PATRYKQWERT

clanlogo
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21463000
Ø Taso7,330,000,000,00
Voitot1111951,81%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1010447,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2401,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty543125,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu182960,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu307941,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.167,620,000,000,00
Valtauspisteitä109750,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä116630,5400,0000,0000,00
Kokemus600,290,000,000,00
WN71223,470,000,000,00
WN81678,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21463
Ø Taso7,33
Voitot1111951,81%
Häviöitä1010447,08%
Tasapelejä2401,12%
Taisteluja selvitty543125,30%
Vaunuja tuhottu182960,85
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu307941,43
Vahinkoa aiheutettu1.167,62
Valtauspisteitä109750,51
Puolustuspisteitä116630,54
Kokemus600,29
WN71223,47
WN81678,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot4733,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8862,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä53,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4935,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu810,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu960,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.263,930,000,000,00
Valtauspisteitä1971,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä310,2200,0000,0000,00
Kokemus323,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot4733,57%
Häviöitä8862,86%
Tasapelejä53,57%
Taisteluja selvitty4935,00%
Vaunuja tuhottu810,58
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu960,69
Vahinkoa aiheutettu1.263,93
Valtauspisteitä1971,41
Puolustuspisteitä310,22
Kokemus323,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot1033,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1963,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1033,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu591,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu857,570,000,000,00
Valtauspisteitä983,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus307,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot1033,33%
Häviöitä1963,33%
Tasapelejä13,33%
Taisteluja selvitty1033,33%
Vaunuja tuhottu140,47
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu591,97
Vahinkoa aiheutettu857,57
Valtauspisteitä983,27
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus307,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33000
Voitot721,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2575,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty618,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,520,000,000,00
Vaunuja havaittu511,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu304,060,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä80,2400,0000,0000,00
Kokemus168,480,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja33
Voitot721,21%
Häviöitä2575,76%
Tasapelejä13,03%
Taisteluja selvitty618,18%
Vaunuja tuhottu140,42
Tuhoamissuhde0,52
Vaunuja havaittu511,55
Vahinkoa aiheutettu304,06
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä80,24
Kokemus168,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja59000
Voitot2237,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3559,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1830,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu460,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu583,590,000,000,00
Valtauspisteitä971,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä991,6800,0000,0000,00
Kokemus307,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja59
Voitot2237,29%
Häviöitä3559,32%
Tasapelejä23,39%
Taisteluja selvitty1830,51%
Vaunuja tuhottu500,85
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu460,78
Vahinkoa aiheutettu583,59
Valtauspisteitä971,64
Puolustuspisteitä991,68
Kokemus307,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja203000
Voitot8642,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11456,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7134,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1030,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu2101,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu878,280,000,000,00
Valtauspisteitä6363,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3731,8400,0000,0000,00
Kokemus370,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja203
Voitot8642,36%
Häviöitä11456,16%
Tasapelejä31,48%
Taisteluja selvitty7134,98%
Vaunuja tuhottu1030,51
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu2101,03
Vahinkoa aiheutettu878,28
Valtauspisteitä6363,13
Puolustuspisteitä3731,84
Kokemus370,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja528000
Voitot28253,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24346,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20639,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4120,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu6951,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu816,930,000,000,00
Valtauspisteitä11412,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä13332,5200,0000,0000,00
Kokemus344,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja528
Voitot28253,41%
Häviöitä24346,02%
Tasapelejä30,57%
Taisteluja selvitty20639,02%
Vaunuja tuhottu4120,78
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu6951,32
Vahinkoa aiheutettu816,93
Valtauspisteitä11412,16
Puolustuspisteitä13332,52
Kokemus344,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot940,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1359,09%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty940,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu421,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.530,590,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä281,2700,0000,0000,00
Kokemus227,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot940,91%
Häviöitä1359,09%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty940,91%
Vaunuja tuhottu160,73
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu421,91
Vahinkoa aiheutettu1.530,59
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä281,27
Kokemus227,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (226)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. II Luchs4339,6939596156,19%1442,36
LT-432 8989,2083189653,79%2072,99
AMX 13 909934,3253482853,62%1460,17
CS-52 LIS 81700,1086781050,99%2333,72
E 7591555,9758871951,74%1546,29
Bat.-Châtillon 25 t102246,9965665852,58%2176,93
VK 36.01 (H)6590,3737059649,33%1003,58
Tiger II8994,5144957245,45%1077,69
M18 Hellcat6837,6344454151,94%1707,76
E 100101741,3055053745,25%1257,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5273,0024636450,82%583,33
StuG III Ausf. G5442,2230034149,56%1034,68
Tiger I7675,2237532446,30%725,05
Spähpanzer Ru 25191225,4753731547,62%1976,04
Leopard 1102829,9185831355,27%2566,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81749,6986926853,73%2282,38
Centurion Mk. I81249,0554526750,19%1773,75
AMX 13 757535,6142923952,72%1032,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91512,7759723645,76%1554,68
ELC EVEN 90 8883,2581122050,45%1915,23
Centurion Mk. 7/191161,3258821744,70%932,94
T-54 ltwt.91264,7786921657,41%2152,74
T-345348,5930020555,61%954,16
KV-15645,1844019753,30%1484,42
Object 274a 81499,6384319749,75%1947,03
Comet7682,1441918945,50%995,15
T675438,4334918953,97%1018,08
Churchill I5518,1035318349,73%1118,81
Kampfpanzer 07 RH 81570,6088217955,31%2287,78
VK 28.016641,2146816852,98%2097,12
AMX 12 t6458,8441716654,22%1134,67
TNH T Vz. 5192681,93109716459,15%3309,88
Cromwell6467,2032216344,17%717,88
M3 Light 3144,2417916147,83%566,23
M24 Chaffee5495,7046715859,49%2004,21
Object 43092146,3975815554,19%2354,43
AMX 13 105101729,4576715159,60%2329,82
Jagdpanzer IV6526,5233414946,98%866,16
VK 30.02 (D)7838,9646414553,10%1343,45
LTTB8630,8258514143,26%986,12
Pz.Sfl. IVc5411,5924814042,86%797,97
M127992,4267012756,69%1331,11
Crusader6202,8020512634,92%359,39
AMX 50 10081503,1271012541,60%1546,15
M48A5 Patton102327,3479412552,00%2117,35
T3091908,4471812044,17%1589,08
T-4481117,2476111960,50%1581,02
Schwarzpanzer 58 81793,9099411957,14%2838,06
Churchill VII6509,1236511754,70%815,01
T110E4102590,9875411361,95%2158,18
T376661,7161911262,50%2163,42
E 50 Ausf. M102634,3891610764,49%2528,87
Aufklärungspanzer Panther 7796,4055310553,33%1917,29
Indien-Panzer8884,4355610446,15%1016,29
Leopard Prototyp A91819,3272410348,54%1783,45
AMX ELC bis5278,1826410237,25%688,68
Super Conqueror103148,38100710257,84%2958,98
Charioteer81491,3073110148,51%1718,26
IS7995,695919651,04%1336,75
T1 Cunningham1124,391859344,09%611,58
VK 16.02 Leopard5138,382569339,78%179,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4137,801739341,94%229,30
UDES 1691608,608689058,89%1695,45
AMX 50 12091939,228788756,32%1953,53
T-1092143,089418750,57%2213,91
GSOR 1008 82112,678668359,04%2635,20
Covenanter5155,442008151,85%377,69
T-505115,012318156,79%275,19
M41 Walker Bulldog8812,785048056,25%1524,14
FV4004 Conway91617,627047950,63%1449,48
IS-381677,979647858,97%2195,75
FV229 Contender91879,419917862,82%1884,55
Type 6892333,3810247753,25%2410,37
M46 Patton91514,707627748,05%1551,49
Type 71103013,5711077663,16%2732,61
Type 6191988,658797452,70%2064,82
CS-5991709,587417448,65%1733,48
Type 5781528,918247445,95%1898,09
Rheinmetall Panzerwagen102097,609397356,16%2856,55
Emil II92417,2410327256,94%2468,49
T-5491470,268877258,33%1616,84
M446722,205407159,15%1336,74
MT-256431,454407154,93%1295,92
Conqueror92219,069767054,29%2276,96
M26 Pershing81156,578007052,86%1629,21
Panhard AML Lynx 6x68979,248267067,14%2222,09
Marder 38T4340,072686939,13%716,20
VK 100.01 (P)81347,337806940,58%1566,04
Emil I81634,828876552,31%1839,84
Leichttraktor177,831326552,31%229,40
SDP 60 Gonkiewicza92210,788606544,62%1867,47
T54E192106,6610166566,15%2220,74
Waffenträger auf Pz. IV92209,828016547,69%1826,81
Stridsyxa 82081,9511086462,50%2533,33
CS-5381105,107016256,45%1691,01
Pz.Kpfw. 35 (t)299,721285837,93%289,03
STA-181562,368905855,17%2491,84
FV230 Canopener102522,789715855,17%1875,12
T3281408,938415648,21%1665,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4199,561735554,55%425,01
Pz.Kpfw. 38 (t)3228,412355462,96%873,70
T2971572,008485470,37%2465,71
Challenger71258,747635455,56%1873,30
AE Phase I 92216,469335446,30%2108,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81482,917085356,60%1536,81
Object 140102351,3810025364,15%2362,60
Hotchkiss EBR7896,478445156,86%2166,05
T-34-856673,844675046,00%1177,99
E 5092341,189975054,00%2523,47
T110E5102762,7010585062,00%2435,63
T6981519,748484748,94%2023,12
Leo71471,899314660,87%2753,59
UDES 14 Alt 581481,578734658,70%2057,02
CS-4471192,687274465,91%2173,17
Panther II81250,577144450,00%1478,84
T25/27761,984324341,86%872,52
Vz. 55103082,749004242,86%2360,30
T-437776,346054151,22%1263,64
Matilda4216,102194047,50%430,72
Type 5 Chi-Ri71363,557884040,00%2343,28
T207923,256214052,50%1463,83
TVP T 50/51102286,557544035,00%1682,36
TOG II* 6860,305064055,00%1564,30
Caernarvon81479,218683956,41%1913,56
Centurion Action X102811,039403956,41%2585,69
XM69 Hacker112984,5310143855,26%2271,77
Panther71049,306463743,24%1723,60
Type 3 Chi-Nu5465,953583748,65%1076,25
FV224 Chopper71347,418553748,65%1797,63
T28 Prototype8874,535243644,44%710,69
Char Murat 91952,179103655,56%1972,81
BDR G1 B5713,204573565,71%1575,27
T26E3 Eagle 7 71498,6610093560,00%2420,63
Type 1 Chi-He4174,212573467,65%556,43
25TP KSUST II5505,613163348,48%1131,86
Sturmpanzer II4103,521193348,48%152,50
SDP 58 Kilana81862,009363357,58%2305,74
Renault FT135,47653231,25%0,00
40TP Habicha6581,664573240,63%835,88
Semovente M43 Bassotto6885,425783151,61%1459,08
Type 63 81315,528153154,84%1365,67
ARL 446904,036133056,67%1620,66
Vickers Medium Mk. I1115,832002955,17%538,43
14TP4263,003252944,83%816,94
LTG7832,868422972,41%2024,67
B.U.G.I.6780,686382867,86%1498,44
Panhard AMD 178B6642,547142857,14%2068,95
KV-856294,782442737,04%199,07
T3 HMC2150,701792740,74%494,84
T-1506199,112852740,74%57,41
TBT 92076,899242748,15%1770,12
T-284154,081712646,15%263,50
SMV CC-6781634,819302665,38%2002,37
Type 4 Ju-To71279,589212669,23%1819,86
M54 Renegade 81577,317312630,77%1402,62
Škoda T 5091437,087272552,00%1282,77
Vickers Medium Mk. III3121,481582548,00%282,86
BT-7 artillery 3487,966002445,83%2065,18
T7 Combat Car 264,911252245,45%125,15
M4A1 FL 10 61281,6410342277,27%2454,89
SMV CC-5671518,489072157,14%2314,11
HWK 30 81172,768262157,14%2335,74
53TP Markowskiego81265,158092045,00%1300,33
Achilles61085,807662065,00%2643,35
StuG IV 5533,554812040,00%1144,53
Škoda T 2561230,397551850,00%2539,28
Type 4 Chi-To6737,336611866,67%1531,26
DS PZInż5451,114221844,44%904,23
AMX M4 mle. 4571187,897921855,56%1782,64
Sturmpanzer I Bison3127,65921729,41%206,86
Light Mk. VIC 287,412221764,71%461,69
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81103,066251741,18%993,14
T-463106,691081631,25%181,18
AMX 50 B102620,818951656,25%2390,26
Strv 7461323,539711580,00%3219,42
60TP Lewandowskiego102821,879851573,33%2357,89
CS-63103191,9310611566,67%2802,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2175,533931573,33%1000,96
Jagdpanther7581,573471450,00%677,81
Marder II382,071291450,00%76,78
VK 30.02 (M)6792,506391450,00%1685,76
Panzerjäger I2101,851401361,54%320,32
HWK 128425,083421330,77%389,76
LTP 3104,311251330,77%235,71
45TP Habicha71159,678991258,33%1858,53
M661061,368161154,55%1885,47
Škoda T 245573,185211172,73%1764,51
Type 2597 Chi-Ha3103,551551145,45%161,96
AMX Canon d'assaut 105 81842,307641040,00%1981,18
AMX M4 mle. 49 Liberté 81299,109071060,00%1638,93
Lago4481,44307922,22%1501,21
Type 3 Ju-Nu6955,56660944,44%1394,11
E 65 Zwilling 81149,56672922,22%842,03
Strv m/425516,75467850,00%1386,29
FCM 36 Pak 40 3840,43665742,86%2534,14
T56 GMC3122,86153757,14%309,46
Object 277101855,43840757,14%1445,74
AltProto AMX 30 82188,141244785,71%3072,06
ST vz. 394383,00320650,00%1218,83
T1 Heavy5994,67774683,33%2244,15
10TP3345,20329560,00%1583,67
Vickers Mk. E Type B2152,40164540,00%445,22
7TP2196,75150475,00%741,36
Type 97 Te-Ke 2240,25236450,00%1404,94
M41599,256540,00%0,00
Cruiser Mk. III330,2582425,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5229,25293425,00%383,94
T-34 with L-11 4386,00436425,00%1225,78
Renault Otsu1212,67359366,67%1231,47
M3 Lee4131,67103333,33%181,36
Kolohousenka1329,004022100,00%2199,09
T-127 3642,0010772100,00%4567,89
Cromwell B 6202,0013720,00%65,48
4TP1558,0029010,00%5217,88
Kranvagn104699,0015711100,00%6359,90
MS-1131,007210,00%0,00
STB-1103339,0011751100,00%2791,92
SDP 44 Burza60,003231100,00%261,00
NC 70 Błyskawica101593,0011091100,00%1175,91
Nashorn6453,003461100,00%743,67
Bat.-Châtillon 12 t80,003611100,00%261,00
AMX 50 Foch B101633,0011271100,00%1029,42
T-100 LT103313,0014901100,00%7007,35
M24E2 Super Chaffee 6126,0026910,00%37,90
T1E6 2155,0011910,00%514,66
43 M. Toldi III 3139,0013410,00%362,04

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.10.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.3.2015
Lähti: 17.12.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.12.2015
Lähti: 24.5.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.4.2014
Lähti: 18.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2014