811,4500,0000,0000,00
Kokemus464,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja194
Voitot9146,91%
Häviöitä9951,03%
Tasapelejä42,06%
Taisteluja selvitty7036,08%
Vaunuja tuhottu1380,71
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu1760,91
Vahinkoa aiheutettu1.125,06
Valtauspisteitä2661,37
Puolustuspisteitä2811,45
Kokemus464,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja280000
Voitot11942,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14953,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä124,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9232,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1780,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu1180,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu831,330,000,000,00
Valtauspisteitä2740,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1930,6900,0000,0000,00
Kokemus478,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja280
Voitot11942,50%
Häviöitä14953,21%
Tasapelejä124,29%
Taisteluja selvitty9232,86%
Vaunuja tuhottu1780,64
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1180,42
Vahinkoa aiheutettu831,33
Valtauspisteitä2740,98
Puolustuspisteitä1930,69
Kokemus478,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (109)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 8966,77471223747,47%1030,84
SU-130PM 81168,65640139846,85%1054,43
IS-38993,91544111744,94%1029,17
IS-6 81120,9850871946,59%1200,93
T-549963,3352470746,82%874,92
T-345302,3127068448,68%680,74
Somua SM 81359,4577750648,22%1304,10
T-1091242,8046749945,09%1078,94
Object 70491413,1546349746,88%1044,88
ISU-15281455,3354847554,11%1665,12
Lorraine 40 t 81118,4664943547,36%1234,42
Leopard Prototyp A91616,3874141248,79%1461,76
Progetto M35 mod. 46 81101,6366137844,18%1143,88
T-34-856366,8640937247,04%526,62
T-448631,5339136448,63%727,64
LT-432 8583,5454530446,05%918,38
IS7440,3035228739,37%317,79
T54E191186,0243928144,84%914,08
T698943,3846027847,48%1138,79
Škoda T 56 81382,6578327252,57%1249,52
T-1506476,6830725247,62%642,75
SU-1006608,8134123648,31%976,33
Turtle Mk. I 81425,6187222253,60%1481,19
Type 5 Ka-Ri 81383,4473920553,66%1345,04
Bat.-Châtillon Bourrasque 81250,1673618651,61%1387,16
KV-15359,2327018446,74%569,93
Škoda T 5091211,6562717641,48%941,73
SU-1527802,5845317545,71%956,60
IS-2 7898,9946517051,76%1063,65
T-50597,0324716846,43%118,13
M54 Renegade 81102,2067716441,46%970,99
T71 DA7600,1654016051,88%1147,38
T-437476,1952515655,77%691,28
T-44-100 81169,2871014441,67%1372,12
IS-7101195,1540714040,71%687,29
Matilda IV 5423,8138713554,07%1122,93
T-34-85M 6819,9364313542,96%1279,73
Object 703 Version II 81293,1580113246,21%1246,05
Object 274a 81022,9770311947,06%1072,58
AMBT 81535,2982911455,26%1861,02
T-284260,2924511343,36%663,95
IS-4101404,1840511132,43%833,47
SU-855417,1622811044,55%819,56
Conqueror91399,7372210744,86%1125,65
TS-5 81394,6182910552,38%1512,43
Object 252U 81076,8559610046,00%973,97
ShPTK-TVP 100 81067,846569748,45%1002,85
T-463142,472059345,16%426,70
XM57 81742,748798755,17%1669,48
CS-52 LIS 81161,496297445,95%1220,31
FV226 Contradictious 81606,159027358,90%1816,05
A-20568,311777045,71%69,62
53TP Markowskiego81054,076536943,48%999,45
T9591849,838136950,72%1580,14
Buryan 91717,858056741,79%1243,07
CS-5991216,347236453,13%1122,50
M3 Light 3119,841896451,56%435,84
50TP prototyp 81230,526906336,51%1130,45
Tiger II81542,978446353,97%1919,98
SDP wz 66 Grom 81198,856796240,32%1000,56
E 65 Zwilling 81730,319576157,38%1778,22
SU-100M17718,344265648,21%929,80
T-26276,651515554,55%251,99
MT-256255,563625450,00%582,74
Churchill III 5464,754295248,08%850,92
AE Phase I 91302,987105246,15%995,11
Kame 91700,467275038,00%1210,86
Caernarvon8795,656244946,94%684,90
TNH T Vz. 519947,285854734,04%571,21
Predatore 91584,967134738,30%1154,45
AMX 13 57 7726,067384755,32%1382,23
Ares 758966,366354440,91%851,48
KV-856701,533994351,16%1165,35
Kpz. Erich Konzept I 91430,127254353,49%1086,00
Konštrukta T-34/1007869,336514057,50%1408,16
Type 5781119,906814047,50%1183,81
Škoda T 256508,684863850,00%877,31
Kampfpanzer 07 RH 81070,737163748,65%1386,58
Vz. 58 Medvěd 91603,627813754,05%1251,73
KV-137169,742413435,29%2,84
Super Conqueror101560,186023336,36%956,85
P.44 Pantera8765,846883167,74%905,15
Object 43091049,815853135,48%660,77
Škoda T 245324,434193053,33%780,04
E 7591648,868142955,17%1517,31
BT-7494,931642850,00%163,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4118,822112857,14%206,57
DZT-159 91508,048692864,29%1406,02
Bofors Tornvagn 81234,306582737,04%1104,82
T57 Heavy101453,126002653,85%963,64
ST vz. 394200,682272548,00%518,19
CS-538893,705562334,78%942,51
T110E3101913,097862356,52%1501,29
Jagdtiger Prototype 81077,876732339,13%759,67
FV227 Conceiver81413,648572263,64%1575,32
Caernarvon Action X 8937,487422157,14%1060,66
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,891961952,63%295,16
MS-1126,731321573,33%263,03
Object 780 102167,239331361,54%1798,43
Tortoise91248,676331233,33%770,47
T288495,88447825,00%0,00
Tetrarch 2133,75193837,50%508,41
BT-22125,14147742,86%399,01
45TP Habicha71011,17869683,33%1567,75
Ares 8591049,33672650,00%886,04
E 77 91842,20783560,00%1464,49
KV-220-2 5862,25939450,00%1638,81
M10 RBFM 5377,0022120,00%531,20
Renault FT10,001201100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.10.2022
Lähti: 24.12.2024