PappKopf

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.5.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2752304105
Ø Taso7,840,007,257,87
Voitot1369149,74%00,00%250,00%5451,43%
Häviöitä1351849,12%00,00%250,00%4845,71%
Tasapelejä3141,14%00,00%00,00%32,86%
Taisteluja selvitty462816,82%00,00%125,00%2321,90%
Vaunuja tuhottu205840,7500,0030,75790,75
Tuhoamissuhde0,900,001,000,96
Vaunuja havaittu476711,7300,0051,251931,84
Vahinkoa aiheutettu1.254,600,001.270,751.535,44
Valtauspisteitä183390,6700,006817,001471,40
Puolustuspisteitä70420,2600,0000,00500,48
Kokemus677,090,00859,75854,49
WN71131,130,001125,281303,53
WN81453,790,00148,102353,15
Yhteensä
Taisteluja27523
Ø Taso7,84
Voitot1369149,74%
Häviöitä1351849,12%
Tasapelejä3141,14%
Taisteluja selvitty462816,82%
Vaunuja tuhottu205840,75
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu476711,73
Vahinkoa aiheutettu1.254,60
Valtauspisteitä183390,67
Puolustuspisteitä70420,26
Kokemus677,09
WN71131,13
WN81453,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja4
Ø Taso7,25
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu30,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu51,25
Vahinkoa aiheutettu1.270,75
Valtauspisteitä6817,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus859,75
WN71125,28
WN8148,10
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja105
Ø Taso7,87
Voitot5451,43%
Häviöitä4845,71%
Tasapelejä32,86%
Taisteluja selvitty2321,90%
Vaunuja tuhottu790,75
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu1931,84
Vahinkoa aiheutettu1.535,44
Valtauspisteitä1471,40
Puolustuspisteitä500,48
Kokemus854,49
WN71303,53
WN82353,15
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu175,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu991,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus562,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu175,67
Vahinkoa aiheutettu991,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot626,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1773,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty626,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu281,2200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,650,000,000,00
Vaunuja havaittu341,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu619,350,000,000,00
Valtauspisteitä381,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä632,7400,0000,0000,00
Kokemus351,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot626,09%
Häviöitä1773,91%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty626,09%
Vaunuja tuhottu281,22
Tuhoamissuhde1,65
Vaunuja havaittu341,48
Vahinkoa aiheutettu619,35
Valtauspisteitä381,65
Puolustuspisteitä632,74
Kokemus351,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja450000
Voitot22349,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22750,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16236,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3420,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,190,000,000,00
Vaunuja havaittu5451,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.277,500,000,000,00
Valtauspisteitä8011,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä26675,9300,0000,0000,00
Kokemus842,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja450
Voitot22349,56%
Häviöitä22750,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty16236,00%
Vaunuja tuhottu3420,76
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu5451,21
Vahinkoa aiheutettu1.277,50
Valtauspisteitä8011,78
Puolustuspisteitä26675,93
Kokemus842,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja531000
Voitot18234,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä33663,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä132,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13425,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3490,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu8451,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu976,550,000,000,00
Valtauspisteitä4760,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12842,4200,0000,0000,00
Kokemus460,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja531
Voitot18234,27%
Häviöitä33663,28%
Tasapelejä132,45%
Taisteluja selvitty13425,24%
Vaunuja tuhottu3490,66
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu8451,59
Vahinkoa aiheutettu976,55
Valtauspisteitä4760,90
Puolustuspisteitä12842,42
Kokemus460,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (333)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-54 first prototype 81086,8676879151,71%1472,91
Type 64 6588,6262461951,37%1529,60
E 25 71099,6576357251,75%1739,40
AMX Chasseur de chars 8889,4065750946,37%1082,52
VK 16.02 Leopard5459,7953849554,55%1765,36
LT-432 8710,5074849251,02%1228,09
Cruiser Mk. II2280,7440647756,39%1460,97
Bat.-Châtillon 25 t101706,3168546846,58%1387,47
Object 140101861,0975346846,58%1485,18
Bat.-Châtillon Bourrasque 81393,8283346051,09%1624,48
Object 430101847,9875442648,83%1596,18
leKpz M 41 90 mm 8746,5563436245,86%1245,23
Maus101754,6575235549,01%1338,80
T110E5101812,8576335550,14%1367,47
Progetto M35 mod. 46 81429,8382034947,28%1709,18
Leopard 1102267,1083332451,85%1900,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91354,7568431644,94%1198,26
VK 45.02 (P) Ausf. A81099,1971531050,97%1354,85
SU-1006824,4756930453,95%1581,58
AMX 13 909642,0357828846,53%781,31
T-34-85M 61045,2984328457,39%1998,94
FV4005 Stage II101721,9661127842,81%1186,40
Object 430U102250,0787227555,64%1986,51
DZT-159 92405,3998426752,81%2540,10
Object 703 Version II 81805,3199126554,34%2125,70
XM57 82130,3697826351,33%2104,40
Panhard EBR 10510717,5366224546,94%647,99
Grille 15101997,5465123846,64%1414,63
M53/M5591406,3161523440,17%1325,67
ISU-15281125,9555723351,50%1147,18
T-100 LT10845,2070823148,05%858,30
Rhm.-Borsig Waffenträger81267,8261322346,64%1210,73
T-5491398,2874822247,30%1404,43
T57 Heavy102007,1671222045,00%1500,53
Jagdpanzer E 100102474,7276521853,21%1962,60
Marder II3230,5323721350,70%649,13
SU-1527751,7741320648,54%988,69
T71 DA7821,3375320653,40%1844,31
AMX 13 757178,6940120549,76%190,60
Object 70491827,2969020045,50%1502,28
T1 Cunningham1120,0127119954,77%685,22
T92 8619,4464019748,22%1041,56
BT-22122,3315719641,33%388,66
Bat.-Châtillon 25 t AP91193,9063219651,53%1175,80
VK 30.01 (P)61165,5278119156,54%2351,07
M10391323,5968919152,36%1246,46
Object 780 102167,1879319047,89%1585,38
Manticore101357,1087718851,06%1720,08
E 100102268,2782818154,70%1890,33
Tiger (P)7637,3739217741,24%605,05
ELC EVEN 90 8700,3272517648,30%1288,43
AMX 13 105101150,1568517049,41%1217,95
T499729,2161017048,82%885,09
FV4202 8983,5967616544,24%1253,15
T110E4102339,0970516240,74%1527,71
E 50 Ausf. M101930,7078916147,20%1575,87
Pz.Kpfw. V/IV 51045,43102016158,39%1796,19
IS-7102538,3193915656,41%2316,60
Vz. 60S Dravec 103007,2996415250,00%2152,49
Char Futur 4 92039,6990115256,58%1977,35
SU-100Y 6534,8632915142,38%686,53
Matilda4529,8049815048,67%1647,94
121B 102133,3280713952,52%1861,04
T297805,7048413544,44%871,74
M127878,1048413546,67%1124,80
AMX M4 mle. 49 Liberté 81138,5173013346,62%1369,12
SU-130PM 81770,9585013253,03%2061,69
BZ-176 81689,5192413251,52%1732,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5269,7626012850,00%563,70
KV-15233,1326412546,40%270,71
Object 260 102736,7694612557,60%2358,47
AMX 12 t6166,2528312445,97%218,40
Object 268102004,5668312251,64%1470,58
T-22 medium 102291,8296412158,68%2040,23
KR-1112615,5597012147,93%1734,25
Coccodrillo 102404,9890012056,67%2066,04
Object 41681167,9266411847,46%1468,90
Durendal 102623,5788611455,26%2068,15
T3281114,3074010751,40%1295,59
CS-63102480,0984810652,83%2218,23
AE Phase I 91740,6177310542,86%1494,17
AMX 13 57 GF 7746,8978110550,48%1563,22
KV-2 (R) 6818,3566610552,38%1312,11
T28 Concept 71054,1772910355,34%1569,72
XM551 Sheridan10843,3252910238,24%632,85
M40/M4381309,246069949,49%1370,48
Object 252U 81373,597919952,53%1467,93
XM69 Hacker112807,239949863,27%2144,44
FV4004 Conway91394,996549745,36%1118,84
Rheinmetall Skorpion G 81347,816539638,54%1361,75
T675354,433919547,37%649,35
T26E5 81257,158369248,91%1449,62
Taschenratte113281,3211929162,64%2429,24
IS-3A 81363,987879145,05%1411,61
T3091667,977148750,57%1417,14
T6981114,266878542,35%1322,34
M41 Walker Bulldog8566,875478537,65%789,27
Object 705A101913,937328551,76%1432,65
Ferdinand81131,236638452,38%1178,45
M18 Hellcat6399,983618446,43%487,93
T9592472,0710208257,32%2372,97
T803113039,919887745,45%2201,73
T-34-3 81051,997057652,63%1237,63
Jagdpanther7664,243967537,33%674,86
Ares 90102020,619297463,51%1752,56
SMV CC-64 Vipera 81495,828267445,95%1643,00
Jagdpanzer IV6474,334117342,47%671,47
Panhard AML Lynx 6x68680,006947152,11%1152,88
T92 HMC101606,366676953,62%1358,59
Charioteer81156,266616953,62%1237,23
Leopard Prototyp A92003,688686955,07%2031,50
Jagdtiger91458,387026852,94%1182,31
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81479,697356845,59%1630,13
StuG III Ausf. G5313,872716758,21%672,61
M4A1 Sherman5271,823526653,03%581,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5443,324226558,46%1243,00
T 55A 91323,427456550,77%1228,33
Cobra 92073,759016457,81%1959,60
Progetto M40 mod. 65102118,107806246,77%1759,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,132406145,90%456,66
Strv 103B102024,236386038,33%1380,34
BZ-75102547,059416056,67%2169,57
60TP Lewandowskiego102635,978995955,93%2081,15
CS-5381089,417315950,85%1465,44
M48A5 Patton102157,328955961,02%1880,47
Hotchkiss EBR7506,035895848,28%981,63
Chi-Go 71469,168785853,45%2043,01
Ho-Ri 191929,207905648,21%1542,31
Object 261101345,797095651,79%1064,99
SU-85B4254,552135541,82%435,42
Ho-Ri 3102172,227145549,09%1545,20
K-91102050,337735556,36%1793,73
UDES 0381233,117495470,37%1488,32
SU-855285,062265341,51%438,98
KV-37837,455495358,49%1040,35
T-1506292,402975347,17%282,90
WZ-111-1G FT81421,487105248,08%1418,61
Sturer Emil7665,234835250,00%767,58
G.W. Tiger (P)81115,907135251,92%1239,65
STG Guard 81057,486435248,08%1123,72
G.W. Tiger91250,927535154,90%1191,56
Tiger II81288,247554951,02%1637,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3165,063264841,67%575,32
Indien-Panzer81319,907554850,00%1677,08
Object 430 Version II91024,216764847,92%872,37
M4A3E2 Sherman Jumbo6338,114504755,32%509,17
Ares 7581377,117874738,30%1581,75
T-34-281206,858494658,70%1727,40
Strv S1 81382,416194639,13%1336,97
Ho-Ri 281320,327164445,45%1416,47
StuG IV 5377,393334445,45%809,54
T-345185,632844353,49%352,71
T-46365,631074330,23%3,10
Conqueror91791,378444348,84%1677,07
Churchill III 5238,723044332,56%208,13
A-20578,001584233,33%0,00
Strv 103-091938,508204257,14%1761,85
WZ-113G FT102684,468824153,66%1813,25
53TP Markowskiego81381,187804040,00%1435,77
CS-5991927,807714037,50%1813,91
Ares 8591888,989684057,50%1901,68
Pz.Kpfw. 38 (t)3101,461283941,03%109,58
M374175,722323953,85%493,29
T2881532,238403948,72%1654,27
Waffenträger auf Pz. IV9984,264323925,64%508,06
Škoda T 256527,375303855,26%969,00
M3 Lee4176,682073850,00%460,91
E 7591703,557663844,74%1524,20
Cromwell6379,763703729,73%476,89
M415472,243873748,65%707,18
G.W. Panther7908,866353745,95%990,49
T54E191817,166793732,43%1695,50
T78 61351,249393759,46%2384,41
Prototipo Standard B91264,036623655,56%1127,09
T25/27666,725473652,78%889,94
Panhard AMD 178B6501,365723650,00%1415,05
T2071698,1110203560,00%3102,56
IS-381265,356973444,12%1345,81
Pz.Sfl. IVc5276,063043450,00%454,03
Covenanter5162,522933351,52%380,35
UDES 14 Alt 581555,388363250,00%2105,65
KV-1S6498,004783243,75%758,20
Caernarvon81561,8710293167,74%2105,86
SMV CC-567937,486223141,94%1110,61
Nashorn6665,354553132,26%948,03
Object 70591555,558083148,39%1459,35
T2 Medium Tank274,501183036,67%137,83
AMX M4 mle. 4571527,239903060,00%2420,86
Light Mk. VIC 2103,401803046,67%382,03
Tiger I7938,837002962,07%1310,95
E 5091897,937822842,86%1843,08
Tetrarch 2172,143062839,29%772,50
Leo71418,858942751,85%2300,88
SU-14-28971,526822744,44%864,13
BZ-79112492,748192744,44%1231,25
T110E3102048,127992653,85%1450,35
T376469,625502642,31%1095,19
50TP prototyp 81302,207442544,00%1320,84
T-26281,361042540,00%148,49
M8A14245,162372552,00%503,79
AMX 30 B101212,446972552,00%861,39
Tiger-Maus 91520,889172568,00%1352,08
AMX 404100,632242454,17%248,34
Black Prince71271,488802347,83%2015,25
CS-4471154,359072365,22%2069,48
SU-76M481,301362352,17%115,44
LTG71001,488732365,22%2423,00
Char Mle. 75 9925,047222356,52%1196,77
GSOR 1008 81866,879542356,52%2412,02
KV-220-2 5623,046882356,52%1132,80
M54 Renegade 81366,877962356,52%1241,50
WZ-120-1G FT 81360,957862254,55%1611,38
S-5171083,819542171,43%1545,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3103,811602138,10%61,52
Chi-To SP71316,148652157,14%1663,68
BZ-5871786,3310572157,14%2831,38
KV-48591,905632152,38%548,60
VK 30.02 (M)6399,384432147,62%571,87
LTTB8469,385642133,33%587,87
FSV Scheme A71247,199902171,43%2753,38
AMX 38325,051252045,00%47,50
Pz.Kpfw. II Ausf. G3372,654232040,00%1549,69
TL-7 91711,257312035,00%1309,85
ST vz. 394210,843071947,37%522,60
Churchill I5416,324691936,84%706,31
A-447643,216261963,16%976,75
FV4201 Chieftain Proto 91575,688291947,37%1573,65
IS71072,947841861,11%1577,41
Valentine3277,004261850,00%1072,48
CS-52 LIS 81304,506721833,33%1289,35
Bisonte C45 81513,338661844,44%1796,35
T1 HMC298,061301741,18%358,99
Churchill VII61093,067991752,94%2044,51
T-62A101320,357631764,71%1195,95
VK 30.01 (H)5356,064131650,00%660,34
45TP Habicha71411,759601668,75%2151,76
Leichttraktor140,941061662,50%192,29
Pz.Kpfw. II Luchs4107,753151662,50%327,73
Marder 38T4274,883051650,00%620,43
Durchbruchswagen 24262,813841650,00%641,04
Challenger7902,946011637,50%1074,98
AMX 65 t8660,004451631,25%443,45
FV601 Saladin8938,067031656,25%1087,62
T-832 82017,0611321668,75%2270,42
EMIL 1951 81398,138671668,75%1535,92
BT-7447,871661533,33%0,52
Pz.Kpfw. 35 (t)248,471271560,00%173,44
Sturmpanzer I Bison3158,331111540,00%335,12
Type 3 Chi-Nu5346,933711442,86%771,89
Semovente M43 Bassotto6852,076381457,14%1555,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,001821450,00%94,05
T25 AT71586,078861457,14%2462,87
Konštrukta T-34/1007937,546661346,15%1351,32
G.W. E 100101138,775471346,15%808,58
BZ-16681704,779861361,54%2146,92
T216324,154111338,46%754,48
Hummel6803,586381250,00%1179,02
T-284102,251911258,33%209,88
TVP T 50/51101560,506561241,67%1024,05
VK 30.02 (D)71416,928481241,67%2446,51
AT-1256,58701233,33%0,00
UDES 1691553,928071250,00%1448,55
Staghound Mk. III61083,089141258,33%2397,06
Hirschkäfer111800,006631250,00%1104,04
GSOR 1010 FB 8912,675751241,67%763,55
KV-856421,914191136,36%475,68
Hotchkiss H35271,00105911,11%70,41
T3 HMC295,3382933,33%156,85
SU-100M17392,33272922,22%227,93
Crusader6186,63334837,50%278,20
Chieftain/T95 8826,25665837,50%859,70
T-54 ltwt.9459,88488837,50%329,82
Ares 90 C112130,25840850,00%1720,10
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4322,38508850,00%639,34
Škoda T 245501,14424742,86%1302,28
MS-1120,1457728,57%0,00
Panzerjäger I2101,29119757,14%278,84
Type 95 Ji-Ro61765,14989757,14%4600,71
A-436185,43341757,14%243,44
AEC Armoured Car51112,43910757,14%4285,61
M5A1 Stuart40,00188650,00%94,64
T56 GMC381,33111650,00%87,29
M36 Jackson62004,501050666,67%4614,03
KV-2697,33224633,33%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 286,00196520,00%206,62
Archer5206,40310560,00%379,71
VK 75.01 (K) 8432,60393520,00%167,79
Strv fm/211186,00326425,00%1052,73
AMX ELC bis5113,50234450,00%208,39
Heavy Tank No. VI 6506,50546475,00%772,95
50TP Tyszkiewicza91232,3343430,00%897,38
M2 Medium Tank3128,337330,00%211,06
SU-86795,00586366,67%1081,87
Panther II81201,3352730,00%1583,19
AMX 50 Foch B101325,0029430,00%598,71
Object 2579928,33525333,33%642,46
T-50-2 6530,00408333,33%1398,15
Vz. 68 Squall 8377,33436333,33%352,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2127,67298333,33%361,03
Chi-Ni2133,502192100,00%700,00
Renault FT115,0069250,00%84,37
P.43 bis6443,0022020,00%473,21
M2 Light256,0047250,00%89,05
Pz.Kpfw. II242,505420,00%0,00
121101301,0010552100,00%1107,01
SMV CC-678519,0033720,00%237,22
Cruiser Mk. IV4120,503322100,00%372,99
VK 28.016206,0017120,00%261,73
T-45 2162,504512100,00%897,86
T1E6 20,0051250,00%93,83
Type 63 81194,5053720,00%984,52
AMX Canon d'assaut 105 81341,50783250,00%1264,97
Kolohousenka1152,002841100,00%888,08
Type 2597 Chi-Ha30,00710,00%0,00
Renault FT AC20,003010,00%0,00
Cruiser Mk. III3218,007171100,00%1216,47
Super Conqueror101163,0012291100,00%882,19
AMX M4 mle. 54102066,0046410,00%1050,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4109,001961100,00%308,53
Bat.-Châtillon 12 t8149,004101100,00%261,00
Gorilla110,0027810,00%0,00
ISU-152K 81181,008271100,00%1282,38
Jagdpanzer E 90 9672,0024210,00%201,87
TS-54 8806,009771100,00%748,40
Tiger 131 61982,0015531100,00%4573,73
MTLS-1G14 3251,0024610,00%865,14
TOG II* 6990,009431100,00%1743,72
T7 Combat Car 25,002021100,00%261,00
Cromwell B 60,0011710,00%0,00
LTP 30,004210,00%0,00
Dicker Max 6325,0032010,00%236,62
Super Hellcat 70,0011610,00%0,00
43 M. Toldi III 351,0011610,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.5.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 30.7.2022
Lähti: 19.5.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 30.7.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2014
Lähti: 18.11.2014
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.4.2016
Lähti: 19.11.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.11.2014
Lähti: 15.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.10.2014
Lähti: 2.11.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.6.2015
Lähti: 26.6.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.10.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.7.2014