Mayriik

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.12.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22787000
Ø Taso7,140,000,000,00
Voitot1185752,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1070146,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2291,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty502922,07%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu224310,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu266021,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.265,410,000,000,00
Valtauspisteitä156570,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä136870,6000,0000,0000,00
Kokemus629,690,000,000,00
WN71327,040,000,000,00
WN81834,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22787
Ø Taso7,14
Voitot1185752,03%
Häviöitä1070146,96%
Tasapelejä2291,00%
Taisteluja selvitty502922,07%
Vaunuja tuhottu224310,98
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu266021,17
Vahinkoa aiheutettu1.265,41
Valtauspisteitä156570,69
Puolustuspisteitä136870,60
Kokemus629,69
WN71327,04
WN81834,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot2140,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3159,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2140,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu551,0600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,770,000,000,00
Vaunuja havaittu220,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.211,920,000,000,00
Valtauspisteitä510,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1062,0400,0000,0000,00
Kokemus475,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot2140,38%
Häviöitä3159,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2140,38%
Vaunuja tuhottu551,06
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu220,42
Vahinkoa aiheutettu2.211,92
Valtauspisteitä510,98
Puolustuspisteitä1062,04
Kokemus475,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja39000
Voitot1333,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2461,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1435,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu300,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu260,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.196,490,000,000,00
Valtauspisteitä491,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1313,3600,0000,0000,00
Kokemus353,280,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja39
Voitot1333,33%
Häviöitä2461,54%
Tasapelejä25,13%
Taisteluja selvitty1435,90%
Vaunuja tuhottu300,77
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu260,67
Vahinkoa aiheutettu1.196,49
Valtauspisteitä491,26
Puolustuspisteitä1313,36
Kokemus353,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34000
Voitot2058,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1441,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1647,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu441,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,440,000,000,00
Vaunuja havaittu260,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu857,850,000,000,00
Valtauspisteitä1694,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä671,9700,0000,0000,00
Kokemus471,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja34
Voitot2058,82%
Häviöitä1441,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1647,06%
Vaunuja tuhottu441,29
Tuhoamissuhde2,44
Vaunuja havaittu260,76
Vahinkoa aiheutettu857,85
Valtauspisteitä1694,97
Puolustuspisteitä671,97
Kokemus471,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja666000
Voitot28542,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37456,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä71,05%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20430,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5650,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu6180,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu600,880,000,000,00
Valtauspisteitä7551,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6510,9800,0000,0000,00
Kokemus294,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja666
Voitot28542,79%
Häviöitä37456,16%
Tasapelejä71,05%
Taisteluja selvitty20430,63%
Vaunuja tuhottu5650,85
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu6180,93
Vahinkoa aiheutettu600,88
Valtauspisteitä7551,13
Puolustuspisteitä6510,98
Kokemus294,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja878000
Voitot46452,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä41447,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34138,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8260,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,540,000,000,00
Vaunuja havaittu10651,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.353,090,000,000,00
Valtauspisteitä10231,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä48295,5000,0000,0000,00
Kokemus665,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja878
Voitot46452,85%
Häviöitä41447,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty34138,84%
Vaunuja tuhottu8260,94
Tuhoamissuhde1,54
Vaunuja havaittu10651,21
Vahinkoa aiheutettu1.353,09
Valtauspisteitä10231,17
Puolustuspisteitä48295,50
Kokemus665,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja378000
Voitot18749,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18849,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12633,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3170,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu4341,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu910,160,000,000,00
Valtauspisteitä4021,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5381,4200,0000,0000,00
Kokemus474,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja378
Voitot18749,47%
Häviöitä18849,74%
Tasapelejä30,79%
Taisteluja selvitty12633,33%
Vaunuja tuhottu3170,84
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu4341,15
Vahinkoa aiheutettu910,16
Valtauspisteitä4021,06
Puolustuspisteitä5381,42
Kokemus474,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu31,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.331,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4615,3300,0000,0000,00
Kokemus311,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu31,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu31,00
Vahinkoa aiheutettu1.331,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä4615,33
Kokemus311,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (305)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX Chasseur de chars 81526,22717116156,50%2675,00
M18 Hellcat6606,2035149645,16%1020,43
E 100102317,3465749353,96%2251,79
Progetto M35 mod. 46 81774,4190842755,74%2368,64
E 7591791,8767541951,55%1885,41
Škoda T 56 82029,8396337054,05%2188,65
T4991020,5954236553,97%1616,19
KV-856850,5543235653,09%1637,31
Bat.-Châtillon 25 t AP91830,0757934155,43%2217,96
KV-26707,3535332841,46%1167,49
M4A1 Revalorisé 81517,6577932749,24%2101,65
T3091958,6580429152,92%1809,87
Object 703 Version II 82064,86110029060,69%2776,78
T54E192204,0284027757,04%2629,76
IS-3A 81996,01105827554,55%2444,53
IS-381289,4254625746,30%1575,41
Churchill III 5763,0787324155,60%2040,13
SU-1006731,8237123647,46%1270,85
M54 Renegade 81904,30102322657,96%2421,90
IS-2-II81356,8460722449,55%1599,19
T25/27743,2639621346,01%1000,41
M41 Walker Bulldog8904,8452721154,03%1901,25
AMX 12 t6508,4043321051,90%1384,56
IS71278,3458520957,89%2198,14
Tiger II81356,6378420950,24%1809,65
T-4481142,3458819544,10%1447,80
Object 70492051,7964319452,58%1856,99
Löwe 81776,27101219055,26%2270,16
Bat.-Châtillon 25 t102248,6271318648,39%2025,61
AMX 13 F3 AM6533,6934218549,73%738,25
AMX 13 9091132,6672318545,95%1894,69
Caliban 81784,9396618256,59%2511,01
T-1091960,5974917656,82%2263,26
Rheinmetall Skorpion 81796,2384017655,68%2021,68
Tiger I71133,6765817351,45%1655,82
M127915,4051417153,22%1340,30
ISU-15281368,9154516946,75%1530,96
Waffenträger auf Pz. IV91927,7277016356,44%1891,65
E 75 TS 81949,97102815862,03%2573,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81923,5090315850,63%2392,15
Pz.Sfl. IVc5390,4027415747,13%773,81
FV3046610,0133815645,51%1092,69
SU-1527904,3742415550,97%1277,63
ARL 446845,9444215554,19%1683,22
AMX 65 t81585,4485515554,84%1995,06
T-5491557,5674215343,79%1487,86
Somua SM 81959,51104615056,00%2465,02
T-34-856815,4748414854,05%1970,15
122 TM 81968,0194114755,10%2597,66
AMX ELC bis5262,1834514650,68%798,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5502,5543014555,86%1584,82
SU-855572,8235414349,65%1481,28
VK 36.01 (H)6723,2242114349,65%1372,04
FV4005 Stage II101901,1462914244,37%1459,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81632,2172414046,43%1735,55
Object 252U Defender 81817,2593113953,24%2093,78
T-4371099,0964013852,90%2122,09
FV4004 Conway91995,5576513751,09%1930,21
KV-15708,9045213652,94%1898,36
SU-130PM 81672,6686813656,62%1875,63
Turtle Mk. I 81748,29101613461,19%2014,56
M415438,1526613248,48%638,91
T675410,4435013156,49%999,36
M446673,4844713155,73%1281,11
Object 43092198,2083812958,14%2388,32
IS-3-II92000,5590112851,56%2057,47
AMX 13 757719,9768212748,03%1612,91
AMX 50 10081436,4275712548,00%1657,01
GSOR 1008 82198,7498312552,80%2769,56
M6A2E1 81961,97103112552,00%2801,25
T-1506606,5632512442,74%942,67
Leopard Prototyp A91759,7774712045,83%1571,32
T9592390,8494711649,14%2216,12
BDR G1 B5564,4336711551,30%1118,15
Bishop5386,1024811050,00%831,86
Type 3 Chi-Nu Kai 5637,7248810855,56%2107,96
Charioteer81232,0368110646,23%1329,53
AMX M4 mle. 4571065,7767710554,29%1511,02
KV-37972,3542710444,23%1082,68
T-345471,9133510350,49%1356,07
Type 64 6668,665419848,98%1650,03
T376647,494809748,45%2085,06
T110E4101778,167389258,70%1257,70
T57 Heavy102698,708319061,11%2317,21
T2 Light Tank 2212,283018940,45%981,98
ISU-152K 81314,667038847,73%1346,52
CS-52 LIS 81979,979708750,57%2679,02
Somua SAu 404257,362328654,65%682,39
M46 Patton92154,068978450,00%2353,56
WZ-114 91684,868558458,33%1711,64
T1 Cunningham1149,882278346,99%915,99
Object 430U101870,357768148,15%1350,68
VK 75.01 (K) 81800,459308053,75%2095,66
WZ-120-1G FT 81619,689167959,49%1930,17
M374280,822067856,41%944,85
Alecto4225,272227843,59%457,33
AMX 50 12092008,589467763,64%2494,64
AT 25458,573537754,55%1249,47
S35 CA5561,213377651,32%1358,58
Challenger71175,487647361,64%1949,53
M40/M4381079,146037241,67%1034,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4340,932977048,57%897,60
M24 Chaffee5370,293867057,14%1459,94
STB-1102085,868746962,32%1915,02
Leopard 1101630,436406942,03%1023,65
Char Futur 4 92356,608936842,65%2187,21
T3 HMC2196,522496755,22%919,73
M36 Jackson6979,274626749,25%1897,91
Emil II91830,057876646,97%1538,25
AMX 404233,792506651,52%875,49
STA-181515,859086556,92%2407,27
Bisonte C45 81376,058156549,23%1368,10
Birch Gun4222,391996450,00%782,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4169,202526152,46%450,33
M48A5 Patton102237,258076051,67%1781,44
S-517918,585015962,71%1187,96
AMX M4 mle. 5192531,2610465856,90%2761,05
Object 140102830,699415856,90%2628,30
M4A1 Sherman5592,934265742,11%1772,98
Strv m/425472,303495754,39%1267,31
M10 Wolverine5677,883995657,14%1834,78
Type 6191935,319065558,18%2025,61
T-284312,573035464,81%1089,57
T56 GMC3211,282005444,44%631,69
Pz.Kpfw. I Ausf. C3204,092935450,00%982,16
B14291,452925356,60%855,84
VK 16.02 Leopard5481,064655362,26%1942,85
Grille 15101953,646825352,83%1530,16
Strv 746711,415415150,98%1304,05
SU-85B4392,082974856,25%1070,48
T2881641,429184860,42%1921,37
Covenanter5246,192834753,19%750,75
Lorraine 155 mle. 507679,364584744,68%782,55
Object 268101593,933644630,43%860,90
Marder II3186,362024551,11%475,25
Marder 38T4354,382584548,89%860,37
M8A14278,092574443,18%587,58
T28 Prototype81110,396004438,64%899,59
Nashorn6706,145204461,36%1409,15
Pz.Sfl. IVb4446,272864463,64%1790,93
Tiger-Maus 91956,148634348,84%1788,04
Škoda T 5091940,817724238,10%1939,49
Pz.Kpfw. II Luchs4341,073354242,86%1154,93
Škoda T 256844,786224143,90%1875,98
O-I61017,157144163,41%2109,60
Indien-Panzer81672,789234057,50%2859,86
T77 81690,907374037,50%1803,43
T-804138,722153953,85%404,97
Type 5 Chi-Ri71250,188423852,63%2105,16
Konštrukta T-34/10071035,397173852,63%1664,93
Vickers Mk. E Type B2255,843043860,53%1430,93
SU-76M4222,342383863,16%637,49
A-205263,162583743,24%716,40
ARL V396309,512863759,46%500,75
Emil I81106,396563641,67%1050,77
Valentine AT4270,912643557,14%794,45
Tiger (P)71267,947623545,71%1790,29
StuG III Ausf. G5408,382893447,06%865,26
Sturer Emil7904,295883458,82%1374,84
M7 Priest3171,031553345,45%327,92
T2971495,248893360,61%1969,83
M2 Light2155,192223250,00%561,37
O-I Experimental51292,949803161,29%4037,52
T25 AT7994,195943138,71%1241,53
Matilda4339,072903046,67%892,96
VK 30.01 (P)6989,406803053,33%1771,02
M5 Stuart4172,413212944,83%309,83
Sexton II3225,681942860,71%996,85
Renault UE 573224,332352751,85%704,64
Strv S1 81789,937792751,85%2048,08
ST-II102540,238832657,69%2112,96
SU-263168,121672544,00%297,06
StuG IV 5526,003952556,00%1564,89
Škoda T 245469,334222441,67%1185,61
Achilles6791,005932445,83%1383,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3264,702672360,87%1082,16
VK 30.02 (D)71222,658892360,87%2225,90
VK 30.02 (M)61023,397452347,83%2150,17
SU-100Y 61213,527142352,17%2180,81
M3 Lee4556,594362263,64%3029,96
AMX 383136,091852254,55%359,05
T-703181,182432259,09%657,59
SMV CC-6781738,1910192166,67%2332,23
Grille5444,902742133,33%834,89
AMX 50 B102417,057962050,00%1804,23
T26E5 Patriot 81607,908102025,00%1854,57
T404406,213541968,42%1176,05
Object 25791568,116881952,63%1538,87
LT-432 81250,379551968,42%2708,41
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81381,589131952,63%1954,08
AE Phase I 92839,6311221963,16%3590,72
T1 Heavy5866,507121866,67%2154,50
Cruiser Mk. III3149,001801833,33%513,30
HWK 30 81345,508161855,56%3018,12
D23232,122241735,29%741,96
T207948,885581723,53%1265,46
14TP4428,183421735,29%1350,61
T1 HMC2147,591941770,59%915,56
Leichttraktor1177,123841752,94%904,58
AMX 50 Foch (155) 101198,297421752,94%756,97
IS-M81051,296041741,18%924,24
Type 4 Chi-To61061,566711643,75%2044,41
Cruiser Mk. IV4171,382191650,00%410,81
MT-256358,253631650,00%944,09
M3 Stuart3188,872751566,67%860,30
BT-74185,002221553,33%598,47
M2 Medium Tank3199,072321560,00%756,98
Lago4412,294411450,00%1294,16
Panzerjäger I2161,141431428,57%443,11
Crusader 5.5-in. SP7651,933221442,86%724,85
Object 752 91886,369601464,29%1816,25
ST vz. 394328,002631330,77%768,68
M5A1 Stuart4214,232511338,46%547,08
Type 2597 Chi-Ha3283,382481346,15%1021,77
G.Pz. Mk. VI (e)277,00631323,08%186,50
Hotchkiss H352144,831701233,33%491,66
VK 30.01 (H)5630,924631241,67%1281,35
T-463305,503111258,33%1630,54
Lorraine 39L AM396,921041233,33%47,94
Universal Carrier 2-pdr2100,081741258,33%330,96
P26/404714,366071163,64%2339,88
Grant4312,002691154,55%1038,10
Churchill I5948,457121154,55%2370,86
Churchill VII6973,186211136,36%1599,82
Type 5861106,008501163,64%2592,03
VK 28.016589,824151154,55%1566,43
Vickers Medium Mk. I178,901131040,00%173,97
M22261,803441070,00%1554,03
D1264,001301050,00%112,04
Vickers Medium Mk. III3175,602361050,00%607,95
IS-271146,108161060,00%1644,59
T-262167,002031020,00%686,29
Renault FT AC2116,001411050,00%272,80
SU-100M171756,9010221050,00%3104,06
Pz.Kpfw. II2293,44386933,33%1402,96
Type 97 Chi-Ha3211,11257966,67%818,37
SMV CC-5671338,78950966,67%2290,42
T2 Medium Tank2145,00306966,67%824,76
T28 Concept 71072,11694944,44%1362,63
BT-22179,75201825,00%758,10
P.435704,75538850,00%1837,73
Wespe3126,88152850,00%314,80
Pz.Kpfw. II Ausf. G3230,75234837,50%848,93
Archer5576,25457862,50%1433,79
T-602125,50198825,00%332,65
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5469,00386875,00%1145,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2149,43190728,57%633,89
M15/423462,00371771,43%1463,93
MS-11156,00351771,43%1022,96
Valentine3484,00460742,86%1812,79
AT-12193,14208757,14%860,80
SMV CC-64 Vipera 8572,71628757,14%460,67
Type 63 81710,00815757,14%1766,37
Strv K 91290,57672742,86%937,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8985,43714757,14%1002,44
Vickers Medium Mk. II2137,00202650,00%626,07
Cromwell6705,17505633,33%1223,17
Stuart I-IV3412,174956100,00%2506,80
Super Hellcat 7880,67377650,00%1156,67
Renault FT176,40124540,00%202,72
Renault Otsu165,20131520,00%35,14
Renault FT 75 BS2129,60149520,00%587,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,40129540,00%9,38
Loyd Gun Carriage276,4076540,00%227,54
Type 95 Ha-Go249,75130475,00%262,17
Type 91 Heavy3203,50263425,00%515,95
Cruiser Mk. I1233,50315425,00%1279,31
Pz.Kpfw. I2162,00296475,00%823,84
XM66F 81554,25692425,00%1755,40
T-50-2 61058,25496425,00%3251,92
T7 Combat Car 294,25126425,00%204,09
Chi-Ni2165,00133333,33%563,83
LT vz. 383241,00352366,67%1120,47
Kranvagn102513,33680333,33%1767,53
Type 97 Te-Ke 278,00158366,67%359,33
T328719,33417333,33%457,12
Type T-345402,67382366,67%1203,61
SU-54260,33223333,33%348,92
Type 89 I-Go/Chi-Ro2198,67264333,33%737,65
Cruiser Mk. II2192,00283333,33%639,86
ShPTK-TVP 100 81407,33627333,33%1236,94
Gonsalo 81115,0010803100,00%1285,14
43 M. Toldi III 3251,33281333,33%880,95
Type 62 72441,501801250,00%11179,23
Type 95 Heavy4573,00458250,00%1810,25
AMX AC mle. 467717,5036520,00%643,19
T110E310757,008952100,00%456,38
AMX 13 105102920,0012162100,00%3968,02
T-34 shielded 5275,002442100,00%608,93
M10 RBFM 51341,50822250,00%2514,50
Charioteer Nomad 81617,5053720,00%1389,50
Kolohousenka1465,0012171100,00%4284,42
Fiat 30001438,0029110,00%2732,90
LT vz. 352464,008211100,00%3355,37
TKS z n.k.m. 20 mm 2679,0055410,00%6359,35
M14/412354,003661100,00%1570,26
7TP250,001801100,00%261,00
Leo71051,0054910,00%1501,59
10TP3144,0019410,00%342,63
Vz. 44-171704,0013341100,00%2702,32
Strv 103B101140,0040410,00%433,15
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 642,009410,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 80,0012210,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,0017710,00%0,00
BT-7 artillery 340,003891100,00%264,10

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.12.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.12.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.8.2022
Lähti: 19.12.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.6.2020
Lähti: 4.10.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.1.2021
Lähti: 1.10.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2020
Lähti: 14.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.10.2020
Lähti: 9.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2020
Lähti: 28.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.10.2020
Lähti: 5.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.12.2015
Lähti: 7.2.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 9.11.2020
Lähti: 16.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.10.2015
Lähti: 10.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.11.2015
Lähti: 23.12.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.2.2015
Lähti: 23.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.1.2015
Lähti: 18.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.1.2015
Lähti: 21.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.7.2014
Lähti: 7.12.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.3.2014