Manfret

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.12.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3933900206
Ø Taso9,050,000,009,54
Voitot2520164,06%00,00%00,00%13163,59%
Häviöitä1377635,02%00,00%00,00%7033,98%
Tasapelejä3620,92%00,00%00,00%52,43%
Taisteluja selvitty1920848,83%00,00%00,00%10550,97%
Vaunuja tuhottu748231,9000,0000,004242,06
Tuhoamissuhde3,720,000,004,20
Vaunuja havaittu707811,8000,0000,002951,43
Vahinkoa aiheutettu3.160,180,000,003.832,03
Valtauspisteitä615531,5600,0000,00800,39
Puolustuspisteitä588691,5000,0000,004382,13
Kokemus1.106,170,000,001.216,15
WN72431,690,000,002600,27
WN84474,320,000,004739,37
Yhteensä
Taisteluja39339
Ø Taso9,05
Voitot2520164,06%
Häviöitä1377635,02%
Tasapelejä3620,92%
Taisteluja selvitty1920848,83%
Vaunuja tuhottu748231,90
Tuhoamissuhde3,72
Vaunuja havaittu707811,80
Vahinkoa aiheutettu3.160,18
Valtauspisteitä615531,56
Puolustuspisteitä588691,50
Kokemus1.106,17
WN72431,69
WN84474,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja206
Ø Taso9,54
Voitot13163,59%
Häviöitä7033,98%
Tasapelejä52,43%
Taisteluja selvitty10550,97%
Vaunuja tuhottu4242,06
Tuhoamissuhde4,20
Vaunuja havaittu2951,43
Vahinkoa aiheutettu3.832,03
Valtauspisteitä800,39
Puolustuspisteitä4382,13
Kokemus1.216,15
WN72600,27
WN84739,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja889000
Voitot66574,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20222,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä222,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty49255,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8460,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,130,000,000,00
Vaunuja havaittu10361,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.003,610,000,000,00
Valtauspisteitä16541,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8020,9000,0000,0000,00
Kokemus1.027,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja889
Voitot66574,80%
Häviöitä20222,72%
Tasapelejä222,47%
Taisteluja selvitty49255,34%
Vaunuja tuhottu8460,95
Tuhoamissuhde2,13
Vaunuja havaittu10361,17
Vahinkoa aiheutettu2.003,61
Valtauspisteitä16541,86
Puolustuspisteitä8020,90
Kokemus1.027,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja98000
Voitot6768,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2727,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4950,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu850,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,730,000,000,00
Vaunuja havaittu760,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.471,410,000,000,00
Valtauspisteitä3463,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1301,3300,0000,0000,00
Kokemus906,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja98
Voitot6768,37%
Häviöitä2727,55%
Tasapelejä44,08%
Taisteluja selvitty4950,00%
Vaunuja tuhottu850,87
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu760,78
Vahinkoa aiheutettu1.471,41
Valtauspisteitä3463,53
Puolustuspisteitä1301,33
Kokemus906,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1965,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä931,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1758,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu321,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,670,000,000,00
Vaunuja havaittu160,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu928,550,000,000,00
Valtauspisteitä311,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus787,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1965,52%
Häviöitä931,03%
Tasapelejä13,45%
Taisteluja selvitty1758,62%
Vaunuja tuhottu321,10
Tuhoamissuhde2,67
Vaunuja havaittu160,55
Vahinkoa aiheutettu928,55
Valtauspisteitä311,07
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus787,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu594,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus133,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu594,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus133,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot1768,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä728,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1664,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu130,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.058,720,000,000,00
Valtauspisteitä1144,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,3600,0000,0000,00
Kokemus760,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot1768,00%
Häviöitä728,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty1664,00%
Vaunuja tuhottu180,72
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu130,52
Vahinkoa aiheutettu1.058,72
Valtauspisteitä1144,56
Puolustuspisteitä90,36
Kokemus760,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja484000
Voitot36976,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11022,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26354,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4810,9900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,180,000,000,00
Vaunuja havaittu4200,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.668,120,000,000,00
Valtauspisteitä4951,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4520,9300,0000,0000,00
Kokemus993,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja484
Voitot36976,24%
Häviöitä11022,73%
Tasapelejä51,03%
Taisteluja selvitty26354,34%
Vaunuja tuhottu4810,99
Tuhoamissuhde2,18
Vaunuja havaittu4200,87
Vahinkoa aiheutettu1.668,12
Valtauspisteitä4951,02
Puolustuspisteitä4520,93
Kokemus993,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1520000
Voitot90759,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä60339,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,66%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty56437,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu13860,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu14970,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.972,210,000,000,00
Valtauspisteitä11910,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8330,5500,0000,0000,00
Kokemus855,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1520
Voitot90759,67%
Häviöitä60339,67%
Tasapelejä100,66%
Taisteluja selvitty56437,11%
Vaunuja tuhottu13860,91
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu14970,98
Vahinkoa aiheutettu1.972,21
Valtauspisteitä11910,78
Puolustuspisteitä8330,55
Kokemus855,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (297)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M48A5 Patton104363,221229242365,58%5746,85
Bat.-Châtillon 25 t103636,571093177663,40%4575,16
Object 140103417,681077143462,69%4372,68
E 50 Ausf. M103675,961090142162,84%4612,61
T110E5103321,421051113065,04%3884,37
T57 Heavy Tank103392,131005103862,81%3628,55
IS-7103578,13110397465,91%4462,77
E 5093566,71131495267,02%5771,98
113103835,54116392366,63%4770,40
M60 104022,09117085066,71%5039,63
Leopard 1103756,18108184064,29%4542,19
T95/FV4201 Chieftain 104439,95127278870,94%4430,09
Object 907 104479,88132766867,37%5343,40
T-5492676,66113065964,49%4314,04
AMX 30 1er prototype93300,47125758568,38%5037,78
Object 430U104260,86122154067,22%5253,14
Leopard Prototyp A93194,06118651564,08%4328,56
Object 260 104009,09119050266,73%4918,59
IS-382347,18113448264,52%3886,04
TVP T 50/51104010,39115144961,02%5129,45
AMX 13 9091758,53100942356,50%3721,57
T-62A103399,50104738959,38%4294,12
Super Conqueror104232,56122238267,02%4831,27
Grille 15103898,1197237658,51%4221,20
Object 277104137,65117737565,60%5237,27
T-54 ltwt.92252,02118936963,69%5241,93
Object 279 early 104412,07130836771,66%4056,13
WZ-111 model 5A104368,08121834766,86%5180,71
M18 Hellcat61443,03101034766,57%3983,23
M10392141,9990532454,94%2562,01
XM551 Sheridan103237,23109231963,64%6008,31
T-100 LT103194,02116429567,80%6591,57
M46 Patton93501,16133728469,37%5722,20
VK 72.01 (K) 104348,39119027367,77%4712,91
T54E192155,0898226961,71%2654,57
T-1092756,7192926464,39%3811,50
FV215b 103799,39114124864,92%4218,24
AMX 13 105103388,65107424760,73%6270,39
T95E6 104093,11119524770,45%5060,03
T2971271,6069924055,00%1822,33
Panhard EBR 105103150,08114122270,72%5634,55
WZ-111 model 1-493365,55126521870,18%5054,33
AMX 50 B104212,62114721762,67%5398,97
T4992245,06109721656,48%4908,75
Object 705A103953,00114520663,59%4595,37
T 55A 93231,59131220162,69%4742,22
Object 430 Version II93381,36134519866,16%5419,56
KV-8561356,0393419661,22%3525,48
Škoda T 5093200,62120119362,18%4542,87
T6981591,0897919258,85%2656,31
T3281607,8488618956,08%2250,73
FV215b (183) 103510,99102318865,96%3803,66
Chrysler K GF 82729,73137018771,12%4989,79
Object 430103783,52121418066,67%4369,58
CS-63104017,34110617757,63%4269,23
Bat.-Châtillon 25 t AP92448,5698017755,93%3506,09
G.W. Tiger (P)81744,0588717357,23%2366,86
Conqueror93057,95119817063,53%4142,51
Rhm.-Borsig Waffenträger82440,89102916062,50%3427,65
T71 DA7765,9872115951,57%1635,95
T3761118,3999014762,59%4969,95
T-4481588,0198814562,76%2954,89
Indien-Panzer81785,70107614565,52%3476,54
Progetto M40 mod. 65104256,12113814465,28%4984,68
leKpz M 41 90 mm 82023,48121114170,21%6042,25
T1 Heavy Tank5439,7834613648,53%892,71
STB-1104107,13123113568,89%5307,55
SU-130PM 82895,96124813568,89%4196,34
Panther II81773,5785213465,67%3389,58
AMX 30 B103732,75111813461,19%4746,12
Waffenträger auf Pz. IV92637,8297013366,17%2941,67
Type 5 Heavy104065,10122512570,40%4280,49
Kranvagn104186,10120012468,55%4837,70
Sturer Emil71489,6480912453,23%2797,52
TVP VTU Koncept81875,76100812358,54%3750,97
K-91103870,77113312366,67%4796,95
T110E3103820,98107512166,12%3686,93
CS-52 LIS 83082,24141412063,33%5503,81
AMX 13 7571158,5690811963,87%3327,48
IS71703,09100211861,02%3242,91
Comet71578,65111811674,14%3833,17
M66627,7339711443,86%991,76
Bat.-Châtillon 12 t81920,02116111465,79%5605,77
121B 104214,35127510875,00%5332,30
T110E4103968,20108310767,29%4315,00
T3093099,50111810664,15%3897,49
Progetto M35 mod. 46 82823,07134710668,87%4554,95
T-34-85M 61662,22121810569,52%3949,85
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4300,6124110455,77%795,68
Prototipo Standard B93728,47138710269,61%5783,64
M26 Pershing82410,62128010267,65%4719,24
Kampfpanzer 50 t 93754,81146210276,47%4678,53
Caernarvon82186,12116010159,41%3694,40
Rheinmetall Skorpion G 83207,4813629665,63%5192,19
Caernarvon Action X 82355,6312489361,29%3773,39
StuG III Ausf. G5416,852849146,15%895,75
UDES 0382608,4911019065,56%3689,78
IS-4104062,7911968964,04%4781,07
Konštrukta T-34/10071626,059608755,17%3622,29
E 100104152,1912118672,09%4575,35
AMX 50 12093557,5912258554,12%5436,07
Jagdpanzer E 100104129,3910578563,53%4071,65
LT-432 82260,8013638469,05%6638,87
KV-15877,077998362,65%2675,23
11082310,7411568269,51%3825,71
Jagdpanther71453,658778162,96%2664,37
IS-3-II93781,2614598176,54%6027,99
60TP Lewandowskiego104734,0812297861,54%5153,98
Lansen C 83241,9615857865,38%5992,86
Pz.Kpfw. III/IV5572,096237755,84%1953,07
G.W. Tiger91995,867907748,05%2109,21
Cromwell61185,059927663,16%3631,23
Progetto C50 mod. 6693668,5413717665,79%5580,63
CS-5993961,9513437663,16%6311,38
T216591,016867651,32%1778,57
M41 Walker Bulldog81430,1210897663,16%3735,85
T-4371308,769577557,33%2866,52
AMX 50 10082816,1813077472,97%4587,70
Object 70593782,9613617368,49%5729,09
WZ-12093304,4413307174,65%4775,61
AMX 12 t6992,497647156,34%4102,78
Type 4 Heavy93041,4911617058,57%4007,92
M40/M4381899,509317060,00%2400,62
G.W. Panther71268,428346962,32%1644,48
T25/271567,039156946,38%2907,07
VK 100.01 (P)82260,1611326864,71%3243,90
M75436,485276645,45%1801,90
Hummel61012,515926552,31%1662,05
Object 25793342,9813156573,85%4547,89
Strv 103-093159,9210326457,81%3812,17
Jagdtiger93759,4212696467,19%4526,45
Ikv 90 Typ B71598,469086363,49%3094,66
Object 41682247,5211446261,29%3757,46
IS-271713,859676058,33%2821,13
M53/M5592198,759596065,00%2256,42
M3 Lee4249,372255954,24%859,82
VK 30.02 (D)71563,6411005955,93%3735,60
Strv 7461766,1912635771,93%5207,93
Cruiser Mk. III3315,515575766,67%2283,25
T2072074,2112975373,58%5170,65
Jagdpanzer IV6914,576955152,94%2047,60
T28 Prototype82827,2813095062,00%5034,19
VK 30.01 (H)51081,719084965,31%3189,68
A-4471886,2312394765,96%4946,27
TNH T Vz. 5193301,9611774650,00%3929,31
Progetto CC55 mod. 5482820,7613414665,22%4659,21
Panther71708,6010864555,56%3863,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150,582164553,33%423,90
KV-137818,847524454,55%1476,33
Emil I82878,5613664379,07%4702,74
Type T-3451017,078754362,79%4241,92
AE Phase I 93634,7013184365,12%4819,77
Black Prince71517,9810684266,67%2792,60
Grille5893,816754271,43%2927,81
IS-M82627,2111954259,52%3882,52
Škoda T 2561350,7610214173,17%4078,08
MT-256836,338584057,50%3431,72
50TP Tyszkiewicza93609,7414243976,92%4482,51
AMX ELC bis5681,906893951,28%3218,55
53TP Markowskiego82734,3212563865,79%4382,16
Type 6193545,8913673873,68%5199,62
LTTB81375,8211233865,79%3419,34
Nashorn61142,547243756,76%2307,81
M4A3E8 Sherman61207,179593663,89%3755,70
Emil II93695,4413593669,44%5446,27
VK 30.01 (D)61009,289763663,89%2765,17
Panhard AML Lynx 6x682370,0812413658,33%7158,03
O-Ni72055,1412123560,00%3269,43
M446967,548903574,29%1738,92
STA-182690,3213113464,71%5322,47
SU-100M171959,1210863464,71%4374,02
Crusader6465,646153357,58%1379,39
P.44 Pantera82645,9113383369,70%5117,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,283123250,00%549,02
M10 Wolverine5576,415233243,75%1381,11
T-463141,032333154,84%523,11
Type 5861174,779723151,61%3360,91
E 7593634,1613593174,19%5365,35
VK 30.02 (M)61439,2310483158,06%4102,64
Object 43093249,7111813154,84%3916,58
Marder II3172,302273043,33%324,00
M1271511,579583063,33%2641,44
Pz.Sfl. IVc5727,936132955,17%1996,49
Chieftain/T95 82598,9614282871,43%5045,52
Leo71883,2711022657,69%4624,55
FV4004 Conway93452,5012092661,54%5347,46
TNH 105/100082554,6313122479,17%4798,20
UDES 1693109,9212082470,83%4021,99
Tiger II82871,1313502373,91%4883,48
T404519,575912360,87%1633,60
Chimera 83025,1714482378,26%4471,07
Sturmpanzer II4279,143732263,64%966,80
P.43 bis61514,8610232152,38%4197,57
SU-10182880,1012992176,19%4989,11
Hotchkiss EBR71610,819992152,38%4973,43
M5 Stuart481,353042045,00%116,32
Charioteer82761,7511422055,00%4656,79
Type 5 Chi-Ri71755,0010661957,89%3879,27
Sturmpanzer I Bison3185,531561963,16%617,05
T-34-282198,0611691872,22%4318,44
CS-4472205,4412571866,67%4744,20
Centurion Mk. I81826,7210701872,22%2909,94
T56 GMC3284,334141855,56%1098,30
VK 30.01 (P)61844,5013971877,78%6844,20
M24 Chaffee5866,569491861,11%5150,15
Churchill I5780,416681752,94%1931,01
AMX M4 mle. 4572073,4710751741,18%3770,38
Marder 38T4444,654991752,94%1169,41
IS-2-II82379,7612711782,35%4081,23
Škoda T 245727,567771675,00%3229,76
T-284274,883131631,25%649,77
Type 4 Chi-To61312,818481643,75%3420,96
Leichttraktor176,061381637,50%147,48
Strv 103B103367,818821643,75%3230,68
T-505198,193881643,75%471,44
leKpz M 41 90 mm GF 81649,6311001675,00%3918,84
Covenanter5567,877921586,67%3557,69
M4A1 Sherman5643,797351471,43%2231,52
P.43 ter72008,5713851485,71%4534,81
VK 36.01 (H)6980,646991435,71%1890,14
Vz. 55104425,5012231464,29%4518,68
Achilles61527,149901471,43%3795,45
Challenger72173,1511541369,23%4150,41
Strv m/425716,926631250,00%2239,46
MS-11103,832161241,67%357,08
Panzerjäger I2189,922991258,33%728,95
Škoda T 27 82518,6713011283,33%4039,29
Carro d'assalto P.8872047,5513111190,91%4061,45
Durchbruchswagen 24307,644541163,64%1060,56
Strv fm/211355,106751070,00%3452,02
ST vz. 394664,007891060,00%4000,62
M2 Light Tank2201,204101060,00%953,52
M5A1 Stuart4532,407261050,00%3011,78
KV-482093,6010321060,00%3718,88
T28 Concept 71245,506461050,00%2001,63
Somua SM 82565,7010021040,00%2631,59
B.U.G.I.61736,221085955,56%4409,30
Churchill VII61184,561054966,67%2916,13
T1 HMC239,63109837,50%1,50
M2 Medium Tank377,63113837,50%27,48
AT-1267,00105837,50%9,95
Panhard AMD 178B61606,751410875,00%8451,65
AMX 404264,29453742,86%1196,61
AMX 383308,14427742,86%1491,63
Valentine AT4248,57300757,14%763,54
T3 HMC2157,00210633,33%476,55
M3 Stuart339,75185450,00%84,68
40TP Habicha61751,001230475,00%5651,50
45TP Habicha72611,001378475,00%6380,09
Sav m/434705,25701450,00%2988,15
Tiger (P)71938,501169450,00%3497,73
Birch Gun4395,50425475,00%1611,35
Heavy Tank No. VI 6997,50733450,00%1791,58
Renault FT1124,00321333,33%624,64
Pz.Kpfw. II239,001813100,00%261,00
ARL 4461256,679613100,00%3080,85
Ikv 1035349,005673100,00%837,06
Type 2597 Chi-Ha3584,67740366,67%3128,67
O-Ho81778,3347430,00%1500,75
T82 HMC4360,00369333,33%907,68
Kolohousenka195,00248250,00%347,17
Sexton II39,00112250,00%94,16
T-262190,00240250,00%844,24
T2 Medium Tank2108,00197250,00%413,71
O-I Experimental5536,006022100,00%1049,30
Universal Carrier 2-pdr2315,00532250,00%1619,03
SARL 424589,00522250,00%2723,97
Strv m/42-57 Alt A.2 61489,00960250,00%3831,31
Valentine II 4428,008762100,00%1755,81
FV4202 8907,50747250,00%1025,96
Dicker Max 61089,00559250,00%1733,66
StuG IV 5970,50815250,00%3720,75
King Tiger (Captured) 72243,001087250,00%4132,66
Vickers Medium Mk. I1170,002891100,00%1034,15
Fiat 30001423,0010491100,00%3635,16
Chi-Ni270,002941100,00%355,62
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,007401100,00%759,48
T1 Cunningham149,002691100,00%294,43
Renault Otsu1236,005321100,00%1686,84
Hotchkiss H352290,006581100,00%2114,33
Vickers Mk. E Type B2279,003651100,00%1362,44
Pvlvv fm/42243,002181100,00%261,00
Ikv 723671,0051510,00%3349,84
M7 Priest3146,0014210,00%111,44
Renault G151550,0013971100,00%9490,27
Cruiser Mk. IV4395,005881100,00%2199,34
M8A14226,0015910,00%333,12
Object 26392230,0040710,00%1403,08
T-34 shielded 5668,0025110,00%1259,27
T1E6 2112,002871100,00%672,00
Löwe 81716,0014721100,00%2510,73
T7 Combat Car 2153,004871100,00%1012,32
IS-2 73913,00238510,00%9694,57
TS-5 85228,0022911100,00%9577,57
M4A1 Revalorisé 83024,0014671100,00%5851,60
KV-4 Kreslavskiy 83081,0017101100,00%5176,79
AMX 13 57 71693,0075310,00%3920,29

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.12.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.11.2018
Lähti: 17.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.11.2019
Lähti: 4.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Lähti: 2.1.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.6.2019
Lähti: 20.7.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.5.2019
Lähti: 19.6.2019
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 22.8.2020
Lähti: 8.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.10.2018
Lähti: 4.11.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.1.2019
Lähti: 18.5.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.8.2019
Lähti: 7.11.2019
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.3.2020
Lähti: 16.8.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2018
Lähti: 6.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2017
Lähti: 24.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 25.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.4.2017
Lähti: 10.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.7.2016
Lähti: 18.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2014
Lähti: 11.2.2016