TIM12BAT

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja515062483242
Ø Taso8,0810,639,599,83
Voitot2584650,18%1458,33%4857,83%14057,85%
Häviöitä2485048,25%937,50%3238,55%9940,91%
Tasapelejä8101,57%14,17%33,61%31,24%
Taisteluja selvitty1335725,93%520,83%2226,51%7229,75%
Vaunuja tuhottu482440,94220,92991,193011,24
Tuhoamissuhde1,261,161,621,77
Vaunuja havaittu537711,04311,291942,343741,55
Vahinkoa aiheutettu1.419,652.739,132.155,862.412,33
Valtauspisteitä454090,8800,0000,00290,12
Puolustuspisteitä230150,45411,71941,13980,40
Kokemus617,101.030,791.057,541.011,90
WN71196,181506,471699,091586,24
WN81604,742314,622790,022621,45
Yhteensä
Taisteluja51506
Ø Taso8,08
Voitot2584650,18%
Häviöitä2485048,25%
Tasapelejä8101,57%
Taisteluja selvitty1335725,93%
Vaunuja tuhottu482440,94
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu537711,04
Vahinkoa aiheutettu1.419,65
Valtauspisteitä454090,88
Puolustuspisteitä230150,45
Kokemus617,10
WN71196,18
WN81604,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja24
Ø Taso10,63
Voitot1458,33%
Häviöitä937,50%
Tasapelejä14,17%
Taisteluja selvitty520,83%
Vaunuja tuhottu220,92
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu311,29
Vahinkoa aiheutettu2.739,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä411,71
Kokemus1.030,79
WN71506,47
WN82314,62
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja83
Ø Taso9,59
Voitot4857,83%
Häviöitä3238,55%
Tasapelejä33,61%
Taisteluja selvitty2226,51%
Vaunuja tuhottu991,19
Tuhoamissuhde1,62
Vaunuja havaittu1942,34
Vahinkoa aiheutettu2.155,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä941,13
Kokemus1.057,54
WN71699,09
WN82790,02
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja242
Ø Taso9,83
Voitot14057,85%
Häviöitä9940,91%
Tasapelejä31,24%
Taisteluja selvitty7229,75%
Vaunuja tuhottu3011,24
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu3741,55
Vahinkoa aiheutettu2.412,33
Valtauspisteitä290,12
Puolustuspisteitä980,40
Kokemus1.011,90
WN71586,24
WN82621,45
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja149000
Voitot7550,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7046,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5436,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu900,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu1330,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.515,130,000,000,00
Valtauspisteitä3382,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1350,9100,0000,0000,00
Kokemus607,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja149
Voitot7550,34%
Häviöitä7046,98%
Tasapelejä42,68%
Taisteluja selvitty5436,24%
Vaunuja tuhottu900,60
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1330,89
Vahinkoa aiheutettu1.515,13
Valtauspisteitä3382,27
Puolustuspisteitä1350,91
Kokemus607,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot228,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä571,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu71,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu223,290,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus124,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot228,57%
Häviöitä571,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu71,00
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu223,29
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus124,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja108000
Voitot3128,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7569,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty109,26%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu2912,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu485,230,000,000,00
Valtauspisteitä1000,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä650,6000,0000,0000,00
Kokemus354,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja108
Voitot3128,70%
Häviöitä7569,44%
Tasapelejä21,85%
Taisteluja selvitty109,26%
Vaunuja tuhottu450,42
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu2912,69
Vahinkoa aiheutettu485,23
Valtauspisteitä1000,93
Puolustuspisteitä650,60
Kokemus354,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja449000
Voitot23151,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20545,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä132,90%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18641,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4781,0600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,820,000,000,00
Vaunuja havaittu3330,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.661,340,000,000,00
Valtauspisteitä4200,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8341,8600,0000,0000,00
Kokemus603,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja449
Voitot23151,45%
Häviöitä20545,66%
Tasapelejä132,90%
Taisteluja selvitty18641,43%
Vaunuja tuhottu4781,06
Tuhoamissuhde1,82
Vaunuja havaittu3330,74
Vahinkoa aiheutettu1.661,34
Valtauspisteitä4200,94
Puolustuspisteitä8341,86
Kokemus603,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot428,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1071,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty428,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu120,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.538,930,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä785,5700,0000,0000,00
Kokemus354,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot428,57%
Häviöitä1071,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty428,57%
Vaunuja tuhottu100,71
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu120,86
Vahinkoa aiheutettu1.538,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä785,57
Kokemus354,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (302)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV215b (183) 102429,14720599752,43%2171,20
SU-122-44 7969,96568557150,22%1383,11
E 100101970,99694305148,54%1698,26
Waffenträger auf E 100102909,86716171148,04%2348,71
MT-256202,97450167746,39%402,12
Hummel6773,27348109449,36%1239,86
T34 8926,29531100749,75%945,39
KV-856774,3946298851,52%1486,70
Rhm.-Borsig Waffenträger82032,2985796354,93%2788,13
T57 Heavy102332,3275094647,67%2081,86
Bat.-Châtillon 25 t101640,6768691948,75%1383,62
KV-15578,8145284752,07%1316,97
T-62A101400,3461378447,96%1165,39
Tiger I7436,4330873943,03%332,34
Waffenträger auf Pz. IV92509,6287072456,91%2817,71
KR-1112925,65103771359,05%2412,47
AMX 13 909582,6759968947,46%746,11
G.W. Panther71059,8646966950,82%1353,27
ISU-152K 81857,7382666052,88%2254,41
VK 16.02 Leopard588,4022663048,89%105,00
Panhard EBR 105101245,7886362055,81%1784,04
E 7591479,1266860544,30%1443,62
Tiger II8767,7245254942,26%724,63
G.W. Tiger91218,0056151749,90%1148,77
T-549924,5158351446,50%715,23
Tortoise91289,5262448645,27%916,55
Grille5467,8523746649,79%1014,39
T54E191410,3470046246,97%1281,01
LTTB8442,9836943348,27%655,01
Grille 15101839,6650141850,72%1337,99
T-448564,7752141445,89%584,79
AT 158686,1547940143,14%534,97
T698634,7452436244,20%638,91
G.W. E 100101271,5465035350,99%1014,49
Bat.-Châtillon 25 t AP9849,8056834143,99%642,67
KV-26562,1940432452,16%892,95
Cobra 92251,8994531956,11%2366,59
Leopard 1102659,1386928654,20%2453,94
Jagdpanzer E 100102429,5278827953,76%1839,47
IS-381332,2056327651,09%1028,82
IS-7102345,9691926753,56%2108,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4196,4017825253,17%388,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5118,1216824645,93%86,24
ISU-122-2 81557,0483123353,65%1689,08
ELC EVEN 90 8691,8989823259,05%1591,57
ShPTK-TVP 100 81778,4882722753,30%2257,47
T-437499,5748522143,44%628,78
BT-2244,3711721947,03%59,38
AMX 13 757394,6152921948,86%674,72
T376137,0023921039,05%74,54
Black Rock 113693,65103120952,63%3043,95
DZT-159 92104,50100120363,05%2220,74
VK 36.01 (H)6180,3421720245,05%70,71
Type 63 82088,32106919652,55%2810,49
AT 77543,3949817946,93%507,40
T71 DA7518,6356817746,33%941,25
T-505129,4529617646,02%232,92
Spähpanzer SP I C7495,4437917448,85%913,40
114 SP2 102845,9784617156,73%2130,75
Object 268101906,8966717047,06%1273,31
VK 28.016255,6226516345,40%540,68
SU-130PM 81828,8784916355,83%2022,26
Taschenratte113612,19123215459,74%2923,34
AT 86451,9045614556,55%748,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C397,7020914447,22%290,22
ISU-15281569,2569913448,51%1738,44
T216267,1246713455,22%636,94
IS-4103251,25109413259,09%3190,45
A-20536,8617912948,06%90,84
CS-52 LIS 81538,5486412454,84%2057,29
Sturmpanzer II4158,5512712342,28%295,39
BT-7447,9711311837,29%1,22
AT-FV230 Breaker112921,81105811861,02%2195,29
GSOR 1010 FB 81412,8779711747,86%1771,55
Sturer Emil71158,6664711647,41%1823,21
IS7872,5753611551,30%1289,78
AMX 13 105101730,6199711461,40%2591,94
Pz.Kpfw. 38 (t)331,5811211342,48%16,31
Vz. 68 Squall 81152,0582411349,56%2464,39
Projekt ION 81946,46103811163,06%2087,20
T-46343,0813410450,96%104,66
SU-263216,3814810350,49%518,09
AMX ELC bis5142,1520310344,66%258,12
Concept No. 5102575,078149948,48%2088,52
AMX 12 t6374,474659843,88%854,68
LTP 3335,214728760,92%2045,19
Leopard 120 Verbessert112594,647518639,53%1955,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.443,861768543,53%33,92
WZ-120-1G FT 81320,487388544,71%1318,26
Pz.Kpfw. 35 (t)229,32988240,24%0,00
StuG III Ausf. G5265,002318042,50%391,06
56TP 81995,429977959,49%2525,39
SDP wz 66 Grom 81856,488957953,16%2170,30
Object 252U 81870,908817856,41%2196,31
Object 140102531,869497753,25%2425,22
FV217 Badger101877,726097644,74%1277,02
Progetto M40 mod. 65102675,048077538,67%2183,64
T 54D 92125,0010047358,90%2540,14
T-50-2 6330,233347349,32%774,26
TT-130M 92118,038287356,16%2291,90
GSOR 1008 81485,427847251,39%1630,61
M75135,862747145,07%277,84
Stinger 102746,4910057166,20%2195,89
Ares 8592384,3210406851,47%2603,15
M415427,594036656,06%662,52
M374195,441986446,88%540,55
Marder II352,201226445,31%36,30
WZ-113G FT103126,919096451,56%2433,73
KV-137239,794606346,03%162,77
FV215b 102557,988536241,94%2152,39
SU-15272195,0011596173,77%4239,97
AMX 50 B103064,009636154,10%2942,75
T-29 3196,662185846,55%559,19
AMX 404101,952015743,86%161,05
Panhard AML Lynx 6x68731,467875664,29%1496,57
T 55A 92275,9810115667,86%2627,59
AT 25404,843945545,45%874,76
Leopard Prototyp A92296,319245556,36%2400,68
Maus103131,6210625255,77%2756,38
Object 70492763,349595056,00%2499,12
Panhard EBR 9091156,309345064,00%1991,82
Caliban 81428,148054951,02%1720,66
M40/M4381162,456294744,68%1083,93
T-100 LT101193,219014755,32%1656,34
Lorraine 50 t 91735,918494652,17%1706,28
M2 Medium Tank372,201594551,11%97,63
Pz.Kpfw. II Luchs423,691194546,67%66,94
Ares 90102785,4010494560,00%2859,95
Progetto C50 mod. 6691849,668124440,91%1716,47
SU-182101,371274355,81%501,60
Executor112771,359364355,81%2173,10
Sturmpanzer I Bison38,90944250,00%89,84
MS-1122,00744141,46%3,68
AMX 50 12092536,6610414163,41%3039,97
Vz. 55103060,4510314062,50%2583,11
Progetto CC55 mod. 5481719,439194047,50%2150,25
GSOR 1006 Scheme 792181,689444052,50%2265,05
Jagdtiger92374,469253958,97%2334,30
G.W. Tiger (P)81021,184163951,28%1046,04
M2 Light251,711253842,11%18,94
STG Guard 81650,088973863,16%2412,11
Prototipo Standard B92000,068003638,89%1810,59
Pz.Kpfw. II226,231233545,71%47,82
Jagdtiger Prototype 82120,8310823565,71%2436,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,381293441,18%19,33
Leichttraktor125,67883333,33%0,00
T-60225,391143345,45%32,18
AMX M4 mle. 54102316,428273342,42%1614,90
Object 703 Version II 81541,618913354,55%1820,50
M48A2 Räumpanzer 81685,3010813360,61%2313,09
Object 25791873,639183250,00%2062,48
43 M. Toldi III 346,001733253,13%181,52
Vz. 60S Dravec 102852,7710173154,84%2258,48
M446583,005323158,06%888,15
Ares 7581695,5711113070,00%2449,11
Marder 38T4360,933912948,28%856,92
T-54 ltwt.9638,753982846,43%693,66
M5 Stuart4108,851792729,63%34,95
Ashigaru 102220,705682729,63%1473,52
Saryuda 92340,129592650,00%2227,12
Terrifiant 93150,2312042661,54%3156,11
Valentine AT4173,522352552,00%363,37
Ares 90 C113080,0811792568,00%2666,65
AMX 67 Imbattable113254,4410102552,00%2651,09
M3 Stuart3172,332272458,33%675,07
P.44 Pantera81747,969122445,83%2542,76
Object 274a 81681,338742450,00%2418,51
Carro da Combattimento 45 t 102196,468062445,83%1775,55
Cruiser Mk. III335,73782231,82%0,00
FV1066 Senlac 8468,235702236,36%545,53
Nergal 82046,3611862277,27%2766,14
Carro d'assalto P.8871265,868272147,62%1803,25
TNH 105/100081815,299962152,38%2896,81
M10 Wolverine5418,004112152,38%960,33
Alecto4174,252022020,00%227,39
ST-I91626,809682065,00%1736,88
AMX M4 mle. 5192027,009482065,00%1809,88
FV224 Chopper72025,7012472075,00%3000,22
KV-4 Kreslavskiy 81254,957052040,00%1321,41
T-28449,371831957,89%167,52
WZ-13281593,4711711957,89%4645,14
T56 GMC323,051171957,89%145,82
KV-481486,959011963,16%1938,63
T-109447,795371942,11%165,73
FV601 Saladin82465,9510771947,37%3882,95
Tiger-Maus 93212,1612381957,89%3995,03
Chimera 81614,008521942,11%1672,54
AMX M4 mle. 49 Liberté 81708,219781936,84%2522,43
S-517525,284311855,56%541,84
T1 HMC2150,941551872,22%923,03
AMX 65 t81336,787681838,89%1586,09
LTC II 91251,448351850,00%1547,70
Panzerjäger I235,41961747,06%51,38
Object 268 Version V 102961,129691764,71%2908,11
Ashbringer 103147,7610461758,82%2630,83
T1 Cunningham127,13871637,50%0,00
WZ-132A9957,198901656,25%1497,19
FV227 Conceiver81824,069071643,75%2397,11
Kpz. 3 GST Turm 82466,1311751662,50%3437,17
TS-54 81244,386771631,25%1208,24
122 TM 82218,3811451662,50%2939,49
Renault FT129,071151546,67%55,08
CAV mod. 71112231,009971573,33%1762,89
Char Mle. 75 91614,6011501580,00%2955,61
Hotchkiss H35265,291511450,00%107,92
TNH T Vz. 5192335,0710051450,00%2161,02
Universal Carrier 2-pdr2131,791741442,86%354,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G3160,292391414,29%403,63
Hotchkiss EBR7569,146451442,86%1134,53
Pz.Kpfw. 5581838,149921450,00%1791,39
StuG IV 5488,075821478,57%1376,90
AS-XX 40 t112545,389931361,54%2274,83
M10 RBFM 5397,232581346,15%584,64
Vickers Medium Mk. I157,921361250,00%122,25
Renault NC-31122,67651241,67%11,78
M24 Chaffee5350,922711233,33%1039,28
PTZ-78113230,0011691275,00%2175,52
SMV CC-64 Vipera 81955,759311250,00%2467,68
Rinoceronte102924,5510281154,55%2528,24
T-26246,091041145,45%42,33
SU-76M423,09881145,45%53,03
Type 4 Ju-To72003,7311981163,64%3507,45
Kanonenjagdpanzer 2 81822,18525119,09%1444,68
Renault Otsu112,90451030,00%0,00
AMX 50 10082105,0011661090,00%2579,45
Ferdinand81015,006881050,00%914,92
Patton the Tank 91674,106071020,00%1442,05
AT-1221,1168933,33%0,00
FSV Scheme A71682,221178977,78%3681,36
Light Mk. VIC 2108,67180955,56%520,78
Indien-Panzer81601,001100887,50%2670,24
Strv S1 81889,88477825,00%1920,46
Škoda T 2561300,86799742,86%2840,54
Covenanter519,29196742,86%31,80
FV4004 Conway91990,86844757,14%1840,34
Windhund 81677,43702728,57%1791,04
T28 Concept 71472,00777742,86%2014,47
Gonsalo 81370,57936757,14%1531,35
BT-7 artillery 3229,43453785,71%860,64
P.43 bis61278,00876666,67%2986,63
P.43 ter71697,001158666,67%3576,96
Vickers Mk. E Type B225,0082650,00%79,78
AMX M4 mle. 4571960,831053650,00%3981,66
Bishop598,50153633,33%0,00
A-4472244,501282683,33%4387,02
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6885,83871683,33%2360,98
VK 30.02 (D)71072,20992580,00%2148,26
AMX 30 B103286,601115560,00%3509,34
M53/M559785,60441520,00%434,13
L-60 219,00159560,00%196,99
Cruiser Mk. I139,25106450,00%85,14
Wespe30,0042425,00%0,00
SDP 40 Zadymka5459,25348450,00%753,20
M127652,50435450,00%653,09
Nashorn6581,50263425,00%680,50
T-70330,50113450,00%89,05
Black Prince II 71020,00618425,00%1066,95
IS-3A 81346,251114475,00%1636,12
Super Hellcat 7546,00308425,00%448,78
Object 265T 92467,75943425,00%2829,62
Vz. 44-171382,00859366,67%1802,05
Type 91 Heavy345,67127366,67%261,00
T-1506254,00325333,33%119,70
G.Pz. Mk. VI (e)252,674830,00%31,07
Pz.Sfl. IVc5327,33346366,67%755,39
BT-53121,33166333,33%15,60
FV229 Contender92031,671026366,67%2044,02
T1E6 26,6799366,67%244,52
AMX 13 (FL 11) 5673,331049366,67%2564,11
SU-100I 5932,0010273100,00%2197,36
T-34559,502512100,00%261,00
Kolohousenka155,00192250,00%83,06
Chi-Ni2228,003732100,00%1219,37
M22121,50145250,00%391,83
Type 95 Ha-Go275,50140250,00%166,51
T-34-8561411,50859250,00%3142,10
T3 HMC237,501022100,00%261,00
Renault FT AC20,00121250,00%76,03
Charioteer81131,0040420,00%976,63
VK 30.02 (M)62122,0015762100,00%6240,57
Bat.-Châtillon 12 t8845,00378250,00%1537,14
M-IV-Y 81283,00819250,00%1534,11
T-103 8712,50542250,00%543,66
T77 8518,00458250,00%348,96
Leox 95964,001928250,00%8728,78
Eclipse 91104,50653250,00%759,52
Vickers Medium Mk. II2101,002691100,00%543,80
TKS z n.k.m. 20 mm 295,002901100,00%483,59
Renault FT 75 BS20,001701100,00%261,00
M15/423215,002781100,00%642,38
4TP146,001421100,00%261,00
T2 Medium Tank232,001361100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,005110,00%0,00
SU-85B40,00910,00%0,00
Type 5782872,0090810,00%4287,70
Pz.Kpfw. I245,001611100,00%261,00
FCM 3620,001091100,00%261,00
Renault R352126,0013210,00%304,57
GSOR the TANK 9960,0040410,00%719,83
KV-122 70,0012310,00%0,00
Stitch 81697,0013461100,00%1582,53
Churchill Crocodile 6147,005731100,00%264,10

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.10.2024
Lähti: 1.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.8.2023
Lähti: 16.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.7.2023
Lähti: 15.7.2023