SHAPER0S0V

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 4.3.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja44852131467
Ø Taso7,218,778,718,30
Voitot2196448,97%861,54%857,14%3958,21%
Häviöitä2229849,71%538,46%642,86%2740,30%
Tasapelejä5901,32%00,00%00,00%11,49%
Taisteluja selvitty1021122,77%323,08%321,43%1623,88%
Vaunuja tuhottu318770,7170,5490,64510,76
Tuhoamissuhde0,920,700,821,00
Vaunuja havaittu450321,0080,6280,57861,28
Vahinkoa aiheutettu859,61889,15895,861.019,01
Valtauspisteitä430480,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170320,3800,0000,0040,06
Kokemus439,20486,46482,36570,04
WN7915,94808,92814,291048,49
WN81089,58680,98795,541275,40
Yhteensä
Taisteluja44852
Ø Taso7,21
Voitot2196448,97%
Häviöitä2229849,71%
Tasapelejä5901,32%
Taisteluja selvitty1021122,77%
Vaunuja tuhottu318770,71
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu450321,00
Vahinkoa aiheutettu859,61
Valtauspisteitä430480,96
Puolustuspisteitä170320,38
Kokemus439,20
WN7915,94
WN81089,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja13
Ø Taso8,77
Voitot861,54%
Häviöitä538,46%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty323,08%
Vaunuja tuhottu70,54
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu80,62
Vahinkoa aiheutettu889,15
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus486,46
WN7808,92
WN8680,98
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja14
Ø Taso8,71
Voitot857,14%
Häviöitä642,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty321,43%
Vaunuja tuhottu90,64
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu80,57
Vahinkoa aiheutettu895,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus482,36
WN7814,29
WN8795,54
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja67
Ø Taso8,30
Voitot3958,21%
Häviöitä2740,30%
Tasapelejä11,49%
Taisteluja selvitty1623,88%
Vaunuja tuhottu510,76
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu861,28
Vahinkoa aiheutettu1.019,01
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,06
Kokemus570,04
WN71048,49
WN81275,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja551000
Voitot19535,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä30755,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä498,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13925,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3070,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu5210,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.749,280,000,000,00
Valtauspisteitä2510,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7191,3000,0000,0000,00
Kokemus465,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja551
Voitot19535,39%
Häviöitä30755,72%
Tasapelejä498,89%
Taisteluja selvitty13925,23%
Vaunuja tuhottu3070,56
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu5210,95
Vahinkoa aiheutettu1.749,28
Valtauspisteitä2510,46
Puolustuspisteitä7191,30
Kokemus465,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot1155,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä945,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty945,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu130,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.100,150,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0500,0000,0000,00
Kokemus501,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot1155,00%
Häviöitä945,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty945,00%
Vaunuja tuhottu70,35
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu130,65
Vahinkoa aiheutettu1.100,15
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,05
Kokemus501,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8627000
Voitot368942,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä436250,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä5766,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty267631,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu57030,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu86481,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.103,950,000,000,00
Valtauspisteitä153071,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä142911,6600,0000,0000,00
Kokemus442,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8627
Voitot368942,76%
Häviöitä436250,56%
Tasapelejä5766,68%
Taisteluja selvitty267631,02%
Vaunuja tuhottu57030,66
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu86481,00
Vahinkoa aiheutettu1.103,95
Valtauspisteitä153071,77
Puolustuspisteitä142911,66
Kokemus442,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5347034101
Voitot250446,83%00,00%2470,59%7271,29%
Häviöitä276851,77%00,00%1029,41%2928,71%
Tasapelejä751,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty166131,06%00,00%1852,94%4544,55%
Vaunuja tuhottu38330,7200,00280,82710,70
Tuhoamissuhde1,040,001,751,27
Vaunuja havaittu47450,8900,00270,79780,77
Vahinkoa aiheutettu2.240,680,002.343,592.035,17
Valtauspisteitä46670,8700,001083,181311,30
Puolustuspisteitä40700,7600,001143,351201,19
Kokemus618,880,00751,50722,37
Yhteensä
Taisteluja5347
Voitot250446,83%
Häviöitä276851,77%
Tasapelejä751,40%
Taisteluja selvitty166131,06%
Vaunuja tuhottu38330,72
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu47450,89
Vahinkoa aiheutettu2.240,68
Valtauspisteitä46670,87
Puolustuspisteitä40700,76
Kokemus618,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja34
Voitot2470,59%
Häviöitä1029,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1852,94%
Vaunuja tuhottu280,82
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu270,79
Vahinkoa aiheutettu2.343,59
Valtauspisteitä1083,18
Puolustuspisteitä1143,35
Kokemus751,50
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja101
Voitot7271,29%
Häviöitä2928,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4544,55%
Vaunuja tuhottu710,70
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu780,77
Vahinkoa aiheutettu2.035,17
Valtauspisteitä1311,30
Puolustuspisteitä1201,19
Kokemus722,37
Anzeigen

Vaunut (284)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
SU-130PM 81328,17550373150,09%1334,21
E 25 7861,43440251247,61%1189,07
Matilda4487,86339146354,07%1647,40
LHMTV8637,79523110749,86%1067,12
G.W. Panther7913,80447101349,95%1119,51
M41 Walker Bulldog8594,8041195146,90%937,53
T71 DA7658,3744090250,78%1322,60
AT 771039,8447781051,98%1428,32
Object 261101186,7056869352,09%928,54
IS-38987,1944968848,11%1003,64
T-5491090,1846066446,39%963,29
KV-15513,3735764250,47%1126,83
T-50-2 6454,5548854952,28%1206,93
T-448755,0640654544,40%827,95
AMX ELC bis5324,6233854450,55%1078,04
VK 30.02 (M)6770,0849752753,89%1506,77
Obsidian 8978,8761050948,53%1114,21
T-1091167,7047050648,81%1030,17
KV-856715,0436948947,24%1201,26
M10391132,6245047349,68%994,15
ISU-1528996,0839242844,16%881,57
Progetto M40 mod. 65101698,8751642742,86%1211,97
Konštrukta T-34/1007735,9939539649,49%1057,93
SU-100M17813,0138136744,69%1034,34
Tortoise91531,3762836450,82%1263,64
T3 HMC2216,9423636253,04%1059,49
M18 Hellcat6592,5333834850,00%982,59
AMX 13 909752,0244233251,81%987,65
T297695,2037532344,58%698,18
T28 Prototype81097,4343332145,79%1129,77
Controcarro 1 Mk. 291598,0360731948,90%1357,26
T328793,1641631845,60%744,82
Bat.-Châtillon 12 t8586,6043531345,69%916,72
Caernarvon Action X 81004,5461430951,46%1153,97
M66997,3260530556,07%1668,28
AT 1581077,7148630250,33%1140,44
Jagdpanther7806,0037430148,84%1004,72
Conqueror91307,5754129948,16%1079,39
SU-1527774,1336229550,17%955,62
Caernarvon8887,3441827546,55%856,32
Hummel6710,3929526445,08%1060,35
Manticore10892,1253226246,95%932,51
P.44 Pantera81031,4948326144,06%1157,11
SU-1006522,5234525253,57%863,23
IS7804,5245825055,20%1061,57
Prototipo Standard B91390,1354324550,61%1232,24
O-Ni71127,9957123955,23%1629,37
Object 26391671,3455523547,23%1454,96
TVP VTU Koncept8765,7142023444,87%846,99
Black Prince7781,0643723451,28%984,32
O-Ho81070,2150622753,30%1154,63
GSOR 3301 AVR FS9675,9650122450,00%896,02
Škoda T 5091248,6549622343,95%1016,19
SU-855362,2922622245,95%707,85
Leo7839,3945221854,13%1337,20
T698805,9646021445,79%859,74
SU-14-28983,9249721347,89%1012,15
Object 43091395,9459621249,06%1225,39
Cromwell6519,4937821149,76%912,15
Maus101510,1856120842,31%962,62
Grille5455,1323520646,12%876,78
Emil I81133,3950120345,32%1251,30
KV-481042,9253820257,43%1172,17
T3091374,8951520048,50%1114,22
T25/27701,8336620047,50%881,04
Waffenträger auf Pz. IV91604,9650520046,50%1250,90
50TP Tyszkiewicza91425,8856619852,53%1252,00
Mäuschen91357,7460719857,07%1253,75
AT 86441,2431019346,63%640,75
Panther7868,2047519244,27%1411,34
Panhard AMD 178B6396,0033919150,79%1028,38
Super Conqueror101725,4860419045,26%1220,55
Staghound Mk. III6676,3049919048,95%1190,81
T-100 LT10911,7053118951,85%1002,91
Jagdpanther II81016,5641618641,94%864,17
M4A1 Sherman5221,9021018149,17%391,92
GSR 3301 Setter7442,4542617741,81%812,48
P.43 ter7850,5443217552,00%1240,60
AMX 13 757436,3237017443,68%710,24
Object 140101509,7655417037,65%998,17
T9591614,3258416748,50%1252,41
T-437618,2539316147,20%841,57
T376256,8829315644,87%459,57
VK 100.01 (P)8896,0547215652,56%967,89
Jagdpanzer IV6405,7328415353,59%627,02
Hotchkiss EBR7444,9242815148,34%805,38
AMX 12 t6337,3734714952,35%749,21
M4A3E2 Sherman Jumbo6306,3530414751,70%455,94
FV3046457,3324314739,46%541,01
T-34-856446,0329814643,84%678,36
O-I6764,7142314648,63%1371,49
Crusader 5.5-in. SP7734,5545414151,06%983,97
Vz. 55101760,5154213948,92%1286,58
60TP Lewandowskiego101623,7355413642,65%1011,15
T-1506812,7749313351,88%1381,35
Strv 746772,8439913239,39%1428,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81212,8648813048,46%1126,02
TNH T Vz. 5191454,8758212846,88%1233,42
Churchill VII6545,8632712846,88%833,96
FV201 (A45) 7706,7940712747,24%852,23
UDES 038879,6545312648,41%825,53
SU-85B4174,5117112450,00%285,15
IS-7101454,0053612347,15%986,10
SU-10181067,6450712148,76%1192,65
StuG III Ausf. G5289,1020811938,66%410,80
Škoda T 256462,9033511650,00%816,68
T28 Concept 7811,7842911652,59%1087,65
Ikv 65 Alt II6597,8632511050,00%940,98
Sturmpanzer II4156,1514510650,00%354,05
T-54 ltwt.9668,3851710646,23%853,26
M3 Lee4120,5315610450,96%264,45
T675283,2322910442,31%418,61
M2 Medium Tank3110,1215410352,43%264,55
T499764,9845610351,46%981,68
T216278,4328510247,06%557,68
P.43 bis6501,303339746,39%764,97
40TP Habicha6565,063539453,19%1012,85
TVP T 50/51101197,215639048,89%802,26
T110E4101407,034649045,56%811,39
Škoda T 245333,632588847,73%758,80
AMX AC mle. 467619,433508742,53%669,22
Grille 15101654,185238757,47%1201,69
Spähpanzer SP I C7566,024908645,35%1010,32
P.435340,712738348,19%805,79
Ikv 1035340,752358143,21%640,40
M75131,492108046,25%255,83
E 509994,435228042,50%692,70
T-345250,462177841,03%449,46
AMX 13 105 AM mle. 505412,872367841,03%754,39
AMX 65 t8718,744437844,87%573,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4224,131767749,35%429,84
VK 30.01 (D)6231,732367744,16%202,31
TNH 105/10008878,214977347,95%862,94
Pz.Kpfw. III/IV5161,562027147,89%233,76
Alecto4251,272137149,30%556,64
VK 28.016394,353577145,07%1066,27
LTG7526,346107154,93%1059,36
Type 3 Chi-Nu5299,542517055,71%733,16
VK 30.01 (H)5372,443087051,43%799,03
FV215b (183) 101092,304317042,86%561,64
Object 430U101433,095007045,71%968,27
AT 25342,653296956,52%817,31
MT-256387,143946955,07%1152,93
Ares 7581207,815506962,32%1444,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4110,301826752,24%133,61
LTTB8513,924786643,94%768,66
O-I Experimental5494,953686346,03%837,75
Churchill I5370,112776248,39%637,17
Panhard AML Lynx 6x68309,023856254,84%406,32
Ares 90101401,085006250,00%911,41
Strv 103B101951,985016041,67%1184,04
Type 5 Chi-Ri7710,105645967,80%1164,55
FV230 Canopener101426,396685950,85%933,13
Vz. 44-17773,005055850,00%825,26
M24 Chaffee5212,473045756,14%613,89
Type 4 Chi-To6564,393835658,93%1033,20
45TP Habicha7960,895705655,36%1247,31
Strv 103-091560,094725637,50%1081,95
Panther II8881,464995644,64%945,63
T2 Medium Tank279,491115538,18%154,82
ARL V396532,182965541,82%794,19
AMX 105 AM mle. 474277,292175558,18%978,68
AMX 13 10510955,435385442,59%927,99
25TP KSUST II5346,342935366,04%837,45
FV4005 Stage II101408,264895343,40%822,65
Strv m/425401,832955259,62%1086,72
SU-86712,624455246,15%927,53
Bishop5422,832575250,00%900,59
VK 30.01 (P)6860,566245052,00%1546,65
Ikv 90 Typ B7737,354054944,90%843,84
Object 25791481,574884942,86%1377,73
StuG IV 5394,923004967,35%1050,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5542,383694845,83%1299,46
A-20560,491604742,55%39,74
Windhund 81158,794974751,06%1148,87
T110E5101451,336234641,30%901,03
Leichttraktor176,871204542,22%135,20
KV-26226,002294450,00%190,91
Object 277101669,146124360,47%1436,29
Löwe 8826,674224252,38%805,03
T-284234,761954146,34%603,91
Type 5 Ke-Ho4264,172144141,46%660,92
T110E3101738,026474158,54%1295,97
Excalibur 6689,594044151,22%980,27
NC 70 Błyskawica101610,336133964,10%1183,30
Char Futur 4 91283,264803943,59%952,48
Valentine AT4224,161793743,24%448,85
T-70336,681383756,76%149,06
Object 907 101424,836773650,00%982,33
M8A14236,262443560,00%549,22
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8959,714733548,57%1002,35
A46 6342,703523339,39%870,92
AE Phase I 91301,185143336,36%925,38
Sav m/434211,501683221,88%321,98
SU-76M4100,901263135,48%8,29
SU-122A5390,812873145,16%705,02
T-804124,731553046,67%271,69
SU-54297,142672962,07%726,70
53TP Markowskiego8723,043952744,44%538,17
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.447,371982755,56%141,03
LTP 3128,331792748,15%453,00
S35 CA5394,543052650,00%700,26
Pawlack Tank6626,584032657,69%962,37
M5 Stuart475,082342556,00%148,00
T 55A 9994,165352544,00%714,42
Object 777 Version II 91187,424732425,00%813,41
T-463184,521762356,52%761,19
BT-7 artillery 3189,432452369,57%789,24
Sturmpanzer I Bison3153,141252240,91%310,21
Object 268 Version 4101925,957652263,64%1650,28
Carro da Combattimento 45 t 101690,915302245,45%1125,86
BT-2250,761212152,38%105,70
AMX 404175,861802147,62%489,74
Somua SAu 404237,382002147,62%500,03
T1E6 244,811232147,62%73,62
AMX 13 F3 AM6671,304122065,00%1083,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E354,201382055,00%145,00
Durchbruchswagen 24364,452992060,00%1128,46
T-29 3166,451692050,00%431,76
M3 Stuart3132,741871952,63%395,54
BT-7462,791161947,37%79,57
Pz.Kpfw. 38 (t)357,261591952,63%106,47
Vz. 60S Dravec 102262,186161758,82%1498,27
Universal Carrier 2-pdr248,35841735,29%0,00
T-34 shielded 5503,473341747,06%1216,00
Object 283 9975,887301668,75%911,47
Lago4229,272531553,33%612,24
P26/404369,332391540,00%843,37
T56 GMC3129,201251526,67%185,66
Chrysler MTC 2TC 81197,077051560,00%1152,04
Crusader6350,074291457,14%1011,13
Vickers Medium Mk. III3105,071391457,14%285,31
Semovente M415296,071791435,71%371,96
Type 1 Chi-He4309,421971241,67%745,73
Ikv 723136,582361250,00%254,92
Super Hellcat 7677,174611250,00%796,71
Renault FT 75 BS2153,361091136,36%720,85
SU-14-17610,914011136,36%581,39
Vickers Medium Mk. II251,00651020,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3308,002811050,00%1154,40
Lorraine 39L AM3185,33131933,33%361,26
SU-18272,0082933,33%163,70
T1 Cunningham150,1390837,50%36,09
Type 98 Ke-Ni3172,88300850,00%651,44
Birch Gun4219,25237875,00%905,22
Strv m/40L3164,14224728,57%324,85
Type 95 Ha-Go2149,2919570,00%523,04
MS-1198,29143742,86%349,98
Patton the Tank 9739,43284728,57%405,34
M56 Scorpion 71007,86440742,86%1526,90
Sturer Emil7396,8322960,00%239,11
T-45 2169,50402650,00%748,69
D2386,20167560,00%220,94
Chi-Ni290,40163540,00%191,08
Pvlvv fm/42288,60232560,00%341,34
AMX 38352,802105100,00%261,00
T23E3 7363,60236520,00%266,86
Strv fm/21185,00136425,00%217,80
D1266,50150450,00%121,98
T-60243,00166475,00%261,00
T7 Combat Car 268,75184475,00%333,58
Renault Otsu192,0012330,00%168,22
T-262109,33110333,33%296,99
Tiger 131 6370,33311333,33%298,99
MTLS-1G14 3190,0011930,00%469,80
Valiant 5676,00717366,67%1580,75
Vickers Medium Mk. I154,001052100,00%283,77
Strv m/382192,00395250,00%848,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2313,50337250,00%2325,07
Sexton II3133,50182250,00%433,56
FCM 2C 30,00135250,00%109,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,00145250,00%88,26
Kolohousenka10,001910,00%0,00
LT vz. 383118,004710,00%187,89
14TP44,002110,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2293,003481100,00%1643,09
Loyd Gun Carriage2174,008210,00%1002,78
Tiger (P)7959,003791100,00%1143,95
Gabler’s Destroyer 5308,0019410,00%559,17
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6556,0017610,00%960,24
KV-1SA 5457,007801100,00%851,75
L-60 250,0010210,00%0,00
Light Mk. VIC 20,004710,00%0,00
AMX ELC 901 6263,0016310,00%367,71

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 4.3.2025
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 27.9.2022
Lähti: 17.2.2025
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 27.9.2022
Lähti: 24.12.2024