ShortMan1

clanlogo
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.4.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja568420139396
Ø Taso7,980,009,539,40
Voitot2709747,67%00,00%6345,32%18947,73%
Häviöitä2890350,85%00,00%7251,80%19749,75%
Tasapelejä8421,48%00,00%42,88%102,53%
Taisteluja selvitty1210321,29%00,00%3122,30%10326,01%
Vaunuja tuhottu363810,6400,00640,462170,55
Tuhoamissuhde0,810,000,590,74
Vaunuja havaittu479840,8400,001370,993090,78
Vahinkoa aiheutettu1.022,300,001.095,781.292,63
Valtauspisteitä195390,3400,0020,01360,09
Puolustuspisteitä135890,2400,0000,0020,01
Kokemus531,580,00669,47695,40
WN7830,400,00608,99727,33
WN81031,960,00803,131030,11
Yhteensä
Taisteluja56842
Ø Taso7,98
Voitot2709747,67%
Häviöitä2890350,85%
Tasapelejä8421,48%
Taisteluja selvitty1210321,29%
Vaunuja tuhottu363810,64
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu479840,84
Vahinkoa aiheutettu1.022,30
Valtauspisteitä195390,34
Puolustuspisteitä135890,24
Kokemus531,58
WN7830,40
WN81031,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja139
Ø Taso9,53
Voitot6345,32%
Häviöitä7251,80%
Tasapelejä42,88%
Taisteluja selvitty3122,30%
Vaunuja tuhottu640,46
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu1370,99
Vahinkoa aiheutettu1.095,78
Valtauspisteitä20,01
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus669,47
WN7608,99
WN8803,13
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja396
Ø Taso9,40
Voitot18947,73%
Häviöitä19749,75%
Tasapelejä102,53%
Taisteluja selvitty10326,01%
Vaunuja tuhottu2170,55
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu3090,78
Vahinkoa aiheutettu1.292,63
Valtauspisteitä360,09
Puolustuspisteitä20,01
Kokemus695,40
WN7727,33
WN81030,11
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu705,400,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus239,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu705,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus239,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot2232,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4667,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1217,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu380,5600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu356,940,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0300,0000,0000,00
Kokemus203,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot2232,35%
Häviöitä4667,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1217,65%
Vaunuja tuhottu340,50
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu380,56
Vahinkoa aiheutettu356,94
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,03
Kokemus203,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja754000
Voitot35146,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä40353,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24632,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3890,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu7200,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.044,630,000,000,00
Valtauspisteitä6490,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28623,8000,0000,0000,00
Kokemus610,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja754
Voitot35146,55%
Häviöitä40353,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty24632,63%
Vaunuja tuhottu3890,52
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu7200,95
Vahinkoa aiheutettu1.044,63
Valtauspisteitä6490,86
Puolustuspisteitä28623,80
Kokemus610,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja769000
Voitot30940,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä41754,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä435,59%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20927,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4890,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu6440,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu765,280,000,000,00
Valtauspisteitä4130,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7000,9100,0000,0000,00
Kokemus436,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja769
Voitot30940,18%
Häviöitä41754,23%
Tasapelejä435,59%
Taisteluja selvitty20927,18%
Vaunuja tuhottu4890,64
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu6440,84
Vahinkoa aiheutettu765,28
Valtauspisteitä4130,54
Puolustuspisteitä7000,91
Kokemus436,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu799,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus39,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu799,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus39,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (338)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 8993,09574257348,50%1053,74
KV-26709,74496198450,81%1189,55
FV215b (183) 101616,65611193048,50%1090,41
KV-15476,39397174952,14%986,38
FV4005 Stage II101322,29537144145,32%838,43
Object 261101328,71507140645,95%1114,97
FV3046634,65356128452,34%1162,72
SU-130PM 81355,39673121947,42%1321,13
Grille 15101842,55600119647,41%1238,39
60TP Lewandowskiego101899,88728113949,78%1378,55
SU-14-28954,42385100248,30%1017,61
ISU-1528905,9537384542,01%734,32
UDES 0381173,8957670448,01%1205,34
T-549931,1958169241,04%725,43
Vz. 55102029,5576467748,74%1444,07
T-1091048,3848264544,03%806,20
Caliban 8968,3367664245,48%937,26
SU-1018747,3341764141,65%635,85
AMX 13 909551,0054863747,10%624,06
Dicker Max 6546,9536363049,52%864,22
KV-856474,7234762240,35%584,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81275,8560460250,17%1191,17
AMX 12 t6298,5537058951,27%665,43
BZ-176 81535,3685956453,55%1480,38
Kranvagn101678,0068855947,41%1160,42
T-1506500,4937255547,75%719,57
Progetto M35 mod. 46 81264,6773855051,64%1488,04
Bat.-Châtillon Bourrasque 81260,9269453049,62%1374,53
T-448790,4159749849,40%926,34
AMX 13 757323,9239249145,62%456,23
SU-86804,1832245546,59%1150,78
IS-38857,1043943944,19%777,80
Object 70491196,4450643347,11%805,11
IS-7101245,6454942543,76%788,50
T-54 first prototype 8968,2568742549,41%1206,61
T92 HMC101344,7659640752,33%1122,66
T-50-2 6361,2445940251,00%858,51
KV-48775,0843739148,34%760,42
IS7634,5941638047,89%703,17
Rheinmetall Skorpion 81340,5467937954,35%1347,75
212A9938,3549537547,73%769,83
Cobra 91916,3181935550,14%1714,59
Bat.-Châtillon 25 t101215,9855734841,95%793,13
Object 140101220,4553834839,66%744,95
SU-100M17651,2338634748,70%755,39
Strv 103-091345,3153034645,66%983,17
Object 43091479,3972033453,29%1314,80
M18 Hellcat6487,8134731644,30%670,91
Object 268101271,0948231642,72%695,03
SU-1006474,8133331548,57%672,83
Pz.Kpfw. T 25 5305,2129231445,86%618,67
Panhard EBR 10510742,9960431342,49%663,97
Bat.-Châtillon 25 t AP9807,9253230546,56%638,66
50TP Tyszkiewicza91528,1367530245,36%1327,47
T 55A 91310,0266928045,36%1102,03
Panhard AML Lynx 6x68532,1658627250,00%811,12
Bat.-Châtillon 155 58101138,6964927157,56%969,50
FV2078840,0946826450,00%942,07
T-437460,9934325440,55%467,37
AMX 50 Foch (155) 101698,3757824648,78%1118,85
SU-122-5491100,7850324539,18%764,15
HWK 30 8617,6061124447,54%970,44
Strv 103B101755,3859823645,34%1067,07
Grille5452,5324623449,57%938,98
T92 8418,0558023146,75%595,36
ST-I91428,0361422949,34%1233,82
AMX 13 F3 AM6491,5826722246,85%602,36
SU-263235,2718622146,61%547,86
T675238,0321521645,83%322,33
Conqueror Gun Carriage101288,6558321446,73%945,36
Strv S1 81447,0066521451,87%1518,32
Object 268 Version 4101745,9555220943,54%1121,85
Lorraine 155 mle. 507514,3432620641,26%439,46
M54 Renegade 81263,1275620249,01%1320,72
Crusader 5.5-in. SP7673,1937919851,52%985,50
T28 Concept 7813,8451819749,75%1068,95
53TP Markowskiego8874,5561719545,13%785,29
Leopard 1101633,2762219346,11%1196,03
Ikv 90 Typ B7625,9343419241,67%670,58
ISU-152K 81046,1361419253,13%1046,92
SU-1527548,9043619145,03%590,05
Jagdpanther II8880,0546818943,92%707,45
Object 705A101848,6169118443,48%1264,80
IS-4101812,2871918051,11%1346,36
Hirschkäfer111890,7964718048,89%1178,64
Leopard Prototyp A91275,5752917748,02%999,15
Panhard EBR 909588,2563317047,06%695,90
TNH T Vz. 5191672,7272016849,40%1489,29
Emil II91222,2066416643,98%893,81
Jagdpanzer E 100101588,3865416550,91%1019,18
GSOR 1008 81414,8269515550,32%1451,29
LT-432 8598,6461215343,79%947,35
AMX Canon d'assaut 105 81275,2062515350,98%1220,55
KV-37688,5237715146,36%722,90
TVP T 50/51101511,8057715043,33%1067,53
AMX AC mle. 488776,5753915044,00%668,42
SU-54406,2024114945,64%886,33
T-50570,7422314951,68%115,98
AMX 30 1er prototype9948,7056314937,58%637,55
Centurion Action X101253,9264814047,14%831,75
SU-855307,3225313948,20%575,25
Object 4168676,1248213742,34%599,45
T-284107,3617813545,93%115,45
E 100101828,8479813458,96%1400,83
KV-137513,7240213348,87%691,10
Super Conqueror101836,9976413343,61%1254,05
Jagdtiger91400,0864913247,73%1028,96
T57 Heavy101790,7963913142,75%1211,24
AMX 13 10510832,6456013146,56%741,75
Object 430U101534,7470413148,85%1152,52
45TP Habicha7789,4943912945,74%907,82
T54E191148,4259712841,41%788,17
T-100 LT10947,7665712847,66%1009,29
T25/27547,9441512740,94%526,08
Caernarvon Action X 81139,0168012641,27%1188,84
IS-M8729,3752112546,40%635,20
T-54 ltwt.9896,7066012245,90%1275,05
A-447805,0460712153,72%1234,44
121B 101382,2660312144,63%922,32
AE Phase I 91390,5974811656,03%1243,34
FV380591097,4265211549,57%941,58
Hotchkiss EBR7503,6861011457,89%1123,87
M53/M5591367,2474411258,93%1377,27
Ikv 65 Alt II6395,9229410650,94%543,86
Gonsalo 81338,6276410450,00%1357,92
UDES 1691513,3455310350,49%1319,22
Object 274a 8976,7163810347,57%1010,39
Waffenträger auf Pz. IV91271,2439710234,31%830,83
Hummel6518,6524610141,58%595,61
Bat.-Châtillon 12 t8411,0047110045,00%500,24
Emil I81062,006749841,84%1002,41
Škoda T 27 81124,336719856,12%1347,65
Bat.-Châtillon 155 559967,926539748,45%813,01
CS-52 LIS 81205,086729641,67%1234,60
M40/M438930,966069548,42%858,84
CS-5991355,847649456,38%1262,78
Bishop5344,002159445,74%614,24
40TP Habicha6585,833509355,91%1074,33
Object 703 Version II 81196,777319346,24%1139,80
SU-85B4152,152399247,83%195,12
Object 277101387,776109040,00%875,82
BZ-75101748,287568947,19%1102,73
UDES 15/16101656,746268741,38%1116,20
Ikv 1035319,152758641,86%586,85
CS-538946,596328651,16%1173,27
AMX 50 Foch91350,026498557,65%1058,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6480,315188450,00%1142,15
Centurion Mk. 7/19808,856128247,56%567,94
Panhard AMD 178B6288,803687930,38%563,34
P.44 Pantera8902,706077746,75%1008,00
CS-63101591,536747651,32%1222,07
M24 Chaffee5150,802737642,11%250,96
T-46370,361197542,67%51,93
Vz. 44-171069,216007549,33%1456,37
Kunze Panzer 91385,966587553,33%1180,78
T77 81218,977097451,35%1184,07
AMX ELC bis5183,192667258,33%523,85
Progetto M40 mod. 65101808,546267145,07%1238,14
Object 263101757,726337145,07%1105,88
Super Hellcat 7589,185127156,34%740,34
KPz 3 Projekt 07 HK 91442,116887047,14%1199,18
ELC EVEN 90 8622,346327041,43%1040,34
StuG III Ausf. G5279,102246953,62%527,61
TNH 105/10008857,675266952,17%903,78
Škoda T 5091246,666816851,47%1070,70
Lorraine 155 mle. 518844,596116852,94%836,65
Prototipo Standard B91246,886336746,27%953,37
ARL V396433,603466746,27%635,63
T698817,856086740,30%802,72
SMV CC-64 Vipera 81237,747326646,97%1228,41
Lorraine 40 t 81045,805736643,94%1015,86
E 5091454,156716538,46%1090,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,802566453,13%532,89
Progetto CC55 mod. 5481278,087816150,82%1331,83
Birch Gun4188,301906157,38%631,02
E 50 Ausf. M101825,696476142,62%1287,21
Jagdpanzer IV6656,774786056,67%1143,29
Leo7555,844905745,61%663,22
Sturer Emil7643,333385745,61%675,32
Char Futur 4 91379,806135642,86%970,34
SU-76M467,69955437,04%1,98
Jagdpanther7915,085575347,17%1175,53
Object 70591497,157175349,06%1219,62
Bisonte C45 81300,777105341,51%1243,78
BT-2248,67985244,23%35,70
Strv 746624,144715149,02%1107,94
STG 81056,985505034,00%1127,33
Strv m/42-57 Alt A.2 6930,105805038,00%1432,43
STB-1101698,577484953,06%1339,77
AMX 13 105 AM mle. 505215,291694940,82%209,57
T-26267,241004944,90%108,97
Centurion Mk. I8875,947454963,27%1173,67
AMX M4 mle. 5191775,678484963,27%1632,61
Lorraine 39L AM3255,851644845,83%712,35
TBT 91798,948574850,00%1428,38
T-34-85M 6821,267184663,04%1408,03
Carro d'assalto P.887820,737124463,64%1187,28
MS-1154,821514456,82%167,38
T26E5 Patriot 8918,646914456,82%995,34
T216318,704094339,53%697,76
T71 DA7684,986474254,76%1556,92
AMX M4 mle. 54101813,147494252,38%1167,42
Jagdpanzer E 90 91183,355254030,00%661,22
Turtle Mk. I 81085,267163951,28%946,23
AMX 50 12091489,197243745,95%1241,02
Sturmpanzer II4185,362153658,33%554,17
Object 430 Version II91046,285933644,44%774,80
50TP prototyp 81181,496883554,29%1176,02
AMX AC mle. 467614,605433560,00%829,29
Somua SM 81152,576393540,00%934,85
T71 CMCD7336,324723444,12%512,48
SU-18267,78913250,00%228,26
M8A14158,691793246,88%207,55
T376169,722463225,00%154,72
M5 Stuart4112,452193151,61%160,64
AMX 50 Foch B101705,556883161,29%1238,32
122 TM 8981,556613151,61%943,82
P.43 bis6886,346792965,52%1781,21
FV4004 Conway91151,316132951,72%858,74
UDES 14 Alt 58592,214952846,43%518,43
S35 CA5374,752862835,71%516,18
Tiger I71307,007432740,74%1424,77
T499890,967852751,85%1299,98
Type 59 8949,045502653,85%1133,28
BT-7440,421122642,31%34,83
XM551 Sheridan10991,427792653,85%1035,88
Lago4445,045062556,00%1714,44
Škoda T 256724,445232552,00%1298,11
CS-447965,566012540,00%1229,80
ASTRON Rex 105 mm 81129,006712462,50%1296,46
StuG IV 5275,572392347,83%537,78
Sexton II3116,951472045,00%282,35
M75271,703932045,00%894,37
Valentine AT4149,451922055,00%308,50
Somua SAu 404155,501932035,00%146,34
AMX 38349,421251952,63%116,16
AMX 30 B101306,215881942,11%856,18
Pz.Kpfw. 5581257,267361936,84%846,61
E 75 TS 8803,375551931,58%594,42
AT-12131,061211833,33%297,95
Covenanter570,892241855,56%147,53
Indien-Panzer8803,833721838,89%713,33
Strv m/425360,534491770,59%973,97
Leichttraktor138,41861729,41%0,48
T-62A101350,356781758,82%1108,87
SDP wz 66 Grom 8993,655321741,18%758,25
Marder II394,271311540,00%25,70
T-703114,272111546,67%227,01
M60 101445,076301573,33%1061,61
Char Mle. 75 9582,076141553,33%627,50
T-45 2167,673481560,00%800,45
Sexton I 3257,733061566,67%965,29
M4A1 FL 10 6858,606221546,67%1401,61
SZDV Vz. 50 81515,006331442,86%1160,33
IS-2 shielded 7907,295751450,00%1033,24
Leox 91433,366691442,86%957,15
IS-6 8699,543161338,46%559,84
GSOR the TANK 9993,625621338,46%686,56
Kampfpanzer 07 RH 81159,626501369,23%1743,82
LT vz. 383100,921561225,00%121,06
M7 Priest3137,752331266,67%361,27
M127584,005301250,00%610,13
A-436536,174671250,00%1027,65
Patton the Tank 91005,926001250,00%817,95
Cruiser Mk. III397,821391136,36%206,25
MT-256141,912861145,45%183,66
WZ-111 model 6 81042,555991145,45%769,19
T1 Cunningham126,10571030,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)221,10661010,00%0,00
TVP VTU Koncept8777,104941040,00%723,25
ARL 446125,702371060,00%209,97
DS PZInż5516,604201040,00%959,91
T297758,705651040,00%680,57
Achilles6523,402981030,00%627,79
Pz.Kpfw. II Ausf. D 230,801301050,00%88,26
Strv m/40L3102,44178933,33%80,99
Renault FT 75 BS2124,22108944,44%536,92
S-517386,33197933,33%164,50
M5A1 Stuart464,22176966,67%246,51
Sherman VC Firefly 6761,89624955,56%1258,17
14TP4287,63275837,50%859,07
Sav m/43465,38145837,50%0,03
Type 2597 Chi-Ha3181,38167825,00%460,07
O-I Experimental5245,13262825,00%170,25
AMBT 8809,38477825,00%594,06
MKA 2162,25298862,50%605,50
Renault FT111,2948728,57%0,00
Stridsyxa 81201,57431714,29%831,99
LTP 3152,29149728,57%522,30
King Tiger (Captured) 7819,14734771,43%1018,72
LT vz. 35293,33139616,67%177,91
Type 95 Heavy4157,17182650,00%335,52
T3 HMC20,0051633,33%0,00
Cruiser Mk. IV4205,17352666,67%647,11
A46 6340,33467666,67%1045,96
M10 RBFM 5286,17313633,33%293,83
M2 Light2146,60407580,00%673,79
Sturmpanzer I Bison376,2063520,00%0,00
Ikv 723130,20144560,00%310,93
T56 GMC330,4081540,00%0,00
Windhund 81175,40631560,00%1229,21
TS-54 81497,601108560,00%1580,94
T-116 3581,00498580,00%3122,14
T-29 3287,80325520,00%911,09
M24E2 Super Chaffee 6748,40733560,00%2729,41
Miel 81091,20875580,00%1264,33
Fantôme 9617,60614560,00%478,87
Konštrukta T-34/10071054,25856450,00%1849,39
T1 HMC2137,00176475,00%775,72
AMX 50 1008648,75563450,00%522,03
Renault UE 573204,50280425,00%415,94
Loyd Gun Carriage2177,50104425,00%942,42
T110E5101190,25545450,00%754,07
T26E4 SuperPershing 8351,5013340,00%117,92
K-9110657,2531940,00%182,96
M47 Iron Arnie 8851,00722450,00%814,14
AMX 4040,006230,00%0,00
B.U.G.I.61434,67889366,67%3171,71
Marder 38T4154,67135333,33%119,12
Object 283 9747,33503333,33%391,11
MTLS-1G14 3271,005053100,00%1175,05
Hotchkiss H352126,00194250,00%443,07
Panzerjäger I2204,50204250,00%674,05
Universal Carrier 2-pdr256,00107250,00%78,28
AMX 65 t8465,0021720,00%203,53
Object 26391006,5028320,00%502,30
56TP 8571,50495250,00%393,80
T7 Combat Car 235,50112250,00%111,42
AMX ELC 901 60,008420,00%0,00
Vickers Medium Mk. I126,001561100,00%261,00
Type 4 Chi-To60,003181100,00%261,00
Pvlvv fm/422123,0015010,00%227,61
KV-1SA 5345,006841100,00%639,58
AM 39 Gendron-Somua 2106,0010810,00%130,92
Matilda Black Prince 5648,0044610,00%1227,68
Light Mk. VIC 227,001041100,00%261,00
BT-7 artillery 3156,0010010,00%290,73
T78 60,002421100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.4.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.4.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 29.9.2022
Lähti: 6.2.2023