T75M

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.4.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37840004
Ø Taso8,560,000,009,25
Voitot1827748,30%00,00%00,00%125,00%
Häviöitä1913550,57%00,00%00,00%250,00%
Tasapelejä4281,13%00,00%00,00%125,00%
Taisteluja selvitty876223,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu298250,7900,0000,0010,25
Tuhoamissuhde1,030,000,000,25
Vaunuja havaittu431251,1400,0000,0030,75
Vahinkoa aiheutettu1.401,420,000,001.031,50
Valtauspisteitä352360,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä145130,3800,0000,0000,00
Kokemus677,170,000,00560,50
WN71042,820,000,00305,52
WN81386,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37840
Ø Taso8,56
Voitot1827748,30%
Häviöitä1913550,57%
Tasapelejä4281,13%
Taisteluja selvitty876223,16%
Vaunuja tuhottu298250,79
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu431251,14
Vahinkoa aiheutettu1.401,42
Valtauspisteitä352360,93
Puolustuspisteitä145130,38
Kokemus677,17
WN71042,82
WN81386,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Ø Taso9,25
Voitot125,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä125,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu1.031,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus560,50
WN7305,52
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja634000
Voitot26742,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä35155,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä162,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16626,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3650,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu4640,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.692,890,000,000,00
Valtauspisteitä6901,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5600,8800,0000,0000,00
Kokemus674,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja634
Voitot26742,11%
Häviöitä35155,36%
Tasapelejä162,52%
Taisteluja selvitty16626,18%
Vaunuja tuhottu3650,58
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu4640,73
Vahinkoa aiheutettu1.692,89
Valtauspisteitä6901,09
Puolustuspisteitä5600,88
Kokemus674,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja73000
Voitot3547,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3547,95%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä34,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2027,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu460,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu480,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.244,970,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1261,7300,0000,0000,00
Kokemus690,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja73
Voitot3547,95%
Häviöitä3547,95%
Tasapelejä34,11%
Taisteluja selvitty2027,40%
Vaunuja tuhottu460,63
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu480,66
Vahinkoa aiheutettu1.244,97
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1261,73
Kokemus690,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu761,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus209,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu761,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus209,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5863000
Voitot294750,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä291649,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty220937,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu43110,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu62481,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.327,890,000,000,00
Valtauspisteitä88381,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä331005,6500,0000,0000,00
Kokemus872,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5863
Voitot294750,26%
Häviöitä291649,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty220937,68%
Vaunuja tuhottu43110,74
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu62481,07
Vahinkoa aiheutettu1.327,89
Valtauspisteitä88381,51
Puolustuspisteitä331005,65
Kokemus872,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12362122998
Voitot568045,95%18,33%827,59%2828,57%
Häviöitä644952,17%1191,67%2172,41%6970,41%
Tasapelejä2331,88%00,00%00,00%11,02%
Taisteluja selvitty373230,19%216,67%724,14%1818,37%
Vaunuja tuhottu79320,6460,50160,55430,44
Tuhoamissuhde0,920,600,730,54
Vaunuja havaittu121500,9860,50260,90840,86
Vahinkoa aiheutettu1.654,322.201,922.098,101.861,11
Valtauspisteitä158221,2800,00451,55600,61
Puolustuspisteitä337172,73363,00371,282252,30
Kokemus712,93336,17601,90573,18
Yhteensä
Taisteluja12362
Voitot568045,95%
Häviöitä644952,17%
Tasapelejä2331,88%
Taisteluja selvitty373230,19%
Vaunuja tuhottu79320,64
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu121500,98
Vahinkoa aiheutettu1.654,32
Valtauspisteitä158221,28
Puolustuspisteitä337172,73
Kokemus712,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja12
Voitot18,33%
Häviöitä1191,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty216,67%
Vaunuja tuhottu60,50
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu60,50
Vahinkoa aiheutettu2.201,92
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä363,00
Kokemus336,17
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja29
Voitot827,59%
Häviöitä2172,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty724,14%
Vaunuja tuhottu160,55
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu260,90
Vahinkoa aiheutettu2.098,10
Valtauspisteitä451,55
Puolustuspisteitä371,28
Kokemus601,90
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja98
Voitot2828,57%
Häviöitä6970,41%
Tasapelejä11,02%
Taisteluja selvitty1818,37%
Vaunuja tuhottu430,44
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu840,86
Vahinkoa aiheutettu1.861,11
Valtauspisteitä600,61
Puolustuspisteitä2252,30
Kokemus573,18

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20820516
Voitot95145,68%00,00%240,00%531,25%
Häviöitä111653,60%00,00%360,00%1168,75%
Tasapelejä150,72%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty55026,42%00,00%120,00%318,75%
Vaunuja tuhottu14040,6700,0010,20100,63
Tuhoamissuhde0,920,000,250,77
Vaunuja havaittu14540,7000,0081,60130,81
Vahinkoa aiheutettu1.897,370,001.868,401.720,94
Valtauspisteitä8110,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä13530,6500,0000,0000,00
Kokemus744,880,00725,40594,81
Yhteensä
Taisteluja2082
Voitot95145,68%
Häviöitä111653,60%
Tasapelejä150,72%
Taisteluja selvitty55026,42%
Vaunuja tuhottu14040,67
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu14540,70
Vahinkoa aiheutettu1.897,37
Valtauspisteitä8110,39
Puolustuspisteitä13530,65
Kokemus744,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu10,20
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu81,60
Vahinkoa aiheutettu1.868,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus725,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja16
Voitot531,25%
Häviöitä1168,75%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty318,75%
Vaunuja tuhottu100,63
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu130,81
Vahinkoa aiheutettu1.720,94
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus594,81
Anzeigen

Vaunut (307)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Super Conqueror102156,39799186446,89%1680,61
IS-381234,36732184951,05%1485,09
TVP T 50/51101898,69709174745,51%1627,84
IS-7101704,80687157544,89%1306,25
T-62A101653,66687139444,91%1379,27
Kranvagn101981,70770123449,19%1614,65
KV-137669,5058385551,58%1074,13
Object 705A101950,5079482248,54%1541,70
T57 Heavy102059,3073575148,47%1621,37
M3 Stuart3151,8924971952,16%533,35
IS7896,4662469151,95%1233,11
Object 140101709,6071167345,62%1350,56
AMX 50 B102120,6174765045,54%1669,22
T34 81059,9966460950,74%1240,79
Progetto M40 mod. 65102039,9374851747,39%1661,73
T-5491160,4067649946,29%1091,41
STB-1101819,4073546847,22%1417,91
T-34-856414,8140046250,65%688,96
Progetto M35 mod. 46 81311,2674542949,88%1498,66
FV4202 81023,9771142152,02%1376,57
AMX M4 mle. 49 Liberté 81275,4181342154,63%1788,43
T803112422,2291140247,76%1631,39
60TP Lewandowskiego101921,5976539547,34%1389,86
Manticore101030,8974839348,85%1223,10
M41 Walker Bulldog8507,2754936242,54%722,99
T95/FV4201 Chieftain 102083,1179134042,65%1330,96
Ares 90102145,5989033854,44%1822,75
Bat.-Châtillon 25 t102031,0277532548,31%1757,62
VK 30.01 (P)6486,8949732451,23%743,58
T-1091298,6766632444,75%1150,76
WZ-111 model 1-491581,8373731850,31%1544,08
T110E5101797,8171630944,01%1302,96
T-437824,8870430255,63%1532,15
T-448867,3663429547,80%1119,11
M10391595,1774728842,01%1530,95
M48A5 Patton101768,6063928141,99%1319,51
AMX M4 mle. 54101912,8476126247,71%1332,85
KR-1112391,2391126248,09%1555,38
Object 277101846,5773325343,48%1428,46
Emil I81465,8275124950,60%1716,39
Emil II91768,3181124548,98%1737,42
Bisonte C45 81380,4383823649,15%1474,55
Type 4 Heavy91419,4472623546,38%1265,98
Ares 90 C112426,9687822844,74%1872,89
Škoda T 5091559,7673721851,83%1487,37
M24 Chaffee5116,6721021639,81%112,00
T54E191519,0372021648,15%1398,59
Leo7821,0766221551,63%1384,81
M46 Patton91600,9875621355,40%1672,67
Object 261101232,1367120650,49%918,83
Carro da Combattimento 45 t 102075,2583020452,45%1694,92
Škoda T 256695,8661820152,24%1453,76
Leopard 1101832,2665220141,29%1307,82
T376233,1631820144,28%403,54
Conqueror91706,5983119454,64%1778,69
T499580,5756119442,78%659,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81338,3764117347,40%1338,94
T-345168,1021217243,02%203,16
Vz. 71 Tesák101207,0481717251,74%1436,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J478,5117316848,21%76,73
Pz.Kpfw. III/IV5182,4020815840,51%229,63
O-Ho81274,8769614953,02%1505,28
AS-XX 40 t112009,2478014748,30%1568,61
Rinoceronte102283,9287514453,47%1994,45
Object 70591910,9789714156,74%2175,91
Sturer Emil7786,5954613547,41%1028,61
11081072,4762513351,13%1205,61
Strv 103B101649,4564212948,06%1009,23
Type 586518,2850912947,29%916,94
TVP VTU Koncept8952,9159912742,52%1149,98
Prototipo Standard B91560,1271412749,61%1443,16
Bat.-Châtillon 155 559900,7867312749,61%768,29
Type 5 Heavy102379,0192512552,00%1735,82
O-Ni71098,5375812552,80%1485,92
M54 Renegade 81352,0679612447,58%1412,51
XM69 Hacker112075,4779412344,72%1323,26
IS-M81244,3480712259,02%1747,24
Centurion Action X101529,1262912139,67%1018,47
FV230 Canopener102224,8892211553,91%1707,87
113101793,3871611447,37%1440,64
Conqueror Gun Carriage101306,8058311440,35%882,39
Konštrukta T-34/1007844,8260611242,86%1372,58
Vz. 55101906,4873210843,52%1311,76
T3281274,6278310547,62%1605,79
Caernarvon81278,8078910256,86%1564,78
Strv 103-091471,8968110051,00%1239,64
Vz. 60S Dravec 102528,7298510057,00%1959,21
FV380591179,126899744,33%1020,97
Leopard Prototyp A91557,827009744,33%1421,05
AMX 50 Foch B102162,557909252,17%1605,97
212A91126,476619047,78%976,17
M4A3E8 Sherman6636,535428950,56%1228,02
Strv 746746,796288949,44%1488,25
T2971389,229268957,30%2100,77
M5 Stuart433,681588850,00%92,23
E 50 Ausf. M101684,257098751,72%1263,13
Cromwell6570,026028556,47%1093,86
P.44 Pantera81048,826958552,94%1304,68
M26 Pershing81162,157348451,19%1529,65
T9591754,898068447,62%1507,55
T-50579,601838248,78%90,08
FV2078741,166018247,56%684,74
Comet7772,566417751,95%1175,72
UDES 1691161,007477660,53%1104,14
T1 Heavy5522,375087143,66%1027,98
AMX 50 12091676,797486848,53%1554,80
P.43 ter7997,917096650,00%1677,06
T2071069,028206567,69%1986,72
Object 43091604,258316464,06%1593,62
M16/43 Sahariano 3506,736706360,32%1633,25
Pz.Sfl. IVc5451,774266258,06%1064,22
Type 6191338,956166137,70%1083,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5234,632996053,33%481,91
53TP Markowskiego81088,477605955,93%1302,61
Nashorn6539,594045945,76%735,67
Crusader6404,954985858,62%1382,22
Type T-345320,914095846,55%782,86
T56 GMC381,671075736,84%12,83
M66567,644975655,36%837,96
Strv m/425400,954285653,57%1061,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E371,751195536,36%0,99
E 7591186,077225541,82%905,96
IS-27983,046535442,59%1177,01
Char Futur 4 91796,518545352,83%1595,85
Škoda T 245367,884695259,62%1106,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4219,212355248,08%522,89
M36 Jackson6600,664595044,00%870,55
Lorraine 155 mle. 518827,686375050,00%813,86
T-832 81531,928064938,78%1482,50
SU-14-28811,656704854,17%736,58
O-I Experimental5568,985884658,70%1177,65
Object 907 101793,598024650,00%1375,92
Škoda T 56 81343,657644641,30%1092,54
M3 Lee4205,672834537,78%516,67
Churchill VII6579,935394346,51%870,26
Centurion Mk. 7/191059,657424353,49%993,32
StuG IV 5432,174374252,38%1013,46
AMX 50 10081262,736594143,90%1205,66
Tiger (P)7629,225274148,78%677,79
O-I6705,085993948,72%1188,05
AMX M4 mle. 4571259,157573946,15%1745,29
Marder 38T4266,052813938,46%436,50
M-V-Y101908,138023943,59%1371,41
AMX 67 Imbattable112089,057293938,46%1089,31
T-463117,761693863,16%455,78
Object 780 101919,477983850,00%1387,32
S-517620,845833751,35%633,15
Bat.-Châtillon 155 5810859,115933743,24%525,30
M4A1 Sherman5439,724723663,89%1239,79
T-34-17553,865373647,22%678,82
AMX 38387,711623548,57%100,92
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3741,438643545,71%2221,17
Sexton II385,441723444,12%136,12
UDES 0381066,506453452,94%1128,10
AE Phase I 91425,857053435,29%1112,82
CS-538917,946923354,55%1325,40
Object 430U101708,066573336,36%1179,98
Lago4360,914333243,75%1171,14
ARL 446751,065803250,00%1393,54
Indien-Panzer81002,387883268,75%1374,05
SU-86734,575203040,00%831,48
Covenanter5325,133943033,33%918,65
T2881195,277913063,33%1369,65
GSOR 3301 AVR FS9545,537543056,67%754,93
M22111,312282951,72%400,89
WZ-111 model 5A101484,866342937,93%904,67
Birch Gun4201,692752958,62%679,38
G.W. Panther7579,145702850,00%549,91
M8A14161,182442857,14%301,75
Churchill I5495,194982751,85%951,33
TNH 105/100081205,377422748,15%1367,00
Hummel6717,486592560,00%1093,12
ST vz. 394307,043932548,00%899,83
45TP Habicha71418,449242568,00%2371,82
50TP Tyszkiewicza91837,409552572,00%1995,67
Bishop5252,442302532,00%271,11
Crusader 5.5-in. SP7641,965242536,00%781,72
Ikv 1035558,673902433,33%1298,22
UDES 15/16102026,427322450,00%1588,78
T-34-85M 6700,755812441,67%968,29
TNH T Vz. 5191453,267562352,17%1125,95
M2 Light240,95912231,82%0,00
Type 4 Chi-To6457,233952245,45%643,63
Ikv 90 Typ B71071,957542263,64%1893,32
T110E3101197,914702222,73%547,85
KV-1SA 5370,234852254,55%649,70
FV4201 Chieftain Proto 91408,828092254,55%1299,64
STA-181134,147732157,14%1623,88
Ikv 65 Alt II6819,435882152,38%1558,20
Type 2597 Chi-Ha3108,902262045,00%175,80
Pz.Kpfw. II Luchs4191,203782050,00%546,34
BDR G1 B5519,455452055,00%1044,80
LHMTV8366,954852040,00%371,23
BT-7 artillery 3415,305652050,00%1690,88
VK 30.02 (D)7888,166781957,89%1484,67
Panzerwagen 39 3412,745151957,89%1971,06
Tetrarch 2116,952021942,11%353,37
AMX 404178,353201752,94%531,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3110,821791758,82%278,50
Ashbringer 101874,067731747,06%1005,70
M5A1 Stuart4120,562801643,75%173,63
GSR 3301 Setter7116,562751625,00%1,18
LT vz. 383122,802121526,67%225,08
Loyd Gun Carriage2114,932261573,33%860,86
Pz.Kpfw. II279,001421442,86%91,04
Progetto C50 mod. 6691446,647991450,00%1340,68
Tiger II8989,296471442,86%912,86
IS-2 shielded 7752,145711435,71%708,25
Stuart I-IV3164,082881266,67%710,87
Progetto CC55 mod. 548801,085951250,00%714,30
M2 Medium Tank3103,671831241,67%135,22
Lorraine 155 mle. 507842,677451258,33%1010,45
AMX ELC bis569,002871241,67%37,34
Caernarvon Action X 81261,588091241,67%1423,70
Panther II81344,457251154,55%1757,70
E 5091417,365931127,27%1021,38
VK 30.01 (D)6244,554161163,64%395,41
T-26238,80881040,00%1,69
Centurion Mk. I8901,906321050,00%1060,39
Marder II3144,302331040,00%195,35
AMX 13 (FL 11) 5315,705051050,00%925,02
Charioteer Nomad 81756,807901050,00%1928,19
Type 62 7455,78466933,33%773,89
Hotchkiss H35270,7810390,00%65,96
Black Prince7624,00537944,44%654,52
Cruiser Mk. IV4216,56316955,56%566,73
CS-5991576,33654933,33%1295,00
FV3046261,89261933,33%182,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,56342944,44%361,84
M-III-Y8653,33575944,44%491,74
XM66F 8998,78448922,22%681,72
Vickers Medium Mk. I143,3894825,00%3,10
Vickers Medium Mk. III3334,63435875,00%1732,69
AMX 12 t6556,50577850,00%1444,93
M24E2 Super Chaffee 6339,00439837,50%736,88
Lorraine 40 t 8656,25454837,50%458,11
Vickers Medium Mk. II222,0090742,86%26,29
14TP4164,29194728,57%307,59
Vickers Mk. E Type B271,8698728,57%47,69
Sav m/434584,86368757,14%1522,59
Panzerjäger I285,29212771,43%333,32
B.U.G.I.6709,29502728,57%961,48
E 100101549,00556714,29%882,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4272,14389728,57%456,57
Matilda Black Prince 5379,71549771,43%906,50
Bofors Tornvagn 81260,29769757,14%1399,59
WZ-120-1G FT 81143,14583742,86%1034,09
LT vz. 35294,00233666,67%418,11
T1 Cunningham110,6762650,00%75,29
P.43 bis6773,50619650,00%1484,28
G.W. Tiger (P)8950,17652650,00%952,20
Kampfpanzer 07 RH 8866,67701666,67%1095,88
Chi-Ni223,40105520,00%0,00
CS-63101888,80798560,00%1296,21
Panhard AML Lynx 6x68384,20392540,00%449,51
T-45 283,80179560,00%305,31
TOG II* 6704,40474540,00%846,90
T26E5 81052,00639520,00%1034,56
A7E3 3330,60332540,00%921,85
122 TM 81043,20552520,00%980,12
Matilda4244,25343425,00%435,74
Grant462,75188450,00%106,25
Cruiser Mk. III385,75218450,00%209,43
Pz.Kpfw. II Ausf. G3442,50474425,00%1690,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6454,75449450,00%889,44
Leichter Kpz. 70 (K) 8621,00573425,00%682,05
Object 452K 101718,00992475,00%1274,34
T-54 first prototype 8660,00553425,00%546,00
43 M. Toldi III 3187,00295450,00%793,99
Renault FT10,0039333,33%0,00
CAV mod. 71111022,33367333,33%364,86
Type 71101953,001012366,67%1645,89
M4 Improved 5759,67741333,33%2180,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51015,33940366,67%3512,50
KV-5 81344,00934366,67%1646,98
Light Mk. VIC 215,3391333,33%0,00
Churchill Crocodile 6434,00588366,67%600,59
TKS z n.k.m. 20 mm 272,00226250,00%232,86
Leichttraktor1118,00136250,00%422,73
Waffenträger auf E 100101393,00729250,00%867,14
E 65 Zwilling 8904,00680250,00%627,33
Pz.Kpfw. 558810,0011562100,00%675,30
Obsidian 8521,50583250,00%455,40
CS-52 LIS 8346,00552250,00%215,19
TBT 91300,0051220,00%745,65
Stridsyxa 81462,50819250,00%1541,95
Stitch 81145,50822250,00%1137,36
Nergal 8732,50758250,00%530,28
Kolohousenka1193,0036010,00%975,90
Strv fm/21191,008610,00%230,34
Fiat 3000190,0011710,00%217,31
Strv m/38245,004110,00%0,00
Renault Otsu173,0022710,00%70,69
Strv m/40L3203,004191100,00%751,13
Type 5 Ke-Ho40,007210,00%0,00
MS-110,001321100,00%261,00
Vz. 64 Blesk81148,0048210,00%1907,03
Škoda T 15A 4723,008251100,00%1396,12
Tiger-Maus 9488,0019710,00%92,95
Ares 758912,007531100,00%921,64
T-116 344,009010,00%0,00
T-34 shielded 5353,0016110,00%524,08
T-29 3110,006610,00%98,02
Caliban 81184,0010201100,00%1382,32
Löwe 8554,006951100,00%547,61
T28 Concept 7505,0029310,00%410,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81609,0059610,00%1814,75

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.4.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.3.2026
Lähti: 10.4.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 20.12.2023
Lähti: 16.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.12.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.4.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.12.2022
Lähti: 20.12.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.2.2016
Lähti: 15.1.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.1.2020
Lähti: 4.4.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.6.2022
Lähti: 22.10.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.6.2022
Lähti: 22.10.2022