Roman_taran_22

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.2.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja277311569463
Ø Taso8,0410,009,779,51
Voitot1596657,57%1066,67%4159,42%28561,56%
Häviöitä1138241,04%426,67%2739,13%17036,72%
Tasapelejä3831,38%16,67%11,45%81,73%
Taisteluja selvitty846430,52%1066,67%2840,58%19441,90%
Vaunuja tuhottu319921,15342,271081,577681,66
Tuhoamissuhde1,666,802,632,86
Vaunuja havaittu411301,4890,60811,177061,52
Vahinkoa aiheutettu2.181,994.298,133.823,703.701,66
Valtauspisteitä86990,3150,33300,43760,16
Puolustuspisteitä143280,52332,20330,483500,76
Kokemus873,021.152,601.072,251.164,11
WN71756,692630,582086,772246,49
WN82802,064725,623911,144455,65
Yhteensä
Taisteluja27731
Ø Taso8,04
Voitot1596657,57%
Häviöitä1138241,04%
Tasapelejä3831,38%
Taisteluja selvitty846430,52%
Vaunuja tuhottu319921,15
Tuhoamissuhde1,66
Vaunuja havaittu411301,48
Vahinkoa aiheutettu2.181,99
Valtauspisteitä86990,31
Puolustuspisteitä143280,52
Kokemus873,02
WN71756,69
WN82802,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja15
Ø Taso10,00
Voitot1066,67%
Häviöitä426,67%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty1066,67%
Vaunuja tuhottu342,27
Tuhoamissuhde6,80
Vaunuja havaittu90,60
Vahinkoa aiheutettu4.298,13
Valtauspisteitä50,33
Puolustuspisteitä332,20
Kokemus1.152,60
WN72630,58
WN84725,62
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja69
Ø Taso9,77
Voitot4159,42%
Häviöitä2739,13%
Tasapelejä11,45%
Taisteluja selvitty2840,58%
Vaunuja tuhottu1081,57
Tuhoamissuhde2,63
Vaunuja havaittu811,17
Vahinkoa aiheutettu3.823,70
Valtauspisteitä300,43
Puolustuspisteitä330,48
Kokemus1.072,25
WN72086,77
WN83911,14
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja463
Ø Taso9,51
Voitot28561,56%
Häviöitä17036,72%
Tasapelejä81,73%
Taisteluja selvitty19441,90%
Vaunuja tuhottu7681,66
Tuhoamissuhde2,86
Vaunuja havaittu7061,52
Vahinkoa aiheutettu3.701,66
Valtauspisteitä760,16
Puolustuspisteitä3500,76
Kokemus1.164,11
WN72246,49
WN84455,65
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja266000
Voitot10639,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14554,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä155,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7728,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2130,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu6862,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.140,540,000,000,00
Valtauspisteitä3321,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3561,3400,0000,0000,00
Kokemus717,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja266
Voitot10639,85%
Häviöitä14554,51%
Tasapelejä155,64%
Taisteluja selvitty7728,95%
Vaunuja tuhottu2130,80
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu6862,58
Vahinkoa aiheutettu2.140,54
Valtauspisteitä3321,25
Puolustuspisteitä3561,34
Kokemus717,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja769000
Voitot52768,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22629,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä162,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty46159,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7530,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,440,000,000,00
Vaunuja havaittu13701,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.186,270,000,000,00
Valtauspisteitä9831,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä26633,4600,0000,0000,00
Kokemus1.077,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja769
Voitot52768,53%
Häviöitä22629,39%
Tasapelejä162,08%
Taisteluja selvitty46159,95%
Vaunuja tuhottu7530,98
Tuhoamissuhde2,44
Vaunuja havaittu13701,78
Vahinkoa aiheutettu2.186,27
Valtauspisteitä9831,28
Puolustuspisteitä26633,46
Kokemus1.077,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (266)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 71077,13594133149,59%1676,87
Chrysler K GF 81949,251091125959,65%2761,96
M54 Renegade 82463,951238107164,71%3282,85
Panhard EBR 105101683,0491882358,57%2486,91
T-34-856570,4837769453,17%1153,85
T-448886,7148167551,11%1149,51
IS-381215,1455465953,57%1399,68
AMBT 82518,34115455259,42%3243,53
VK 72.01 (K) 103779,19107449865,66%3112,80
Vz. 55103894,10106448558,14%3442,72
T110E5104019,57120848364,39%4321,49
Super Conqueror104205,12120146765,95%4279,05
AMX M4 mle. 54104133,39118745564,84%4027,48
Spähpanzer Ru 2519837,6849344445,95%1201,11
AMX 12 t61010,3578240161,35%4063,61
CS-52 LIS 82432,33120138162,47%3524,18
Object 277103712,12108536058,89%4011,95
StuG III Ausf. G5345,5826234052,65%736,96
KV-26780,1945132749,54%1360,37
Somua SM 82677,09132431667,41%3761,04
Leopard 1103369,4997731060,65%3275,72
Object 703 Version II 82710,66141328669,23%3882,05
Spähpanzer SP I C7686,4344727953,05%1325,18
T-345220,0121527546,55%400,62
Kranvagn103758,31111825761,87%3937,96
STB-1102883,8199425760,70%2854,36
Object 260 104000,91121725366,80%4043,87
G.W. Panther7680,6432024747,37%737,95
Object 43092248,7285424751,82%2228,45
AE Phase I 92838,51112024157,68%3436,78
60TP Lewandowskiego104053,70113823061,74%4070,53
IS7966,4543922943,23%1208,36
BT-7 artillery 3270,9333221549,77%1082,75
Conqueror92727,98105920058,50%3029,74
T95E6 104151,32120318365,03%4162,24
Emil II92821,37112117969,83%2945,94
E 100103308,44102717959,78%3217,90
Object 279 early 104707,75132117764,97%3969,36
A-447641,9840517649,43%916,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4231,0723017152,05%477,01
FV1066 Senlac 81017,1673017149,71%2085,76
T 55A 93028,69107316964,50%3716,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3162,5622816740,72%636,07
IS-4103704,25118716665,06%3669,73
Object 25791936,0975116551,52%1977,42
T-1092273,1782416353,37%2409,07
T57 Heavy Tank104201,77112116261,11%3816,10
T-437583,4538115953,46%864,10
CS-63104055,41118215863,29%4297,59
Char Futur 4 92899,83108015458,44%3123,52
T-832 82858,51135415262,50%3714,16
FV217 Badger104404,93125514669,18%4803,35
Concept 1B 94108,92148614367,83%4397,69
TNH T Vz. 5192786,39117114266,90%2930,13
Charioteer Nomad 82534,81108814259,15%3321,98
Hummel6400,2825814149,65%470,86
Leopard Prototyp A92443,0393014152,48%2527,59
114 SP2 103160,4985913863,77%2656,48
Jagdpanzer IV6457,5627913644,12%646,99
Ho-Ri 3104447,46114413671,32%3684,47
Panhard AML Lynx 6x68993,0878813451,49%1983,28
NC 70 Błyskawica104090,73113413365,41%4124,36
Turtle Mk. I 83276,61155813270,45%5103,38
Panhard EBR 9091417,10103112768,50%2834,49
AMX 50 B104432,21113312157,85%4437,86
WZ-113G FT104539,28117312166,94%4909,47
Centurion Action X103638,19104511856,78%3777,06
WZ-111G FT93662,10121011764,96%4065,38
IS-7102550,9675711657,76%2376,54
E 7592362,6596211660,34%2441,96
A-436396,5431811454,39%691,21
Grille5422,1625811342,48%831,16
VK 28.016250,4430011246,43%548,17
XM66F 83167,92139211262,50%4598,36
T-80493,8316011037,27%84,92
Cromwell6603,5045710852,78%1198,59
Tortoise94139,82148310862,96%4776,35
121B 104018,45119010164,36%4198,34
Pz.Kpfw. VII104660,18126310063,00%5297,60
Carro da Combattimento 45 t 104084,48109910058,00%3701,92
Manticore101973,0692910055,00%2664,88
Rinoceronte104283,6311409761,86%4610,78
ASTRON Rex 105 mm 83011,2414179764,95%4387,51
KV-15391,882839639,58%607,22
Caernarvon81796,098579569,47%2443,39
T110E3104491,0912009367,74%4292,00
T-505217,382659048,89%600,05
WZ-111 model 5A104527,7412318960,67%4870,20
T1 Cunningham158,881318647,67%149,82
Churchill III 5397,264638560,00%829,08
Škoda T 5093469,1812818465,48%4207,41
M10392356,8710308455,95%2497,45
Type 6192584,6310698161,73%3080,34
VK 16.02 Leopard5206,512727948,10%526,09
Tiger II81750,529017755,84%2187,20
Indien-Panzer81645,888807553,33%2220,43
LTTB8985,557337447,30%1798,84
E 5093629,4513687367,12%4596,43
SDP 58 Kilana83656,7014837163,38%5658,10
KV-137545,343756845,59%742,95
AMX 50 Foch B103885,1210946866,18%4027,96
AMX 50 12093018,8511446762,69%3475,55
TS-54 83414,1016186761,19%5491,88
Crusader6312,612786445,31%823,28
Object 777 Version II 93320,7312716460,94%3714,82
IS-3-II94165,8315486376,19%5381,90
T-5493007,1011356154,10%3750,15
Jagdtiger94017,3312746155,74%4687,74
Emil I81787,0210266070,00%2317,47
Controcarro 1 Mk. 292912,5211706060,00%3267,67
Pz.Kpfw. II Luchs475,072345962,71%210,03
Object 430U102890,127885949,15%2559,88
T-70398,771535750,88%199,99
IS-2-II81535,367845641,07%1629,92
T54E193540,3513305567,27%4325,71
Hotchkiss EBR7941,339305561,82%2575,11
FV215b 104742,2812105450,00%5689,97
Alecto4157,981795343,40%205,69
AMX 50 Foch93446,5512635369,81%3965,88
WZ-111 model 1-493554,7912845263,46%4266,87
T3281909,589915251,92%2360,18
Jagdpanzer E 100103594,779835271,15%3175,59
Centurion Mk. 7/193167,3910695139,22%3536,45
M40/M438811,575665141,18%635,77
AMX AC mle. 4881584,088555156,86%1991,50
Covenanter5190,022215052,00%590,78
SDP 60 Gonkiewicza93837,1013814973,47%4523,72
Pz.Sfl. IVb4173,961674936,73%307,87
TVP T 50/51103484,4510374765,96%3662,61
Marder II3145,721884757,45%369,04
AT 25242,962564763,83%539,11
Object 140103164,3010694765,96%3146,37
T-54 ltwt.91840,0010654765,96%3621,65
T-34-3 81764,6210074755,32%2353,24
T-284219,702334645,65%551,16
AMX 50 10082277,3711254663,04%3405,14
Type 5782839,7613604566,67%4078,13
STA-181563,649514456,82%2309,84
T2972005,4111054456,82%3051,66
TNH 105/100081555,128954252,38%1839,43
Progetto C50 mod. 6692483,279944151,22%3351,95
Ho-Ri 282222,1710904170,73%2777,03
Ferdinand82495,8311614163,41%3354,38
Birch Gun4167,291714146,34%417,75
Ho-Ri 193416,1811194057,50%3468,77
ST-II103643,4010584055,00%3333,40
Tiger I71715,189373964,10%2815,64
CS-5381535,517703943,59%2054,65
SMV CC-6782459,4511773868,42%3500,98
G.W. Tiger (P)8681,943183636,11%455,40
Black Prince7917,496953557,14%1392,51
Controcarro 3 Minotauro103160,8310423568,57%2723,16
BT-74104,911573336,36%228,53
T1 HMC258,73923342,42%91,60
Type 6893605,6115303387,88%4597,68
HWK 128645,764023357,58%1018,45
Churchill VII61090,346203246,88%2265,35
CS-5992567,3111313253,13%3221,82
Type 71103220,699773253,13%2701,17
T-100 LT101608,569653262,50%2363,00
Centurion Mk. I81775,009963154,84%2569,90
Leo71242,337963063,33%2180,40
Type 4 Ju-To71882,6011163063,33%2941,15
AMX M4 mle. 5193110,3011533050,00%3180,33
Wespe388,451452955,17%218,20
Panhard AMD 178B6820,078292958,62%3286,67
50TP Tyszkiewicza93006,0711902857,14%3307,87
Type 5 Chi-Ri71721,4410632751,85%3281,36
Škoda T 2561317,269352755,56%3291,86
T3 HMC279,08962634,62%88,74
Comet71712,1212092568,00%3734,17
Valentine AT4117,961512347,83%191,52
AT 1581788,0910472360,87%2134,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81062,655652352,17%1182,51
StuG IV 5299,432512343,48%603,10
M7 Priest3124,141342245,45%163,22
Chi-To SP72390,5512472259,09%3596,17
T-60218,181022245,45%32,84
LTP 330,59702231,82%0,00
Bishop5242,482362161,90%462,36
SU-855328,452622050,00%564,30
53TP Markowskiego81435,608792065,00%1568,15
MS-1171,701212040,00%131,25
Object 4168259,503152045,00%102,03
VK 36.01 (H)6992,056671942,11%1652,65
CS-4471513,2610101957,89%2980,82
KV-371200,797301942,11%1508,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2202,323791978,95%1084,40
Vz. 44-171753,7811931872,22%3178,87
AT 771918,7612141752,94%2787,83
Cobra 93044,5311441764,71%3316,02
Type 4 Chi-To61266,819381668,75%2989,80
VK 30.01 (H)5744,065081637,50%1481,50
Rheinmetall Skorpion G 81293,445341631,25%1174,33
40TP Habicha61399,338521553,33%3209,49
AMX 404206,872121540,00%665,23
45TP Habicha72018,2912111464,29%3702,63
Lorraine 39L AM383,861011442,86%55,51
Marder 38T4234,291891442,86%384,52
Panzerjäger I2149,541631369,23%613,84
Panther II81478,239121353,85%2153,56
Matilda4322,083221250,00%858,93
S-517574,675351258,33%649,83
Obsidian 82245,3312751266,67%3406,22
Vickers Medium Mk. III3197,452141145,45%580,12
T-463188,452621181,82%848,05
Jagdpanther7221,642631154,55%158,61
AMX 13 757582,274041118,18%1060,92
M5 Stuart492,001931050,00%206,09
Universal Carrier 2-pdr2194,33176955,56%794,78
Super Hellcat 7864,44602944,44%1274,32
Cruiser Mk. III3101,00184862,50%467,49
AT 861871,131212862,50%5201,99
Renault FT 75 BS2118,1491728,57%448,50
Strv m/425939,86646742,86%3368,95
T56 GMC385,71105728,57%22,85
SU-100M172022,291149742,86%3689,64
M8A14273,57233757,14%655,27
Löwe 81530,29618742,86%1584,05
T7 Combat Car 265,71146757,14%221,80
Vickers Medium Mk. I114,0075650,00%80,54
M3 Stuart3117,83139650,00%308,35
BT-2281,67166650,00%239,72
Strv 746987,17726666,67%2104,01
Type 98 Ke-Ni3103,83117633,33%164,52
Leichttraktor145,3384650,00%78,28
SU-18274,8390633,33%177,53
SU-26370,67117650,00%114,15
G.Pz. Mk. VI (e)222,3383650,00%105,41
M446496,67543650,00%658,01
Renault NC-3116,0069540,00%0,01
11081310,4054950,00%1341,33
Sexton II354,40105560,00%191,58
T-26214,0058560,00%169,48
M374105,00116540,00%85,57
T-50-2 6168,60326560,00%345,02
Renault FT124,5068450,00%83,60
Renault Otsu160,75147475,00%323,10
Pz.Kpfw. 35 (t)248,25131475,00%261,00
TVP VTU Koncept81538,75840475,00%2063,90
KV-481611,75685450,00%1998,70
T2 Medium Tank210,3372366,67%225,72
Cruiser Mk. IV4107,33245366,67%329,99
Loyd Gun Carriage2125,67135366,67%836,02
AltProto AMX 30 81023,33798366,67%1149,00
43 M. Toldi III 371,67210366,67%301,39
Kolohousenka121,0075250,00%76,03
Chi-Ni286,50107250,00%239,55
Vickers Mk. E Type B221,0057250,00%79,78
Type 97 Te-Ke 223,501420,00%0,00
Type 95 Heavy482,5010720,00%0,00
AMX 38393,503022100,00%378,32
Pz.Kpfw. I221,503420,00%0,00
T-29 3222,50266250,00%566,46
M2 Light Tank20,0010310,00%0,00
Pz.Kpfw. II298,0012410,00%153,72
Type 91 Heavy3107,001641100,00%345,39
SU-540,001910,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro264,001611100,00%272,61
Renault FT AC2107,009110,00%173,31
FCM 36283,002231100,00%361,83
T18 HMC356,003310,00%0,00
Object 283 91640,0013141100,00%1840,64
TOG II* 62550,0021121100,00%5426,62
Light Mk. VIC 20,004510,00%0,00
Cromwell B 61270,0012571100,00%2945,48

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.2.2023
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 21.9.2022
Lähti: 19.2.2023