| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 955,86 | 665 | 683 | 45,39% | 927,48 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1100,77 | 704 | 467 | 49,46% | 1082,30 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1580,03 | 835 | 463 | 51,40% | 1593,61 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1485,96 | 735 | 430 | 45,58% | 1200,42 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 551,19 | 707 | 395 | 48,35% | 977,97 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1098,51 | 741 | 334 | 47,90% | 1299,13 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1347,45 | 767 | 324 | 55,86% | 1397,34 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 746,88 | 594 | 317 | 46,06% | 639,05 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1316,39 | 751 | 303 | 46,86% | 1113,27 | |||||
| Object 752 | 9 | 1944,65 | 948 | 293 | 55,97% | 1705,44 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1575,44 | 792 | 282 | 47,52% | 1308,66 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1782,47 | 809 | 279 | 51,25% | 1487,46 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1815,92 | 836 | 277 | 54,15% | 1571,85 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 754,73 | 721 | 269 | 50,56% | 1050,01 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1654,20 | 816 | 236 | 48,73% | 1473,72 | |||||
| T-44 | 8 | 894,08 | 625 | 233 | 40,77% | 1016,79 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1610,71 | 794 | 225 | 48,89% | 1406,55 | |||||
| Char Murat | 9 | 1597,17 | 735 | 217 | 43,78% | 1332,51 | |||||
| T-50-2 | 6 | 317,73 | 479 | 216 | 45,37% | 646,26 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1316,03 | 770 | 210 | 50,95% | 1009,60 | |||||
| Maus | 10 | 1524,44 | 725 | 207 | 44,44% | 984,26 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 400,19 | 553 | 199 | 51,26% | 543,44 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 335,51 | 323 | 198 | 43,94% | 361,42 | |||||
| TS-6 | 9 | 1722,00 | 832 | 194 | 50,00% | 1528,04 | |||||
| Object 430U | 10 | 1497,68 | 721 | 190 | 47,37% | 1069,47 | |||||
| Object 430 | 9 | 1080,14 | 697 | 183 | 49,18% | 826,43 | |||||
| Object 590 | 9 | 1736,84 | 912 | 182 | 56,04% | 1880,23 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1831,33 | 787 | 177 | 48,02% | 1352,28 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1560,29 | 748 | 175 | 49,71% | 1463,81 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1318,38 | 743 | 174 | 50,00% | 1097,07 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1194,42 | 769 | 173 | 57,23% | 1311,51 | |||||
| TS-54 | 8 | 1125,97 | 751 | 170 | 42,35% | 1079,13 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1689,98 | 896 | 164 | 46,95% | 1503,99 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 398,33 | 424 | 161 | 43,48% | 286,51 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 475,09 | 604 | 161 | 49,07% | 699,40 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 567,38 | 663 | 157 | 49,68% | 685,74 | |||||
| Type 71 | 10 | 2183,48 | 912 | 156 | 55,13% | 1635,84 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1596,03 | 669 | 156 | 43,59% | 1080,31 | |||||
| IMT | 8 | 1203,23 | 718 | 156 | 48,72% | 1239,84 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 264,52 | 316 | 150 | 46,67% | 510,14 | |||||
| HWK 30 | 8 | 750,59 | 681 | 146 | 47,95% | 1232,19 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 927,80 | 657 | 143 | 46,15% | 848,28 | |||||
| IS-3 | 8 | 1089,08 | 718 | 143 | 47,55% | 1081,50 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1550,15 | 798 | 143 | 48,95% | 1278,91 | |||||
| 122 TM | 8 | 1439,47 | 815 | 143 | 53,15% | 1698,92 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1025,17 | 604 | 138 | 43,48% | 710,94 | |||||
| E 50 | 9 | 1034,09 | 647 | 132 | 45,45% | 765,42 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 412,93 | 512 | 130 | 48,46% | 720,27 | |||||
| Type 57 | 8 | 1202,16 | 797 | 129 | 54,26% | 1328,14 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2015,08 | 798 | 129 | 49,61% | 1542,97 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 835,91 | 630 | 127 | 48,03% | 732,25 | |||||
| Mäuschen | 9 | 988,54 | 664 | 121 | 43,80% | 660,42 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1553,46 | 802 | 118 | 47,46% | 1068,01 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1591,23 | 918 | 115 | 60,00% | 1741,30 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1270,52 | 679 | 114 | 41,23% | 1141,37 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 608,66 | 488 | 113 | 39,82% | 649,38 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 911,88 | 724 | 112 | 61,61% | 1354,48 | |||||
| T29 | 7 | 621,77 | 585 | 111 | 51,35% | 597,72 | |||||
| LT-432 | 8 | 787,17 | 770 | 107 | 54,21% | 1420,94 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2091,33 | 904 | 107 | 53,27% | 1969,36 | |||||
| SU-101 | 8 | 1003,44 | 653 | 105 | 53,33% | 1031,37 | |||||
| Projet Louis | 9 | 869,96 | 709 | 105 | 44,76% | 1016,45 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1733,47 | 834 | 103 | 60,19% | 1445,40 | |||||
| Type 68 | 9 | 1836,21 | 908 | 98 | 52,04% | 1689,68 | |||||
| M6 | 6 | 728,31 | 557 | 96 | 44,79% | 965,56 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1193,26 | 676 | 96 | 51,04% | 1278,63 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1103,80 | 673 | 96 | 50,00% | 1022,25 | |||||
| XM57 | 8 | 1652,66 | 924 | 95 | 58,95% | 1660,28 | |||||
| Tiger II | 8 | 923,66 | 663 | 93 | 46,24% | 853,07 | |||||
| T-54 | 9 | 1807,10 | 840 | 93 | 46,24% | 1825,86 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 525,28 | 525 | 93 | 41,94% | 398,99 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 599,67 | 629 | 91 | 45,05% | 1191,46 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1058,93 | 608 | 91 | 34,07% | 639,91 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 760,43 | 570 | 88 | 46,59% | 893,83 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2061,17 | 872 | 86 | 56,98% | 1542,10 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 543,90 | 567 | 86 | 39,53% | 459,23 | |||||
| T32 | 8 | 1192,78 | 746 | 83 | 42,17% | 1301,13 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 389,05 | 409 | 80 | 57,50% | 841,41 | |||||
| IS | 7 | 780,53 | 636 | 78 | 48,72% | 964,04 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 275,82 | 328 | 77 | 42,86% | 733,20 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 614,11 | 482 | 75 | 45,33% | 922,12 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 314,85 | 471 | 75 | 44,00% | 693,69 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 440,54 | 357 | 74 | 36,49% | 485,59 | |||||
| P.43 ter | 7 | 588,90 | 506 | 73 | 41,10% | 724,22 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1105,89 | 686 | 72 | 44,44% | 1223,61 | |||||
| T-34-85 | 6 | 439,01 | 424 | 71 | 38,03% | 555,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 211,00 | 225 | 69 | 43,48% | 243,48 | |||||
| T-43 | 7 | 511,97 | 571 | 69 | 56,52% | 759,49 | |||||
| Cobra | 9 | 1241,64 | 659 | 69 | 39,13% | 850,36 | |||||
| Tiger I | 7 | 1050,50 | 805 | 68 | 58,82% | 1462,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 146,28 | 192 | 68 | 41,18% | 629,59 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 290,72 | 456 | 68 | 48,53% | 607,95 | |||||
| Predatore | 9 | 1822,50 | 914 | 66 | 69,70% | 1545,23 | |||||
| T-34-85M | 6 | 969,47 | 746 | 66 | 50,00% | 1624,62 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2172,91 | 798 | 65 | 49,23% | 1734,86 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 860,08 | 706 | 64 | 51,56% | 1646,25 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 199,78 | 215 | 64 | 43,75% | 300,40 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 479,84 | 513 | 64 | 51,56% | 1307,95 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 244,02 | 320 | 62 | 43,55% | 426,18 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 584,42 | 603 | 62 | 48,39% | 790,37 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 765,87 | 540 | 62 | 40,32% | 797,44 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1982,43 | 946 | 61 | 59,02% | 1757,66 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1144,71 | 808 | 59 | 61,02% | 1284,52 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1380,21 | 762 | 58 | 43,10% | 1982,96 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 61,86 | 231 | 58 | 44,83% | 44,22 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1645,59 | 944 | 58 | 56,90% | 1724,43 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1796,02 | 820 | 57 | 49,12% | 1126,91 | |||||
| Chrysler K | 8 | 1059,70 | 740 | 57 | 50,88% | 1113,50 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1791,93 | 841 | 56 | 48,21% | 1436,00 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 769,44 | 570 | 54 | 53,70% | 1186,19 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 372,73 | 311 | 52 | 38,46% | 481,69 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 353,08 | 471 | 52 | 44,23% | 916,85 | |||||
| P.43 bis | 6 | 703,80 | 647 | 51 | 58,82% | 1411,51 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1006,02 | 670 | 50 | 52,00% | 771,52 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1146,42 | 840 | 48 | 66,67% | 1358,92 | |||||
| T78 | 6 | 949,56 | 690 | 48 | 50,00% | 1497,04 | |||||
| SU-100 | 6 | 587,32 | 454 | 47 | 51,06% | 846,35 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 107,69 | 136 | 45 | 46,67% | 192,86 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 217,61 | 196 | 44 | 40,91% | 417,91 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 841,09 | 691 | 44 | 52,27% | 1322,77 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 812,48 | 727 | 44 | 50,00% | 1881,49 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 416,28 | 432 | 43 | 39,53% | 523,64 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 773,24 | 750 | 41 | 70,73% | 1116,68 | |||||
| KV-1S | 6 | 754,61 | 618 | 41 | 48,78% | 1280,98 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1199,55 | 862 | 40 | 60,00% | 1417,75 | |||||
| T-34 | 5 | 199,84 | 290 | 38 | 39,47% | 266,88 | |||||
| Panther II | 8 | 513,21 | 480 | 38 | 44,74% | 417,60 | |||||
| AAT60 | 8 | 1519,34 | 859 | 38 | 60,53% | 1670,46 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1034,08 | 684 | 37 | 45,95% | 1255,71 | |||||
| M44 | 6 | 363,86 | 420 | 37 | 43,24% | 361,36 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 780,94 | 624 | 34 | 44,12% | 1151,55 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 781,03 | 616 | 32 | 53,13% | 1047,12 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 984,38 | 620 | 32 | 40,63% | 903,86 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1312,47 | 827 | 32 | 59,38% | 1765,02 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1749,66 | 832 | 32 | 56,25% | 1269,26 | |||||
| M41 | 5 | 290,84 | 325 | 31 | 45,16% | 272,83 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1296,35 | 839 | 31 | 58,06% | 1204,56 | |||||
| Object 252U | 8 | 1317,00 | 763 | 31 | 51,61% | 1331,32 | |||||
| Panther | 7 | 527,67 | 567 | 30 | 53,33% | 732,69 | |||||
| Wespe | 3 | 282,73 | 232 | 30 | 50,00% | 984,80 | |||||
| M12 | 7 | 719,63 | 583 | 30 | 50,00% | 756,86 | |||||
| Leox | 9 | 1591,53 | 799 | 30 | 56,67% | 1304,28 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1784,41 | 708 | 29 | 55,17% | 1184,59 | |||||
| Marder II | 3 | 197,14 | 266 | 29 | 55,17% | 547,54 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 1463,14 | 639 | 29 | 44,83% | 884,66 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1627,25 | 955 | 28 | 60,71% | 2433,91 | |||||
| Excalibur | 6 | 935,57 | 723 | 28 | 67,86% | 1586,02 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1724,57 | 834 | 28 | 57,14% | 1351,81 | |||||
| Comet | 7 | 1198,22 | 920 | 27 | 59,26% | 2329,73 | |||||
| KV-1SA | 5 | 532,26 | 660 | 27 | 62,96% | 1295,38 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 610,11 | 631 | 27 | 48,15% | 1544,62 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 705,93 | 739 | 27 | 48,15% | 1376,97 | |||||
| T20 | 7 | 1346,19 | 857 | 26 | 50,00% | 2128,26 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 224,23 | 164 | 26 | 42,31% | 542,66 | |||||
| Cromwell | 6 | 807,24 | 781 | 25 | 76,00% | 1849,92 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 695,04 | 607 | 25 | 52,00% | 1170,36 | |||||
| KV-1 | 5 | 818,72 | 616 | 25 | 48,00% | 1781,87 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2275,72 | 903 | 25 | 60,00% | 1599,15 | |||||
| T-28 | 4 | 264,75 | 291 | 24 | 45,83% | 640,42 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 56,33 | 105 | 24 | 29,17% | 11,34 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 754,21 | 470 | 24 | 29,17% | 482,70 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 66,52 | 157 | 23 | 34,78% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 94,32 | 169 | 22 | 59,09% | 494,17 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 714,86 | 593 | 22 | 45,45% | 783,07 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 124,10 | 179 | 21 | 38,10% | 62,00 | |||||
| 60G FT | 5 | 456,00 | 412 | 21 | 57,14% | 955,59 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1263,00 | 981 | 21 | 52,38% | 1830,82 | |||||
| P.43 | 5 | 290,85 | 379 | 20 | 60,00% | 682,60 | |||||
| Grille | 5 | 224,40 | 258 | 20 | 45,00% | 250,64 | |||||
| ARL V39 | 6 | 954,70 | 616 | 20 | 45,00% | 1977,55 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1195,58 | 736 | 19 | 63,16% | 1269,00 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2351,79 | 850 | 19 | 42,11% | 1113,94 | |||||
| BT-5 | 3 | 208,06 | 284 | 18 | 61,11% | 481,79 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1655,75 | 778 | 16 | 56,25% | 1438,46 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 111,38 | 171 | 16 | 56,25% | 289,82 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 651,63 | 749 | 16 | 56,25% | 669,45 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1396,94 | 825 | 16 | 62,50% | 1758,59 | |||||
| LTP | 3 | 146,19 | 269 | 16 | 43,75% | 461,46 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 982,60 | 729 | 15 | 46,67% | 1468,94 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 146,80 | 231 | 15 | 33,33% | 140,45 | |||||
| M103 | 9 | 2158,53 | 900 | 15 | 46,67% | 1856,01 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1928,40 | 878 | 15 | 53,33% | 1169,22 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 340,33 | 249 | 15 | 33,33% | 581,73 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1349,36 | 935 | 14 | 71,43% | 1360,79 | |||||
| Cromwell B | 6 | 872,21 | 733 | 14 | 57,14% | 1735,88 | |||||
| M15/42 | 3 | 453,38 | 356 | 13 | 38,46% | 1178,65 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 749,92 | 700 | 13 | 46,15% | 1497,01 | |||||
| H3 | 9 | 2362,00 | 934 | 13 | 53,85% | 2033,16 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1696,67 | 778 | 12 | 50,00% | 1546,15 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 93,00 | 163 | 11 | 36,36% | 238,76 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 405,27 | 315 | 11 | 36,36% | 697,04 | |||||
| M40/M43 | 8 | 673,27 | 503 | 11 | 36,36% | 436,28 | |||||
| T3 HMC | 2 | 67,80 | 116 | 10 | 50,00% | 113,24 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1613,60 | 638 | 10 | 30,00% | 729,18 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 1100,10 | 892 | 10 | 60,00% | 2475,51 | |||||
| Dicker Max | 6 | 546,30 | 594 | 10 | 80,00% | 957,86 | |||||
| T26E5 | 8 | 1283,80 | 867 | 10 | 60,00% | 1437,89 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 866,90 | 619 | 10 | 30,00% | 697,91 | |||||
| T14 | 5 | 328,56 | 491 | 9 | 33,33% | 374,83 | |||||
| P26/40 | 4 | 488,22 | 313 | 9 | 22,22% | 1042,94 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 90,33 | 183 | 9 | 77,78% | 359,03 | |||||
| AMR 35 | 2 | 414,13 | 593 | 8 | 75,00% | 2148,42 | |||||
| TBT | 9 | 1744,38 | 732 | 8 | 50,00% | 1218,36 | |||||
| MS-1 | 1 | 85,29 | 123 | 7 | 57,14% | 352,14 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 763,71 | 736 | 7 | 85,71% | 1098,80 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 95,17 | 133 | 6 | 50,00% | 240,37 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 111,83 | 194 | 6 | 33,33% | 362,88 | |||||
| Lansen C | 8 | 1188,50 | 725 | 6 | 50,00% | 1522,71 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 255,00 | 257 | 5 | 40,00% | 884,81 | |||||
| T-26 | 2 | 30,40 | 98 | 5 | 60,00% | 168,56 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2651,80 | 977 | 5 | 40,00% | 1717,39 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 63,00 | 178 | 5 | 40,00% | 55,17 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 118,25 | 140 | 4 | 25,00% | 405,32 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 381,50 | 456 | 4 | 50,00% | 329,44 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 74,50 | 74 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 1416,50 | 958 | 4 | 75,00% | 3557,55 | |||||
| T1E6 | 2 | 53,75 | 96 | 4 | 25,00% | 4,30 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1336,25 | 1127 | 4 | 100,00% | 2387,54 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 85,00 | 115 | 3 | 33,33% | 165,31 | |||||
| Object 140 | 10 | 1647,67 | 647 | 3 | 33,33% | 1122,83 | |||||
| Brennos | 8 | 1461,00 | 933 | 3 | 66,67% | 1837,43 | |||||
| M14/41 | 2 | 183,00 | 228 | 2 | 50,00% | 485,53 | |||||
| BT-7 | 4 | 146,50 | 415 | 2 | 100,00% | 525,48 | |||||
| Churchill VII | 6 | 2600,00 | 1761 | 2 | 50,00% | 9108,25 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 63,50 | 186 | 2 | 0,00% | 3,10 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 671,50 | 301 | 2 | 0,00% | 828,03 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 229,50 | 252 | 2 | 50,00% | 848,52 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 414,50 | 755 | 2 | 100,00% | 282,36 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 46,50 | 228 | 2 | 0,00% | 3,10 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 174,00 | 322 | 2 | 50,00% | 350,49 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 113,00 | 191 | 1 | 100,00% | 614,27 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 340,00 | 443 | 1 | 100,00% | 2138,33 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 0,00 | 174 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 1260,00 | 434 | 1 | 0,00% | 1091,23 | |||||
| Type 63 | 8 | 0,00 | 180 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-115 | 5 | 974,00 | 521 | 1 | 0,00% | 1528,07 |
Raethor
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 18714 | 38 | 347 | 793 | ||||
| Ø Taso | 7,89 | 9,26 | 8,69 | 8,68 | ||||
| Voitot | 9152 | 48,90% | 23 | 60,53% | 193 | 55,62% | 431 | 54,35% |
| Häviöitä | 9285 | 49,62% | 14 | 36,84% | 146 | 42,07% | 341 | 43,00% |
| Tasapelejä | 277 | 1,48% | 1 | 2,63% | 8 | 2,31% | 21 | 2,65% |
| Taisteluja selvitty | 3625 | 19,37% | 10 | 26,32% | 69 | 19,88% | 189 | 23,83% |
| Vaunuja tuhottu | 12197 | 0,65 | 38 | 1,00 | 277 | 0,80 | 662 | 0,83 |
| Tuhoamissuhde | 0,81 | 1,36 | 1,00 | 1,10 | ||||
| Vaunuja havaittu | 23142 | 1,24 | 50 | 1,32 | 450 | 1,30 | 911 | 1,15 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.107,39 | 2.225,08 | 1.701,08 | 1.685,22 | ||||
| Valtauspisteitä | 7877 | 0,42 | 7 | 0,18 | 83 | 0,24 | 194 | 0,24 |
| Puolustuspisteitä | 3107 | 0,17 | 0 | 0,00 | 4 | 0,01 | 59 | 0,07 |
| Kokemus | 681,46 | 1.014,37 | 853,36 | 830,30 | ||||
| WN7 | 939,15 | 1459,58 | 1225,48 | 1210,24 | ||||
| WN8 | 1163,75 | 2181,86 | 1680,05 | 1682,20 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 18714 | |
| Ø Taso | 7,89 | |
| Voitot | 9152 | 48,90% |
| Häviöitä | 9285 | 49,62% |
| Tasapelejä | 277 | 1,48% |
| Taisteluja selvitty | 3625 | 19,37% |
| Vaunuja tuhottu | 12197 | 0,65 |
| Tuhoamissuhde | 0,81 | |
| Vaunuja havaittu | 23142 | 1,24 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.107,39 | |
| Valtauspisteitä | 7877 | 0,42 |
| Puolustuspisteitä | 3107 | 0,17 |
| Kokemus | 681,46 | |
| WN7 | 939,15 | |
| WN8 | 1163,75 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 38 | |
| Ø Taso | 9,26 | |
| Voitot | 23 | 60,53% |
| Häviöitä | 14 | 36,84% |
| Tasapelejä | 1 | 2,63% |
| Taisteluja selvitty | 10 | 26,32% |
| Vaunuja tuhottu | 38 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,36 | |
| Vaunuja havaittu | 50 | 1,32 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.225,08 | |
| Valtauspisteitä | 7 | 0,18 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 1.014,37 | |
| WN7 | 1459,58 | |
| WN8 | 2181,86 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 347 | |
| Ø Taso | 8,69 | |
| Voitot | 193 | 55,62% |
| Häviöitä | 146 | 42,07% |
| Tasapelejä | 8 | 2,31% |
| Taisteluja selvitty | 69 | 19,88% |
| Vaunuja tuhottu | 277 | 0,80 |
| Tuhoamissuhde | 1,00 | |
| Vaunuja havaittu | 450 | 1,30 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.701,08 | |
| Valtauspisteitä | 83 | 0,24 |
| Puolustuspisteitä | 4 | 0,01 |
| Kokemus | 853,36 | |
| WN7 | 1225,48 | |
| WN8 | 1680,05 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 793 | |
| Ø Taso | 8,68 | |
| Voitot | 431 | 54,35% |
| Häviöitä | 341 | 43,00% |
| Tasapelejä | 21 | 2,65% |
| Taisteluja selvitty | 189 | 23,83% |
| Vaunuja tuhottu | 662 | 0,83 |
| Tuhoamissuhde | 1,10 | |
| Vaunuja havaittu | 911 | 1,15 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.685,22 | |
| Valtauspisteitä | 194 | 0,24 |
| Puolustuspisteitä | 59 | 0,07 |
| Kokemus | 830,30 | |
| WN7 | 1210,24 | |
| WN8 | 1682,20 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 27 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 7 | 25,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 20 | 74,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 6 | 22,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 14 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 32 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.340,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 93 | 3,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 6 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 482,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 27 | |
| Voitot | 7 | 25,93% |
| Häviöitä | 20 | 74,07% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 6 | 22,22% |
| Vaunuja tuhottu | 14 | 0,52 |
| Tuhoamissuhde | 0,67 | |
| Vaunuja havaittu | 32 | 1,19 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.340,41 | |
| Valtauspisteitä | 93 | 3,44 |
| Puolustuspisteitä | 6 | 0,22 |
| Kokemus | 482,22 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen