Parcalev

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja928321851188
Ø Taso7,668,488,698,79
Voitot519555,96%1466,67%4856,47%63553,45%
Häviöitä398442,92%733,33%3642,35%53745,20%
Tasapelejä1041,12%00,00%11,18%161,35%
Taisteluja selvitty283630,55%838,10%3136,47%35529,88%
Vaunuja tuhottu93391,01211,00951,1210130,85
Tuhoamissuhde1,451,621,761,22
Vaunuja havaittu140361,51331,571241,4616961,43
Vahinkoa aiheutettu1.424,481.679,671.855,481.656,20
Valtauspisteitä57000,6100,00470,556800,57
Puolustuspisteitä54450,5900,0000,001270,11
Kokemus834,76955,38922,59865,54
WN71438,411466,981454,551220,53
WN82096,582170,302068,921765,77
Yhteensä
Taisteluja9283
Ø Taso7,66
Voitot519555,96%
Häviöitä398442,92%
Tasapelejä1041,12%
Taisteluja selvitty283630,55%
Vaunuja tuhottu93391,01
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu140361,51
Vahinkoa aiheutettu1.424,48
Valtauspisteitä57000,61
Puolustuspisteitä54450,59
Kokemus834,76
WN71438,41
WN82096,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja21
Ø Taso8,48
Voitot1466,67%
Häviöitä733,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty838,10%
Vaunuja tuhottu211,00
Tuhoamissuhde1,62
Vaunuja havaittu331,57
Vahinkoa aiheutettu1.679,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus955,38
WN71466,98
WN82170,30
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja85
Ø Taso8,69
Voitot4856,47%
Häviöitä3642,35%
Tasapelejä11,18%
Taisteluja selvitty3136,47%
Vaunuja tuhottu951,12
Tuhoamissuhde1,76
Vaunuja havaittu1241,46
Vahinkoa aiheutettu1.855,48
Valtauspisteitä470,55
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus922,59
WN71454,55
WN82068,92
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1188
Ø Taso8,79
Voitot63553,45%
Häviöitä53745,20%
Tasapelejä161,35%
Taisteluja selvitty35529,88%
Vaunuja tuhottu10130,85
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu16961,43
Vahinkoa aiheutettu1.656,20
Valtauspisteitä6800,57
Puolustuspisteitä1270,11
Kokemus865,54
WN71220,53
WN81765,77
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot1451,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1244,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty829,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu140,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.574,480,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus803,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot1451,85%
Häviöitä1244,44%
Tasapelejä13,70%
Taisteluja selvitty829,63%
Vaunuja tuhottu190,70
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu140,52
Vahinkoa aiheutettu1.574,48
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus803,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot1359,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä940,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1045,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu231,0500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,920,000,000,00
Vaunuja havaittu261,1800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.398,360,000,000,00
Valtauspisteitä562,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä261,1800,0000,0000,00
Kokemus822,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot1359,09%
Häviöitä940,91%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1045,45%
Vaunuja tuhottu231,05
Tuhoamissuhde1,92
Vaunuja havaittu261,18
Vahinkoa aiheutettu1.398,36
Valtauspisteitä562,55
Puolustuspisteitä261,18
Kokemus822,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot218,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä981,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,270,000,000,00
Vaunuja havaittu100,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.240,180,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus401,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot218,18%
Häviöitä981,82%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,27
Tuhoamissuhde0,27
Vaunuja havaittu100,91
Vahinkoa aiheutettu1.240,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus401,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (136)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81714,9483443752,86%2049,13
WZ-111 model 1-492233,7196734960,46%2584,66
Centurion Mk. 7/192350,58100934662,43%2937,35
FV4202 81492,8095033559,10%2317,59
Bat.-Châtillon 12 t81344,6794930159,14%3354,86
T-4481338,2383825551,76%1928,14
T-5491885,5191725553,73%2200,32
T-34-8561238,2997924165,15%3719,48
11081407,8591324063,75%1875,22
Centurion Mk. I81653,1795821863,76%2870,33
Type 586833,4674919859,60%1898,25
BZ-75102123,4386018153,59%1544,79
AMX 13 9091248,6185017854,49%2180,26
113102384,1382617848,31%2284,05
IS-271175,5680117760,45%1770,24
Vz. 71 Tesák101446,9391017255,23%1854,40
Centurion Action X102609,9788116253,70%2660,90
LPT-67 Šelma9835,3570314150,35%1095,71
AMX 13 757919,3988113856,52%2287,13
Comet71408,8097613857,25%3201,82
Object 43091714,5186112951,94%1536,09
IS-7102106,9191812152,07%1718,71
Pz.Kpfw. II Luchs4596,8573811357,52%3254,79
Ares 90101972,3285010653,77%1509,43
Cromwell6992,1080410461,54%2393,77
Ares 8591380,4873110336,89%1046,97
AMX 12 t6884,1181910154,46%2932,46
T-4371453,2698710155,45%3403,61
T2071236,6381810050,00%1972,51
Kampfpanzer 67102348,128539948,48%1705,73
BZ-79112171,778659747,42%1194,82
Object 41681369,608779658,33%1982,91
Vz. 64 Blesk8789,527149352,69%1307,38
Tiger I71622,049089246,74%2243,91
Versuchspanzer 5791946,999619054,44%1852,66
M18 Hellcat61120,307508857,95%2273,97
P.43 bis61054,767948751,72%2660,83
P.43 ter71392,719228556,47%2689,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91558,957858046,25%1595,13
Škoda T 256869,706927750,65%1816,88
ELC EVEN 90 8705,317807452,70%1417,97
BZ-16681331,558197156,34%1615,83
IS71221,008707064,29%2171,79
Ares 7581232,579117058,57%1550,29
Konštrukta T-34/10071100,177366648,48%1703,70
Type T-345492,895886563,08%1677,95
Bat.-Châtillon 25 t101834,058106460,94%1526,16
BZ-6892008,709596465,63%2013,30
Ikv 65 Alt II61050,756606350,79%2295,40
Type 64 6762,766816357,14%2213,02
Sturer Emil71143,677406159,02%1841,31
A-4471199,177556043,33%1883,17
Crusader6524,755875761,40%1794,58
KV-1371268,799265666,07%2480,36
T-34-171267,079545574,55%2326,33
T-345760,767125466,67%2946,38
Rhm.-Borsig Waffenträger81802,088255354,72%2022,28
FV227 Conceiver81303,648295349,06%1480,15
Terrifiant 91793,708085339,62%1185,51
P.44 Pantera81457,338605154,90%2101,97
Type 5781521,948785054,00%1711,79
BZ-5871312,987695042,00%1576,72
P.435630,556284955,10%2164,01
T675660,206084953,06%1722,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5749,826914961,22%2591,44
Churchill VII6841,686514746,81%1380,21
T-804345,324564744,68%1385,59
AMX M4 mle. 4571915,3510844658,70%3104,21
Škoda T 177873,717404553,33%2099,83
FV225 Collector 91772,208994551,11%1387,52
FV224 Chopper71194,028214553,33%1549,65
T25/271139,097154450,00%1826,46
Valentine3399,024834158,54%1742,80
AMX ELC bis5715,367393961,54%3007,15
Archer5664,975133860,53%1757,77
Covenanter5345,284823658,33%1232,60
Nashorn6947,116253548,57%1654,38
Pz.Kpfw. 5581983,4012013565,71%2346,07
P26/404454,714843447,06%1345,11
Pz.Kpfw. Neu112142,218623345,45%1210,39
Ikv 1035673,035453246,88%1834,01
M5A1 Stuart4461,215992867,86%1990,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4407,645722568,00%1790,04
Type 4 Ju-To71254,809392580,00%1760,32
TVP VTU Koncept81153,426562433,33%1462,68
StuG III Ausf. G5855,915672356,52%2116,80
Tetrarch 2267,524162352,17%1577,01
M4A3E8 Sherman6902,607342055,00%2047,88
Bat.-Châtillon 155 5810867,264661931,58%445,41
Matilda4534,353721735,29%1328,30
ARL 4461240,599181782,35%2535,66
Churchill I5959,357571782,35%2400,57
M8A14689,296021758,82%2235,22
Type 1 Chi-He4590,064341650,00%1833,94
Cruiser Mk. IV4312,814361650,00%963,35
Achilles6930,756131637,50%1618,57
StuG III Ausf. B4530,943441637,50%1243,72
Škoda T 245577,405191540,00%1659,97
BDR G1 B5932,877481573,33%2111,10
T-34-281657,869561464,29%2748,36
IS-381784,648261442,86%1811,38
M26 Pershing81444,797391457,14%1745,44
Type 2597 Chi-Ha3225,923161361,54%768,90
IS-M81581,089031369,23%1890,93
E 65 Zwilling 81479,158931346,15%1218,40
Sav m/434719,647611181,82%3020,79
ST vz. 394511,305381040,00%2261,33
T-703289,605351070,00%1385,64
M15/423482,25653875,00%1931,08
Pz.Kpfw. 38 (t)3224,25454875,00%904,01
SDP 44 Burza6667,50523850,00%1049,63
Cruiser Mk. II2235,88422887,50%1273,86
S-517530,71594757,14%543,08
T-602170,14235728,57%579,07
Object 274a 8817,29759757,14%860,28
Marder II3431,17349633,33%1365,66
Type 3 Ju-Nu61592,331055666,67%3244,16
SU-122A5197,00360683,33%417,91
Type 3 Chi-Nu5359,60345520,00%737,18
Ikv 90 Typ B7719,60403540,00%839,04
Cruiser Mk. III3176,755144100,00%947,65
T92 8418,25561450,00%555,80
Vickers Medium Mk. I173,33130333,33%140,18
Vickers Mk. E Type B2121,67273333,33%325,65
L-60 2120,503632100,00%639,37
Strv fm/211272,0026110,00%1630,44
Fiat 3000181,001941100,00%400,06
M14/412930,0014791100,00%8713,66
Renault NC-311464,009261100,00%3813,90
Black Prince7726,006981100,00%895,48
MS-11276,003781100,00%1842,70
Panzerjäger I2588,006861100,00%3255,14
Panhard AMD 178B61353,0012211100,00%5946,01
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4507,007321100,00%1219,89
Cobra 91664,0011431100,00%1772,88
Super Hellcat 70,004491100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.10.2017
Lähti: 28.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.5.2018
Lähti: 19.3.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.3.2021
Lähti: 28.5.2021