SVKRaZoR

clanlogo
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja231393151256
Ø Taso6,247,847,537,48
Voitot1110347,98%1445,16%2650,98%11042,97%
Häviöitä1180551,02%1445,16%2039,22%13753,52%
Tasapelejä2311,00%39,68%59,80%93,52%
Taisteluja selvitty443019,15%722,58%1427,45%5421,09%
Vaunuja tuhottu135790,59160,52250,491120,44
Tuhoamissuhde0,730,670,680,55
Vaunuja havaittu210060,91130,42280,551680,66
Vahinkoa aiheutettu523,30842,00784,31768,81
Valtauspisteitä156500,6800,00340,67680,27
Puolustuspisteitä89330,3900,0000,00470,18
Kokemus349,35426,23439,02475,55
WN7731,64596,30693,32569,93
WN8725,53706,65785,03697,43
Yhteensä
Taisteluja23139
Ø Taso6,24
Voitot1110347,98%
Häviöitä1180551,02%
Tasapelejä2311,00%
Taisteluja selvitty443019,15%
Vaunuja tuhottu135790,59
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu210060,91
Vahinkoa aiheutettu523,30
Valtauspisteitä156500,68
Puolustuspisteitä89330,39
Kokemus349,35
WN7731,64
WN8725,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja31
Ø Taso7,84
Voitot1445,16%
Häviöitä1445,16%
Tasapelejä39,68%
Taisteluja selvitty722,58%
Vaunuja tuhottu160,52
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu130,42
Vahinkoa aiheutettu842,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus426,23
WN7596,30
WN8706,65
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja51
Ø Taso7,53
Voitot2650,98%
Häviöitä2039,22%
Tasapelejä59,80%
Taisteluja selvitty1427,45%
Vaunuja tuhottu250,49
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu280,55
Vahinkoa aiheutettu784,31
Valtauspisteitä340,67
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus439,02
WN7693,32
WN8785,03
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja256
Ø Taso7,48
Voitot11042,97%
Häviöitä13753,52%
Tasapelejä93,52%
Taisteluja selvitty5421,09%
Vaunuja tuhottu1120,44
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu1680,66
Vahinkoa aiheutettu768,81
Valtauspisteitä680,27
Puolustuspisteitä470,18
Kokemus475,55
WN7569,93
WN8697,43
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä125,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu41,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu440,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus282,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä125,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu41,00
Vahinkoa aiheutettu440,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus282,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot2100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu21,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.841,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä31,5000,0000,0000,00
Kokemus1.236,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu21,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.841,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä31,50
Kokemus1.236,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu21,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu384,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus336,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu21,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu384,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus336,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot620,69%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2379,31%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty310,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,2100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,230,000,000,00
Vaunuja havaittu301,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu315,970,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä491,6900,0000,0000,00
Kokemus151,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot620,69%
Häviöitä2379,31%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty310,34%
Vaunuja tuhottu60,21
Tuhoamissuhde0,23
Vaunuja havaittu301,03
Vahinkoa aiheutettu315,97
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä491,69
Kokemus151,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja132000
Voitot4030,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8967,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,27%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3627,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu580,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu1260,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu816,910,000,000,00
Valtauspisteitä620,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5273,9900,0000,0000,00
Kokemus272,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja132
Voitot4030,30%
Häviöitä8967,42%
Tasapelejä32,27%
Taisteluja selvitty3627,27%
Vaunuja tuhottu580,44
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu1260,95
Vahinkoa aiheutettu816,91
Valtauspisteitä620,47
Puolustuspisteitä5273,99
Kokemus272,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35000
Voitot1645,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1748,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1234,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,480,000,000,00
Vaunuja havaittu401,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu558,740,000,000,00
Valtauspisteitä752,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1724,9100,0000,0000,00
Kokemus327,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja35
Voitot1645,71%
Häviöitä1748,57%
Tasapelejä25,71%
Taisteluja selvitty1234,29%
Vaunuja tuhottu110,31
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu401,14
Vahinkoa aiheutettu558,74
Valtauspisteitä752,14
Puolustuspisteitä1724,91
Kokemus327,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (195)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-856519,00343289050,55%960,32
T-437557,61356149346,42%738,95
Dicker Max 6537,7435666643,69%795,97
KV-15465,1032765649,85%921,70
IS-38696,6737358447,26%628,74
T328783,9041844242,53%695,55
M10391246,2566143850,23%1146,94
T-448665,2844043750,57%789,76
T-549909,4265443545,52%795,73
IS7569,7435643346,42%579,72
E 759998,4550042147,03%750,91
T297698,3036138845,88%735,33
Tiger II8865,1741638645,08%884,74
Tiger I7713,0637937145,55%739,75
AMX 50 1008916,0447836249,45%918,70
KV-26664,8238431849,37%1100,51
KV-48729,4549427847,12%676,98
AMX M4 mle. 457738,7041526347,91%831,99
KV-856451,9727925544,31%594,17
T-345132,6718823644,07%116,88
SU-1018609,9640623148,05%526,75
SU-1006547,0037122746,70%812,12
M66315,9825722649,56%308,19
SU-100M17652,7642522148,42%798,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,1426422050,91%578,95
S-517450,5729621538,14%275,40
T-1506559,3834720853,85%915,57
M36 Jackson6488,1026620046,50%685,50
Jagdpanther7833,0744019650,51%1090,48
M10 Wolverine5334,9222519043,68%582,78
SU-855353,5422118850,53%754,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5178,0719418737,97%191,19
Jagdpanzer IV6365,7428618647,85%490,40
M75176,4120918551,89%506,87
T-505104,2233918052,22%194,53
VK 36.01 (H)6510,3837816453,05%828,39
ARL 446613,8950015849,37%1061,96
KV-37631,7134615743,31%638,21
G.W. Panther7634,3942815650,64%663,37
AMX 12 t6238,4427914949,66%465,20
Type 4 Ju-To7704,1545514948,99%681,77
T216124,5229314852,03%183,47
T404193,3618314447,92%315,22
Cromwell6397,3429414244,37%556,43
T1 Heavy5335,8425213950,36%519,68
M3 Lee4217,6220413050,77%727,94
Type T-345359,1728612748,82%1014,23
AMX ELC bis5128,5824312752,76%275,65
StuG III Ausf. G5224,5719212646,83%334,54
VK 30.01 (D)6375,5831012551,20%585,33
A-20567,1717112149,59%105,82
Crusader 5.5-in. SP7549,6842312152,07%660,70
Vz. 44-17903,3250611747,01%991,61
Type 2597 Chi-Ha3199,7020911749,57%693,14
M18 Hellcat6389,1827311741,03%441,30
BDR G1 B5454,1537711547,83%807,31
Valentine3214,0223111446,49%639,52
59-166149,7826211348,67%224,31
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,4718611047,27%181,29
VK 30.02 (D)7551,4847710954,13%735,04
TNH 105/10008778,2846410646,23%706,60
T71 DA7352,3738410646,23%512,45
Pz.Sfl. IVc5320,8925410546,67%566,95
FV3046393,9329610349,51%501,61
T-62A101077,7761210246,08%756,30
AT 25418,573159847,96%973,37
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6270,722969545,26%441,48
Covenanter5174,152369246,74%405,66
Type 578874,565209147,25%743,22
M4A1 Sherman5287,943379055,56%650,12
SDP 57 Gowika7586,863949046,67%547,82
Pz.Kpfw. III/IV5249,492398947,19%541,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5400,473738859,09%1167,50
T-284179,381748747,13%374,67
T25 AT7433,662588745,98%367,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J466,441858647,67%73,02
Alecto4224,951888343,37%427,09
Churchill I5393,613248065,00%881,43
M5 Stuart454,301718050,00%92,75
M5A1 Stuart4230,652407950,63%721,31
VK 30.01 (H)5490,103557866,67%1380,20
FV215b (183) 10928,714437838,46%384,83
T3 HMC2174,822097762,34%817,47
Škoda T 245236,732257546,67%450,13
Hummel6536,993457353,42%702,22
SDP 58 Kilana8770,784317243,06%565,21
Škoda T 256344,793727147,89%448,49
T-46391,181286746,27%178,64
Type 3 Ju-Nu6643,493906738,81%721,83
Grille5349,492546540,00%507,46
BZ-75101251,955356142,62%634,48
Wespe3243,971606040,00%759,87
BZ-5871058,714875841,38%1178,67
AMX 404173,052305764,91%694,93
T110E5101193,964665740,35%625,76
Durchbruchswagen 24262,452755653,57%720,17
O-I Experimental5504,473605556,36%897,20
M4A3E2 Sherman Jumbo6393,333195242,31%590,13
BT-7474,141305046,00%70,12
T207540,103835042,00%533,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,821595040,00%234,25
SU-76M4152,271534948,98%265,36
Crusader6275,692874852,08%683,64
Type 95 Heavy4250,332244831,25%588,20
VK 30.02 (M)6431,383184841,67%606,29
Excelsior 5258,022634744,68%294,68
Pz.Kpfw. II Luchs484,392304643,48%69,10
T56 GMC370,631294652,17%99,43
Type 1 Chi-He4217,562124139,02%461,52
T698718,275474153,66%770,83
Lago4200,302204040,00%428,01
Super Hellcat 7415,832974042,50%322,55
SDP 44 Burza6648,413973948,72%958,20
Valentine AT4150,261603953,85%306,51
ST vz. 394196,872253847,37%473,27
Marder 38T4236,372423857,89%543,06
T-50-2 6238,452983847,37%425,54
B14167,702203759,46%393,96
SU-1527418,853483441,18%310,95
53TP Markowskiego8750,245643447,06%631,01
50TP Tyszkiewicza91106,676253354,55%832,83
M2 Medium Tank3132,581493345,45%292,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3177,703223354,55%903,67
Type 97 Chi-Ha3162,801943046,67%396,15
Leichttraktor1125,972712951,72%525,17
Renault FT AC2115,071032924,14%210,21
Universal Carrier 2-pdr2125,711542860,71%504,21
Nashorn6514,322912850,00%754,98
Pz.Kpfw. II2127,482172762,96%528,31
Ferdinand8729,483962759,26%687,49
Renault UE 573209,631922751,85%614,66
Panzerjäger I2114,041372661,54%363,58
Object 25791165,545012638,46%829,76
M3 Stuart395,441782548,00%203,97
45TP Habicha7789,285742552,00%948,22
T-26299,201622544,00%311,69
Somua SAu 40492,361562564,00%231,94
Pz.Kpfw. 38 (t)3186,002282470,83%744,03
Vickers Mk. E Type B2136,171512326,09%410,38
AMX 38367,521502365,22%229,89
IS-6 8707,484492334,78%480,58
Churchill VII6310,812592142,86%277,52
Cruiser Mk. II285,672192157,14%270,96
BZ-1668731,714032138,10%537,60
AT-1275,85982040,00%44,32
Strv m/40L3166,631731936,84%335,72
Cruiser Mk. IV4134,561801844,44%215,11
STG Guard 8520,443991833,33%275,97
D23117,761371735,29%201,14
AT 86233,822381747,06%193,76
Renault FT199,002311662,50%549,82
BT-22122,252081643,75%408,12
SU-182163,191111643,75%785,57
Marder II3145,561301637,50%204,93
M24E2 Super Chaffee 6203,752441631,25%252,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,071651546,67%441,81
60TP Lewandowskiego10967,205581540,00%454,44
O-I6296,141951442,86%239,05
MS-11153,383221361,54%910,21
SU-263164,85851323,08%196,28
T1E6 2127,451701136,36%408,30
S35 CA5360,304381050,00%699,29
Archer5197,002341070,00%419,51
Hotchkiss H35264,44142955,56%151,98
Type 3 Chi-Nu5108,33181922,22%6,48
BZ-6891097,89544955,56%828,62
Pz.Kpfw. I288,78257955,56%297,17
T-602109,56193955,56%381,39
Type 91 Heavy3170,38247887,50%586,68
Type 586554,38377862,50%1037,98
Cruiser Mk. I135,25142862,50%195,18
T2 Medium Tank257,25131862,50%220,63
Cruiser Mk. III352,63127862,50%182,87
LTP 3130,63320862,50%606,14
40TP Habicha6665,29404728,57%1035,22
T1 Cunningham1207,50520683,33%1748,56
AMX ELC 901 6323,67310633,33%532,50
Chi-Ni2204,60265520,00%897,37
M2 Light2102,80208560,00%342,41
AMX 65 t8752,00322520,00%516,27
KV-1SA 5166,5020040,00%39,51
Fantôme 91173,25485450,00%988,40
Comet7125,33272366,67%261,00
D1218,002222100,00%261,00
Indien-Panzer8360,00356250,00%266,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5450,00346250,00%814,14
LT vz. 383219,005901100,00%946,68
T1 HMC213,003110,00%0,00
Pz.Kpfw. 5581242,0044510,00%854,34
Convert. Medium Tank T3 3745,008791100,00%3689,27
T7 Combat Car 296,0011310,00%237,79
FCM 2C 30,003010,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2130,003101100,00%647,47
BT-7 artillery 3170,003251100,00%642,37
A7E3 3101,005610,00%69,54

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.8.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.2.2015
Lähti: 18.4.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.6.2016
Lähti: 2.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.4.2015
Lähti: 16.5.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 18.2.2017
Lähti: 10.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.6.2017
Lähti: 11.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.1.2013
Lähti: 18.1.2015