Paratus

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20394036133
Ø Taso7,720,008,898,77
Voitot985548,32%00,00%1747,22%6750,38%
Häviöitä1019650,00%00,00%1952,78%6548,87%
Tasapelejä3431,68%00,00%00,00%10,75%
Taisteluja selvitty502424,63%00,00%1130,56%4634,59%
Vaunuja tuhottu145300,7100,00220,61840,63
Tuhoamissuhde0,950,000,880,97
Vaunuja havaittu194150,9500,00140,39530,40
Vahinkoa aiheutettu961,480,00970,281.129,29
Valtauspisteitä173730,8500,0080,22150,11
Puolustuspisteitä93740,4600,0000,0040,03
Kokemus587,260,00666,97685,20
WN7908,910,00641,57766,54
WN81070,390,00684,03914,06
Yhteensä
Taisteluja20394
Ø Taso7,72
Voitot985548,32%
Häviöitä1019650,00%
Tasapelejä3431,68%
Taisteluja selvitty502424,63%
Vaunuja tuhottu145300,71
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu194150,95
Vahinkoa aiheutettu961,48
Valtauspisteitä173730,85
Puolustuspisteitä93740,46
Kokemus587,26
WN7908,91
WN81070,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja36
Ø Taso8,89
Voitot1747,22%
Häviöitä1952,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1130,56%
Vaunuja tuhottu220,61
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu140,39
Vahinkoa aiheutettu970,28
Valtauspisteitä80,22
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus666,97
WN7641,57
WN8684,03
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja133
Ø Taso8,77
Voitot6750,38%
Häviöitä6548,87%
Tasapelejä10,75%
Taisteluja selvitty4634,59%
Vaunuja tuhottu840,63
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu530,40
Vahinkoa aiheutettu1.129,29
Valtauspisteitä150,11
Puolustuspisteitä40,03
Kokemus685,20
WN7766,54
WN8914,06
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja505000
Voitot28456,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20039,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä214,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22444,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2150,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu3790,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.080,680,000,000,00
Valtauspisteitä4790,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2600,5100,0000,0000,00
Kokemus629,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja505
Voitot28456,24%
Häviöitä20039,60%
Tasapelejä214,16%
Taisteluja selvitty22444,36%
Vaunuja tuhottu2150,43
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu3790,75
Vahinkoa aiheutettu1.080,68
Valtauspisteitä4790,95
Puolustuspisteitä2600,51
Kokemus629,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja60000
Voitot2948,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2846,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä35,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2541,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu540,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu880,150,000,000,00
Valtauspisteitä170,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä80,1300,0000,0000,00
Kokemus520,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja60
Voitot2948,33%
Häviöitä2846,67%
Tasapelejä35,00%
Taisteluja selvitty2541,67%
Vaunuja tuhottu450,75
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu540,90
Vahinkoa aiheutettu880,15
Valtauspisteitä170,28
Puolustuspisteitä80,13
Kokemus520,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34000
Voitot1544,12%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1852,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1029,41%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu491,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu285,850,000,000,00
Valtauspisteitä411,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0600,0000,0000,00
Kokemus337,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja34
Voitot1544,12%
Häviöitä1852,94%
Tasapelejä12,94%
Taisteluja selvitty1029,41%
Vaunuja tuhottu130,38
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu491,44
Vahinkoa aiheutettu285,85
Valtauspisteitä411,21
Puolustuspisteitä20,06
Kokemus337,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja157000
Voitot5535,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9963,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3924,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu480,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu1320,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu733,020,000,000,00
Valtauspisteitä650,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2471,5700,0000,0000,00
Kokemus455,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja157
Voitot5535,03%
Häviöitä9963,06%
Tasapelejä31,91%
Taisteluja selvitty3924,84%
Vaunuja tuhottu480,31
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu1320,84
Vahinkoa aiheutettu733,02
Valtauspisteitä650,41
Puolustuspisteitä2471,57
Kokemus455,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja114000
Voitot6355,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5144,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4135,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu830,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu1191,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu979,910,000,000,00
Valtauspisteitä3583,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2772,4300,0000,0000,00
Kokemus690,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja114
Voitot6355,26%
Häviöitä5144,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4135,96%
Vaunuja tuhottu830,73
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu1191,04
Vahinkoa aiheutettu979,91
Valtauspisteitä3583,14
Puolustuspisteitä2772,43
Kokemus690,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja604000
Voitot22737,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä36860,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16326,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2080,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu4970,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu864,960,000,000,00
Valtauspisteitä9941,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11311,8700,0000,0000,00
Kokemus504,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja604
Voitot22737,58%
Häviöitä36860,93%
Tasapelejä91,49%
Taisteluja selvitty16326,99%
Vaunuja tuhottu2080,34
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu4970,82
Vahinkoa aiheutettu864,96
Valtauspisteitä9941,65
Puolustuspisteitä11311,87
Kokemus504,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot228,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä571,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu10,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.041,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus335,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot228,57%
Häviöitä571,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu20,29
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu10,14
Vahinkoa aiheutettu1.041,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus335,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (251)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-5 81011,75688163147,70%1177,80
T92 HMC101704,3056675948,62%1704,33
T34 81099,4466072648,48%1246,42
Object 268101803,0763449946,49%1247,00
VK 45.02 (P) Ausf. B9967,1654945637,94%681,82
T-1091388,7666945545,49%1369,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5270,0737744551,24%595,88
IS-381005,9363943047,67%1107,03
ISU-15281176,2456437845,77%1224,26
IS-7101336,8669137754,38%1057,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8726,5052236643,72%655,17
M53/M5591574,9760835343,34%1679,19
M10391428,0669034846,84%1405,01
T110E5101274,8266334652,02%901,71
Object 70491708,0767233250,90%1431,49
Tiger (P)7562,1551033046,67%580,28
T-5491117,0271427950,90%1152,29
Löwe 81038,9968727747,65%1147,52
AMX 13 909643,7867327353,85%924,49
Object 41681120,4673326351,33%1521,38
M46 Patton91126,5169225148,21%1025,83
KV-15451,0147224950,60%871,19
T3281180,4377523260,78%1636,37
SU-1527693,8350723052,17%906,62
T54E191593,0077922147,06%1565,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81153,6360421753,00%1194,29
Bat.-Châtillon 25 t101394,2967420750,24%1137,32
T57 Heavy101644,7565120448,53%1221,67
M40/M4381291,6060520351,72%1688,48
Object 140101391,5665820148,26%1169,49
TS-54 8730,8062719841,41%515,90
T297992,7371019154,97%1340,65
IS7677,2658218850,53%888,02
SU-130PM 8916,2662618350,82%783,88
VK 30.01 (P)6180,3733617743,50%57,57
T6981107,4971916846,43%1483,62
Cromwell6525,5557016453,66%1059,79
Maus101031,7560715646,79%606,22
T376429,0156415255,26%1243,78
M48A5 Patton101190,2860815139,74%692,46
M415901,0346014941,61%1640,69
212A91307,7158914751,02%1163,21
M26 Pershing81043,6173714652,05%1395,52
T1 Heavy5223,8432613845,65%234,80
KV-856821,8265613556,30%1571,52
M1271170,1754313241,67%1491,07
M24 Chaffee5311,7257412552,80%962,88
AMX 50 10081209,8471912355,28%1468,89
AMX ELC bis5339,9746612346,34%1080,16
SU-14-281015,7651311448,25%1086,11
M41 Walker Bulldog8517,0261411050,00%810,08
Sturer Emil7749,3848610437,50%876,06
T207756,5567310057,00%1179,96
Progetto CC55 mod. 548989,236459843,88%888,36
Panther II8829,546389848,98%1088,41
Waffenträger auf Pz. IV91315,936429845,92%965,43
Stridsyxa 8726,686319748,45%556,76
G.W. Tiger (P)8855,715859651,04%851,47
M10 Wolverine5272,983209246,74%408,64
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2185,282978842,05%403,86
T3091128,666488744,83%780,77
T-1506412,374108638,37%430,25
IS-4101505,726898552,94%1209,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J424,541828342,17%20,83
T9591266,836758043,75%775,31
Tiger I7674,755387946,84%703,82
Tetrarch 2215,283537941,77%1130,16
AMX 12 t6312,644717846,15%682,85
T26E4 SuperPershing 8870,927107852,56%1101,67
A-447760,926967560,00%1274,04
SU-122-44 7954,706797354,79%1286,63
M5 Stuart4145,943927252,78%285,68
Tiger II81054,077037157,75%1250,22
T288797,066247152,11%702,84
T2 Medium Tank294,591487051,43%347,92
FV3046630,844457051,43%1177,66
Type 586499,725146947,83%791,60
Crusader 5.5-in. SP7851,105306956,52%1322,17
E 7591078,376546836,76%715,09
M36 Jackson6396,323776546,15%483,17
T71 DA7357,945856552,31%591,84
SU-1006384,303606443,75%488,55
FV2078744,655156243,55%704,38
Super Hellcat 7587,745686250,00%754,37
S-517876,225026050,00%1029,05
AMX 50 12091113,555936040,00%867,24
T25/27750,055085841,38%894,84
M4A3E8 Sherman6622,075995457,41%1448,91
T28 Prototype8791,705515343,40%623,15
M4A1 Sherman5269,633735240,38%522,34
M2 Medium Tank364,171315246,15%52,73
Object 430 Version II9775,106225250,00%588,11
FV230 Canopener101237,626725242,31%653,85
T25 AT7794,276135158,82%1127,08
M3 Lee454,861804944,90%51,68
M18 Hellcat6753,275474957,14%1410,59
P.44 Pantera8775,696754854,17%946,43
E 5091115,466444841,67%933,64
UDES 0381043,047074761,70%1126,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91089,116304744,68%986,33
T404138,672444647,83%156,71
M7 Priest3432,293064542,22%1357,57
P.43 ter7469,495074344,19%497,61
ARL 446693,195894362,79%1243,55
T110E3101524,056604346,51%836,59
T216279,515274351,16%654,47
T1 Cunningham142,671404257,14%138,22
T-62A101397,717124254,76%1152,99
Hummel6690,123894146,34%907,11
StuG III Ausf. G5562,564404163,41%1569,65
IS-271074,595994126,83%1195,04
BZ-74-1 8860,485794037,50%594,72
P.43 bis6448,004063935,90%513,65
T56 GMC3186,082043737,84%412,44
Ikv 65 Alt II6615,455133351,52%1004,19
AMX 13 757612,397483167,74%1391,05
SU-85B4157,972883145,16%177,44
SDP 57 Gowika7765,165433145,16%815,01
Grille5503,033973046,67%1114,83
T-505108,304033050,00%182,00
Ikv 90 Typ B7681,144542927,59%711,43
O-Ho81135,577582864,29%1282,69
CS-6310682,934512821,43%196,03
AT 86738,307132762,96%1576,48
BZ-587964,338072766,67%1346,54
Kampfpanzer 07 RH 8404,854232729,63%187,18
SU-855240,312912653,85%432,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4194,733112661,54%482,51
Pz.Kpfw. III/IV5389,154472653,85%1022,30
Kunze Panzer 9984,156902653,85%792,94
Churchill I5424,203952548,00%709,19
Wespe3186,642382560,00%661,36
M374155,462022441,67%299,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,331412429,17%1,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6245,753452437,50%275,08
Škoda T 256508,434652330,43%738,14
Lorraine 39L AM3306,612102339,13%1019,27
M-II-Y7512,225832352,17%522,76
AMX 13 105 AM mle. 505551,653452035,00%951,82
M-III-Y8721,855892030,00%563,19
Carro d'assalto P.887604,685661947,37%599,50
BZ-1668900,957671963,16%1063,24
E 50 Ausf. M101228,425481936,84%702,91
O-Ni71344,287601838,89%1614,31
O-I6324,673611833,33%259,28
E 100101274,726601838,89%742,52
T-50-2 6194,334551855,56%384,19
SU-54433,413451752,94%1076,02
Alecto4372,004001747,06%1089,42
Pz.Sfl. IVc5447,943401747,06%871,85
FV227 Conceiver8506,244851723,53%242,28
TS-6 91004,007331747,06%675,66
M5A1 Stuart4123,563881662,50%375,93
Type 5 Heavy101068,946961637,50%430,17
A-436408,255701656,25%656,43
Object 252U 81051,637421656,25%1009,53
Panther7752,276071546,67%1080,44
AEC Armoured Car5352,003601546,67%586,92
Windhund 8723,674891540,00%471,87
D2378,791781442,86%46,33
SU-76M4107,792091442,86%57,90
AT 25441,145631457,14%1047,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3163,504051442,86%625,95
E 65 Zwilling 8675,865491450,00%400,95
M-VII-Y 91235,366801442,86%673,60
T-345245,773981361,54%629,37
Churchill VII6937,237051353,85%1496,41
SDP 44 Burza6555,694231338,46%646,66
Renault UE 573306,774501369,23%1309,59
Type 4 Ju-To7703,154531330,77%548,60
Black Prince II 7670,855951346,15%687,50
Char Futur 4 9948,084641323,08%516,94
Crusader6143,922631233,33%127,46
1108918,335011216,67%780,84
Type 3 Ju-Nu6709,505811250,00%902,54
Pawlack Tank6564,675241241,67%651,49
T-127 3131,423081266,67%484,08
VK 30.02 (D)7777,187071154,55%1146,78
Type 2597 Chi-Ha3210,453561190,91%830,77
T3 HMC2203,363211163,64%950,98
T675463,182801136,36%743,27
SU-122A5262,272871145,45%383,34
Ares 758766,365971136,36%587,03
M24E2 Super Chaffee 6189,824291154,55%360,50
Pz.Kpfw. II282,901911050,00%174,81
SU-182152,601381040,00%820,91
SDP 58 Kilana8962,704921030,00%672,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5328,003991040,00%610,26
StuG IV 5290,804041080,00%693,76
Leox 91447,906751050,00%1190,80
T-34-17583,89551955,56%789,14
Type 4 Chi-To6413,67359922,22%528,46
Type 4 Heavy92148,891147988,89%2286,53
AMX M4 mle. 457827,33606944,44%996,65
Bishop5346,67284933,33%483,53
ST vz. 394318,25397837,50%833,39
Covenanter5171,13325862,50%483,43
Cruiser Mk. IV4310,13400850,00%1051,72
P.435161,00303757,14%313,39
AMX 404106,86208742,86%161,39
Type 91 Heavy3150,29243757,14%413,80
Semovente M415683,86572771,43%1708,39
KV-26395,00529771,43%619,15
Marder 38T4447,00502757,14%1371,00
Progetto M35 mod. 46 8311,7124470,00%35,26
M3 Stuart3125,83339666,67%496,56
Škoda T 245465,00381650,00%1123,83
VK 30.01 (H)5687,83483633,33%1756,26
DS PZInż5313,50388666,67%634,97
Cruiser Mk. II2223,83316633,33%940,24
Nashorn6338,67322650,00%426,47
Lago4391,00375560,00%1205,20
Marder II364,00194580,00%261,00
Birch Gun4153,80245540,00%307,11
Fantôme 91645,401071580,00%1938,87
T1 HMC2189,50222450,00%1105,35
Leichttraktor184,25278475,00%422,64
Archer5247,75323450,00%392,84
VK 30.01 (D)6360,00416475,00%629,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5945,50718450,00%2459,17
Vickers Medium Mk. I1174,005263100,00%1199,19
LT vz. 352172,00280366,67%825,34
Type 3 Chi-Nu5242,334723100,00%646,38
T-34-856408,67599366,67%832,58
Sexton II3197,00229333,33%738,79
CS-5381031,00741366,67%1285,79
M750,0015330,00%0,00
Cruiser Mk. III3152,004483100,00%825,34
Somua SAu 404471,33277333,33%1278,72
T-29 3587,33656366,67%2733,28
P26/404567,007212100,00%2038,72
D120,00106250,00%85,92
14TP4224,50339250,00%739,19
VK 16.02 Leopard553,00387250,00%112,29
G.W. Panther71156,5010212100,00%1709,11
Object 277101221,5041320,00%551,42
KV-1SA 5339,00384250,00%478,68
T7 Combat Car 2129,002222100,00%624,93
Chi-Go 7796,50689250,00%814,06
Kolohousenka1158,002391100,00%798,50
LT vz. 38387,0012910,00%66,84
M15/423100,005310,00%29,21
7TP2169,006210,00%368,72
Panzerjäger I275,002341100,00%282,33
Valentine3790,0037510,00%3366,61
Gabler’s Destroyer 570,003631100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (K) 5964,0012111100,00%2307,95
AM 39 Gendron-Somua 2336,0035410,00%1013,58
Tiger 131 6199,008341100,00%279,07
T1E6 257,0011110,00%0,00
AMX Chasseur de chars 8476,0015010,00%276,77

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 21.1.2026
Lähti: 24.9.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 29.11.2025
Lähti: 21.1.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.1.2024
Lähti: 7.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.8.2022
Lähti: 2.1.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 5.1.2015
Lähti: 3.5.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 27.5.2015
Lähti: 2.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.4.2016
Lähti: 25.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.9.2015
Lähti: 20.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.12.2020
Lähti: 1.12.2021
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 3.5.2014
Lähti: 3.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.2.2012