RajmiRex

clanlogo
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.11.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5543949278
Ø Taso7,187,008,809,31
Voitot240043,30%444,44%2448,98%14652,52%
Häviöitä307555,48%555,56%2551,02%13147,12%
Tasapelejä681,23%00,00%00,00%10,36%
Taisteluja selvitty86915,68%222,22%1122,45%7627,34%
Vaunuja tuhottu27210,4940,44320,651780,64
Tuhoamissuhde0,580,570,840,88
Vaunuja havaittu50830,9250,56440,902350,85
Vahinkoa aiheutettu724,271.081,001.459,631.527,49
Valtauspisteitä48320,87434,78430,882911,05
Puolustuspisteitä5360,1000,0000,00430,15
Kokemus428,96606,00742,31789,39
WN7624,72747,97917,10945,13
WN8687,161272,051251,311196,46
Yhteensä
Taisteluja5543
Ø Taso7,18
Voitot240043,30%
Häviöitä307555,48%
Tasapelejä681,23%
Taisteluja selvitty86915,68%
Vaunuja tuhottu27210,49
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu50830,92
Vahinkoa aiheutettu724,27
Valtauspisteitä48320,87
Puolustuspisteitä5360,10
Kokemus428,96
WN7624,72
WN8687,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja9
Ø Taso7,00
Voitot444,44%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu40,44
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu50,56
Vahinkoa aiheutettu1.081,00
Valtauspisteitä434,78
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus606,00
WN7747,97
WN81272,05
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja49
Ø Taso8,80
Voitot2448,98%
Häviöitä2551,02%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1122,45%
Vaunuja tuhottu320,65
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu440,90
Vahinkoa aiheutettu1.459,63
Valtauspisteitä430,88
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus742,31
WN7917,10
WN81251,31
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja278
Ø Taso9,31
Voitot14652,52%
Häviöitä13147,12%
Tasapelejä10,36%
Taisteluja selvitty7627,34%
Vaunuja tuhottu1780,64
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu2350,85
Vahinkoa aiheutettu1.527,49
Valtauspisteitä2911,05
Puolustuspisteitä430,15
Kokemus789,39
WN7945,13
WN81196,46
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu812,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus115,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu812,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus115,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot342,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä457,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu30,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu673,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus344,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot342,86%
Häviöitä457,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu40,57
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu30,43
Vahinkoa aiheutettu673,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus344,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28000
Voitot1242,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1657,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1139,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu120,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu898,320,000,000,00
Valtauspisteitä291,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä491,7500,0000,0000,00
Kokemus440,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja28
Voitot1242,86%
Häviöitä1657,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1139,29%
Vaunuja tuhottu100,36
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu120,43
Vahinkoa aiheutettu898,32
Valtauspisteitä291,04
Puolustuspisteitä491,75
Kokemus440,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja64000
Voitot2539,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3351,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä69,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2234,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu360,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu430,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.270,250,000,000,00
Valtauspisteitä600,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä681,0600,0000,0000,00
Kokemus460,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja64
Voitot2539,06%
Häviöitä3351,56%
Tasapelejä69,38%
Taisteluja selvitty2234,38%
Vaunuja tuhottu360,56
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu430,67
Vahinkoa aiheutettu1.270,25
Valtauspisteitä600,94
Puolustuspisteitä681,06
Kokemus460,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu20,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu953,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus364,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu10,20
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu20,40
Vahinkoa aiheutettu953,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus364,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (164)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 8640,4842534940,11%482,39
Rheinmetall Skorpion G 8636,9235526736,70%376,59
Progetto M35 mod. 46 8966,0647023240,52%914,25
Leopard 1101405,3262321945,21%918,97
VK 30.01 (P)6184,4619420338,42%19,74
T-34-85M 6426,6233819744,16%488,77
ELC EVEN 90 8389,6138819043,68%548,70
KV-2 (R) 6668,6242617842,70%914,26
Object 252U Defender 8931,7451617648,30%841,53
Strv S1 81055,6242715142,38%924,88
Tiger I7664,2641914548,28%711,02
VK 100.01 (P)8753,7248212641,27%654,01
Jagdpanzer E 100101541,9058112543,20%943,01
VK 75.01 (K) 81160,0250712040,00%1199,37
Tiger II8372,4334611435,96%114,22
E 759750,2746610236,27%388,13
Maus101383,396789251,09%940,53
E 100101449,124548332,53%888,15
VK 30.01 (H)5183,901928137,04%143,33
Panther mit 8,8 cm L/71 8534,164528138,27%414,58
Caernarvon Action X 8938,845107737,66%928,03
T34 8914,594806844,12%854,78
Tiger (P)7559,873906844,12%490,21
Rhm.-Borsig Waffenträger8889,365135937,29%588,79
Versuchspanzer 5791448,598725862,07%1233,35
Progetto CC55 mod. 548974,806355536,36%806,70
Pz.Kpfw. 5581395,338115448,15%1177,43
SU-130PM 81167,965845343,40%988,35
Object 703 Version II 81205,506785242,31%1090,19
VK 20.01 (D)4115,171624835,42%80,66
Achilles6479,253704443,18%655,19
E 75 TS 8917,266044344,19%849,48
IS-7101496,336984240,48%984,79
Kampfpanzer 67101558,957464148,78%983,74
M2 Medium Tank368,051344060,00%179,07
Durchbruchswagen 2493,182073956,41%156,89
Panhard AMD 178B6194,792473850,00%349,92
M4 Improved 5208,602713540,00%257,01
Turán III prototípus 5236,403163560,00%492,01
T2 Medium Tank263,651073438,24%64,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3127,821733354,55%299,08
Sturer Emil7621,274233342,42%635,94
Progetto C50 mod. 6691276,447743253,13%1074,00
Pz.Kpfw. VII101042,386333246,88%560,39
Grille 15101544,455693138,71%804,71
Taschenratte111536,198773145,16%763,29
60TP Lewandowskiego101489,216632948,28%981,26
P.435275,712822835,71%446,58
Marder 38T4206,822182850,00%371,32
Vz. 71 Tesák10745,707852759,26%808,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3125,112162744,44%417,84
Grille5433,233202642,31%672,69
Pz.Kpfw. II Luchs474,962222556,00%154,43
Challenger7710,205262548,00%752,51
TKS z n.k.m. 20 mm 282,131482445,83%242,67
O-I Experimental5237,082532441,67%190,47
FV215b (183) 101143,135892445,83%659,58
AMX ELC bis596,572022339,13%44,27
MKA 2224,572722343,48%764,94
Carro d'assalto P.887737,326462250,00%913,16
Pz.Sfl. IVb4145,551572254,55%342,49
Churchill I5163,952342045,00%110,08
Type 91 Heavy371,261091947,37%84,70
Mäuschen91053,004311931,58%619,04
Somua SM 81096,844461936,84%856,32
P.43 bis6672,064471827,78%990,81
Leichttraktor155,111591861,11%180,45
Ikv 65 Alt II6545,944151844,44%728,83
M10 RBFM 5306,563161872,22%614,53
Vickers Medium Mk. III3127,821591752,94%344,97
Marder II3122,381441650,00%199,63
VK 30.02 (M)6359,443761656,25%543,20
ISU-152K 81048,945871650,00%998,25
Pz.Kpfw. II273,871611533,33%52,11
Super Conqueror101245,276491540,00%673,61
StuG III Ausf. B4107,471331526,67%0,00
FV225 Collector 92074,539341546,67%1836,53
KV-220-2 5257,403821553,33%313,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4200,933121464,29%505,92
T-463142,711771450,00%470,39
Pz.Kpfw. II Ausf. G3109,141661435,71%161,57
Pz.Kpfw. 35 (t)259,311121330,77%39,79
Sav m/43458,851121323,08%0,22
Ikv 90 Typ B71054,386431361,54%1449,05
14TP4175,331671225,00%375,59
Type 586841,756441258,33%1598,28
VK 16.02 Leopard566,752041241,67%34,41
Pz.Kpfw. Neu111917,509041250,00%1092,93
25TP KSUST II539,362071145,45%60,49
Pvlvv fm/42274,091361172,73%292,67
Panzerjäger I287,181021145,45%110,47
G.Pz. Mk. VI (e)239,73981163,64%245,06
Hummel6529,104601050,00%597,63
T-28444,701211060,00%186,52
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,801641070,00%403,28
Type 95 Heavy4146,301561050,00%295,99
Wespe394,001361040,00%97,72
Type 5781189,606431020,00%1196,24
VK 168.01 Mauerbrecher 8677,403871040,00%505,26
BT-7 artillery 3351,904191060,00%1505,31
ARL 446690,89538944,44%984,15
Type 4 Ju-To71031,67739955,56%1195,84
Pz.Kpfw. I286,67119933,33%117,92
Patton the Tank 91192,25700850,00%946,26
P26/404337,43407771,43%978,66
AMX 40481,43129728,57%19,87
M3 Lee469,86121728,57%2,73
Type 89 I-Go/Chi-Ro2105,57149742,86%213,33
Object 268 Version V 102110,86948771,43%1743,13
AMX 38384,33113616,67%10,77
AMX M4 mle. 4571134,00776650,00%1583,85
Spähpanzer SP I C7246,83211633,33%150,24
T1 Cunningham154,00114540,00%58,14
10TP344,20133580,00%262,43
Ikv 723111,60127540,00%77,48
BZ-5871020,60648540,00%1154,36
KV-15292,60413560,00%490,62
GSOR the TANK 91603,60928560,00%1584,62
Pz.Kpfw. T 15 3111,00287560,00%389,59
Bretagne Panther 6284,00270540,00%219,08
Fantôme 91703,801011580,00%1798,16
Matilda4122,50206475,00%313,74
T56 GMC3138,25150450,00%299,04
AM 39 Gendron-Somua 2556,00647450,00%2119,85
Super Hellcat 7586,75453450,00%712,53
Vickers Medium Mk. I1140,3312730,00%607,11
Renault FT134,0076333,33%0,00
T-262110,00140366,67%519,94
Pz.Kpfw. III/IV5282,00239333,33%450,92
Cruiser Mk. II260,67163366,67%246,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.40,00105333,33%0,00
Pz.Sfl. IVc5298,67260333,33%418,64
T-116 3126,3311630,00%266,07
CS-52 LIS 8102,00283333,33%0,00
Excelsior 5292,67279333,33%302,89
M4A1 Revalorisé 8267,00278333,33%13,31
4TP195,00125250,00%289,11
7TP223,503820,00%0,00
Covenanter5106,00179250,00%159,66
Object 25791300,0060320,00%969,41
Black Prince II 7681,0044120,00%622,81
Sexton I 3287,00363250,00%850,56
Sherman VC Firefly 6154,00181250,00%121,19
Projet Louis 9180,5023520,00%0,00
Strv fm/21190,001651100,00%485,79
Renault Otsu1240,0055110,00%1043,74
M2 Light287,007510,00%91,84
MS-1190,001931100,00%523,50
Vz. 64 Blesk80,0012210,00%0,00
Cruiser Mk. I10,003610,00%0,00
Cruiser Mk. III30,00610,00%0,00
M8A14243,001971100,00%609,19
FCM 362174,0015110,00%523,06
Pawlack Tank6282,0016510,00%138,65
Gabler’s Destroyer 574,0012810,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6253,0018510,00%316,59
Windhund 8362,006201100,00%321,58
Convert. Medium Tank T3 3150,0016410,00%186,74
M-IV-Y 80,006271100,00%261,00
AMR 35 2295,0017210,00%1069,81
SMV CC-64 Vipera 80,009310,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 60,004161100,00%261,00
TS-5 81526,006681100,00%1380,98
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5348,002931100,00%813,98

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.11.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.11.2018
Lähti: 24.12.2024