Pain1304

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10202000
Ø Taso6,280,000,000,00
Voitot474246,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä535252,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1081,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty201319,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu65360,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu91980,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu589,370,000,000,00
Valtauspisteitä165831,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22760,2200,0000,0000,00
Kokemus366,260,000,000,00
WN7749,330,000,000,00
WN8768,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10202
Ø Taso6,28
Voitot474246,48%
Häviöitä535252,46%
Tasapelejä1081,06%
Taisteluja selvitty201319,73%
Vaunuja tuhottu65360,64
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu91980,90
Vahinkoa aiheutettu589,37
Valtauspisteitä165831,63
Puolustuspisteitä22760,22
Kokemus366,26
WN7749,33
WN8768,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot216,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä975,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,0800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,080,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu660,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0800,0000,0000,00
Kokemus217,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot216,67%
Häviöitä975,00%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,08
Tuhoamissuhde0,08
Vaunuja havaittu60,50
Vahinkoa aiheutettu660,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,08
Kokemus217,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot550,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä330,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä220,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu101,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu369,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus307,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot550,00%
Häviöitä330,00%
Tasapelejä220,00%
Taisteluja selvitty330,00%
Vaunuja tuhottu60,60
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu101,00
Vahinkoa aiheutettu369,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus307,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot1433,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2764,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty614,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu511,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu601,290,000,000,00
Valtauspisteitä421,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0700,0000,0000,00
Kokemus248,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot1433,33%
Häviöitä2764,29%
Tasapelejä12,38%
Taisteluja selvitty614,29%
Vaunuja tuhottu250,60
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu511,21
Vahinkoa aiheutettu601,29
Valtauspisteitä421,00
Puolustuspisteitä30,07
Kokemus248,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot5035,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8862,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3525,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu630,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu1130,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu798,290,000,000,00
Valtauspisteitä1731,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2221,5900,0000,0000,00
Kokemus346,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot5035,71%
Häviöitä8862,86%
Tasapelejä21,43%
Taisteluja selvitty3525,00%
Vaunuja tuhottu630,45
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu1130,81
Vahinkoa aiheutettu798,29
Valtauspisteitä1731,24
Puolustuspisteitä2221,59
Kokemus346,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja465000
Voitot19341,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27058,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12025,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2540,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu4080,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu553,320,000,000,00
Valtauspisteitä9752,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3240,7000,0000,0000,00
Kokemus288,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja465
Voitot19341,51%
Häviöitä27058,06%
Tasapelejä20,43%
Taisteluja selvitty12025,81%
Vaunuja tuhottu2540,55
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu4080,88
Vahinkoa aiheutettu553,32
Valtauspisteitä9752,10
Puolustuspisteitä3240,70
Kokemus288,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu91,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.318,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus55,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä8100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu1.318,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus55,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (145)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 8893,5944492242,95%863,26
IS-381011,0752062447,60%1085,58
KV-856516,9134441249,03%770,15
T-109988,3949740642,61%754,19
Indien-Panzer8792,8051434845,69%919,27
Rhm.-Borsig Waffenträger81208,5948634446,51%1207,06
SU-122-44 7782,1946030248,68%963,54
M18 Hellcat6426,6129723848,74%584,21
IS7598,1035122642,48%627,34
Sturer Emil7633,6837921545,12%750,61
Leopard Prototyp A9760,6639121037,62%408,41
VK 30.02 (D)7530,7042819845,96%674,32
StuG III Ausf. G5344,0824619450,52%696,51
M127770,3039317852,25%1019,75
KV-15384,0829417751,98%713,17
IS-6 81037,3355817148,54%1168,33
Cromwell6427,9634716448,17%702,06
KV-26638,8536215044,67%968,13
Pz.Sfl. IVc5278,5221613850,72%507,45
VK 30.01 (D)6413,6833913644,85%665,03
AT 86446,3638513243,18%584,50
M446571,0736312835,94%782,66
T675272,8924612248,36%437,45
SU-1006540,5834212046,67%851,74
ARL 446590,6636811947,90%935,50
Waffenträger auf Pz. IV91005,7356311943,70%629,97
Nashorn6465,9134011755,56%758,86
SU-85B4194,3519410745,79%293,08
AT 25299,4830510352,43%628,23
Tiger I7719,3744010146,53%852,02
IS-7101398,944699741,24%930,96
E 25 7648,234469041,11%714,77
T376353,723418744,83%831,29
Matilda4325,632808645,35%828,58
M3 Stuart3189,272788554,12%775,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4226,992378549,41%477,41
Pz.Kpfw. III/IV5307,452958554,12%836,77
BDR G1 B5547,933678243,90%1016,95
Alecto4189,472148158,02%429,66
SU-855275,422147948,10%485,10
M415351,032657448,65%440,33
Jagdpanzer IV6269,012366842,65%238,49
Škoda T 245348,042956749,25%903,15
VK 36.01 (H)6492,854356657,58%798,60
Crusader6268,533676453,13%697,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5307,003746142,62%660,51
T-284225,452036038,33%500,25
SU-1527703,003546033,33%763,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,681746055,00%230,03
M3 Lee4182,571775843,10%439,84
O-I Experimental5523,283425846,55%977,99
T25/27603,313595846,55%760,45
Jagdpanther7637,794965646,43%652,09
Pz.Kpfw. III Ausf. J4136,931765646,43%161,80
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,111895453,70%337,24
Pz.Kpfw. 35 (t)279,471595358,49%317,91
Sturmpanzer I Bison3119,741175333,96%177,42
T1 Heavy5337,743125350,94%566,78
Tiger II8653,985715244,23%535,95
IS-3A 81007,275855240,38%828,96
Pz.Kpfw. II2152,982234841,67%517,34
M8A14134,322004746,81%133,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,401404540,00%1,51
Churchill III 5263,163154546,67%342,64
T1 Cunningham1112,252214454,55%639,94
Covenanter5182,053084050,00%454,98
Marder 38T4204,772503964,10%508,44
T-46382,791083834,21%79,18
M24 Chaffee5229,372693540,00%556,14
M2 Medium Tank344,21893441,18%9,39
Ferdinand8755,745733450,00%580,78
Sav m/434177,242153354,55%356,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4239,392473354,55%687,41
T3 HMC2100,641362842,86%220,06
Vickers Medium Mk. III3146,741632748,15%387,66
M374349,152252737,04%1064,75
T2 Light Tank 2100,561822737,04%202,83
VK 30.01 (P)6369,814112653,85%505,12
T56 GMC3122,391362339,13%180,34
Type 2597 Chi-Ha379,551962259,09%184,90
Sturmpanzer II4228,551782240,91%599,69
M40/M438609,413422250,00%503,02
Valentine AT4193,821802240,91%348,79
Universal Carrier 2-pdr273,201172055,00%173,81
SU-76M4158,581821936,84%195,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111,212751947,37%364,50
D2365,76841723,53%0,00
T1 HMC2107,121491747,06%498,09
M7 Priest3160,881531747,06%304,63
Vickers Medium Mk. II248,941061650,00%89,84
M4A1 Sherman5292,693131668,75%803,89
Ikv 723196,883051650,00%459,40
Pz.Kpfw. I242,431021421,43%0,00
ST vz. 394233,543391392,31%835,59
Type 1 Chi-He4147,691601338,46%190,88
Renault FT AC291,231371361,54%281,26
Cruiser Mk. III3113,621821361,54%490,54
Renault UE 57367,081611384,62%261,01
Panzerjäger I221,58791241,67%4,82
Cruiser Mk. IV4168,171581233,33%280,60
Durchbruchswagen 2487,751181225,00%0,00
Pvlvv fm/422119,821211118,18%234,42
Marder II3109,361481154,55%199,51
AMX M4 mle. 457453,824251154,55%458,74
Grille 1510726,105111030,00%199,38
TOG II* 6463,703311050,00%688,14
Vickers Mk. E Type B270,89124955,56%172,49
T2 Medium Tank287,67120955,56%324,72
Chi-Ni290,13120850,00%270,64
T-26273,88113862,50%299,40
AT-12117,38108837,50%222,89
Pz.Kpfw. II Luchs472,7518380,00%0,00
Churchill I5265,43386742,86%319,69
StuG IV 5300,71235742,86%517,80
B14140,8310460,00%123,05
Leichttraktor154,83177666,67%228,77
Vickers Medium Mk. I139,6062540,00%0,00
LT vz. 383135,40197560,00%477,89
D1232,00108560,00%175,04
Type 97 Chi-Ha396,00177560,00%237,44
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 349,40152540,00%0,23
Valentine3198,25221425,00%529,99
O-I6429,0023440,00%480,82
Rheinmetall Skorpion G 81407,25897475,00%1687,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,50282450,00%143,16
M5A1 Stuart414,00104333,33%0,00
Somua SAu 404246,67198333,33%384,13
L-60 2229,67460333,33%1423,28
Light Mk. VIC 24,6745333,33%0,00
LTP 379,672403100,00%358,77
BT-7 artillery 3188,33274366,67%772,06
Renault Otsu15,501722100,00%261,00
MS-110,001262100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)216,001332100,00%264,10
VK 30.02 (M)6218,50305250,00%215,45
Tetrarch 286,007420,00%172,54
43 M. Toldi III 3202,50453250,00%1028,77
Strv fm/21168,0012710,00%118,76
Fiat 30001173,004371100,00%947,86
4TP163,002661100,00%299,88
Type 97 Te-Ke 296,001511100,00%457,84
Ikv 1035131,003901100,00%287,01
MKA 2229,002561100,00%843,39
T7 Combat Car 20,001910,00%0,00
Super Hellcat 7241,0027010,00%43,68

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.8.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 29.12.2013