PIPER04

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3775000132
Ø Taso8,340,000,009,02
Voitot1975552,33%00,00%00,00%7456,06%
Häviöitä1746446,26%00,00%00,00%5743,18%
Tasapelejä5311,41%00,00%00,00%10,76%
Taisteluja selvitty914624,23%00,00%00,00%4836,36%
Vaunuja tuhottu351860,9300,0000,001741,32
Tuhoamissuhde1,230,000,002,07
Vaunuja havaittu518011,3700,0000,001431,08
Vahinkoa aiheutettu1.624,520,000,002.674,96
Valtauspisteitä113650,3000,0000,00300,23
Puolustuspisteitä114520,3000,0000,0000,00
Kokemus745,810,000,001.023,70
WN71298,020,000,001704,76
WN81806,920,000,003043,67
Yhteensä
Taisteluja37750
Ø Taso8,34
Voitot1975552,33%
Häviöitä1746446,26%
Tasapelejä5311,41%
Taisteluja selvitty914624,23%
Vaunuja tuhottu351860,93
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu518011,37
Vahinkoa aiheutettu1.624,52
Valtauspisteitä113650,30
Puolustuspisteitä114520,30
Kokemus745,81
WN71298,02
WN81806,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja132
Ø Taso9,02
Voitot7456,06%
Häviöitä5743,18%
Tasapelejä10,76%
Taisteluja selvitty4836,36%
Vaunuja tuhottu1741,32
Tuhoamissuhde2,07
Vaunuja havaittu1431,08
Vahinkoa aiheutettu2.674,96
Valtauspisteitä300,23
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.023,70
WN71704,76
WN83043,67
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja254000
Voitot11645,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13452,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6525,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1580,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu1800,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.636,940,000,000,00
Valtauspisteitä1560,6100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä870,3400,0000,0000,00
Kokemus724,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja254
Voitot11645,67%
Häviöitä13452,76%
Tasapelejä41,57%
Taisteluja selvitty6525,59%
Vaunuja tuhottu1580,62
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu1800,71
Vahinkoa aiheutettu1.636,94
Valtauspisteitä1560,61
Puolustuspisteitä870,34
Kokemus724,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1320000
Voitot69952,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä60745,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä141,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty42632,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9450,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu15071,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.625,620,000,000,00
Valtauspisteitä15501,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä36812,7900,0000,0000,00
Kokemus773,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1320
Voitot69952,95%
Häviöitä60745,98%
Tasapelejä141,06%
Taisteluja selvitty42632,27%
Vaunuja tuhottu9450,72
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu15071,14
Vahinkoa aiheutettu1.625,62
Valtauspisteitä15501,17
Puolustuspisteitä36812,79
Kokemus773,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja648000
Voitot35955,40%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä28043,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18829,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4880,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu5620,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.965,710,000,000,00
Valtauspisteitä3020,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1400,2200,0000,0000,00
Kokemus899,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja648
Voitot35955,40%
Häviöitä28043,21%
Tasapelejä91,39%
Taisteluja selvitty18829,01%
Vaunuja tuhottu4880,75
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu5620,87
Vahinkoa aiheutettu1.965,71
Valtauspisteitä3020,47
Puolustuspisteitä1400,22
Kokemus899,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (295)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81741,77958262756,91%2386,78
Panhard EBR 10510974,02679179247,27%1074,29
SU-130PM 81595,44778162652,09%1798,32
T95/FV4201 Chieftain 103106,51992155857,06%2596,93
BZ-176 82148,891134102460,06%2607,18
Progetto M35 mod. 46 82324,271091101058,12%3487,39
T110E4101852,6758397747,29%1269,73
FV4005 Stage II101868,6667296952,22%1461,06
Bisonte C45 81650,1494693454,82%1958,48
Object 260 103027,31100886858,64%2733,65
ShPTK-TVP 100 82187,82106585757,76%3156,24
T92 HMC101425,4559876948,89%1224,30
T675257,2424366247,43%397,20
E 75 TS 81260,1276160752,72%1415,43
STB-1101995,9181257454,18%1723,23
Object 140102157,9185052856,06%1978,59
IS-38634,9939751942,97%482,78
Type 64 6391,2953448649,79%837,19
Object 430U102007,9775547447,26%1696,24
IS-7102217,1384444652,24%1937,98
T3091231,4743643444,70%878,85
ASTRON Rex 105 mm 82206,59115142262,56%3031,77
M53/M5591196,9461240847,55%1076,42
T-29 3179,8619438247,12%504,10
M18 Hellcat6227,3523036642,35%135,42
Panhard EBR 75 (FL 10) 81530,13102136257,46%3517,90
GSOR 1010 FB 82163,35102636162,05%2973,46
Bat.-Châtillon 25 t101678,8868735248,58%1327,35
Strv 103B102704,7079634451,74%2107,53
FV215b (183) 102664,3784334056,76%2230,91
IS7441,4932533149,85%417,08
Škoda T 56 82543,11122832661,96%3154,07
T25/27428,8732130246,03%387,69
T 55A 91984,6593230156,15%2267,54
Object 279 early 103305,86105829453,74%2510,16
CS-63102662,3191429155,33%2693,64
KV-856347,9826728644,76%353,84
T110E5103037,99100727052,22%2880,16
Carro da Combattimento 45 t 103103,24103124761,94%2976,87
Dicker Max 6518,9832324647,97%773,48
Churchill I5226,1522624142,32%224,82
M40/M438974,3144323747,68%899,59
T-448779,4059722947,60%908,20
T28 Prototype8749,7049822545,78%609,43
KV-15251,5022722545,78%304,46
60TP Lewandowskiego103535,44108121962,56%3473,03
Vz. 55102459,1177721449,07%1951,07
Object 277102255,8280321448,13%1838,49
T110E3101686,7358121348,36%1105,72
WZ-1328339,2245521241,04%313,35
Super Conqueror102592,0386120650,97%2147,92
Object 268 Version 4101966,3474920652,91%1384,10
ELC EVEN 90 8746,6280020054,00%1662,53
KV-1S6235,0620419739,59%137,91
KV-26476,1732919143,46%565,24
CS-52 LIS 81826,9095518959,26%2587,49
ISU-152K 81410,0175618755,08%1674,16
59-166303,6331818650,00%772,77
Panhard AML Lynx 6x68498,8758018348,63%751,67
AMX 50 Foch (155) 102668,6383518251,10%2263,25
M446619,8837218050,56%962,36
Object 25791118,1555915446,75%884,64
BZT-70 103600,56107514957,72%3081,74
M415354,3926814648,63%429,41
Heavy Tank No. VI 6638,3042913947,48%978,56
Bofors Tornvagn 81605,3889813656,62%1912,12
AMBT 81650,6590513459,70%1995,80
Manticore101002,9875412949,61%1138,64
Object 43091522,8474012846,88%1364,33
Strv 103-092110,1361012448,39%1857,13
SU-1006586,6135911845,76%924,02
Panhard EBR 909728,1769411852,54%1015,94
Bat.-Châtillon 12 t8393,1746411744,44%451,35
WZ-1317341,1136311640,52%440,68
LT-432 81122,1395411659,48%2444,17
Coccodrillo 102862,78105010766,36%2552,24
T-284129,931629951,52%233,19
TVP T 50/51102708,328659850,00%2560,72
SU-85B4152,691639747,42%191,19
AMX 13 105101313,226869647,92%1411,41
IS-2 shielded 71027,617049456,38%1390,73
Executor113736,179529347,31%2918,29
Char Mle. 75 91059,477149347,31%1436,33
AMX 13 757470,755188944,94%803,25
KR-1113369,7511228859,09%2957,40
SU-10181172,956758445,24%1261,78
WZ-111 Alpine Tiger 81301,158257951,90%1700,06
Churchill VII6298,822617846,15%304,19
T-1091483,917907753,25%1423,75
M374158,681487650,00%380,55
Bat.-Châtillon 25 t AP9770,645517546,67%552,86
Object 261101308,286677247,22%957,06
VK 100.01 (P)81410,968727258,33%1644,17
Object 703 Version II 81788,5810077146,48%2180,55
Matilda4126,072137038,57%71,08
Maus102808,879677054,29%2403,77
Char Futur 4 92263,5910246959,42%2790,14
SMV CC-6781321,797706758,21%1541,17
Pz.Kpfw. T 25 5299,663066741,79%569,93
Object 705A102863,869586555,38%2617,88
UDES 0381443,585966456,25%1667,64
Vz. 60S Dravec 103545,7811636361,90%3025,62
Prototipo 6 82607,0811496253,23%3332,85
T-1506257,802526043,33%179,22
T-5491353,487905860,34%1479,83
Leopard 1102750,349235658,93%2468,99
Charioteer8861,096015646,43%833,14
T57 Heavy103269,539885556,36%3145,15
T2881075,746775453,70%1084,11
GSOR 3301 AVR FS9649,196895242,31%805,31
AMX 13 9091114,358504957,14%1835,06
FV226 Contradictious 82260,5211884868,75%3055,53
BZ-75102611,709144652,17%2228,92
Hotchkiss EBR7469,485004636,96%833,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,493004553,33%607,85
S-517611,554464452,27%599,63
T56 GMC372,931264454,55%117,22
SU-100M171008,327354456,82%1606,18
Škoda T 5092223,749144346,51%2336,65
T-437647,215704346,51%970,82
Controcarro 3 Minotauro102365,058164151,22%1739,78
T9591713,597604148,78%1310,93
T-50-2 6384,684864146,34%833,45
Type 95 Heavy4136,052224045,00%230,57
M8A14157,881914047,50%221,12
Chieftain Mk. 6 103436,3011504067,50%3317,37
Kampfpanzer 07 RH 82026,4310014050,00%3197,90
SMV CC-64 Vipera 81606,408494042,50%1679,11
T78 6932,556334052,50%1256,53
FV230 Canopener103077,729363938,46%2548,69
Object 26391331,267073850,00%1068,75
StuG III Ausf. G5272,412473751,35%493,98
Achilles6632,055153754,05%1163,45
Type 63 81752,0810263658,33%2278,54
Rheinmetall Skorpion 82072,819693655,56%2320,11
CS-5991700,437573540,00%1488,82
Sexton I 3227,712663551,43%685,59
T803113384,8310623548,57%2658,22
LTTB8408,186933455,88%652,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6731,356443455,88%1926,65
Kpz. Erich Konzept I 92728,2110913464,71%2811,85
T-46385,161083231,25%83,89
Vickers Medium Mk. III371,741513151,61%104,67
M7 Priest353,321163154,84%197,15
AMX 50 B103360,6510013164,52%3157,18
AM 39 Gendron-Somua 2109,712253151,61%283,45
TNH 105/100081455,908513053,33%1878,67
M127288,692902948,28%192,08
Object 70492393,1010032965,52%2263,81
Pz.Kpfw. 5582819,3112792962,07%3441,06
STA-18924,825602832,14%929,10
E 100102998,3210352860,71%2623,62
Caernarvon81180,598492766,67%1542,66
NC 70 Błyskawica102215,566562737,04%1389,47
SDP 58 Kilana82239,049032642,31%2529,52
Marder II397,321512568,00%271,71
M10391411,967452441,67%1092,04
G.Pz. Mk. VI (e)241,13732441,67%37,03
Super Hellcat 7940,836502466,67%1614,09
WZ-132A9471,045402343,48%434,75
SDP 60 Gonkiewicza92413,0910142369,57%2489,87
Object 752 92803,8312532373,91%2936,58
XM57 82552,1710892352,17%2785,84
SDP wz 66 Grom 82035,3510112365,22%2564,96
Tortoise92513,529222339,13%2179,36
DZT-159 92473,7810552360,87%2857,14
SU-855168,321802245,45%155,95
Ikv 90 Typ B71279,367642259,09%2017,85
Controcarro 1 Mk. 291729,507342240,91%1366,35
SU-76M4141,411662250,00%231,45
Covenanter5121,002162263,64%330,61
FV4004 Conway9921,825252245,45%575,96
T-100 LT10977,096732231,82%961,38
Vz. 68 Squall 8702,366922263,64%1242,40
Vickers Medium Mk. I1192,902662147,62%1058,93
Concept No. 5103115,299362157,14%2622,09
Object 283 91854,719222157,14%2300,78
T-345198,451932050,00%348,47
T-34-856369,052992050,00%527,80
CS-5381295,807962055,00%1902,90
T28 Concept 7764,327141973,68%1132,61
Cruiser Mk. III366,441111844,44%70,04
KV-481852,3310851872,22%3023,90
Tiger I71907,9411061752,94%3190,76
Type 5 Chi-Ri71072,597571747,06%1669,90
Type 4 Chi-To6442,294431741,18%558,62
Vickers Medium Mk. II295,061711662,50%413,70
Type 619953,065331631,25%591,02
Vz. 44-171626,819551656,25%2545,11
Spähpanzer SP I C7886,198441668,75%1847,12
K-91102839,2710031553,33%2747,99
Pudel 6632,366171450,00%1067,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. A367,641331450,00%82,58
Leichttraktor199,541841346,15%290,91
O-I Experimental5283,853431353,85%405,43
Charioteer Nomad 81709,318001353,85%1806,27
Conqueror92087,837211233,33%1618,37
UDES 15/16102531,338391250,00%2061,76
M-VI-Y91985,759931250,00%1791,39
Pz.Kpfw. II235,361531154,55%125,32
Wespe348,18951145,45%82,66
AT 1581937,099861163,64%2377,04
Object 70592009,277061127,27%1647,47
MS-1144,001111060,00%165,11
T-262101,301281040,00%276,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E343,001541070,00%261,00
T4991955,508831040,00%3371,40
Ares 7581043,907001040,00%1094,41
SU-2-122 5454,002981010,00%922,65
Versuchspanzer 5792440,3010301050,00%2426,80
Cromwell B 6370,704401040,00%361,93
WZ-120-1G FT 8783,805981060,00%777,40
T1 Cunningham153,11121944,44%83,48
Pz.Kpfw. II Ausf. G3103,56232966,67%369,61
M48A5 Patton102256,11671933,33%1696,85
XM66F 81555,11895966,67%1826,36
Löwe 8426,33640988,89%444,46
Jagdpanzer IV6267,38245850,00%296,26
Universal Carrier 2-pdr2218,00241875,00%1097,45
K-2 81655,00926837,50%1914,29
Chrysler MTC 2TC 83104,381393875,00%4252,60
StuG IV 5240,38394875,00%534,78
M4A1 FL 10 6557,13579875,00%901,14
T2072135,711043742,86%3910,21
T2 Medium Tank273,29130757,14%256,72
T-26G FT223,7187757,14%138,46
M3G FT394,29104728,57%4,89
T-703138,29188742,86%302,49
Tiger-Maus 92820,431238771,43%3324,12
Object 590 92160,29958742,86%2243,53
Bretagne Panther 6544,43440742,86%719,79
D1251,67109650,00%85,92
TNH T Vz. 5191472,33828650,00%1193,27
Panzerjäger I273,1765633,33%14,07
Ikv 65 Alt II6365,00511666,67%624,95
SU-18268,6766633,33%133,00
SU-14-28883,33746683,33%933,93
Challenger7505,00518650,00%537,19
Jagdpanzer E 90 92063,17992666,67%2102,57
AMR 35 2117,83199650,00%405,03
Strv S1 82533,171156666,67%3415,48
TKS z n.k.m. 20 mm 2122,00254540,00%406,06
Hotchkiss H352134,40225540,00%362,97
ST-I93358,601364580,00%3458,49
M24E2 Super Chaffee 6118,20427560,00%231,26
AAT60 82071,40865540,00%2484,81
Tetrarch 2147,6011250,00%558,67
TS-5 81954,20955560,00%2132,63
Strv m/38240,50172475,00%262,26
7TP224,5090450,00%74,55
T1 HMC210,0038425,00%0,00
Progetto M40 mod. 65102327,25996475,00%1839,75
Valentine AT4194,75149425,00%325,58
Waffenträger auf E 100101549,25487425,00%728,79
Obsidian 81816,751205475,00%2844,25
KV-1SA 51241,001073450,00%3714,41
MKA 2174,0013940,00%418,59
AMX M4 mle. 49 8834,00764475,00%858,44
D23127,00147366,67%435,28
Type 95 Ha-Go20,001103100,00%261,00
P.43 bis6790,33631333,33%1486,01
Type 91 Heavy369,33127333,33%0,00
AT-1264,00204366,67%217,74
Type 89 I-Go/Chi-Ro2220,6713230,00%774,84
Pz.Kpfw. II Luchs411,67107333,33%3,10
T3 HMC229,001673100,00%261,00
Centurion Action X101811,67597333,33%1071,37
SU-263113,678030,00%52,09
T-602138,00234366,67%640,57
L-60 255,006130,00%22,84
M56 Scorpion 7470,33654366,67%598,50
Strv fm/211128,50344250,00%583,76
Renault FT137,50131250,00%85,78
Renault Otsu1122,00332250,00%434,85
BT-2247,50122250,00%84,37
Renault NC-31146,001222100,00%261,00
Crusader60,00158250,00%105,41
M2 Medium Tank318,001162100,00%261,00
Grille5145,50198250,00%137,34
Cruiser Mk. IV4142,00150250,00%261,90
Churchill Gun Carrier6149,00178250,00%119,38
T-116 346,50113250,00%111,42
T26E5 8346,5017420,00%95,68
Cromwell6402,0026610,00%456,57
P.435855,0045310,00%3343,82
P.43 ter7201,0018510,00%6,03
Pvlvv fm/42280,003710,00%51,51
AMX 383148,0012710,00%224,26
Loyd Gun Carriage2139,0010910,00%736,33
Renault R35270,002551100,00%309,54
LTG7535,0010171100,00%973,43
E 77 92275,0011191100,00%1731,23
MTLS-1G14 338,001531100,00%261,00
Chimera 82587,00109110,00%2982,58
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5125,009510,00%21,64

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 29.3.2026
Lähti: 27.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.3.2026
Lähti: 28.3.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.12.2025
Lähti: 1.3.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.9.2025
Lähti: 23.10.2025
Asema: Komentaja
Liittynyt: 10.9.2025
Lähti: 14.9.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.7.2025
Lähti: 8.9.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.4.2025
Lähti: 10.7.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.3.2025
Lähti: 17.4.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2025
Lähti: 26.3.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.3.2025
Lähti: 18.3.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.12.2024
Lähti: 3.3.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.6.2023
Lähti: 1.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 3.2.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.3.2023
Lähti: 16.4.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.10.2022
Lähti: 27.10.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.11.2022
Lähti: 7.1.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.3.2023
Lähti: 21.3.2023
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.3.2023
Lähti: 13.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.11.2022
Lähti: 17.11.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.5.2023
Lähti: 28.5.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.1.2023
Lähti: 16.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.4.2023
Lähti: 11.5.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.2.2023
Lähti: 26.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.9.2022
Lähti: 10.10.2022
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 30.8.2022
Lähti: 8.9.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.7.2022
Lähti: 29.8.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.1.2022
Lähti: 30.1.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.6.2021
Lähti: 14.1.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.6.2021
Lähti: 24.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.2.2021
Lähti: 1.3.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.12.2020
Lähti: 18.12.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.4.2021
Lähti: 13.6.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.2.2021
Lähti: 27.2.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 1.12.2020
Lähti: 9.12.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.2.2021
Lähti: 20.2.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.12.2020
Lähti: 14.2.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.12.2020
Lähti: 14.12.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.3.2021
Lähti: 14.4.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.3.2021
Lähti: 10.3.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.12.2020
Lähti: 19.12.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.11.2020
Lähti: 30.11.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.11.2020
Lähti: 21.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.10.2020
Lähti: 4.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.8.2020
Lähti: 19.9.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.7.2020
Lähti: 21.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.7.2020
Lähti: 21.7.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.5.2020
Lähti: 2.7.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.3.2019
Lähti: 13.5.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.12.2018
Lähti: 8.12.2018