PAZEEK

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18872002
Ø Taso7,000,000,0010,00
Voitot901447,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä964551,11%00,00%00,00%2100,00%
Tasapelejä2131,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty424022,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu121460,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu170010,9000,0000,0063,00
Vahinkoa aiheutettu727,810,000,00912,00
Valtauspisteitä211881,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä75740,4000,0000,0000,00
Kokemus442,750,000,00281,00
WN7809,170,000,00374,72
WN8896,920,000,00826,96
Yhteensä
Taisteluja18872
Ø Taso7,00
Voitot901447,76%
Häviöitä964551,11%
Tasapelejä2131,13%
Taisteluja selvitty424022,47%
Vaunuja tuhottu121460,64
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu170010,90
Vahinkoa aiheutettu727,81
Valtauspisteitä211881,12
Puolustuspisteitä75740,40
Kokemus442,75
WN7809,17
WN8896,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja2
Ø Taso10,00
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu63,00
Vahinkoa aiheutettu912,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus281,00
WN7374,72
WN8826,96
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot110,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä990,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu272,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu320,800,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus133,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot110,00%
Häviöitä990,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu272,70
Vahinkoa aiheutettu320,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus133,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot116,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä583,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu62,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus48,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot116,67%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu62,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus48,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja489000
Voitot15531,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32265,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä122,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9920,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1830,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu6461,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu248,420,000,000,00
Valtauspisteitä4931,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4060,8300,0000,0000,00
Kokemus222,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja489
Voitot15531,70%
Häviöitä32265,85%
Tasapelejä122,45%
Taisteluja selvitty9920,25%
Vaunuja tuhottu1830,37
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu6461,32
Vahinkoa aiheutettu248,42
Valtauspisteitä4931,01
Puolustuspisteitä4060,83
Kokemus222,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1773000
Voitot79244,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä95353,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä281,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty59333,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10820,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu18151,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu898,120,000,000,00
Valtauspisteitä39022,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä52282,9500,0000,0000,00
Kokemus568,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1773
Voitot79244,67%
Häviöitä95353,75%
Tasapelejä281,58%
Taisteluja selvitty59333,45%
Vaunuja tuhottu10820,61
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu18151,02
Vahinkoa aiheutettu898,12
Valtauspisteitä39022,20
Puolustuspisteitä52282,95
Kokemus568,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja79000
Voitot3139,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4658,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2430,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu590,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu620,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu504,850,000,000,00
Valtauspisteitä750,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1021,2900,0000,0000,00
Kokemus286,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja79
Voitot3139,24%
Häviöitä4658,23%
Tasapelejä22,53%
Taisteluja selvitty2430,38%
Vaunuja tuhottu590,75
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu620,78
Vahinkoa aiheutettu504,85
Valtauspisteitä750,95
Puolustuspisteitä1021,29
Kokemus286,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.526,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus62,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.526,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus62,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (241)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 8898,20537165147,00%957,45
IS-381039,2852576448,56%1143,25
T-50566,4223459443,43%42,99
T-54 ltwt.9579,3243053541,31%600,50
KV-856626,9644051245,31%1034,81
Bat.-Châtillon 25 t101203,4649044942,76%845,55
LTTB8462,4544442250,71%729,86
AMX 50 1008856,7946841444,69%837,03
Bat.-Châtillon 25 t AP9904,8848140549,63%827,30
AMX 13 909367,5242334245,03%325,59
Tiger II8855,0949433050,91%890,47
T1 Cunningham195,4518731843,71%392,19
T71 DA7402,8547429240,75%588,86
Panhard EBR 105101115,9753926844,40%1208,86
G.W. Panther7564,8438123357,94%680,48
T-100 LT101248,8959323250,86%1490,23
ARL V396413,6331621650,46%648,76
AMX AC mle. 488668,8845721148,34%614,29
121B 102053,7868520951,20%1739,14
AMX 50 1209866,1745720541,46%591,93
IS-7101591,7159318946,03%1107,50
IS7649,7846018846,28%722,40
T376406,7840518851,60%1050,80
Tiger I7669,7349418648,39%759,59
MT-256203,5336717849,44%407,17
AMX 13 F3 AM6164,7322016541,82%45,94
AMX AC mle. 467554,4346516249,38%632,37
S35 CA5451,3332415948,43%928,43
Hummel6234,7328115646,79%162,65
AT 86416,4838415351,63%608,37
Jagdtiger91394,2155115246,71%1185,39
KV-15290,7130215145,70%389,44
AT 77721,4746215055,33%900,05
ISU-15281047,0945714847,30%968,31
SU-1527468,2134414648,63%467,10
T-109897,3751514443,75%652,72
T698718,3153113742,34%716,64
AMX ELC bis5259,0939113450,00%767,50
MS-11139,0921813247,73%656,70
Grille5277,3620613245,45%412,65
M22 Locust 3370,3543712839,84%1484,45
SU-1006311,1430112655,56%420,39
Ferdinand8937,0250712345,53%842,64
M5 Stuart448,1216612244,26%40,91
Panhard EBR 909721,1160112251,64%981,36
AMX 13 757310,1850612152,07%486,76
T-1506446,1536211648,28%560,04
TVP T 50/51102484,8770511553,91%2236,31
Jagdpanther7641,8440711344,25%683,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5189,1526111040,00%246,59
Ikv 65 Alt II6531,0439210956,88%954,04
T675246,6527110850,00%409,63
Jagdpanzer E 100101458,4149810844,44%881,46
SU-855173,2020710048,00%200,06
AT 25318,1234110046,00%604,37
VK 36.01 (H)6440,173839942,42%586,49
Sturmpanzer II4137,791429845,92%240,94
G.W. Tiger9995,295119856,12%938,95
Škoda T 5091587,667479744,33%1401,00
Light Mk. VIC 275,401699748,45%230,91
M2 Medium Tank397,341509644,79%148,06
T26E5 Patriot 81716,739489658,33%2486,11
Object 430U102288,186889452,13%2046,28
60TP Lewandowskiego102448,336619350,54%1887,83
Object 43092172,428549348,39%2160,69
G.W. Tiger (P)8780,284348948,31%756,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,003068859,09%716,60
AMX 50 B101483,995728848,86%1063,53
ARL 446546,834628750,57%903,43
T71 CMCD7444,484218651,16%873,80
Object 70491422,215788442,86%1031,02
Conqueror91933,758458154,32%1811,42
VK 30.01 (D)6236,283107846,15%238,05
Panhard AML Lynx 6x68615,595367850,00%984,54
M24 Chaffee5243,922927647,37%638,12
Object 268101943,635897554,67%1382,46
Jagdpanzer IV6521,884167364,38%998,00
TVP VTU Koncept81014,256137244,44%1164,46
StuG III Ausf. G5310,622377142,25%497,33
Pz.Kpfw. III/IV5173,612616950,72%291,93
Strv 746523,084426462,50%976,46
T-448776,836436347,62%867,47
Alecto4176,382406349,21%317,60
Strv m/425297,902796050,00%638,81
E 7591213,956046050,00%954,75
M3 Stuart377,271545955,93%186,15
BT-7 artillery 3323,644325863,79%1429,58
T-284171,682735747,37%349,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4146,912625754,39%371,84
KV-37489,483225641,07%393,99
AMX 12 t6224,874685541,82%371,86
50TP Tyszkiewicza91116,836265438,89%791,62
Ikv 90 Typ B7724,024505448,15%968,08
M8A14274,023135446,30%582,17
G.W. E 10010929,504795255,77%719,11
Strv 103B103012,867835149,02%2253,12
AMX 50 Foch91965,807995150,98%1805,50
Controcarro 1 Mk. 292029,579084955,10%2025,37
Konštrukta T-34/1007787,985704841,67%969,68
SU-85B4175,722314746,81%261,03
Sav m/434128,701944647,83%158,96
Ikv 1035255,592964658,70%527,09
T-46354,131074533,33%0,05
T2 Medium Tank2103,511564537,78%326,12
BDR G1 B5546,624484548,89%966,84
B1496,451814443,18%40,39
T404250,802974450,00%506,10
53TP Markowskiego81056,146894242,86%1059,14
Controcarro 3 Minotauro102294,956034247,62%1701,99
Marder 38T4203,362104252,38%384,99
Bat.-Châtillon 12 t8734,624464245,24%1221,84
AMX 50 Foch B102450,908384170,73%2223,35
Object 25791294,615714148,78%1184,81
Pz.Sfl. IVc5153,792213938,46%64,22
D2369,691263641,67%2,96
TKS z n.k.m. 20 mm 2339,035203562,86%2269,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J440,351743452,94%116,85
SMV CC-6781499,639043259,38%1898,88
Hotchkiss EBR7458,695433253,13%949,16
AMX 13 105 AM mle. 505325,682653141,94%504,85
Churchill VII6913,356513135,48%1758,80
Lago4232,482652955,17%668,89
Sturmpanzer I Bison387,031112955,17%178,90
SDP 57 Gowika71356,007892951,72%2114,51
Black Prince71207,007672835,71%1639,27
M4A3(76)W Sherman 6918,934902839,29%1354,32
Škoda T 256888,486962755,56%2021,35
Super Conqueror101917,705222733,33%1138,13
M41 Walker Bulldog8558,744212740,74%841,31
Object 252U 81640,708952759,26%1867,33
T-5492142,819492646,15%2337,43
AMX M4 mle. 457343,363702544,00%217,23
L-60 2104,122342552,00%450,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3156,711712454,17%453,86
AT-1271,04712433,33%20,96
SU-86642,425192475,00%928,47
IS-2 shielded 7900,965342466,67%1308,28
S-517689,834972339,13%580,38
40TP Habicha6706,395392343,48%1180,95
45TP Habicha71177,788562356,52%1763,73
Somua SAu 40480,391772339,13%4,48
KV-26275,702622360,87%374,26
M3 Lee4125,681242231,82%167,15
Chrysler K GF 81669,188522254,55%1971,08
Stinger 103026,3310182176,19%2465,77
Lorraine 39L AM3140,051391936,84%185,06
T56 GMC3108,531871957,89%256,42
SDP 58 Kilana81483,008091963,16%1663,11
Object 140102005,167871947,37%1600,41
Maus101872,397511844,44%1299,30
AT 158491,503391827,78%216,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3138,002291833,33%439,48
M75264,293021723,53%689,98
SDP 44 Burza6755,945861752,94%1334,01
SU-122A5327,652411758,82%724,17
Lorraine 40 t 81343,826181758,82%1706,64
Renault Otsu148,00901637,50%0,00
M18 Hellcat6283,192791637,50%217,65
T28 Concept 71074,445321656,25%1592,91
Renault FT 75 BS275,201101546,67%228,34
Semovente M43 Bassotto6838,076511573,33%1424,89
Renault UE 573125,331861553,33%263,21
Leo7557,433501435,71%554,50
M2 Light2120,002231353,85%377,00
Caernarvon8780,855311323,08%675,66
StuG IV 5267,852091338,46%403,23
Type 2597 Chi-Ha389,751951250,00%138,71
SMV CC-567970,006941250,00%1432,46
SU-76M4140,421971266,67%373,02
T-50-2 6513,003951250,00%1426,45
Super Hellcat 7531,334131275,00%754,46
P26/404237,002391154,55%538,15
AMX 404100,362261163,64%334,43
AMX 13 57 GF 7988,916831163,64%2286,15
Ikv 723220,402321050,00%574,46
VK 16.02 Leopard564,103131050,00%112,29
T-29 3204,803141070,00%776,17
Strv m/40L3153,11296955,56%461,76
25TP KSUST II5371,44417944,44%659,61
Type 97 Te-Ke 264,67128922,22%49,88
Cruiser Mk. IV4174,89240933,33%305,98
Kolohousenka1100,75195862,50%470,19
Renault FT AC2105,50132837,50%186,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,57151742,86%344,70
Škoda T 245726,43387742,86%2677,80
AMX 38342,14207757,14%156,12
43 M. Toldi III 391,00295771,43%427,27
Vickers Medium Mk. II299,50129650,00%311,67
Renault FT127,8392666,67%230,82
Vickers Medium Mk. III3137,00275666,67%511,63
Pvlvv fm/422107,00190650,00%320,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155,83314650,00%342,77
Covenanter587,17223633,33%2,92
Leichttraktor135,2056520,00%0,00
Semovente M4151148,809785100,00%3801,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6493,80530580,00%1169,30
T-45 2171,40381580,00%885,09
Primo Victoria 8784,40689560,00%1044,87
SDP 40 Zadymka5618,50379450,00%1169,45
SU-26332,00123475,00%261,00
STG Guard 82232,251083475,00%3440,63
ELC EVEN 90 81509,251012475,00%3307,52
M5A1 Stuart4199,33237333,33%427,90
Marder II3157,67143366,67%449,31
Obsidian 81169,00610333,33%1082,28
MKA 2349,67245333,33%1069,94
T1E6 2135,67121333,33%373,69
LTP 3128,67251333,33%336,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 242,67256366,67%236,02
Vickers Medium Mk. I1104,00173250,00%393,33
Strv fm/21130,506320,00%0,00
BT-2246,0089250,00%84,37
Renault NC-31161,0055250,00%146,68
D12153,002942100,00%788,79
10TP340,007020,00%0,00
SU-1820,00972100,00%261,00
T-262156,002762100,00%887,54
T3 HMC233,503820,00%2,55
Cruiser Mk. III391,0015320,00%167,48
GSOR the TANK 91162,50602250,00%1005,14
T-116 3134,00227250,00%378,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8118,003952100,00%261,00
Valiant 5487,50558250,00%973,81
M4A1 FL 10 61240,0054120,00%2119,62
King Tiger (Captured) 7484,50441250,00%406,34
Fiat 30001334,004691100,00%2612,58
L6/40243,001411100,00%261,00
BT-740,002591100,00%261,00
Matilda495,007510,00%0,00
M15/423201,0016710,00%338,46
Hotchkiss H35246,002171100,00%261,00
T1 HMC20,001451100,00%261,00
Churchill I5276,006111100,00%538,86
Panzerwagen 39 3259,0015810,00%770,29
M10 Wolverine5413,004841100,00%975,24
Pz.Kpfw. I20,001451100,00%261,00
Panhard AMD 178B61241,007111100,00%5644,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5125,002261100,00%261,00
AMR 35 256,006010,00%0,00
Tiger 131 6466,0018410,00%413,07
Patton the Tank 92674,0038810,00%3247,86

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 17.3.2025
Lähti: 6.8.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.5.2024
Lähti: 19.10.2024