ObcIceman

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.1.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14813000
Ø Taso7,770,000,000,00
Voitot729349,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä736249,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1581,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty308620,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu121540,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu199921,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.163,860,000,000,00
Valtauspisteitä143730,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä74700,5000,0000,0000,00
Kokemus659,570,000,000,00
WN71104,950,000,000,00
WN81365,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14813
Ø Taso7,77
Voitot729349,23%
Häviöitä736249,70%
Tasapelejä1581,07%
Taisteluja selvitty308620,83%
Vaunuja tuhottu121540,82
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu199921,35
Vahinkoa aiheutettu1.163,86
Valtauspisteitä143730,97
Puolustuspisteitä74700,50
Kokemus659,57
WN71104,95
WN81365,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu30,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.041,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus289,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu1.041,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus289,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot1043,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1356,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty834,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu140,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu959,390,000,000,00
Valtauspisteitä30,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus515,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot1043,48%
Häviöitä1356,52%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty834,78%
Vaunuja tuhottu180,78
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu140,61
Vahinkoa aiheutettu959,39
Valtauspisteitä30,13
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus515,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot758,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä433,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty650,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu161,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,670,000,000,00
Vaunuja havaittu80,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu877,250,000,000,00
Valtauspisteitä322,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus645,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot758,33%
Häviöitä433,33%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty650,00%
Vaunuja tuhottu161,33
Tuhoamissuhde2,67
Vaunuja havaittu80,67
Vahinkoa aiheutettu877,25
Valtauspisteitä322,67
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus645,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja254000
Voitot10942,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13954,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,36%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7730,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1610,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,910,000,000,00
Vaunuja havaittu2130,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu779,200,000,000,00
Valtauspisteitä6102,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1740,6900,0000,0000,00
Kokemus440,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja254
Voitot10942,91%
Häviöitä13954,72%
Tasapelejä62,36%
Taisteluja selvitty7730,31%
Vaunuja tuhottu1610,63
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu2130,84
Vahinkoa aiheutettu779,20
Valtauspisteitä6102,40
Puolustuspisteitä1740,69
Kokemus440,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja113000
Voitot5447,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5246,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä76,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5044,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu890,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,410,000,000,00
Vaunuja havaittu1251,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.245,850,000,000,00
Valtauspisteitä1601,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2171,9200,0000,0000,00
Kokemus719,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja113
Voitot5447,79%
Häviöitä5246,02%
Tasapelejä76,19%
Taisteluja selvitty5044,25%
Vaunuja tuhottu890,79
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu1251,11
Vahinkoa aiheutettu1.245,85
Valtauspisteitä1601,42
Puolustuspisteitä2171,92
Kokemus719,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja249000
Voitot13052,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11746,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9337,35%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1740,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu2811,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu910,920,000,000,00
Valtauspisteitä2230,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2290,9200,0000,0000,00
Kokemus494,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja249
Voitot13052,21%
Häviöitä11746,99%
Tasapelejä20,80%
Taisteluja selvitty9337,35%
Vaunuja tuhottu1740,70
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu2811,13
Vahinkoa aiheutettu910,92
Valtauspisteitä2230,90
Puolustuspisteitä2290,92
Kokemus494,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (209)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81363,27759111051,53%1899,72
KV-856822,3163485151,94%1584,84
Object 268102221,5075165751,29%1793,26
IS-381327,4275748651,85%1691,58
T57 Heavy102054,0172640645,81%1662,94
ISU-15281883,8081833855,33%2497,78
M10391775,4681426247,71%1899,11
Tiger II81461,1781825251,19%2024,35
E 100101841,1471724144,40%1454,14
Object 70492386,1987023051,74%2445,50
Jagdpanther II81480,3576222751,98%1753,49
M41 Walker Bulldog8569,1462022448,66%918,03
IS-7101903,0774122246,85%1580,81
Jagdtiger91927,2076721648,61%1817,59
E 7591700,4777721142,18%1835,34
T54E191811,1088821160,66%2041,83
Rhm.-Borsig Waffenträger81857,1281720953,11%2374,12
Bat.-Châtillon 12 t8463,2258419847,47%669,43
T-4481010,7973018651,61%1431,06
SU-1527982,0565418453,80%1488,55
T-1091621,6479716853,57%1695,19
T71 DA7379,3354116342,94%525,84
KV-15522,7452315550,32%1203,88
SU-10181301,1173815353,59%1770,10
Leopard 1101048,4160614538,62%532,77
Waffenträger auf Pz. IV91361,2264214346,85%1090,66
T110E5101544,9371313746,72%1133,71
SU-1006864,2463013560,00%1795,09
FV215b (183) 101229,0663313248,48%738,21
T3281758,3895712555,20%2733,66
KV-137331,7348912551,20%365,75
Jagdpanzer E 100101468,2865912445,16%853,95
KR-1112104,3387012047,50%1423,69
T-549747,4564411947,90%594,57
T376423,9758011947,06%1091,90
T6981010,5170711550,43%1249,75
T2 Light Tank 281,4124511244,64%155,67
Tiger (P)71001,7969511050,00%1390,18
Hummel6699,1946610947,71%967,86
Grille 15101473,5762410944,04%877,88
Grille5609,6639310852,78%1397,67
T-284230,5931610347,57%589,85
T-437764,3362110150,50%1258,27
SU-122-5491223,1859710039,00%1021,17
IS7667,585889948,48%790,03
AMX 50 12091010,136489746,39%785,12
BZ-6891310,897509349,46%1099,11
Rheinmetall Panzerwagen10837,536859245,65%719,87
Jagdpanther71172,077269157,14%1872,15
AMX 13 909681,807628856,82%1021,79
G.W. Tiger9909,746628853,41%771,51
Maus101683,417818647,67%1150,69
1108765,615898535,29%623,41
Panther II8691,125478137,04%653,39
G.W. Panther7624,564958047,50%586,72
SU-100M171061,337338055,00%1772,54
SU-855288,063007850,00%525,46
VK 30.01 (P)6446,914037638,16%547,03
Ares 7581081,086877636,84%1058,07
T2971328,928697554,67%1931,43
Object 26391074,636587245,83%826,40
Type 6891593,467897142,25%1319,12
53TP Markowskiego8751,135857045,71%638,47
Bat.-Châtillon 25 t AP91006,996727044,29%871,12
AMX 50 1008706,045886845,59%579,45
SMV CC-678656,985546643,94%492,30
AMX M4 mle. 5191248,027276645,45%959,71
Churchill I5226,892916339,68%206,51
Type 586547,106076357,14%1037,70
BZ-1668962,196846349,21%1039,51
E 5091061,576156336,51%762,22
AMX 65 t8644,705056338,10%457,19
GSR 3301 Setter7365,715286347,62%618,49
Type 5781001,646926152,46%968,48
Ares 8591072,357866055,00%936,28
G.W. Tiger (P)8854,476255945,76%835,06
StuG III Ausf. G5383,403675856,90%941,45
Nashorn6925,696675855,17%1892,27
Sturer Emil71201,406925754,39%2034,49
Jagdpanzer IV6790,275605651,79%1511,44
Controcarro 1 Mk. 291339,877045440,74%1022,30
AMX M4 mle. 457856,455795335,85%918,13
M66891,836345250,00%1561,15
Pz.Sfl. IVc5507,234475253,85%1238,26
Indien-Panzer8716,186375154,90%803,38
VK 30.02 (M)6731,085915137,25%1309,62
IS-27812,866525048,00%956,82
A-436373,324455048,00%577,25
M-II-Y7598,385305038,00%510,07
M46 Patton KR 8926,466815048,00%1092,58
Tiger I7690,515454548,89%733,60
AMX 50 Foch (155) 101133,226244551,11%723,72
45TP Habicha7894,076704452,27%1222,08
AMX 13 757423,055714454,55%789,09
T1E6 2126,682884454,55%526,62
Type T-345319,473794344,19%672,56
AMX 12 t6441,954994346,51%985,72
BZ-5871069,107524252,38%1447,15
VK 100.01 (P)8928,557324252,38%980,85
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4219,932484143,90%379,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5288,023884148,78%643,83
M-III-Y8756,876103844,74%668,48
M75329,654143756,76%1189,28
Panzerjäger I2209,713103565,71%957,95
Sturmpanzer II4275,032403542,86%702,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4161,312873545,71%349,19
Crusader6283,764533354,55%719,44
Panther7763,687293158,06%1265,01
Matilda4103,572513050,00%97,05
AMX 50 B101359,276993043,33%838,75
Type 3 Ju-Nu6578,835483053,33%796,00
T499511,796052944,83%483,78
SU-85B4303,542912842,86%617,78
T-345392,964332748,15%1048,34
ARL 446490,673892733,33%566,55
AMX M4 mle. 54101798,857782751,85%1311,28
Mitsu 1085405,384292657,69%650,70
VK 45.02 (P) Ausf. A81335,887782552,00%1748,01
M5 Stuart495,672202437,50%0,81
Controcarro 3 Minotauro101543,426072433,33%795,07
T-1506682,255112441,67%975,28
40TP Habicha6535,134972343,48%831,66
Sturmpanzer I Bison395,481132339,13%80,56
T1 Heavy5870,617712369,57%2600,82
Pz.Kpfw. III/IV5210,353012339,13%300,95
VK 30.02 (D)7781,418412268,18%1462,67
Marder 38T4397,863622240,91%888,63
25TP KSUST II5377,623742133,33%730,14
Marder II3195,002612157,14%541,24
Type 4 Ju-To7977,768252180,95%1423,69
Vickers Medium Mk. III396,452082050,00%193,18
XM69 Hacker11903,255682035,00%257,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4132,743121957,89%246,57
Cruiser Mk. III363,68901942,11%33,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3118,222541861,11%359,75
BZ-75101432,536801741,18%772,86
Pawlack Tank6484,414971747,06%601,36
Pz.Kpfw. 35 (t)231,31951631,25%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. B91648,888081643,75%1353,60
Mäuschen9737,364501421,43%321,84
Covenanter5160,153071353,85%373,72
A-205135,732511127,27%184,17
Cruiser Mk. IV4115,361951136,36%97,94
Bat.-Châtillon 25 t10803,108541080,00%597,04
Vickers Medium Mk. I120,0063933,33%0,00
M3 Stuart3136,33295944,44%351,45
T-463162,44351988,89%728,89
Leichttraktor1122,38263875,00%653,12
FV215b 101025,63611837,50%465,27
SU-76M4213,88271850,00%486,45
T21662,13423887,50%261,00
Tiger 131 6785,75745862,50%1267,50
Vickers Medium Mk. II233,86135757,14%156,49
M2 Light242,86189771,43%261,00
M5A1 Stuart4281,29314728,57%823,95
60TP Lewandowskiego101439,57564714,29%776,64
Char Futur 4 9687,14536728,57%306,10
Type 1 Chi-He4461,50541650,00%1643,01
M3 Lee4138,00246633,33%238,98
T-26235,17177650,00%82,06
M2 Medium Tank375,17182650,00%98,24
Charioteer Nomad 8750,83429633,33%444,42
Turtle Mk. I 81026,2045150,00%790,01
T2 Medium Tank2100,00228425,00%302,79
T3 HMC2192,5017640,00%737,59
KJPZ TIII Jäger 91112,75730450,00%778,24
Kunze Panzer 91996,00978475,00%2198,74
Excelsior 5284,50417450,00%360,81
AMX ELC 901 6366,507044100,00%948,13
T1 Cunningham158,00150333,33%84,34
Vickers Mk. E Type B288,33207333,33%140,32
Type 7110590,3323630,00%109,93
G.W. E 10010996,67629366,67%806,83
Object 277101824,00615333,33%959,76
E 65 Zwilling 8752,00483333,33%333,34
Progetto M40 mod. 6510708,0032520,00%207,25
Cruiser Mk. I122,501082100,00%261,00
M24 Chaffee5292,0019820,00%812,16
E 50 Ausf. M10874,0043520,00%334,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3138,00337250,00%537,91
M48A5 Patton10799,0040620,00%274,19
Pz.Kpfw. VII101343,0042820,00%588,28
Tiger-Maus 9324,0029420,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6161,5019520,00%127,56
T7 Combat Car 255,002602100,00%261,00
113 Beijing Opera 10681,00570250,00%338,59
FV226 Contradictious 8523,0033920,00%196,59
BT-22257,004871100,00%1557,33
Hotchkiss H35247,004010,00%0,00
105 leFH18B2 5368,0012110,00%421,67
MS-110,0015610,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3201,0012410,00%371,85
AMX 3830,002410,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr267,005261100,00%277,14
T-602460,006491100,00%2106,00
SU-122A5227,003651100,00%482,54
GSOR the TANK 9601,0058710,00%289,00
Patton the Tank 90,006771100,00%261,00
Bisonte C45 82517,0013771100,00%2953,75
Strv S1 8707,0035910,00%435,85
Löwe 80,006231100,00%261,00
LTP 397,002821100,00%433,11
Panther mit 8,8 cm L/71 8324,0038910,00%110,68
StuG IV 5121,003961100,00%261,54
TT-130M 92451,0065710,00%1748,64
Super Hellcat 7560,0010610,00%467,38
43 M. Toldi III 3231,0035610,00%785,22
WZ-111 Alpine Tiger 8395,0035310,00%128,09
Fantôme 9343,008391100,00%275,36

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.1.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.1.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 28.1.2013
Lähti: 27.2.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 3.4.2016
Lähti: 19.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2016
Lähti: 28.3.2016