TOPvGUN

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.7.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5938112129306
Ø Taso8,529,8310,049,98
Voitot2940549,52%433,33%5844,96%13845,10%
Häviöitä2908148,97%758,33%6953,49%16353,27%
Tasapelejä8951,51%18,33%21,55%51,63%
Taisteluja selvitty1466324,69%325,00%3023,26%7624,84%
Vaunuja tuhottu471840,7990,75810,632190,72
Tuhoamissuhde1,061,000,820,95
Vaunuja havaittu624851,05131,08960,742160,71
Vahinkoa aiheutettu1.328,042.099,331.885,781.787,71
Valtauspisteitä730541,2300,00820,642750,90
Puolustuspisteitä216650,36352,92350,27620,20
Kokemus653,08755,33773,83753,71
WN71031,971072,88838,23851,08
WN81359,802004,581346,741333,63
Yhteensä
Taisteluja59381
Ø Taso8,52
Voitot2940549,52%
Häviöitä2908148,97%
Tasapelejä8951,51%
Taisteluja selvitty1466324,69%
Vaunuja tuhottu471840,79
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu624851,05
Vahinkoa aiheutettu1.328,04
Valtauspisteitä730541,23
Puolustuspisteitä216650,36
Kokemus653,08
WN71031,97
WN81359,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja12
Ø Taso9,83
Voitot433,33%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu90,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu131,08
Vahinkoa aiheutettu2.099,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä352,92
Kokemus755,33
WN71072,88
WN82004,58
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja129
Ø Taso10,04
Voitot5844,96%
Häviöitä6953,49%
Tasapelejä21,55%
Taisteluja selvitty3023,26%
Vaunuja tuhottu810,63
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu960,74
Vahinkoa aiheutettu1.885,78
Valtauspisteitä820,64
Puolustuspisteitä350,27
Kokemus773,83
WN7838,23
WN81346,74
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja306
Ø Taso9,98
Voitot13845,10%
Häviöitä16353,27%
Tasapelejä51,63%
Taisteluja selvitty7624,84%
Vaunuja tuhottu2190,72
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu2160,71
Vahinkoa aiheutettu1.787,71
Valtauspisteitä2750,90
Puolustuspisteitä620,20
Kokemus753,71
WN7851,08
WN81333,63
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1650000
Voitot69141,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä86152,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä985,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty43726,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9270,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu10820,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.494,850,000,000,00
Valtauspisteitä11860,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä21521,3000,0000,0000,00
Kokemus663,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1650
Voitot69141,88%
Häviöitä86152,18%
Tasapelejä985,94%
Taisteluja selvitty43726,48%
Vaunuja tuhottu9270,56
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu10820,66
Vahinkoa aiheutettu1.494,85
Valtauspisteitä11860,72
Puolustuspisteitä21521,30
Kokemus663,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja520000
Voitot22543,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27953,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä163,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18034,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3350,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu2140,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.136,740,000,000,00
Valtauspisteitä5761,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5160,9900,0000,0000,00
Kokemus549,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja520
Voitot22543,27%
Häviöitä27953,65%
Tasapelejä163,08%
Taisteluja selvitty18034,62%
Vaunuja tuhottu3350,64
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu2140,41
Vahinkoa aiheutettu1.136,74
Valtauspisteitä5761,11
Puolustuspisteitä5160,99
Kokemus549,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja70000
Voitot2637,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4260,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2231,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu380,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu280,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu479,740,000,000,00
Valtauspisteitä911,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1000,0000,0000,00
Kokemus374,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja70
Voitot2637,14%
Häviöitä4260,00%
Tasapelejä22,86%
Taisteluja selvitty2231,43%
Vaunuja tuhottu380,54
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu280,40
Vahinkoa aiheutettu479,74
Valtauspisteitä911,30
Puolustuspisteitä70,10
Kokemus374,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja215000
Voitot9544,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11754,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6630,70%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1260,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu900,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.077,710,000,000,00
Valtauspisteitä1720,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3561,6600,0000,0000,00
Kokemus511,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja215
Voitot9544,19%
Häviöitä11754,42%
Tasapelejä31,40%
Taisteluja selvitty6630,70%
Vaunuja tuhottu1260,59
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu900,42
Vahinkoa aiheutettu1.077,71
Valtauspisteitä1720,80
Puolustuspisteitä3561,66
Kokemus511,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja372000
Voitot23663,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12533,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16744,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2030,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu1920,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu865,070,000,000,00
Valtauspisteitä17604,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11393,0600,0000,0000,00
Kokemus587,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja372
Voitot23663,44%
Häviöitä12533,60%
Tasapelejä112,96%
Taisteluja selvitty16744,89%
Vaunuja tuhottu2030,55
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu1920,52
Vahinkoa aiheutettu865,07
Valtauspisteitä17604,73
Puolustuspisteitä11393,06
Kokemus587,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3079000
Voitot145947,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150848,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1123,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty95531,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17640,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu20120,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.164,760,000,000,00
Valtauspisteitä47421,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä48951,5900,0000,0000,00
Kokemus633,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3079
Voitot145947,39%
Häviöitä150848,98%
Tasapelejä1123,64%
Taisteluja selvitty95531,02%
Vaunuja tuhottu17640,57
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu20120,65
Vahinkoa aiheutettu1.164,76
Valtauspisteitä47421,54
Puolustuspisteitä48951,59
Kokemus633,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1103000
Voitot51146,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä58052,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä121,09%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty30027,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6620,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu7950,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.418,280,000,000,00
Valtauspisteitä10290,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9330,8500,0000,0000,00
Kokemus631,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1103
Voitot51146,33%
Häviöitä58052,58%
Tasapelejä121,09%
Taisteluja selvitty30027,20%
Vaunuja tuhottu6620,60
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu7950,72
Vahinkoa aiheutettu1.418,28
Valtauspisteitä10290,93
Puolustuspisteitä9330,85
Kokemus631,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (325)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-6 81286,54696274251,20%1551,75
Leopard 1101904,41655228048,86%1609,59
Löwe 81288,99828199051,01%1513,80
IS-381396,11685197651,32%1755,63
Object 261101333,16693143650,14%1118,77
IS-4101856,25699139650,57%1504,18
T-62A101560,14643113447,80%1314,16
E 5091607,70711107053,18%1701,48
Leopard Prototyp A91710,9578198251,63%1693,35
Grille 15101814,6063297147,58%1171,98
E 7591493,3873396850,72%1494,27
T110E5101744,9769695445,81%1314,70
E 100101731,0364889947,61%1366,65
M46 Patton91635,3173586651,04%1612,53
IS-7101782,7367580847,28%1356,78
T57 Heavy101916,6169880348,82%1476,29
STB-1101846,0673877647,42%1436,53
Panhard EBR 10510547,9661774545,10%420,84
T-34-856509,3343871949,37%885,14
Object 140101716,4375870350,07%1385,25
Panther mit 8,8 cm L/71 81123,5463968250,73%1579,52
Manticore10831,0270260848,68%880,94
T-5491097,4262558845,07%1041,34
M48A5 Patton101688,5171854850,36%1316,50
Conqueror Gun Carriage101455,6361654646,89%1269,04
T110E4101909,4368154647,44%1282,29
AMX 50 10081353,1565651053,33%1683,32
T34 81200,0459550250,20%1394,90
Object 70492035,7579550153,69%1961,56
T-54 first prototype 81032,3072047445,36%1268,24
TVP T 50/51101745,7768146346,44%1310,51
SU-1006768,2145044348,31%1429,44
Maus101770,8674542749,41%1299,92
Object 430U101843,7078142450,00%1466,23
M53/M5591326,4068242152,97%1296,87
Strv 103B102013,9270441449,28%1374,66
FV380591154,3655139550,13%1133,47
KV-856626,2343438848,20%980,02
UDES 1691627,5579538353,79%1655,79
T-1091523,4969437948,55%1582,16
Progetto M35 mod. 46 81237,3471437544,80%1316,76
FV2078930,8838137045,95%1049,77
M40/M4381139,4056434750,14%1435,69
Centurion Action X101822,4771733747,48%1375,69
Object 277101897,0978633750,15%1467,58
KV-15512,8648733051,52%1075,13
Jagdpanther II81347,4463332745,26%1497,82
ISU-15281315,2161532049,69%1478,85
SU-1527955,2555731553,02%1473,23
M10391395,1869430848,38%1348,60
Type 5 Heavy102046,4079930648,69%1343,06
WZ-1328607,1659330349,83%936,76
Object 268101917,8458630252,65%1428,62
Controcarro 3 Minotauro101926,6477029947,49%1307,27
FCM 50 t 81047,0968629653,04%1213,59
T698992,1359329041,03%1164,78
Super Conqueror102026,5581528853,47%1571,43
Caernarvon Action X 81200,6478627443,07%1431,60
Type 4 Heavy91157,8466427045,56%883,79
AMX 50 B101849,3573926852,99%1381,75
59-Patton 81071,9759826449,24%1540,54
Tiger II81296,6268126155,17%1701,33
Centurion Mk. 7/191394,0573925551,37%1314,42
Object 907 101867,6983825154,58%1439,27
T-34-85 Rudy 6757,0452225154,18%1450,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5242,3627024743,32%410,99
ST-I91401,3770624147,30%1367,66
G.W. Panther71289,5755623846,64%1774,12
IS7838,6458123452,99%1128,01
Conqueror91478,9075023446,58%1286,71
VK 30.01 (P)6405,7937223345,06%486,05
VK 45.02 (P) Ausf. B91412,8364523249,14%1258,99
FV4202 8974,1174323050,87%1199,04
T54E191370,5367822843,86%1185,32
T3 HMC2349,0539422657,08%2032,05
Prototipo Standard B91331,3565621741,94%1069,86
STK-2112353,7291721350,70%1549,09
T-448818,5461321046,67%1023,24
AMX M4 mle. 54101798,6275620247,03%1207,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81103,2651920055,00%1322,16
M18 Hellcat6698,1551520051,50%1239,11
Progetto C50 mod. 6691832,3986719851,01%1998,89
T3091367,8966219746,19%1101,39
KV-481102,5364919346,63%1301,05
Crusader 5.5-in. SP7785,5341419252,60%1184,08
M26 Pershing81129,9554118750,27%1497,00
60TP Lewandowskiego102244,2984218554,05%1761,62
Indien-Panzer81129,8163718350,82%1560,72
Object 430 Version II91351,8073718154,14%1404,55
T28 Prototype81202,7662217749,15%1274,15
T3281252,9069617646,02%1431,11
Tiger (P)7890,8060617654,55%1164,29
AMX M4 mle. 457836,8041217245,35%1068,48
Object 252U Defender 81244,2778617153,22%1314,20
Tiger I7891,4153816349,69%1168,01
Object 4168987,8256416248,77%1220,58
O-Ho81155,1773816149,07%1265,97
P.44 Pantera81031,1565615844,94%1182,91
Ferdinand81311,2853715749,04%1260,31
Object 26391570,4672415650,64%1371,07
StuG III Ausf. G5429,1032715356,21%987,20
Pz.Kpfw. VII101996,3781015048,67%1521,27
Centurion Mk. I8960,6062814957,05%1276,18
TVP VTU Koncept8796,8757514745,58%840,43
Ho-Ri 3102052,5269814745,58%1301,89
T-54 ltwt.9931,3967114753,06%1374,54
T-437705,3347114446,53%1032,50
Jagdpanther7964,4562614350,35%1425,82
T2971097,5770414358,04%1605,22
T-505114,6831214249,30%205,73
Ares 90101248,2069414149,65%819,89
M127915,9040714055,00%1184,59
M54 Renegade 81366,7475114047,14%1364,10
Cromwell6548,4454313751,82%1057,40
Comet7714,1462713356,39%1116,88
T26E4 SuperPershing 81010,6572713250,76%1225,08
P.43 ter7833,2962312946,51%1227,53
Tiger 131 6764,7358412950,39%1274,30
SU-855471,1134812852,34%1113,79
Progetto M40 mod. 65101842,0372112847,66%1425,27
Panther II8966,3363812852,34%1281,88
Panther7666,3656212750,39%946,59
T-345292,2636212551,20%673,13
Strv 103-091426,4664712547,20%1144,10
FV201 (A45) 7818,7365112551,20%1097,95
Hummel61087,6747012357,72%1780,53
T25/27937,8064211751,28%1374,28
Object 70591699,0982911654,31%1704,16
O-Ni71067,8275411558,26%1495,87
T207782,4844311349,56%1121,46
UDES 14 Alt 581076,7769011150,45%1218,86
Object 268 Version 4101687,0971911149,55%1154,14
CS-52 LIS 81168,9267610943,12%1202,08
Caernarvon81073,6572110648,11%1150,17
T-100 LT10670,5759710646,23%573,20
SU-10181161,1062710544,76%1263,01
Grille5461,4828710451,92%918,34
Panhard EBR 909338,3058410447,12%285,41
Vz. 55102031,3177010241,18%1448,67
Type T-345321,843159752,58%749,51
Konštrukta T-34/1007901,996679456,38%1517,92
Škoda T 5091074,266019441,49%730,22
Vz. 60S Dravec 102044,117559440,43%1170,88
SU-100M17953,216579250,00%1420,49
T71 DA7324,105279150,55%459,50
WZ-1317585,086118750,57%1250,87
Jagdpanzer IV6692,124568656,98%1351,12
Pz.Kpfw. III/IV5224,712728646,51%412,74
M446761,984658651,16%1300,71
P.43 bis6618,895458548,24%1123,31
TNH T Vz. 5191732,627778544,71%1533,35
UDES 038947,955248339,76%767,39
Carro da Combattimento 45 t 102009,608668359,04%1499,63
FV3046479,384188251,22%732,64
T376474,855677848,72%1304,76
Škoda T 256589,775277742,86%1053,64
VK 36.01 (H)6505,133867745,45%741,23
Controcarro 1 Mk. 291489,058187755,84%1354,71
E 65 Zwilling 81388,808127443,24%1100,52
KR-1111834,978717448,65%1070,84
KV-26689,705427350,68%1146,39
VK 30.02 (D)7643,496337254,17%971,21
CS-538837,796117147,89%959,36
Waffenträger auf Pz. IV91650,706626946,38%1222,22
CS-5991688,268386854,41%1691,87
Sturmpanzer II4210,782076735,82%468,17
KV-37881,005846639,39%935,21
A-436386,944426640,91%514,03
Super Hellcat 7865,066536460,94%1332,42
FV217 Badger101789,087386342,86%1084,94
Pz.Kpfw. 38 (t)3150,162426245,16%346,20
T-1506606,515366150,82%979,35
MT-256157,843946140,98%203,10
T-284218,492495942,37%490,14
50TP Tyszkiewicza91381,737715949,15%1190,99
King Tiger (Captured) 7906,636315945,76%1058,14
T-463113,281825844,83%272,08
Black Prince7971,037685855,17%1363,71
IS-M81155,128155759,65%1512,63
AE Phase I 91544,098035752,63%1353,75
AMX 50 12091222,256675650,00%1010,76
XM69 Hacker112026,668525651,79%1331,19
E 50 Ausf. M101261,156265543,64%883,37
T216226,334615550,91%456,78
E 25 7684,644965541,82%733,41
M4A3E8 Sherman6602,725635448,15%1223,93
SU-85B4355,772895354,72%863,33
T675370,753225349,06%692,60
Kranvagn101938,278225251,92%1568,13
O-I6685,526095259,62%1134,36
Type 71101968,009335255,77%1540,41
T92 HMC101361,685745046,00%1059,42
BZT-70 101941,767774942,86%990,93
Kampfpanzer 67101729,207434942,86%1132,64
59-166415,004594854,17%1061,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4258,043344667,39%715,26
AMX M4 mle. 5191696,437784643,48%1347,38
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,801404544,44%418,47
CS-63101759,587334544,44%1289,11
Kampfpanzer 07 P(E) 101941,767384540,00%1259,45
Leo7898,346484445,45%1415,96
Ikv 90 Typ B7533,024444440,91%486,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,772034440,91%9,61
Bishop5305,803164447,73%506,19
Leopard 120 Verbessert111687,437464452,27%1112,39
Strv 746654,985364247,62%1112,51
A-447556,145864254,76%801,66
BT-74139,381914045,00%268,26
LTTB8645,786344052,50%1044,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,742873953,85%291,12
Object 430101599,388003956,41%1424,79
Rhm.-Borsig Waffenträger81343,116553748,65%1189,43
Churchill VII6723,116503655,56%1285,82
M75332,754483666,67%1327,10
BDR G1 B5175,473353655,56%205,87
SU-76M4191,121883360,61%483,27
T-26283,031073240,63%159,17
M4A1 Sherman5365,163903151,61%809,00
Hotchkiss H352132,482203164,52%599,26
A-20557,972533154,84%153,75
Leichttraktor168,061023135,48%73,16
AT 25293,234553170,97%746,95
M24 Chaffee5308,585913161,29%1136,98
FV230 Canopener101977,458022948,28%1314,43
Pz.Kpfw. Neu111722,488412948,28%1047,74
M4A1 Revalorisé 81140,416702941,38%1210,03
B14130,072542864,29%317,36
AMX 65 t8908,747422759,26%1066,53
P.435364,233602630,77%750,60
Crusader6215,733362642,31%419,55
Vz. 44-171193,548412661,54%1726,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,692142653,85%143,59
MS-1197,041492556,00%436,27
S-517588,583622433,33%465,90
Sturmpanzer I Bison391,501412450,00%146,10
ARL 446458,702762317,39%496,40
Pz.Kpfw. II Luchs4280,305312369,57%1249,88
Yong Bing 91286,507772245,45%895,65
ST vz. 394309,484262142,86%946,19
Škoda T 245359,244152152,38%900,54
M415391,353292050,00%532,08
Object 43091093,207302050,00%912,48
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81064,957692055,00%1437,54
VK 16.02 Leopard5298,163841952,63%872,89
Lorraine 40 t 8961,266621952,63%1073,84
M66317,613811861,11%428,09
T1 Heavy5247,672881850,00%323,95
KV-137758,066271850,00%1126,72
M8A14280,892611844,44%604,62
M41 Walker Bulldog8243,824911741,18%162,26
AMBT 81077,717131741,18%1105,49
T 55A 91197,185971729,41%847,04
LTP 3235,384021668,75%1254,12
M5 Stuart4218,473251533,33%432,52
Charioteer Nomad 81204,735351533,33%878,99
M3 Lee4111,861131414,29%117,47
M5A1 Stuart4344,542501338,46%1065,39
Alecto4395,924411353,85%1212,22
Churchill I5544,086681291,67%1308,04
T1 Cunningham182,001571136,36%263,02
BZ-75101218,556591136,36%624,32
Birch Gun4125,362791163,64%412,65
Pz.Kpfw. II291,602131050,00%227,00
Type 586576,204541030,00%939,81
Object 25791036,906431030,00%684,77
T1E6 2143,002291030,00%468,81
M3 Stuart3195,00347966,67%820,13
Valentine3497,33623966,67%2380,09
G.W. Tiger9648,78453944,44%410,26
AMX 105 AM mle. 474119,44162922,22%120,16
FV225 Collector 91595,67860955,56%1211,26
Jagdpanzer E 90 91081,67638944,44%631,64
T77 8879,78617955,56%827,01
Strv m/425300,00342850,00%649,48
M2 Medium Tank390,00113825,00%65,45
Bat.-Châtillon 12 t8539,38399825,00%612,27
TNH 105/10008977,00658757,14%0,00
Covenanter576,43200757,14%161,36
AT 86207,14343742,86%98,21
Marder 38T4279,29339742,86%459,72
D23120,50290650,00%282,64
LT vz. 383230,834096100,00%1058,97
Lago4339,17471650,00%1112,79
Type 95 Heavy4163,17247633,33%265,06
M374307,33335650,00%935,39
Cruiser Mk. IV4220,00342650,00%565,72
Strv S1 81551,00553616,67%1707,50
Char Futur 4 91506,67784650,00%1338,94
BT-2247,40106540,00%0,54
Patton the Tank 9983,40903580,00%1078,34
O-I Experimental5622,25410425,00%959,84
T110E310982,25451425,00%358,65
AMX 13 57 7740,50559425,00%1248,14
AMX 38373,67146366,67%241,30
Cruiser Mk. III3208,33376366,67%1110,15
Achilles6182,33277366,67%290,95
Tetrarch 242,0099333,33%0,00
IS-5 (Object 730) 81156,67798366,67%1331,64
Renault FT190,00253250,00%363,54
Valentine AT4149,00233250,00%248,77
T-602237,50219250,00%1085,13
T-29 3289,505032100,00%1110,10
WZ-120-1G FT 8893,00619250,00%703,45
Fauteur111499,00884250,00%858,32
Vickers Medium Mk. I10,001910,00%0,00
D1249,008110,00%0,00
105 leFH18B2 5213,0010810,00%100,58
AT-120,001421100,00%261,00
Archer571,008010,00%0,00
MBT-B 10833,0010311100,00%499,36
Object 283 91094,0025410,00%700,79
TS-54 81421,0040210,00%1070,21
KV-1SA 5333,0037410,00%355,81
M24E2 Super Chaffee 61460,0065410,00%5779,10
MTLS-1G14 3449,0028910,00%1439,31
TBT 91504,0010951100,00%1242,95
Light Mk. VIC 229,004010,00%0,00
T7 Combat Car 2249,0022710,00%1260,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8268,003391100,00%261,00
AMX ELC 901 60,006610,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 225,0024710,00%0,00
StuG IV 597,009010,00%0,00
Bretagne Panther 6138,004051100,00%261,00
BT-7 artillery 3293,004011100,00%1360,88
43 M. Toldi III 30,002391100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.7.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 2.3.2025
Lähti: 13.5.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 23.9.2022
Lähti: 12.10.2022