Manfret

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.9.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4089415123142
Ø Taso9,0610,009,919,80
Voitot2624664,18%1280,00%7762,60%9466,20%
Häviöitä1426534,88%320,00%4536,59%4733,10%
Tasapelejä3830,94%00,00%10,81%10,70%
Taisteluja selvitty2002948,98%1066,67%6250,41%7452,11%
Vaunuja tuhottu778461,90332,202121,722331,64
Tuhoamissuhde3,736,603,483,43
Vaunuja havaittu730081,79211,401501,221791,26
Vahinkoa aiheutettu3.187,533.850,333.889,183.800,54
Valtauspisteitä629411,54221,471801,462101,48
Puolustuspisteitä599711,47805,331361,111360,96
Kokemus1.111,651.320,731.155,311.159,56
WN72433,052620,942241,082215,96
WN84496,595497,374337,404992,80
Yhteensä
Taisteluja40894
Ø Taso9,06
Voitot2624664,18%
Häviöitä1426534,88%
Tasapelejä3830,94%
Taisteluja selvitty2002948,98%
Vaunuja tuhottu778461,90
Tuhoamissuhde3,73
Vaunuja havaittu730081,79
Vahinkoa aiheutettu3.187,53
Valtauspisteitä629411,54
Puolustuspisteitä599711,47
Kokemus1.111,65
WN72433,05
WN84496,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja15
Ø Taso10,00
Voitot1280,00%
Häviöitä320,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1066,67%
Vaunuja tuhottu332,20
Tuhoamissuhde6,60
Vaunuja havaittu211,40
Vahinkoa aiheutettu3.850,33
Valtauspisteitä221,47
Puolustuspisteitä805,33
Kokemus1.320,73
WN72620,94
WN85497,37
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja123
Ø Taso9,91
Voitot7762,60%
Häviöitä4536,59%
Tasapelejä10,81%
Taisteluja selvitty6250,41%
Vaunuja tuhottu2121,72
Tuhoamissuhde3,48
Vaunuja havaittu1501,22
Vahinkoa aiheutettu3.889,18
Valtauspisteitä1801,46
Puolustuspisteitä1361,11
Kokemus1.155,31
WN72241,08
WN84337,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja142
Ø Taso9,80
Voitot9466,20%
Häviöitä4733,10%
Tasapelejä10,70%
Taisteluja selvitty7452,11%
Vaunuja tuhottu2331,64
Tuhoamissuhde3,43
Vaunuja havaittu1791,26
Vahinkoa aiheutettu3.800,54
Valtauspisteitä2101,48
Puolustuspisteitä1360,96
Kokemus1.159,56
WN72215,96
WN84992,80
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja913000
Voitot68174,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20722,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä252,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty50855,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8660,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,140,000,000,00
Vaunuja havaittu10521,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.002,740,000,000,00
Valtauspisteitä16541,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8140,8900,0000,0000,00
Kokemus1.028,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja913
Voitot68174,59%
Häviöitä20722,67%
Tasapelejä252,74%
Taisteluja selvitty50855,64%
Vaunuja tuhottu8660,95
Tuhoamissuhde2,14
Vaunuja havaittu10521,15
Vahinkoa aiheutettu2.002,74
Valtauspisteitä16541,81
Puolustuspisteitä8140,89
Kokemus1.028,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja98000
Voitot6768,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2727,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4950,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu850,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,730,000,000,00
Vaunuja havaittu760,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.471,410,000,000,00
Valtauspisteitä3463,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1301,3300,0000,0000,00
Kokemus906,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja98
Voitot6768,37%
Häviöitä2727,55%
Tasapelejä44,08%
Taisteluja selvitty4950,00%
Vaunuja tuhottu850,87
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu760,78
Vahinkoa aiheutettu1.471,41
Valtauspisteitä3463,53
Puolustuspisteitä1301,33
Kokemus906,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1965,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä931,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1758,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu321,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,670,000,000,00
Vaunuja havaittu160,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu928,550,000,000,00
Valtauspisteitä311,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus787,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1965,52%
Häviöitä931,03%
Tasapelejä13,45%
Taisteluja selvitty1758,62%
Vaunuja tuhottu321,10
Tuhoamissuhde2,67
Vaunuja havaittu160,55
Vahinkoa aiheutettu928,55
Valtauspisteitä311,07
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus787,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu594,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus133,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu594,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus133,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot1768,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä728,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1664,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu130,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.058,720,000,000,00
Valtauspisteitä1144,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,3600,0000,0000,00
Kokemus760,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot1768,00%
Häviöitä728,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty1664,00%
Vaunuja tuhottu180,72
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu130,52
Vahinkoa aiheutettu1.058,72
Valtauspisteitä1144,56
Puolustuspisteitä90,36
Kokemus760,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja501000
Voitot38476,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11222,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27354,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5091,0200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,230,000,000,00
Vaunuja havaittu4280,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.658,290,000,000,00
Valtauspisteitä5011,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4890,9800,0000,0000,00
Kokemus999,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja501
Voitot38476,65%
Häviöitä11222,36%
Tasapelejä51,00%
Taisteluja selvitty27354,49%
Vaunuja tuhottu5091,02
Tuhoamissuhde2,23
Vaunuja havaittu4280,85
Vahinkoa aiheutettu1.658,29
Valtauspisteitä5011,00
Puolustuspisteitä4890,98
Kokemus999,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1583000
Voitot94859,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä62539,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty59537,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu14300,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu15610,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.982,770,000,000,00
Valtauspisteitä12140,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8780,5500,0000,0000,00
Kokemus862,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1583
Voitot94859,89%
Häviöitä62539,48%
Tasapelejä100,63%
Taisteluja selvitty59537,59%
Vaunuja tuhottu14300,90
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu15610,99
Vahinkoa aiheutettu1.982,77
Valtauspisteitä12140,77
Puolustuspisteitä8780,55
Kokemus862,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (307)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M48A5 Patton104363,081229242565,61%5817,34
Bat.-Châtillon 25 t103636,851093178463,51%4589,69
Object 140103417,631078143962,82%4395,85
E 50 Ausf. M103681,641091143562,93%4638,48
T110E5103345,941057116065,26%3916,37
T57 Heavy Tank103387,081005104862,79%3653,79
IS-7103597,051108101065,94%4513,43
E 5093571,64131595866,91%5802,58
113103830,87116094166,21%4759,92
Leopard 1103776,94107687763,28%4572,38
M60 104022,09117085066,71%5127,68
T95/FV4201 Chieftain 104433,77127783770,85%4324,95
Object 907 104455,45132170767,33%5360,73
T-5492676,66113065964,49%4318,25
AMX 30 1er prototype93298,11125858768,48%5051,61
Object 430U104260,86122154067,22%5354,68
Object 260 104039,13119252366,35%4936,42
Leopard Prototyp A93194,06118651564,08%4355,51
IS-382346,45113248364,39%3894,75
TVP T 50/51104005,28115646661,80%5190,43
Object 279 early 104399,98129043469,82%3907,45
AMX 13 9091758,53100942356,50%3741,16
Super Conqueror104245,46121940466,34%4810,80
Object 277104133,82117239364,89%5297,92
T-62A103399,50104738959,38%4302,70
Grille 15103898,1197237658,51%4258,56
T-54 ltwt.92252,02118936963,69%5267,08
WZ-111 model 5A104368,08121834766,86%5257,06
M18 Hellcat61443,03101034766,57%3973,37
M10392141,9990532454,94%2565,80
XM551 Sheridan103237,15109432163,86%6051,56
VK 72.01 (K) 104321,64118431366,77%4533,28
T-100 LT103180,30116429867,79%6658,60
M46 Patton93501,16133728469,37%5750,22
T54E192155,0898226961,71%2665,01
T-1092756,7192926464,39%3822,29
FV215b 103803,04114224965,06%4260,16
AMX 13 105103388,65107424760,73%6393,61
T95E6 104093,11119524770,45%5094,14
FV215b (183) 103577,3599924366,26%3812,86
AMX 50 B104206,12115224163,07%5337,90
T2971271,6069924055,00%1828,27
Panhard EBR 105103100,35113723270,69%5644,32
Vz. 55104406,08121722164,71%4649,01
WZ-111 model 1-493365,55126521870,18%5083,15
T4992245,06109721656,48%4933,25
CS-63104028,00111021157,82%4325,70
Object 705A103953,00114520663,59%4626,20
T 55A 93231,59131220162,69%4792,02
Object 430 Version II93381,36134519866,16%5441,92
KV-8561356,0393419661,22%3534,85
Škoda T 5093200,62120119362,18%4573,67
T6981591,0897919258,85%2668,08
T3281607,8488618956,08%2252,74
Chrysler K GF 82729,73137018771,12%5069,76
Object 430103783,52121418066,67%4370,71
Bat.-Châtillon 25 t AP92448,5698017755,93%3521,42
G.W. Tiger (P)81744,0588717357,23%2384,20
Conqueror93057,95119817063,53%4160,28
T110E3103980,66111116368,10%4167,30
Rhm.-Borsig Waffenträger82440,89102916062,50%3466,21
T71 DA7765,9872115951,57%1649,87
T3761118,3999014762,59%4992,73
Kranvagn104230,95122714671,23%4900,59
T-4481588,0198814562,76%2969,83
Indien-Panzer81785,70107614565,52%3485,37
SU-130PM 82865,34124214569,66%4126,11
Progetto M40 mod. 65104256,12113814465,28%5113,18
leKpz M 41 90 mm 82023,48121114170,21%6142,86
STB-1104078,24123014069,29%5268,88
T1 Heavy Tank5439,7834613648,53%883,89
Panther II81773,5785213465,67%3391,14
AMX 30 B103732,75111813461,19%4770,92
Waffenträger auf Pz. IV92637,8297013366,17%2957,61
T110E4103948,18109413168,70%4207,22
Type 5 Heavy104065,10122512570,40%4325,84
Progetto M35 mod. 46 82836,56135212568,00%4671,69
Sturer Emil71489,6480912453,23%2803,15
TVP VTU Koncept81875,76100812358,54%3751,22
K-91103870,77113312366,67%4848,43
LT-432 82159,01132012069,17%6105,62
CS-52 LIS 83082,24141412063,33%5606,06
AMX 13 7571158,5690811963,87%3349,41
IS71703,09100211861,02%3253,97
Comet71578,65111811674,14%3842,82
M66627,7339711443,86%991,44
Bat.-Châtillon 12 t81920,02116111465,79%5657,75
Kampfpanzer 50 t 93750,54147011378,76%4732,26
Škoda T 56 83386,44145510965,14%4813,11
121B 104214,35127510875,00%5373,93
T3093099,50111810664,15%3925,69
121104314,96117510665,09%5093,88
T-34-85M 61662,22121810569,52%3895,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4300,6124110455,77%789,06
Rheinmetall Skorpion G 83199,29137110465,38%5139,30
Prototipo Standard B93728,47138710269,61%5899,54
M26 Pershing82410,62128010267,65%4729,37
Caernarvon82186,12116010159,41%3712,10
Caernarvon Action X 82355,6312489361,29%3797,27
StuG III Ausf. G5416,852849146,15%898,78
IS-4104085,3112079164,84%4803,54
FV217 Badger104336,3813349183,52%4518,65
UDES 0382608,4911019065,56%3727,97
Konštrukta T-34/10071626,059608755,17%3637,79
E 100104152,1912118672,09%4577,03
AE Phase I 93430,1212768666,28%4319,25
AMX 50 12093557,5912258554,12%5488,92
Jagdpanzer E 100104129,3910578563,53%4105,49
KV-15877,077998362,65%2661,82
11082310,7411568269,51%3827,88
Jagdpanther71453,658778162,96%2673,68
IS-3-II93781,2614598176,54%6127,65
60TP Lewandowskiego104734,0812297861,54%5224,34
Tortoise94342,5316097875,64%5263,10
Lansen C 83241,9615857865,38%6091,02
Pz.Kpfw. III/IV5572,096237755,84%1945,23
G.W. Tiger91995,867907748,05%2121,41
Cromwell61185,059927663,16%3637,31
Progetto C50 mod. 6693668,5413717665,79%5676,62
CS-5993961,9513437663,16%6421,24
T216591,016867651,32%1784,19
M41 Walker Bulldog81430,1210897663,16%3743,53
T-4371308,769577557,33%2865,86
AMX 50 10082816,1813077472,97%4607,90
Object 70593782,9613617368,49%5776,75
WZ-12093304,4413307174,65%4772,67
AMX 12 t6992,497647156,34%4083,37
Type 4 Heavy93041,4911617058,57%4010,99
M40/M4381899,509317060,00%2419,25
Centurion Mk. 7/193699,1913216960,87%5093,75
G.W. Panther71268,428346962,32%1652,00
T25/271567,039156946,38%2914,12
VK 100.01 (P)82260,1611326864,71%3267,51
M75436,485276645,45%1806,70
Hummel61012,515926552,31%1666,31
Object 25793342,9813156573,85%4628,64
Strv 103-093159,9210326457,81%3867,75
Jagdtiger93759,4212696467,19%4544,08
Ikv 90 Typ B71598,469086363,49%3102,24
Object 41682247,5211446261,29%3773,27
IS-271713,859676058,33%2830,19
M53/M5592198,759596065,00%2283,43
M3 Lee4249,372255954,24%860,04
VK 30.02 (D)71563,6411005955,93%3728,25
Strv 7461766,1912635771,93%5217,48
Cruiser Mk. III3315,515575766,67%2290,00
T2072074,2112975373,58%5188,34
Jagdpanzer IV6914,576955152,94%2050,09
T28 Prototype82827,2813095062,00%5068,42
VK 30.01 (H)51081,719084965,31%3188,75
A-4471886,2312394765,96%4956,64
TNH T Vz. 5193301,9611774650,00%3980,91
Progetto CC55 mod. 5482820,7613414665,22%4746,53
Panther71708,6010864555,56%3878,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150,582164553,33%403,14
KV-137818,847524454,55%1475,31
Emil I82878,5613664379,07%4757,06
Type T-3451017,078754362,79%4234,99
Black Prince71517,9810684266,67%2795,33
Grille5893,816754271,43%2937,85
IS-M82627,2111954259,52%3910,08
Škoda T 2561350,7610214173,17%4054,14
MT-256836,338584057,50%3441,54
50TP Tyszkiewicza93609,7414243976,92%4523,28
AMX ELC bis5681,906893951,28%3229,96
53TP Markowskiego82734,3212563865,79%4433,00
Type 6193545,8913673873,68%5224,36
LTTB81375,8211233865,79%3430,33
Nashorn61142,547243756,76%2306,61
M4A3E8 Sherman61207,179593663,89%3761,45
Emil II93695,4413593669,44%5372,49
VK 30.01 (D)61009,289763663,89%2772,20
Panhard AML Lynx 6x682370,0812413658,33%7314,92
O-Ni72055,1412123560,00%3289,75
M446967,548903574,29%1754,83
STA-182690,3213113464,71%5384,46
SU-100M171959,1210863464,71%4381,17
Object 703 Version II 82733,1212823461,76%3910,54
Crusader6465,646153357,58%1378,12
P.44 Pantera82645,9113383369,70%5199,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,283123250,00%540,41
M10 Wolverine5576,415233243,75%1380,54
FV4004 Conway93358,5312253268,75%5190,47
T-463141,032333154,84%513,53
Type 5861174,779723151,61%3360,38
E 7593634,1613593174,19%5361,84
VK 30.02 (M)61439,2310483158,06%4098,26
Object 43093249,7111813154,84%3991,28
leKpz M 41 90 mm GF 81567,0011403174,19%3901,59
Marder II3172,302273043,33%324,30
M1271511,579583063,33%2652,22
UDES 1692965,0011282965,52%3771,16
Pz.Sfl. IVc5727,936132955,17%1993,82
Chieftain/T95 82598,9614282871,43%5096,60
Leo71883,2711022657,69%4646,10
LHMTV82101,4013002580,00%5453,14
TNH 105/100082554,6313122479,17%5003,57
Tiger II82871,1313502373,91%4880,14
T404519,575912360,87%1631,93
Chimera 83025,1714482378,26%4615,12
Sturmpanzer II4279,143732263,64%973,14
P.43 bis61514,8610232152,38%4209,55
SU-10182880,1012992176,19%5016,84
Hotchkiss EBR71610,819992152,38%5016,39
M5 Stuart481,353042045,00%117,74
Charioteer82761,7511422055,00%4677,40
Type 5 Chi-Ri71755,0010661957,89%3894,53
Sturmpanzer I Bison3185,531561963,16%617,35
T-34-282198,0611691872,22%4297,42
CS-4472205,4412571866,67%4807,32
Centurion Mk. I81826,7210701872,22%2933,08
T56 GMC3284,334141855,56%1099,10
VK 30.01 (P)61844,5013971877,78%6855,85
M24 Chaffee5866,569491861,11%5169,70
Churchill I5780,416681752,94%1932,70
AMX M4 mle. 4572073,4710751741,18%3775,38
Marder 38T4444,654991752,94%1172,57
IS-2-II82379,7612711782,35%4164,72
Škoda T 245727,567771675,00%3233,56
T-284274,883131631,25%641,20
Type 4 Chi-To61312,818481643,75%3421,50
Leichttraktor176,061381637,50%138,90
Strv 103B103367,818821643,75%3280,01
T-505198,193881643,75%472,79
Covenanter5567,877921586,67%3516,05
M4A1 Sherman5643,797351471,43%2242,06
P.43 ter72008,5713851485,71%4588,98
VK 36.01 (H)6980,646991435,71%1875,30
Achilles61527,149901471,43%3795,17
Challenger72173,1511541369,23%4167,19
GSR 3301 Setter71485,0012661361,54%6049,07
Strv m/425716,926631250,00%2238,73
MS-11103,832161241,67%356,64
Panzerjäger I2189,922991258,33%724,12
Škoda T 27 82518,6713011283,33%4069,69
Carro d'assalto P.8872047,5513111190,91%4109,85
Durchbruchswagen 24307,644541163,64%1055,03
Strv fm/211355,106751070,00%3424,73
ST vz. 394664,007891060,00%3978,05
M2 Light Tank2201,204101060,00%928,43
M5A1 Stuart4532,407261050,00%2961,12
KV-482093,6010321060,00%3716,71
T28 Concept 71245,506461050,00%2008,92
Somua SM 82565,7010021040,00%2675,48
B.U.G.I.61736,221085955,56%4433,79
Churchill VII61184,561054966,67%2908,39
T1 HMC239,63109837,50%1,50
M2 Medium Tank377,63113837,50%25,94
AT-1267,00105837,50%9,22
Panhard AMD 178B61606,751410875,00%8551,01
AMX 404264,29453742,86%1192,84
AMX 383308,14427742,86%1490,53
Valentine AT4248,57300757,14%756,86
T3 HMC2157,00210633,33%478,53
M3 Stuart339,75185450,00%85,99
40TP Habicha61751,001230475,00%5660,44
45TP Habicha72611,001378475,00%6444,99
Sav m/434705,25701450,00%2979,18
Tiger (P)71938,501169450,00%3508,36
Birch Gun4395,50425475,00%1614,17
Heavy Tank No. VI 6997,50733450,00%1781,55
Renault FT1124,00321333,33%622,29
Pz.Kpfw. II239,001813100,00%261,00
ARL 4461256,679613100,00%3074,62
Ikv 1035349,005673100,00%835,50
Type 2597 Chi-Ha3584,67740366,67%3093,88
O-Ho81778,3347430,00%1509,90
AMX M4 mle. 5193196,001241366,67%3982,84
T82 HMC4360,00369333,33%909,98
Kolohousenka195,00248250,00%337,50
Sexton II39,00112250,00%94,72
T-262190,00240250,00%844,04
T2 Medium Tank2108,00197250,00%413,26
O-I Experimental5536,006022100,00%1055,41
Universal Carrier 2-pdr2315,00532250,00%1601,40
SARL 424589,00522250,00%2735,99
Strv m/42-57 Alt A.2 61489,00960250,00%3784,03
Valentine II 4428,008762100,00%1755,81
FV4202 8907,50747250,00%1042,27
Dicker Max 61089,00559250,00%1733,37
StuG IV 5970,50815250,00%3718,95
King Tiger (Captured) 72243,001087250,00%3980,62
Vickers Medium Mk. I1170,002891100,00%1033,23
Fiat 30001423,0010491100,00%3530,14
Chi-Ni270,002941100,00%344,64
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,007401100,00%757,51
T1 Cunningham149,002691100,00%294,59
Renault Otsu1236,005321100,00%1656,18
Hotchkiss H352290,006581100,00%2057,35
Vickers Mk. E Type B2279,003651100,00%1336,30
Pvlvv fm/42243,002181100,00%261,00
Ikv 723671,0051510,00%3190,28
M7 Priest3146,0014210,00%112,82
Renault G151550,0013971100,00%9492,80
Cruiser Mk. IV4395,005881100,00%2154,96
M8A14226,0015910,00%328,51
Object 26392230,0040710,00%1408,54
M-IV-Y 81111,0050410,00%973,65
T-34 shielded 5668,0025110,00%1254,40
T1E6 2112,002871100,00%655,70
Löwe 81716,0014721100,00%2522,57
T7 Combat Car 2153,004871100,00%964,98
IS-2 73913,00238510,00%9774,20
TS-5 85228,0022911100,00%9748,42
M4A1 Revalorisé 83024,0014671100,00%5938,40
KV-4 Kreslavskiy 83081,0017101100,00%5119,71
AMX 13 57 71693,0075310,00%4043,90

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.9.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.12.2020
Lähti: 18.9.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.10.2018
Lähti: 4.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.11.2018
Lähti: 17.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.11.2019
Lähti: 4.3.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 22.8.2020
Lähti: 8.11.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.3.2020
Lähti: 16.8.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.8.2019
Lähti: 7.11.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.1.2019
Lähti: 18.5.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.5.2019
Lähti: 19.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.6.2019
Lähti: 20.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Lähti: 2.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2018
Lähti: 6.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2017
Lähti: 24.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 25.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.4.2017
Lähti: 10.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.7.2016
Lähti: 18.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2014
Lähti: 11.2.2016