Master_1020

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 26.11.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11049000
Ø Taso7,750,000,000,00
Voitot582352,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä507045,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1561,41%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty280225,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu103140,9300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu123991,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.372,400,000,000,00
Valtauspisteitä57380,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä60070,5400,0000,0000,00
Kokemus552,470,000,000,00
WN71274,650,000,000,00
WN81717,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11049
Ø Taso7,75
Voitot582352,70%
Häviöitä507045,89%
Tasapelejä1561,41%
Taisteluja selvitty280225,36%
Vaunuja tuhottu103140,93
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu123991,12
Vahinkoa aiheutettu1.372,40
Valtauspisteitä57380,52
Puolustuspisteitä60070,54
Kokemus552,47
WN71274,65
WN81717,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot360,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä240,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu81,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu683,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus405,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot360,00%
Häviöitä240,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu20,40
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu81,60
Vahinkoa aiheutettu683,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus405,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja802000
Voitot42452,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37747,01%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty33541,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5680,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu5460,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.303,060,000,000,00
Valtauspisteitä13761,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä29883,7300,0000,0000,00
Kokemus576,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja802
Voitot42452,87%
Häviöitä37747,01%
Tasapelejä10,12%
Taisteluja selvitty33541,77%
Vaunuja tuhottu5680,71
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu5460,68
Vahinkoa aiheutettu1.303,06
Valtauspisteitä13761,72
Puolustuspisteitä29883,73
Kokemus576,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja85000
Voitot3945,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4552,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3136,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu690,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu937,200,000,000,00
Valtauspisteitä540,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1782,0900,0000,0000,00
Kokemus330,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja85
Voitot3945,88%
Häviöitä4552,94%
Tasapelejä11,18%
Taisteluja selvitty3136,47%
Vaunuja tuhottu450,53
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu690,81
Vahinkoa aiheutettu937,20
Valtauspisteitä540,64
Puolustuspisteitä1782,09
Kokemus330,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot1260,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä630,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä210,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty840,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu301,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.979,050,000,000,00
Valtauspisteitä743,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,2500,0000,0000,00
Kokemus694,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot1260,00%
Häviöitä630,00%
Tasapelejä210,00%
Taisteluja selvitty840,00%
Vaunuja tuhottu100,50
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu301,50
Vahinkoa aiheutettu1.979,05
Valtauspisteitä743,70
Puolustuspisteitä50,25
Kokemus694,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (78)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-381362,22548156352,46%1656,89
STB-1102815,24703118057,46%2782,55
T26E5 Patriot 81424,9173984154,70%1920,27
Bat.-Châtillon Bourrasque 81687,2570975154,33%2165,87
K-91102298,2461257849,65%2094,01
M18 Hellcat6806,2044752051,54%1566,50
IS-7101589,1551842648,36%1194,95
T-1091349,8954433449,70%1263,96
Type 6191898,9869231451,27%1995,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81720,0160528758,89%1978,94
Bat.-Châtillon 12 t8854,6562528355,48%1697,09
Object 430 Version II91495,0965424053,33%1597,92
T25/27893,6443823858,40%1378,98
T3 HMC2237,4829723153,68%1229,41
Object 277101711,9158820852,40%1350,17
IS71031,7950420152,24%1525,86
T1 Cunningham1128,0125416056,25%796,27
STA-181379,4962815851,90%2035,14
Sturer Emil71133,9753115153,64%1657,36
Object 4168924,2054414146,81%1031,44
Waffenträger auf Pz. IV9712,2636313745,26%377,91
KV-856614,2442013547,41%1004,33
A-436411,4334412846,09%693,98
T675235,0825112552,80%368,36
Lorraine 155 mle. 507832,6847611251,79%1027,13
A-447818,5649910758,88%1353,77
AMX 12 t6482,7538710648,11%1424,80
T28 Prototype81251,1856910144,55%1363,57
AMX ELC bis5337,973189957,58%1152,65
AMX 13 105 AM mle. 505262,592159146,15%369,81
Object 25791738,146958856,82%1770,69
AMX 13 F3 AM6689,164068860,23%1141,24
KV-15340,953048251,22%581,32
Panhard EBR 909692,315507041,43%813,71
AMX 13 757745,316256750,75%1777,24
T-28495,181756535,38%11,74
T-345449,743385060,00%1455,27
AMX 105 AM mle. 474234,162834948,98%588,03
Nashorn6979,944594858,33%1918,61
M8A14143,842124459,09%275,30
T216386,803194136,59%837,95
Ikv 90 Typ B71176,655793759,46%1925,46
Ikv 65 Alt II61008,825373348,48%2091,97
FV38059771,425043148,39%582,48
T309867,234663046,67%566,84
T-463103,081632540,00%170,81
Lorraine 39L AM3140,402132540,00%250,90
UDES 038729,274322245,45%585,14
AMX 404189,182252259,09%681,10
BT-7484,821381747,06%96,95
M2 Medium Tank3124,382131643,75%247,90
Renault FT 75 BS2125,251211643,75%615,27
Type 97 Te-Ke 2147,211801457,14%705,20
AMX 383114,312051353,85%256,17
T-26240,731211127,27%1,36
M3 Stuart3112,001701163,64%404,66
BT-2261,701121020,00%33,25
T56 GMC3197,78249933,33%538,31
A-20546,56147955,56%160,36
Panzerjäger I2104,50124837,50%148,66
Bat.-Châtillon 25 t AP9681,86729785,71%592,40
T-127 3170,86236771,43%624,51
M7 Priest3218,57159742,86%423,77
Ikv 1035225,20247540,00%258,84
T2 Medium Tank2140,80282540,00%530,63
MS-11102,50139425,00%352,71
Hotchkiss H352239,67309333,33%1125,68
Renault FT1119,67142333,33%502,01
T28 Concept 71407,007772100,00%2740,97
Pz.Sfl. IC 4254,004291100,00%716,01
Valiant 5553,006711100,00%1123,52
Waffenträger auf E 100100,0012610,00%0,00
Pz.Sfl. IVc5271,009710,00%300,20
Marder II3104,002051100,00%317,86
Leichttraktor10,001810,00%0,00
M2 Light2182,002361100,00%756,71
Renault Otsu152,002021100,00%261,00
Vickers Medium Mk. I10,003010,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 26.11.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 26.11.2023
Lähti: 24.12.2024