Pain1304

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10202000
Ø Taso6,280,000,000,00
Voitot474246,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä535252,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1081,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty201319,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu65360,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu91980,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu589,370,000,000,00
Valtauspisteitä165831,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22760,2200,0000,0000,00
Kokemus366,260,000,000,00
WN7749,330,000,000,00
WN8768,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10202
Ø Taso6,28
Voitot474246,48%
Häviöitä535252,46%
Tasapelejä1081,06%
Taisteluja selvitty201319,73%
Vaunuja tuhottu65360,64
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu91980,90
Vahinkoa aiheutettu589,37
Valtauspisteitä165831,63
Puolustuspisteitä22760,22
Kokemus366,26
WN7749,33
WN8768,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot216,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä975,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,0800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,080,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu660,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0800,0000,0000,00
Kokemus217,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot216,67%
Häviöitä975,00%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,08
Tuhoamissuhde0,08
Vaunuja havaittu60,50
Vahinkoa aiheutettu660,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,08
Kokemus217,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot550,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä330,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä220,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu101,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu369,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus307,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot550,00%
Häviöitä330,00%
Tasapelejä220,00%
Taisteluja selvitty330,00%
Vaunuja tuhottu60,60
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu101,00
Vahinkoa aiheutettu369,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus307,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot1433,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2764,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty614,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu511,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu601,290,000,000,00
Valtauspisteitä421,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0700,0000,0000,00
Kokemus248,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot1433,33%
Häviöitä2764,29%
Tasapelejä12,38%
Taisteluja selvitty614,29%
Vaunuja tuhottu250,60
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu511,21
Vahinkoa aiheutettu601,29
Valtauspisteitä421,00
Puolustuspisteitä30,07
Kokemus248,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot5035,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8862,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3525,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu630,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu1130,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu798,290,000,000,00
Valtauspisteitä1731,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2221,5900,0000,0000,00
Kokemus346,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot5035,71%
Häviöitä8862,86%
Tasapelejä21,43%
Taisteluja selvitty3525,00%
Vaunuja tuhottu630,45
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu1130,81
Vahinkoa aiheutettu798,29
Valtauspisteitä1731,24
Puolustuspisteitä2221,59
Kokemus346,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja465000
Voitot19341,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27058,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12025,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2540,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu4080,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu553,320,000,000,00
Valtauspisteitä9752,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3240,7000,0000,0000,00
Kokemus288,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja465
Voitot19341,51%
Häviöitä27058,06%
Tasapelejä20,43%
Taisteluja selvitty12025,81%
Vaunuja tuhottu2540,55
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu4080,88
Vahinkoa aiheutettu553,32
Valtauspisteitä9752,10
Puolustuspisteitä3240,70
Kokemus288,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu91,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.318,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus55,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä8100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu1.318,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus55,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (145)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 8893,5944492242,95%863,12
IS-381011,0752062447,60%1085,18
KV-856516,9134441249,03%769,90
T-109988,3949740642,61%755,12
Indien-Panzer8792,8051434845,69%919,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81208,5948634446,51%1206,04
SU-122-44 7782,1946030248,68%963,41
M18 Hellcat6426,6129723848,74%584,01
IS7598,1035122642,48%627,12
Sturer Emil7633,6837921545,12%750,32
Leopard Prototyp A9760,6639121037,62%408,13
VK 30.02 (D)7530,7042819845,96%674,09
StuG III Ausf. G5344,0824619450,52%695,99
M127770,3039317852,25%1019,16
KV-15384,0829417751,98%712,90
IS-6 81037,3355817148,54%1168,49
Cromwell6427,9634716448,17%701,78
KV-26638,8536215044,67%968,54
Pz.Sfl. IVc5278,5221613850,72%507,19
VK 30.01 (D)6413,6833913644,85%663,77
AT 86446,3638513243,18%583,95
M446571,0736312835,94%781,48
T675272,8924612248,36%437,07
SU-1006540,5834212046,67%851,29
ARL 446590,6636811947,90%934,89
Waffenträger auf Pz. IV91005,7356311943,70%629,71
Nashorn6465,9134011755,56%758,15
SU-85B4194,3519410745,79%292,33
AT 25299,4830510352,43%628,60
Tiger I7719,3744010146,53%856,11
IS-7101398,944699741,24%929,81
E 25 7648,234469041,11%714,47
T376353,723418744,83%831,44
Matilda4325,632808645,35%829,19
M3 Stuart3189,272788554,12%782,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4226,992378549,41%477,02
Pz.Kpfw. III/IV5307,452958554,12%836,59
BDR G1 B5547,933678243,90%1017,15
Alecto4189,472148158,02%429,20
SU-855275,422147948,10%484,94
M415351,032657448,65%440,00
Jagdpanzer IV6269,012366842,65%238,30
Škoda T 245348,042956749,25%902,88
VK 36.01 (H)6492,854356657,58%798,81
Crusader6268,533676453,13%696,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5307,003746142,62%660,03
T-284225,452036038,33%501,26
SU-1527703,003546033,33%763,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,681746055,00%232,19
M3 Lee4182,571775843,10%441,06
O-I Experimental5523,283425846,55%976,41
T25/27603,313595846,55%760,32
Jagdpanther7637,794965646,43%651,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J4136,931765646,43%166,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,111895453,70%337,48
Pz.Kpfw. 35 (t)279,471595358,49%317,42
Sturmpanzer I Bison3119,741175333,96%177,98
T1 Heavy5337,743125350,94%567,02
Tiger II8653,985715244,23%535,81
IS-3A 81007,275855240,38%828,92
Pz.Kpfw. II2152,982234841,67%522,00
M8A14134,322004746,81%134,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,401404540,00%0,87
Churchill III 5263,163154546,67%342,66
T1 Cunningham1112,252214454,55%640,30
Covenanter5182,053084050,00%453,54
Marder 38T4204,772503964,10%508,30
T-46382,791083834,21%78,78
M24 Chaffee5229,372693540,00%556,76
M2 Medium Tank344,21893441,18%8,75
Ferdinand8755,745733450,00%580,45
Sav m/434177,242153354,55%362,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4239,392473354,55%692,19
T3 HMC2100,641362842,86%219,46
Vickers Medium Mk. III3146,741632748,15%386,68
M374349,152252737,04%1062,23
T2 Light Tank 2100,561822737,04%205,14
VK 30.01 (P)6369,814112653,85%505,29
T56 GMC3122,391362339,13%180,69
Type 2597 Chi-Ha379,551962259,09%185,15
Sturmpanzer II4228,551782240,91%598,60
M40/M438609,413422250,00%502,60
Valentine AT4193,821802240,91%354,25
Universal Carrier 2-pdr273,201172055,00%174,44
SU-76M4158,581821936,84%197,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111,212751947,37%364,40
D2365,76841723,53%0,00
T1 HMC2107,121491747,06%496,87
M7 Priest3160,881531747,06%304,26
Vickers Medium Mk. II248,941061650,00%90,63
M4A1 Sherman5292,693131668,75%804,04
Ikv 723196,883051650,00%460,34
Pz.Kpfw. I242,431021421,43%0,00
ST vz. 394233,543391392,31%850,75
Type 1 Chi-He4147,691601338,46%194,18
Renault FT AC291,231371361,54%282,55
Cruiser Mk. III3113,621821361,54%490,90
Renault UE 57367,081611384,62%261,03
Panzerjäger I221,58791241,67%4,82
Cruiser Mk. IV4168,171581233,33%284,18
Durchbruchswagen 2487,751181225,00%0,00
Pvlvv fm/422119,821211118,18%236,11
Marder II3109,361481154,55%200,45
AMX M4 mle. 457453,824251154,55%458,78
Grille 1510726,105111030,00%198,97
TOG II* 6463,703311050,00%687,37
Vickers Mk. E Type B270,89124955,56%172,66
T2 Medium Tank287,67120955,56%325,04
Chi-Ni290,13120850,00%272,66
T-26273,88113862,50%297,02
AT-12117,38108837,50%223,83
Pz.Kpfw. II Luchs472,7518380,00%0,00
Churchill I5265,43386742,86%318,88
StuG IV 5300,71235742,86%517,59
B14140,8310460,00%133,13
Leichttraktor154,83177666,67%228,77
Vickers Medium Mk. I139,6062540,00%0,00
LT vz. 383135,40197560,00%479,39
D1232,00108560,00%174,10
Type 97 Chi-Ha396,00177560,00%237,30
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 349,40152540,00%0,23
Valentine3198,25221425,00%529,03
O-I6429,0023440,00%480,48
Rheinmetall Skorpion G 81407,25897475,00%1686,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,50282450,00%145,82
M5A1 Stuart414,00104333,33%0,00
Somua SAu 404246,67198333,33%386,63
L-60 2229,67460333,33%1430,96
Light Mk. VIC 24,6745333,33%0,00
LTP 379,672403100,00%358,81
BT-7 artillery 3188,33274366,67%772,05
Renault Otsu15,501722100,00%261,00
MS-110,001262100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)216,001332100,00%264,10
VK 30.02 (M)6218,50305250,00%215,36
Tetrarch 286,007420,00%172,81
43 M. Toldi III 3202,50453250,00%1030,80
Strv fm/21168,0012710,00%119,39
Fiat 30001173,004371100,00%947,59
4TP163,002661100,00%300,55
Type 97 Te-Ke 296,001511100,00%457,82
Ikv 1035131,003901100,00%287,57
MKA 2229,002561100,00%845,04
T7 Combat Car 20,001910,00%0,00
Super Hellcat 7241,0027010,00%43,56

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 28.9.2014
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.8.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 29.12.2013