NEMESIS

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.11.2011

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25469275205
Ø Taso8,006,007,378,24
Voitot1344952,81%00,00%2634,67%9345,37%
Häviöitä1154445,33%2100,00%4965,33%11254,63%
Tasapelejä4761,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty857733,68%00,00%68,00%2512,20%
Vaunuja tuhottu258221,0110,50290,39990,48
Tuhoamissuhde1,530,500,420,55
Vaunuja havaittu246140,9721,00470,631150,56
Vahinkoa aiheutettu1.399,05643,50778,971.024,44
Valtauspisteitä441571,7300,0000,00320,16
Puolustuspisteitä194150,7600,0000,0010,00
Kokemus608,56188,50373,52459,85
WN71296,23509,35442,79640,31
WN81782,65790,63650,85841,17
Yhteensä
Taisteluja25469
Ø Taso8,00
Voitot1344952,81%
Häviöitä1154445,33%
Tasapelejä4761,87%
Taisteluja selvitty857733,68%
Vaunuja tuhottu258221,01
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu246140,97
Vahinkoa aiheutettu1.399,05
Valtauspisteitä441571,73
Puolustuspisteitä194150,76
Kokemus608,56
WN71296,23
WN81782,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso6,00
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu643,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus188,50
WN7509,35
WN8790,63
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja75
Ø Taso7,37
Voitot2634,67%
Häviöitä4965,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty68,00%
Vaunuja tuhottu290,39
Tuhoamissuhde0,42
Vaunuja havaittu470,63
Vahinkoa aiheutettu778,97
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus373,52
WN7442,79
WN8650,85
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja205
Ø Taso8,24
Voitot9345,37%
Häviöitä11254,63%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2512,20%
Vaunuja tuhottu990,48
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu1150,56
Vahinkoa aiheutettu1.024,44
Valtauspisteitä320,16
Puolustuspisteitä10,00
Kokemus459,85
WN7640,31
WN8841,17
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.320,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus90,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.320,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus90,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.027,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus118,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu2.027,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus118,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja43000
Voitot3376,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä920,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2353,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,550,000,000,00
Vaunuja havaittu300,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu961,560,000,000,00
Valtauspisteitä1032,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2876,6700,0000,0000,00
Kokemus648,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja43
Voitot3376,74%
Häviöitä920,93%
Tasapelejä12,33%
Taisteluja selvitty2353,49%
Vaunuja tuhottu310,72
Tuhoamissuhde1,55
Vaunuja havaittu300,70
Vahinkoa aiheutettu961,56
Valtauspisteitä1032,40
Puolustuspisteitä2876,67
Kokemus648,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot457,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä342,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty228,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,200,000,000,00
Vaunuja havaittu111,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu903,140,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus318,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot457,14%
Häviöitä342,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty228,57%
Vaunuja tuhottu10,14
Tuhoamissuhde0,20
Vaunuja havaittu111,57
Vahinkoa aiheutettu903,14
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus318,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (209)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81661,12800160055,50%2318,66
T110E4102451,52622102655,36%2200,41
Tiger II81828,4876074761,58%3000,57
E 100102312,5764367354,68%2077,31
T-1092365,9673357256,47%3108,38
VK 45.02 (P) Ausf. B92116,9579756458,51%2777,66
T-5491833,4067047057,02%2408,28
E 5092100,1363440657,14%2676,46
G.W. Tiger91737,8747534051,76%1966,82
Cromwell B 6726,1062532649,69%1340,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5661,5044932554,77%2177,56
Centurion Mk. 7/191338,3555431952,66%1300,67
T-4481418,4677931861,95%2678,38
Tiger-Maus 91577,8569531549,21%1232,41
212A91904,1949731254,81%2345,23
Tiger I71254,6249931154,34%2058,80
M10391610,0666630948,54%1702,88
KV-15981,3759530159,80%2660,13
E 7592307,7988229960,87%3013,25
T110E5102573,2968429457,82%2482,54
Maus101871,0669127752,35%1428,66
T3092549,7561524764,37%3197,17
IS-381901,7786424655,69%2957,99
T3281562,9375524556,73%2296,07
T2971305,8764723855,46%1912,40
WZ-1328513,6143423843,28%671,37
S-5171383,9542023548,51%2144,57
IS-7102094,7771623048,70%1735,64
Waffenträger auf Pz. IV91711,7471822850,44%1503,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81458,6567721342,72%1545,21
122 TM 81109,2668921352,11%1103,17
VK 36.01 (H)6957,8551321259,43%2209,73
Type 4 Heavy91422,0556221252,36%1283,64
Lorraine 155 mle. 5181022,6244620946,89%1165,47
Panther II81538,6157120962,68%2832,00
AMX 50 12091964,5863919757,36%2236,27
Hummel61065,1043819354,40%1965,14
ARL 446815,5544019151,83%1549,01
Lorraine 155 mle. 5071432,5242919047,37%1963,99
AMX M4 mle. 5191811,9856519050,00%1720,35
G.W. Panther71725,7452218862,23%2753,35
IS71347,4579018565,41%2319,45
Panther71104,8756918559,46%2174,01
Sturer Emil7885,9856118045,56%1182,75
AMX 65 t81017,0048317748,02%1132,13
Centurion Mk. I81094,3548317643,75%1278,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91568,0360417360,69%2005,32
T54E191261,2158016346,01%1042,15
Indien-Panzer81150,6159616250,00%1586,26
IS-4102394,8572516157,76%2128,12
T-505256,6333015640,38%760,77
AMX 13 9091192,9663415452,60%2142,62
T-4371063,2046015348,37%1973,47
T-1506995,8260015360,78%1971,11
T698991,8254915350,98%1235,61
O-Ni7901,4956215052,00%1108,97
SU-122-44 71088,5758214957,72%1698,51
Rheinmetall Panzerwagen10755,3459014839,86%571,78
WZ-1317635,2047514548,97%1284,76
FV2078825,4049214448,61%837,84
IS-3-II91354,0362414440,28%1012,34
T-54 ltwt.9533,3955014344,76%534,61
Spähpanzer Ru 2519573,8958113745,99%676,56
AMX 50 10081728,5862213659,56%2271,81
IS-M8869,9647913643,38%786,77
Ares 859965,9668013543,70%671,30
AMX 13 757876,4850613259,09%2293,59
AMX M4 mle. 4571085,0054713246,21%1526,46
M4A2E4 Sherman 5502,6538213247,73%1559,25
T1 Heavy5551,3737913151,91%1089,94
O-Ho81075,2472912955,04%1217,67
M66501,5829912845,31%591,52
Bat.-Châtillon 25 t102024,1462312755,12%2107,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4243,0128012756,69%616,36
Bat.-Châtillon 155 559836,7065012651,59%705,06
Comet7808,9349312146,28%1360,74
T71 DA7594,6656012149,59%1155,94
BZ-75101583,9976212045,00%959,64
AMX 12 t6698,2949811746,15%1970,08
AMX M4 mle. 49 81013,0164610540,00%998,58
MT-256340,7245510353,40%989,14
T-345344,6136710157,43%924,72
E 50 Ausf. M101615,996239950,51%1232,70
Progetto C50 mod. 6691198,394739836,73%783,73
Object 705A101843,687039852,04%1309,07
Object 703 Version II 81104,446609749,48%1065,69
Type 5 Heavy102066,587699551,58%1496,27
M2 Light2332,264609464,89%1948,58
M46 Patton91159,647289450,00%984,84
Object 43091069,626569347,31%771,35
G.W. E 100101180,334979151,65%955,20
VK 16.02 Leopard5247,273179052,22%752,02
Cromwell6657,265168750,57%1364,69
Object 261101400,135228749,43%1176,27
Controcarro 1 Mk. 291337,927578552,94%1011,66
Taschenratte112444,7910368552,94%1437,62
FCM 50 t 81001,715928549,41%1087,95
T-34-856728,854518258,54%1537,95
50TP Tyszkiewicza91502,528078254,88%1309,94
Waffenträger auf E 100102364,355988254,88%1833,44
IS-2-II8944,416088239,02%906,23
G.W. Tiger (P)81096,324248146,91%1292,41
Crusader 5.5-in. SP7654,475057839,74%699,71
Churchill III 5436,975837857,69%845,52
LHMTV8545,505977847,44%860,88
GSOR 3301 AVR FS9596,265477745,45%691,29
VK 28.016578,785247646,05%1753,49
FV601 Saladin8676,304797644,74%595,81
FSV Scheme A7564,455207441,89%616,24
FV3046527,293587352,05%808,18
StuG III Ausf. G5691,573197252,78%1840,83
WZ-1209563,993387230,56%234,51
P.43 bis6662,935247145,07%1022,20
Progetto CC55 mod. 5481142,706827145,07%1114,83
VK 30.02 (D)7794,484957146,48%1190,59
Type 6891648,858527150,70%1308,65
T-62A102096,825916743,28%1801,74
M-III-Y8936,455176749,25%895,07
Ares 7581017,427486749,25%1150,77
GSR 3301 Setter7487,895126639,39%848,76
M26 Pershing81166,607936553,85%1419,96
AMX M4 mle. 54101643,147246541,54%1054,19
53TP Markowskiego8941,036746342,86%840,79
M-II-Y71355,326856352,38%1676,19
P.43 ter7698,155786258,06%1024,33
FV38059633,603906243,55%375,42
T216443,485666248,39%1295,07
T-284274,592345938,98%721,19
Centurion Action X101573,835075851,72%1286,88
Type 5781116,307285745,61%1024,61
Object 70591442,447315749,12%1228,99
Spähpanzer SP I C7423,074705666,07%798,93
Achilles6523,694825152,94%839,73
45TP Habicha7842,966124944,90%880,44
SMV CC-6781139,047304654,35%1123,90
M4A3(76)W Sherman 6600,624044542,22%775,67
Carro d'assalto P.8871033,007054245,24%1341,15
Tetrarch 2225,792784238,10%1104,71
SU-855474,203314156,10%1124,48
SMV CC-567943,376864153,66%1212,50
FV215b (183) 101322,076794151,22%808,31
LTTB8489,435104060,00%897,40
Škoda T 245466,083323863,16%1254,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E390,631393842,11%47,47
Pawlack Tank6732,035383754,05%1097,25
Panhard AMD 178B6293,003533452,94%661,97
FV4202 8693,685573444,12%695,81
A-20555,942473161,29%215,76
Pz.Kpfw. VII101684,876303138,71%1012,64
Churchill Crocodile 6754,654603151,61%1023,55
VK 45.03 71027,006123046,67%1227,86
AMX 50 B101537,647512853,57%1122,63
Aufklärungspanzer Panther 7375,684512839,29%585,89
ST vz. 394397,042542748,15%1100,42
Staghound Mk. III6633,375992751,85%1023,51
40TP Habicha6597,645602560,00%1062,74
Leopard Prototyp A9770,565022532,00%367,34
P.44 Pantera8420,004072450,00%346,11
14TP4276,172292356,52%898,65
KV-37911,046022356,52%1268,60
Marder II3365,702842356,52%1338,89
Object 430U101009,176422343,48%584,91
AEC Armoured Car5362,053972254,55%678,88
E 75 TS 8976,306502060,00%1023,43
Tiger 131 6831,054372045,00%1143,27
Pz.Sfl. IVb4328,682611968,42%1131,65
Type 3 Chi-Nu Kai 5480,474721957,89%1281,82
Challenger7744,065181855,56%949,88
TOG II* 6687,673751533,33%851,96
VK 30.01 (P)6437,644781478,57%764,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,232541346,15%554,62
M2 Medium Tank3135,081521330,77%241,87
KV-261217,506611250,00%2217,69
T28 Concept 7778,004801258,33%1056,59
Panther/M10 7701,504591258,33%951,00
60TP Lewandowskiego101539,458051163,64%1090,52
FV230 Canopener101669,738431163,64%1076,06
Pz.Kpfw. II285,401661060,00%282,71
Sturmpanzer I Bison3196,302081040,00%540,17
Super Hellcat 7280,78293955,56%267,80
Type 64 6218,25326850,00%337,23
Jagdpanzer IV6308,14218742,86%322,85
IS-2 shielded 7924,71632771,43%1105,44
Chi-Go 7453,43344742,86%297,11
T71 CMCD7456,83465633,33%704,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6108,00391650,00%122,48
T2 Medium Tank2114,60203560,00%574,18
ST-II10903,20497520,00%348,07
Matilda4447,50216450,00%1017,54
MS-1119,0063333,33%0,00
Bat.-Châtillon 155 58101233,00556366,67%1038,33
M48A5 Patton101687,00771333,33%1144,42
T57 Heavy101425,33543333,33%861,11
T-50-2 6234,3334030,00%354,30
T-29 3264,33287366,67%969,01
T1 Cunningham125,5080250,00%75,29
Leichttraktor166,50121250,00%142,06
M24E2 Super Chaffee 6212,507082100,00%516,15
IS-3A 8510,0022120,00%236,68
Fantôme 9358,5026420,00%27,48
Renault Otsu1305,003631100,00%1631,97
Type 3 Ju-Nu6485,005701100,00%636,32
BZ-5871987,0013471100,00%2306,32
M8A14504,004081100,00%1280,04
Bat.-Châtillon 12 t80,0015910,00%0,00
T-34 with L-11 4422,0021410,00%1053,10
T-127 30,005510,00%0,00
Valiant 5344,006981100,00%752,50
BT-7 artillery 30,001291100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.11.2011
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.11.2011
Lähti: 24.12.2024