RazvanZ

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4956700660
Ø Taso7,700,000,009,53
Voitot2439849,22%00,00%00,00%29644,85%
Häviöitä2451349,45%00,00%00,00%35854,24%
Tasapelejä6561,32%00,00%00,00%60,91%
Taisteluja selvitty837516,90%00,00%00,00%10415,76%
Vaunuja tuhottu301010,6100,0000,003580,54
Tuhoamissuhde0,730,000,000,64
Vaunuja havaittu631901,2700,0000,006881,04
Vahinkoa aiheutettu991,300,000,001.467,84
Valtauspisteitä554991,1200,0000,001080,16
Puolustuspisteitä144710,2900,0000,00280,04
Kokemus576,460,000,00695,11
WN7912,260,000,00752,25
WN81149,900,000,001041,80
Yhteensä
Taisteluja49567
Ø Taso7,70
Voitot2439849,22%
Häviöitä2451349,45%
Tasapelejä6561,32%
Taisteluja selvitty837516,90%
Vaunuja tuhottu301010,61
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu631901,27
Vahinkoa aiheutettu991,30
Valtauspisteitä554991,12
Puolustuspisteitä144710,29
Kokemus576,46
WN7912,26
WN81149,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja660
Ø Taso9,53
Voitot29644,85%
Häviöitä35854,24%
Tasapelejä60,91%
Taisteluja selvitty10415,76%
Vaunuja tuhottu3580,54
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu6881,04
Vahinkoa aiheutettu1.467,84
Valtauspisteitä1080,16
Puolustuspisteitä280,04
Kokemus695,11
WN7752,25
WN81041,80
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja122000
Voitot4940,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6351,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä108,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4839,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu600,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu740,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.369,300,000,000,00
Valtauspisteitä400,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä270,2200,0000,0000,00
Kokemus447,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja122
Voitot4940,16%
Häviöitä6351,64%
Tasapelejä108,20%
Taisteluja selvitty4839,34%
Vaunuja tuhottu600,49
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu740,61
Vahinkoa aiheutettu1.369,30
Valtauspisteitä400,33
Puolustuspisteitä270,22
Kokemus447,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja70000
Voitot2231,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4462,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä45,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1622,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu440,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu901,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu971,390,000,000,00
Valtauspisteitä911,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä270,3900,0000,0000,00
Kokemus444,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja70
Voitot2231,43%
Häviöitä4462,86%
Tasapelejä45,71%
Taisteluja selvitty1622,86%
Vaunuja tuhottu440,63
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu901,29
Vahinkoa aiheutettu971,39
Valtauspisteitä911,30
Puolustuspisteitä270,39
Kokemus444,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot19,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1090,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty218,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,220,000,000,00
Vaunuja havaittu181,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu356,270,000,000,00
Valtauspisteitä181,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus140,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot19,09%
Häviöitä1090,91%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty218,18%
Vaunuja tuhottu20,18
Tuhoamissuhde0,22
Vaunuja havaittu181,64
Vahinkoa aiheutettu356,27
Valtauspisteitä181,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus140,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja48000
Voitot1429,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3470,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1020,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu230,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu491,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu894,100,000,000,00
Valtauspisteitä240,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä60,1300,0000,0000,00
Kokemus263,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja48
Voitot1429,17%
Häviöitä3470,83%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1020,83%
Vaunuja tuhottu230,48
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu491,02
Vahinkoa aiheutettu894,10
Valtauspisteitä240,50
Puolustuspisteitä60,13
Kokemus263,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1201000
Voitot59249,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä59049,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä191,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty40033,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6550,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu16421,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu927,680,000,000,00
Valtauspisteitä32072,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä41243,4300,0000,0000,00
Kokemus527,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1201
Voitot59249,29%
Häviöitä59049,13%
Tasapelejä191,58%
Taisteluja selvitty40033,31%
Vaunuja tuhottu6550,55
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu16421,37
Vahinkoa aiheutettu927,68
Valtauspisteitä32072,67
Puolustuspisteitä41243,43
Kokemus527,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja103000
Voitot5957,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4341,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3836,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu820,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu1681,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu827,720,000,000,00
Valtauspisteitä1821,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä290,2800,0000,0000,00
Kokemus454,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja103
Voitot5957,28%
Häviöitä4341,75%
Tasapelejä10,97%
Taisteluja selvitty3836,89%
Vaunuja tuhottu820,80
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu1681,63
Vahinkoa aiheutettu827,72
Valtauspisteitä1821,77
Puolustuspisteitä290,28
Kokemus454,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (363)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 81069,06752384549,83%1335,15
T-103 81180,71720220650,32%1184,56
IS-381337,41641112653,73%1648,08
AMX 13 909788,75579107349,30%1094,15
M18 Hellcat6770,70535102853,21%1433,45
WZ-111 81024,7670581747,61%1079,56
FV4202 81073,4675475750,99%1481,11
T499809,8343673145,01%1004,91
KV-15523,9333370547,94%1013,71
leKpz M 41 90 mm GF 8658,8464466951,42%1037,47
Leopard 1101775,0463864146,02%1359,99
VK 30.02 (D)7583,0943061151,72%839,73
Leopard Prototyp A91279,3361956347,07%1044,93
G.W. E 100101237,0243152346,46%1035,76
AMX 12 t6437,8239248649,38%1066,83
T2971148,0663348454,34%1501,68
Hummel6807,9328146145,77%1235,19
G.W. Tiger91422,1449845347,24%1460,32
Chrysler K GF 81061,0773441349,64%1079,73
Tiger II8946,8948539343,77%965,84
Centurion Mk. 7/191594,8777739051,79%1648,92
Type 6191410,4163138149,61%1340,14
E 100101774,7462136550,96%1319,84
KV-481010,1754836446,43%1112,73
Ferdinand81202,6354934751,30%1231,63
G.W. Panther71125,7837134745,24%1467,53
Indien-Panzer81084,3055034753,60%1436,58
E 7591442,4257734249,71%1340,97
VK 36.01 (H)6529,5536234153,08%874,50
Pz.Kpfw. III/IV5267,9223534144,57%554,16
E 5091325,5572233652,38%1182,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91589,8957331552,38%1706,95
S-5171004,7439131352,72%1277,13
STA-18978,7365330247,68%1282,44
T-1091492,6466530044,67%1442,91
Bat.-Châtillon 25 t101813,6164528847,92%1617,20
Jagdtiger91668,1066827945,52%1386,31
M10391267,0555627450,36%1101,71
T-34-281025,8755926648,12%1321,43
ST-I91436,8759726148,66%1248,28
Centurion Mk. I8991,8270925556,86%1354,03
Waffenträger auf Pz. IV91230,5449224646,75%883,07
Panther7489,1940324351,85%656,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81553,2267824258,26%1733,52
Spähpanzer Ru 2519648,5349423945,19%736,96
AMX 13 757353,4839023847,48%526,58
Panther II8974,5957123651,27%1180,73
T-1506543,0533023649,58%749,22
Jagdpanzer E 100101748,8853723349,79%1171,46
Lorraine 155 mle. 507741,6441922753,30%927,07
Škoda T 5091504,5474422250,00%1295,71
Jagdpanther7744,6834121946,12%869,37
AMX M4 mle. 49 Liberté 81035,2272121347,89%1041,54
Tiger I7765,3446321149,29%955,08
SU-14-281055,5543221053,33%1172,79
Jagdpanzer IV6514,2727020446,57%790,56
AT 1581095,7056120450,49%1105,57
WZ-12091120,3357420351,72%986,04
T54E191268,4757120146,77%1045,70
T-448919,1064219847,47%1096,93
Comet7753,0759518948,15%1182,62
M41 Walker Bulldog8665,6456518950,79%1143,03
WZ-111 model 1-491460,9677718351,37%1302,07
M5 Stuart4103,3326818046,67%85,39
Type 586561,2951317949,16%1051,65
T71 DA7592,4656317850,00%1123,43
M4A1 Sherman5381,1031417748,59%939,78
Type 5 Chi-Ri7814,5258217649,43%1257,96
T216293,5334717546,29%606,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5491,7448417453,45%1416,49
StuG III Ausf. G5361,1221216744,31%647,45
IS-7101360,1766716749,10%930,21
Type 4 Heavy91211,0572016647,59%963,37
TVP VTU Koncept8797,8954716343,56%862,57
UDES 038828,9552215947,17%670,50
Spähpanzer SP I C7750,0451115955,35%1487,61
WZ-1328564,0157215543,87%760,63
T-54 ltwt.9906,8671815453,25%1290,38
AT 25455,5040915350,98%1116,64
AMX 30 1er prototype9948,4545515347,06%735,39
VK 45.02 (P) Ausf. A8857,9752915248,03%829,91
SU-130PM 81334,1870115253,29%1209,51
AMX 13 F3 AM6631,9736015147,68%934,09
Strv 103-091424,5967115049,33%1079,10
M26 Pershing8896,8960715045,33%990,90
E 50 Ausf. M101894,1566715049,33%1599,82
Konštrukta T-34/1007848,6048114942,95%1266,26
T328991,2861614849,32%1035,92
Panhard EBR 909566,7460114851,35%658,17
T376512,5251814544,14%1338,73
GSOR 3301 AVR FS9781,3565514347,55%1027,00
Sturer Emil7854,0548114145,39%1082,34
Pz.Sfl. IVc5382,8127514050,00%767,56
Cromwell6557,0051513946,76%1051,72
T-34-17807,1163313849,28%1214,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3194,5721913854,35%571,33
AT 86540,8446313844,93%797,68
IS7742,5147513650,74%960,14
M66381,7034113450,00%412,34
M46 Patton9936,3562213440,30%621,50
Object 4168868,5855113236,36%780,73
Type 3 Chi-Nu5468,0244213151,15%1367,52
WZ-111G FT91574,3073012954,26%1261,14
Tortoise91287,8172912948,84%902,64
IS-271034,1863812853,13%1414,85
Marder II3375,0526212855,47%1305,29
Centurion Action X101736,2362212842,19%1265,98
T-5491267,9573112846,88%1112,46
BZ-6891530,3481112857,81%1382,68
TNH T Vz. 5191635,5278112748,82%1327,00
Object 70491555,6869812754,33%1153,66
M-VI-Y91289,2170912743,31%1031,26
T1 Heavy5398,3333512546,40%656,46
AMX ELC bis594,7626412545,60%98,59
WZ-132A9736,6564512449,19%851,30
Emil I81132,9865512240,98%1042,94
T3091433,6371312246,72%1067,34
M127872,2436212244,26%924,77
T-345504,4548412157,02%1506,15
Škoda T 256573,9950812148,76%1161,21
LTTB8750,0066712153,72%1285,59
KV-26615,2535812042,50%866,05
AMX M4 mle. 457799,2451511954,62%989,04
AMX 50 Foch91728,9479411951,26%1444,74
AMX 50 12091385,0066411844,92%1099,78
Controcarro 1 Mk. 291322,8679411856,78%1073,55
T25/27673,8642711848,31%833,00
GSOR 1006 Scheme 791180,7768611747,86%881,30
AMX AC mle. 4881147,1761911643,97%1100,27
Object 430 Version II91202,9170911650,86%1082,11
M3 Lee4200,6519211544,35%559,88
T9591927,9080911547,83%1518,22
Progetto C50 mod. 6691464,0069811243,75%1157,87
ISU-1528801,0553911250,89%668,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91496,7377411251,79%1326,58
M-III-Y81010,5772311250,00%980,73
Panhard AMD 178B6345,8634911143,24%798,67
Object 43091410,4670211145,05%1123,72
LHMTV8581,8562311148,65%873,67
AMX 50 1008994,6757211043,64%944,76
KV-37816,6546211058,18%1112,75
Ho-Ri 191601,2773010951,38%1210,58
VK 100.01 (P)81244,8585110758,88%1434,67
AT 771101,8972610457,69%1542,59
Tiger (P)7985,8053510251,96%1302,28
Leo7879,2964610158,42%1432,76
UDES 1691391,7673510147,52%1187,86
GSR 3301 Setter7441,6154710147,52%812,03
UDES 14 Alt 58922,3168410055,00%1057,74
FV601 Saladin8691,3060210047,00%641,01
Emil II91453,166549933,33%1023,17
M8A14227,932069950,51%439,47
T675332,512709951,52%623,88
M4A3E2 Sherman Jumbo6556,913969840,82%980,28
A-447858,244989846,94%1269,37
SMV CC-6781126,007319754,64%1243,89
Ho-Ri 281025,305559639,58%860,50
T-284255,842209545,26%665,86
TNH 105/100081047,436719544,21%1075,80
Alecto4266,332509550,53%641,27
Kpz. Erich Konzept I 91770,837489546,32%1277,44
Škoda T 56 81388,857539552,63%1235,29
T207881,656499348,39%1308,60
T28 Prototype8823,515589345,16%649,34
Type 4 Chi-To6625,815909160,44%1319,85
Prototipo Standard B91324,286629044,44%1001,56
1108975,576619043,33%857,11
WZ-111-1G FT81147,396518745,98%1103,40
Manticore10746,865868638,37%580,85
O-Ho8694,825608540,00%484,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,561848446,43%494,19
Type T-345567,125798463,10%1817,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81138,075548442,86%1063,02
IS-3-II91502,328118252,44%1245,09
FV4004 Conway91785,796608143,21%1531,86
LTG7563,156237949,37%1032,73
M75190,352757852,56%556,28
T698889,594937844,87%950,84
BZ-16681095,056637744,16%1073,67
T-832 81413,428547659,21%1448,67
Ikv 65 Alt II6609,844537549,33%934,52
SU-1006604,004917445,95%896,55
Conqueror91394,927267339,73%1025,29
AMX 65 t8745,345727350,68%667,99
Ikv 90 Typ B7795,635477250,00%1050,27
IS-2-II81069,496517240,28%1012,49
SU-10181065,845957041,43%1044,18
Mäuschen91738,147857042,86%1470,90
BZ-74-1 81272,815036934,78%1088,55
CS-538929,476556852,94%1195,39
O-Ni7651,696086845,59%620,02
T-34-856686,725826753,73%1444,73
59-166360,933776740,30%785,32
M24 Chaffee5280,583956646,97%768,72
Vz. 44-17835,346656555,38%972,87
T-34-2G FT7914,126326560,00%1241,20
T2881488,488466552,31%1605,06
SU-855514,283356448,44%1189,70
Crusader6337,704076450,00%954,64
CS-5991060,886556445,31%773,43
53TP Markowskiego81200,576826341,27%1121,65
M415309,732746363,49%491,57
T-437915,606296256,45%1626,72
Marder 38T4294,792046245,16%605,22
VK 16.02 Leopard5331,643356154,10%996,60
Hotchkiss EBR7353,494686145,90%527,03
Pz.Kpfw. II2132,672116041,67%381,41
P.44 Pantera8812,155546038,33%769,34
Caernarvon8906,337066056,67%919,71
VK 30.01 (P)6561,005666058,33%921,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4157,592145950,85%261,66
Nashorn6831,275035937,29%1390,09
FV4005 Stage II10934,585185940,68%442,22
Panhard EBR 10510599,175705937,29%365,24
BZ-587750,776105752,63%809,21
Concept No. 5101753,076395742,11%1070,20
ARL 446466,593985655,36%692,12
IS-4102495,799535660,71%2008,03
AMX AC mle. 467852,465635646,43%1076,21
Sturmpanzer II4311,221805446,30%945,25
Object 70591641,747865444,44%1493,43
WZ-1317562,215875347,17%995,24
Type 71102171,649305362,26%1758,96
Grille 15101406,756385349,06%830,12
AMX M4 mle. 5191709,968175152,94%1422,35
M-II-Y7900,477105156,86%1092,83
Terrifiant 91636,598215154,90%1141,86
AMX 404143,482125052,00%405,33
Progetto CC55 mod. 5481148,726575042,00%1002,19
Kampfpanzer 67101497,447375048,00%910,23
B14220,612694944,90%459,86
Type 5781181,107024940,82%1058,15
Charioteer8988,926894953,06%1005,91
60TP Lewandowskiego102109,298974860,42%1525,47
STB-1101601,256504841,67%1141,54
SU-100M17741,925074839,58%799,85
SU-1527843,874824740,43%1000,70
FV217 Badger101622,746694746,81%981,55
XM551 Sheridan10732,114294746,81%633,70
Vz. 62 Jasan 91375,496484736,17%838,64
WZ-113G FT101518,467164654,35%988,15
VK 28.016490,615824658,70%1490,68
Vz. 55101472,076744440,91%848,37
BDR G1 B5372,394194465,91%744,21
ARL V396469,894034450,00%672,59
Object 140101490,117644456,82%1094,64
Škoda T 245497,494104351,16%1516,15
Carro d'assalto P.887951,446754348,84%1194,05
Strv 103B101452,846044346,51%789,97
A-436680,026284353,49%1438,73
SMV CC-567827,266184250,00%942,99
FSV Scheme A7769,497464158,54%1142,74
T25 AT7745,235084047,50%808,84
Pz.Kpfw. 5581135,607214042,50%807,69
STG Guard 81085,806024042,50%1038,72
Challenger7643,286363969,23%825,19
Type 97 Chi-Ha3179,242223865,79%617,71
MT-256334,464043756,76%894,92
Ikv 1035413,973383641,67%853,07
E 65 Zwilling 81381,147443534,29%961,69
Lago4267,062753447,06%698,71
50TP Tyszkiewicza91470,397593348,48%1195,59
T-505248,673553336,36%645,75
SPHT 91570,947693342,42%1002,22
T-463135,661753256,25%497,01
Sturmpanzer I Bison3163,481273141,94%362,41
T1 Cunningham1147,072853043,33%806,63
WZ-131G FT6701,275503060,00%1318,67
Object 261101139,706603053,33%1018,78
AltProto AMX 30 8889,605973040,00%775,76
Lorraine 120 Alby 8826,175423043,33%483,14
Panzerjäger I2173,691242931,03%455,91
M2 Medium Tank3150,171722944,83%376,32
Black Prince7990,617332842,86%1206,56
T-26260,04942832,14%34,19
Sav m/434335,002832642,31%805,34
Object 26391706,507092638,46%1340,43
Buryan 91118,087572560,00%751,63
IS-M8433,384542433,33%183,46
Husarz 81179,637512458,33%1092,72
D23119,351932365,22%413,00
TS-54 81233,307192339,13%1058,59
ST vz. 394186,273412263,64%554,06
Progetto M40 mod. 65101689,098512263,64%1327,71
M36 Jackson6863,646532263,64%1538,59
Churchill VII6502,625342157,14%834,20
BZ-75101187,438332166,67%773,49
Pawlack Tank6746,056582157,14%1223,74
UDES 15/16101505,657672060,00%1028,92
Pz.Kpfw. II Luchs4124,452702055,00%318,38
Covenanter5254,153902050,00%730,52
FV225 Collector 91649,638121942,11%1092,66
O-I6737,787181872,22%1292,81
Chi-To SP71289,897961855,56%1453,07
Achilles6639,355721770,59%1224,83
Type 95 Ha-Go282,381341650,00%190,91
T110E4101437,446441643,75%828,04
AMX M4 mle. 54102022,508631650,00%1410,69
Object 430U101851,137641656,25%1323,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2107,402131560,00%526,96
Kranvagn101829,408691566,67%1437,53
Type 6891476,877531546,67%1007,48
LTP 3165,132431546,67%622,60
T 55A 91207,737051573,33%1168,92
Chi-Ni2107,431871464,29%481,44
P.43 ter7728,866441450,00%981,24
Rinoceronte101432,865871435,71%740,84
Leichttraktor172,431921471,43%354,41
M5A1 Stuart4153,143441435,71%249,00
Super Conqueror101422,577201442,86%818,32
XM69 Hacker111611,647311442,86%811,85
Škoda T 177699,696141323,08%1294,21
WZ-120G FT 91275,386181330,77%602,14
Type 1 Chi-He4263,833631250,00%658,58
WZ-111 model 5A101189,427601258,33%788,56
Object 277102094,187721145,45%1394,49
T28 Concept 71123,186581163,64%1995,42
Strv m/425282,502861040,00%509,78
T110E3101196,807381070,00%742,92
M48A5 Patton10679,106121050,00%353,86
AMX 13 10510578,404491020,00%291,71
Pz.Kpfw. VII101604,706081040,00%958,08
Char Futur 4 91115,107471070,00%937,24
Pz.Kpfw. 38 (t)3243,11260933,33%687,27
GSOR the TANK 91309,11621933,33%967,74
Ambassador 91506,44598922,22%841,30
CS-6310808,75576837,50%314,98
T1E6 264,63131837,50%32,95
TVP T 50/5110950,57617742,86%470,76
T110E5101010,57547728,57%404,44
M4A3E8 Sherman6421,67398633,33%496,58
Type 5 Heavy102126,601012580,00%1738,67
Maus101333,20577520,00%704,47
K-9110710,20774560,00%505,11
Cobra 91239,00703560,00%1025,31
Leox 91321,20799560,00%1136,25
Renault Otsu160,00154475,00%267,43
WZ-132-110397,00830475,00%371,91
Ho-Ri 3101920,25722450,00%1059,37
AMX 50 Foch B10277,25451425,00%1,94
Rheinmetall Panzerwagen10456,508094100,00%434,59
Ares 7581027,50801475,00%1091,33
MS-116,33132366,67%221,70
M4A3(76)W Sherman 6697,33557333,33%1093,17
SMV CC-64 Vipera 8799,67626366,67%748,48
StuG IV 5481,67510366,67%1384,46
113 Beijing Opera 101156,3336730,00%516,52
LT vz. 383117,00228250,00%298,88
Type 97 Te-Ke 223,50134250,00%99,55
SDP 58 Kilana81316,00616250,00%1270,01
M40/M438729,00520250,00%655,54
T57 Heavy100,009502100,00%261,00
Windhund 81187,008442100,00%1427,64
Type 63 859,50510250,00%136,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2202,50332250,00%781,84
Vickers Medium Mk. I10,001810,00%0,00
Renault FT167,002061100,00%380,14
T2 Medium Tank2360,003891100,00%2874,57
M-V-Y100,0014610,00%0,00
T-50-2 60,001701100,00%261,00
T-45 20,00971100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,001510,00%0,00
T7 Combat Car 255,003910,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 19.10.2026
Lähti: 27.10.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.6.2026
Lähti: 18.10.2026