Notau

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.11.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja561663581191
Ø Taso7,9210,4010,199,91
Voitot3028053,91%2262,86%5264,20%10756,02%
Häviöitä2498544,48%1337,14%2834,57%8041,88%
Tasapelejä9011,60%00,00%11,23%42,09%
Taisteluja selvitty2107137,52%1645,71%4150,62%8544,50%
Vaunuja tuhottu664991,18421,201081,332221,16
Tuhoamissuhde1,892,212,702,09
Vaunuja havaittu447330,80120,34270,33520,27
Vahinkoa aiheutettu1.589,002.743,862.687,832.332,15
Valtauspisteitä1048311,87220,631151,421590,83
Puolustuspisteitä314800,5600,0000,00150,08
Kokemus671,40936,91914,85830,70
WN71433,911420,421507,581303,70
WN81922,842209,912219,872019,51
Yhteensä
Taisteluja56166
Ø Taso7,92
Voitot3028053,91%
Häviöitä2498544,48%
Tasapelejä9011,60%
Taisteluja selvitty2107137,52%
Vaunuja tuhottu664991,18
Tuhoamissuhde1,89
Vaunuja havaittu447330,80
Vahinkoa aiheutettu1.589,00
Valtauspisteitä1048311,87
Puolustuspisteitä314800,56
Kokemus671,40
WN71433,91
WN81922,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja35
Ø Taso10,40
Voitot2262,86%
Häviöitä1337,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1645,71%
Vaunuja tuhottu421,20
Tuhoamissuhde2,21
Vaunuja havaittu120,34
Vahinkoa aiheutettu2.743,86
Valtauspisteitä220,63
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus936,91
WN71420,42
WN82209,91
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja81
Ø Taso10,19
Voitot5264,20%
Häviöitä2834,57%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty4150,62%
Vaunuja tuhottu1081,33
Tuhoamissuhde2,70
Vaunuja havaittu270,33
Vahinkoa aiheutettu2.687,83
Valtauspisteitä1151,42
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus914,85
WN71507,58
WN82219,87
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja191
Ø Taso9,91
Voitot10756,02%
Häviöitä8041,88%
Tasapelejä42,09%
Taisteluja selvitty8544,50%
Vaunuja tuhottu2221,16
Tuhoamissuhde2,09
Vaunuja havaittu520,27
Vahinkoa aiheutettu2.332,15
Valtauspisteitä1590,83
Puolustuspisteitä150,08
Kokemus830,70
WN71303,70
WN82019,51
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32000
Voitot1237,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1959,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty825,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu321,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu321,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.810,780,000,000,00
Valtauspisteitä60,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus636,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja32
Voitot1237,50%
Häviöitä1959,38%
Tasapelejä13,13%
Taisteluja selvitty825,00%
Vaunuja tuhottu321,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu321,00
Vahinkoa aiheutettu1.810,78
Valtauspisteitä60,19
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus636,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot114,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä685,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu111,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.003,140,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus222,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot114,29%
Häviöitä685,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu20,29
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu111,57
Vahinkoa aiheutettu1.003,14
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus222,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja152000
Voitot8757,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6542,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5536,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1140,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu1541,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.138,890,000,000,00
Valtauspisteitä3082,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2451,6100,0000,0000,00
Kokemus705,480,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja152
Voitot8757,24%
Häviöitä6542,76%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5536,18%
Vaunuja tuhottu1140,75
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu1541,01
Vahinkoa aiheutettu1.138,89
Valtauspisteitä3082,03
Puolustuspisteitä2451,61
Kokemus705,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (189)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Jagdpanzer E 100102316,28657518253,76%1954,39
Jagdtiger92246,99635345954,52%2373,67
Pz.Kpfw. II2325,09444289263,00%1992,72
Grille 15102385,33744270352,90%1957,92
Object 261101528,40712241751,34%1392,66
Rheinmetall Skorpion G 81841,55857183251,53%2264,42
Ferdinand81844,70486169753,51%2464,90
G.W. Tiger (P)81234,82617163752,29%1603,23
FV215b (183) 102194,77736160552,52%1834,44
Marder II3536,86366144962,87%2396,98
G.W. Panther71033,31440141753,92%1480,54
G.W. E 100101501,39694131751,71%1279,88
BT-22278,65317129061,01%1774,49
Kanonenjagdpanzer 105 81634,40808103151,31%2057,88
SU-130PM 81780,4684294251,70%2103,37
AMX 50 Foch (155) 102312,8877294153,13%1857,91
Hirschkäfer113014,2788893055,59%2401,74
Progetto M40 mod. 65102237,5982081053,09%2147,62
ISU-152K 81632,5979073351,84%1974,47
Jagdpanther71372,5045069557,70%2406,86
Lorraine 40 t 81577,5383868656,12%2119,94
Conqueror Gun Carriage101277,3465167948,45%1035,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4331,0723565754,79%890,23
T-44-100 81463,8884362654,15%2024,17
Bat.-Châtillon 155 58101412,7973461153,03%1226,76
Progetto M35 mod. 46 81585,1682159951,42%1998,56
Marder 38T4538,3546159654,87%1618,68
T-50-2 6509,0155753850,00%1408,26
Panzerjäger I2282,1029953657,09%1300,21
114 SP2 102627,7582950556,04%2042,55
HWK 30 8891,3165650450,99%1620,49
Škoda T 27 81286,8475044850,00%1809,86
TVP T 50/51102145,5879040053,00%1896,26
GSOR 1008 81898,3791237656,12%2336,82
Krupp-Steyr Waffenträger 71078,7160937047,57%1497,61
M40/M4381008,7062136249,72%1062,82
AMX 50 Foch B102498,7482235253,13%1930,57
Hummel6783,8239935151,85%1308,45
Pz.Kpfw. T 25 5533,8955634553,33%1480,37
LT-432 8904,7875533351,35%1746,32
EMIL 1951 81522,7284733254,52%1782,75
VK 168.01 Mauerbrecher 81343,4975332450,93%1668,49
ELC EVEN 90 8732,5576830954,05%1506,76
M48A5 Patton102102,9074830644,44%1762,40
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81594,0586826749,44%1957,08
Strv S1 81756,4879825756,42%2112,37
Object 703 Version II 81544,3390324354,73%1792,39
IS-3A 81437,3085823056,09%1626,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 81702,7590722455,80%2101,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 8734,4465221951,14%1167,36
Type 5 Ka-Ri 82027,3793321759,91%2210,60
Ho-Ri 3102620,4382321559,07%2030,24
Caernarvon Action X 81314,9684521150,71%1682,89
ISU-122-2 81853,7193520358,13%2204,91
Taschenratte113353,97110818552,97%2242,58
StuG III Ausf. G5635,1332018150,83%1658,19
T-103 81684,2682417949,16%2023,44
TL-1 LPC 81357,9579017652,84%1888,55
King Tiger (Captured) 71206,7178616353,99%1712,61
AMX 13 57 7768,0474915854,43%1526,82
ShPTK-TVP 100 81688,6093015758,60%2220,50
Forest Spirit 81774,4781915547,74%1997,75
Leichttraktor195,4116615258,55%388,35
Maus102251,5989515156,95%1846,92
Jagdpanzer IV6652,6135214547,59%1123,10
T92 HMC101523,8469814448,61%1286,71
Chrysler K GF 81607,1391214353,85%2179,49
SFAC 105 82186,4794114355,24%2426,31
Rheinmetall Panzerwagen10900,3772313754,01%896,63
TS-5 81841,7195213753,28%2110,51
WZ-111 Qilin 102181,0578713546,67%1737,56
Object 268 Version V 102370,4677112952,71%1904,93
SU-14-281329,4074712855,47%1555,50
CS-52 LIS 81543,4281612349,59%2090,43
Char Futur 4 91951,1184512350,41%1865,82
Vickers Medium Mk. I1240,0124412055,83%1531,54
T-22 medium 101910,0781412053,33%1623,17
FV2078969,1169211954,62%1211,63
Primo Victoria 81317,2277511737,61%1760,87
Object 252U 81498,1191911456,14%1791,27
Kampfpanzer 07 RH 81558,3986511154,05%2323,99
M48A2 Räumpanzer 81132,5176311052,73%1329,81
Turtle Mk. I 81616,8489110352,43%1682,47
T92 8707,6879210054,00%1281,71
FV217 Badger102457,658989859,18%2067,72
Löwe 81447,969389757,73%1870,69
Manticore101045,247619549,47%1198,81
WZ-120G FT 92067,288489555,79%1843,22
Durendal 102498,488018947,19%1873,98
WZ-120-1G FT 81794,208698850,00%2272,51
WZ-111 Alpine Tiger 81370,818928852,27%1904,12
Lorraine 155 mle. 5181003,506228656,98%1091,40
Ashigaru 102674,138038246,34%2076,43
FV4202 81374,418458150,62%2012,73
DBV-152 102443,848118056,25%1849,21
Jagdtiger Prototype 82088,1610348065,00%2613,18
Concept 1B 92089,668827951,90%1723,07
KV-2 (R) 61253,518387250,00%2291,19
122 TM 81563,398417154,93%1904,92
Crusader 5.5-in. SP7694,795847045,71%922,99
Lorraine 155 mle. 507918,746436943,48%1251,49
E 25 71113,197756960,87%1862,19
Pudel 61016,518336855,88%2207,21
StuG IV 5502,634166341,27%1158,89
SU-14-17851,005916240,32%996,75
Waffenträger auf E 100102189,336916144,26%1321,68
MKA 2270,974296155,74%1196,87
Kampfpanzer 07 P(E) 102213,498375947,46%1701,97
FV380591079,796645853,45%1025,11
T110E3102788,9810395868,97%2411,88
Jagdpanzer E 90 92244,938375747,37%1868,20
AltProto AMX 30 81564,258875650,00%1971,26
SU-86568,624695547,27%735,84
Strv 103B102510,818515352,83%1975,71
Monkey King 102357,538225347,17%2124,48
Škoda T 56 81911,239235248,08%1998,36
Object 452K 102560,178655251,92%2075,31
T28 Concept 71310,828044955,10%2171,51
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2323,705584669,57%1316,98
NC 70 Błyskawica102336,139154555,56%2090,16
Chimera 81948,688924445,45%2340,07
MS-1172,881314148,78%200,44
XM57 82080,939114143,90%2098,65
Bisonte C45 81441,078214146,34%1510,90
Triumphant 102269,597753948,72%1718,86
K-91-PT 92352,369463956,41%2447,28
SU-76I 3635,297343873,68%1870,38
Stinger 102659,889553458,82%2095,64
SU-122A5390,333593339,39%702,95
Kame 92433,1210513366,67%2752,66
MBT-B 102463,658853158,06%1971,05
Vickers MBT Mk. 3 102212,397353135,48%1681,38
113 Beijing Opera 101763,717233145,16%1309,22
STA-2 81469,709133053,33%2224,84
STB-1101982,618402850,00%1695,70
Centurion Action X101905,077612842,86%1626,68
T9592443,599682755,56%2487,51
Object 777 Version II 91898,788432751,85%1931,62
105 leFH18B2 5920,736052646,15%2301,63
Bat.-Châtillon 25 t102168,197622650,00%1935,80
T1E6 2168,042332665,38%914,68
SU-54235,203292560,00%561,92
AMX 13 F3 AM6758,586392445,83%1100,43
T42 81041,575962133,33%1029,66
Pz.Kpfw. V/IV 51140,3811622161,90%2239,54
Strv K 91655,147422147,62%1564,48
Vz. 55102336,609002055,00%1894,60
K-2 81381,3010162080,00%1812,07
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6935,787001844,44%1930,95
Kpz. 3 GST Turm 81745,008801560,00%1869,23
Miel 82041,209871553,33%2786,20
VK 75.01 (K) 81433,437251442,86%1514,79
Bofors Tornvagn 82015,0811401376,92%2504,77
T7 Combat Car 2129,081971346,15%495,36
Cobra 92016,468831353,85%2079,39
Object 274a 81381,176891233,33%1524,99
Excalibur 6801,006001250,00%1033,47
IS-2 shielded 71356,738971163,64%1933,33
Renault NC-311199,202001030,00%1137,04
KPz 3 Projekt 07 HK 92384,807631040,00%2262,75
Kampfpanzer 50 t 91724,608361050,00%1587,12
Lion 101978,608331050,00%1643,54
T-45 2254,00301933,33%929,22
BT-SV 3307,67438966,67%1297,25
T-116 3485,00535862,50%2115,89
M56 Scorpion 71478,00741540,00%2410,17
BT-7 artillery 3201,40130540,00%477,00
Pz.Sfl. IC 4289,00343450,00%776,48
Nergal 82046,75918450,00%2399,93
AMX ELC bis5355,33427366,67%1099,92
TS-54 8758,33678333,33%559,78
AMR 35 28,33109333,33%0,00
LTP 394,679330,00%174,76
Valiant 5677,67608333,33%1263,99
T1 Cunningham10,002020,00%0,00
Škoda T 45 70,006620,00%0,00
KV-5 8757,50735250,00%623,91
FV1066 Senlac 80,00310250,00%129,50
M10 RBFM 5687,00521250,00%1188,01
Renault FT1116,001641100,00%668,39
Object 752 9650,0042910,00%209,24
TL-7 92609,0012181100,00%3302,46
T-34-85 Rudy 6588,0033210,00%863,68
Ram II 51601,0017511100,00%8119,97
M16/43 Sahariano 3157,003871100,00%417,02
TOG II* 60,003211100,00%261,00
FV201 (A45) 70,0022510,00%0,00
T-28E with F-30 40,0010210,00%0,00
43 M. Toldi III 30,002110,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.11.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.11.2019
Lähti: 24.12.2024