Shot_Boom

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.1.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja75622931167
Ø Taso7,939,339,428,96
Voitot3666348,48%555,56%1341,94%7645,51%
Häviöitä3785250,05%444,44%1754,84%8852,69%
Tasapelejä11071,46%00,00%13,23%31,80%
Taisteluja selvitty1317117,42%444,44%929,03%3520,96%
Vaunuja tuhottu484260,64111,22230,741140,68
Tuhoamissuhde0,782,201,050,86
Vaunuja havaittu1009171,3340,44280,901981,19
Vahinkoa aiheutettu1.030,641.679,561.518,451.325,96
Valtauspisteitä606880,8000,0030,103171,90
Puolustuspisteitä156030,2100,0000,0050,03
Kokemus529,37633,78475,58496,59
WN7909,661233,95804,96855,37
WN81073,791474,821323,251410,57
Yhteensä
Taisteluja75622
Ø Taso7,93
Voitot3666348,48%
Häviöitä3785250,05%
Tasapelejä11071,46%
Taisteluja selvitty1317117,42%
Vaunuja tuhottu484260,64
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu1009171,33
Vahinkoa aiheutettu1.030,64
Valtauspisteitä606880,80
Puolustuspisteitä156030,21
Kokemus529,37
WN7909,66
WN81073,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja9
Ø Taso9,33
Voitot555,56%
Häviöitä444,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty444,44%
Vaunuja tuhottu111,22
Tuhoamissuhde2,20
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu1.679,56
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus633,78
WN71233,95
WN81474,82
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja31
Ø Taso9,42
Voitot1341,94%
Häviöitä1754,84%
Tasapelejä13,23%
Taisteluja selvitty929,03%
Vaunuja tuhottu230,74
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu280,90
Vahinkoa aiheutettu1.518,45
Valtauspisteitä30,10
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus475,58
WN7804,96
WN81323,25
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja167
Ø Taso8,96
Voitot7645,51%
Häviöitä8852,69%
Tasapelejä31,80%
Taisteluja selvitty3520,96%
Vaunuja tuhottu1140,68
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu1981,19
Vahinkoa aiheutettu1.325,96
Valtauspisteitä3171,90
Puolustuspisteitä50,03
Kokemus496,59
WN7855,37
WN81410,57
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja131000
Voitot5945,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7254,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3728,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu810,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu1861,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.171,350,000,000,00
Valtauspisteitä4073,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2151,6400,0000,0000,00
Kokemus451,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja131
Voitot5945,04%
Häviöitä7254,96%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3728,24%
Vaunuja tuhottu810,62
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu1861,42
Vahinkoa aiheutettu1.171,35
Valtauspisteitä4073,11
Puolustuspisteitä2151,64
Kokemus451,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot436,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä763,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,0900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,130,000,000,00
Vaunuja havaittu121,0900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu815,360,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus423,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot436,36%
Häviöitä763,64%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu10,09
Tuhoamissuhde0,13
Vaunuja havaittu121,09
Vahinkoa aiheutettu815,36
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus423,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot426,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1173,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu100,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.453,800,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä181,2000,0000,0000,00
Kokemus346,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot426,67%
Häviöitä1173,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu40,27
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu100,67
Vahinkoa aiheutettu1.453,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä181,20
Kokemus346,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (393)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81175,81652616849,42%1339,69
SU-130PM 81318,69581262747,47%1250,51
ELC EVEN 90 8437,81540256848,95%646,76
E 25 7867,89546206550,65%1212,42
Type 62 7401,18477188447,61%676,23
Strv S1 81284,07523166647,54%1320,97
KV-15540,85367123050,08%1160,45
ShPTK-TVP 100 81331,16656115450,00%1377,54
Bat.-Châtillon 25 t101392,88511114945,52%1012,05
Leopard 1101643,2959595547,96%1170,82
T297920,0655287450,92%1100,62
T-5491115,8359581950,43%1053,61
VK 45.02 (P) Ausf. B91337,0260780952,41%1211,04
M54 Renegade 81177,0271878550,45%1109,08
E 7591424,3762972048,06%1211,43
IS-38960,7151671047,89%978,03
Char Futur 4 91500,5665468848,84%1172,75
T110E5101466,1755968443,57%957,77
E 5091405,5165268352,71%1261,58
Jagdpanzer E 100101695,0451567845,72%1145,58
T71 DA7509,2042764345,72%848,46
IS-7101509,4757662247,91%1127,06
T-448835,9150159551,09%1077,94
Progetto M40 mod. 65101609,3554358344,25%1096,29
T110E4101859,9660758150,77%1268,61
AMX 13 909675,5446853644,96%794,45
T499606,2841453646,83%689,25
T675509,7934153450,94%1184,79
M41 Walker Bulldog8594,0143651148,34%949,42
Somua SM 81355,7669451050,20%1378,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91113,9249249048,57%1021,32
TS-5 81220,2467448551,75%1186,22
T-1091315,7662447849,79%1212,26
FV4005 Stage II101572,9150947043,62%1041,66
Caernarvon81144,8866546649,14%1274,00
Lorraine 40 t 81263,1567846050,65%1433,18
FV4202 8843,2853345647,81%976,73
T3091406,0652344945,66%1099,32
FV215b 101551,2654044344,24%1081,82
STB-1101380,3162343147,80%932,64
M10391390,6265242945,92%1257,98
G.W. Panther7619,1135742049,29%631,12
AMX 13 757279,2945641247,57%366,01
G.W. Tiger (P)8960,4942739852,51%1043,60
Conqueror91234,3257739551,90%1019,56
Vz. 55101822,1966138245,29%1168,29
Škoda T 509956,1545237743,77%626,96
TVP T 50/51101472,2852537744,30%996,29
IS7667,0234937440,37%724,09
T-1506689,1944837356,03%1237,92
CS-52 LIS 8942,7759637247,85%896,93
FV201 (A45) 7834,7553236750,14%1150,05
Chrysler K GF 81150,5160036449,18%1249,86
G.W. Tiger91182,2045535945,68%1044,83
Waffenträger auf E 100101756,7146335745,66%1126,62
KV-856452,8428535445,48%578,11
Emil II91380,8062834950,14%1116,07
Maus101494,4363734949,86%1085,31
Prototipo Standard B91132,7643834444,19%816,01
KV-481026,0357334149,85%1130,24
E 100101727,6058332951,06%1311,18
Object 43091217,7355832952,58%1015,14
KV-26698,6940632646,93%1102,83
Type 4 Heavy91111,5050332544,31%904,03
T110E3101838,1557832452,16%1253,09
Jagdpanther7937,3146432146,42%1184,73
Jagdtiger91620,1967231752,37%1367,51
Object 277101344,7056131746,69%888,40
VK 45.02 (P) Ausf. A8752,3951631649,37%728,98
Waffenträger auf Pz. IV91382,1351030449,67%1120,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81441,8953930446,71%1477,93
Kranvagn101608,2861129942,81%1036,71
ST-I91390,4860028347,00%1213,44
AMX 12 t6303,7137027943,73%592,47
Object 703 Version II 81620,2486027854,68%1842,48
Object 70491524,8956627649,64%1181,63
ISU-15281161,0954127347,25%1137,16
AMX 50 B101632,8364126647,74%1142,92
Churchill III 5542,3959726154,79%1199,69
AT 25452,7838225949,03%1116,26
T28 Prototype81277,8656225651,17%1408,99
AMX ELC bis5211,2733125048,80%563,68
T328946,8355324249,17%983,37
UDES 15/16101583,4861024147,30%1078,63
AMX AC mle. 467665,9043224147,72%785,09
AMX AC mle. 4881026,9950823746,41%1016,85
121B 101563,1761723547,66%1119,35
Jagdpanther II81511,3068723450,85%1763,55
Centurion Action X101503,3858323344,64%1006,86
AMX 50 12091238,7049822850,88%1058,86
T9591336,0953422549,33%1020,62
Tiger (P)7618,6345822047,73%666,34
Churchill I5377,8927321850,46%710,89
Pz.Kpfw. VII101467,4358321747,00%985,96
Panther II8880,1945720945,45%1018,38
Cobra 91612,1074420850,96%1394,46
Black Prince7825,4056720755,07%1189,93
60TP Lewandowskiego101520,6857120742,03%912,61
VK 30.01 (P)6438,5031020646,60%672,40
Tiger II81138,9561920545,85%1246,43
T2881031,3753120149,25%992,13
TVP VTU Koncept8670,5444819945,23%697,45
O-Ho81100,0352719755,33%1294,95
Super Conqueror101496,8560519748,22%961,82
AMX 50 10081195,8051019251,04%1370,27
T25/27641,1642119137,70%693,28
Sturer Emil7816,9142118847,87%1044,39
T698890,6352618850,00%1011,39
Grille 15101369,7338918841,49%819,57
O-Ni7898,9950818348,63%1093,61
GSOR 1008 81831,3277518050,56%1965,64
P.44 Pantera8767,9648617946,93%784,00
Lorraine 155 mle. 507661,5333217850,00%738,31
AMX M4 mle. 457840,7344417650,00%1152,36
Object 430U101339,4253817147,95%873,64
Object 268 Version 4101433,2956116944,97%795,66
SU-1006738,1848316852,98%1313,20
T-345320,4530516348,47%759,55
Panhard AMD 178B6204,3928716342,94%325,25
AT 158892,8148416049,38%803,53
SU-1527868,3649515849,37%1193,81
AMX M4 mle. 54101993,9473315649,36%1372,65
M66485,9738015442,21%588,79
TNH T Vz. 5191435,1163215439,61%1051,52
T54E191184,4148415342,48%912,06
Konštrukta T-34/1007643,2240315244,08%817,80
IS-M8798,6447115144,37%716,29
T26E5 Patriot 8826,8768915150,99%886,71
AE Phase I 91421,2857915141,72%1094,00
Jagdpanzer IV6545,3832314950,34%942,98
T-34-856418,7242514852,03%693,97
AMX 13 F3 AM6560,4927914742,18%678,37
Tiger I7729,6254014546,90%773,27
Controcarro 3 Minotauro101809,9463414551,72%1164,57
AltProto AMX 30 81038,4361014546,90%1154,27
SU-855400,3626814254,93%921,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5209,2220914244,37%352,47
Controcarro 1 Mk. 291334,5175814049,29%1014,58
Churchill VII6595,2540913447,01%991,92
Type 586454,7841313455,22%801,22
SU-1018820,2544713445,52%751,11
Progetto M35 mod. 46 81256,3263613350,38%1329,96
M40/M438915,8056013150,38%880,13
Hotchkiss EBR7338,1840313154,20%586,89
Grille5464,0525413047,69%969,77
A-447701,5045212953,49%1053,18
Object 26391065,4356112948,06%718,19
T-103 81192,0465112951,94%1178,18
Strv K 91312,6067612947,29%1161,54
T376431,4244712554,40%1087,69
AMX M4 mle. 49 8873,7150512544,00%823,31
Hummel6551,7930612441,94%667,52
TNH 105/10008918,4161512339,84%820,79
T-437579,8946012341,46%714,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,9719312352,85%147,84
STA-18735,1652012240,16%704,31
Tortoise91305,6656912251,64%947,54
Emil I81022,2549112147,93%965,93
SU-100M17873,0247112147,11%1137,83
Object 4168612,2044312047,50%590,51
T1 Heavy Tank5408,6832011736,75%611,20
Object 705A101346,3559911547,83%856,64
50TP Tyszkiewicza91253,7355411451,75%974,72
IS-27768,7549111453,51%933,90
212A91357,8059911452,63%1172,50
T216270,8641211453,51%586,70
Bisonte C45 81263,8678311149,55%1227,68
O-I6750,9746711056,36%1363,21
Ho-Ri 3101950,9365610850,93%1255,85
Škoda T 256597,5951510745,79%1094,03
Comet7570,2445810753,27%801,35
ARL V396604,0042110644,34%976,58
Bishop5458,1932510552,38%1014,59
StuG III Ausf. G5406,9823710455,77%932,32
Type 6191115,7158410338,83%768,58
WZ-111 model 5A101769,0766810152,48%1270,63
KV-371103,9769510062,00%1719,96
ARL 446560,084209947,47%855,30
CS-538838,155789942,42%892,80
AMX 50 Foch B101446,456219953,54%969,15
CS-63101397,896429847,96%928,34
Concept No. 5101548,775379842,86%888,80
WZ-111 model 1-491124,476289748,45%827,31
Panther7638,994699451,06%949,53
AT 77956,535739454,26%1227,93
UDES 1691381,486079348,39%1262,12
AT 86704,055299353,76%1296,83
53TP Markowskiego8898,645289242,39%775,17
Object 140101245,205079247,83%884,65
M18 Hellcat6496,334469152,75%799,14
BZ-6891545,346939045,56%1289,59
Sturmpanzer II4166,241418944,94%351,66
VK 16.02 Leopard5273,852868946,07%779,33
Leo7613,554438845,45%735,46
Pz.Kpfw. II Luchs4129,602058859,09%394,14
FV3046414,052618445,24%528,74
M8A14198,501868248,78%354,42
Matilda4191,272108150,62%358,33
CS-5991137,357107948,10%913,06
T-463111,401647755,84%372,08
Bat.-Châtillon 12 t8410,273607746,75%530,92
SU-85B4344,882377651,32%811,18
Panhard AML Lynx 6x68284,053187640,79%224,17
Strv 746537,363907552,00%922,02
SU-54409,462057450,00%1031,06
A-436509,034137349,32%934,76
Object 70591199,365137342,47%894,88
M3 Lee4247,042337263,89%921,03
SU-263164,651517252,78%366,11
T-34-3 81299,906367238,89%1419,61
AMX 13 105 AM mle. 505353,392437143,66%605,67
Centurion Mk. 7/191399,946207146,48%1240,45
Škoda T 245353,703157055,71%980,61
T-284157,202237050,00%308,26
S35 CA5608,094466942,03%1376,54
WZ-114 91454,197046848,53%1226,14
Cromwell6485,074596758,21%924,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4286,702136755,22%732,43
BDR G1 B5503,523726657,58%1038,11
Ikv 65 Alt II6478,062766541,54%611,13
M75196,182796543,08%494,81
M24 Chaffee5324,714296543,08%961,04
Ikv 1035294,582466446,88%573,77
Strv 103B101940,445546454,69%1437,41
Birch Gun4181,671536341,27%412,50
SU-14-281119,985396243,55%1108,78
Nashorn6655,384765850,00%1080,96
T-62A101030,915125846,55%642,93
Achilles6719,934045843,10%1159,46
VK 30.02 (M)6509,574195855,17%924,52
Object 274a 8974,847185856,90%1075,45
Type T-345270,042645735,09%496,71
M4A1 Sherman5316,252705642,86%565,91
MT-256287,983425642,86%632,02
Panhard EBR 909452,484885655,36%500,80
P.43 ter7730,364875547,27%1012,07
SMV CC-6781223,876185552,73%1275,89
M5 Stuart4102,742855444,44%200,10
VK 30.01 (H)5376,772835345,28%608,99
CS-447768,716575255,77%993,21
Progetto C50 mod. 6691196,966215143,14%900,50
Ho-Ri 191497,546295054,00%1077,89
Alecto4252,642335066,00%749,28
E 50 Ausf. M10896,264105044,00%460,31
AMX 105 AM mle. 474290,642944753,19%1012,54
T-50-2 6301,873324746,81%623,22
Sav m/434188,872224634,78%285,25
Sturmpanzer I Bison367,20774522,22%3,10
Challenger7563,823614540,00%493,16
Pz.Sfl. IVc5391,513794555,56%903,14
Strv m/425209,272534447,73%385,06
IS-6 81151,867484450,00%1198,50
Somua SAu 404222,452194431,82%358,03
T57 Heavy Tank101870,727304344,19%1285,82
Vickers Medium Mk. III3116,711744238,10%223,96
Pz.Kpfw. 38 (t)358,211424259,52%161,52
Vz. 44-17725,836524257,14%884,24
Leopard Prototyp A9750,385074240,48%403,88
IS-2-II8816,434794247,62%750,83
Crusader6352,223134151,22%1027,83
Object 26110752,494874153,66%532,45
T28 Concept 7560,593614148,78%639,36
Charioteer Nomad 81019,985734143,90%805,33
Rinoceronte101628,534953836,84%1052,81
VK 28.016241,892833745,95%482,80
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8864,546783551,43%864,17
StuG IV 5384,063273557,14%994,60
AMX 404200,713783464,71%987,27
ST vz. 394226,122503354,55%733,75
S-517767,094843339,39%679,58
O-I Experimental5592,094973357,58%1145,93
T56 GMC3162,161593250,00%410,04
Covenanter5206,562693259,38%760,75
Type 95 Ji-Ro6527,713223138,71%595,03
T-54 ltwt.9662,525413135,48%684,39
LTG7389,844003138,71%480,58
Löwe 8955,485293164,52%1106,76
Pz.Kpfw. 35 (t)263,601343040,00%64,18
1108366,203983043,33%166,40
M5A1 Stuart482,791802951,72%123,24
M2 Medium Tank386,381502937,93%57,81
UDES 038648,795862860,71%624,75
AMX 65 t8581,644682864,29%628,30
Lorraine 50 t 91696,856502755,56%1606,82
M10 RBFM 5499,813492751,85%978,44
SU-182103,651092653,85%529,92
Type 2597 Chi-Ha3184,731982650,00%586,60
SU-76M4218,881992661,54%719,62
AMX 50 Foch91484,387682657,69%1218,00
BZ-16681158,806722544,00%1288,98
T 55A 9948,086392556,00%749,51
B14286,383382458,33%871,29
Valentine AT4276,921962445,83%923,14
T-50571,291412429,17%0,00
P.43 bis6563,614012360,87%1033,71
Leichttraktor166,771862259,09%202,73
P26/404231,382972138,10%387,46
T-26234,19862133,33%0,31
BZ-587767,526212152,38%877,82
Archer5310,432692157,14%658,21
Cruiser Mk. IV479,551132040,00%1,24
Lago4158,792571952,63%389,96
B.U.G.I.6651,324591947,37%852,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,372241968,42%376,05
Type 3 Ho-Ni III5531,063861850,00%1057,00
Marder 38T4341,393991861,11%944,22
GSOR 1006 Scheme 791479,884701747,06%1161,88
LTP 3169,942561747,06%661,43
P.435373,443551656,25%916,63
MS-1134,941421668,75%244,91
Sexton II3156,881261625,00%464,44
DS PZInż5400,754091650,00%766,01
T3 HMC2113,631181637,50%271,68
KV-137816,945711637,50%1136,83
Super Hellcat 7552,444671656,25%717,56
M4A3E8 Sherman6283,802921540,00%296,99
A46 6230,403011540,00%387,49
Ikv 723140,792191442,86%199,25
Ho-Ri 28773,435381450,00%639,32
Crusader 5.5-in. SP7425,503441450,00%436,91
Type 95 Heavy4338,853091361,54%1242,11
Renault UE 573198,462671369,23%695,98
M3 Stuart3148,923021266,67%604,05
45TP Habicha7619,506331266,67%794,37
Type 97 Te-Ke 268,251701250,00%159,44
Lorraine 39L AM3121,501781250,00%244,24
Charioteer8692,755061241,67%476,37
T-34 shielded 5261,923851250,00%505,69
Strv m/40L3214,643751181,82%849,90
T7 Combat Car 293,362231154,55%334,13
AMX 38382,101641050,00%164,89
Durchbruchswagen 24283,302701080,00%827,90
T1 Cunningham126,8993944,44%28,80
Universal Carrier 2-pdr2187,11200977,78%954,18
FV4004 Conway9973,33741977,78%777,95
AMX Chasseur de chars 8961,89458944,44%1062,88
Progetto CC55 mod. 5481120,50527812,50%902,44
Primo Victoria 8856,38684850,00%1002,26
BT-7 artillery 381,13153825,00%17,26
M14/412272,14260728,57%1011,28
14TP4175,57238757,14%560,33
40TP Habicha6418,43328742,86%493,08
T2 Medium Tank267,00133742,86%97,16
Centurion Mk. I8559,14531742,86%463,93
Chi-To SP7821,57624771,43%860,13
Vickers Medium Mk. II281,3388616,67%145,00
Vickers Mk. E Type B2148,33208666,67%705,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E380,00120633,33%2,62
SU-86874,17548650,00%1046,80
L-60 242,50192650,00%109,64
M15/423201,00218560,00%517,67
10TP341,00104540,00%16,75
Pz.Kpfw. II241,40286580,00%261,37
Marder II3193,60339580,00%682,92
Indien-Panzer8872,80821580,00%1100,26
Object 283 91567,00430520,00%1285,26
MTLS-1G14 3245,603985100,00%1116,48
Hotchkiss H35236,2548450,00%73,82
7TP2164,502564100,00%687,06
Ikv 90 Typ B7717,25325450,00%776,47
VK 30.02 (D)71059,75582425,00%1655,12
Valentine3122,50207450,00%237,81
AT-12275,25191450,00%1330,94
T1E6 257,75141450,00%114,00
Light Mk. VIC 2109,75213475,00%573,85
Kolohousenka153,0098366,67%220,40
Strv m/382155,00334333,33%468,85
Renault FT176,67142366,67%410,06
LT vz. 38350,6798333,33%0,00
UDES 14 Alt 581166,00817366,67%1506,47
Renault FT AC2154,6711430,00%404,83
T-29 3160,33260333,33%281,62
T-45 2105,337230,00%232,48
T2 Light Tank 280,33172333,33%107,57
TKS z n.k.m. 20 mm 264,00178250,00%174,66
M2 Light Tank2240,0033320,00%1051,15
Pvlvv fm/422195,50460250,00%821,30
Carro d'assalto P.887598,006392100,00%706,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5333,00298250,00%515,00
43 M. Toldi III 345,00153250,00%149,03
Vickers Medium Mk. I158,001551100,00%307,15
Strv fm/211158,002731100,00%859,32
Fiat 30001116,002871100,00%569,66
Renault Otsu10,005110,00%0,00
Type 5 Chi-Ri71022,009231100,00%1866,82
4TP1109,002141100,00%466,38
Renault NC-31194,004810,00%246,75
Cruiser Mk. III3227,003371100,00%1311,58
Loyd Gun Carriage20,00310,00%0,00
SU-122A5287,0021010,00%389,24
M4460,008410,00%0,00
T-116 3151,001791100,00%566,71
AMX 13 (FL 11) 5111,0011710,00%39,16

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 8.1.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.11.2023
Lähti: 4.1.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 14.5.2023
Lähti: 24.9.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.9.2022
Lähti: 13.1.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.1.2023
Lähti: 10.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.3.2023
Lähti: 4.3.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.3.2023
Lähti: 13.5.2023