SonyMaxPL

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja102270270270
Ø Taso6,080,007,497,49
Voitot495048,40%00,00%12445,93%12445,93%
Häviöitä518950,74%00,00%14252,59%14252,59%
Tasapelejä880,86%00,00%41,48%41,48%
Taisteluja selvitty207520,29%00,00%4817,78%4817,78%
Vaunuja tuhottu70540,6900,001790,661790,66
Tuhoamissuhde0,870,000,810,81
Vaunuja havaittu90760,8900,001850,691850,69
Vahinkoa aiheutettu617,570,00842,39842,39
Valtauspisteitä83850,8200,00560,21560,21
Puolustuspisteitä37030,3600,00200,07200,07
Kokemus376,650,00603,16603,16
WN7845,950,00743,37743,37
WN8891,540,00812,07812,07
Yhteensä
Taisteluja10227
Ø Taso6,08
Voitot495048,40%
Häviöitä518950,74%
Tasapelejä880,86%
Taisteluja selvitty207520,29%
Vaunuja tuhottu70540,69
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu90760,89
Vahinkoa aiheutettu617,57
Valtauspisteitä83850,82
Puolustuspisteitä37030,36
Kokemus376,65
WN7845,95
WN8891,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja270
Ø Taso7,49
Voitot12445,93%
Häviöitä14252,59%
Tasapelejä41,48%
Taisteluja selvitty4817,78%
Vaunuja tuhottu1790,66
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu1850,69
Vahinkoa aiheutettu842,39
Valtauspisteitä560,21
Puolustuspisteitä200,07
Kokemus603,16
WN7743,37
WN8812,07
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja270
Ø Taso7,49
Voitot12445,93%
Häviöitä14252,59%
Tasapelejä41,48%
Taisteluja selvitty4817,78%
Vaunuja tuhottu1790,66
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu1850,69
Vahinkoa aiheutettu842,39
Valtauspisteitä560,21
Puolustuspisteitä200,07
Kokemus603,16
WN7743,37
WN8812,07
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu51,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu242,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus47,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu51,67
Vahinkoa aiheutettu242,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus47,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot857,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä535,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä17,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty642,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu221,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu868,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä433,0700,0000,0000,00
Kokemus479,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot857,14%
Häviöitä535,71%
Tasapelejä17,14%
Taisteluja selvitty642,86%
Vaunuja tuhottu90,64
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu221,57
Vahinkoa aiheutettu868,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä433,07
Kokemus479,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot950,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä950,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty950,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu70,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu421,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus297,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot950,00%
Häviöitä950,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty950,00%
Vaunuja tuhottu110,61
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu70,39
Vahinkoa aiheutettu421,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus297,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot520,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1976,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty728,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,3200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu180,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu431,760,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,4000,0000,0000,00
Kokemus168,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot520,00%
Häviöitä1976,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty728,00%
Vaunuja tuhottu80,32
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu180,72
Vahinkoa aiheutettu431,76
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,40
Kokemus168,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1052000
Voitot51949,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä53350,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty32130,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5980,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu12221,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu781,300,000,000,00
Valtauspisteitä12211,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä37753,5900,0000,0000,00
Kokemus480,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1052
Voitot51949,33%
Häviöitä53350,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty32130,51%
Vaunuja tuhottu5980,57
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu12221,16
Vahinkoa aiheutettu781,30
Valtauspisteitä12211,16
Puolustuspisteitä37753,59
Kokemus480,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2372000
Voitot111246,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä123051,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä301,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty75831,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17100,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu18300,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu681,150,000,000,00
Valtauspisteitä21930,9200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä31641,3300,0000,0000,00
Kokemus363,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2372
Voitot111246,88%
Häviöitä123051,85%
Tasapelejä301,26%
Taisteluja selvitty75831,96%
Vaunuja tuhottu17100,72
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu18300,77
Vahinkoa aiheutettu681,15
Valtauspisteitä21930,92
Puolustuspisteitä31641,33
Kokemus363,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja40000
Voitot2460,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1640,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1845,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,410,000,000,00
Vaunuja havaittu270,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.582,680,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä501,2500,0000,0000,00
Kokemus572,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja40
Voitot2460,00%
Häviöitä1640,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1845,00%
Vaunuja tuhottu310,78
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu270,68
Vahinkoa aiheutettu1.582,68
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä501,25
Kokemus572,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (153)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Leopard Prototyp A91027,5541748444,21%785,33
KV-26791,5144547549,47%1361,87
Churchill III 5525,4554637949,34%1108,86
Leopard 1101623,4252337141,51%1100,60
Tiger (P)7930,1850636155,68%1316,97
BT-7 artillery 3383,8137533353,75%1784,30
Cromwell6701,3745431655,06%1620,32
Spähpanzer Ru 2519656,6041830644,12%773,63
T-34-85M 6484,7541329246,58%584,98
Aufklärungspanzer Panther 7250,5635029150,86%375,87
Conqueror91270,6946928044,29%1008,16
Caernarvon8890,4146525450,39%1006,28
Pz.Kpfw. II2273,4329723154,55%1301,08
Super Conqueror101898,2551721544,19%1372,64
O-I6806,0144721154,50%1507,47
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4444,2242620352,71%1224,72
VK 28.01695,1323820243,56%64,15
Black Prince7637,0940019746,70%726,55
Churchill VII6366,8930318050,00%499,82
VK 30.01 (P)6465,1532517843,82%656,72
VK 16.02 Leopard559,3319917740,68%26,23
KV-856481,4438115648,72%618,09
SU-122A5288,5221414742,18%451,72
M4A3E2 Sherman Jumbo6408,3435013948,92%661,03
O-I Experimental5622,3641313554,07%1354,61
Jagdpanzer IV6382,3230213443,28%501,48
Churchill I5220,3422513444,78%240,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4224,1120712642,06%382,19
StuG III Ausf. G5237,8622111953,78%433,97
IS-381254,1859110955,96%1463,70
Pz.Kpfw. II Luchs4108,7922310852,78%242,33
Matilda IV 5392,6236410450,00%881,40
M4A1 Sherman5312,6230510245,10%693,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5373,643189654,17%1022,90
AMX 50 Foch (155) 101474,055679349,46%979,72
IS71133,905268947,19%1577,23
KV-15454,313238847,73%841,62
Type 1 Chi-He4113,641438138,27%63,90
KV-1S6463,693677858,97%839,42
T2 Light Tank 2166,442577847,44%671,18
AMX M4 mle. 49 81003,645527343,84%1050,27
SU-86307,432407252,78%295,11
FV215b 101748,245617149,30%1427,15
VK 100.01 (P)8945,974646833,82%786,73
O-Ni7939,945096755,22%1214,07
Crusader6261,662806558,46%752,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C388,061976546,15%223,78
Obsidian 8770,876766248,39%759,03
SU-54197,871876159,02%442,03
Type 3 Chi-Nu5333,102675853,45%832,74
M3 Lee4119,711835648,21%237,49
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8854,754205646,43%837,05
T1 Cunningham188,601385543,64%312,53
Grille 15101357,165575137,25%698,73
Covenanter5195,452194744,68%483,59
T-284165,912004445,45%308,04
Jagdpanther7511,903224250,00%529,11
Valentine3118,861894245,24%223,40
Renault UE 57342,881014245,24%45,34
Škoda T 245366,212793850,00%979,32
Type 97 Chi-Ha312,18983852,63%110,77
SU-76M4144,501663650,00%244,20
SU-26384,001193663,89%239,69
Škoda T 177347,623393444,12%451,12
Super Hellcat 7666,034533148,39%818,54
T-109869,005323036,67%529,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4169,142492962,07%477,27
M2 Medium Tank333,61822842,86%24,40
SU-85B4108,581482634,62%1,46
T-463102,401782548,00%256,57
M3 Stuart3128,921642429,17%261,30
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3652,745352347,83%1791,21
M2 Light2242,143132250,00%1089,50
Cruiser Mk. II254,451182268,18%258,93
Cruiser Mk. IV4182,591942240,91%366,32
Sexton II391,861462138,10%112,54
Renault FT AC242,19632133,33%0,39
T-345533,054331931,58%1308,81
Hotchkiss H35278,111471942,11%105,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A375,371481947,37%56,90
Type 95 Heavy4239,502161838,89%550,82
D2398,881511752,94%215,59
Marder II3136,821291735,29%168,01
T-45 2258,473171758,82%1486,22
Type 91 Heavy3134,131271631,25%189,23
M4A1 Revalorisé 81039,446911643,75%1259,23
Mäuschen9478,804931540,00%142,06
T-26244,92821353,85%115,68
Cruiser Mk. I138,77761330,77%0,00
Cruiser Mk. III380,621581361,54%290,54
Somua SAu 404134,771651361,54%294,62
Cromwell B 6524,234551346,15%760,65
Lorraine 40 t 81004,544891361,54%1265,93
Tiger I71270,006671258,33%1808,84
Type 97 Te-Ke 272,421131250,00%184,86
SU-18264,001271275,00%368,94
AMX 38396,251771250,00%147,06
T3 HMC285,331221266,67%342,81
Loyd Gun Carriage223,08971266,67%237,31
Pz.Kpfw. I219,421241258,33%189,15
ST vz. 394197,092321154,55%553,93
Škoda T 256510,642841127,27%683,85
M-V-Y101210,187041145,45%684,46
Chi-Ni281,701041050,00%217,07
Kanonenjagdpanzer 105 8405,204231040,00%150,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2131,002691060,00%629,00
Panzerjäger I251,4482933,33%0,18
Excelsior 5815,11561966,67%1741,82
B14159,88153825,00%177,71
T207403,00332837,50%306,71
Leichttraktor130,5072837,50%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8960,63765862,50%1039,85
ELC EVEN 90 8134,00463850,00%124,08
T1 HMC251,2963728,57%13,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E355,43146771,43%261,00
AT-12113,71168785,71%494,83
T2 Medium Tank279,00134757,14%298,23
T-50-2 6582,43419757,14%1763,99
T-29 3407,00493757,14%1325,41
Rheinmetall Skorpion G 81014,57606742,86%836,83
43 M. Toldi III 377,71172757,14%314,69
D12108,17128633,33%229,54
TOG II* 6926,33576666,67%1830,83
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,00304366,67%755,36
Renault Otsu119,003630,00%0,00
S-517397,3325330,00%182,51
Vickers Medium Mk. I18,0072250,00%78,28
MS-1123,5015250,00%77,53
Vz. 64 Blesk80,0016520,00%0,00
A-4471494,0059020,00%2080,52
G.Pz. Mk. VI (e)20,001052100,00%261,00
Waffenträger auf Pz. IV91121,0010082100,00%909,60
Gabler’s Destroyer 5293,5024020,00%598,73
GSOR the TANK 9408,508342100,00%336,84
KV-1SA 5894,0038320,00%2016,72
Pz.Sfl. IC 4587,50496250,00%2218,37
Patton the Tank 9727,00478250,00%557,31
Heavy Tank No. VI 6642,504472100,00%963,12
Kolohousenka1100,006910,00%259,63
Fiat 30001563,0019710,00%3032,78
Renault FT10,00731100,00%261,00
4TP1157,001721100,00%770,13
Rhm.-Borsig Waffenträger8749,0033510,00%398,82
Black Prince II 7652,007241100,00%924,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6267,0018510,00%317,46
Kpz. 3 GST Turm 82295,0013411100,00%2754,86
T3E2 Medium Tank 3430,0023710,00%1826,59
AMR 35 2164,002291100,00%733,18
MKA 2717,006761100,00%4485,23
Tiger 131 6795,0037110,00%1251,32
L-60 2207,003231100,00%1365,76
Valentine II 4333,0019910,00%816,16
Light Mk. VIC 20,00791100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.12.2024
Lähti: 17.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.9.2024
Lähti: 9.11.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.12.2020
Lähti: 21.8.2024
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 28.8.2017
Lähti: 28.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.2.2016
Lähti: 19.2.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.8.2016
Lähti: 22.8.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 23.5.2015
Lähti: 28.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.8.2015
Lähti: 12.2.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 22.2.2016
Lähti: 31.7.2016
Asema: Komentaja
Liittynyt: 2.7.2015
Lähti: 31.7.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.2.2015
Lähti: 13.4.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.12.2014
Lähti: 9.2.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.8.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.8.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.7.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.3.2014