NEO400

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.11.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5599472295
Ø Taso7,507,579,008,56
Voitot2775849,57%457,14%1463,64%4648,42%
Häviöitä2768749,45%342,86%836,36%4749,47%
Tasapelejä5490,98%00,00%00,00%22,11%
Taisteluja selvitty1422025,40%00,00%418,18%1515,79%
Vaunuja tuhottu471960,8440,57180,82450,47
Tuhoamissuhde1,130,571,000,56
Vaunuja havaittu578731,0381,14140,641841,94
Vahinkoa aiheutettu955,421.166,861.859,591.242,40
Valtauspisteitä760551,3600,0000,00460,48
Puolustuspisteitä312940,5600,0000,0000,00
Kokemus468,34560,14599,14568,07
WN71026,501049,281240,63906,15
WN81122,431251,271888,151370,16
Yhteensä
Taisteluja55994
Ø Taso7,50
Voitot2775849,57%
Häviöitä2768749,45%
Tasapelejä5490,98%
Taisteluja selvitty1422025,40%
Vaunuja tuhottu471960,84
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu578731,03
Vahinkoa aiheutettu955,42
Valtauspisteitä760551,36
Puolustuspisteitä312940,56
Kokemus468,34
WN71026,50
WN81122,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja7
Ø Taso7,57
Voitot457,14%
Häviöitä342,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,57
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu81,14
Vahinkoa aiheutettu1.166,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus560,14
WN71049,28
WN81251,27
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja22
Ø Taso9,00
Voitot1463,64%
Häviöitä836,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty418,18%
Vaunuja tuhottu180,82
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu140,64
Vahinkoa aiheutettu1.859,59
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus599,14
WN71240,63
WN81888,15
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja95
Ø Taso8,56
Voitot4648,42%
Häviöitä4749,47%
Tasapelejä22,11%
Taisteluja selvitty1515,79%
Vaunuja tuhottu450,47
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu1841,94
Vahinkoa aiheutettu1.242,40
Valtauspisteitä460,48
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus568,07
WN7906,15
WN81370,16
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu33,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu106,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus57,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu33,00
Vahinkoa aiheutettu106,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus57,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot1836,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3163,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1326,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu400,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.003,670,000,000,00
Valtauspisteitä931,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2485,0600,0000,0000,00
Kokemus537,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot1836,73%
Häviöitä3163,27%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1326,53%
Vaunuja tuhottu260,53
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu400,82
Vahinkoa aiheutettu1.003,67
Valtauspisteitä931,90
Puolustuspisteitä2485,06
Kokemus537,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2413001
Voitot92638,38%00,00%00,00%1100,00%
Häviöitä144359,80%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä441,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty57323,75%00,00%00,00%1100,00%
Vaunuja tuhottu13900,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu26441,1000,0000,0011,00
Vahinkoa aiheutettu581,690,000,001.544,00
Valtauspisteitä33351,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24061,0000,0000,0000,00
Kokemus321,780,000,001.164,00
Yhteensä
Taisteluja2413
Voitot92638,38%
Häviöitä144359,80%
Tasapelejä441,82%
Taisteluja selvitty57323,75%
Vaunuja tuhottu13900,58
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu26441,10
Vahinkoa aiheutettu581,69
Valtauspisteitä33351,38
Puolustuspisteitä24061,00
Kokemus321,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu1.544,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.164,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu33,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde3,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu3.084,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.148,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu33,00
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu3.084,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.148,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (173)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-85M 6921,27569665555,67%1744,27
Grille 15101562,98472521247,91%1085,08
Dicker Max 6583,92338435147,05%963,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4541,38524405157,99%1781,23
Object 252U Defender 81131,65558330448,49%1213,48
IS-38946,54436259747,17%1037,87
WZ-120-1G FT 81190,12522223350,47%1345,97
T92 HMC101245,37444146747,92%1142,50
Char Futur 4 91440,02579125448,09%1226,66
Waffenträger auf Pz. IV91597,25569118649,33%1437,93
TVP T 50/51101255,54488116946,62%861,47
M41 Walker Bulldog8456,35415116746,79%676,46
60TP Lewandowskiego101529,68562108047,22%1032,11
Cromwell B 6579,6147496454,46%1077,94
T57 Heavy101421,4350790741,23%906,47
Pudel 6644,8645485253,29%1206,92
DBV-152 101901,9559985052,12%1279,82
Panther mit 8,8 cm L/71 8779,4847282645,88%920,10
Object 140101152,1851576147,04%806,94
IS7566,1035168047,65%621,73
FV4005 Stage II101261,6047257544,17%772,29
Panzer 58 Mutz 8765,4645757045,61%884,69
T-50-2 6386,6238956348,49%990,50
T-34-856517,7435052751,80%951,95
T54E191049,0446451545,24%843,27
Kunze Panzer 91324,2156149853,21%1258,98
M10 RBFM 5665,9044848651,65%1492,47
Matilda4283,4824447550,32%720,12
T-549876,6649746646,14%744,21
M40/M438965,3636644150,79%1114,03
M446465,0827542850,47%703,69
M127793,9531942244,79%957,21
Heavy Tank No. VI 6515,0235741749,64%776,58
KV-856460,5934441144,04%606,71
T-448644,6139437745,09%707,15
T499499,1839635353,82%580,90
T376228,1129132345,82%399,34
Sturer Emil7934,1942030350,83%1381,18
Object 277101240,6249728941,18%781,42
T-109801,2338427346,89%617,02
M53/M5591008,0343327147,23%938,35
AE Phase I 91136,3349926645,86%853,53
IS-7101433,1648423845,38%1010,77
M24 Chaffee5138,3024223347,21%275,44
Rhm.-Borsig Waffenträger81322,7566223051,74%1455,16
O-I6666,8642322550,67%1114,78
XM551 Sheridan10700,9849222447,77%595,78
Kampfpanzer 07 P(E) 101216,3553620442,16%742,74
121B 101214,8950519845,96%807,53
KV-1S6279,6625517544,57%292,50
KV-15215,7723216053,75%300,83
45TP Habicha7894,7243115651,92%1175,70
Object 268 Version 4101254,7848815644,87%705,94
T-28446,7013312454,03%132,66
FV215b (183) 101235,5750112244,26%741,68
Super Conqueror101465,6758111346,90%1018,77
M415190,7216311135,14%22,64
53TP Markowskiego8759,0742310348,54%682,41
M4A3E8 Fury 6518,794009746,39%944,22
M5 Stuart420,071669650,00%92,23
T-345326,412909057,78%877,59
StuG IV 5315,112218844,32%615,04
T-437582,153948444,05%754,87
IS-M8630,903898348,19%578,07
Leopard 1101200,375607338,36%665,26
Nashorn6485,573527040,00%621,79
M3 Stuart360,901386956,52%158,82
Object 25791525,646876956,52%1527,78
40TP Habicha6500,023256648,48%842,19
A-205118,781925846,55%202,24
Progetto M35 mod. 46 81117,205085641,07%1271,03
Tetrarch 2115,521435642,86%386,50
Pz.Kpfw. II2181,872375549,09%714,38
MTLS-1G14 3218,892565552,73%868,20
Škoda T 509798,923635339,62%455,04
Vz. 60S Dravec 101221,545875046,00%588,59
SU-1018520,133454632,61%287,57
Vickers Medium Mk. III366,861364454,55%121,65
Type 64 6443,873293933,33%831,32
50TP Tyszkiewicza91198,145033650,00%962,87
Škoda T 256483,663303534,29%709,54
Pz.Sfl. IVc5354,713993557,14%748,42
T-46391,441573246,88%183,13
Waffenträger auf E 100101496,435563040,00%759,01
L-60 2107,412132948,28%463,63
Chieftain/T95 8711,505422642,31%730,44
Lago M38 3574,585152634,62%1548,45
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8510,193332642,31%346,48
Object 283 91175,206982564,00%1329,20
Carro da Combattimento 45 t 101246,805412544,00%765,35
Lago4267,922902466,67%888,39
M374141,421242425,00%210,75
Pz.Kpfw. 38 (t)358,261452360,87%179,12
Type 2597 Chi-Ha353,96992330,43%0,00
T-1506554,433442138,10%755,61
GSOR the TANK 91173,955342045,00%1021,07
T28 Concept 7613,204462030,00%582,51
SU-100M17943,324291957,89%1400,89
Marder 38T4216,682871957,89%470,68
O-I Experimental5367,172431838,89%465,93
Pz.Kpfw. 35 (t)255,631171650,00%105,90
Ikv 1035360,063061656,25%805,81
M7 Priest373,561271643,75%85,14
BT-2222,36821450,00%84,37
M2 Light251,211201450,00%89,05
AMX 13 F3 AM6350,001961421,43%217,00
FV215b 10837,074161442,86%415,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4116,382191369,23%389,63
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4104,421111233,33%0,00
Windhund 8993,924981233,33%861,26
leKpz M 41 90 mm 8396,923101233,33%436,35
Vickers Mk. E Type B285,18841118,18%113,33
M16/43 Sahariano 3586,824841154,55%1924,06
Valentine II 4296,274601145,45%917,17
50TP prototyp 8544,703531040,00%298,19
Kanonenjagdpanzer 105 81033,703361010,00%737,94
SU-100Y 61213,307751060,00%2135,57
T-54 first prototype 8506,903251020,00%326,87
T1 Cunningham198,11156933,33%355,45
M2281,11161955,56%250,62
S-517730,11452955,56%738,02
M5A1 Stuart4202,89242955,56%626,43
T-26256,33148966,67%243,05
T-29 3114,89165944,44%182,81
43 M. Toldi III 387,11125933,33%132,60
M661011,88524837,50%1338,58
Panzerjäger I2108,00155862,50%340,83
Type T-345293,50300850,00%714,15
Vickers Medium Mk. II266,71119728,57%59,82
Matilda IV 5295,71342742,86%510,32
M4A1 Revalorisé 8419,57499757,14%386,69
Yong Bing 91104,86634771,43%951,97
T1 HMC2109,17129666,67%622,64
SU-86262,00289666,67%333,63
BZ-7510940,00566633,33%388,94
MKA 2140,67252650,00%390,48
T-45 2123,33119616,67%332,97
Vickers Medium Mk. I148,60112540,00%0,00
Strv fm/21171,40140540,00%132,23
Ikv 72390,40131540,00%12,55
Ikv 65 Alt II6334,40292560,00%548,34
Type 95 Heavy4398,00242540,00%1191,05
Marder II3153,80134540,00%217,57
Pz.Sfl. IC 4339,00410540,00%783,84
TOG II* 6511,00369580,00%779,76
Excelsior 5333,00388540,00%363,77
VK 75.01 (K) 8584,2025450,00%308,37
LT vz. 352131,50151450,00%492,44
Object 26391486,25479475,00%1134,50
T77 8466,00532475,00%437,01
Super Hellcat 7518,00367450,00%566,16
Kolohousenka140,674430,00%0,00
ST vz. 394184,0015430,00%352,25
G.Pz. Mk. VI (e)243,0086333,33%0,00
Patton the Tank 9944,67338333,33%579,86
Fantôme 9374,0021830,00%40,29
Strv m/38214,5080250,00%83,60
Leichttraktor121,001192100,00%261,00
Light Mk. VIC 2223,00313250,00%1289,57
T25 Pilot Number 1 8447,5041920,00%241,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,007820,00%0,00
Fiat 3000132,003610,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 20,002210,00%0,00
Strv m/40L375,0010910,00%0,00
Strv m/42546,002051100,00%264,10
25TP KSUST II5187,003601100,00%436,97
Pvlvv fm/4220,00951100,00%261,00
Sav m/434214,008910,00%294,05
SU-10061005,0029910,00%1589,22
Type 91 Heavy3260,003431100,00%970,30
Renault FT AC263,008010,00%0,00
Valiant 51031,0012811100,00%2934,11
BT-7 artillery 385,001271100,00%293,66

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.11.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.11.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.8.2015
Lähti: 23.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.10.2016
Lähti: 7.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.12.2015
Lähti: 21.2.2016