| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1558,65 | 659 | 426 | 51,64% | 1690,15 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1226,22 | 651 | 365 | 52,60% | 1572,65 | |||||
| KV-2 | 6 | 1050,98 | 663 | 296 | 59,46% | 2040,35 | |||||
| IS | 7 | 1339,80 | 722 | 237 | 51,48% | 2141,44 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1593,23 | 560 | 213 | 48,83% | 1615,66 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1809,89 | 618 | 167 | 48,50% | 1771,38 | |||||
| 59-16 | 6 | 683,64 | 673 | 163 | 58,28% | 2407,20 | |||||
| Charioteer | 8 | 1355,10 | 616 | 163 | 50,31% | 1537,69 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 561,48 | 548 | 153 | 41,83% | 952,04 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2464,67 | 733 | 151 | 51,66% | 1884,28 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1166,96 | 602 | 147 | 55,10% | 1279,49 | |||||
| IS-3 | 8 | 1133,84 | 607 | 140 | 43,57% | 1178,83 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1448,87 | 702 | 132 | 54,55% | 2255,49 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 724,70 | 603 | 127 | 40,94% | 1282,42 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1291,21 | 647 | 120 | 54,17% | 1536,05 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 788,47 | 618 | 120 | 40,83% | 1505,86 | |||||
| WZ-131 | 7 | 790,84 | 671 | 117 | 52,99% | 1905,68 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 851,23 | 573 | 111 | 52,25% | 1993,51 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 980,00 | 819 | 107 | 58,88% | 1679,43 | |||||
| SU-152 | 7 | 960,60 | 571 | 104 | 50,00% | 1331,35 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2134,57 | 899 | 89 | 55,06% | 2294,25 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1138,27 | 576 | 88 | 46,59% | 1277,55 | |||||
| Object 257 | 9 | 1589,41 | 786 | 88 | 60,23% | 1632,41 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1136,50 | 631 | 82 | 58,54% | 1715,35 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 723,59 | 727 | 82 | 56,10% | 2000,17 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 854,70 | 480 | 80 | 52,50% | 1142,81 | |||||
| T-10 | 9 | 1760,20 | 687 | 80 | 50,00% | 1864,10 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 865,76 | 773 | 80 | 58,75% | 1927,28 | |||||
| Challenger | 7 | 994,92 | 528 | 79 | 50,63% | 1327,56 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1769,35 | 708 | 78 | 53,85% | 2629,73 | |||||
| T-34-85 | 6 | 898,55 | 549 | 74 | 59,46% | 2000,91 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1015,01 | 741 | 70 | 50,00% | 1645,99 | |||||
| S-51 | 7 | 897,59 | 556 | 68 | 51,47% | 1113,00 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2100,77 | 592 | 64 | 43,75% | 1490,05 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 211,45 | 316 | 64 | 51,56% | 593,72 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2078,16 | 721 | 63 | 57,14% | 2256,58 | |||||
| Emil I | 8 | 1887,02 | 921 | 62 | 46,77% | 2499,87 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2501,73 | 773 | 62 | 59,68% | 2163,93 | |||||
| CS-63 | 10 | 1924,72 | 735 | 61 | 54,10% | 1522,66 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 465,70 | 587 | 61 | 47,54% | 1480,59 | |||||
| ARL V39 | 6 | 527,58 | 258 | 60 | 35,00% | 717,54 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 906,78 | 773 | 59 | 62,71% | 2438,30 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 2347,54 | 782 | 57 | 63,16% | 2386,13 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1515,58 | 823 | 57 | 66,67% | 2163,10 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 390,71 | 384 | 56 | 53,57% | 1034,19 | |||||
| WZ-132 | 8 | 499,30 | 512 | 56 | 50,00% | 764,01 | |||||
| Grille | 5 | 547,44 | 324 | 55 | 58,18% | 1206,71 | |||||
| Windhund | 8 | 1821,11 | 711 | 55 | 58,18% | 2288,75 | |||||
| IS-M | 8 | 1051,11 | 615 | 53 | 50,94% | 1135,34 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1776,31 | 1033 | 52 | 48,08% | 2886,24 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 842,42 | 464 | 52 | 51,92% | 1509,03 | |||||
| Leo | 7 | 1227,84 | 807 | 51 | 54,90% | 2203,52 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 925,92 | 590 | 50 | 52,00% | 1377,11 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 990,08 | 708 | 49 | 53,06% | 1360,35 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 908,73 | 638 | 49 | 53,06% | 1151,67 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1128,29 | 643 | 48 | 62,50% | 3023,43 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2031,19 | 771 | 48 | 60,42% | 1974,31 | |||||
| A-43 | 6 | 715,13 | 629 | 48 | 56,25% | 1516,99 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 441,56 | 393 | 48 | 58,33% | 1210,83 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 694,04 | 547 | 47 | 57,45% | 1024,65 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 372,36 | 321 | 47 | 48,94% | 847,75 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 914,62 | 464 | 47 | 59,57% | 2123,90 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1757,17 | 720 | 47 | 59,57% | 1465,24 | |||||
| SU-5 | 4 | 346,52 | 209 | 46 | 41,30% | 698,57 | |||||
| Panther | 7 | 1100,09 | 666 | 45 | 64,44% | 2139,43 | |||||
| Panther II | 8 | 1299,11 | 806 | 45 | 51,11% | 1717,57 | |||||
| A-20 | 5 | 360,80 | 369 | 44 | 50,00% | 1372,63 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2376,18 | 841 | 44 | 52,27% | 2223,51 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1198,42 | 818 | 43 | 53,49% | 1731,09 | |||||
| E 50 | 9 | 1648,86 | 694 | 43 | 53,49% | 1634,26 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 537,71 | 388 | 42 | 50,00% | 1248,62 | |||||
| M12 | 7 | 869,22 | 612 | 41 | 53,66% | 1108,49 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 850,61 | 618 | 38 | 63,16% | 1760,13 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1156,87 | 654 | 38 | 52,63% | 1864,04 | |||||
| Hummel | 6 | 616,84 | 513 | 37 | 62,16% | 924,52 | |||||
| BT-7 | 4 | 541,27 | 407 | 37 | 70,27% | 2454,91 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2623,27 | 886 | 37 | 64,86% | 1888,34 | |||||
| T-34 | 5 | 474,97 | 509 | 36 | 63,89% | 1575,63 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 296,83 | 267 | 36 | 44,44% | 686,32 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 830,89 | 655 | 36 | 61,11% | 2888,69 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 759,26 | 439 | 34 | 41,18% | 1769,37 | |||||
| Marder 38T | 4 | 473,03 | 271 | 34 | 50,00% | 1235,92 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 455,41 | 500 | 34 | 47,06% | 1965,04 | |||||
| Nashorn | 6 | 904,25 | 561 | 32 | 65,63% | 1700,38 | |||||
| M41 | 5 | 318,48 | 326 | 31 | 58,06% | 452,11 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 563,84 | 475 | 31 | 38,71% | 1420,58 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 287,90 | 385 | 31 | 48,39% | 1664,48 | |||||
| SU-85 | 5 | 433,73 | 351 | 30 | 43,33% | 808,66 | |||||
| AMX 40 | 4 | 175,87 | 251 | 30 | 56,67% | 648,66 | |||||
| T-43 | 7 | 1683,03 | 951 | 30 | 83,33% | 3460,30 | |||||
| SU-85B | 4 | 406,80 | 266 | 30 | 63,33% | 1084,22 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1328,33 | 826 | 30 | 60,00% | 1689,60 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 268,72 | 212 | 29 | 41,38% | 543,11 | |||||
| ISU-152 | 8 | 803,03 | 351 | 29 | 34,48% | 527,84 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 837,24 | 670 | 29 | 58,62% | 1708,88 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 248,00 | 217 | 28 | 53,57% | 710,90 | |||||
| SU-122A | 5 | 225,96 | 300 | 27 | 48,15% | 352,33 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 658,24 | 607 | 25 | 44,00% | 1184,36 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2603,60 | 833 | 25 | 64,00% | 2128,05 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 1071,75 | 640 | 24 | 66,67% | 1761,24 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 243,63 | 317 | 24 | 50,00% | 762,30 | |||||
| M37 | 4 | 269,00 | 191 | 23 | 47,83% | 757,49 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 937,78 | 584 | 23 | 65,22% | 1110,79 | |||||
| M3 Lee | 4 | 336,65 | 343 | 20 | 55,00% | 1344,73 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 222,35 | 249 | 20 | 55,00% | 280,12 | |||||
| SU-76M | 4 | 243,35 | 183 | 20 | 40,00% | 464,69 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 926,79 | 583 | 19 | 68,42% | 4351,87 | |||||
| KV-1 | 5 | 410,74 | 517 | 19 | 42,11% | 753,41 | |||||
| T20 | 7 | 298,83 | 481 | 18 | 44,44% | 207,28 | |||||
| ARL 44 | 6 | 764,00 | 573 | 18 | 61,11% | 1441,08 | |||||
| T29 | 7 | 1441,06 | 774 | 17 | 70,59% | 2052,28 | |||||
| KV-13 | 7 | 599,18 | 660 | 17 | 52,94% | 961,44 | |||||
| M44 | 6 | 776,12 | 753 | 17 | 82,35% | 1550,87 | |||||
| Stitch | 8 | 1714,18 | 785 | 17 | 64,71% | 2045,89 | |||||
| Emil II | 9 | 2243,88 | 892 | 16 | 81,25% | 2105,67 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 481,00 | 605 | 16 | 62,50% | 2788,52 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 898,36 | 559 | 14 | 57,14% | 2709,04 | |||||
| T-28 | 4 | 370,50 | 465 | 14 | 57,14% | 1402,06 | |||||
| M8A1 | 4 | 639,64 | 272 | 14 | 42,86% | 1678,10 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 531,93 | 489 | 14 | 50,00% | 1807,59 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 1070,85 | 556 | 13 | 69,23% | 4586,38 | |||||
| Lago | 4 | 365,67 | 276 | 12 | 58,33% | 1209,62 | |||||
| 14TP | 4 | 410,92 | 373 | 12 | 50,00% | 1584,06 | |||||
| T-46 | 3 | 174,00 | 182 | 12 | 41,67% | 607,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 412,17 | 459 | 12 | 58,33% | 1663,70 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1654,00 | 1192 | 12 | 75,00% | 3663,95 | |||||
| T-116 | 3 | 131,25 | 270 | 12 | 58,33% | 491,96 | |||||
| Matilda | 4 | 429,18 | 416 | 11 | 18,18% | 1250,19 | |||||
| Grant | 4 | 179,09 | 187 | 11 | 18,18% | 329,17 | |||||
| SU-8 | 6 | 775,09 | 795 | 11 | 81,82% | 1102,98 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 243,82 | 191 | 11 | 54,55% | 1682,22 | |||||
| T-34-85M | 6 | 960,09 | 570 | 11 | 63,64% | 2010,85 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 777,90 | 418 | 10 | 70,00% | 2113,86 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 589,70 | 454 | 10 | 60,00% | 1439,77 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1215,10 | 658 | 10 | 50,00% | 1718,88 | |||||
| M41D | 8 | 850,10 | 667 | 10 | 80,00% | 1913,24 | |||||
| M6 | 6 | 811,33 | 400 | 9 | 22,22% | 958,63 | |||||
| Crusader | 6 | 287,33 | 372 | 9 | 55,56% | 768,56 | |||||
| Wespe | 3 | 233,11 | 211 | 9 | 66,67% | 939,27 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 291,67 | 342 | 9 | 33,33% | 1264,64 | |||||
| T-150 | 6 | 925,33 | 706 | 9 | 66,67% | 1768,61 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 173,00 | 165 | 8 | 25,00% | 551,32 | |||||
| AMX 38 | 3 | 215,25 | 287 | 8 | 75,00% | 968,95 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 81,25 | 95 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T-80 | 4 | 318,13 | 301 | 8 | 50,00% | 1252,43 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 557,00 | 496 | 8 | 62,50% | 1561,55 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 166,00 | 303 | 7 | 57,14% | 499,58 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1027,71 | 790 | 7 | 57,14% | 2185,95 | |||||
| SU-18 | 2 | 152,29 | 168 | 7 | 57,14% | 888,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 504,00 | 516 | 7 | 71,43% | 1722,91 | |||||
| AT-1 | 2 | 115,86 | 85 | 7 | 28,57% | 208,36 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 84,57 | 220 | 7 | 42,86% | 160,58 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 241,43 | 279 | 7 | 42,86% | 342,13 | |||||
| BT-2 | 2 | 83,50 | 167 | 6 | 50,00% | 244,42 | |||||
| P26/40 | 4 | 390,83 | 349 | 6 | 33,33% | 852,41 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 41,67 | 100 | 6 | 16,67% | 0,49 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 175,00 | 237 | 6 | 66,67% | 530,28 | |||||
| T-70 | 3 | 189,00 | 296 | 6 | 50,00% | 647,34 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 121,00 | 238 | 5 | 40,00% | 377,05 | |||||
| 10TP | 3 | 356,40 | 497 | 5 | 60,00% | 1445,55 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 109,40 | 255 | 5 | 60,00% | 324,53 | |||||
| MS-1 | 1 | 83,80 | 107 | 5 | 40,00% | 189,60 | |||||
| Valentine | 3 | 49,40 | 118 | 5 | 40,00% | 10,63 | |||||
| Marder II | 3 | 369,80 | 372 | 5 | 100,00% | 1533,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 102,40 | 179 | 5 | 60,00% | 311,94 | |||||
| Somua S35 | 3 | 353,00 | 188 | 5 | 40,00% | 781,87 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 456,40 | 204 | 5 | 20,00% | 732,92 | |||||
| M2 | 2 | 177,00 | 288 | 4 | 75,00% | 1038,03 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 110,50 | 263 | 4 | 50,00% | 425,51 | |||||
| B1 | 4 | 269,75 | 212 | 4 | 50,00% | 655,31 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 787,50 | 432 | 4 | 50,00% | 2278,08 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 396,75 | 564 | 4 | 75,00% | 1752,53 | |||||
| SU-100 | 6 | 464,25 | 580 | 4 | 75,00% | 818,40 | |||||
| M7 Priest | 3 | 109,25 | 269 | 4 | 100,00% | 279,32 | |||||
| DS PZInż | 5 | 387,75 | 296 | 4 | 75,00% | 785,12 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 578,75 | 325 | 4 | 75,00% | 1462,93 | |||||
| SU-26 | 3 | 93,25 | 134 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 91,75 | 138 | 4 | 25,00% | 164,08 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1451,25 | 824 | 4 | 100,00% | 2817,88 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 832,75 | 555 | 4 | 50,00% | 818,57 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 286,33 | 202 | 3 | 0,00% | 867,28 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 613,33 | 446 | 3 | 100,00% | 1480,30 | |||||
| Sherman III | 5 | 310,67 | 364 | 3 | 33,33% | 593,19 | |||||
| T-50-2 | 6 | 203,00 | 356 | 3 | 66,67% | 523,63 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 85,00 | 186 | 2 | 50,00% | 310,09 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 147,50 | 276 | 2 | 50,00% | 471,16 | |||||
| M15/42 | 3 | 277,50 | 296 | 2 | 50,00% | 710,84 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 226,50 | 527 | 2 | 50,00% | 1238,69 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 852,50 | 585 | 2 | 50,00% | 1678,29 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 69,50 | 125 | 2 | 50,00% | 169,24 | |||||
| T-60 | 2 | 179,50 | 357 | 2 | 50,00% | 869,78 | |||||
| Black Prince II | 7 | 365,50 | 492 | 2 | 50,00% | 268,41 | |||||
| StuG IV | 5 | 324,00 | 326 | 2 | 50,00% | 585,08 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 114,00 | 269 | 1 | 0,00% | 443,43 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 288,00 | 417 | 1 | 0,00% | 1567,70 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 46,00 | 396 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 202,00 | 507 | 1 | 100,00% | 1458,36 | |||||
| Renault FT | 1 | 77,00 | 314 | 1 | 100,00% | 477,03 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 610,00 | 275 | 1 | 0,00% | 2399,15 | |||||
| P.43 | 5 | 324,00 | 548 | 1 | 100,00% | 793,96 | |||||
| Churchill I | 5 | 1627,00 | 876 | 1 | 100,00% | 5092,71 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 781,00 | 753 | 1 | 100,00% | 2654,37 | |||||
| O-I | 6 | 0,00 | 59 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| CS-59 | 9 | 827,00 | 773 | 1 | 100,00% | 676,99 | |||||
| AMR 35 | 2 | 76,00 | 213 | 1 | 100,00% | 330,72 | |||||
| Fantôme | 9 | 2637,00 | 661 | 1 | 100,00% | 2662,43 |
ProHamster
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 8350 | 12 | 29 | 192 | ||||
| Ø Taso | 7,08 | 7,92 | 8,38 | 8,09 | ||||
| Voitot | 4440 | 53,17% | 9 | 75,00% | 16 | 55,17% | 125 | 65,10% |
| Häviöitä | 3805 | 45,57% | 3 | 25,00% | 13 | 44,83% | 63 | 32,81% |
| Tasapelejä | 105 | 1,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 2,08% |
| Taisteluja selvitty | 2514 | 30,11% | 8 | 66,67% | 15 | 51,72% | 89 | 46,35% |
| Vaunuja tuhottu | 7785 | 0,93 | 22 | 1,83 | 43 | 1,48 | 239 | 1,24 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | 5,50 | 3,07 | 2,32 | ||||
| Vaunuja havaittu | 10539 | 1,26 | 8 | 0,67 | 32 | 1,10 | 226 | 1,18 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.107,62 | 2.149,08 | 1.892,24 | 1.691,92 | ||||
| Valtauspisteitä | 3062 | 0,37 | 0 | 0,00 | 38 | 1,31 | 86 | 0,45 |
| Puolustuspisteitä | 3413 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,02 |
| Kokemus | 604,00 | 860,58 | 707,66 | 772,24 | ||||
| WN7 | 1246,47 | 2024,37 | 1619,90 | 1580,65 | ||||
| WN8 | 1694,10 | 2997,60 | 2583,67 | 2335,99 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 8350 | |
| Ø Taso | 7,08 | |
| Voitot | 4440 | 53,17% |
| Häviöitä | 3805 | 45,57% |
| Tasapelejä | 105 | 1,26% |
| Taisteluja selvitty | 2514 | 30,11% |
| Vaunuja tuhottu | 7785 | 0,93 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | |
| Vaunuja havaittu | 10539 | 1,26 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.107,62 | |
| Valtauspisteitä | 3062 | 0,37 |
| Puolustuspisteitä | 3413 | 0,41 |
| Kokemus | 604,00 | |
| WN7 | 1246,47 | |
| WN8 | 1694,10 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 12 | |
| Ø Taso | 7,92 | |
| Voitot | 9 | 75,00% |
| Häviöitä | 3 | 25,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 8 | 66,67% |
| Vaunuja tuhottu | 22 | 1,83 |
| Tuhoamissuhde | 5,50 | |
| Vaunuja havaittu | 8 | 0,67 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.149,08 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 860,58 | |
| WN7 | 2024,37 | |
| WN8 | 2997,60 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 29 | |
| Ø Taso | 8,38 | |
| Voitot | 16 | 55,17% |
| Häviöitä | 13 | 44,83% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 15 | 51,72% |
| Vaunuja tuhottu | 43 | 1,48 |
| Tuhoamissuhde | 3,07 | |
| Vaunuja havaittu | 32 | 1,10 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.892,24 | |
| Valtauspisteitä | 38 | 1,31 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 707,66 | |
| WN7 | 1619,90 | |
| WN8 | 2583,67 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 192 | |
| Ø Taso | 8,09 | |
| Voitot | 125 | 65,10% |
| Häviöitä | 63 | 32,81% |
| Tasapelejä | 4 | 2,08% |
| Taisteluja selvitty | 89 | 46,35% |
| Vaunuja tuhottu | 239 | 1,24 |
| Tuhoamissuhde | 2,32 | |
| Vaunuja havaittu | 226 | 1,18 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.691,92 | |
| Valtauspisteitä | 86 | 0,45 |
| Puolustuspisteitä | 4 | 0,02 |
| Kokemus | 772,24 | |
| WN7 | 1580,65 | |
| WN8 | 2335,99 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 42 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 17 | 40,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 22 | 52,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 3 | 7,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 14 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 34 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 24 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 786,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 32 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 402,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 42 | |
| Voitot | 17 | 40,48% |
| Häviöitä | 22 | 52,38% |
| Tasapelejä | 3 | 7,14% |
| Taisteluja selvitty | 14 | 33,33% |
| Vaunuja tuhottu | 34 | 0,81 |
| Tuhoamissuhde | 1,21 | |
| Vaunuja havaittu | 24 | 0,57 |
| Vahinkoa aiheutettu | 786,81 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 32 | 0,76 |
| Kokemus | 402,88 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen