| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 385,75 | 291 | 225 | 41,78% | 536,72 | |||||
| T29 | 7 | 688,28 | 438 | 191 | 49,74% | 712,79 | |||||
| SU-100Y | 6 | 736,14 | 389 | 172 | 45,93% | 1272,74 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 761,35 | 463 | 149 | 47,65% | 1004,55 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 405,64 | 326 | 139 | 60,43% | 1125,42 | |||||
| T-34 | 5 | 252,14 | 265 | 96 | 47,92% | 512,02 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 206,32 | 314 | 94 | 67,02% | 800,58 | |||||
| T-43 | 7 | 684,76 | 407 | 94 | 46,81% | 916,27 | |||||
| T-34-85 | 6 | 468,74 | 335 | 90 | 46,67% | 709,98 | |||||
| T-70 | 3 | 217,38 | 232 | 80 | 40,00% | 679,65 | |||||
| T-80 | 4 | 146,87 | 179 | 78 | 35,90% | 314,69 | |||||
| T-44 | 8 | 621,32 | 514 | 71 | 43,66% | 588,51 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 465,73 | 357 | 63 | 44,44% | 956,05 | |||||
| M3 Lee | 4 | 189,98 | 215 | 56 | 67,86% | 681,20 | |||||
| T32 | 8 | 1095,02 | 717 | 54 | 48,15% | 1081,79 | |||||
| Valentine AT | 4 | 336,02 | 194 | 52 | 57,69% | 893,89 | |||||
| T-50-2 | 6 | 307,27 | 372 | 49 | 44,90% | 674,79 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 185,96 | 308 | 47 | 65,96% | 1000,95 | |||||
| Tiger I | 7 | 1145,33 | 657 | 43 | 41,86% | 1327,79 | |||||
| KV-1 | 5 | 551,83 | 361 | 41 | 53,66% | 1071,60 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 311,66 | 259 | 41 | 48,78% | 643,57 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 359,38 | 249 | 39 | 43,59% | 796,73 | |||||
| Tiger II | 8 | 1283,64 | 635 | 39 | 41,03% | 1421,13 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 112,19 | 167 | 37 | 51,35% | 179,36 | |||||
| Sexton II | 3 | 99,53 | 138 | 36 | 50,00% | 249,34 | |||||
| Object 430 | 9 | 1139,81 | 601 | 36 | 47,22% | 868,90 | |||||
| AMX 40 | 4 | 160,34 | 212 | 32 | 34,38% | 351,66 | |||||
| M8A1 | 4 | 206,31 | 213 | 32 | 46,88% | 361,42 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 558,38 | 478 | 29 | 55,17% | 847,87 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 160,96 | 148 | 26 | 38,46% | 232,71 | |||||
| Bishop | 5 | 199,42 | 161 | 26 | 50,00% | 246,31 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 131,04 | 149 | 24 | 62,50% | 293,46 | |||||
| Marder II | 3 | 228,25 | 188 | 24 | 58,33% | 647,74 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1087,38 | 746 | 24 | 50,00% | 1006,18 | |||||
| Matilda | 4 | 305,64 | 277 | 22 | 54,55% | 771,67 | |||||
| T-28 | 4 | 392,55 | 276 | 20 | 60,00% | 1188,07 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 110,74 | 240 | 19 | 57,89% | 252,86 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 39,58 | 70 | 19 | 36,84% | 2,74 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 189,35 | 204 | 17 | 70,59% | 764,58 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 155,59 | 165 | 17 | 35,29% | 296,78 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 414,94 | 198 | 16 | 25,00% | 740,45 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 169,94 | 166 | 16 | 31,25% | 395,04 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 157,93 | 225 | 15 | 60,00% | 538,96 | |||||
| T56 GMC | 3 | 122,13 | 149 | 15 | 53,33% | 271,93 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 123,93 | 134 | 14 | 42,86% | 441,11 | |||||
| Wespe | 3 | 87,43 | 146 | 14 | 64,29% | 297,57 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 236,31 | 190 | 13 | 38,46% | 856,18 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 572,85 | 420 | 13 | 46,15% | 1671,90 | |||||
| T-46 | 3 | 114,83 | 180 | 12 | 75,00% | 485,80 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 152,25 | 166 | 12 | 58,33% | 656,23 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 132,58 | 180 | 12 | 50,00% | 352,58 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 105,55 | 134 | 11 | 36,36% | 440,34 | |||||
| SU-85 | 5 | 339,10 | 172 | 10 | 30,00% | 512,26 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 177,10 | 319 | 10 | 70,00% | 475,29 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 290,80 | 253 | 10 | 50,00% | 962,92 | |||||
| SU-76M | 4 | 232,80 | 196 | 10 | 50,00% | 536,36 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 854,50 | 462 | 10 | 30,00% | 1318,34 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 120,44 | 173 | 9 | 44,44% | 151,64 | |||||
| M15/42 | 3 | 345,78 | 247 | 9 | 55,56% | 1077,01 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 172,00 | 240 | 9 | 66,67% | 797,01 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 110,67 | 150 | 9 | 44,44% | 191,41 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 95,38 | 180 | 8 | 62,50% | 344,67 | |||||
| T-26 | 2 | 77,13 | 159 | 8 | 75,00% | 386,06 | |||||
| AMX 38 | 3 | 375,00 | 271 | 7 | 42,86% | 1205,70 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 232,43 | 268 | 7 | 42,86% | 932,44 | |||||
| E 75 | 9 | 941,43 | 688 | 7 | 57,14% | 712,89 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 86,43 | 185 | 7 | 42,86% | 163,86 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 229,83 | 317 | 6 | 66,67% | 1294,75 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 49,83 | 151 | 6 | 66,67% | 264,10 | |||||
| T3 HMC | 2 | 75,67 | 151 | 6 | 66,67% | 299,66 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 56,20 | 94 | 5 | 40,00% | 37,49 | |||||
| T1 HMC | 2 | 43,00 | 53 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 301,40 | 273 | 5 | 60,00% | 1428,61 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 91,40 | 186 | 5 | 60,00% | 415,19 | |||||
| SU-85B | 4 | 132,60 | 178 | 5 | 60,00% | 242,58 | |||||
| T-60 | 2 | 157,80 | 287 | 5 | 60,00% | 696,85 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 165,00 | 240 | 4 | 50,00% | 409,70 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 149,25 | 97 | 4 | 25,00% | 198,25 | |||||
| Marder 38T | 4 | 307,00 | 224 | 4 | 25,00% | 623,04 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 355,25 | 657 | 4 | 100,00% | 1040,33 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 108,00 | 92 | 3 | 33,33% | 421,61 | |||||
| M2 | 2 | 29,00 | 55 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M14/41 | 2 | 143,67 | 210 | 3 | 66,67% | 487,54 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 267,00 | 337 | 3 | 66,67% | 1427,64 | |||||
| P26/40 | 4 | 268,00 | 313 | 3 | 100,00% | 716,11 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 86,67 | 105 | 3 | 33,33% | 230,61 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 42,00 | 42 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 50,00 | 115 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Churchill I | 5 | 814,33 | 720 | 3 | 66,67% | 1854,31 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 175,67 | 280 | 3 | 100,00% | 583,35 | |||||
| M103 | 9 | 1248,00 | 668 | 3 | 33,33% | 877,18 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 302,67 | 190 | 3 | 0,00% | 673,42 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 701,00 | 331 | 3 | 0,00% | 155,55 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 235,00 | 466 | 2 | 100,00% | 1518,33 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 55,00 | 130 | 2 | 100,00% | 269,45 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 18,50 | 41 | 2 | 0,00% | 0,39 | |||||
| Renault FT | 1 | 133,00 | 177 | 2 | 0,00% | 589,58 | |||||
| 7TP | 2 | 94,50 | 123 | 2 | 50,00% | 161,30 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 56,00 | 146 | 2 | 50,00% | 95,45 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 276,50 | 213 | 2 | 50,00% | 1462,86 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 143,00 | 355 | 2 | 50,00% | 461,04 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1157,00 | 574 | 2 | 100,00% | 2708,39 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1287,50 | 485 | 2 | 50,00% | 1803,22 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1674,00 | 825 | 2 | 50,00% | 1691,51 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 77,00 | 110 | 1 | 100,00% | 382,54 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 0,00 | 101 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 222,00 | 130 | 1 | 0,00% | 817,57 | |||||
| 4TP | 1 | 396,00 | 197 | 1 | 0,00% | 2013,87 | |||||
| 10TP | 3 | 37,00 | 134 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 185,00 | 259 | 1 | 100,00% | 1165,31 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 0,00 | 113 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Churchill VII | 6 | 837,00 | 554 | 1 | 100,00% | 1354,94 | |||||
| FCM 36 | 2 | 707,00 | 467 | 1 | 0,00% | 3004,36 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 67,00 | 116 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 299,00 | 518 | 1 | 100,00% | 346,36 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 87,00 | 171 | 1 | 0,00% | 60,61 | |||||
| T-29 | 3 | 561,00 | 247 | 1 | 0,00% | 2765,97 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1100,00 | 205 | 1 | 0,00% | 720,21 | |||||
| T-45 | 2 | 0,00 | 63 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 354,00 | 539 | 1 | 100,00% | 868,55 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 245,00 | 137 | 1 | 0,00% | 321,82 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 102,00 | 658 | 1 | 100,00% | 496,56 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1646,00 | 1229 | 1 | 100,00% | 2229,58 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 48,00 | 71 | 1 | 0,00% | 0,00 |
RedstoneX
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 2882 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Taso | 5,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Voitot | 1417 | 49,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1431 | 49,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 34 | 1,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 701 | 24,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1733 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 2029 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 444,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 2472 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1205 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 328,72 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 741,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 799,45 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 2882 | |
| Ø Taso | 5,16 | |
| Voitot | 1417 | 49,17% |
| Häviöitä | 1431 | 49,65% |
| Tasapelejä | 34 | 1,18% |
| Taisteluja selvitty | 701 | 24,32% |
| Vaunuja tuhottu | 1733 | 0,60 |
| Tuhoamissuhde | 0,79 | |
| Vaunuja havaittu | 2029 | 0,70 |
| Vahinkoa aiheutettu | 444,96 | |
| Valtauspisteitä | 2472 | 0,86 |
| Puolustuspisteitä | 1205 | 0,42 |
| Kokemus | 328,72 | |
| WN7 | 741,49 | |
| WN8 | 799,45 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 11 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 7 | 63,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 4 | 36,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 36,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 4 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 10 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 290,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 31 | 2,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 294,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 11 | |
| Voitot | 7 | 63,64% |
| Häviöitä | 4 | 36,36% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 36,36% |
| Vaunuja tuhottu | 4 | 0,36 |
| Tuhoamissuhde | 0,57 | |
| Vaunuja havaittu | 10 | 0,91 |
| Vahinkoa aiheutettu | 290,82 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 31 | 2,82 |
| Kokemus | 294,82 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen