Prapor3041

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.5.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1113508109553
Ø Taso7,6711,0010,7210,63
Voitot5423448,71%562,50%4844,04%25145,39%
Häviöitä5580250,11%337,50%5853,21%29052,44%
Tasapelejä13141,18%00,00%32,75%122,17%
Taisteluja selvitty2844825,55%337,50%2926,61%15327,67%
Vaunuja tuhottu810220,73121,501060,974690,85
Tuhoamissuhde0,982,401,331,17
Vaunuja havaittu1234621,1170,88820,754070,74
Vahinkoa aiheutettu960,141.910,001.822,311.953,84
Valtauspisteitä1059340,9500,00110,101980,36
Puolustuspisteitä401840,3600,00100,09750,14
Kokemus492,18984,38785,35796,71
WN7935,361382,04887,83889,37
WN81117,401348,981279,541357,42
Yhteensä
Taisteluja111350
Ø Taso7,67
Voitot5423448,71%
Häviöitä5580250,11%
Tasapelejä13141,18%
Taisteluja selvitty2844825,55%
Vaunuja tuhottu810220,73
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu1234621,11
Vahinkoa aiheutettu960,14
Valtauspisteitä1059340,95
Puolustuspisteitä401840,36
Kokemus492,18
WN7935,36
WN81117,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso11,00
Voitot562,50%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty337,50%
Vaunuja tuhottu121,50
Tuhoamissuhde2,40
Vaunuja havaittu70,88
Vahinkoa aiheutettu1.910,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus984,38
WN71382,04
WN81348,98
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja109
Ø Taso10,72
Voitot4844,04%
Häviöitä5853,21%
Tasapelejä32,75%
Taisteluja selvitty2926,61%
Vaunuja tuhottu1060,97
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu820,75
Vahinkoa aiheutettu1.822,31
Valtauspisteitä110,10
Puolustuspisteitä100,09
Kokemus785,35
WN7887,83
WN81279,54
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja553
Ø Taso10,63
Voitot25145,39%
Häviöitä29052,44%
Tasapelejä122,17%
Taisteluja selvitty15327,67%
Vaunuja tuhottu4690,85
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu4070,74
Vahinkoa aiheutettu1.953,84
Valtauspisteitä1980,36
Puolustuspisteitä750,14
Kokemus796,71
WN7889,37
WN81357,42
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu768,250,000,000,00
Valtauspisteitä51,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus318,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu768,25
Valtauspisteitä51,25
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus318,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu44,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu223,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus40,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu44,00
Vahinkoa aiheutettu223,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus40,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot1933,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3766,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1628,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu871,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu829,450,000,000,00
Valtauspisteitä691,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä861,5400,0000,0000,00
Kokemus369,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot1933,93%
Häviöitä3766,07%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1628,57%
Vaunuja tuhottu270,48
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu871,55
Vahinkoa aiheutettu829,45
Valtauspisteitä691,23
Puolustuspisteitä861,54
Kokemus369,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2912000
Voitot129544,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä151451,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1033,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty95332,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu19210,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu30091,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu623,150,000,000,00
Valtauspisteitä53781,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä32631,1200,0000,0000,00
Kokemus321,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2912
Voitot129544,47%
Häviöitä151451,99%
Tasapelejä1033,54%
Taisteluja selvitty95332,73%
Vaunuja tuhottu19210,66
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu30091,03
Vahinkoa aiheutettu623,15
Valtauspisteitä53781,85
Puolustuspisteitä32631,12
Kokemus321,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (604)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV201 (A45) 7735,86445573450,35%985,09
M18 Hellcat6678,95400345749,90%1240,52
Rhm.-Borsig Waffenträger81269,55473230449,13%1351,44
T25 Pilot Number 1 8893,75515225346,83%1097,98
FV3046577,71323194950,38%1007,58
O-I6806,05477162953,90%1499,44
T 55A 91320,68610159949,59%1263,92
Škoda T 256615,05439152251,91%1245,17
UDES 0381338,41523151648,68%1601,49
Bat.-Châtillon 12 t8684,25499136051,84%1266,17
T28 Concept 7940,81520133854,78%1433,14
M41 Walker Bulldog8491,31454133049,55%764,34
T499864,54511128348,32%1190,16
Lorraine 155 mle. 518993,15537116048,45%1081,13
IS-381150,07566112449,73%1296,16
T3091449,87548109149,22%1251,81
StuG IV 5413,26294102347,12%977,61
AMX 13 909630,4344699348,64%842,33
Tiger 131 6740,6648690549,83%1249,42
T-549839,9543187141,45%669,38
AE Phase I 91459,5565985950,06%1336,52
Char Futur 4 91704,7673383553,41%1673,40
Kunze Panzer 91507,6970380547,20%1457,63
BT-7 artillery 3180,2523079549,43%580,56
T26E5 Patriot 8965,6164779348,30%1103,87
Spähpanzer Ru 2519619,6242367444,96%759,55
G.W. E 100101391,3950565246,93%1149,76
EMIL 1951 81277,6864865251,23%1449,97
43 M. Toldi III 3153,7321065247,70%683,80
G.W. Tiger91015,7737964845,68%913,76
T-448504,7835162544,96%462,31
T110E4101584,7250660843,09%1024,18
IS-5 (Object 730) 81012,0261658050,86%1130,06
IS-2 shielded 71118,6163654152,13%1541,22
E 7591033,2740954041,67%751,25
T-45 2185,6324954050,56%916,77
E 100101365,9849853645,71%918,95
Chrysler K GF 81102,2165752851,52%1278,42
Type 586430,8531551545,63%684,41
Super Hellcat 7956,7155950951,08%1566,92
WZ-1209960,2444447647,06%819,30
Object 777 Version II 91586,1075247549,89%1465,45
L-60 2159,4027447051,91%910,95
T-50-2 6539,3751946755,89%1632,13
KV-4 Kreslavskiy 81169,2565946648,93%1312,72
ISU-15281062,1141146247,19%1058,53
T-437401,8931545547,47%459,06
KV-856322,6725844747,43%358,01
STA-18824,7341643945,10%972,83
Conqueror91106,8046343947,61%868,50
Škoda T 5091196,4846142643,90%966,54
Type 4 Heavy91153,8147942347,52%950,59
Spähpanzer SP I C7555,5143041849,76%1053,53
G.W. Tiger (P)8748,7632741445,65%724,21
M10391007,3742941243,69%745,58
Caernarvon8739,6240040249,75%737,84
Grille 15101662,3056139547,85%1178,77
KV-48718,9438939144,25%662,33
T-62A101264,2549839043,59%914,99
T28 Prototype8891,9540438847,94%864,74
IS-6 B 81215,4069938053,95%1382,98
Excalibur 6977,7056437352,55%1768,33
Leopard Prototyp A91085,1946037248,39%880,50
Waffenträger auf Pz. IV91436,9345237045,68%1152,02
Type 6191136,5546636751,77%1023,88
G.W. Panther7637,5530736247,51%689,20
Strv 103-091382,5845536044,72%1110,13
ST-I91051,9846236043,89%778,21
Bat.-Châtillon 25 t AP91250,7553035147,01%1261,98
O-Ho81125,4951235050,86%1263,03
T-54 ltwt.9826,9445934648,27%1136,90
VK 30.01 (H)5283,2423734247,08%510,02
T328814,7942934047,65%824,53
Tiger II8696,8039934050,29%648,31
KV-15255,3320834041,76%277,22
KV-5 81133,2370533745,99%1186,33
Type 5 Chi-Ri7535,5533632343,03%622,67
AMX 12 t6283,3632432247,83%593,61
KR-1112171,4987732049,69%1389,80
Object 70491514,7547831849,37%1173,97
Taschenratte112287,7296331550,79%1414,75
WZ-111 model 1-491257,8452530748,21%1135,06
WZ-111-1G FT8974,3541430646,41%1005,78
T698783,8241530244,37%866,82
Object 432U111860,9981030149,17%1337,81
T25/27584,9436929649,32%719,82
leKpz Borkenkäfer11817,0467529645,95%658,22
T71 DA7393,2035229545,42%594,28
T-34-28726,2743629447,28%822,39
Emil II91278,4351229245,55%1080,79
Rheinmetall Panzerwagen10723,3754629145,02%613,99
Jagdtiger91494,8447828845,83%1205,06
Hirschkäfer112198,1970828747,39%1361,25
Leopard 120 Verbessert111913,6278928451,76%1448,28
FV217 Badger101594,2458328342,76%1027,47
T54E191313,1347427944,80%1135,13
Strv 107-12111827,2170427744,77%981,56
AMX 67 Imbattable112131,7079627745,13%1328,84
AS-XX 40 t111716,7472727543,27%1204,18
T803111899,1180727545,82%1143,74
Jagdpanther II81058,1443027449,64%1060,08
Jagdpanzer E 100101628,8155427443,07%1096,82
XM69 Hacker112078,6879527345,05%1329,43
CS-67 Szakal111717,4474927143,54%1111,68
Crusader 5.5-in. SP7673,8337727044,44%907,19
T297855,2044826952,79%1036,36
T110E5101465,8658726939,78%931,08
Cobra 91611,9675626846,27%1430,95
Emil I81047,7046926645,86%1059,90
FV215b (183) 101479,9453926349,05%1004,62
WZ-111G FT91511,5048825651,95%1294,13
ARL 446645,1138425450,00%1105,81
Black Prince7545,0135125342,69%524,68
Jagdpanther7715,3839825249,21%938,59
BZ-79112251,3185825147,01%1278,40
IS-3-II91285,8751425143,43%1105,16
Patton the Tank 91225,8869225052,00%1237,56
FV4025 Contriver112073,2283224948,59%1315,68
AT-FV230 Breaker111862,7778824947,79%1124,90
A46 6413,1446224949,40%1288,07
FV215b 101348,7052324844,35%940,76
SU-10181117,2346924749,80%1261,22
AMX 50 Foch91679,0852824747,77%1560,94
WZ-131G FT6763,3140624652,03%1422,39
Bat.-Châtillon 25 t101652,6165024551,02%1357,03
Tiger I7633,9342824445,49%639,86
Konštrukta T-34/1007744,8744224353,50%1160,74
SU-1006646,8140524050,42%1166,38
FV380591076,5043724043,75%886,23
T-29 3300,6131523550,21%1101,11
T-34-856771,0956523459,40%1768,44
SU-14-17810,3240323450,85%1083,84
Type T-345319,1027023352,79%829,29
Hummel6567,7130123150,22%837,57
FV4004 Conway91459,4348723146,75%1304,80
Bat.-Châtillon 155 5591102,3947323048,70%1018,80
Prototipo Standard B91455,9250222644,69%1437,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6544,0251522651,77%1376,63
LTTB8590,7544222548,00%989,97
40TP Habicha6582,1637922348,88%1127,29
AMX 65 t8885,5841522342,15%843,74
IS-4101594,5061822244,14%1099,49
Strv 103B101762,3663321947,03%1191,30
Churchill I5269,9925921648,15%385,37
VK 30.01 (P)6662,4342221555,35%1225,48
PTZ-78112361,9683521551,16%1353,91
Caliban 81142,4265621347,42%1262,23
Lorraine 40 t 81151,3162321240,57%1312,98
UDES 1691278,3651721151,66%1273,78
M24E2 Super Chaffee 6457,4852921151,66%1276,43
P.44 Pantera8858,9745421050,00%1039,27
Leopard 1101416,7364620947,37%967,84
STK-2112052,0886520851,92%1264,20
IS-27863,8345320747,83%1145,46
Ikv 90 Typ B7762,2235320741,55%1070,47
GSOR 3301 AVR FS9883,3550820552,20%1320,38
MT-256398,7236120357,64%1326,41
King Tiger (Captured) 71071,0573720160,20%1604,01
SU-1527699,7636520051,50%962,99
FV2078902,1543820041,00%906,81
212A91491,7154519949,25%1430,43
AMX AC mle. 4881169,2348019949,25%1313,01
IS-3A Peregrine 81274,5277619853,54%1301,15
Object 26391576,9353619754,82%1475,49
AMX 13 757322,7737119647,96%499,22
Sturer Emil7644,0841719649,49%799,73
O-Ni7824,3946119452,58%1069,00
CS-5991475,2357119451,03%1503,75
Object 268101626,0355519143,98%1006,11
Object 70591497,7359219154,45%1425,45
AT 158988,8445318749,73%1032,76
Achilles6647,6936818650,54%1184,93
AMX 13 10510992,4053518544,86%1006,44
AMX ELC bis5297,5930218456,52%1089,24
Mäuschen91459,0058018452,17%1374,76
Excelsior 5649,2048818247,80%1372,11
T57 Heavy101575,2258318139,78%992,36
T216197,6726918040,56%272,96
M5 Stuart444,8419117747,46%69,49
KV-37707,0844417751,98%843,80
AMX M4 mle. 5191408,6257817755,37%1327,12
Panhard AML Lynx 6x68527,7739817640,91%756,09
Ares 90 C111669,2675717541,14%1031,17
T-34-17713,8545817454,02%1080,17
Leo7702,9442017452,87%1071,83
TVP VTU Koncept8703,7644517450,57%828,56
P.43 ter7799,4544617244,77%1186,62
K-91-PT 91446,9872617249,42%1363,32
IS-M8980,9249017152,63%1145,47
M446616,6348916952,66%1030,09
T-34 shielded 5513,2242816849,40%1234,99
WZ-111 Alpine Tiger 81129,6770816850,60%1354,60
Maus101793,0576816745,51%1274,70
Progetto C50 mod. 6691514,9472816651,20%1561,21
Panhard EBR 909693,5553316651,20%911,48
VK 100.01 (P)81166,9355416555,76%1409,28
WZ-114 91395,3073916546,06%1217,82
Fauteur112101,7986016448,17%1318,57
SU-14-281297,2850916252,47%1553,96
Aufklärungspanzer Panther 7356,0635516149,07%614,59
Jagdpanzer IV6436,3431716053,13%723,10
53TP Markowskiego81200,2050816047,50%1383,63
Type 4 Chi-To6478,5831815945,91%778,72
Executor111856,3780515953,46%1224,61
Panther II8820,1543015844,30%920,76
Gorilla112103,8778115845,57%1278,04
TS-54 81173,7772015841,14%1067,54
VK 36.01 (H)6370,9642115750,32%484,40
IS-7101962,0475215742,04%1377,65
T675209,1820815750,32%293,36
LTG7595,4545315448,70%1265,79
STB-1101286,3158315045,33%885,67
T-1506509,8633015052,00%785,11
AMX AC mle. 467749,3234314843,24%931,06
Lorraine 155 mle. 507826,7945714747,62%1085,85
Tiger (P)7797,7045014752,38%1095,21
VK 28.016199,5325714441,67%312,72
M8A14146,5120814350,35%205,39
50TP Tyszkiewicza91484,4461414254,93%1470,41
Strv 746442,8934313844,93%673,64
M75268,2123813746,72%853,90
E 5091092,8650813644,85%930,71
VK 30.01 (D)6682,1842913648,53%1339,70
MTLS-1G14 3273,8433313658,09%1161,08
KV-137181,5225313542,96%41,14
GSOR the TANK 91413,9978913557,04%1451,35
Black Rock 112018,5384313548,15%1283,54
Object 430U101773,5180113452,24%1424,11
UDES 14 Alt 581131,2846713244,70%1328,04
1108926,6344513145,80%923,94
WZ-113G FT101608,9066913146,56%986,95
AT 86532,7738713152,67%879,07
T-284112,1813912948,84%149,32
IS-2-II8969,6650612938,76%955,54
Ikv 65 Alt II6662,4140412852,34%1335,86
59-166524,6951812854,69%1663,32
T1 Heavy5293,4327412748,03%423,18
121101506,3163312744,88%1154,68
Hotchkiss EBR7477,0438012748,82%1000,68
Cromwell6603,7240312648,41%1189,02
Type 5 Heavy101504,8063812642,86%903,70
Pz.Sfl. IVc5325,2125312552,00%634,78
AMX M4 mle. 457892,4243512347,97%1216,86
LHMTV8576,2050912352,85%965,83
Progetto M40 mod. 65101517,2165112246,72%1076,96
CS-63101640,8173112246,72%1261,32
IS7894,2047912157,85%1319,44
45TP Habicha7961,8847012151,24%1339,16
CS-447894,7649312147,11%1369,84
TVP T 50/51101398,4865512053,33%1119,30
Charioteer81070,9446511949,58%1177,44
Object 261101343,5268811850,85%1070,82
Škoda T 45 7987,3170711847,46%1298,01
SU-855352,6023111744,44%668,34
T-34-2G FT7748,9139211644,83%838,93
SU-100M17801,3242011651,72%1080,41
Durchbruchswagen 24111,9815811645,69%96,86
M3 Lee4178,3217711436,84%401,21
Nashorn6418,3232111351,33%598,04
M48A5 Patton101619,4268211345,13%1128,88
AMX M4 mle. 54101864,4267311336,28%1162,26
SU-86525,6031210947,71%639,84
Chieftain/T95 8815,7565110846,30%930,84
Panhard AMD 178B6391,8332810844,44%1066,03
AT 77865,0747110755,14%1092,38
AMX 50 B101904,9072710641,51%1336,82
Super Conqueror101564,6668510655,66%1140,38
M66392,0028110547,62%416,05
Type 3 Chi-Nu5203,9221510446,15%367,27
Ares 8591292,7877710350,49%1146,77
CS-5381009,0359310254,90%1513,08
KV-26933,9157810253,92%1594,60
ARL V396536,1833610157,43%960,86
Tortoise91116,2641510047,00%775,25
SDP wz 66 Grom 81265,327299952,53%1278,99
TNH T Vz. 5191410,615469834,69%1046,39
Kranvagn101535,526009741,24%966,65
BZ-75101887,827409743,30%1200,86
Challenger71091,394969757,73%1699,47
Matilda4133,861749643,75%130,97
O-I Experimental5502,093519655,21%946,89
VK 30.02 (D)7770,464409549,47%1256,00
HWK 128670,574099552,63%1148,66
Valiant 5569,125579557,89%1380,81
TT-130M 91273,396729543,16%1054,13
T-100 LT10865,166059444,68%920,45
GSR 3301 Setter7364,154209452,13%714,77
Controcarro 1 Mk. 291335,816439338,71%1020,33
Bat.-Châtillon 155 58101090,556029339,78%744,04
AMX 50 Foch B101702,036129238,04%1001,54
UDES 15/16101496,796709146,15%994,39
AMX 50 12091276,765719043,33%1063,79
VK 16.02 Leopard5214,763159045,56%498,06
Grille5334,232379043,33%550,58
M46 Patton91055,505569047,78%854,83
T376336,003638850,00%825,99
WZ-1328447,723948638,37%484,89
Ares 7581187,067078537,65%1262,40
AMX 13 F3 AM6632,143978353,01%982,10
IS-6 8741,434058349,40%659,15
Concept No. 5101332,186568247,56%858,63
Ares 90101573,057268245,12%1097,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3101,331348145,68%119,47
Object 268 Version 4101590,786708143,21%1073,22
FV230 Canopener102048,047608137,04%1356,17
Churchill VII6452,873437946,84%671,90
M10 RBFM 5677,995247962,03%1639,84
Progetto CC55 mod. 5481274,886967750,65%1464,94
Object 43091454,867577745,45%1247,81
Centurion Mk. 7/191324,566987552,00%1303,18
A-436557,234157557,33%1136,12
Conqueror Gun Carriage101162,366697554,67%892,06
FV4005 Stage II101102,325627347,95%707,51
Object 260 101581,047157350,68%1080,67
Type 71101728,477067244,44%1129,36
Ho-Ri Shugo111855,786867236,11%1054,70
A-447823,364477247,22%1300,23
StuG III Ausf. G5322,562417145,07%589,19
Panther7852,345257058,57%1502,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2173,752856953,62%985,82
Centurion Mk. I8894,265776854,41%1187,06
Object 430 Version II91061,376416847,06%890,91
P.43 bis6560,363876756,72%1010,91
60TP Lewandowskiego101749,977196744,78%1169,11
Škoda T 245282,592816662,12%795,26
StuG III Ausf. B4189,282236553,85%360,48
T-116 3294,083286541,54%1102,48
Vz. 68 Squall 8661,035786546,15%1115,12
Nergal 81507,128336546,15%1714,66
BZ-1668981,754786429,69%937,70
Object 4168819,456336445,31%914,92
Object 277101569,817116450,00%1125,15
Vz. 55101835,837786353,97%1308,28
SMV CC-678767,764946240,32%633,67
WZ-132A9503,875086041,67%429,01
Pz.Kpfw. VII101755,736676033,33%1145,55
Pz.Kpfw. 5581588,029115955,93%1614,20
Object 265T 91599,008205949,15%1617,23
Somua SAu 404227,582495750,88%530,91
Chimera 81370,757675745,61%1283,56
Manticore101142,775935733,33%1172,23
M5A1 Stuart4136,042605653,57%329,51
Carro d'assalto P.887927,006335660,71%1303,69
SARL 424215,612305651,79%604,13
Object 705A101918,297665648,21%1531,68
Ikv 1035336,272385545,45%728,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4192,152665545,45%518,65
M53/M5591005,226155549,09%911,89
Rinoceronte101591,416295444,44%973,33
MKA 2379,614725457,41%1689,28
WZ-1317528,555155350,94%1075,45
Sturmpanzer II4162,111615343,40%314,23
Marder II3145,751895362,26%387,19
SDP 57 Gowika71093,086685343,40%1588,23
T92 HMC101168,117155362,26%1129,78
SU-122A5360,252695345,28%652,33
Churchill Crocodile 61072,988325354,72%1849,35
M40/M438897,986005250,00%855,22
Ho-Ri 3101926,317925257,69%1559,03
E 50 Ausf. M101654,297165246,15%1264,77
GSOR 1006 Scheme 791003,196025242,31%693,97
M-V-Y101768,487305238,46%1188,43
T-345305,102605141,18%646,76
SMV CC-567766,254815154,90%1108,31
CAV mod. 71112112,788205145,10%1472,40
Marder 38T4214,121945147,06%382,23
VK 30.02 (M)6733,224635154,90%1699,64
ST-II101630,577005137,25%1037,33
Pz.Sfl. IC 4407,823775137,25%1276,11
Strv m/425265,422535052,00%615,89
Pz.Kpfw. II Luchs4104,082045052,00%218,42
BZ-587802,765125056,00%996,84
LPT-67 Šelma9612,155764847,92%649,37
25TP KSUST II5317,702814757,45%707,97
T-46373,551184748,94%121,51
TNH 105/100081154,687164742,55%1328,83
M24 Chaffee5237,683264744,68%662,86
AMX 105 AM mle. 474274,812284753,19%844,89
BT-7478,591474663,04%224,56
Panhard EBR 10510563,226184652,17%519,26
B.U.G.I.6718,204504560,00%1322,60
WZ-111 model 5A101615,936744544,44%1175,47
T9591654,767194544,44%1276,64
Type 6891455,118724564,44%1307,86
Alecto4259,932464540,00%514,70
T110E3101441,826724557,78%949,33
FV601 Saladin8629,535254548,89%633,03
P26/404251,932464454,55%622,76
T56 GMC375,001464450,00%77,99
Vz. 44-17938,846494348,84%1142,65
SU-54175,142144365,12%415,27
60G FT5379,742714346,51%666,57
IMT 81400,677924346,51%1533,36
14TP4209,072174240,48%585,40
Sav m/434213,832094247,62%448,11
Controcarro 3 Minotauro101964,677454250,00%1253,15
BV-111111883,337514242,86%1190,11
M-III-Y8941,955764254,76%999,06
AMX 404121,881854141,46%222,37
Semovente M43 Bassotto6676,445184158,54%1135,35
M-VI-Y91397,907884168,29%1476,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5545,276164158,54%1345,76
Löwe 8926,124534146,34%890,25
Ho-Ri 28867,155834052,50%819,22
Ho-Ri 191698,937984057,50%1506,48
Type 5781289,037844057,50%1512,57
Somua S353183,082094042,50%301,81
Object 780 101923,486564035,00%1163,98
Panzerjäger I273,921033941,03%21,76
Vz. 64 Blesk8437,104633933,33%436,97
SU-85B4244,622453956,41%559,29
Type 3 Ju-Nu6743,875583948,72%1024,76
T2881263,926823946,15%1287,55
FSV Scheme A7644,364883928,21%794,12
B14237,262693860,53%644,85
Comet7845,085163860,53%1510,69
K-91101308,977673857,89%1076,90
FV229 Contender91269,747503850,00%1067,19
KV-1SA 5610,925993857,89%1363,43
M4A3(76)W Sherman 6984,877553852,63%1853,66
Chi-To SP7725,974143748,65%629,98
NC 70 Błyskawica101323,596213745,95%798,58
Centurion Action X101766,417443756,76%1390,59
Type 3 Ho-Ni III5457,502023619,44%781,88
T207985,467053548,57%1363,86
SDP 58 Kilana81133,606053534,29%1020,06
Type 4 Ju-To71040,717033548,57%1318,89
BZ-6891458,467623554,29%1234,80
AMR 35 2254,063453554,29%1238,85
AMX 13 (FL 11) 5397,264373545,71%1244,49
Type 97 Te-Ke 2368,474663458,82%2052,39
T3 HMC265,261013441,18%27,30
Vz. 63P112199,888743452,94%1427,38
Bishop5306,152303447,06%474,59
AMX 30 B101262,034943429,41%715,09
XM551 Sheridan10748,186013444,12%638,59
M-II-Y7999,325293452,94%1481,09
ST vz. 394212,972113357,58%627,10
AT 25338,393043351,52%725,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3163,762673360,61%814,94
Char de transition 61202,158363351,52%2194,44
SDP 44 Burza6770,945093246,88%1332,71
Vz. 71 Tesák10517,915123237,50%268,99
VK 45.02 (P) Ausf. B91927,729533259,38%2332,57
SDP 60 Gonkiewicza91773,428293154,84%1675,46
DS PZInż5402,402653053,33%805,64
Type 2597 Chi-Ha3174,672113050,00%500,32
Predatore 91424,536933033,33%950,42
Type 95 Ji-Ro6406,003052944,83%441,66
Object 140101653,937992958,62%1428,88
Versuchspanzer 5791566,628192944,83%1222,51
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8995,384492951,72%1002,48
Škoda T 177445,544032828,57%711,76
Object 25791429,647602850,00%1230,73
SU-130PM 81504,677302748,15%1423,18
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4575,046722762,96%1561,65
Vickers Medium Mk. III371,771462661,54%190,04
T2 Medium Tank291,231442661,54%413,05
WZ-132-1101005,967442661,54%1149,43
M3G FT3189,621542646,15%410,90
VK 45.02 (P) Ausf. A8950,925992646,15%894,57
T-34 with L-11 4403,695512665,38%1576,18
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6620,885442650,00%1078,28
Type 1 Chi-He4235,682972560,00%642,99
Pz.Kpfw. III/IV5276,002682458,33%691,07
Waffenträger auf E 100101384,636262450,00%820,56
Lion 101824,216662441,67%1367,30
Renault G15205,432522352,17%399,26
TS-60 91944,008402347,83%1923,30
Convert. Medium Tank T3 3490,135582347,83%1579,55
Lago4213,822082245,45%486,98
M36 Jackson6860,415432240,91%1450,98
FV224 Chopper7773,865702236,36%666,25
ARMT 5668,865812240,91%1537,09
Carro da Combattimento 45 t 101909,277402250,00%1428,58
Chaffee Camouflaged 5446,055092231,82%1005,08
Fantôme 91411,557172245,45%1308,74
Semovente M415464,383182152,38%901,70
SU-76M4110,101472152,38%149,92
SU-263140,101322152,38%263,55
G.Pz. Mk. VI (e)227,14712142,86%46,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5214,762422157,14%484,69
M24 Chaffee No. 594 5488,574442128,57%1161,99
Strv m/40L383,701532055,00%158,62
P.435294,752652060,00%707,21
Lorraine 39L AM3143,601542060,00%437,42
Vz. 60S Dravec 101538,007152045,00%752,97
Mitsu 1085394,152792030,00%475,56
S35 CA5396,852612055,00%755,58
Gabler’s Destroyer 5596,556282040,00%1898,47
Object 283 91035,954382030,00%851,40
Matilda LVT 4531,905922065,00%1276,57
Gryphon 102178,357972045,00%1602,41
BDR G1 B5219,792681957,89%314,73
WZ-219111053,116701942,11%923,85
Windhund 81425,327331968,42%1431,97
T-26280,001051850,00%224,51
Panzerwagen 39 3283,173191816,67%974,21
Staghound Mk. III6463,224191844,44%664,80
Pz.Kpfw. II262,181011741,18%7,47
Type 97 Chi-Ha389,471911764,71%254,13
Renault UE 573245,062481764,71%815,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3214,062561650,00%681,77
AEC Armoured Car5380,503461668,75%906,80
LT vz. 383131,471881553,33%433,76
AT-1264,871081560,00%160,46
AMX 38399,531411553,33%181,10
Lago M38 3553,935541540,00%1460,58
Ram II 5504,806241560,00%1309,77
T78 6957,936951560,00%1505,25
Pawlack Tank61139,798411457,14%2454,81
Crusader6296,542991369,23%919,48
MS-1110,38421338,46%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4219,233281361,54%528,87
Black Prince II 71123,159351361,54%1847,05
Brennos 81473,468181346,15%1830,58
Chi-Ni289,671321258,33%349,43
10TP3123,922311283,33%502,65
AMX ELC 901 6448,335531250,00%1161,44
M15/423273,362321154,55%722,55
AMX 50 1008845,275141118,18%623,69
M2 Medium Tank352,821011136,36%0,00
M127805,006481154,55%907,53
MBT-B 102238,367301136,36%1391,04
Vickers MBT Mk. 3 101416,095981127,27%906,67
M16/43 Sahariano 3411,645181172,73%1242,75
Valentine II 4478,456791163,64%1816,42
Vickers Medium Mk. I154,40911030,00%29,91
Hotchkiss H352103,201401030,00%215,34
Covenanter5461,404841080,00%1859,05
FV227 Conceiver81197,607491050,00%1247,00
Strv S1 81256,305391040,00%1237,84
LT vz. 352112,44104922,22%328,94
BT-2281,11127955,56%270,47
Leox 91823,44837944,44%1436,46
M3 Stuart384,25172837,50%69,50
T1 Cunningham136,0079837,50%0,00
M2 Light261,13128862,50%202,38
A-20598,88165850,00%155,32
T-103 8999,75529825,00%904,20
Saryuda 91856,75826875,00%1535,03
Strv m/38274,14144742,86%75,84
L6/402110,86140728,57%133,65
Renault FT135,1465728,57%0,00
Ikv 723218,00263771,43%660,79
Cruiser Mk. IV4193,57216757,14%527,34
Renault FT AC274,86137771,43%290,90
T26E4 SuperPershing 81247,43940771,43%1968,00
Cromwell B 6808,29851757,14%1583,32
T26E3 Eagle 7 71296,14860757,14%2107,59
Renault NC-311114,50122633,33%402,73
SU-76G FT4357,00266666,67%843,59
FCM 2C 3454,83442633,33%1135,07
Fiat 3000193,20113520,00%214,88
Vickers Medium Mk. II273,60148580,00%353,89
50TP prototyp 8946,40633540,00%761,45
Vickers Mk. E Type B257,2091540,00%0,00
Leichttraktor152,80107580,00%261,09
SU-182161,00185580,00%993,66
DBV-152 102223,60950560,00%1653,34
T3E2 Medium Tank 3552,20728580,00%2983,77
ELC EVEN 90 8539,60552540,00%734,86
A7E3 3356,20391540,00%1125,03
Renault Otsu142,50114450,00%74,72
7TP231,00146450,00%75,49
Pvlvv fm/422149,25305450,00%533,13
Sturmpanzer I Bison340,7569425,00%0,00
T-26G FT2154,25127425,00%309,96
M10 Wolverine51569,001135475,00%6696,05
Cruiser Mk. III3107,5098425,00%247,82
Kolohousenka1192,00147333,33%800,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2187,673503100,00%1134,82
Renault FT 75 BS242,3369333,33%0,00
D120,0073366,67%232,89
Birch Gun4125,332843100,00%446,03
Škoda T 27 8897,67734366,67%1123,02
114 SP2 101028,67661366,67%610,44
4TP160,50198250,00%110,91
Sexton II361,00197250,00%99,55
Type 95 Heavy446,00121250,00%112,29
Universal Carrier 2-pdr267,001212100,00%277,11
Loyd Gun Carriage21,501462100,00%261,00
Pz.Kpfw. I2116,502352100,00%525,68
Tetrarch 2347,00490250,00%1932,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2170,00322250,00%665,16
M4A1 FL 10 6202,00330250,00%142,87
Concept 1B 93770,501213250,00%3403,03
SFAC 105 82554,5014012100,00%2958,60
Strv fm/211210,003781100,00%1281,37
AMX 13 105 AM mle. 505480,005631100,00%1093,75
Type 91 Heavy3149,001771100,00%489,55
Type 89 I-Go/Chi-Ro2138,001561100,00%566,40
Valentine AT4190,002021100,00%543,26
T25 AT70,005041100,00%261,00
M4-85 5606,008401100,00%1659,80
AM 39 Gendron-Somua 2428,007731100,00%2150,75
Pz.Kpfw. M 15 3471,007381100,00%1661,59
Kampfpanzer 50 t 91656,009781100,00%1227,54
T1E6 2349,007671100,00%2139,41
Light Mk. VIC 2307,0027810,00%1340,06
T7 Combat Car 21569,0019291100,00%18867,65
LTP 3101,008610,00%190,89
Chi-Go 73273,0015511100,00%6322,90
KB-52 93301,0014341100,00%4478,72

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.5.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.5.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.3.2024
Lähti: 1.4.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.9.2022
Lähti: 2.3.2024