Mr_Ti

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2013

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5301000
Ø Taso6,780,000,000,00
Voitot285353,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä238444,97%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä641,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty175933,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu64451,2200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,820,000,000,00
Vaunuja havaittu56571,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.322,840,000,000,00
Valtauspisteitä56431,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä68171,2900,0000,0000,00
Kokemus617,210,000,000,00
WN71592,080,000,000,00
WN82020,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5301
Ø Taso6,78
Voitot285353,82%
Häviöitä238444,97%
Tasapelejä641,21%
Taisteluja selvitty175933,18%
Vaunuja tuhottu64451,22
Tuhoamissuhde1,82
Vaunuja havaittu56571,07
Vahinkoa aiheutettu1.322,84
Valtauspisteitä56431,06
Puolustuspisteitä68171,29
Kokemus617,21
WN71592,08
WN82020,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä266,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu72,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde7,000,000,000,00
Vaunuja havaittu31,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu3.900,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus664,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä266,67%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu72,33
Tuhoamissuhde7,00
Vaunuja havaittu31,00
Vahinkoa aiheutettu3.900,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus664,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot111,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä888,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,110,000,000,00
Vaunuja havaittu121,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.322,110,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus260,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot111,11%
Häviöitä888,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,11
Tuhoamissuhde0,11
Vaunuja havaittu121,33
Vahinkoa aiheutettu1.322,11
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus260,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot1050,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä945,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä15,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty735,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu170,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu818,400,000,000,00
Valtauspisteitä301,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä522,6000,0000,0000,00
Kokemus661,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot1050,00%
Häviöitä945,00%
Tasapelejä15,00%
Taisteluja selvitty735,00%
Vaunuja tuhottu150,75
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu170,85
Vahinkoa aiheutettu818,40
Valtauspisteitä301,50
Puolustuspisteitä522,60
Kokemus661,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28000
Voitot2589,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä310,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1657,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,9600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,250,000,000,00
Vaunuja havaittu130,4600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu988,070,000,000,00
Valtauspisteitä371,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä491,7500,0000,0000,00
Kokemus844,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja28
Voitot2589,29%
Häviöitä310,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1657,14%
Vaunuja tuhottu270,96
Tuhoamissuhde2,25
Vaunuja havaittu130,46
Vahinkoa aiheutettu988,07
Valtauspisteitä371,32
Puolustuspisteitä491,75
Kokemus844,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot10373,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3222,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä53,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7855,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu940,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,520,000,000,00
Vaunuja havaittu540,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.196,900,000,000,00
Valtauspisteitä6144,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2771,9800,0000,0000,00
Kokemus705,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot10373,57%
Häviöitä3222,86%
Tasapelejä53,57%
Taisteluja selvitty7855,71%
Vaunuja tuhottu940,67
Tuhoamissuhde1,52
Vaunuja havaittu540,39
Vahinkoa aiheutettu1.196,90
Valtauspisteitä6144,39
Puolustuspisteitä2771,98
Kokemus705,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot952,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä847,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty423,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu181,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu733,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus556,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot952,94%
Häviöitä847,06%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty423,53%
Vaunuja tuhottu100,59
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu181,06
Vahinkoa aiheutettu733,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus556,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (63)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Waffenträger auf E 100102935,4072965556,34%2569,30
Rhm.-Borsig Waffenträger81979,7683434156,01%2719,50
T9591953,7384132157,32%1804,80
T1 Cunningham1268,5046931560,63%2355,59
IS-381382,5064726152,87%1758,62
T2881588,6578324353,91%1899,21
T25 AT71220,1852121854,59%2024,13
M18 Hellcat6909,5751220850,48%1747,82
SU-100Y 6905,9247520650,97%1780,71
Sturer Emil71165,9068417252,33%2005,78
Waffenträger auf Pz. IV92272,8182817154,39%2417,25
T-1091258,9168216350,92%1141,61
E 25 7772,1443316239,51%897,50
IS71068,8848512951,94%1535,29
Jagdpanther71301,4975410951,38%2008,44
M36 Jackson6868,9440210852,78%1678,03
M24 Chaffee5276,8749510650,94%843,37
KV-856961,4367110653,77%1837,26
Nashorn6903,0959110451,92%1862,78
Pz.Sfl. IVc5647,333688055,00%1823,67
Sherman III5590,946288065,00%2135,52
Jagdpanzer IV61002,297257762,34%2177,58
M10 Wolverine5626,003726756,72%1691,24
AT 86839,567106657,58%1636,67
M415565,304466450,00%961,13
T376357,214786331,75%685,45
M446719,424906048,33%1285,00
T110E3102386,128364965,31%2283,57
AT 25757,226684153,66%2447,96
AT 771204,687044042,50%1536,92
StuG III Ausf. G5763,905863956,41%2282,76
KV-15727,225623751,35%1709,62
T3 HMC2316,134143250,00%1861,66
T-284259,652543151,61%723,90
Marder II3335,502553043,33%1102,95
T404621,704173060,00%2397,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4437,124492665,38%1444,69
Grant4419,814462646,15%1414,51
M5 Stuart4159,733002638,46%233,51
Alecto4503,965402343,48%1732,47
Marder 38T4439,684962281,82%1422,64
M3 Stuart3166,291982152,38%560,04
Jagdpanther II81028,246492152,38%1090,72
Sherman Firefly6693,336992171,43%1592,13
Valentine AT4245,673081838,89%546,63
T56 GMC3251,772211361,54%906,31
T-463243,002421346,15%996,54
Vickers Medium Mk. I1129,801851030,00%531,31
Panzerjäger I2266,801891030,00%1048,23
MS-11174,33288944,44%911,48
T7 Combat Car 2124,75187850,00%510,32
TOG II* 6935,00387633,33%1408,61
T-262224,83227666,67%1263,48
Stuart I-IV3294,20509580,00%1340,78
M2 Light2145,40234560,00%573,27
Renault NC-311189,80382560,00%1130,70
Cruiser Mk. II2247,20370560,00%1135,13
Cruiser Mk. I1286,25402475,00%1876,65
Renault FT1256,25399475,00%2017,71
Leichttraktor1409,75706475,00%3704,48
Light Mk. VIC 248,339430,00%2,44
Renault Otsu1209,50392250,00%1073,15
T-127 3326,005461100,00%1404,70

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2013
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2013
Lähti: 24.12.2024