Order949

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.3.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34154001
Ø Taso6,950,000,008,00
Voitot1642448,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1740450,96%00,00%00,00%1100,00%
Tasapelejä3260,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty625218,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu213470,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu448631,3100,0000,0011,00
Vahinkoa aiheutettu665,550,000,000,00
Valtauspisteitä505501,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä77650,2300,0000,0000,00
Kokemus498,240,000,00282,00
WN7814,410,000,00-99,24
WN8846,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja34154
Ø Taso6,95
Voitot1642448,09%
Häviöitä1740450,96%
Tasapelejä3260,95%
Taisteluja selvitty625218,31%
Vaunuja tuhottu213470,63
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu448631,31
Vahinkoa aiheutettu665,55
Valtauspisteitä505501,48
Puolustuspisteitä77650,23
Kokemus498,24
WN7814,41
WN8846,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Ø Taso8,00
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus282,00
WN7-99,24
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot654,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä545,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu161,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu526,090,000,000,00
Valtauspisteitä181,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus447,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot654,55%
Häviöitä545,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu40,36
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu161,45
Vahinkoa aiheutettu526,09
Valtauspisteitä181,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus447,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot2341,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3258,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1425,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu290,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu661,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.066,530,000,000,00
Valtauspisteitä500,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2444,4400,0000,0000,00
Kokemus662,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot2341,82%
Häviöitä3258,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1425,45%
Vaunuja tuhottu290,53
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu661,20
Vahinkoa aiheutettu1.066,53
Valtauspisteitä500,91
Puolustuspisteitä2444,44
Kokemus662,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1178000
Voitot52544,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä63053,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä231,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty35229,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7280,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu16191,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu548,210,000,000,00
Valtauspisteitä18301,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10690,9100,0000,0000,00
Kokemus446,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1178
Voitot52544,57%
Häviöitä63053,48%
Tasapelejä231,95%
Taisteluja selvitty35229,88%
Vaunuja tuhottu7280,62
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu16191,37
Vahinkoa aiheutettu548,21
Valtauspisteitä18301,55
Puolustuspisteitä10690,91
Kokemus446,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (323)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Cromwell B 6663,52625355553,25%1320,46
Rheinmetall Skorpion G 81065,04611262448,89%1066,41
O-I6666,61473104150,53%1075,53
IS-38893,7056069445,53%851,21
Cromwell6324,9535363448,74%474,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91059,3061745546,59%970,34
AMX 13 105101122,6457343142,46%1237,19
KV-26586,4942342852,34%927,35
Tiger I7509,7734341645,91%451,03
AMX 13 909773,3361034644,51%1058,85
KV-856376,8130533944,25%402,99
T-34-85M 6645,5754631848,74%1012,21
WZ-1328605,1360431450,32%1013,39
T-54 ltwt.9757,0354131247,44%1051,39
Grille5475,9127630451,97%996,03
T26E4 SuperPershing 8792,7263428645,80%829,32
WZ-132A9521,6154428243,97%508,34
Type 4 Heavy91196,1266627944,80%968,25
Bat.-Châtillon 12 t8569,2356127745,49%966,42
IS7558,6038126944,24%544,18
LTTB8512,1060226846,64%847,83
Waffenträger auf Pz. IV91036,9252026040,77%641,26
AMX 12 t6279,1936725845,74%552,91
Tiger (P)7788,5962825649,22%949,45
M41 Walker Bulldog8402,5251725542,75%496,54
Škoda T 5091151,7555825048,00%933,72
Spähpanzer SP I C7458,8552024245,87%748,33
O-I Experimental5320,1525523750,63%461,14
Spähpanzer Ru 2519593,0356623543,83%722,16
T-1091129,6763323040,00%898,51
Leopard Prototyp A9885,2448922941,05%584,14
T499711,0762221545,12%884,04
VK 30.01 (H)5139,6321321445,79%114,69
Prototipo Standard B91303,1660320748,79%1095,74
G.W. Tiger91155,5960020444,61%956,64
T-549882,6355420343,84%723,03
HWK 128603,0657920052,00%993,43
TVP VTU Koncept8564,2251719542,05%505,39
VK 36.01 (H)6239,2526219347,67%198,64
G.W. Tiger (P)81129,3267219248,44%1454,95
SU-1018980,3252318745,99%988,17
Rhm.-Borsig Waffenträger8918,3056818344,26%751,35
T-34579,5419118148,07%84,95
KV-15293,7824818139,23%371,97
SU-1006547,3346918048,89%877,60
M10391053,5560217347,98%851,54
AT 158748,5959017246,51%621,46
SU-855188,6718917043,53%192,36
Hummel6562,9444717051,76%811,57
Leo7677,7442716843,45%931,99
AMX 50 12091056,5552516848,21%851,13
Mäuschen91326,1975116752,10%1179,88
WZ-1317357,1850316546,67%531,00
Object 26391247,6061416250,00%1036,23
Panhard AML Lynx 6x68511,9149215148,34%772,42
SU-130PM 81013,5455215049,33%937,87
VK 100.01 (P)8941,4269414951,01%970,48
O-Ho8997,4671514654,79%1124,42
T-1506660,7952714647,95%1052,41
KV-1S6322,5429014553,79%457,78
Type T-345328,0137914445,14%794,53
ISU-1528759,0746214339,16%517,61
AMX 13 757410,4951314247,89%713,75
M18 Hellcat6354,0538514248,59%441,16
A-436129,9924514148,94%96,97
VK 45.02 (P) Ausf. B91121,6358314047,86%962,02
IS-2-II8775,3542314034,29%602,75
P.44 Pantera8900,1947813948,20%1039,64
T7 Combat Car 2104,4621313948,20%383,32
Centurion Mk. I8680,7658313850,00%771,96
M10 Wolverine5302,6427013645,59%503,66
Tiger II8823,5847113239,39%685,19
Tortoise91420,3370213259,09%1188,53
S-517615,6948913145,04%546,70
Emil I81001,1153713149,62%1029,71
Type 586443,8849313150,38%762,00
O-Ni7747,5060113160,31%911,77
T-80462,4917613151,91%112,93
SU-1527648,5750112942,64%773,60
G.W. Panther7788,4053812949,61%934,69
Ikv 90 Typ B7607,9449712847,66%749,19
SU-85B4135,2315112846,09%129,06
T25/27705,5552412842,19%844,36
Sturer Emil7554,4343312642,06%569,03
Object 4168713,9354812046,67%745,43
T376305,5045111947,90%692,10
IS-27665,4247911738,46%618,33
M4A1 Sherman5285,7035611545,22%572,47
T297844,0165611548,70%1033,89
Konštrukta T-34/1007652,7661911056,36%1024,47
Comet7485,9657811050,91%657,03
SU-100M17742,8754510949,54%894,40
KV-48940,8859510846,30%1006,65
Ferdinand8786,5353910749,53%697,66
Type 5 Heavy101530,8771010648,11%942,42
T328701,6762710646,23%578,71
Lorraine 155 mle. 518769,1658010646,23%735,23
Ikv 65 Alt II6455,0338310545,71%675,38
AMX ELC bis596,9922010546,67%113,79
Type 64 6471,5340510546,67%1061,59
UDES 14 Alt 581004,0363910452,88%1265,98
T698701,2349910444,23%726,67
P.43 ter7680,0648910048,00%918,13
Lorraine 155 mle. 507682,185469951,52%810,86
AT 86408,554459852,04%575,09
Nashorn6424,993609643,75%521,46
UDES 038560,804169538,95%315,62
VK 45.02 (P) Ausf. A8850,276719547,37%805,82
FV2078682,395059445,74%609,37
Pz.Sfl. IVc5282,492979240,22%401,57
Crusader6112,921709142,86%79,26
AMX 50 1008892,044819047,78%882,87
M127686,174489030,00%696,17
AMX 40453,751508943,82%49,88
T28 Prototype8839,745108949,44%760,81
T-284133,501588837,50%139,69
53TP Markowskiego81058,766738854,55%1222,44
AT 77735,446118846,59%796,58
Sturmpanzer II4125,001508745,98%204,35
AMX M4 mle. 457823,055618749,43%1032,55
Crusader 5.5-in. SP7596,175478754,02%852,72
LTG7634,806218750,57%1406,28
Bat.-Châtillon 25 t101098,695428444,05%721,95
Durchbruchswagen 2499,491878452,38%122,76
Challenger7720,105248345,78%819,30
Škoda T 245284,103187946,84%612,59
M24 Chaffee5203,904187945,57%504,40
VK 28.016195,284327847,44%373,92
Charioteer8768,605197855,13%771,21
Hotchkiss EBR7440,084127853,85%935,51
Škoda T 256519,175017745,45%932,65
ARL 446531,384677746,75%766,31
T2 Medium Tank2104,912277751,95%424,85
Covenanter571,161797745,45%55,90
FV3046369,834167650,00%507,26
M5A1 Stuart498,842147450,00%163,73
45TP Habicha7846,035657354,79%1196,97
Black Prince7754,775827345,21%877,67
Heavy Tank No. VI 6619,685517347,95%968,26
Panhard AMD 178B6348,903287240,28%775,42
GSR 3301 Setter7347,764237256,94%713,32
Panther7755,875087147,89%1145,89
1108616,824897145,07%487,87
M3 Lee4172,382336854,41%504,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6566,435986752,24%1068,36
StuG III Ausf. G5262,983016540,00%378,53
T-34-17756,236896558,46%1233,94
Strv 746416,604546544,62%618,17
T404169,601926553,85%288,92
MT-256252,554416456,25%665,71
50TP Tyszkiewicza91078,786106349,21%835,55
M5 Stuart466,952166341,27%15,95
M446529,054396342,86%743,87
A-447841,846296140,98%1383,61
WZ-1209650,594725848,28%448,60
AMX 13 F3 AM6547,955335856,90%850,69
Panhard EBR 909434,885105851,72%466,67
M415284,883365742,11%252,90
VK 30.01 (P)6369,484255641,07%382,40
Marder 38T4171,862115651,79%288,33
KV-37722,315685545,45%736,46
Rheinmetall Panzerwagen10566,964745534,55%316,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,811325444,44%49,04
StuG III Ausf. B4162,691985451,85%256,53
SU-76M472,961215242,31%26,39
WZ-131G FT6597,944475257,69%1004,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5334,403545251,92%837,79
ST vz. 394165,881975152,94%390,58
T1 Heavy5453,844995152,94%899,31
Type 95 Heavy4157,571845149,02%360,02
E 759974,025795152,94%751,57
Progetto M40 mod. 65101201,444475044,00%742,17
VK 30.02 (M)6650,466725052,00%1397,19
Type 5 Chi-Ri7711,165254948,98%1042,59
BDR G1 B5464,454264940,82%724,88
T25 AT7676,375574951,02%828,30
FV4004 Conway9991,694514540,00%615,57
LTP 358,201824436,36%0,21
M66606,905304245,24%845,08
60G FT5325,333384252,38%592,56
T-34-2G FT7489,794484242,86%428,13
T207850,035354057,50%1339,37
ARL V396596,734024047,50%1072,90
B.U.G.I.6530,444133951,28%857,66
Churchill VII6488,694483956,41%764,87
AT 25311,774553958,97%703,05
T-70358,951333941,03%10,35
T28 Concept 7696,616103860,53%937,53
Strv m/425275,863883754,05%611,57
CS-447640,304993754,05%824,26
VK 16.02 Leopard5201,574293748,65%516,65
Maus10869,924793732,43%338,36
T56 GMC3125,671993661,11%343,86
S35 CA5362,692853551,43%667,27
Caernarvon8725,975983452,94%708,62
Achilles6581,886173467,65%1099,48
P.43 bis6608,066023354,55%1164,79
M36 Jackson6602,675443351,52%931,11
T-505375,584973351,52%1425,25
Centurion Mk. 7/19551,194143240,63%249,36
M2 Medium Tank3101,351623148,39%191,05
Matilda4227,402643053,33%530,97
T-46398,171723060,00%329,36
Valentine AT4143,211742948,28%215,29
Archer5279,833142951,72%496,82
Lago4291,704072759,26%995,09
Pz.Kpfw. II Ausf. G3147,592792748,15%428,30
P.435432,544892653,85%1138,34
40TP Habicha6851,087072653,85%1719,57
Sturmpanzer I Bison359,081142560,00%178,81
Strv 103-09921,924992560,00%711,99
Jagdtiger9811,084732548,00%471,89
Churchill I5481,834612441,67%847,63
UDES 169802,385512450,00%570,82
IS-7101403,337352458,33%1063,88
Type 1 Chi-He4275,303262365,22%907,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4157,523302347,83%374,67
T 55A 91130,307052360,87%1107,63
Grille 15101337,774852259,09%903,93
25TP KSUST II5387,574672157,14%898,33
Vickers Medium Mk. III331,05842123,81%0,00
Alecto4216,502902045,00%422,51
14TP4249,424231963,16%1009,40
Sav m/434109,372611936,84%19,69
SU-76G FT4315,793401957,89%692,53
DS PZInż5462,673891861,11%1074,59
Type 91 Heavy348,441481844,44%58,65
Pz.Kpfw. II291,412091747,06%195,31
Type 2597 Chi-Ha3146,822651747,06%373,85
59-166117,003211735,29%26,57
M10 RBFM 5504,503631650,00%930,91
Vickers Medium Mk. II229,931321553,33%120,34
WZ-111-1G FT8558,534651540,00%330,72
T-50-2 6363,474321533,33%819,45
Vickers Medium Mk. I1160,363181464,29%994,07
B14276,294351450,00%737,56
Pz.Kpfw. II Luchs492,293501457,14%226,68
Pz.Kpfw. I2122,572881450,00%401,58
AMX 65 t8657,864871464,29%764,71
Marder II331,541051346,15%43,57
XM551 Sheridan10653,924711330,77%379,03
AMR 35 2139,002091353,85%615,69
T-34 shielded 5424,624661353,85%930,85
LT vz. 38342,581341250,00%114,92
P26/404419,835761283,33%1326,45
Type 4 Chi-To6489,674301258,33%883,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,423681266,67%818,80
Ikv 1035280,184041154,55%603,30
Progetto CC55 mod. 548625,004991154,55%553,42
T3 HMC221,00501127,27%0,00
Emil II9752,605471060,00%540,80
Sexton II3100,201881030,00%161,81
Valentine3169,702821030,00%402,30
G.W. E 100101519,105001020,00%1058,47
Tetrarch 279,201231030,00%118,45
AMX 38362,67157922,22%2,90
Cruiser Mk. III3127,67222966,67%569,02
T675405,22434944,44%752,13
T-29 3207,44296955,56%690,35
Ikv 723143,25335862,50%387,00
M3G FT3350,13333837,50%978,66
VK 168.01 Mauerbrecher 8490,63384850,00%353,33
MTLS-1G14 3183,63288825,00%535,49
T1E6 246,13100812,50%3,10
Carro d'assalto P.887353,00424771,43%415,32
Renault Otsu130,00162633,33%0,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4454,33484650,00%1214,41
TVP T 50/5110849,17413650,00%472,42
Somua SAu 404281,67172616,67%543,05
Sherman III5446,00463666,67%1382,98
T-60214,1795616,67%0,00
T-45 2129,67193650,00%455,58
Super Hellcat 7626,17481666,67%922,87
Renault FT149,60128520,00%16,64
Leichttraktor1172,80402560,00%949,35
M40/M438748,00445540,00%551,59
Cruiser Mk. IV436,20171520,00%0,00
T288947,20533540,00%733,59
AMX AC mle. 467351,40519560,00%392,81
Valentine II 4347,40479540,00%1064,08
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6482,80391540,00%676,49
LT vz. 35236,75127475,00%261,00
Strv m/40L363,50216475,00%262,72
BT-74221,75447450,00%713,16
M2 Light294,7513140,00%129,34
Renault UE 573100,25231450,00%147,08
M46 Patton9188,25386425,00%3,10
Jagdpanzer E 10010566,25665475,00%340,79
VK 30.01 (D)665,75294450,00%105,41
A-205160,33282333,33%263,41
Vickers Mk. E Type B2104,67209366,67%424,19
T-262113,33277366,67%562,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro263,00125333,33%0,00
KV-220-2 5545,67693366,67%1108,16
StuG IV 5156,00303366,67%346,57
Kolohousenka10,001552100,00%261,00
Type 5 Ke-Ho4506,506232100,00%2419,07
Panzerjäger I260,0075250,00%77,53
Vz. 44-17468,0048520,00%327,82
Cruiser Mk. I177,503022100,00%396,64
FV215b 100,0012220,00%0,00
Cruiser Mk. II2314,006092100,00%1679,09
M8A14271,5015620,00%421,34
MKA 2134,5023620,00%272,10
T1 Cunningham1106,002181100,00%640,45
Renault NC-3110,001510,00%0,00
Type 3 Chi-Nu5748,006751100,00%1904,96
Semovente M43 Bassotto6213,004341100,00%298,99
T-26G FT2168,0022110,00%370,75
SDP 44 Burza6266,0013810,00%133,85
Vz. 71 Tesák10453,009031100,00%430,35
Type 3 Ju-Nu61033,007671100,00%1857,41
Universal Carrier 2-pdr20,00741100,00%261,00
M4 Improved 5570,0023110,00%1099,60
Bat.-Châtillon 155 5590,0033010,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,002810,00%0,00
Renault R35286,004191100,00%381,20
FV217 Badger101938,0042310,00%944,77
L-60 249,004321100,00%261,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81105,0012591100,00%1699,34
Panther/M10 7784,009931100,00%1279,51
Excalibur 60,003271100,00%261,00
Turán III prototípus 5392,0021710,00%614,10

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.3.2017
Asema: Komentaja
Liittynyt: 1.3.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.3.2016
Lähti: 27.2.2017