Nicw_RO

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja188319147441
Ø Taso6,759,569,419,30
Voitot888447,18%555,56%7853,06%21949,66%
Häviöitä977451,90%444,44%6745,58%21448,53%
Tasapelejä1730,92%00,00%21,36%81,81%
Taisteluja selvitty374419,88%444,44%4429,93%11125,17%
Vaunuja tuhottu110280,5950,561230,843090,70
Tuhoamissuhde0,731,001,190,94
Vaunuja havaittu158940,8440,44900,613570,81
Vahinkoa aiheutettu603,661.275,891.636,201.423,48
Valtauspisteitä113970,61616,782141,463130,71
Puolustuspisteitä58350,3100,0000,00760,17
Kokemus391,57496,67799,67764,64
WN7713,18791,321020,89896,30
WN8716,09881,091374,261159,54
Yhteensä
Taisteluja18831
Ø Taso6,75
Voitot888447,18%
Häviöitä977451,90%
Tasapelejä1730,92%
Taisteluja selvitty374419,88%
Vaunuja tuhottu110280,59
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu158940,84
Vahinkoa aiheutettu603,66
Valtauspisteitä113970,61
Puolustuspisteitä58350,31
Kokemus391,57
WN7713,18
WN8716,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja9
Ø Taso9,56
Voitot555,56%
Häviöitä444,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty444,44%
Vaunuja tuhottu50,56
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu1.275,89
Valtauspisteitä616,78
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus496,67
WN7791,32
WN8881,09
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja147
Ø Taso9,41
Voitot7853,06%
Häviöitä6745,58%
Tasapelejä21,36%
Taisteluja selvitty4429,93%
Vaunuja tuhottu1230,84
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu900,61
Vahinkoa aiheutettu1.636,20
Valtauspisteitä2141,46
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus799,67
WN71020,89
WN81374,26
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja441
Ø Taso9,30
Voitot21949,66%
Häviöitä21448,53%
Tasapelejä81,81%
Taisteluja selvitty11125,17%
Vaunuja tuhottu3090,70
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu3570,81
Vahinkoa aiheutettu1.423,48
Valtauspisteitä3130,71
Puolustuspisteitä760,17
Kokemus764,64
WN7896,30
WN81159,54
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot646,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä753,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty323,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu40,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu701,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,6900,0000,0000,00
Kokemus479,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot646,15%
Häviöitä753,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty323,08%
Vaunuja tuhottu90,69
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu40,31
Vahinkoa aiheutettu701,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä90,69
Kokemus479,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot323,08%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1076,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty538,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu10,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu721,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus287,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot323,08%
Häviöitä1076,92%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty538,46%
Vaunuja tuhottu70,54
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu10,08
Vahinkoa aiheutettu721,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus287,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu201,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus202,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu201,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus202,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja288000
Voitot12342,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16557,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11038,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1470,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu1570,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu849,100,000,000,00
Valtauspisteitä4691,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10463,6300,0000,0000,00
Kokemus452,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja288
Voitot12342,71%
Häviöitä16557,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty11038,19%
Vaunuja tuhottu1470,51
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu1570,55
Vahinkoa aiheutettu849,10
Valtauspisteitä4691,63
Puolustuspisteitä10463,63
Kokemus452,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja725000
Voitot31944,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38452,97%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä223,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24033,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4350,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu5150,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu812,760,000,000,00
Valtauspisteitä13141,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6450,8900,0000,0000,00
Kokemus425,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja725
Voitot31944,00%
Häviöitä38452,97%
Tasapelejä223,03%
Taisteluja selvitty24033,10%
Vaunuja tuhottu4350,60
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu5150,71
Vahinkoa aiheutettu812,76
Valtauspisteitä13141,81
Puolustuspisteitä6450,89
Kokemus425,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja231000
Voitot12252,81%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10143,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä83,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8235,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1370,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu1220,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.227,140,000,000,00
Valtauspisteitä1910,8300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1240,5400,0000,0000,00
Kokemus575,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja231
Voitot12252,81%
Häviöitä10143,72%
Tasapelejä83,46%
Taisteluja selvitty8235,50%
Vaunuja tuhottu1370,59
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu1220,53
Vahinkoa aiheutettu1.227,14
Valtauspisteitä1910,83
Puolustuspisteitä1240,54
Kokemus575,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (214)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. T 25 5295,15307210049,00%641,56
IS-38757,1345699947,55%735,19
O-I Experimental5293,0824850746,75%378,50
Bat.-Châtillon 12 t8501,6153648349,07%782,71
KV-26574,6936546451,94%926,98
Super Hellcat 7565,3138045350,77%740,11
O-I6405,9129042146,79%490,89
IS-7101362,1562441747,72%1019,88
Cromwell6342,7133840949,39%535,12
KV-856374,6226336543,01%390,63
UDES 038804,8943236245,86%700,40
M40/M4381002,3548035347,03%993,79
Centurion Mk. I8737,6653031644,94%829,90
IS-M81032,5762730548,20%1186,66
M446455,4131430346,20%619,06
SU-855209,6920429946,82%284,54
Chrysler K GF 8830,1248129943,81%784,17
Type 5 Heavy101489,9362129843,29%899,38
O-Ni7589,5737825553,33%618,56
IS7632,4734124844,35%649,62
VK 30.01 (D)6275,8424522647,35%313,86
Strv 103B101495,9258221540,93%866,97
Bat.-Châtillon 25 t101233,2253921342,25%811,81
Object 2579972,9156621147,87%778,92
T28 Concept 7889,2948320348,28%1255,98
Ikv 65 Alt II6348,0727719852,02%502,46
Comet7304,4829319341,45%233,01
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3208,6728119252,08%454,04
Panzer 58 Mutz 8741,7244719147,64%812,32
SU-1006347,8126318946,56%414,14
O-Ho8601,9339118242,86%425,38
M415227,4720517948,60%204,34
KV-15203,7620717844,38%185,65
Object 277101463,7271517650,00%1160,35
AMX 12 t6261,7226017444,25%514,54
AMX 13 757397,4238316854,17%751,13
Object 283 91034,1056715548,39%973,85
Lorraine 40 t 8973,0547715046,00%1038,22
VK 30.01 (H)5192,7817514930,87%162,74
T-109599,0642413841,30%326,11
KV-1S6321,9425913544,44%371,44
Pz.Kpfw. III/IV5184,4522013351,88%330,53
StuG III Ausf. G5144,6119211952,94%178,66
Ikv 1035235,3920711445,61%383,24
AMX 13 909670,5653511345,13%804,75
ISU-1528834,2149511240,18%621,02
Jagdtiger91334,2165210950,46%1073,27
Ferdinand8946,7846610541,90%809,05
AMX ELC bis5205,9623310451,92%576,18
M53/M559654,4248410344,66%446,95
Centurion Mk. 7/19843,3051110243,14%560,94
Crusader6145,0318010041,00%157,10
T92 HMC101075,665359945,45%855,81
Emil II91396,317459444,68%1093,94
Covenanter5164,371799444,68%319,25
Object 70591391,976959347,31%1234,97
Object 705A101421,626539244,57%917,96
SU-1527504,223409046,67%532,73
AMX 30 B101142,825678737,93%690,69
Type 95 Heavy4139,451648441,67%220,02
Durchbruchswagen 24141,501618441,67%145,87
Rhm.-Borsig Waffenträger8905,204658242,68%690,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4135,801587944,30%127,02
FV215b (183) 101342,187077853,85%878,63
Type 4 Heavy9638,604357538,67%282,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,861867448,65%238,71
M374173,461607252,78%464,33
UDES 1691023,606947254,17%855,81
SU-85B4129,761587045,71%112,34
Jagdpanzer E 100101490,067006956,52%1052,42
Bretagne Panther 6447,903466848,53%630,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91024,096426747,76%952,88
T-284178,261986651,52%409,50
Sturer Emil7593,714096544,62%617,04
VK 45.02 (P) Ausf. B91496,448416457,81%1422,68
T-50-2 6175,112686144,26%240,22
Ikv 90 Typ B7398,952606043,33%325,52
VK 30.02 (D)7257,862605742,11%134,53
Leo7992,886605642,86%1454,18
Centurion Action X101450,526665648,21%1057,48
Sturmpanzer II4178,981665538,18%318,17
Emil I81017,567175451,85%1039,56
Tiger (P)71130,477345145,10%1444,09
Pz.Kpfw. III Ausf. J4153,792624843,75%190,45
Object 70491357,587214856,25%1016,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,482304854,17%345,42
T-46370,691234535,56%22,51
Marder II3154,161554544,44%266,49
Sav m/434125,712184247,62%146,84
VK 45.02 (P) Ausf. A81131,057414242,86%1229,91
Cruiser Mk. IV495,081494042,50%50,49
Matilda4108,921723943,59%53,91
Jagdpanther7424,262933844,74%346,92
AMX 13 10510988,267673852,63%1086,41
B14161,512253756,76%357,70
UDES 14 Alt 58871,286243638,89%813,13
SU-76M4111,811173633,33%39,98
Patton the Tank 9983,535823652,78%908,52
Ikv 72374,911063542,86%40,67
FV4005 Stage II101196,715833542,86%636,60
SU-26351,451153354,55%154,21
WZ-111 Alpine Tiger 8871,645903354,55%949,31
Strv 103-09868,635763246,88%563,01
VK 100.01 (P)8913,137493145,16%937,29
AMX 404117,002483050,00%277,96
AMX 50 Foch (155) 101547,277163060,00%1063,67
Pz.Kpfw. 38 (t)362,621232944,83%37,97
M127542,313412941,38%486,84
M7 Priest3118,331342755,56%249,00
Type 91 Heavy364,671332755,56%159,40
BDR G1 B5131,232272646,15%64,03
Vickers Medium Mk. III394,481822560,00%265,17
Sturmpanzer I Bison376,721172544,00%38,67
AMX M4 mle. 54101458,167612544,00%849,92
Object 268101617,546542450,00%970,39
Waffenträger auf Pz. IV91218,257042470,83%1019,15
D23106,221622356,52%282,15
T56 GMC393,651192339,13%54,94
43 M. Toldi III 394,301792360,87%443,41
M15/423126,951842259,09%291,28
VK 30.01 (P)6633,005472236,36%868,93
Sexton II364,331142147,62%79,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4133,751662045,00%189,70
Grille 15101562,657112060,00%1112,18
Cromwell B 6646,454932045,00%1210,93
M3 Lee4122,791831957,89%326,06
Somua SM 81327,896311947,37%1328,33
Strv 107-12111546,337071838,89%727,97
Strv fm/21167,671721560,00%277,02
Vickers Medium Mk. II250,801091540,00%1,35
Strv m/40L3111,131431540,00%125,57
SU-182123,54961330,77%521,85
L-60 228,081201346,15%69,21
TS-5 81298,856021369,23%1368,95
Lago4108,172401275,00%326,78
Wespe328,83801233,33%0,00
Loyd Gun Carriage261,081121258,33%298,24
Vickers Medium Mk. I137,551411163,64%196,44
Kranvagn101780,277141136,36%1265,94
Strv 746997,208891080,00%2109,00
Panzerjäger I2118,101761070,00%450,17
M2 Medium Tank344,40971040,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6541,403621040,00%1237,35
Tiger 131 6491,40361100,00%579,37
Heavy Tank No. VI 6632,203761040,00%885,43
Löwe 8385,403131040,00%155,38
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8994,605261050,00%1337,07
Dicker Max 6644,002551030,00%841,80
T78 6629,404561060,00%895,24
WZ-120-1G FT 81054,005651050,00%959,92
Renault FT 75 BS2198,44128933,33%991,51
AT-12105,67117944,44%197,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3109,89105922,22%110,59
M24E2 Super Chaffee 6557,22857988,89%1808,16
AE Phase I 91066,11623944,44%689,52
Renault Otsu162,25113875,00%277,80
T1 HMC235,6357825,00%0,00
LT vz. 352109,00173785,71%529,91
LT vz. 38358,57167771,43%261,00
P26/404132,86145728,57%80,90
Jagdpanzer IV6278,00171714,29%191,17
Leichttraktor1122,57161742,86%396,98
Cruiser Mk. III339,43107757,14%137,40
G.Pz. Mk. VI (e)251,14110785,71%283,02
T-45 275,0086714,29%91,71
FV1066 Senlac 8371,86367757,14%549,28
Pz.Sfl. IVc5338,50368666,67%758,57
Strv m/38275,00193580,00%322,79
UDES 15/1610962,40539540,00%416,79
T3 HMC225,6073560,00%169,48
Pz.Kpfw. I251,00100540,00%18,13
T-703114,60255580,00%447,49
T-80420,80148540,00%4,71
Tetrarch 2269,60400540,00%1420,98
Chi-Ni238,503940,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)258,751284100,00%296,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro2241,50268450,00%1047,67
FCM 36295,00216450,00%262,02
Windhund 8948,50566425,00%712,67
D1230,00128333,33%0,00
T-26245,331743100,00%261,00
VK 75.01 (K) 81785,67652333,33%2074,74
T14 5324,0039720,00%436,23
Pvlvv fm/42229,502942100,00%261,00
MS-11136,50203250,00%611,77
Lorraine 39L AM329,003020,00%0,00
T2 Medium Tank2180,50329250,00%955,81
Renault FT AC269,0085250,00%80,76
Universal Carrier 2-pdr222,0053250,00%78,28
T-150678,00157250,00%103,72
Pz.Kpfw. II Ausf. G330,501822100,00%261,00
T-602134,00198250,00%433,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5527,0041220,00%1414,13
TS-54 8295,5032120,00%3,67
TKS z n.k.m. 20 mm 20,005010,00%0,00
T1 Cunningham10,00710,00%0,00
Renault FT1142,002561100,00%903,28
Renault NC-311137,002501100,00%851,25
10TP30,001010,00%0,00
Pz.Kpfw. II2101,002871100,00%423,25
Type 97 Chi-Ha349,008810,00%0,00
Churchill I5106,0012910,00%0,00
T404116,001831100,00%278,46
M8A1476,005010,00%0,00
AMX 65 t8377,0013210,00%112,46
BT-5397,005910,00%0,00
Black Prince II 7465,005001100,00%547,93
KV-1SA 5500,008901100,00%1060,86
Pz.Sfl. IC 4657,008771100,00%2660,24
Valentine II 4200,003601100,00%688,60
Vz. 58 Medvěd 91277,0039510,00%652,13
Prototipo 6 8300,0027310,00%0,00
StuG IV 591,008310,00%0,00
Fantôme 9713,0038310,00%328,02

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 11.10.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.12.2025
Lähti: 1.4.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 20.11.2025
Lähti: 3.12.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.11.2025
Lähti: 16.11.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.3.2025
Lähti: 23.10.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.3.2024
Lähti: 1.3.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.3.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 8.1.2024
Lähti: 18.3.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 31.3.2020
Lähti: 1.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.10.2019
Lähti: 25.10.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2022
Lähti: 15.10.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 16.10.2022
Lähti: 6.7.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.3.2020
Lähti: 30.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.12.2019
Lähti: 29.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.1.2018
Lähti: 21.1.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.4.2020
Lähti: 10.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.12.2019
Lähti: 22.12.2019
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2018
Lähti: 23.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.7.2016
Lähti: 9.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.6.2017
Lähti: 10.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2016
Lähti: 10.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.4.2016
Lähti: 21.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2016
Lähti: 31.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.1.2016
Lähti: 20.1.2016