MelnikovMax

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1394501971165
Ø Taso7,820,008,528,55
Voitot670948,11%00,00%8543,15%51143,86%
Häviöitä700850,25%00,00%10653,81%63154,16%
Tasapelejä2281,63%00,00%63,05%231,97%
Taisteluja selvitty393428,21%00,00%4824,37%30626,27%
Vaunuja tuhottu103160,7400,001060,545810,50
Tuhoamissuhde1,030,000,710,68
Vaunuja havaittu121810,8700,00930,475720,49
Vahinkoa aiheutettu962,810,00917,15852,07
Valtauspisteitä237381,7000,001590,8112501,07
Puolustuspisteitä64590,4600,00900,461020,09
Kokemus605,690,00621,44604,77
WN7900,660,00607,81541,06
WN81053,880,00662,36593,65
Yhteensä
Taisteluja13945
Ø Taso7,82
Voitot670948,11%
Häviöitä700850,25%
Tasapelejä2281,63%
Taisteluja selvitty393428,21%
Vaunuja tuhottu103160,74
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu121810,87
Vahinkoa aiheutettu962,81
Valtauspisteitä237381,70
Puolustuspisteitä64590,46
Kokemus605,69
WN7900,66
WN81053,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja197
Ø Taso8,52
Voitot8543,15%
Häviöitä10653,81%
Tasapelejä63,05%
Taisteluja selvitty4824,37%
Vaunuja tuhottu1060,54
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu930,47
Vahinkoa aiheutettu917,15
Valtauspisteitä1590,81
Puolustuspisteitä900,46
Kokemus621,44
WN7607,81
WN8662,36
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1165
Ø Taso8,55
Voitot51143,86%
Häviöitä63154,16%
Tasapelejä231,97%
Taisteluja selvitty30626,27%
Vaunuja tuhottu5810,50
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu5720,49
Vahinkoa aiheutettu852,07
Valtauspisteitä12501,07
Puolustuspisteitä1020,09
Kokemus604,77
WN7541,06
WN8593,65
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot4345,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4648,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä55,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3840,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu920,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.153,340,000,000,00
Valtauspisteitä2112,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1571,6700,0000,0000,00
Kokemus517,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot4345,74%
Häviöitä4648,94%
Tasapelejä55,32%
Taisteluja selvitty3840,43%
Vaunuja tuhottu450,48
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu920,98
Vahinkoa aiheutettu1.153,34
Valtauspisteitä2112,24
Puolustuspisteitä1571,67
Kokemus517,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot642,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä857,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty535,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu20,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu838,640,000,000,00
Valtauspisteitä705,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä261,8600,0000,0000,00
Kokemus478,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot642,86%
Häviöitä857,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty535,71%
Vaunuja tuhottu100,71
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu20,14
Vahinkoa aiheutettu838,64
Valtauspisteitä705,00
Puolustuspisteitä261,86
Kokemus478,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus42,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus42,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja79000
Voitot2734,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5164,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,27%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1417,72%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,510,000,000,00
Vaunuja havaittu560,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.148,390,000,000,00
Valtauspisteitä1251,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä540,6800,0000,0000,00
Kokemus476,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja79
Voitot2734,18%
Häviöitä5164,56%
Tasapelejä11,27%
Taisteluja selvitty1417,72%
Vaunuja tuhottu330,42
Tuhoamissuhde0,51
Vaunuja havaittu560,71
Vahinkoa aiheutettu1.148,39
Valtauspisteitä1251,58
Puolustuspisteitä540,68
Kokemus476,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja88000
Voitot5360,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3539,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3236,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu410,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,730,000,000,00
Vaunuja havaittu700,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.004,030,000,000,00
Valtauspisteitä891,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6086,9100,0000,0000,00
Kokemus790,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja88
Voitot5360,23%
Häviöitä3539,77%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3236,36%
Vaunuja tuhottu410,47
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu700,80
Vahinkoa aiheutettu1.004,03
Valtauspisteitä891,01
Puolustuspisteitä6086,91
Kokemus790,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot4244,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5154,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3132,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu520,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu740,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu826,980,000,000,00
Valtauspisteitä240,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä130,1400,0000,0000,00
Kokemus549,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot4244,68%
Häviöitä5154,26%
Tasapelejä11,06%
Taisteluja selvitty3132,98%
Vaunuja tuhottu520,55
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu740,79
Vahinkoa aiheutettu826,98
Valtauspisteitä240,26
Puolustuspisteitä130,14
Kokemus549,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.258,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.049,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu1.258,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.049,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (129)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81043,95647219648,59%1153,47
IS-381226,67715107650,00%1500,99
Rheinmetall Skorpion G 8875,53580106843,26%675,03
KV-5 8958,6264388345,64%1069,82
IS-7101634,4165470543,55%1332,28
Type 59 8863,2867968549,05%1013,24
G.W. Panther71116,6753457147,29%1449,48
Lorraine 155 mle. 5071067,1156742953,85%1578,56
MS-11194,2238235454,52%1221,31
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81162,0967635050,29%1508,48
T110E5101325,3558932544,31%870,64
MT-256137,5446529852,68%249,15
T3 HMC2240,9138127456,93%1327,07
T-1091401,1067726646,99%1394,78
Kpz. Erich Konzept I 91155,7366025844,57%738,05
AMX 50 B101364,6965224647,56%889,61
G.W. Tiger91203,8054523250,43%1298,79
ELC EVEN 90 8241,2350321540,47%191,89
M41 Walker Bulldog8391,7051420539,02%458,95
M10391381,3271418055,00%1337,49
T26E5 8891,8876315651,92%997,40
Bat.-Châtillon 25 t101185,4264215446,10%769,60
Cromwell6548,9959714463,89%1147,96
T-50557,5630013548,15%83,51
T26E4 SuperPershing 8791,5064812144,63%833,16
Prototipo 6 8722,1662811752,99%540,36
Emil II91051,1566011349,56%786,20
AMX 50 1209922,265529639,58%596,75
Lorraine 155 mle. 5181137,405429651,04%1381,17
Löwe 81256,127757856,41%1644,69
Hummel6661,274197754,55%1005,62
Pz.Kpfw. Neu111248,808107150,70%637,87
G.W. E 100101222,885006947,83%981,05
AMX 13 757356,755426353,97%616,62
Pz.Kpfw. 558911,417155651,79%688,23
Tiger II8914,806705552,73%955,09
Bat.-Châtillon 25 t AP9963,656115545,45%806,36
E 100101237,535885541,82%738,86
T2881078,965315354,72%1091,21
T9591101,135845350,94%753,66
T499422,704635343,40%346,29
AMX 50 1008893,516375154,90%985,99
Vz. 62 Jasan 9905,966925156,86%620,77
Kranvagn101182,636044940,82%619,43
T110E3101301,365594738,30%651,00
T-549698,095704542,22%464,36
Chrysler K GF 8868,686504434,09%792,60
Bat.-Châtillon 155 559983,745684346,51%844,86
OCP Peacekeeper 9853,376904353,49%566,01
T25 AT7990,485334042,50%1300,64
E 7591312,518223956,41%1269,15
Ares 758455,974993737,84%233,98
Versuchspanzer 579714,486213342,42%328,62
AMX 13 F3 AM61343,006233256,25%2437,45
Emil I8945,457443161,29%1007,53
AE Phase I 9837,436962850,00%556,45
Sturmpanzer II4157,242392560,00%448,11
LTP 3163,833712466,67%889,26
VK 100.01 (P)8829,746412343,48%712,72
AMX 13 57 GF 7342,834932339,13%359,40
Bishop5384,573982161,90%834,62
M415593,555102060,00%1132,31
Gabler’s Destroyer 5250,953652040,00%444,23
AMX 67 Imbattable111029,256062035,00%320,49
SFAC 105 81132,104392015,00%756,68
Grille5313,842481947,37%524,60
M36 Jackson6644,474941947,37%1001,60
T376247,054351936,84%392,86
105 leFH18B2 5470,003641764,71%919,06
M4A3E8 Thunderbolt VII 6517,414981747,06%758,28
BT-2244,56721631,25%0,00
M18 Hellcat6232,883671643,75%160,72
T-448623,136061546,67%617,65
Cruiser Mk. III3261,274401553,33%1545,72
Panhard EBR 909363,475741546,67%312,07
Kampfpanzer 6710573,337061560,00%335,83
E 77 9817,865681435,71%462,70
Vz. 58 Medvěd 9674,506481457,14%440,28
112 8842,365761421,43%632,47
T-34-856481,004661346,15%748,15
AMX 13 909337,924871338,46%203,96
Panhard AML Lynx 6x68240,383971323,08%116,14
FV3046506,584101266,67%914,17
Škoda T 45 7927,087171250,00%916,03
Terrifiant 9872,555901136,36%320,81
Hotchkiss EBR7209,006471060,00%365,21
M10 Wolverine5282,22315966,67%598,37
SMV CC-64 Vipera 8511,89487933,33%231,52
T78 6993,67828966,67%1529,49
KR-1111194,75636825,00%415,69
T80311776,13594825,00%169,43
BT-7454,00173742,86%38,89
M446674,33451650,00%1066,04
Ares 859414,83577633,33%68,53
Type 63 8490,67534633,33%208,03
Projet Louis 9328,17546650,00%261,30
AMX ELC bis5215,80457580,00%752,39
Strv m/42-57 Alt A.2 6558,80350520,00%670,32
Pz.Kpfw. T 15 3124,60426560,00%476,64
Pz.Kpfw. T 25 524,25108475,00%261,00
Panther mit 8,8 cm L/71 81013,00626450,00%1073,99
CC-46 Pancernik 9880,33576333,33%385,37
M24 Chaffee5223,00604366,67%794,46
LT-432 8135,6722730,00%3,10
M24E2 Super Chaffee 6113,33385333,33%8,15
Chrysler MTC 2TC 8243,67418333,33%0,00
WZ-120G FT 91015,0043630,00%442,26
Sturmpanzer I Bison332,003720,00%0,00
Type 3 Ju-Nu6355,50442250,00%332,47
Black Prince II 7289,50584250,00%180,12
Matilda Black Prince 5540,50599250,00%1537,50
Husarz 8993,009702100,00%942,74
Sexton I 3151,00219250,00%322,19
Char de transition 6732,0043120,00%928,06
Buryan 90,006742100,00%261,00
Renault FT 75 BS20,001810,00%0,00
Škoda T 256101,004441100,00%261,00
AMX 13 105 AM mle. 505521,003701100,00%1193,01
T328238,0033610,00%0,00
AMX 12 t683,002891100,00%261,00
IS-6 837,005411100,00%261,00
Pz.Sfl. IVc5340,005811100,00%771,10
Staghound Mk. III6185,0022410,00%32,72
Kunze Panzer 9972,0010741100,00%870,74
Strv S1 80,002710,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 80,005061100,00%261,00
T1E6 229,00951100,00%261,00
Ambassador 9737,0042610,00%228,03
Super Hellcat 7224,0026910,00%21,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.8.2026