Satan_88

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja590891676333
Ø Taso7,448,009,629,41
Voitot2818747,70%531,25%3039,47%16449,25%
Häviöitä2978150,40%1062,50%4255,26%16248,65%
Tasapelejä11211,90%16,25%45,26%72,10%
Taisteluja selvitty1172419,84%425,00%1519,74%8425,23%
Vaunuja tuhottu339170,57120,75480,632040,61
Tuhoamissuhde0,721,000,790,82
Vaunuja havaittu599381,01181,13620,823120,94
Vahinkoa aiheutettu778,891.126,441.213,711.226,88
Valtauspisteitä404380,6800,0000,002470,74
Puolustuspisteitä116510,2000,0000,00470,14
Kokemus503,27607,19661,67718,68
WN7760,97740,93611,05796,47
WN8829,621053,49777,31942,06
Yhteensä
Taisteluja59089
Ø Taso7,44
Voitot2818747,70%
Häviöitä2978150,40%
Tasapelejä11211,90%
Taisteluja selvitty1172419,84%
Vaunuja tuhottu339170,57
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu599381,01
Vahinkoa aiheutettu778,89
Valtauspisteitä404380,68
Puolustuspisteitä116510,20
Kokemus503,27
WN7760,97
WN8829,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja16
Ø Taso8,00
Voitot531,25%
Häviöitä1062,50%
Tasapelejä16,25%
Taisteluja selvitty425,00%
Vaunuja tuhottu120,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu181,13
Vahinkoa aiheutettu1.126,44
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus607,19
WN7740,93
WN81053,49
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja76
Ø Taso9,62
Voitot3039,47%
Häviöitä4255,26%
Tasapelejä45,26%
Taisteluja selvitty1519,74%
Vaunuja tuhottu480,63
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu620,82
Vahinkoa aiheutettu1.213,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus661,67
WN7611,05
WN8777,31
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja333
Ø Taso9,41
Voitot16449,25%
Häviöitä16248,65%
Tasapelejä72,10%
Taisteluja selvitty8425,23%
Vaunuja tuhottu2040,61
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu3120,94
Vahinkoa aiheutettu1.226,88
Valtauspisteitä2470,74
Puolustuspisteitä470,14
Kokemus718,68
WN7796,47
WN8942,06
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16000
Voitot850,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä743,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä16,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty212,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu150,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu454,190,000,000,00
Valtauspisteitä100,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus367,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16
Voitot850,00%
Häviöitä743,75%
Tasapelejä16,25%
Taisteluja selvitty212,50%
Vaunuja tuhottu80,50
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu150,94
Vahinkoa aiheutettu454,19
Valtauspisteitä100,63
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus367,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1758,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1241,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty724,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,180,000,000,00
Vaunuja havaittu612,1000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu115,100,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,1000,0000,0000,00
Kokemus356,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1758,62%
Häviöitä1241,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty724,14%
Vaunuja tuhottu40,14
Tuhoamissuhde0,18
Vaunuja havaittu612,10
Vahinkoa aiheutettu115,10
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,10
Kokemus356,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja74000
Voitot3344,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4155,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1722,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu400,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.044,340,000,000,00
Valtauspisteitä580,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2453,3100,0000,0000,00
Kokemus607,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja74
Voitot3344,59%
Häviöitä4155,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1722,97%
Vaunuja tuhottu250,34
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu400,54
Vahinkoa aiheutettu1.044,34
Valtauspisteitä580,78
Puolustuspisteitä2453,31
Kokemus607,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu775,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus402,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,20
Vahinkoa aiheutettu775,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus402,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (552)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 8841,03525182851,31%1017,99
ISU-152K 81059,79598150046,47%1013,53
SMV CC-64 Vipera 81052,8865097347,38%1022,65
SU-130PM 81027,4262090948,40%894,14
Jagdpanther7899,6839687553,37%1302,78
T-345382,7631883653,11%1045,11
T-34-856574,4437982952,23%1087,99
AMX 13 909571,2544869944,92%660,11
GSOR 1008 81084,8363569245,81%957,73
WZ-120-1G FT 81045,3166564649,54%1009,00
StuG III Ausf. G5542,1031164451,40%1352,08
KV-15570,9734659849,67%1154,91
T-103 8844,7155459647,65%746,88
AMX Canon d'assaut 105 8822,6053955843,01%670,37
Churchill III 5431,5849353854,83%868,39
Kanonenjagdpanzer 105 8847,9956650647,04%750,84
Bat.-Châtillon 155 58101012,6366349447,98%717,53
Pz.Kpfw. T 25 5424,8239749351,32%1094,63
VK 36.01 (H)6743,1848548354,87%1427,69
Hummel6710,0536046149,67%1031,29
Lorraine 40 t 8703,9453544844,87%601,46
VK 168.01 Mauerbrecher 8827,5255644244,34%784,49
ShPTK-TVP 100 8860,0660643346,42%745,88
Strv S1 8985,9751942344,92%837,29
Tiger (P)7995,8454241849,28%1446,95
SU-855635,1636341752,28%1735,44
M47 Iron Arnie 8793,9661339448,22%733,90
T34 B 8730,4754338146,98%672,36
212A91093,0064537448,40%883,85
Progetto M35 mod. 46 8781,1249536043,33%683,90
Chrysler K GF 8825,2960035146,15%729,43
AMX M4 mle. 49 8750,6761535049,14%722,86
Turtle Mk. I 8977,6265134848,28%855,09
O-Ni7775,4245534348,98%864,33
T-549962,9360834245,61%825,39
Type 5 Ka-Ri 81149,4360533042,12%894,93
Bat.-Châtillon 25 t AP91024,0758232754,74%963,95
Conqueror91019,1250231650,32%783,11
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8750,5956031647,78%721,42
TS-5 8923,8659331645,57%727,29
Object 252U Defender 8926,4960831347,92%841,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5376,2228330753,42%971,82
VK 45.02 (P) Ausf. B91112,9756130648,04%904,05
IS-381181,0461630252,65%1464,35
M48A2 Räumpanzer 8733,5261029749,83%708,08
STA-18586,1843229646,28%557,65
AMX AC mle. 488961,8741928742,51%910,14
Object 70491601,0854428544,56%1237,33
VK 75.01 (K) 8812,0059728546,32%730,55
VK 16.02 Leopard5115,5123528448,94%191,57
Bat.-Châtillon Bourrasque 8754,4152828446,48%657,12
ISU-15281270,0155828247,87%1307,63
S-517829,6237427943,37%918,64
STG Guard 8642,5753927647,10%565,93
E 7591240,7556026546,79%1059,84
Tortoise91226,3152226546,42%856,52
M54 Renegade 8815,1652726442,80%621,27
AMX AC mle. 467833,1045425850,78%1181,42
T-1091319,4861725750,19%1254,58
IS-3A 8970,9264125347,83%867,15
1108651,6242525047,20%557,73
59-166186,8236625050,00%338,57
Object 261101153,6368824951,81%929,36
Comet7764,6354824454,51%1250,89
ELC EVEN 90 8347,4050823542,55%417,18
Somua SM 8914,4263223249,57%788,45
AT 1581082,1851022955,02%1184,71
AMX 50 12091506,9664922855,26%1503,92
WZ-111 Alpine Tiger 8820,6861522846,49%769,80
Caernarvon81000,6657722749,78%1129,44
Jagdpanzer IV6497,1327221649,07%811,43
Object 703 Version II 8756,3759021643,52%544,09
IS-27797,3044321550,70%968,69
KV-481147,6461321448,60%1339,88
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8667,7561721444,86%620,23
Centurion Mk. I8831,0547421246,70%961,21
Type T-345439,4033920752,17%1315,40
SU-1006623,6534920355,67%1095,18
Sturer Emil7714,1635220344,33%799,56
ARL V396720,0236320252,48%1377,29
VK 30.01 (P)6521,9633019950,25%808,29
XM57 81230,5567719643,88%975,97
Charioteer Nomad 8962,2159319648,98%832,21
Caernarvon Action X 8722,9360119544,10%636,51
WZ-1317297,1938619445,36%373,50
T-448870,4856619251,56%1129,16
Type 5 Chi-Ri7615,0935519142,93%756,92
EMIL 1951 81014,3467119152,88%1001,89
IS7830,4644019044,21%1086,82
Bat.-Châtillon 25 t101197,9061518844,15%800,35
ARL 446576,4237018647,31%918,05
Type 586557,2443318251,10%1008,93
TL-1 LPC 8656,9854918149,72%675,50
VK 45.02 (P) Ausf. A81054,5962217952,51%1209,93
SU-1527921,2545217851,12%1338,00
T-54 first prototype 8601,2155517742,37%542,33
T77 8892,2055817644,89%759,00
Konštrukta T-34/1007520,0836317547,43%628,47
AMX 13 757474,1438717548,00%879,57
Cromwell6619,4344716951,48%1277,95
Taschenratte111414,4877716743,71%615,12
T-1506661,6736816446,34%985,26
AT 86667,3448316349,08%1204,06
Tiger II81199,6968115855,70%1533,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J498,2815815540,65%9,20
Lansen C 8738,3057015542,58%661,46
Jagdpanther II8668,1839015442,21%466,96
50TP prototyp 8850,1862815243,42%712,96
Panther7764,5748515246,05%1144,29
Panther II8850,0956115248,03%1005,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4142,3014515150,33%194,12
T-34-28458,9542515051,33%433,13
Black Prince7884,7851714951,68%1250,64
IS-7101250,8563414845,27%807,49
Jagdtiger91182,7058814841,89%744,06
Grille5582,3630414345,45%1296,67
SU-100M17746,9840514350,35%949,80
AMX 50 10081445,6264414251,41%1760,06
T-34-17761,3146014147,52%1094,68
A-447581,7038614149,65%741,99
VK 28.016227,1927514042,86%420,88
AT 25499,4737613950,36%1362,31
Kampfpanzer 07 RH 8610,3655413948,92%596,46
O-Ho8719,7554213844,93%550,73
Tetrarch 2174,6420313843,48%799,75
AMX 65 t8582,6551513640,44%394,65
Ikv 65 Alt II6422,1226813540,74%537,96
T-437676,7739613447,76%967,53
ST-I91361,2166913452,24%1266,59
Object 4168500,5648213437,31%326,14
122 TM 8811,6949013443,28%667,30
KV-371085,9761312857,03%1599,92
WZ-1328323,9645212647,62%335,34
Ikv 90 Typ B7521,3833512642,86%516,23
T-832 8898,0662712642,86%708,82
Bisonte C45 8898,1458412442,74%726,55
WZ-132A9348,7547412240,16%208,15
Progetto C50 mod. 669988,1160112138,02%647,99
T-28492,7315812050,83%109,87
WZ-111 model 1-49697,2753312041,67%387,02
AMX 50 B101387,5464712048,33%906,20
AMX M4 mle. 54101132,5468112047,50%636,78
Škoda T 56 8893,2758412041,67%567,81
Leichttraktor171,0312611947,90%148,97
VK 30.02 (D)7544,1242511952,10%715,90
Valentine3218,0320411939,50%621,22
AMX M4 mle. 457854,8253211952,94%1099,09
AMX 50 Foch91146,5856211940,34%744,33
SU-1018811,5548711840,68%701,00
E 509833,6553611744,44%566,88
Waffenträger auf Pz. IV91238,6656911546,96%909,48
Concept No. 5101064,7763011546,96%605,36
Ares 9010922,5159511542,61%438,99
Tiger I7771,4050911457,02%980,39
T110E4101490,1761511438,60%795,87
Type 4 Chi-To6491,7534811349,56%809,82
Leo7466,9543411254,46%618,95
AltProto AMX 30 8650,0455111138,74%468,88
leKpz M 41 90 mm GF 8326,7550811050,91%400,11
WZ-113G FT101614,4064210941,28%895,47
CS-6310979,6864310746,73%548,79
Strv 746372,7431410653,77%581,76
Pz.Sfl. IVc5442,5728510552,38%961,97
AT-FV230 Breaker111476,6568610540,00%708,44
Pz.Kpfw. II258,4011810452,88%112,94
BZ-75101071,2864010444,23%560,67
Object 430 Version II9692,2260710250,00%504,64
LTG7357,3133310240,20%470,64
Strv 103B101281,1163710148,51%730,62
FV230 Canopener101174,6170110048,00%648,74
Škoda T 256391,603429955,56%682,08
S35 CA5589,923139952,53%1434,47
Indien-Panzer8661,345309945,45%631,91
Prototipo Standard B9940,766099744,33%629,52
M5A1 Stuart4258,733369756,70%916,78
BT-7432,511259651,04%114,52
KV-856559,913499648,96%823,53
Type 619614,745289640,63%310,68
AMX 12 t6273,002989654,17%639,71
WZ-131G FT6488,352959643,75%678,06
AT 771087,155869654,17%1539,15
A-436472,113499650,00%854,57
Type 71101464,607339547,37%905,29
FV4004 Conway9874,015389537,89%513,64
IS-2-II8754,696249552,63%723,54
50TP Tyszkiewicza9974,546299442,55%635,13
CS-52 LIS 8796,005629440,43%670,88
Škoda T 509825,325749346,24%545,81
O-I6605,194149353,76%918,59
Rhm.-Borsig Waffenträger8824,485349352,69%713,91
M48A5 Patton101142,887059150,55%764,82
IS-3-II91051,546959045,56%816,72
Pz.Kpfw. II Luchs464,241528956,18%155,93
Bofors Tornvagn 8957,176118941,57%839,62
BDR G1 B5513,914098854,55%1086,20
Leopard Prototyp A9584,075068854,55%399,64
VK 30.02 (M)6506,894008837,50%741,26
IS-M8632,185818844,32%505,79
M-IV-Y 8975,886718850,00%881,30
Type 3 Chi-Nu5390,383048745,98%978,85
T-46339,151308750,57%102,36
TNH T Vz. 519969,706428743,68%624,65
Ho-Ri 191132,435258735,63%657,91
FV217 Badger101425,856928743,68%840,83
HWK 128258,054418736,78%130,98
Ikv 1035233,192278645,35%359,48
IS-6 B 8877,166638650,00%839,96
Škoda T 27 8710,594978648,84%735,01
A-20528,021398538,82%5,14
Type 4 Heavy9679,245878548,24%417,01
G.W. Panther7693,496148552,94%744,13
Object 430U101200,667238552,94%822,11
Centurion Mk. 7/19656,045048442,86%366,22
Object 26391301,456508442,86%895,06
Strv 103-091069,065558342,17%667,20
BZ-689924,045578342,17%585,89
Object 43091035,005888334,94%630,75
E 25 7657,575958350,60%757,58
53TP Markowskiego8779,795398232,93%574,06
TNH 105/10008700,305648140,74%556,90
SU-14-28927,465668148,15%873,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E343,531148145,68%61,49
WZ-111G FT91166,545868138,27%681,52
Challenger7719,255018143,21%805,50
Controcarro 1 Mk. 29896,805778040,00%519,81
Windhund 8930,465928043,75%775,02
Object 274a 8785,646487851,28%831,41
Emil I8932,405737733,77%752,72
UDES 038676,575217744,16%495,86
Churchill VII6837,565757749,35%1732,34
Grille 15101510,186867753,25%1003,50
T110E5101437,517517651,32%936,68
WZ-1209563,525627556,00%431,29
CS-538492,044657537,33%346,31
Škoda T 245230,902347349,32%456,32
Crusader6378,693937248,61%1157,34
CS-599602,906127250,00%404,65
Panhard AMD 178B6117,722447241,67%66,59
MT-256250,213187146,48%555,53
P.44 Pantera8566,615367047,14%494,95
Pz.Kpfw. 38 (t)355,591177042,86%19,63
Renault G15271,212867055,71%661,17
M26 Pershing8427,374987042,86%287,09
T54E19996,395377054,29%776,12
T499384,165237042,86%277,17
T-34-2G FT7681,355476952,17%809,39
GSOR 1006 Scheme 79652,814676928,99%257,44
Archer5368,372516852,94%729,71
WZ-111-1G FT8591,214936744,78%419,66
Nashorn6688,143796656,06%1190,28
Sherman III5268,442616650,00%556,81
T-34-85M 6499,624426659,09%771,18
StuG IV 5340,032916660,61%867,12
TVP VTU Koncept8440,974966550,77%420,16
M46 Patton9555,005376543,08%278,59
AMX 67 Imbattable111260,456526544,62%607,15
SDP wz 66 Grom 81014,226246547,69%837,06
Super Hellcat 7635,034396544,62%743,54
GSR 3301 Setter790,023806439,06%15,61
AMX ELC bis5206,222666344,44%522,11
UDES 14 Alt 58664,975906250,00%648,61
T26E5 Patriot 8952,877746253,23%1048,47
Emil II9946,776136144,26%594,62
60G FT5294,772286150,82%471,87
T207590,835136050,00%708,16
56TP 8929,236166043,33%741,73
UDES 169896,146815957,63%788,53
FV2078653,495945952,54%652,69
Type 6891166,726425837,93%773,29
Hotchkiss EBR7209,604755853,45%304,90
M-VI-Y9811,726125843,10%518,10
VK 30.01 (H)5534,754425761,40%1410,39
M40/M438853,336075745,61%737,49
FV4025 Contriver111569,047625743,86%820,14
T92 HMC101236,116245648,21%936,08
Charioteer8735,215145646,43%589,27
Carro d'assalto P.887644,203755534,55%557,38
BZ-7911934,716535534,55%227,60
AMX M4 mle. 519961,567695561,82%803,55
Sherman Firefly6321,313155461,11%548,43
Pz.Kpfw. III/IV5239,222495455,56%523,93
Churchill I5671,944835352,83%1578,44
Progetto CC55 mod. 5481040,496235333,96%924,29
T328924,176465341,51%877,79
Panhard AML Lynx 6x68213,793855345,28%155,86
BT-2259,521065240,38%17,35
LTTB8230,234975250,00%221,43
T309844,695805141,18%459,28
T288845,805275133,33%651,79
Bat.-Châtillon 155 559780,595665137,25%485,06
Leopard 1101103,756355145,10%652,59
Panhard EBR 909356,395295137,25%217,78
Spähpanzer SP I C7266,864445147,06%290,58
B14248,542315042,00%562,39
M1039710,225845036,00%349,04
14TP4143,201814940,82%271,15
SMV CC-567770,185724936,73%811,66
M-III-Y8507,845864946,94%372,07
Strv m/425290,153124854,17%700,91
SMV CC-678595,605014841,67%418,00
T-62A101170,295234833,33%692,65
Matilda4292,322224742,55%634,50
SDP 60 Gonkiewicza91270,856724746,81%971,28
SDP 58 Kilana81277,836374736,17%1243,22
Object 70591055,066404740,43%718,27
Hirschkäfer111305,966694748,94%668,33
P.43 ter7596,075904654,35%816,40
Strv 107-12111562,917724652,17%899,82
Leopard 120 Verbessert11912,985614630,43%348,01
P.435293,072434540,00%552,93
25TP KSUST II5262,512354544,44%421,29
T28 Prototype8712,585664537,78%510,63
Conqueror Gun Carriage10958,535864548,89%700,70
M446436,693674528,89%461,08
Somua SAu 404317,982264440,91%794,42
GSOR 3301 AVR FS9381,115694445,45%330,72
Vz. 55101287,076904348,84%751,93
KR-1111490,407604344,19%748,00
Sav m/434164,672864254,76%313,25
Vz. 44-17881,676084247,62%1102,04
Ho-Ri 28594,765714247,62%442,07
T25 AT7639,884864250,00%698,48
LHMTV8238,484494240,48%145,88
G.W. Tiger (P)8689,755964050,00%638,97
Alecto4359,592523953,85%1029,95
Lago4174,031973842,11%314,72
G.W. E 10010871,455453842,11%509,58
BZ-587736,666083852,63%811,99
T71 CMCD7216,473903831,58%155,73
IS-2 shielded 7559,534583842,11%447,49
T-50-2 6113,472853842,11%46,56
T803111033,846913844,74%471,38
Semovente M43 Bassotto6677,624783743,24%877,58
SU-76M4281,432373745,95%749,01
Jagdpanzer E 100101400,226223745,95%790,91
FV601 Saladin8620,355343740,54%495,19
LPT-67 Šelma9508,335553638,89%432,90
PTZ-78111844,117373647,22%944,69
KPz 3 Projekt 07 HK 91053,505783636,11%712,97
T9591100,405813531,43%648,82
FV1066 Senlac 8358,264733522,86%354,04
P.43 bis6567,155153441,18%939,71
Ho-Ri 3101459,856343444,12%782,55
FV38059711,625773447,06%488,25
Achilles6284,412323438,24%213,91
P26/404213,242413369,70%591,09
Grant4175,221913243,75%362,69
AMX 404162,632033250,00%501,15
Marder 38T4283,342473253,13%656,94
Type 63 8942,005853228,13%740,34
M4A3E8 Sherman6339,293783132,26%375,34
UDES 15/16101406,266443141,94%867,87
T-54 ltwt.9477,525743135,48%357,26
40TP Habicha6347,073772941,38%389,44
Covenanter5255,972902941,38%764,51
M53/M559884,867102962,07%894,51
K-91-PT 91119,697402958,62%1015,95
AC 4 Experimental 6367,523792931,03%364,89
O-I Experimental5734,434542850,00%1622,65
SU-76G FT4334,642762857,14%751,60
Cruiser Mk. IV4226,392402850,00%641,89
KV-137345,613002850,00%388,22
BZ-1668869,046152846,43%877,97
Somua S353163,712922878,57%507,02
M41 Walker Bulldog8188,574812850,00%154,91
ST vz. 394198,412202755,56%545,98
45TP Habicha7657,746462762,96%873,11
G.W. Tiger91011,815942744,44%817,15
T-26266,921122646,15%123,78
AMX 30 1er prototype9580,624142626,92%211,01
E 65 Zwilling 8893,856722646,15%611,44
T28 Concept 7596,624092630,77%527,45
Progetto M40 mod. 65101722,328212560,00%1302,96
E 10010962,723732520,00%385,68
Pawlack Tank6511,964362548,00%680,24
T1E6 284,801302540,00%147,07
T297844,966472445,83%875,97
T698694,426192445,83%686,63
CS-447565,875182347,83%598,03
WZ-132-110742,136582343,48%647,10
Kampfpanzer 67101434,098152365,22%1071,23
M36 Jackson6347,773572236,36%278,68
Lorraine 155 mle. 518659,096232254,55%621,07
Strv m/42-57 Alt A.2 6393,363272231,82%364,01
STA-2 8677,005812236,36%545,61
Type 2597 Chi-Ha3312,004492157,14%1391,95
M3G FT3209,451512025,00%425,19
Strv K 9967,656092035,00%638,21
Pz.Kpfw. 35 (t)264,321161947,37%127,71
AMX 13 F3 AM6302,323901957,89%352,00
Wespe3318,422501947,37%1332,97
Chi-To SP7836,846111947,37%796,13
T25/27442,264891957,89%511,98
M18 Hellcat6287,323531947,37%296,09
FV3046422,743321942,11%484,87
Primo Victoria 8394,165121947,37%291,55
MS-1120,39561827,78%0,00
Cruiser Mk. II2352,283091855,56%2064,57
Crusader 5.5-in. SP7546,004101844,44%545,63
M-II-Y7715,786941861,11%951,13
leKpz Borkenkäfer11518,946611855,56%430,33
D23143,941501735,29%310,41
M15/423199,711891747,06%480,57
10TP3117,241581747,06%296,45
Vickers Medium Mk. III3297,763151752,94%1392,00
M127333,654011741,18%166,36
T376290,183281723,53%504,21
Type 95 Heavy4217,253121656,25%665,90
Type 91 Heavy3135,882421643,75%264,36
Löwe 8742,875221573,33%872,94
Type 98 Ke-Ni3117,931881428,57%223,29
Sturmpanzer I Bison351,361061442,86%26,38
FV224 Chopper7776,076961464,29%896,62
LTP 3140,071601442,86%421,57
AMX 38357,461401338,46%1,95
Valentine AT4424,773261361,54%1518,29
AMX 50 Foch (155) 102023,156111338,46%1371,83
M60 101269,316731346,15%847,44
Spähpanzer Ru 2519289,466721369,23%381,33
M8A14357,002661250,00%938,99
T-703161,002471275,00%680,14
Super Conqueror101814,837161241,67%1280,38
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6378,754531233,33%724,69
Type 5 Ke-Ho4411,185231145,45%1621,25
B.U.G.I.6558,826301172,73%980,17
Marder II3158,092151145,45%278,23
Universal Carrier 2-pdr2141,821331145,45%453,67
FV215b (183) 10692,006831163,64%448,58
FV229 Contender91154,647621154,55%888,23
Object 283 91116,456091136,36%784,72
Object 268 Version V 10883,096581145,45%429,36
SU-100I 5946,457061145,45%1725,73
M66563,005221050,00%760,76
Stuart I-IV356,201391060,00%172,04
Light Mk. VIC 271,501221030,00%118,56
Char Futur 4 91289,706321040,00%896,59
AE Phase I 91139,408341060,00%1036,56
Hotchkiss H352157,00198955,56%649,03
Type 1 Chi-He4282,56355944,44%728,30
T1 Cunningham119,3877837,50%0,00
M22135,75162812,50%414,40
Type 89 I-Go/Chi-Ro262,50132850,00%76,03
Lorraine 155 mle. 507480,13715887,50%575,89
Object 268101336,50768862,50%985,18
Panhard EBR 10510316,50478837,50%65,72
Object 268 Version 4101460,00558837,50%784,35
Brennos 8815,50571837,50%629,00
Strv m/38282,86130714,29%99,39
Renault Otsu191,14121728,57%170,31
DS PZInż5515,86198728,57%932,58
AMX 13 105 AM mle. 505298,29320757,14%572,27
Bishop5197,14226757,14%302,75
Pz.Kpfw. II Ausf. G3116,86250757,14%377,11
T57 Heavy101801,57809757,14%1277,14
T7 Combat Car 299,86177771,43%518,75
Char de transition 6829,71793785,71%1326,21
T78 6606,14617757,14%858,15
LT vz. 383133,83268666,67%560,89
Type 95 Ha-Go2213,67308683,33%1126,14
Type 97 Chi-Ha3192,83303666,67%633,93
Maus101282,50503616,67%696,70
Pz.Kpfw. I2117,33204633,33%262,42
FV4005 Stage II101125,17596650,00%710,58
Rheinmetall Panzerwagen10142,17678666,67%261,00
Kunze Panzer 9800,33777666,67%690,88
Lago M38 3309,6728160,00%577,11
M24E2 Super Chaffee 6436,50588666,67%1124,66
A46 6127,6717560,00%75,57
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6408,83501633,33%506,40
Cobra 9956,33797666,67%733,79
M4A1 FL 10 6321,17370650,00%327,79
Churchill Crocodile 6852,67760650,00%1093,56
L6/40276,00186560,00%172,99
Cruiser Mk. I1245,80238560,00%1377,58
FV215b 101513,00797560,00%1226,90
Cruiser Mk. III3155,00309560,00%745,37
T26E4 SuperPershing 8184,40305560,00%230,94
SARL 424161,20266560,00%442,62
T-804245,60252560,00%970,19
Object 780 10856,60604540,00%317,93
ARMT 5550,60534560,00%1130,82
Ram II 5611,20724560,00%1701,56
Excalibur 6865,80639560,00%1188,52
BT-7 artillery 3154,80222580,00%586,25
43 M. Toldi III 382,00169520,00%100,62
Renault FT1118,00136425,00%476,53
Strv m/40L3221,75256450,00%735,71
Controcarro 3 Minotauro101443,50787475,00%923,73
T-602181,00181450,00%739,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5528,00469425,00%1036,89
Pz.Sfl. IC 4352,0023340,00%737,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 223,50184475,00%261,78
LT vz. 352106,002203100,00%538,57
D12115,33164366,67%496,78
Ikv 723184,33246333,33%271,77
T1 Heavy5942,67730366,67%2162,14
Vz. 64 Blesk8310,00559366,67%446,17
Vz. 60S Dravec 101961,671108366,67%1336,54
T110E3101839,6710203100,00%1180,37
T6 Medium4509,33307366,67%1416,79
Gorilla111737,67911366,67%1034,75
ERAC 105 Proto 9642,00470333,33%542,61
TS-54 81457,331046366,67%1932,74
M4A3(76)W Sherman 6386,33417366,67%645,41
Matilda IV 5588,00762366,67%1570,89
Pz.Kpfw. KW I (r) 5912,67906366,67%2008,25
Valiant 542,33220333,33%0,00
Kolohousenka151,00150250,00%76,78
Fiat 3000170,001832100,00%356,44
Vickers Medium Mk. II2208,00314250,00%1147,99
TKS z n.k.m. 20 mm 2118,0021620,00%343,47
Vickers Mk. E Type B2306,50565250,00%1805,53
Type 97 Te-Ke 2191,0010220,00%756,59
Type 5 Heavy101066,509612100,00%628,56
T-26G FT2116,50118250,00%228,47
Vz. 71 Tesák1049,008562100,00%261,00
AMX 13 10510621,00654250,00%485,38
AMX 50 Foch B101274,00585250,00%667,93
M-V-Y10503,00746250,00%208,07
GSOR the TANK 9770,007422100,00%648,61
Object 752 91642,00792250,00%1126,91
T-34 with L-11 4226,50426250,00%665,73
T-29 3274,506602100,00%1010,82
Carro da Combattimento 45 t 10373,0025320,00%0,00
Matilda LVT 41421,0077420,00%5311,22
Chi-Go 7423,00453250,00%318,20
Chi-Ni2163,006451100,00%920,05
M14/41279,0011910,00%23,37
7TP292,003441100,00%339,09
TVP T 50/51100,008671100,00%261,00
Panzerjäger I240,001971100,00%261,00
M5 Stuart439,001941100,00%261,00
NC 70 Błyskawica101022,0021610,00%388,47
M24 Chaffee5154,009651100,00%506,30
E 50 Ausf. M102599,0012451100,00%2280,00
Pz.Kpfw. VII10991,008901100,00%622,68
Object 705A100,0026310,00%0,00
Black Prince II 7444,0026310,00%261,46
KV-1 shielded 54,004141100,00%261,00
TS-60 92059,0010171100,00%1610,66
KV-1SA 51294,0012241100,00%3085,24
Lorraine 50 t 91581,0034710,00%1046,41
Object 777 Version II 9901,0010191100,00%703,48
MKA 253,002601100,00%261,00
MTLS-1G14 3147,0027010,00%344,22
M16/43 Sahariano 3188,004311100,00%502,41
Valentine II 4498,008091100,00%1919,25
FCM 2C 30,0013210,00%0,00
Manticore101447,0013521100,00%1941,95
Chrysler K 8933,008901100,00%927,98
M10 RBFM 5639,007311100,00%1335,91
KB-52 91984,0010521100,00%1948,61

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.3.2024
Lähti: 15.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.3.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2023
Lähti: 11.3.2024