Manfret

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.9.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja415812960175
Ø Taso9,089,219,629,65
Voitot2669264,19%2172,41%3863,33%11163,43%
Häviöitä1449034,85%827,59%2135,00%6235,43%
Tasapelejä3990,96%00,00%11,67%21,14%
Taisteluja selvitty2037849,01%1344,83%2541,67%8246,86%
Vaunuja tuhottu791371,90491,691011,683221,84
Tuhoamissuhde3,733,062,893,46
Vaunuja havaittu739891,78431,48841,402401,37
Vahinkoa aiheutettu3.200,563.622,214.088,273.897,55
Valtauspisteitä636111,5300,0000,002061,18
Puolustuspisteitä605571,4600,0010,021060,61
Kokemus1.113,121.367,931.232,601.194,33
WN72432,422279,542261,002330,64
WN84501,414187,674232,444686,39
Yhteensä
Taisteluja41581
Ø Taso9,08
Voitot2669264,19%
Häviöitä1449034,85%
Tasapelejä3990,96%
Taisteluja selvitty2037849,01%
Vaunuja tuhottu791371,90
Tuhoamissuhde3,73
Vaunuja havaittu739891,78
Vahinkoa aiheutettu3.200,56
Valtauspisteitä636111,53
Puolustuspisteitä605571,46
Kokemus1.113,12
WN72432,42
WN84501,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja29
Ø Taso9,21
Voitot2172,41%
Häviöitä827,59%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1344,83%
Vaunuja tuhottu491,69
Tuhoamissuhde3,06
Vaunuja havaittu431,48
Vahinkoa aiheutettu3.622,21
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.367,93
WN72279,54
WN84187,67
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja60
Ø Taso9,62
Voitot3863,33%
Häviöitä2135,00%
Tasapelejä11,67%
Taisteluja selvitty2541,67%
Vaunuja tuhottu1011,68
Tuhoamissuhde2,89
Vaunuja havaittu841,40
Vahinkoa aiheutettu4.088,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,02
Kokemus1.232,60
WN72261,00
WN84232,44
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja175
Ø Taso9,65
Voitot11163,43%
Häviöitä6235,43%
Tasapelejä21,14%
Taisteluja selvitty8246,86%
Vaunuja tuhottu3221,84
Tuhoamissuhde3,46
Vaunuja havaittu2401,37
Vahinkoa aiheutettu3.897,55
Valtauspisteitä2061,18
Puolustuspisteitä1060,61
Kokemus1.194,33
WN72330,64
WN84686,39
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja913000
Voitot68174,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20722,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä252,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty50855,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8660,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,140,000,000,00
Vaunuja havaittu10521,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.002,740,000,000,00
Valtauspisteitä16541,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8140,8900,0000,0000,00
Kokemus1.028,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja913
Voitot68174,59%
Häviöitä20722,67%
Tasapelejä252,74%
Taisteluja selvitty50855,64%
Vaunuja tuhottu8660,95
Tuhoamissuhde2,14
Vaunuja havaittu10521,15
Vahinkoa aiheutettu2.002,74
Valtauspisteitä16541,81
Puolustuspisteitä8140,89
Kokemus1.028,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja98000
Voitot6768,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2727,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4950,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu850,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,730,000,000,00
Vaunuja havaittu760,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.471,410,000,000,00
Valtauspisteitä3463,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1301,3300,0000,0000,00
Kokemus906,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja98
Voitot6768,37%
Häviöitä2727,55%
Tasapelejä44,08%
Taisteluja selvitty4950,00%
Vaunuja tuhottu850,87
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu760,78
Vahinkoa aiheutettu1.471,41
Valtauspisteitä3463,53
Puolustuspisteitä1301,33
Kokemus906,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1965,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä931,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1758,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu321,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,670,000,000,00
Vaunuja havaittu160,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu928,550,000,000,00
Valtauspisteitä311,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus787,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1965,52%
Häviöitä931,03%
Tasapelejä13,45%
Taisteluja selvitty1758,62%
Vaunuja tuhottu321,10
Tuhoamissuhde2,67
Vaunuja havaittu160,55
Vahinkoa aiheutettu928,55
Valtauspisteitä311,07
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus787,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu594,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus133,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu594,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus133,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot1768,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä728,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1664,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu130,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.058,720,000,000,00
Valtauspisteitä1144,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,3600,0000,0000,00
Kokemus760,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot1768,00%
Häviöitä728,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty1664,00%
Vaunuja tuhottu180,72
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu130,52
Vahinkoa aiheutettu1.058,72
Valtauspisteitä1144,56
Puolustuspisteitä90,36
Kokemus760,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja501000
Voitot38476,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11222,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27354,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5091,0200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,230,000,000,00
Vaunuja havaittu4280,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.658,290,000,000,00
Valtauspisteitä5011,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4890,9800,0000,0000,00
Kokemus999,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja501
Voitot38476,65%
Häviöitä11222,36%
Tasapelejä51,00%
Taisteluja selvitty27354,49%
Vaunuja tuhottu5091,02
Tuhoamissuhde2,23
Vaunuja havaittu4280,85
Vahinkoa aiheutettu1.658,29
Valtauspisteitä5011,00
Puolustuspisteitä4890,98
Kokemus999,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1583000
Voitot94859,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä62539,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty59537,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu14300,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu15610,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.982,770,000,000,00
Valtauspisteitä12140,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8780,5500,0000,0000,00
Kokemus862,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1583
Voitot94859,89%
Häviöitä62539,48%
Tasapelejä100,63%
Taisteluja selvitty59537,59%
Vaunuja tuhottu14300,90
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu15610,99
Vahinkoa aiheutettu1.982,77
Valtauspisteitä12140,77
Puolustuspisteitä8780,55
Kokemus862,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (312)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M48A5 Patton104362,711230242665,62%5827,40
Bat.-Châtillon 25 t103636,851093178463,51%4622,25
Object 140103416,051078144062,85%4422,71
E 50 Ausf. M103682,301092143762,98%4645,63
T110E5103347,081058116265,32%3921,88
T57 Heavy Tank103399,861007106762,70%3671,11
IS-7103601,631111101666,14%4529,37
T95/FV4201 Chieftain 104427,57126998569,34%4249,85
E 5093571,64131595866,91%5810,29
113103828,55116094766,21%4781,72
Leopard 1103774,67107688563,28%4568,99
M60 104022,09117085066,71%5139,48
Object 907 104452,47132170967,42%5338,21
T-5492676,66113065964,49%4323,43
AMX 30 1er prototype93302,85125958868,54%5075,30
Object 430U104260,86122154067,22%5379,68
Object 260 104043,80119053066,04%4948,06
Leopard Prototyp A93194,06118651564,08%4360,44
IS-382346,45113248364,39%3899,16
Object 279 early 104406,01129047769,18%3940,36
TVP T 50/51103997,21115547561,89%5182,01
AMX 13 9091758,53100942356,50%3743,95
Super Conqueror104246,43122040666,26%4821,10
Object 277104139,45117439565,06%5336,78
T-62A103399,50104738959,38%4308,73
Grille 15103898,1197237658,51%4266,04
T-54 ltwt.92252,02118936963,69%5270,91
WZ-111 model 5A104368,08121834766,86%5269,60
M18 Hellcat61443,03101034766,57%3974,28
VK 72.01 (K) 104293,91118532767,58%4378,39
M10392141,9990532454,94%2566,90
XM551 Sheridan103225,43109132463,89%6022,73
T-100 LT103156,79115730167,44%6582,18
M46 Patton93501,16133728469,37%5759,04
T54E192155,0898226961,71%2666,39
T-1092756,7192926464,39%3822,50
FV215b (183) 103507,9098426265,65%3706,64
FV215b 103803,04114224965,06%4266,87
AMX 13 105103388,65107424760,73%6419,69
T95E6 104093,11119524770,45%5076,54
Panhard EBR 105103079,98113924571,43%5589,77
AMX 50 B104206,12115224163,07%5344,94
T2971271,6069924055,00%1830,41
Vz. 55104408,63121522764,32%4679,39
WZ-111 model 1-493365,55126521870,18%5112,50
T4992245,06109721656,48%4971,63
CS-63104022,40111021558,14%4412,51
Object 705A103953,00114520663,59%4656,25
T 55A 93231,59131220162,69%4802,64
Object 430 Version II93381,36134519866,16%5448,49
KV-8561356,0393419661,22%3535,37
Škoda T 5093200,62120119362,18%4607,53
T6981591,0897919258,85%2671,82
Kranvagn104248,29122319069,47%4850,05
T3281607,8488618956,08%2251,09
Chrysler K GF 82729,73137018771,12%5083,78
Object 430103783,52121418066,67%4374,45
Bat.-Châtillon 25 t AP92448,5698017755,93%3518,61
T110E3103987,50111317367,63%4156,47
G.W. Tiger (P)81744,0588717357,23%2387,17
Conqueror93057,95119817063,53%4167,39
Rhm.-Borsig Waffenträger82440,89102916062,50%3473,19
T71 DA7765,9872115951,57%1651,97
T3761118,3999014762,59%4998,93
SU-130PM 82859,31123514769,39%4111,10
T-4481588,0198814562,76%2973,28
Indien-Panzer81785,70107614565,52%3488,78
Progetto M40 mod. 65104256,12113814465,28%5154,80
STB-1104079,45123014369,23%5270,10
leKpz M 41 90 mm 82023,48121114170,21%6156,61
T110E4103911,49109614069,29%4103,22
T1 Heavy Tank5439,7834613648,53%883,15
Panther II81773,5785213465,67%3392,72
AMX 30 B103732,75111813461,19%4779,61
Waffenträger auf Pz. IV92637,8297013366,17%2960,13
Type 5 Heavy104065,10122512570,40%4358,97
Progetto M35 mod. 46 82836,56135212568,00%4703,07
Sturer Emil71489,6480912453,23%2804,62
TVP VTU Koncept81875,76100812358,54%3760,38
K-91103870,77113312366,67%4855,51
LT-432 82142,94132212369,92%6064,76
CS-52 LIS 83082,24141412063,33%5676,70
AMX 13 7571158,5690811963,87%3353,10
IS71703,09100211861,02%3249,71
Comet71578,65111811674,14%3845,64
M66627,7339711443,86%991,13
Bat.-Châtillon 12 t81920,02116111465,79%5669,76
Škoda T 56 83396,61145411464,91%4830,17
Kampfpanzer 50 t 93750,54147011378,76%4759,65
121B 104221,36127710975,23%5423,29
AE Phase I 93420,02129310768,22%4311,69
T3093099,50111810664,15%3931,25
121104314,96117510665,09%5095,94
T-34-85M 61662,22121810569,52%3884,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4300,6124110455,77%788,01
Rheinmetall Skorpion G 83199,29137110465,38%5144,03
Prototipo Standard B93728,47138710269,61%5925,20
M26 Pershing82410,62128010267,65%4727,94
Caernarvon82186,12116010159,41%3717,71
UDES 15/16104381,85123710068,00%5449,28
Caernarvon Action X 82355,6312489361,29%3812,53
StuG III Ausf. G5416,852849146,15%898,76
IS-4104085,3112079164,84%4799,09
FV217 Badger104336,3813349183,52%4524,11
UDES 0382608,4911019065,56%3735,04
Konštrukta T-34/10071626,059608755,17%3643,84
E 100104152,1912118672,09%4582,86
AMX 50 12093557,5912258554,12%5495,56
Jagdpanzer E 100104129,3910578563,53%4107,70
KV-15877,077998362,65%2660,04
11082310,7411568269,51%3829,73
Jagdpanther71453,658778162,96%2664,93
IS-3-II93781,2614598176,54%6152,67
60TP Lewandowskiego104734,0812297861,54%5235,07
Tortoise94342,5316097875,64%5257,53
Lansen C 83241,9615857865,38%6144,03
Pz.Kpfw. III/IV5572,096237755,84%1943,39
G.W. Tiger91995,867907748,05%2123,74
Cromwell61185,059927663,16%3639,54
Progetto C50 mod. 6693668,5413717665,79%5707,83
CS-5993961,9513437663,16%6438,87
T216591,016867651,32%1784,57
M41 Walker Bulldog81430,1210897663,16%3744,95
T-4371308,769577557,33%2867,93
AMX 50 10082816,1813077472,97%4613,35
Object 70593782,9613617368,49%5824,50
WZ-12093304,4413307174,65%4776,05
AMX 12 t6992,497647156,34%4083,64
Type 4 Heavy93041,4911617058,57%4007,71
M40/M4381899,509317060,00%2432,31
Centurion Mk. 7/193699,1913216960,87%5100,09
G.W. Panther71268,428346962,32%1653,82
T25/271567,039156946,38%2914,19
VK 100.01 (P)82260,1611326864,71%3271,66
M75436,485276645,45%1808,14
Hummel61012,515926552,31%1667,11
Object 25793342,9813156573,85%4639,34
Strv 103-093159,9210326457,81%3875,98
Jagdtiger93759,4212696467,19%4549,62
Ikv 90 Typ B71598,469086363,49%3105,85
Object 41682247,5211446261,29%3777,56
M53/M5592200,829546163,93%2291,28
IS-271713,859676058,33%2823,24
M3 Lee4249,372255954,24%858,63
VK 30.02 (D)71563,6411005955,93%3729,08
Strv 7461766,1912635771,93%5221,59
Cruiser Mk. III3315,515575766,67%2289,22
T2072074,2112975373,58%5194,19
AMX M4 mle. 54104592,8112145362,26%5353,35
Jagdpanzer IV6914,576955152,94%2049,53
T28 Prototype82827,2813095062,00%5079,65
VK 30.01 (H)51081,719084965,31%3190,38
Object 703 Version II 82694,5713244967,35%3900,78
Maus103652,6611944765,96%4283,34
A-4471886,2312394765,96%4961,16
TNH T Vz. 5193301,9611774650,00%4001,47
Progetto CC55 mod. 5482820,7613414665,22%4764,05
Panther71708,6010864555,56%3882,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150,582164553,33%399,88
KV-137818,847524454,55%1476,40
Emil I82878,5613664379,07%4768,39
Type T-3451017,078754362,79%4235,64
Black Prince71517,9810684266,67%2796,24
Strv 103B103499,438704238,10%3005,70
Grille5893,816754271,43%2939,78
IS-M82627,2111954259,52%3917,28
Škoda T 2561350,7610214173,17%4061,36
MT-256836,338584057,50%3445,86
50TP Tyszkiewicza93609,7414243976,92%4553,05
FV4004 Conway93473,1512583969,23%5094,61
AMX ELC bis5681,906893951,28%3210,22
53TP Markowskiego82734,3212563865,79%4441,43
Type 6193545,8913673873,68%5238,56
LTTB81375,8211233865,79%3432,23
Nashorn61142,547243756,76%2308,46
M4A3E8 Sherman61207,179593663,89%3761,59
Emil II93695,4413593669,44%5392,80
VK 30.01 (D)61009,289763663,89%2770,78
Panhard AML Lynx 6x682370,0812413658,33%7342,16
O-Ni72055,1412123560,00%3295,18
M446967,548903574,29%1778,42
STA-182690,3213113464,71%5392,38
SU-100M171959,1210863464,71%4383,64
Crusader6465,646153357,58%1376,96
P.44 Pantera82645,9113383369,70%5217,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,283123250,00%539,23
M10 Wolverine5576,415233243,75%1379,51
T-463141,032333154,84%511,66
Type 5861174,779723151,61%3360,11
E 7593634,1613593174,19%5350,52
VK 30.02 (M)61439,2310483158,06%4096,81
Object 43093249,7111813154,84%4006,09
leKpz M 41 90 mm GF 81567,0011403174,19%3907,68
Marder II3172,302273043,33%323,98
M1271511,579583063,33%2655,33
UDES 1692965,0011282965,52%3794,98
Pz.Sfl. IVc5727,936132955,17%1994,35
Chieftain/T95 82598,9614282871,43%5111,55
Leo71883,2711022657,69%4653,21
LHMTV82117,0813192680,77%5677,78
TNH 105/100082554,6313122479,17%5038,27
Tiger II82871,1313502373,91%4877,60
T404519,575912360,87%1631,15
Chimera 83025,1714482378,26%4657,06
Sturmpanzer II4279,143732263,64%972,40
P.43 bis61514,8610232152,38%4234,16
SU-10182880,1012992176,19%5022,85
Hotchkiss EBR71610,819992152,38%5060,27
M5 Stuart481,353042045,00%117,79
Charioteer82761,7511422055,00%4686,41
Type 5 Chi-Ri71755,0010661957,89%3897,02
Sturmpanzer I Bison3185,531561963,16%618,73
VK 30.01 (P)61854,8914111978,95%6942,19
T-34-282198,0611691872,22%4295,55
CS-4472205,4412571866,67%4817,99
Centurion Mk. I81826,7210701872,22%2920,81
T56 GMC3284,334141855,56%1098,73
M24 Chaffee5866,569491861,11%5177,11
Churchill I5780,416681752,94%1932,60
AMX M4 mle. 4572073,4710751741,18%3776,04
Marder 38T4444,654991752,94%1172,74
IS-2-II82379,7612711782,35%4181,53
Škoda T 245727,567771675,00%3237,57
T-284274,883131631,25%637,40
Type 4 Chi-To61312,818481643,75%3422,58
Leichttraktor176,061381637,50%136,35
SMV CC-6782195,5611911675,00%3644,53
T-505198,193881643,75%473,30
Covenanter5567,877921586,67%3510,22
M4A1 Sherman5643,797351471,43%2245,77
P.43 ter72008,5713851485,71%4601,58
VK 36.01 (H)6980,646991435,71%1870,39
Achilles61527,149901471,43%3796,91
Challenger72173,1511541369,23%4173,33
GSR 3301 Setter71485,0012661361,54%6055,65
Strv m/425716,926631250,00%2240,34
MS-11103,832161241,67%355,76
Panzerjäger I2189,922991258,33%722,46
Škoda T 27 82518,6713011283,33%4086,32
Carro d'assalto P.8872047,5513111190,91%4122,68
Durchbruchswagen 24307,644541163,64%1054,46
Strv fm/211355,106751070,00%3443,65
ST vz. 394664,007891060,00%3981,02
M2 Light Tank2201,204101060,00%924,78
M5A1 Stuart4532,407261050,00%2948,04
KV-482093,6010321060,00%3715,75
T28 Concept 71245,506461050,00%2012,52
Somua SM 82565,7010021040,00%2691,55
B.U.G.I.61736,221085955,56%4443,19
Churchill VII61184,561054966,67%2908,61
T1 HMC239,63109837,50%1,50
M2 Medium Tank377,63113837,50%25,02
AT-1267,00105837,50%8,58
Panhard AMD 178B61606,751410875,00%8577,44
AMX 404264,29453742,86%1187,56
AMX 383308,14427742,86%1502,23
Valentine AT4248,57300757,14%755,38
T3 HMC2157,00210633,33%478,86
M3 Stuart339,75185450,00%86,62
40TP Habicha61751,001230475,00%5665,80
45TP Habicha72611,001378475,00%6455,72
Sav m/434705,25701450,00%2987,23
Tiger (P)71938,501169450,00%3511,18
Birch Gun4395,50425475,00%1613,00
Heavy Tank No. VI 6997,50733450,00%1779,41
Renault FT1124,00321333,33%622,02
Pz.Kpfw. II239,001813100,00%261,00
ARL 4461256,679613100,00%3073,75
Ikv 1035349,005673100,00%835,42
Type 2597 Chi-Ha3584,67740366,67%3080,70
O-Ho81778,3347430,00%1512,37
AMX M4 mle. 5193196,001241366,67%3980,87
T82 HMC4360,00369333,33%909,80
Kolohousenka195,00248250,00%334,47
Sexton II39,00112250,00%94,07
T-262190,00240250,00%841,92
T2 Medium Tank2108,00197250,00%412,78
O-I Experimental5536,006022100,00%1058,47
Universal Carrier 2-pdr2315,00532250,00%1604,73
SARL 424589,00522250,00%2737,08
Strv m/42-57 Alt A.2 61489,00960250,00%3773,37
Valentine II 4428,008762100,00%1756,04
FV4202 8907,50747250,00%1045,86
Dicker Max 61089,00559250,00%1732,85
StuG IV 5970,50815250,00%3717,56
King Tiger (Captured) 72243,001087250,00%3982,25
Vickers Medium Mk. I1170,002891100,00%1034,60
Fiat 30001423,0010491100,00%3526,79
Chi-Ni270,002941100,00%345,45
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,007401100,00%756,67
T1 Cunningham149,002691100,00%294,59
Renault Otsu1236,005321100,00%1654,70
Hotchkiss H352290,006581100,00%2046,85
Vickers Mk. E Type B2279,003651100,00%1332,56
Pvlvv fm/42243,002181100,00%261,00
Ikv 723671,0051510,00%3150,48
M7 Priest3146,0014210,00%112,85
Renault G151550,0013971100,00%9516,26
Cruiser Mk. IV4395,005881100,00%2138,52
M8A14226,0015910,00%327,47
Object 26392230,0040710,00%1411,81
M-IV-Y 81111,0050410,00%987,59
T-34 shielded 5668,0025110,00%1258,49
T1E6 2112,002871100,00%650,99
Löwe 81716,0014721100,00%2524,53
T7 Combat Car 2153,004871100,00%954,45
IS-3A Peregrine 81219,0065410,00%880,83
IS-2 73913,00238510,00%9800,13
TS-5 85228,0022911100,00%9770,22
M4A1 Revalorisé 83024,0014671100,00%5951,25
KV-4 Kreslavskiy 83081,0017101100,00%5110,40
AMX 13 57 71693,0075310,00%4068,59

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.9.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.12.2020
Lähti: 18.9.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.10.2018
Lähti: 4.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.11.2018
Lähti: 17.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.11.2019
Lähti: 4.3.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 22.8.2020
Lähti: 8.11.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.3.2020
Lähti: 16.8.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.8.2019
Lähti: 7.11.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.1.2019
Lähti: 18.5.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.5.2019
Lähti: 19.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.6.2019
Lähti: 20.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Lähti: 2.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2018
Lähti: 6.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2017
Lähti: 24.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 25.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.4.2017
Lähti: 10.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.7.2016
Lähti: 18.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2014
Lähti: 11.2.2016