PeaceMaker_PL

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3077700207
Ø Taso7,730,000,008,96
Voitot1499248,71%00,00%00,00%10751,69%
Häviöitä1542350,11%00,00%00,00%9545,89%
Tasapelejä3621,18%00,00%00,00%52,42%
Taisteluja selvitty671821,83%00,00%00,00%5727,54%
Vaunuja tuhottu226140,7300,0000,001680,81
Tuhoamissuhde0,940,000,001,12
Vaunuja havaittu316841,0300,0000,001240,60
Vahinkoa aiheutettu996,380,000,001.320,35
Valtauspisteitä145750,4700,0000,0030,01
Puolustuspisteitä125470,4100,0000,00150,07
Kokemus544,260,000,00715,22
WN7943,020,000,00944,13
WN81148,790,000,001093,92
Yhteensä
Taisteluja30777
Ø Taso7,73
Voitot1499248,71%
Häviöitä1542350,11%
Tasapelejä3621,18%
Taisteluja selvitty671821,83%
Vaunuja tuhottu226140,73
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu316841,03
Vahinkoa aiheutettu996,38
Valtauspisteitä145750,47
Puolustuspisteitä125470,41
Kokemus544,26
WN7943,02
WN81148,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja207
Ø Taso8,96
Voitot10751,69%
Häviöitä9545,89%
Tasapelejä52,42%
Taisteluja selvitty5727,54%
Vaunuja tuhottu1680,81
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu1240,60
Vahinkoa aiheutettu1.320,35
Valtauspisteitä30,01
Puolustuspisteitä150,07
Kokemus715,22
WN7944,13
WN81093,92
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja144000
Voitot3322,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10875,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3121,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu740,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu1661,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.523,920,000,000,00
Valtauspisteitä1491,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1000,6900,0000,0000,00
Kokemus378,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja144
Voitot3322,92%
Häviöitä10875,00%
Tasapelejä32,08%
Taisteluja selvitty3121,53%
Vaunuja tuhottu740,51
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu1661,15
Vahinkoa aiheutettu1.523,92
Valtauspisteitä1491,03
Puolustuspisteitä1000,69
Kokemus378,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja108000
Voitot3633,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7064,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1917,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu540,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu1171,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.080,690,000,000,00
Valtauspisteitä990,9200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2992,7700,0000,0000,00
Kokemus402,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja108
Voitot3633,33%
Häviöitä7064,81%
Tasapelejä21,85%
Taisteluja selvitty1917,59%
Vaunuja tuhottu540,50
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu1171,08
Vahinkoa aiheutettu1.080,69
Valtauspisteitä990,92
Puolustuspisteitä2992,77
Kokemus402,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot112,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä562,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä225,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,130,000,000,00
Vaunuja havaittu101,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu484,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä556,8800,0000,0000,00
Kokemus171,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot112,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä225,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,13
Tuhoamissuhde0,13
Vaunuja havaittu101,25
Vahinkoa aiheutettu484,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä556,88
Kokemus171,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu52,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu461,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus88,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu52,50
Vahinkoa aiheutettu461,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus88,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja926000
Voitot44948,49%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä47351,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31233,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6330,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu10311,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.162,440,000,000,00
Valtauspisteitä15411,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä51275,5400,0000,0000,00
Kokemus656,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja926
Voitot44948,49%
Häviöitä47351,08%
Tasapelejä40,43%
Taisteluja selvitty31233,69%
Vaunuja tuhottu6330,68
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu10311,11
Vahinkoa aiheutettu1.162,44
Valtauspisteitä15411,66
Puolustuspisteitä51275,54
Kokemus656,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja522000
Voitot17533,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä33463,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä132,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14227,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2650,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu4770,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu856,440,000,000,00
Valtauspisteitä3330,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4940,9500,0000,0000,00
Kokemus374,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja522
Voitot17533,52%
Häviöitä33463,98%
Tasapelejä132,49%
Taisteluja selvitty14227,20%
Vaunuja tuhottu2650,51
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu4770,91
Vahinkoa aiheutettu856,44
Valtauspisteitä3330,64
Puolustuspisteitä4940,95
Kokemus374,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja85000
Voitot3136,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5362,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2731,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,910,000,000,00
Vaunuja havaittu490,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.612,530,000,000,00
Valtauspisteitä140,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1601,8800,0000,0000,00
Kokemus398,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja85
Voitot3136,47%
Häviöitä5362,35%
Tasapelejä11,18%
Taisteluja selvitty2731,76%
Vaunuja tuhottu530,62
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu490,58
Vahinkoa aiheutettu1.612,53
Valtauspisteitä140,16
Puolustuspisteitä1601,88
Kokemus398,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (221)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81158,75645128950,35%1387,34
Tiger I7951,51553111251,44%1302,31
Progetto M35 mod. 46 81165,17593106449,06%1263,79
AMX 13 57 GF 7634,51577106349,86%1242,03
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81167,7269773851,36%1378,86
T-54 ltwt.9766,0353173648,37%1018,57
IS-6 81240,2870272653,44%1495,63
Tiger II81039,7852665448,47%1186,75
Bat.-Châtillon 25 t101362,9757959744,22%1041,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81520,5767957752,51%1734,68
AMX 13 909768,0955652548,00%1032,70
E 100101785,8066649547,47%1425,48
AMX 50 B101584,8660645847,16%1161,08
Type 3 Chi-Nu Kai 5369,8239142148,69%886,49
Jagdpanzer E 100101837,3056438744,44%1337,80
E 7591334,3565738249,48%1173,36
AMX 50 10081373,5171238048,68%1576,58
Grille 15101613,2649835343,91%1034,90
IS-381240,3665035245,74%1484,49
VK 36.01 (H)6456,7334834644,22%603,16
VK 30.01 (H)5325,6925032945,29%628,39
Super Hellcat 7744,2451132750,15%1023,31
T-1091552,1362329750,17%1561,82
Object 260 101773,4264829151,55%1287,83
IS-7101724,4472828955,36%1456,38
Object 703 Version II 8979,5766527752,35%951,10
P.44 Pantera81092,4160426445,45%1321,65
KV-856683,0153825550,98%1128,63
T71 DA7710,8853825446,46%1483,80
T-34-85M 6729,1647825051,60%1187,94
Cromwell B 6624,8155324955,02%1217,59
Panther II8906,6165824850,40%1167,49
E 5091206,5060824445,90%1077,90
T-549950,2752624348,15%874,02
Leopard 1101625,5159123948,54%1140,73
T57 Heavy101641,3556123448,29%1280,21
Waffenträger auf E 100101990,9863022946,72%1354,89
T28 Prototype81426,7756622554,22%1804,35
Leopard Prototyp A91163,2453222151,13%987,40
Dicker Max 6657,2841921453,27%1208,63
Pz.Sfl. IVc5273,4422421243,87%428,65
50TP prototyp 81186,1859720944,50%1190,99
Nashorn6659,6742820945,93%1046,75
Bat.-Châtillon 155 58101207,6046020847,12%997,53
Lorraine 155 mle. 518957,8952720745,89%1018,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J4120,5118320342,86%83,12
VK 30.02 (M)6422,3232220243,07%599,55
T 55A 91187,9749619642,35%983,78
SU-14-281099,8251118949,21%1289,27
105 leFH18B2 5705,9347218755,08%1570,26
StuG III Ausf. G5304,4423618545,41%514,62
KV-48856,8847517951,96%911,36
Strv 103-091288,5550917849,44%1024,77
FV201 (A45) 7894,6359617754,24%1331,73
Indien-Panzer81004,8261317255,23%1312,86
AMX 12 t6388,2656216757,49%978,38
T6981077,5567916553,33%1462,55
LTTB8518,2154715549,03%806,95
212A91100,8449715050,67%914,85
Marder II3141,2414414443,75%215,32
Rheinmetall Panzerwagen10943,8260314445,83%899,23
Panther7580,4350714354,55%813,29
AMX M4 mle. 457664,2844814145,39%723,62
T110E3102188,6059814151,06%1603,99
IS7793,7548913943,88%964,41
CS-63101271,2659013739,42%730,89
Pz.Kpfw. III/IV5163,3819313746,72%231,27
Strv 103B101651,4762113545,93%1012,89
Sturer Emil7769,8048913547,41%964,02
KV-26799,7254813145,80%1392,50
53TP Markowskiego81119,5252712647,62%1274,39
S-517828,9745812355,28%1059,81
WZ-111 Qilin 101524,6557312344,72%1090,15
Bat.-Châtillon 12 t8665,5540112141,32%999,98
O-Ho8897,5851412053,33%949,62
Durchbruchswagen 24208,9820312050,00%444,02
Caernarvon Action X 8848,4652911643,10%776,43
Ikv 65 Alt II6461,7931011541,74%684,20
Maus101369,3869911546,96%851,30
Object 430U101330,0467611343,36%810,66
AMX 13 F3 AM6648,1845611044,55%911,70
T110E4101618,2176410759,81%1123,42
UDES 038988,6355110552,38%946,64
Jagdpanzer IV6446,3433410450,00%703,66
KV-15526,7849610253,92%1174,33
E 50 Ausf. M101477,3752110233,33%984,22
Progetto M40 mod. 65101416,9760410142,57%956,68
M40/M4381179,0465010053,00%1271,67
Object 261101432,9962310055,00%1230,25
Panhard EBR 105101318,037329958,59%1771,10
Crusader 5.5-in. SP7801,425279846,94%1139,59
Jagdpanther7991,846059744,33%1313,99
T2971044,686189755,67%1409,96
VK 30.01 (D)6476,413789739,18%718,06
STA-18826,715919551,58%1014,28
T25/27785,014939452,13%1092,69
TVP VTU Koncept8587,384979348,39%591,61
VK 30.02 (D)7682,635899347,31%966,93
CS-5991040,896359247,83%828,95
O-Ni7836,325959151,65%1020,47
Škoda T 509836,064679036,67%457,93
T28 Concept 7884,345639055,56%1360,01
FV3046507,152768937,08%626,79
CS-538806,665978757,47%1026,42
BDR G1 B5370,703178653,49%657,91
BZ-75101527,417878550,59%996,93
FV38059936,886068544,71%750,46
Charioteer8944,675838447,62%880,74
Hummel6679,253658342,17%906,27
VK 45.02 (P) Ausf. A8797,056288247,56%803,16
Hotchkiss EBR7431,664538240,24%715,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,021768141,98%347,01
Lorraine 155 mle. 507749,704778046,25%797,23
FV2078941,516307951,90%986,03
ARL 446471,603827843,59%593,27
45TP Habicha7901,065107847,44%1174,69
Marder 38T4270,362067843,59%487,61
VK 100.01 (P)81028,887407855,13%1285,01
P.43 bis6690,044697454,05%1344,25
IS-2-II8831,665767352,05%823,24
Leichttraktor165,091526741,79%69,30
M53/M5591224,225566749,25%1247,73
Prototipo Standard B91155,235146639,39%841,80
KV-371028,826146642,42%1317,80
T207826,636476555,38%1185,18
Ikv 90 Typ B7734,894596550,77%1039,52
MT-256314,714846552,31%826,18
Type 4 Heavy91182,196786349,21%1008,31
Challenger7747,164796342,86%819,85
T216348,225186350,79%897,10
IS-M8832,085126347,62%811,04
T309853,815476241,94%469,46
AMX 50 12091401,166886250,00%1332,89
T1 Cunningham163,051605855,17%244,12
40TP Habicha6584,473855839,66%1033,16
Panhard AMD 178B6298,643575848,28%684,27
Carro d'assalto P.887879,095485747,37%1009,22
Progetto CC55 mod. 5481126,516495752,63%1151,33
M127937,705965757,89%1239,68
G.W. E 100101387,965845750,88%1112,70
Type 619880,645395648,21%737,39
Caernarvon81013,307015650,00%1147,43
Type 64 6347,414385450,00%703,47
G.W. Tiger (P)81169,326905347,17%1446,06
Object 43091505,537805352,83%1325,74
50TP Tyszkiewicza91137,046715248,08%869,60
CS-447698,025675143,14%899,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3121,731605149,02%217,41
B14167,601745042,00%229,44
Progetto C50 mod. 6691005,356374953,06%801,34
B.U.G.I.6593,984714953,06%1068,08
TOG II* 6727,474774942,86%1057,69
Conqueror9913,446454845,83%648,62
O-I6779,215664757,45%1558,19
60TP Lewandowskiego101610,267034652,17%1183,84
Cruiser Mk. IV4109,391544452,27%182,43
T-448786,956014337,21%814,92
M75368,135064055,00%1447,76
T675594,384963745,95%1345,06
Tiger (P)7843,006733655,56%1158,69
Achilles6535,404273540,00%721,94
AAT60 8905,315033534,29%651,66
M66817,385303455,88%1511,01
Grille5583,913833444,12%1444,34
M18 Hellcat6685,735023351,52%1319,39
P.435503,533573246,88%1457,23
Vickers Medium Mk. I176,671203053,33%268,57
Cruiser Mk. III3108,931503043,33%280,06
Pz.Kpfw. 35 (t)2135,191562748,15%545,50
DS PZInż5680,154792646,15%1586,61
Sturmpanzer II4303,882902642,31%846,58
G.W. Panther7747,855532646,15%776,11
T288778,683502540,00%537,08
T-1506759,086482458,33%1324,67
Object 140101557,005292433,33%1089,75
Matilda Black Prince 5410,924012441,67%928,00
Light Mk. VIC 248,501032240,91%26,99
M446883,626092147,62%1624,07
T-284123,352012050,00%196,18
T1 Heavy5547,375291947,37%1077,01
T3 HMC2226,882571764,71%1135,04
T-127 3232,382991637,50%704,21
FCM 36 Pak 40 3274,472761533,33%573,52
Panzerjäger I2122,731101533,33%222,90
M8A14442,074031553,33%1229,67
P.43 ter7504,644261435,71%440,92
Hirschkäfer111207,575551450,00%673,29
Pz.Kpfw. II2104,081881346,15%249,91
Super Conqueror101733,385731330,77%1081,90
StuG IV 5329,313151346,15%679,20
T56 GMC3263,082821233,33%735,17
D23115,001351136,36%183,60
AMX 13 105101560,105531030,00%1496,03
Object 277101509,605631040,00%818,70
AMX ELC bis5118,89293955,56%264,91
Object 25791280,11609955,56%1068,45
Pz.Kpfw. I257,25106862,50%226,94
GSOR the TANK 9663,7525180,00%320,05
AMX Chasseur de chars 8572,13581862,50%683,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2152,43317742,86%529,57
T-29 3276,33345633,33%671,11
FV4005 Stage II10451,20543560,00%267,32
T-50-2 6431,80426540,00%854,13
M24E2 Super Chaffee 6917,00731560,00%2851,17
Excelsior 5215,20252560,00%327,81
BT-7 artillery 3155,00355580,00%608,45
WZ-120-1G FT 8788,40467540,00%538,98
Type 97 Te-Ke 246,25139475,00%262,50
Valiant 5411,00431425,00%609,86
121B 10968,75470425,00%434,37
Heavy Tank No. VI 6652,0032030,00%859,79
IS-2 71026,33543333,33%1038,36
STB-1102117,009422100,00%2124,17
G.Pz. Mk. VI (e)20,001072100,00%261,00
Tetrarch 223,003012100,00%261,00
FV4202 8587,506622100,00%665,38
Somua SM 8654,508452100,00%611,62
TKS z n.k.m. 20 mm 2163,003171100,00%842,10
Ikv 10350,002181100,00%261,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6480,006981100,00%737,79
T-54 first prototype 8784,008001100,00%889,75

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 30.12.2014
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.1.2015
Lähti: 29.6.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.8.2018
Lähti: 17.2.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.7.2014
Lähti: 31.12.2014