PZ_KUCSO

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.10.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29560745434
Ø Taso7,718,437,628,57
Voitot1479550,05%342,86%2453,33%24155,53%
Häviöitä1435648,57%457,14%2044,44%18943,55%
Tasapelejä4091,38%00,00%12,22%40,92%
Taisteluja selvitty768826,01%342,86%1431,11%12127,88%
Vaunuja tuhottu226980,7771,00340,763490,80
Tuhoamissuhde1,041,751,101,12
Vaunuja havaittu264170,8960,86290,644541,05
Vahinkoa aiheutettu1.039,472.034,141.285,891.454,31
Valtauspisteitä294461,0000,00330,731500,35
Puolustuspisteitä96800,3300,0000,00650,15
Kokemus592,89800,14790,27801,40
WN7974,921216,161066,281141,82
WN81161,002038,991425,941458,91
Yhteensä
Taisteluja29560
Ø Taso7,71
Voitot1479550,05%
Häviöitä1435648,57%
Tasapelejä4091,38%
Taisteluja selvitty768826,01%
Vaunuja tuhottu226980,77
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu264170,89
Vahinkoa aiheutettu1.039,47
Valtauspisteitä294461,00
Puolustuspisteitä96800,33
Kokemus592,89
WN7974,92
WN81161,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja7
Ø Taso8,43
Voitot342,86%
Häviöitä457,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty342,86%
Vaunuja tuhottu71,00
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu60,86
Vahinkoa aiheutettu2.034,14
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus800,14
WN71216,16
WN82038,99
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja45
Ø Taso7,62
Voitot2453,33%
Häviöitä2044,44%
Tasapelejä12,22%
Taisteluja selvitty1431,11%
Vaunuja tuhottu340,76
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu290,64
Vahinkoa aiheutettu1.285,89
Valtauspisteitä330,73
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus790,27
WN71066,28
WN81425,94
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja434
Ø Taso8,57
Voitot24155,53%
Häviöitä18943,55%
Tasapelejä40,92%
Taisteluja selvitty12127,88%
Vaunuja tuhottu3490,80
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu4541,05
Vahinkoa aiheutettu1.454,31
Valtauspisteitä1500,35
Puolustuspisteitä650,15
Kokemus801,40
WN71141,82
WN81458,91
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja141000
Voitot5740,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8056,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3021,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu790,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1090,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.549,910,000,000,00
Valtauspisteitä960,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1461,0400,0000,0000,00
Kokemus603,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja141
Voitot5740,43%
Häviöitä8056,74%
Tasapelejä42,84%
Taisteluja selvitty3021,28%
Vaunuja tuhottu790,56
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu1090,77
Vahinkoa aiheutettu1.549,91
Valtauspisteitä960,68
Puolustuspisteitä1461,04
Kokemus603,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus38,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus38,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu84,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu34,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus38,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu84,00
Vahinkoa aiheutettu34,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus38,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot1936,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3363,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1732,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu260,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.031,810,000,000,00
Valtauspisteitä360,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1963,7700,0000,0000,00
Kokemus433,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot1936,54%
Häviöitä3363,46%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1732,69%
Vaunuja tuhottu240,46
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu260,50
Vahinkoa aiheutettu1.031,81
Valtauspisteitä360,69
Puolustuspisteitä1963,77
Kokemus433,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja527300103
Voitot227143,07%00,00%00,00%5250,49%
Häviöitä287954,60%00,00%00,00%5149,51%
Tasapelejä1232,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty162830,87%00,00%00,00%3332,04%
Vaunuja tuhottu30530,5800,0000,00630,61
Tuhoamissuhde0,840,000,000,90
Vaunuja havaittu38970,7400,0000,00830,81
Vahinkoa aiheutettu1.268,520,000,001.649,39
Valtauspisteitä95161,8000,0000,002582,50
Puolustuspisteitä153872,9200,0000,002332,26
Kokemus604,540,000,00779,09
Yhteensä
Taisteluja5273
Voitot227143,07%
Häviöitä287954,60%
Tasapelejä1232,33%
Taisteluja selvitty162830,87%
Vaunuja tuhottu30530,58
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu38970,74
Vahinkoa aiheutettu1.268,52
Valtauspisteitä95161,80
Puolustuspisteitä153872,92
Kokemus604,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja103
Voitot5250,49%
Häviöitä5149,51%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3332,04%
Vaunuja tuhottu630,61
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu830,81
Vahinkoa aiheutettu1.649,39
Valtauspisteitä2582,50
Puolustuspisteitä2332,26
Kokemus779,09

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4950015
Voitot22445,25%00,00%00,00%746,67%
Häviöitä26553,54%00,00%00,00%853,33%
Tasapelejä61,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15531,31%00,00%00,00%640,00%
Vaunuja tuhottu3350,6800,0000,0090,60
Tuhoamissuhde0,990,000,001,00
Vaunuja havaittu2530,5100,0000,0070,47
Vahinkoa aiheutettu1.718,670,000,002.347,67
Valtauspisteitä6121,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3920,7900,0000,0000,00
Kokemus739,330,000,00835,33
Yhteensä
Taisteluja495
Voitot22445,25%
Häviöitä26553,54%
Tasapelejä61,21%
Taisteluja selvitty15531,31%
Vaunuja tuhottu3350,68
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu2530,51
Vahinkoa aiheutettu1.718,67
Valtauspisteitä6121,24
Puolustuspisteitä3920,79
Kokemus739,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty640,00%
Vaunuja tuhottu90,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu70,47
Vahinkoa aiheutettu2.347,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus835,33
Anzeigen

Vaunut (418)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Tiger I7922,5152859248,82%1184,80
Tiger II81003,4746354248,71%1187,09
STB-1101575,6169149846,18%1182,08
Kanonenjagdpanzer 105 81115,3858349749,70%1162,38
Grille 15101715,6757448442,36%1078,34
Pz.Kpfw. III/IV5307,8428547751,57%776,38
Rheinmetall Skorpion G 81138,0158547746,96%1110,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5428,1332345052,44%1192,13
VK 75.01 (K) 81196,9773443351,04%1438,87
Bisonte C45 81344,3675034048,82%1482,52
Progetto M35 mod. 46 81006,6261033348,95%1088,01
G.W. E 100101202,8363631551,75%981,59
Jagdpanther7828,1836231248,40%1007,56
Hummel6672,3440130655,23%1064,90
Löwe 81173,4272930247,68%1378,57
STA-18753,9052428949,48%859,32
VK 100.01 (P)81078,3458828554,39%1211,10
Ferdinand81068,4148627751,26%1016,98
Prototipo Standard B91225,0664827048,15%1053,24
Tiger (P)7796,5747927057,41%1093,09
leKpz M 41 90 mm 8561,4356326545,66%889,93
P.44 Pantera81013,1667325952,12%1325,03
Leopard 1101596,8261625943,63%1048,67
E 75 TS 81287,6270925852,33%1557,43
Spähpanzer SP I C7426,6740225745,53%704,01
E 7591275,7471925052,00%1127,05
Jagdpanzer E 100101733,8366823650,85%1176,68
E 50 Ausf. M101360,0970823652,12%1081,08
VK 30.01 (P)6543,9633523147,62%842,80
Type 5 Ka-Ri 81520,1876823150,65%1476,34
P.43 bis6609,0043822848,68%1068,45
VK 16.02 Leopard5132,8021922448,66%250,96
Type 4 Heavy91127,1558322251,35%966,85
Ho-Ri 3102058,1678921759,45%1447,68
Kampfpanzer 07 P(E) 101536,0178421355,40%1278,53
T 55A 91246,3374121255,19%1243,39
Type 5 Heavy101640,6773021149,76%1073,30
E 5091071,9564820139,80%829,60
Jagdtiger91503,1467219945,23%1131,51
O-Ho8915,8747219150,26%953,42
Controcarro 3 Minotauro101945,1478018951,32%1438,63
SMV CC-64 Vipera 81144,0670318855,32%1289,26
Jagdpanzer IV6517,6530118546,49%830,35
P.43 ter7664,9840418552,43%985,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3220,1535818549,73%1153,76
Mäuschen91265,8266017648,86%1055,04
Type 6191004,8361017346,24%834,57
Panther II8871,7261717244,77%998,74
E 25 7992,5674617157,31%1583,18
Rhm.-Borsig Waffenträger81170,3559516848,21%1058,81
Type 5 Chi-Ri7596,8440516748,50%833,98
Rinoceronte101742,6068816246,91%1294,46
O-Ni7797,5746816251,85%1009,25
Type 71101540,1976215952,20%1065,02
Panther7622,1744015752,87%913,81
VK 36.01 (H)6418,7730115647,44%547,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91250,7371415650,64%1108,03
Maus101549,2277315250,00%1134,62
Grille5426,0123015147,68%913,36
Indien-Panzer8854,3259315141,72%915,72
HWK 30 8532,3056915146,36%789,36
VK 28.016317,5635115052,00%864,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4313,7021614948,99%750,17
Leopard Prototyp A91273,0164014644,52%1083,44
O-I6628,5841314347,55%1042,31
StuG III Ausf. G5454,0525914048,57%1064,27
Tiger-Maus 91669,9489514060,00%1600,21
G.W. Tiger (P)8853,0955913644,12%808,38
Lion 101354,9764013647,06%991,12
Heavy Tank No. VI 6759,6062213652,94%1341,57
Pz.Kpfw. VII101615,8369913544,44%1091,19
VK 30.02 (M)6436,2336813253,03%722,21
Tiger 131 6780,6758113239,39%1211,89
E 100101692,2380012956,59%1303,85
Progetto M40 mod. 65101578,3870112751,18%1213,37
Rheinmetall Panzerwagen10693,5158112737,80%523,72
M48A2 Räumpanzer 8987,4070612653,97%1192,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J4177,9424912554,40%368,36
Kampfpanzer 50 t 91527,0280812147,11%1247,17
Kunze Panzer 91443,9967311949,58%1310,65
Waffenträger auf Pz. IV91230,8462211852,54%912,28
VK 168.01 Mauerbrecher 81241,9468911848,31%1454,20
Type 4 Chi-To6444,5737111557,39%785,15
DBV-152 102187,8873311552,17%1384,56
VK 45.02 (P) Ausf. A8932,6268311451,75%1008,48
HWK 128415,8351311042,73%501,41
Pz.Sfl. IVc5355,0323210842,59%662,67
Controcarro 1 Mk. 291250,8876410751,40%941,18
STA-2 8900,176599955,56%1198,27
Panzer 58 Mutz 8838,755319936,36%795,47
T-5491055,336989550,53%943,00
Carro da Combattimento 45 t 101674,627769554,74%1329,33
Type 1 Chi-He4335,222559453,19%988,14
Type 3 Chi-Nu5258,342299343,01%508,73
T-448877,326809246,74%1072,08
Kampfpanzer 07 RH 8837,705239145,05%889,45
G.W. Panther7723,905709047,78%823,16
Strv 103-091569,437388950,56%1336,80
Nashorn6631,183248940,45%865,28
O-I Experimental5417,633478751,72%688,48
Pz.Kpfw. III Ausf. E3141,621878653,49%343,33
Type 6891399,017158541,18%1104,18
VK 30.01 (H)5449,043218455,95%1089,70
Semovente M43 Bassotto6818,194948353,01%1343,62
Ho-Ri 191521,607098353,01%1240,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8941,316608353,01%1013,36
Ho-Ri 281071,445888042,50%1088,20
SMV CC-567832,105277950,63%1115,05
CS-5991118,776617940,51%849,21
SU-10181091,926497948,10%1116,46
Panther/M10 7766,925847842,31%1076,96
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,741947451,35%121,88
Object 26391522,117857353,42%1308,13
KPz 3 Projekt 07 HK 91275,966477346,58%1037,74
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3453,967307360,27%1303,85
Object 430 Version II91343,527387145,07%1219,79
Spähpanzer Ru 2519574,585387140,85%629,67
WZ-111G FT91640,367517048,57%1276,63
G.W. Tiger91194,296576947,83%1073,62
Yong Bing 91613,258596952,17%1379,07
FV2078859,685906850,00%898,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3183,602596850,00%654,25
IS-3-II91386,067496847,06%1290,51
P.435333,553126752,24%813,35
TNH T Vz. 5191494,168176750,75%1252,06
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81113,346816750,75%1260,77
Felice 91146,296656643,94%950,30
WZ-111 model 1-491620,258596555,38%1599,90
IS-38959,437406558,46%1071,00
Progetto C50 mod. 6691030,705686440,63%778,83
IS-4101987,508516451,56%1545,06
Object 25791194,477486456,25%1047,03
Pz.Kpfw. II Luchs4165,862186349,21%462,10
FV229 Contender91602,608436349,21%1407,93
SMV CC-678987,066386248,39%938,74
Marder 38T4248,602026248,39%491,27
T-54 ltwt.9683,088046261,29%1029,65
Dicker Max 6885,876446253,23%1641,66
Conqueror91708,398856150,82%1495,60
UDES 1691515,038086154,10%1476,42
Object 70491578,647956155,74%1320,89
IS-M81008,106765944,07%1021,48
Versuchspanzer 5791798,158685949,15%1569,98
Kpz. Erich Konzept I 91238,716805848,28%908,27
WZ-132A9605,356925749,12%694,91
IS-7101967,758805749,12%1709,40
BZ-6891554,058405752,63%1401,49
Object 43091404,867475747,37%1189,46
ISU-152K 81407,816465743,86%1310,62
CC-46 Pancernik 91722,668105646,43%1497,41
ISU-15281077,706495653,57%1046,73
LTTB8540,096265648,21%956,26
Buryan 91527,217825646,43%1059,31
Emil II91726,718695554,55%1655,94
UDES 14 Alt 581032,766455540,00%1100,76
Jagdpanzer E 90 91733,607845554,55%1349,14
E 77 91334,367705547,27%1073,15
ELC EVEN 90 8498,917595550,91%947,57
Turán III prototípus 5420,114585453,70%1030,87
Progetto CC55 mod. 5481113,116945349,06%1061,19
KV-48855,916815352,83%967,77
Pz.Kpfw. V/IV 5702,916805354,72%1059,92
P26/404303,622715244,23%673,70
WZ-1328544,257145150,98%868,13
UDES 0381373,807245147,06%1508,25
T 54D 91395,028635156,86%1350,09
DZT-159 91349,067525150,98%1136,46
Type 586672,006545066,00%1422,16
Type 95 Ji-Ro6632,924055036,00%769,84
WZ-120G FT 91679,307865056,00%1242,56
WZ-111-1G FT81365,227824957,14%1557,75
ST-I91513,087934953,06%1287,74
IS-2-II81013,577434963,27%1129,99
Škoda T 5091659,337834852,08%1437,94
11081228,158224856,25%1574,31
Wespe3211,561524845,83%680,19
Object 752 91846,408464845,83%1457,13
Predatore 91703,777994850,00%1420,04
Pz.Kpfw. II2160,702764759,57%693,34
TNH 105/100081125,067314742,55%1238,80
CS-538816,817354761,70%1096,61
FV227 Conceiver81108,027844751,06%1215,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5507,265004753,19%936,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6583,214334738,30%810,72
Panther mit 8,8 cm L/71 8705,156574748,94%775,09
Type 5781323,208494660,87%1583,42
Škoda T 256596,556124465,91%1196,82
SU-1006835,205784445,45%1450,08
Object 703 Version II 81510,559624459,09%1765,83
Jagdtiger Prototype 81401,439104463,64%1460,63
Toro 91591,458354459,09%1495,36
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,561704337,21%574,07
Leo7845,166364346,51%1258,24
Marder II3293,602194358,14%920,91
Vz. 60S Dravec 102938,6010574365,12%1982,70
Crusader 5.5-in. SP7655,124904346,51%778,28
Object 41681218,167214351,16%1431,78
WZ-114 91519,238384353,49%1495,85
Renault Otsu1181,952124153,66%746,27
TVP VTU Koncept8947,717254151,22%1226,36
Sturer Emil7669,055444160,98%904,77
Object 70591917,958984148,78%1785,27
Type 63 81112,938374160,98%1233,08
BZ-16681367,008814057,50%1805,35
Lätt Stridsfordon 120 91824,488354062,50%1676,21
Wz. 64GC Bzyg 101984,038134047,50%1304,80
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,771883958,97%392,33
Jagdpanther II81124,546523956,41%1249,20
Emil I81581,639023857,89%1923,56
Pz.Kpfw. 5581593,299463852,63%1504,44
LT-432 8448,786133748,65%653,67
MKA 2223,863583745,95%795,90
SU-15271186,696793652,78%1954,86
T-34-856733,866113652,78%1422,76
Leichttraktor168,361693663,89%271,89
FV215b (183) 101201,616993658,33%813,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2128,942983655,56%512,36
Chi-To SP71358,838423551,43%1795,59
Type 3 Ho-Ni III5494,743193537,14%850,63
Object 430U102069,498983554,29%1749,31
Kpz. 3 GST Turm 81650,239133560,00%1756,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 81443,549993582,86%1855,08
WZ-1317361,155673447,06%585,62
UDES 03 Alt 3 91384,506813447,06%1094,24
BZ-5871218,098533357,58%1682,12
SU-130PM 81547,217823357,58%1516,35
53TP Markowskiego81326,287913250,00%1556,91
Carro d'assalto P.887854,415813234,38%963,49
60TP Lewandowskiego101776,917033243,75%1026,70
Type 4 Ju-To71089,198213256,25%1609,72
H3 91450,537833256,25%1221,84
Caernarvon81419,428233148,39%1545,14
Taschenratte112237,039013141,94%1183,80
Type 95 Heavy4170,401963053,33%447,92
T-4371087,037613036,67%1874,49
Black Prince71080,597022944,83%1436,72
Churchill VII6641,526322958,62%1163,15
SDT-58 Vlkodav 91210,556442937,93%848,89
T-1506690,486032958,62%1195,84
E 65 Zwilling 81522,768302941,38%1293,38
Tiger II Kuromorimine 71167,798072850,00%1430,76
Sturmpanzer I Bison394,411152755,56%205,13
Ikv 65 Alt II6657,304382740,74%982,96
MT-256428,595432748,15%1339,79
Object 705A101528,377002740,74%961,88
Object 277102014,567722744,44%1607,86
IS-271283,629372661,54%2111,08
Prototipo 6 81428,587182642,31%1172,57
CS-447941,046702544,00%1348,97
SU-100M17938,647402560,00%1513,96
T25/27945,526402552,00%1228,22
Waffenträger auf E 100101829,406072544,00%1079,06
FV224 Chopper71005,767092556,00%1168,37
XM57 81367,367102540,00%1064,80
IS7784,046732458,33%1057,56
Konštrukta T-34/10071227,758272454,17%2058,97
Type 97 Chi-Ha3159,541612437,50%327,25
Coccodrillo 101696,716312433,33%968,24
WZ-131G FT6726,385052441,67%1189,81
KV-371284,139922369,57%1944,37
T-34-2G FT7889,226942365,22%1317,49
BZT-70 102090,439172365,22%1340,63
Pawlack Tank6959,008132365,22%1709,38
AT 86921,556912250,00%1720,12
LTG7602,958232263,64%1439,49
43 M. Toldi III 3263,414082250,00%1428,49
T-1091560,769252171,43%1629,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3197,812192157,14%626,93
KJPZ TIII Jäger 91307,055982138,10%795,62
Ashigaru 102376,768202157,14%1757,29
50TP Tyszkiewicza91422,107502050,00%1208,95
M18 Hellcat6938,555392040,00%1405,48
M-II-Y71342,458632050,00%1911,31
M15/423208,212281942,11%475,01
ShPTK-TVP 100 81348,848171963,16%1411,05
Sentinelle 91553,007941947,37%1255,79
B.U.G.I.6597,005571855,56%944,29
Type 91 Heavy381,671501850,00%112,96
Type 3 Ju-Nu6966,008161861,11%1564,51
ST-II101510,727581833,33%945,34
Pz.Kpfw. T 25 5411,334721861,11%1138,75
SPHT 91642,118711866,67%1412,77
Strv 746937,186631747,06%1779,48
Ikv 90 Typ B71196,887651764,71%1977,78
Semovente M415352,882581729,41%491,69
T110E5101369,006411729,41%750,26
FV3046538,534241747,06%807,99
Object 268 Version 4102137,718891758,82%1432,00
M661337,448841656,25%2744,50
40TP Habicha6673,195301637,50%1097,08
45TP Habicha71134,387321643,75%1522,73
A-4471299,948881662,50%2458,71
StuG III Ausf. B4389,443831675,00%1085,21
SU-122V 91428,386521643,75%1061,70
Object 252U 81408,818521668,75%1385,48
Vz. 62 Jasan 91098,387261650,00%747,94
Pz.Kpfw. KW I (r) 5669,506661656,25%1185,31
Projet Louis 9635,065521631,25%591,39
Krupp-Steyr Waffenträger 7927,945301631,25%1117,37
T-832 81029,207661546,67%821,45
StuG IV 5351,603161553,33%702,77
M-VII-Y 92015,8010461566,67%1807,52
Type 98 Ke-Ni3136,431931442,86%370,50
FV230 Canopener101270,147071435,71%644,17
Obsidian 81141,648711457,14%1410,89
Type 95 Ha-Go2163,851561330,77%620,75
Vz. 44-171732,8510891361,54%2530,08
59-166501,156461361,54%1544,38
Durchbruchswagen 24158,921851346,15%231,55
Object 268102294,085661323,08%1278,49
VK 30.01 (D)6783,696901346,15%1784,85
TS-6 91230,546081330,77%825,80
Type 97 Te-Ke 2173,083021250,00%710,97
M36 Jackson61147,927651258,33%2220,85
Mitsu 1085967,587051266,67%1940,39
T25 AT71334,338931266,67%1926,37
Škoda T 56 81703,508871258,33%1803,45
Gonsalo 81572,258231250,00%1422,31
M4A3E8 Sherman61041,557941154,55%2263,88
Type 5 Ke-Ho4208,452561163,64%674,54
Udarniy 8753,556801145,45%529,89
Panzerjäger I2174,901441030,00%467,68
Centurion St. Gloriana 71125,408621060,00%1937,25
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6163,303541070,00%348,16
Großtraktor - Krupp 3248,703041030,00%693,05
Churchill Crocodile 61016,809061070,00%1679,03
Fiat 30001121,332719100,00%667,65
NC 70 Błyskawica101872,56849955,56%1319,81
Super Conqueror101950,11899966,67%1670,93
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3389,22588966,67%1288,87
SZDV Vz. 50 8904,50646850,00%691,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4222,00250825,00%470,63
Pz.Sfl. IC 4213,88358862,50%601,22
M16/43 Sahariano 3595,50801862,50%1972,97
FV226 Contradictious 81038,50623837,50%705,49
BT-42 Jatkosota HS 5488,86673771,43%1129,61
Object 777 Version II 91302,57908757,14%1249,38
SDP wz 66 Grom 8874,71452714,29%606,57
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5574,43687771,43%1649,87
Stitch 81173,43906785,71%1284,15
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5220,57331742,86%302,72
113 Beijing Opera 101699,86859757,14%1320,13
CS-63101656,67982683,33%1366,89
FV225 Collector 91006,50791666,67%742,41
Churchill St. Gloriana 61230,001034666,67%1631,16
M47 Iron Arnie 81112,33471616,67%976,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5644,50696683,33%2113,66
Ambassador 91376,67607633,33%874,11
Chi-Ni2232,40326560,00%1434,35
Strv 103B101878,40465520,00%999,20
Kanonenjagdpanzer 2 81029,60447520,00%822,94
M4A3(76)W Sherman 6716,40722540,00%1132,61
AAT60 81227,20781560,00%1161,05
Kame 9998,009165100,00%748,80
Turtle Mk. I 81520,20981560,00%1673,80
VK 45.03 71347,60955560,00%1970,61
Type 59 81024,75787450,00%1390,05
M14/412294,50350475,00%1287,12
121102112,00624425,00%1715,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121,50291475,00%523,05
T-505153,75377450,00%374,36
Pz.Kpfw. I2133,25284475,00%647,06
T-34 shielded 5377,75481450,00%856,60
Vz. 68 Squall 8785,25440425,00%1036,21
Pz.Kpfw. T 15 3282,505594100,00%1490,96
T-34-85M 6848,0010844100,00%1403,68
A43 BP prototype 61099,75771425,00%1594,19
L6/402121,33151333,33%176,43
T2071141,33772333,33%1499,92
Sturmpanzer II4311,6714230,00%983,65
FV215b 102844,0013773100,00%2646,59
Pz.Sfl. IVb4290,33237366,67%979,88
Object 140101275,33532333,33%634,16
T-34 with L-11 4481,33574366,67%1500,57
Pz.Kpfw. 35 R 2134,67319366,67%352,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4570,33604366,67%1416,08
Ashbringer 101155,67580333,33%511,01
Stridsyxa 81383,671009366,67%1410,45
M4A3E8 Fury 6612,337293100,00%1245,47
WZ-111 model 6 82627,671346366,67%3502,47
TS-5 81012,0033230,00%649,60
King Tiger (Captured) 7885,67757366,67%1122,30
Kirovets-1 8951,3310193100,00%1190,90
T-34-3 8790,678763100,00%880,46
105 leFH18B2 5525,00546250,00%953,24
Vz. 55102558,5012732100,00%2180,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5437,006142100,00%933,65
Windhund 81186,50732250,00%1300,31
Kampfpanzer 67101823,00748250,00%1166,42
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 242,0011620,00%0,00
Bretagne Panther 6473,50433250,00%587,59
SFAC 105 81379,00671250,00%1086,55
Chi-Go 71180,00848250,00%1497,74
Fantôme 9633,008212100,00%521,20
Terrifiant 91189,0010922100,00%762,72
Sherman Firefly Saunders 61202,5010362100,00%2382,30
BZ-75101492,0047310,00%668,47
T26E4 SuperPershing 8229,007471100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,00741100,00%261,00
IS-2 shielded 7835,0027610,00%681,70
KV-1 shielded 5512,006391100,00%905,34
IT-3 4110,004351100,00%300,01
T-116 3238,0022510,00%689,47
T-50-2 6608,006621100,00%1494,40
Lago M38 3155,0022410,00%143,11
Matilda LVT 4256,0026410,00%273,43
Strv S1 8294,0024010,00%0,00
Strv 81 80,006081100,00%261,00
Valentine II 4134,003591100,00%424,24
Tetrarch 2539,0047410,00%3816,41
Caernarvon Action X 8226,0012510,00%0,00
Sherman VC Firefly 6815,008341100,00%1467,80
Cobra 90,0017610,00%0,00
114 SP2 10550,008421100,00%313,75
Nergal 80,0023710,00%0,00
StuG III Ausf. F Kabasan 51226,009901100,00%2473,93
Tiger (P) Leoponsan 6466,0031710,00%225,82
Eclipse 90,0030310,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.10.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.6.2025
Lähti: 16.10.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 9.3.2025
Lähti: 26.6.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.9.2024
Lähti: 2.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.9.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.9.2024
Lähti: 28.9.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.8.2024
Lähti: 19.9.2024
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 30.4.2018
Lähti: 13.8.2024