Red_Jaws

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja100070015
Ø Taso6,190,000,008,87
Voitot496849,65%00,00%00,00%853,33%
Häviöitä493749,34%00,00%00,00%640,00%
Tasapelejä1021,02%00,00%00,00%16,67%
Taisteluja selvitty281228,10%00,00%00,00%640,00%
Vaunuja tuhottu78550,7800,0000,00120,80
Tuhoamissuhde1,090,000,001,33
Vaunuja havaittu74670,7500,0000,00181,20
Vahinkoa aiheutettu765,950,000,002.023,87
Valtauspisteitä61530,6100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59150,5900,0000,0000,00
Kokemus431,540,000,00968,93
WN7991,220,000,001262,68
WN81138,180,000,001998,38
Yhteensä
Taisteluja10007
Ø Taso6,19
Voitot496849,65%
Häviöitä493749,34%
Tasapelejä1021,02%
Taisteluja selvitty281228,10%
Vaunuja tuhottu78550,78
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu74670,75
Vahinkoa aiheutettu765,95
Valtauspisteitä61530,61
Puolustuspisteitä59150,59
Kokemus431,54
WN7991,22
WN81138,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja15
Ø Taso8,87
Voitot853,33%
Häviöitä640,00%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty640,00%
Vaunuja tuhottu120,80
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu181,20
Vahinkoa aiheutettu2.023,87
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus968,93
WN71262,68
WN81998,38
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus59,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus59,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu432,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä328,0000,0000,0000,00
Kokemus252,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu432,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä328,00
Kokemus252,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot726,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1973,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty311,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,0400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,040,000,000,00
Vaunuja havaittu110,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu51,310,000,000,00
Valtauspisteitä361,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0800,0000,0000,00
Kokemus153,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot726,92%
Häviöitä1973,08%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty311,54%
Vaunuja tuhottu10,04
Tuhoamissuhde0,04
Vaunuja havaittu110,42
Vahinkoa aiheutettu51,31
Valtauspisteitä361,38
Puolustuspisteitä20,08
Kokemus153,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja241000
Voitot7029,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16970,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5623,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1090,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu1910,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu366,910,000,000,00
Valtauspisteitä2150,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3291,3700,0000,0000,00
Kokemus143,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja241
Voitot7029,05%
Häviöitä16970,12%
Tasapelejä20,83%
Taisteluja selvitty5623,24%
Vaunuja tuhottu1090,45
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu1910,79
Vahinkoa aiheutettu366,91
Valtauspisteitä2150,89
Puolustuspisteitä3291,37
Kokemus143,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (254)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Cromwell6732,3045241652,88%1709,23
M46 Patton91607,5952037047,30%1626,43
M26 Pershing81102,8449636047,50%1511,16
ISU-1528832,7236533845,27%701,15
SU-1527503,6329431943,89%481,38
SU-1006292,4022626639,47%230,92
T207756,4345326547,92%1104,96
SU-855240,5719024741,30%308,23
Churchill III 5479,6049824653,66%1054,44
SU-122-44 71160,9648922450,45%1716,32
IS71055,1750320659,22%1593,64
M18 Hellcat6499,4330816847,02%730,41
KV-856489,4332615548,39%666,52
M8A14218,4822415547,74%408,48
M446525,8929213849,28%779,55
M415408,7625911955,46%635,55
Gonsalo 81579,3986711659,48%1909,04
KV-15335,9626811543,48%487,64
M4A3E8 Sherman6330,3327111343,36%411,53
M53/M5591121,8861510848,15%916,71
BT-22111,7816810659,43%501,62
StuG III Ausf. G5371,3923810636,79%644,67
M4A1 Sherman5360,5139010450,96%900,31
M3 Lee4195,5320810350,49%558,49
IS-6 B 81407,7278010056,00%1620,15
T3091654,257109251,09%1422,66
M40/M4381053,766129257,61%1159,22
T675272,152478444,05%420,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4217,312227855,13%489,14
M127751,715197561,33%979,52
M66846,604137047,14%1422,82
SU-85B4231,802396957,97%545,32
BZ-6892271,589156959,42%2329,77
T2971044,695596852,94%1288,53
Pz.Kpfw. T 25 5362,363026646,97%789,02
M48A5 Patton101693,325806541,54%1227,41
Forest Spirit 81296,056336541,54%1232,23
T26E5 Patriot 81268,607076556,92%1778,21
AE Phase I 91876,178846561,54%1919,21
Covenanter5123,112006437,50%131,51
AMX 65 t81391,677396459,38%1784,94
T-284113,131666358,73%241,83
T404211,222206350,79%391,75
Jagdpanzer IV6828,574506053,33%1724,65
T1 Heavy5636,734466051,67%1519,54
M10391848,388106055,00%1900,52
Type 586924,206415957,63%2316,73
M-III-Y81323,667195942,37%1398,73
FV230 Canopener102108,958005945,76%1674,92
Charioteer81098,885835839,66%976,67
Object 70491768,276765650,00%1317,17
Type 1 Chi-He4205,082305248,08%481,94
Crusader6476,773575261,54%1704,06
T56 GMC3145,501785238,46%254,91
Marder II397,271105236,54%36,52
Alecto4239,442375259,62%630,97
T28 Prototype81793,748515056,00%2090,90
Pz.Kpfw. II Luchs4146,542384845,83%371,15
Ares 7581329,987864757,45%1697,15
M374171,911714652,17%440,20
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6469,855544658,70%1220,91
Ikv 65 Alt II6813,345054445,45%1324,96
T1 Cunningham134,40954339,53%0,78
T-345281,742724250,00%631,50
Birch Gun4201,981764245,24%573,23
T 54D 91447,606674257,14%1321,29
IS-381038,906774047,50%1032,31
Comet7800,185673946,15%1170,25
T78 61199,217053958,97%2182,26
M5 Stuart4104,082223844,74%73,67
VK 16.02 Leopard5130,462563751,35%262,47
SMV CC-5671204,226173647,22%1714,97
Cruiser Mk. II2147,581743647,22%485,20
Sexton II3118,141353542,86%298,04
BZ-16681781,039143557,14%2434,94
Object 268101752,346763551,43%1146,63
M-VI-Y92059,348623551,43%2142,07
ELC EVEN 90 8327,295523554,29%494,97
T-46399,381093438,24%144,03
M2 Medium Tank375,681313458,82%176,21
SU-76M446,471013444,12%42,98
AT 861320,7110443473,53%3141,35
T-34-856761,365323333,33%1384,22
Jagdpanther71042,737063375,76%1699,10
122 TM 81459,945223231,25%1419,04
BT-7455,681243154,84%148,11
T34 81593,009153158,06%2070,21
M5A1 Stuart4185,772803148,39%520,44
T3281181,978193158,06%1448,66
BZ-587968,006343148,39%1265,10
Bishop5355,873233161,29%783,24
A-205105,501923043,33%119,63
T3 HMC267,971033050,00%114,54
Valentine AT4142,131913063,33%359,31
Sav m/434449,253502857,14%1421,74
T-4371345,399092853,57%2609,84
Vickers Medium Mk. III346,26862733,33%0,00
Super Hellcat 7783,546582661,54%1229,82
SU-54291,561932536,00%529,72
FV3046608,204482560,00%1117,97
Lätt Stridsfordon 120 91901,566922544,00%1526,75
Matilda4292,632922462,50%826,79
Challenger71016,966412458,33%1426,03
Buryan 91973,137982466,67%1761,25
Type T-345594,134732347,83%1609,10
Tiger-Maus 91661,787792352,17%1470,49
Ares 8591799,579212352,17%1863,71
Achilles6677,244272142,86%1055,30
M-II-Y71005,676892147,62%1150,62
Ikv 1035622,305032055,00%1607,51
FV4004 Conway91317,004742045,00%1009,44
SMV CC-678879,686501957,89%963,73
Renault UE 573206,891871942,11%516,36
T25/271512,689071957,89%3052,90
AMX M4 mle. 49 81200,798221973,68%1523,48
M3 Stuart359,441551861,11%196,54
M7 Priest3150,941731850,00%306,02
T-4481313,837411838,89%1730,07
Type 2597 Chi-Ha3133,501681861,11%404,68
Renault FT AC292,94971827,78%121,42
Type 71102120,506221833,33%1498,80
P.435682,885461752,94%2297,92
Universal Carrier 2-pdr235,531031747,06%52,79
Cromwell B 6560,355951747,06%926,70
Vickers Mk. E Type B246,44791618,75%0,00
T2 Medium Tank226,94921637,50%0,00
Semovente M415620,133911631,25%1266,93
T-15061039,316931643,75%1698,61
AMX 105 AM mle. 474250,001651637,50%654,29
G.Pz. Mk. VI (e)212,75891668,75%263,69
M-IV-Y 81546,196951631,25%1407,51
Fantôme 91830,946521650,00%1835,80
Valentine3196,601591526,67%457,49
AT-1265,801011553,33%107,79
KV-371702,077911553,33%2975,98
SU-263170,671711526,67%244,34
Bat.-Châtillon Bourrasque 81158,936411546,67%1118,48
WZ-120-1G FT 81416,137161546,67%1498,25
Ikv 723304,502431442,86%869,78
Cruiser Mk. III3114,711411442,86%323,69
AT 25741,865751464,29%1849,53
T110E5102317,0010871471,43%2050,06
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6948,575541457,14%2042,71
BT-7 artillery 3118,071901457,14%343,86
M10 RBFM 5948,576921464,29%2210,76
Sturmpanzer I Bison3158,382231376,92%600,59
BZ-75101838,857891353,85%1243,45
Pawlack Tank6848,235791346,15%1229,00
ISU-122-2 81218,005791338,46%1078,98
XM57 81403,089511376,92%1425,76
Vickers Medium Mk. I150,33701241,67%9,58
D2351,00921216,67%0,00
Ikv 90 Typ B7926,176041250,00%1378,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E314,501091250,00%99,55
Cruiser Mk. IV461,001531266,67%238,76
Somua SAu 404174,421811258,33%392,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3163,921371233,33%293,33
Nergal 81324,006311258,33%1331,89
Pz.Kpfw. II276,362091163,64%262,89
Type 97 Chi-Ha3153,551981154,55%409,48
VK 30.01 (H)51153,189501172,73%4847,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3133,452271172,73%519,33
T-26248,82721127,27%0,00
Churchill VII61145,648681163,64%2182,96
Marder 38T4209,452131163,64%498,61
Pz.Kpfw. I Ausf. C3134,911631118,18%424,02
T110E4102438,647541145,45%1660,63
Somua S353207,091771127,27%388,88
AMX ELC 901 6323,645501145,45%732,16
Renault NC-31137,601251050,00%87,47
D1277,80991010,00%89,25
Panzerjäger I279,70981040,00%41,90
SU-18255,50901040,00%62,06
AMX M4 mle. 4571437,709661050,00%2450,96
CS-52 LIS 81386,605841040,00%1489,99
Vickers Medium Mk. II239,2281933,33%0,00
M2 Light245,11124944,44%39,71
T1 HMC265,44158988,89%368,51
Churchill I5488,00414966,67%1201,84
FV215b (183) 102195,78858977,78%1796,22
M24E2 Super Chaffee 6298,33487955,56%673,48
Strv S1 81427,33367911,11%1234,90
P26/404660,756698100,00%2375,81
Leichttraktor129,8860825,00%0,00
Cruiser Mk. I126,3897850,00%87,01
Type 89 I-Go/Chi-Ro2147,00145825,00%385,48
Tiger II Kuromorimine 71127,63556862,50%1623,84
Renault FT 75 BS2152,29138757,14%799,44
T-34-171670,71691742,86%3144,73
M10 Wolverine586,43152742,86%36,75
Char Mle. 75 9947,00483728,57%1186,66
Chi-Ni288,50144666,67%406,31
SU-76G FT4710,17418666,67%1725,08
Chieftain Mk. 6 101591,67783650,00%1195,31
SU-122A5347,33285683,33%779,34
Object 752 91066,17766666,67%866,80
KV-1SA 5350,17343616,67%388,43
T-50-2 6305,67413616,67%555,97
SU-85I 5555,17415633,33%1045,38
Krupp-Steyr Waffenträger 71607,179226100,00%3027,64
Renault Otsu139,80115580,00%261,00
Stuart I-IV393,60210560,00%279,68
Type 3 Chi-Nu5483,40375560,00%1436,19
VK 36.01 (H)6813,60781560,00%1588,60
Wespe328,20144540,00%30,51
Ferdinand8677,00522540,00%471,49
Turtle Mk. I 81530,20769540,00%1201,47
TT-130M 91273,00864560,00%1303,52
Lorraine 40 t 81199,60860580,00%1554,91
LT vz. 352101,006740,00%208,02
Renault FT135,50108450,00%84,37
Pz.Kpfw. 35 (t)256,00154450,00%104,01
M15/423446,00431475,00%1526,79
Hotchkiss H35257,75135475,00%262,06
Lorraine 39L AM328,2584450,00%123,01
T-60220,7586425,00%0,00
SMV CC-64 Vipera 8926,25711450,00%887,62
Char de transition 61128,00867475,00%2317,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 276,50248450,00%180,71
Grant472,67134366,67%258,87
P.43 bis61794,00771366,67%3955,66
MS-1139,33164366,67%224,80
Sturmpanzer II4242,00137333,33%495,85
Type 91 Heavy3281,67194333,33%860,59
60G FT5840,00454333,33%2018,69
M24 Chaffee592,339930,00%13,60
Pz.Kpfw. I269,33160366,67%294,14
Object 274a 81193,6747730,00%989,62
LT-432 8707,33557333,33%856,47
Kolohousenka1110,00152250,00%366,21
Strv m/382235,50285250,00%1025,15
M22176,503902100,00%1043,44
LT vz. 38342,0090250,00%114,92
M14/412363,00353250,00%1595,41
7TP2456,00312250,00%1655,66
Type 97 Te-Ke 2182,002472100,00%932,23
Loyd Gun Carriage2407,00310250,00%5337,23
Waffenträger auf E 100103717,5064320,00%3119,71
Light Mk. VIC 262,501862100,00%316,14
Sentinelle 91482,50629250,00%1095,78
Fiat 30001512,0038010,00%3508,43
4TP1289,003791100,00%2064,63
10TP3189,0016110,00%457,89
AMX 3830,001821100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G338,003211100,00%261,00
AMX M4 mle. 5191643,0042610,00%979,76
Black Prince II 7224,007851100,00%264,10
Windhund 8612,008211100,00%584,81
TOG II* 6149,005521100,00%261,00
T7 Combat Car 218,0010110,00%0,00
FCM 2C 3567,0052510,00%1879,79
T26E3 Eagle 7 72071,0015571100,00%4340,05
Valiant 5605,008011100,00%1598,28
leKpz M 41 90 mm 80,004771100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2016
Lähti: 15.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.8.2014
Lähti: 6.11.2015