Scheindt

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.6.2013

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13133445188
Ø Taso7,409,5010,029,64
Voitot638648,63%375,00%2555,56%9248,94%
Häviöitä660850,32%125,00%2044,44%9148,40%
Tasapelejä1391,06%00,00%00,00%52,66%
Taisteluja selvitty354226,97%250,00%1124,44%5428,72%
Vaunuja tuhottu97820,7420,50270,601320,70
Tuhoamissuhde1,021,000,790,99
Vaunuja havaittu82670,6310,25360,801000,53
Vahinkoa aiheutettu918,241.162,501.495,291.524,20
Valtauspisteitä153421,1700,00581,29720,38
Puolustuspisteitä61180,4700,0000,00540,29
Kokemus493,93533,75657,02664,02
WN7898,26834,59875,55859,11
WN8998,92883,161078,821099,58
Yhteensä
Taisteluja13133
Ø Taso7,40
Voitot638648,63%
Häviöitä660850,32%
Tasapelejä1391,06%
Taisteluja selvitty354226,97%
Vaunuja tuhottu97820,74
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu82670,63
Vahinkoa aiheutettu918,24
Valtauspisteitä153421,17
Puolustuspisteitä61180,47
Kokemus493,93
WN7898,26
WN8998,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja4
Ø Taso9,50
Voitot375,00%
Häviöitä125,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.162,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus533,75
WN7834,59
WN8883,16
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja45
Ø Taso10,02
Voitot2555,56%
Häviöitä2044,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1124,44%
Vaunuja tuhottu270,60
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu360,80
Vahinkoa aiheutettu1.495,29
Valtauspisteitä581,29
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus657,02
WN7875,55
WN81078,82
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja188
Ø Taso9,64
Voitot9248,94%
Häviöitä9148,40%
Tasapelejä52,66%
Taisteluja selvitty5428,72%
Vaunuja tuhottu1320,70
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu1000,53
Vahinkoa aiheutettu1.524,20
Valtauspisteitä720,38
Puolustuspisteitä540,29
Kokemus664,02
WN7859,11
WN81099,58
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot1634,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2757,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä48,51%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1429,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu110,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.113,620,000,000,00
Valtauspisteitä741,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä340,7200,0000,0000,00
Kokemus275,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot1634,04%
Häviöitä2757,45%
Tasapelejä48,51%
Taisteluja selvitty1429,79%
Vaunuja tuhottu190,40
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu110,23
Vahinkoa aiheutettu1.113,62
Valtauspisteitä741,57
Puolustuspisteitä340,72
Kokemus275,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot623,08%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1765,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä311,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu10,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu885,540,000,000,00
Valtauspisteitä140,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1023,9200,0000,0000,00
Kokemus294,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot623,08%
Häviöitä1765,38%
Tasapelejä311,54%
Taisteluja selvitty1038,46%
Vaunuja tuhottu150,58
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu10,04
Vahinkoa aiheutettu885,54
Valtauspisteitä140,54
Puolustuspisteitä1023,92
Kokemus294,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu111,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu279,880,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus47,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä8100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu111,38
Vahinkoa aiheutettu279,88
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus47,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu51,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu351,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus246,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu51,25
Vahinkoa aiheutettu351,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus246,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot3260,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2037,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1528,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu390,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu226,340,000,000,00
Valtauspisteitä57710,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,0800,0000,0000,00
Kokemus339,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot3260,38%
Häviöitä2037,74%
Tasapelejä11,89%
Taisteluja selvitty1528,30%
Vaunuja tuhottu180,34
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu390,74
Vahinkoa aiheutettu226,34
Valtauspisteitä57710,89
Puolustuspisteitä40,08
Kokemus339,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja58000
Voitot2746,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3153,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1525,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu340,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu542,280,000,000,00
Valtauspisteitä1192,0500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä230,4000,0000,0000,00
Kokemus265,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja58
Voitot2746,55%
Häviöitä3153,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1525,86%
Vaunuja tuhottu280,48
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu340,59
Vahinkoa aiheutettu542,28
Valtauspisteitä1192,05
Puolustuspisteitä230,40
Kokemus265,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu790,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus63,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu790,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus63,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (132)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Jagdpanther II81285,08546113950,66%1359,99
Jagdpanzer E 100101562,9250569649,28%1021,70
T28 Prototype81061,2754663547,40%1071,42
Jagdpanzer IV6640,9941362749,92%1157,65
M18 Hellcat6697,0351261050,33%1276,45
Pz.Kpfw. T 25 5394,2841359752,60%1022,22
Jagdtiger91363,8563337148,52%1062,42
KV-856492,2736036944,17%687,05
T34 B 8859,4855334446,80%839,46
KV-15331,8927733244,28%488,13
T110E4101636,4354032944,68%1039,58
T675504,6839832656,44%1156,75
Emil I81162,4963430549,18%1285,59
Emil II91117,6554728950,52%906,99
T25 Pilot Number 1 8794,3359526847,39%891,18
DBV-152 101727,2958725848,06%997,40
IS-38987,0458225048,80%1028,92
T25/27553,6843024944,58%580,25
M8A14570,4232424652,03%1634,24
T309801,6943521535,81%385,75
Object 705A101619,7568820447,06%1055,76
T376389,1143019452,06%1002,68
Object 25791212,1347219043,68%969,62
CS-63101568,1161515944,03%1092,73
Leo7678,5446014742,18%903,57
Jagdpanther7751,8656914657,53%1012,00
IS-M8949,9547314645,89%904,01
T-34-85M 6606,0850213848,55%896,09
T-1506616,8048713752,55%1006,19
Super Hellcat 7793,1250813255,30%1117,15
M41 Walker Bulldog8533,6252013050,77%824,61
IS-7101725,2671712644,44%1216,53
IS7868,4754511855,93%1197,85
M60 101499,3865611647,41%1031,19
UDES 15/16101283,7162111147,75%840,96
Strv 746534,7240410740,19%824,77
AMX M4 mle. 49 Liberté 8914,9660510349,51%966,97
T-28449,131398749,43%91,91
Churchill III 5451,865528747,13%800,50
IS-2-II8742,704768654,65%721,54
StuG III Ausf. G5329,513358548,24%616,91
Gorilla111724,625998542,35%840,38
M3 Stuart387,681538451,19%188,19
Object 70591659,377488357,83%1601,27
M48A5 Patton101997,337717949,37%1562,12
M24 Chaffee5186,082707651,32%442,59
Churchill VII6567,614006952,17%924,13
UDES 1691017,216046645,45%741,87
T-50-2 6312,923706643,94%620,66
Strv m/425278,802716152,46%599,32
Kranvagn101231,196545759,65%886,33
T499646,805705651,79%782,46
Caernarvon8766,054955536,36%548,79
XM69 Hacker111354,416035437,04%595,26
Conqueror9876,255875341,51%522,43
T-46340,761115152,94%122,62
KR-1111699,007094634,78%816,56
Black Prince7600,234554050,00%607,98
Type 1 Chi-He4153,102333953,85%330,99
FV224 Chopper7934,136133958,97%1066,16
S-517502,304833751,35%479,32
KV-37697,434603745,95%775,84
T26E4 SuperPershing 8691,244723447,06%637,38
T-62A101350,946653452,94%975,88
IS-3-II91020,307073357,58%822,89
M2 Light2120,211852842,86%277,25
Super Conqueror101706,046522857,14%1278,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4201,813142759,26%462,56
FV227 Conceiver8973,416552748,15%891,39
UDES 14 Alt 58680,004812642,31%567,88
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8778,175632339,13%693,28
Fantôme 9864,833802334,78%481,51
T1 Cunningham1133,452412263,64%837,25
Lago4313,764612157,14%1052,07
Pz.Kpfw. II250,221371855,56%134,71
Panzerjäger I253,00961844,44%30,77
Type 97 Chi-Ha397,471591735,29%69,17
T-26250,76821741,18%4,93
Ares 758903,065611631,25%847,91
Marder 38T4379,533301553,33%1045,72
T7 Combat Car 237,331181553,33%143,20
Pz.Kpfw. 35 (t)227,29701428,57%0,00
T207986,296731450,00%1416,43
Churchill I5342,432561442,86%490,27
LTP 396,641501435,71%186,89
FV229 Contender9917,004641338,46%500,88
GSOR the TANK 9537,643281118,18%187,19
Matilda4287,67225944,44%669,55
Crusader6402,22572944,44%1135,26
SU-122A5111,56227966,67%261,00
M24E2 Super Chaffee 6278,33467966,67%690,21
AMX ELC 901 6372,89477944,44%749,28
Strv m/40L384,88289887,50%285,38
SU-76M4254,75236850,00%540,75
StuG III Ausf. B492,38167837,50%0,00
Light Mk. VIC 2121,25245850,00%530,44
VK 30.01 (D)6729,86582757,14%1478,94
T-109613,33280633,33%245,70
Chi-Ni276,20200560,00%277,95
Leichttraktor154,60109520,00%2,54
MS-1124,2058520,00%0,00
AE Phase I 91412,00927560,00%1425,07
Vickers Medium Mk. II260,00103450,00%115,88
T-45 2223,50260450,00%1066,34
GSR 3301 Setter7171,00299425,00%84,57
Vickers Medium Mk. I114,672630,00%0,00
Strv m/38232,67153333,33%0,00
Renault Otsu177,00143333,33%87,14
M415182,33290366,67%265,94
M5 Stuart4170,33175333,33%224,56
SU-86213,674173100,00%269,64
FV230 Canopener101134,33490366,67%686,33
Windhund 81028,33384333,33%680,53
Char Futur 4 9777,6729330,00%356,17
AMX Canon d'assaut 105 8601,00387366,67%566,29
Ikv 72381,502302100,00%264,10
Covenanter5261,5020420,00%620,85
Waffenträger auf E 100101168,0016520,00%517,60
Pz.Sfl. IC 4523,50383250,00%1766,50
43 M. Toldi III 344,505120,00%0,00
Fiat 3000146,005410,00%0,00
Renault FT10,00310,00%0,00
Pvlvv fm/42267,002501100,00%261,00
Vz. 60S Dravec 104010,0015921100,00%3451,24
Mitsu 1085327,0021910,00%284,04
T-7031180,0010011100,00%6847,97
Black Prince II 7612,0042910,00%465,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61091,005181100,00%2411,23
T-29 31048,0092110,00%5799,58
Tiger 131 60,0014010,00%0,00
Valiant 5184,004281100,00%370,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2122,0019010,00%308,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.6.2013
Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.6.2013
Lähti: 24.12.2024