PanzerPaust

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18800000
Ø Taso8,100,000,000,00
Voitot924449,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä930649,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2501,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty439423,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140170,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,970,000,000,00
Vaunuja havaittu209401,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.176,830,000,000,00
Valtauspisteitä173900,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä73700,3900,0000,0000,00
Kokemus639,060,000,000,00
WN71001,000,000,000,00
WN81256,980,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18800
Ø Taso8,10
Voitot924449,17%
Häviöitä930649,50%
Tasapelejä2501,33%
Taisteluja selvitty439423,37%
Vaunuja tuhottu140170,75
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu209401,11
Vahinkoa aiheutettu1.176,83
Valtauspisteitä173900,93
Puolustuspisteitä73700,39
Kokemus639,06
WN71001,00
WN81256,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot440,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä550,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä110,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty220,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu90,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu994,100,000,000,00
Valtauspisteitä323,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus565,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot440,00%
Häviöitä550,00%
Tasapelejä110,00%
Taisteluja selvitty220,00%
Vaunuja tuhottu30,30
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu90,90
Vahinkoa aiheutettu994,10
Valtauspisteitä323,20
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus565,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.097,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus502,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.097,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus502,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot430,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä969,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty215,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu161,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu948,460,000,000,00
Valtauspisteitä624,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus413,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot430,77%
Häviöitä969,23%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty215,38%
Vaunuja tuhottu90,69
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu161,23
Vahinkoa aiheutettu948,46
Valtauspisteitä624,77
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus413,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja197000
Voitot10553,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8543,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä73,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7337,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1460,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu1800,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu993,600,000,000,00
Valtauspisteitä2901,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4732,4000,0000,0000,00
Kokemus647,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja197
Voitot10553,30%
Häviöitä8543,15%
Tasapelejä73,55%
Taisteluja selvitty7337,06%
Vaunuja tuhottu1460,74
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu1800,91
Vahinkoa aiheutettu993,60
Valtauspisteitä2901,47
Puolustuspisteitä4732,40
Kokemus647,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja66000
Voitot2131,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4568,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1421,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu540,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.622,910,000,000,00
Valtauspisteitä821,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2113,2000,0000,0000,00
Kokemus556,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja66
Voitot2131,82%
Häviöitä4568,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1421,21%
Vaunuja tuhottu350,53
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu540,82
Vahinkoa aiheutettu1.622,91
Valtauspisteitä821,24
Puolustuspisteitä2113,20
Kokemus556,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45000
Voitot2351,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2248,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1635,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu200,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.194,400,000,000,00
Valtauspisteitä200,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus871,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja45
Voitot2351,11%
Häviöitä2248,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1635,56%
Vaunuja tuhottu350,78
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu200,44
Vahinkoa aiheutettu2.194,40
Valtauspisteitä200,44
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus871,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (206)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81164,59663171049,82%1408,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81575,2384698949,95%1947,64
T57 Heavy101765,3164856444,50%1341,92
ELC EVEN 90 8599,4671447350,74%1134,72
60TP Lewandowskiego101729,5071244546,97%1233,68
IS-7101523,5168044448,42%1203,54
Bat.-Châtillon 25 t101377,8355442547,29%1047,28
T3091381,0362537950,66%1178,08
IS7941,2559336051,11%1337,50
TVP T 50/51101539,6067535942,90%1108,76
AMX 13 909529,4159935450,28%660,28
T28 Prototype81050,0462633751,93%1104,35
T-1091269,0461133649,11%1196,27
T54E191341,8262333049,70%1253,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91019,1157732440,74%864,47
Škoda T 56 81490,9581432051,25%1394,67
UDES 15/16101718,7269029742,09%1259,62
XM57 81723,6581827245,22%1547,72
IS-381202,7373726754,68%1525,97
T25/27701,7145525549,02%915,97
T9591639,8878522956,77%1507,37
T110E3101712,3968121952,51%1202,77
AMX 13 757434,9754221646,30%739,32
WZ-1317334,9746421250,94%516,02
50TP Tyszkiewicza91357,1873619453,09%1252,25
T803112414,1093518948,15%1784,77
T2881105,6161818654,30%1165,07
Object 252U 81329,5877118351,91%1418,64
Mars 81278,1879218254,40%1432,93
KV-856584,7746817744,63%891,84
Centurion Action X101958,5381116651,81%1754,48
G.W. Tiger (P)81143,2266616153,42%1388,32
Leopard 120 Verbessert111969,0377116048,13%1402,90
M18 Hellcat6496,1342615850,00%793,62
Leopard 1101760,4573615751,59%1364,09
T698880,2365715749,04%1065,74
G.W. Panther7793,9152615548,39%889,98
T71 DA7366,0857515547,74%551,81
Škoda T 5091167,1164714141,13%887,84
53TP Markowskiego81063,9164613243,18%1095,22
Vz. 60S Dravec 102400,7693113254,55%1650,16
T110E5102031,8781012944,19%1500,21
T110E4102213,4877312746,46%1705,74
STB-1101740,7277912652,38%1362,71
TNH T Vz. 5191438,3877012451,61%1260,64
59-166244,4844012050,83%524,93
G.W. Tiger91448,7368012050,00%1507,79
Konštrukta T-34/1007619,4746111838,98%803,73
Hummel6498,3842011754,70%645,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5190,0428211543,48%279,03
Manticore101219,0980911549,57%1475,95
O-Ni7838,8862710454,81%1038,75
Type 6191299,9871510351,46%1208,44
45TP Habicha7929,7263010248,04%1180,86
Coccodrillo 102212,888499648,96%1623,70
M75222,013769248,91%671,48
T-29 3419,494699150,55%1583,55
KR-1112312,389279150,55%1491,95
ARL V396436,223689041,11%604,88
O-I6713,155108951,69%1213,13
T675312,043348946,07%523,12
Type T-345334,893528350,60%862,70
AMX 12 t6364,694318154,32%876,93
Grille5506,133837852,56%1039,17
G.W. E 100101283,315807851,28%1099,47
BZT-70 102139,198537850,00%1458,81
KV-15363,264277852,56%664,44
Škoda T 256503,784647452,70%995,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,352747447,30%68,95
M8A14119,072137250,00%121,16
T216217,964717248,61%412,60
Strv 103B102206,436627037,14%1439,64
UDES 1691537,698226852,94%1499,66
122 TM 81197,537916657,58%1442,90
Vz. 55101329,426206540,00%695,25
O-Ho8796,865156336,51%620,66
E 7591813,898686350,79%1762,35
Škoda T 245292,113706254,84%709,05
WZ-1328340,764716245,16%344,13
E 5091652,787715947,46%1543,03
Tiger II81561,788595855,17%2040,81
TVP VTU Koncept8760,115845742,11%806,53
Type 5 Heavy102683,609815761,40%2140,96
Strv 103-092032,938065747,37%1979,60
XM69 Hacker112165,118875752,63%1499,31
Covenanter5217,773285349,06%600,04
Leopard Prototyp A91367,646925347,17%1130,98
M374268,652424850,00%829,61
T404174,452594751,06%279,40
E 100102535,359604654,35%2171,71
SDP wz 66 Grom 81273,617164641,30%1174,65
40TP Habicha6584,594764456,82%1024,69
AMX 13 10510875,736144443,18%780,31
M5A1 Stuart4177,493024344,19%424,74
B14228,953394143,90%447,36
T56 GMC3124,851414131,71%180,58
DZT-159 91300,737134151,22%1024,18
AMX 404174,882064040,00%471,38
Projet Louis 9966,737644050,00%1198,24
T3 HMC283,181053933,33%106,01
Object 140102311,449243951,28%2086,04
T-284266,353603759,46%844,09
Predatore 91711,057713743,24%1330,71
AMX ELC bis5150,032543647,22%297,23
M3 Lee4133,831903554,29%350,68
M5 Stuart4116,113443551,43%168,12
Crusader6280,323873452,94%761,68
Pz.Kpfw. 38 (t)339,641813351,52%95,31
O-I Experimental5494,305413357,58%881,73
LT-432 8584,586113342,42%845,31
Sturmpanzer II4271,281973243,75%758,98
TNH 105/100081080,487793158,06%1359,14
UDES 14 Alt 581245,978933170,97%1648,35
Cromwell6730,636233056,67%1527,86
Somua SAu 404208,233163063,33%533,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,793052951,72%407,51
Type 95 Heavy4281,283762948,28%824,68
S35 CA5516,364652860,71%1129,83
Object 277101394,787062744,44%975,88
M2 Medium Tank383,421622650,00%134,99
Tiger I71245,969282568,00%2031,97
UDES 0381129,325312528,00%981,67
Panther II81260,246842548,00%1595,68
Toro 91342,846822544,00%1126,56
FV227 Conceiver81612,679932462,50%2168,58
Leo71077,487512356,52%1757,14
Comet71308,139542373,91%2686,27
D23130,712512166,67%463,06
VK 36.01 (H)6553,815932161,90%976,84
Type 4 Heavy92356,149602157,14%2483,19
Renault UE 573246,652322070,00%941,59
FV229 Contender91750,958762045,00%1472,97
Caliban 8868,606312045,00%719,84
Cobra 91716,208672070,00%1613,82
AMX 13 F3 AM6567,783971822,22%553,33
E 50 Ausf. M101724,506431827,78%1106,82
Vz. 44-17762,125161735,29%797,46
Cruiser Mk. IV4196,002031741,18%400,45
Alecto4108,002331758,82%187,51
Strv 746777,066191643,75%1218,50
P.435495,064311650,00%1186,23
Strv 107-12112379,506761631,25%1382,09
Marder II377,001821650,00%79,47
P.43 bis6537,335701553,33%929,84
Stridsyxa 81689,409301553,33%1924,74
25TP KSUST II5372,772681361,54%851,29
Type 91 Heavy3157,312031330,77%273,18
T2 Medium Tank284,54941330,77%174,63
AE Phase I 91624,698651353,85%1409,05
ST vz. 394269,504251266,67%985,09
T-46377,752011250,00%150,49
T1 HMC276,271281145,45%224,65
M7 Priest3260,002581145,45%585,82
Type 2597 Chi-Ha3191,182641163,64%721,39
AMX 383124,502721090,00%426,85
Cruiser Mk. III3133,002491040,00%438,08
Windhund 81610,606591030,00%1555,63
T1 Cunningham110,0096977,78%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)243,67224977,78%265,60
Type 586807,11672955,56%1646,22
GSOR the TANK 91054,75635850,00%902,93
Object 703 Version II 81325,50937862,50%1438,57
M-IV-Y 8947,86712742,86%897,20
M3 Stuart3113,33234666,67%454,68
StuG III Ausf. G5109,50141616,67%0,00
10TP3250,83276666,67%1217,58
Panzerjäger I2153,5015460,00%361,94
T-262129,17161633,33%401,90
Valentine AT4163,33193633,33%188,94
T-50-2 6498,17569666,67%1451,88
D1294,80243580,00%428,88
Jagdpanzer E 90 91725,00680560,00%1303,38
L-60 252,25224475,00%272,70
Ashbringer 102083,75905450,00%1395,93
T1E6 261,5079425,00%19,13
Bofors Tornvagn 8576,25469425,00%289,52
Cromwell B 6622,75515425,00%945,74
Renault FT166,00141333,33%130,95
MS-110,0050333,33%0,00
SU-76M4183,67152366,67%503,59
Bat.-Châtillon 12 t8449,005013100,00%785,24
Leichttraktor10,0051250,00%82,83
M415870,50453250,00%1295,06
Renault FT AC2160,50149250,00%500,26
Universal Carrier 2-pdr2112,50181250,00%312,40
Matilda IV 597,50240250,00%94,64
StuG IV 5159,007620,00%87,58
Vickers Medium Mk. I1109,0019810,00%403,88
M2 Light20,00010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 290,008010,00%167,17
M48A5 Patton102376,0011701100,00%1621,36
Gorilla111592,0013521100,00%852,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6650,006601100,00%1884,42
Convert. Medium Tank T3 3663,0065910,00%2628,90
Rheinmetall Skorpion G 81591,0027410,00%1207,29
MTLS-1G14 3163,0017010,00%346,15
Valentine II 486,0024210,00%5,72
TBT 93376,0068010,00%2150,75
T7 Combat Car 20,001210,00%0,00
LTP 3113,002611100,00%531,32
T28 Concept 7338,0031510,00%153,20
Dicker Max 60,0018010,00%0,00
AMX ELC 901 6757,0045310,00%1576,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,0010310,00%0,00
Super Hellcat 7706,0030510,00%890,13
43 M. Toldi III 371,0018610,00%59,14

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.2.2026
Lähti: 21.2.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.10.2025
Lähti: 20.2.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.2.2023
Lähti: 16.10.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.2.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.12.2014
Lähti: 2.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.3.2018
Lähti: 8.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.10.2016
Lähti: 7.3.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.8.2022
Lähti: 18.9.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 3.1.2023
Lähti: 14.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.5.2020
Lähti: 22.5.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.12.2021
Lähti: 2.4.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.12.2021
Lähti: 19.12.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.12.2014
Lähti: 4.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.9.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.9.2014