Skipper_983

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja493011076618
Ø Taso8,709,7010,429,68
Voitot2562251,97%440,00%3647,37%31250,49%
Häviöitä2290846,47%660,00%3850,00%29247,25%
Tasapelejä7711,56%00,00%22,63%142,27%
Taisteluja selvitty1613232,72%440,00%2735,53%22436,25%
Vaunuja tuhottu461160,9400,00470,624750,77
Tuhoamissuhde1,390,000,961,21
Vaunuja havaittu457030,9300,00220,292880,47
Vahinkoa aiheutettu1.563,57918,601.778,361.781,39
Valtauspisteitä471970,9600,0020,036471,05
Puolustuspisteitä149260,3000,0000,001090,18
Kokemus734,02468,90700,70758,28
WN71174,24138,45726,49959,79
WN81655,51450,661241,851317,26
Yhteensä
Taisteluja49301
Ø Taso8,70
Voitot2562251,97%
Häviöitä2290846,47%
Tasapelejä7711,56%
Taisteluja selvitty1613232,72%
Vaunuja tuhottu461160,94
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu457030,93
Vahinkoa aiheutettu1.563,57
Valtauspisteitä471970,96
Puolustuspisteitä149260,30
Kokemus734,02
WN71174,24
WN81655,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja10
Ø Taso9,70
Voitot440,00%
Häviöitä660,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty440,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu918,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus468,90
WN7138,45
WN8450,66
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja76
Ø Taso10,42
Voitot3647,37%
Häviöitä3850,00%
Tasapelejä22,63%
Taisteluja selvitty2735,53%
Vaunuja tuhottu470,62
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu220,29
Vahinkoa aiheutettu1.778,36
Valtauspisteitä20,03
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus700,70
WN7726,49
WN81241,85
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja618
Ø Taso9,68
Voitot31250,49%
Häviöitä29247,25%
Tasapelejä142,27%
Taisteluja selvitty22436,25%
Vaunuja tuhottu4750,77
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu2880,47
Vahinkoa aiheutettu1.781,39
Valtauspisteitä6471,05
Puolustuspisteitä1090,18
Kokemus758,28
WN7959,79
WN81317,26
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja436000
Voitot17239,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25358,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10524,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3160,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu7171,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.957,030,000,000,00
Valtauspisteitä3500,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5251,2000,0000,0000,00
Kokemus663,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja436
Voitot17239,45%
Häviöitä25358,03%
Tasapelejä112,52%
Taisteluja selvitty10524,08%
Vaunuja tuhottu3160,72
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu7171,64
Vahinkoa aiheutettu1.957,03
Valtauspisteitä3500,80
Puolustuspisteitä5251,20
Kokemus663,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja321000
Voitot11134,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19961,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä113,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6821,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1690,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu3351,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.455,310,000,000,00
Valtauspisteitä3130,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3451,0700,0000,0000,00
Kokemus548,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja321
Voitot11134,58%
Häviöitä19961,99%
Tasapelejä113,43%
Taisteluja selvitty6821,18%
Vaunuja tuhottu1690,53
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu3351,04
Vahinkoa aiheutettu1.455,31
Valtauspisteitä3130,98
Puolustuspisteitä3451,07
Kokemus548,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja148000
Voitot4530,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10168,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,35%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2919,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu840,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1240,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.627,320,000,000,00
Valtauspisteitä1661,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2361,5900,0000,0000,00
Kokemus469,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja148
Voitot4530,41%
Häviöitä10168,24%
Tasapelejä21,35%
Taisteluja selvitty2919,59%
Vaunuja tuhottu840,57
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu1240,84
Vahinkoa aiheutettu1.627,32
Valtauspisteitä1661,12
Puolustuspisteitä2361,59
Kokemus469,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (319)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81738,92764279353,53%2131,72
T92 HMC101446,92605182847,98%1233,64
M53/M5591484,16639176553,20%1662,39
T499946,80663126053,33%1397,00
Object 261101298,30646110048,45%989,78
FV4005 Stage II102027,9366697749,74%1580,21
Jagdpanzer E 100102357,7073197353,03%1873,69
Grille 15102028,3166689149,49%1465,09
SU-130PM 81572,6574887649,20%1599,77
M40/M4381196,4868971753,28%1409,81
Object 268102177,0973267754,21%1608,90
Strv 103B102291,8772865351,76%1837,48
FV215b (183) 102109,5670365050,15%1580,05
T3091887,0276359151,78%1774,92
IS-6 81457,5176955351,54%1766,68
M4A1 Revalorisé 81454,3080753551,59%1919,70
T110E4102174,5772253449,63%1622,00
T-5491483,7776851752,03%1602,66
M48A5 Patton101964,1481449353,96%1691,14
Object 268 Version 4102511,5481749153,77%2067,12
ISU-15281347,6467643549,66%1423,46
T-1091769,7480840751,84%1902,83
IS-7102059,6781340054,50%1761,05
Bat.-Châtillon 12 t8849,8766339452,54%1734,66
Hirschkäfer112235,1673038550,65%1383,43
T-44-100 Igrovoy 81383,6983937050,00%1742,45
M10391463,0174736551,23%1381,01
Strv 103-092195,8973835661,52%2303,19
ShPTK-TVP 100 81399,0176535648,88%1580,56
T110E5101945,8678235350,42%1542,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91692,7477935253,98%1945,27
T25 Pilot Number 1 81276,9765935050,57%1699,18
Škoda T 5091831,8486834755,62%2007,62
M41 Walker Bulldog8677,3563334549,57%1169,97
Bat.-Châtillon 25 t101967,0381631756,15%1862,14
T54E191678,5571331747,63%1560,38
Panhard EBR 10510878,7471931349,20%969,18
T-4481250,3777431051,94%1833,21
Object 26392043,5082429850,00%2076,08
LT-432 8557,3667929051,38%933,00
Object 430U102177,6185628854,51%1980,18
Type 4 Heavy91697,9483727355,31%1661,18
T28 Prototype81290,9567026647,37%1376,19
AMX 13 909973,4271025950,97%1521,69
UDES 15/16102011,6979525853,10%1685,04
AMX 50 Foch (155) 102032,2568725747,08%1451,11
TVP T 50/51101865,6273825648,44%1641,35
STB-1101841,3078924954,22%1555,70
M46 Patton91721,7883024951,81%1791,62
T25/27896,4565324952,61%1299,23
WZ-120-1G FT 81665,5988724560,00%1985,55
Emil II91987,7982524254,13%2130,44
UDES 0381581,7075623852,94%1928,04
FV4004 Conway92033,9979123856,30%2067,43
Object 70491986,7274722550,22%1634,53
Leopard 120 Verbessert111944,0574722548,00%1398,87
T297977,5070322252,25%1195,94
M127922,8551022050,00%1292,57
Charioteer81672,0779822052,73%2058,08
Type 5 Heavy102262,8389121457,94%1806,85
Progetto M40 mod. 65101967,3376921349,77%1673,67
Jagdtiger92016,8680421152,13%1835,32
Object 43091878,1287220950,24%1917,55
Progetto M35 mod. 46 81528,9786120754,11%1915,11
Predatore 91990,7989120751,21%1731,02
IS-381364,4574420246,53%1634,18
Object 140101736,0577419753,81%1492,19
GSOR 1008 81505,6676019649,49%1586,27
KV-26874,8364319557,44%1697,98
ELC EVEN 90 8491,1662219445,88%765,28
Mäuschen91720,9380219249,48%1632,22
Löwe 81482,8790618952,91%1935,89
SU-10181658,4982018755,08%2204,87
T26E4 SuperPershing 81265,4587718751,34%1834,45
T 55A 91576,2481018756,15%1572,85
Jagdpanther II81543,7269118650,54%1675,33
Lorraine 40 t 81674,8388318455,43%2443,53
Leopard 1101736,4078618154,70%1408,22
TVP VTU Koncept81012,2672918053,89%1371,03
XM551 Sheridan101061,4051917941,90%1033,21
IS71016,3774317852,81%1458,18
Object 277101969,9081017851,69%1646,78
Emil I81528,7376817749,15%1860,69
T-34-85 Rudy 6844,4770317557,71%1722,61
Centurion Mk. 7/191809,5587617152,05%1918,12
T110E3102194,1976816952,66%1626,27
CS-52 LIS 81375,8981016947,34%1670,24
T57 Heavy102158,7177416749,70%1684,51
VK 100.01 (P)81369,0984216155,28%1766,41
AMBT 81461,7686815954,72%1938,13
T3281143,5882715863,92%1468,18
WZ-120G FT 91882,9584815556,77%1479,70
Object 252U Defender 81510,9286715350,33%1736,04
M4A3E2 Sherman Jumbo6581,1458015250,66%1121,49
T-34-856566,2657815156,95%1096,04
SU-1527824,2656414948,99%992,69
AMX 13 757634,1861614548,97%1297,57
M26 Pershing81293,7279614551,03%1800,55
AT 1581502,8581114551,03%1653,91
FV217 Badger102206,0180014554,48%1647,97
XM69 Hacker112111,8379614544,14%1338,76
SMV CC-64 Vipera 81519,5985614555,17%1738,11
Controcarro 3 Minotauro102408,1985914352,45%1751,26
Miel 81422,7084014254,93%1575,53
Vz. 55102079,1476813542,96%1508,11
Ares 90101780,6284713353,38%1459,69
Kranvagn101942,6780112950,39%1510,28
KR-1112230,8484912849,22%1289,92
O-Ho81359,3781212649,21%1585,20
Saryuda 91722,2875212647,62%1345,05
T-62A101880,8477912552,80%1743,54
CS-63101822,6670812443,55%1288,61
T-100 LT10953,9967112443,55%1027,38
O-Ni71269,6284912257,38%1917,70
UDES 1691666,9279712244,26%1752,73
Challenger71433,9781412259,02%2331,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81515,7868512045,00%1551,56
T803112288,7089811750,43%1623,72
SU-1006809,4157211647,41%1338,07
M47 Iron Arnie 81619,5089211553,04%2175,67
M18 Hellcat6613,9352711350,44%1010,62
Object 70591937,5885411353,10%1934,02
T-345311,8943011257,14%794,92
IS-M81233,9275811154,05%1572,40
Jagdpanther7906,5660210854,63%1247,48
Kampfpanzer 50 t 91858,1490510850,93%1622,59
Ares 8591688,9688910552,38%1678,95
T-437768,9570310462,50%1315,15
T-44-100 81336,5484110348,54%1758,25
M446697,1039210243,14%1112,25
Object 703 Version II 81353,5488210150,50%1464,71
Tiger (P)71205,2378810047,00%1636,83
212A91524,637159947,47%1439,40
Gorilla112385,477839945,45%1373,87
T9592116,518829557,89%2019,44
Konštrukta T-34/1007915,067419458,51%1575,31
Conqueror91876,109419361,29%1946,42
T376458,326249356,99%1304,49
Škoda T 56 81940,0211129268,48%2115,58
WZ-12091435,488429152,75%1460,33
BZ-75102193,958379151,65%1680,82
Bisonte C45 81809,809899152,75%2064,59
SDP 60 Gonkiewicza91766,387628748,28%1477,08
Object 705A102200,178568755,17%1989,55
Caernarvon Action X 81246,877948750,57%1456,17
TS-5 81566,639268658,14%1906,07
Type 6191434,367098444,05%1292,21
Prototipo Standard B91904,318158350,60%1941,20
Object 590 91625,008638354,22%1587,57
SFAC 105 81473,396918351,81%1333,25
AT 771154,517438251,22%1770,84
Tortoise92241,879518258,54%2077,83
Super Conqueror102122,658538052,50%1814,47
TNH T Vz. 5191977,688637950,63%1828,23
AMX 13 10510865,446477949,37%847,60
Ares 90 C111877,098477852,56%1250,74
Vz. 58 Medvěd 91911,518767850,00%1585,75
Leo71013,587357755,84%1805,49
SU-122A5366,043437751,95%784,09
SU-86463,393487639,47%432,22
SU-855579,964847550,67%1491,62
M10 Wolverine5447,614997565,33%1164,14
KV-137880,077177352,05%1534,87
XM66F 81322,927197345,21%1328,64
E 25 71142,767267248,61%1702,07
Jagdpanzer IV6623,385567161,97%1205,32
Ikv 90 Typ B71036,397177156,34%1739,53
BZ-79112748,309047145,07%1529,76
SU-122V 91726,497097145,07%1325,47
121102159,267647047,14%1782,81
AT 86776,576607065,71%1529,01
SU-100M171292,937597055,71%2011,46
Centurion Action X102053,758176955,07%1812,91
E 75 TS 81511,678956953,62%1886,46
T2071323,319086762,69%2411,07
A-205138,962876756,72%376,89
AMX 12 t6471,385496648,48%1261,00
Škoda T 256631,606376564,62%1467,26
O-I6843,827606572,31%1739,75
Sturer Emil71093,026676556,92%1544,06
Panhard EBR 909852,157476550,77%1368,26
M415462,303246445,31%657,55
Maus101869,338416457,81%1559,97
Ares 7581393,479066451,56%1707,34
60TP Lewandowskiego102330,309316363,49%1867,76
Object 25792020,849376259,68%2396,78
Caliban 81519,318346245,16%1787,00
Fantôme 91512,757616147,54%1289,83
Cobra 91574,457396048,33%1431,25
SU-14-281110,026365850,00%1163,84
M4A1 Sherman5484,075405651,79%1439,59
50TP Tyszkiewicza91721,897915644,64%1491,28
Ikv 65 Alt II6949,886675651,79%1814,38
T404282,823015550,91%604,51
StuG III Ausf. B4251,253065545,45%476,87
Centurion Mk. I81080,638385461,11%1472,85
SDP 58 Kilana81232,065935435,19%1025,85
M24 Chaffee5319,045075446,30%1005,38
VK 168.01 (P) 81675,289085457,41%2160,25
FV4202 81351,309925462,96%2215,82
M3 Lee4191,262605339,62%441,20
FV229 Contender91921,479535354,72%1821,28
Object 260 102088,198595360,38%1613,65
Waffenträger auf Pz. IV91608,757255255,77%1466,38
Char Futur 4 91946,298835255,77%1834,70
122 TM 81363,508485255,77%1701,89
Škoda T 245431,274475150,98%1259,93
SU-54157,622635064,00%367,09
AMX M4 mle. 49 81257,298754856,25%1635,37
T-54 ltwt.9811,337164647,83%1167,54
FV230 Canopener101888,157524639,13%1106,93
P.44 Pantera81070,227274551,11%1300,78
VK 30.01 (P)6836,825914551,11%1506,03
Marder 38T4283,442734546,67%567,71
T-54 first prototype 81251,878954560,00%1889,24
OCP Peacekeeper 91792,479144553,33%1555,51
IS-3-II91354,198124351,16%1147,93
Super Hellcat 7931,097084365,12%1436,09
StuG III Ausf. G5500,904764254,76%1179,71
Strv 746859,767514261,90%2014,38
Nashorn6980,346133847,37%1876,43
Durchbruchswagen 24189,322963844,74%318,45
KV-15654,006383762,16%1628,99
T-34-3 81477,708723756,76%1843,74
Churchill VII6778,256353650,00%1352,50
AT 25484,974883666,67%1232,29
M374375,372903548,57%1268,48
K-91-PT 92025,099233557,14%2203,08
TBT 91820,098543554,29%1536,01
T2882021,889493447,06%2813,02
T25 AT71628,418503450,00%2778,03
Achilles6923,746803467,65%1973,78
E 65 Zwilling 81662,329033450,00%1546,69
STA-181055,317683262,50%1413,97
TNH 105/100081413,297663154,84%1717,69
O-I Experimental5624,395373145,16%1084,12
53TP Markowskiego81338,307773046,67%1615,02
Vz. 60S Dravec 102245,377623030,00%1326,80
Vz. 63P112167,178842951,72%1276,40
XM57 81584,908362955,17%1501,53
Type 63 81537,148892944,83%1656,21
T28 Concept 71269,217872958,62%1942,83
T-34-281624,7910192860,71%2709,75
Panhard AML Lynx 6x68459,326482857,14%748,05
AE Phase I 91636,938542850,00%1524,90
AMX ELC bis5477,964852766,67%1970,40
Waffenträger auf E 100102206,287012560,00%1547,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3165,503582458,33%496,61
Pz.Sfl. IVc5631,294972454,17%1587,16
M-IV-Y 81614,049292458,33%2040,09
ST vz. 394261,052752250,00%789,23
NC 70 Błyskawica102068,278612263,64%1779,43
Strv m/425536,145762157,14%1583,11
Caernarvon81754,109112133,33%2253,98
FV4201 Chieftain Proto 91352,107702152,38%1254,45
EMIL 1951 81559,058142133,33%1772,69
BT-74139,262731952,63%343,65
Black Prince71089,797111952,63%1597,80
Marder II3224,212601947,37%544,82
ST-II101163,745511915,79%590,95
Lago4239,063561838,89%578,78
T-284319,174181850,00%928,80
SU-26391,002091866,67%264,10
Alecto4651,896221866,67%2293,97
Chimera 81393,069211866,67%1635,78
M5 Stuart4267,824341741,18%664,96
Ikv 1035353,134091656,25%813,14
M36 Jackson61101,316951643,75%2191,74
Archer5759,315691656,25%2035,95
Panhard EBR 75 (FL 10) 8599,386121637,50%810,80
AAT60 81242,195971631,25%1094,92
Windhund 81597,877611553,33%1648,89
M54 Renegade 81848,6711141566,67%2495,28
M3 Stuart383,001891428,57%60,71
FV225 Collector 91732,719831464,29%1576,12
S-5171011,086361346,15%1097,26
M2 Medium Tank3117,852901353,85%314,28
AMX 404152,913791154,55%483,66
Valentine3246,303311040,00%669,34
BZ-16681087,506811040,00%916,76
T-34-85M 6826,307291070,00%1484,15
T78 61254,008831060,00%2343,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5398,44480977,78%1063,68
Hummel6723,50602850,00%1020,89
BT-22125,75212862,50%560,26
Pz.Kpfw. II2135,88197825,00%320,78
Panzerjäger I2169,00239862,50%657,01
T3 HMC2267,88302875,00%1480,98
SU-182117,29163771,43%808,06
T56 GMC3195,86360771,43%766,08
LT vz. 38370,83196616,67%5,61
Strv m/40L3162,17328666,67%581,60
Pz.Kpfw. VII102080,17998683,33%1805,03
Patton the Tank 9795,50619666,67%724,67
Sav m/434371,00546560,00%1161,10
VK 45.02 (P) Ausf. B91468,00881580,00%1386,50
Sexton I 3153,00335580,00%495,18
LTP 3194,60269560,00%815,41
VK 30.01 (H)5184,75235425,00%130,68
Ikv 723313,25449450,00%984,92
IS-2 shielded 71051,75793450,00%1219,25
T-50-2 6590,75556450,00%1701,29
T-28E with F-30 4344,754464100,00%788,92
T2 Medium Tank258,00186333,33%32,87
E 100101509,6735830,00%911,15
FV3046383,67300333,33%376,25
G.Pz. Mk. VI (e)289,672843100,00%532,75
MTLS-1G14 3405,33595366,67%1881,84
KV-220-2 5772,00820366,67%1965,10
Leichttraktor1102,50213250,00%330,79
Black Prince II 7817,00715250,00%820,13
AM 39 Gendron-Somua 2108,003592100,00%399,40
L-60 2122,00228250,00%491,21
Excalibur 61343,50883250,00%2897,97
T1 Cunningham1148,003701100,00%900,26
MS-1178,005010,00%154,69
T23E3 71090,0012331100,00%2106,87
T-45 2185,005541100,00%967,05
Sherman VC Firefly 6578,005191100,00%882,62

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2022
Lähti: 24.12.2024