LongRange1K

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 15.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28811019241
Ø Taso8,490,0010,479,89
Voitot1569854,49%00,00%1263,16%11949,38%
Häviöitä1281044,46%00,00%736,84%11748,55%
Tasapelejä3031,05%00,00%00,00%52,07%
Taisteluja selvitty669823,25%00,00%315,79%4117,01%
Vaunuja tuhottu306501,0600,00130,682370,98
Tuhoamissuhde1,390,000,811,19
Vaunuja havaittu427191,4800,00160,843861,60
Vahinkoa aiheutettu1.609,710,001.740,371.924,17
Valtauspisteitä219560,7600,0000,00350,15
Puolustuspisteitä145700,5100,0000,00240,10
Kokemus739,610,00859,63771,97
WN71400,790,001013,611190,14
WN81976,860,001294,401712,25
Yhteensä
Taisteluja28811
Ø Taso8,49
Voitot1569854,49%
Häviöitä1281044,46%
Tasapelejä3031,05%
Taisteluja selvitty669823,25%
Vaunuja tuhottu306501,06
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu427191,48
Vahinkoa aiheutettu1.609,71
Valtauspisteitä219560,76
Puolustuspisteitä145700,51
Kokemus739,61
WN71400,79
WN81976,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja19
Ø Taso10,47
Voitot1263,16%
Häviöitä736,84%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty315,79%
Vaunuja tuhottu130,68
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu160,84
Vahinkoa aiheutettu1.740,37
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus859,63
WN71013,61
WN81294,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja241
Ø Taso9,89
Voitot11949,38%
Häviöitä11748,55%
Tasapelejä52,07%
Taisteluja selvitty4117,01%
Vaunuja tuhottu2370,98
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu3861,60
Vahinkoa aiheutettu1.924,17
Valtauspisteitä350,15
Puolustuspisteitä240,10
Kokemus771,97
WN71190,14
WN81712,25
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot2446,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2650,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1630,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu420,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu731,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.917,210,000,000,00
Valtauspisteitä821,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä611,1700,0000,0000,00
Kokemus721,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot2446,15%
Häviöitä2650,00%
Tasapelejä23,85%
Taisteluja selvitty1630,77%
Vaunuja tuhottu420,81
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu731,40
Vahinkoa aiheutettu1.917,21
Valtauspisteitä821,58
Puolustuspisteitä611,17
Kokemus721,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38000
Voitot1744,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2052,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty821,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu381,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.218,240,000,000,00
Valtauspisteitä471,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1112,9200,0000,0000,00
Kokemus626,950,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja38
Voitot1744,74%
Häviöitä2052,63%
Tasapelejä12,63%
Taisteluja selvitty821,05%
Vaunuja tuhottu310,82
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu381,00
Vahinkoa aiheutettu1.218,24
Valtauspisteitä471,24
Puolustuspisteitä1112,92
Kokemus626,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu775,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus595,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu775,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus595,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu21,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu110,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus279,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu21,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu110,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus279,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1965000
Voitot100150,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä96449,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty67434,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu16780,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,300,000,000,00
Vaunuja havaittu26361,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.339,020,000,000,00
Valtauspisteitä12500,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä102595,2200,0000,0000,00
Kokemus816,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1965
Voitot100150,94%
Häviöitä96449,06%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty67434,30%
Vaunuja tuhottu16780,85
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu26361,34
Vahinkoa aiheutettu1.339,02
Valtauspisteitä12500,64
Puolustuspisteitä102595,22
Kokemus816,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1382000
Voitot67548,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä67949,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä282,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty45633,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11400,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu20081,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.074,760,000,000,00
Valtauspisteitä6540,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24581,7800,0000,0000,00
Kokemus594,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1382
Voitot67548,84%
Häviöitä67949,13%
Tasapelejä282,03%
Taisteluja selvitty45633,00%
Vaunuja tuhottu11400,82
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu20081,45
Vahinkoa aiheutettu1.074,76
Valtauspisteitä6540,47
Puolustuspisteitä24581,78
Kokemus594,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja293000
Voitot14047,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15151,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8830,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2660,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,300,000,000,00
Vaunuja havaittu3001,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.002,460,000,000,00
Valtauspisteitä1310,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6122,0900,0000,0000,00
Kokemus685,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja293
Voitot14047,78%
Häviöitä15151,54%
Tasapelejä20,68%
Taisteluja selvitty8830,03%
Vaunuja tuhottu2660,91
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu3001,02
Vahinkoa aiheutettu2.002,46
Valtauspisteitä1310,45
Puolustuspisteitä6122,09
Kokemus685,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (264)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81538,83717147452,37%2188,22
Object 268 Version 4102350,8079999457,24%2045,17
Object 260 102232,4077380352,68%1886,30
Panhard EBR 75 (FL 10) 81023,6274280054,63%2032,62
T-54 first prototype 81327,6987979056,08%2095,20
Object 703 Version II 81710,6492676056,97%2220,17
LT-432 8879,8676067354,09%1864,12
KR-1112709,3094262958,51%2167,20
AMX 50 B102040,2068661549,59%1790,76
Object 263102361,5165359452,02%2056,08
Strv S1 81551,2672958756,22%1877,56
FCM 50 t 81369,0785354554,86%2080,88
AMX 13 105101408,1266352948,96%1754,91
Bat.-Châtillon 25 t101803,7564052648,67%1606,10
TVP T 50/51101901,8069751752,22%1724,34
IS-7102086,0078847054,26%1959,14
SU-122-5491836,9662944353,27%2173,07
T92 HMC101602,5361839750,63%1454,05
T110E5102493,2185338557,14%2446,81
Object 430U102267,1084232556,62%2029,13
FV4005 Stage II101954,9860432050,63%1560,27
T-5491811,4576931952,66%2158,67
T3092132,8370829854,70%2262,18
M53/M5591566,2866929249,66%1760,32
T110E4102352,8370628848,96%1898,88
Löwe 81444,9287428554,04%1954,35
T-1091854,8576528453,87%2102,91
T28 Prototype81519,8461327756,68%2017,22
M40/M4381387,0967324854,84%1749,41
Progetto M40 mod. 65102090,7580423456,84%2000,42
SU-10181363,5660323458,12%1939,01
AMX 13 9091231,5065222649,56%2087,65
AMX 50 10081539,3277522258,11%2260,00
AMX 50 12091961,7577621658,80%2266,40
Type 4 Heavy91849,4483321052,38%2069,61
SU-15271036,8448919454,64%1609,13
WZ-120-1G FT 81694,8886619062,63%2328,32
M1271054,8261318347,54%1467,37
Mars 81604,8183618356,28%2159,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6676,5951218155,80%1522,05
M10391899,2086617458,05%2168,46
Object 70492146,2378516749,70%1811,64
FV4202 81221,2578616349,69%1788,40
Type 5 Heavy102282,9278316154,04%1881,32
T9592643,5387615666,03%2947,22
M18 Hellcat6954,5350315658,33%2064,72
Leopard 1102133,0775415148,34%1823,76
ISU-15281513,8168815051,33%1673,29
SU-100M171396,4564914660,27%2631,96
Object 41681360,7375714649,32%1998,21
T 55A 91808,4885214554,48%2170,35
60TP Lewandowskiego102335,4276714452,08%1961,70
Škoda T 5092042,2692114355,94%2323,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91578,6986714360,14%1978,82
AMX 30 1er prototype91623,8980814256,34%1765,39
IS-381467,1187014061,43%1846,74
Type 64 6759,0566813755,47%2282,52
TNH T Vz. 5191958,6391113458,96%2139,29
Jagdtiger92020,9382513455,22%1874,06
T25/271043,3854613457,46%1781,80
Konštrukta T-34/1007922,5367613347,37%1589,22
M4A1 Sherman5548,2544313054,62%1826,35
O-Ni71345,3673512956,59%2191,27
T2881572,3068812652,38%1856,19
Object 268102136,0964911750,43%1611,84
Bat.-Châtillon 12 t8798,0966411756,41%1606,48
AMX 13 757766,3274011553,04%1871,65
Object 43092026,0393211551,30%2329,65
FV4004 Conway91572,4674211455,26%1503,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5682,1149111163,96%2652,07
Tiger (P)71116,0674811056,36%1647,86
TVP VTU Koncept81155,4074110945,87%1716,87
ARL 446747,6156610956,88%1467,15
T2971504,5691310954,13%2361,00
Char Futur 4 92028,5090410655,66%2229,51
Škoda T 256791,1366610457,69%1822,47
SU-10061164,1269810466,35%2761,32
ELC EVEN 90 8833,5177110248,04%1750,82
M446699,144049845,92%1125,56
50TP Tyszkiewicza92101,089169555,79%2120,89
VK 30.01 (P)6695,075429450,00%1242,29
WZ-1328872,386039355,91%1643,54
VK 45.02 (P) Ausf. B91764,008319356,99%2003,95
WZ-1317865,916749247,83%2125,49
O-Ho81600,559999266,30%2340,40
UDES 14 Alt 581401,587659152,75%2001,56
AMX M4 mle. 4571216,718219163,74%2153,68
Vz. 55102700,308309057,78%2574,49
TNH 105/100081501,328549054,44%2180,01
T3281804,619999063,33%2892,72
T26E4 SuperPershing 81489,189139067,78%2481,67
T-62A102210,238139054,44%2294,46
SU-855654,995778958,43%2065,45
Maus102323,987718747,13%1868,64
T54E191835,458388752,87%1848,83
VK 100.01 (P)81484,498398757,47%2083,55
Rheinmetall Skorpion G 81358,066108749,43%1348,72
AMX 30 B101814,066808452,38%1645,46
IS-4102270,597878363,86%2076,47
IS71218,808218155,56%1911,79
A-4471213,448058061,25%2488,57
T57 Heavy102115,557237841,03%1606,95
KV-26919,616897661,84%2008,15
KV-481221,767507656,58%1613,98
T6981118,677947553,33%1565,23
Object 430 Version II91615,337577356,16%1851,18
T2071022,947747060,00%1763,82
O-I61052,166617064,29%2203,35
T110E3102013,177277052,86%1427,46
E 7591843,627876952,17%1858,35
Emil I81626,438706847,06%2013,81
Object 140101729,416466850,00%1427,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4340,313496759,70%1377,71
Object 277102112,187636759,70%1941,64
AMX 12 t6558,956336552,31%1773,12
Prototipo Standard B91777,119046358,73%1909,95
Emil II91743,827576147,54%1693,26
M26 Pershing81103,746286149,18%1402,38
T675620,936055867,24%1875,63
S-517795,865955754,39%1016,86
WZ-132-1101291,586285750,88%1403,13
Leopard Prototyp A91899,968405757,89%1846,99
KV-856686,505455644,64%1095,62
AMX M4 mle. 49 Liberté 81475,049195653,57%2017,76
53TP Markowskiego81820,159555558,18%2671,23
Škoda T 245470,194835450,00%1490,16
59-166640,536555349,06%1978,14
Charioteer81608,967465349,06%1872,41
KV-371343,557695158,82%2158,26
AMX ELC bis5326,705445054,00%1144,95
Achilles6635,785205038,00%999,61
Jagdpanzer E 100102079,276254850,00%1505,83
Strv 746729,306334757,45%1495,42
AE Phase I 91689,287604740,43%1367,44
Object 70592191,618864654,35%2663,22
WZ-132A91190,316584548,89%1771,67
T-34-85M 6955,697174557,78%1939,43
Tiger II81463,618084148,78%1835,13
Leo7983,235284037,50%1448,25
T-50-2 6579,955184052,50%1697,73
Pz.Kpfw. VII101957,448153956,41%1605,88
T-505274,733963759,46%1022,12
K-91102164,497343759,46%2141,78
Vz. 44-171163,678583658,33%1723,91
StuG IV 5466,335253658,33%1302,87
Tiger I71424,578193551,43%2319,28
SU-85B4558,345863571,43%1841,20
T-1506942,777843560,00%1924,37
T28 Concept 71110,317313560,00%2014,47
AT 1581397,097603447,06%1542,28
Type 4 Chi-To6799,256343256,25%1807,96
IS-27973,506343240,63%1142,82
WZ-114 91608,008543056,67%1649,51
43 M. Toldi III 3168,803373063,33%873,30
STA-181262,148352972,41%2043,68
Ikv 65 Alt II6854,905802955,17%1685,94
Type 3 Chi-Nu5517,755462853,57%1639,04
11081588,688792853,57%1906,83
M374339,822892853,57%1282,31
ST-I91932,7510552882,14%2178,90
AMX 404191,523622759,26%682,35
AMX M4 mle. 54101828,937102751,85%1351,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6737,707182766,67%2221,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4414,964142556,00%1178,44
FV215b 101804,247262560,00%1575,84
KV-1S6928,408132576,00%2368,93
Grille 15102249,407652560,00%1713,52
O-I Experimental5802,467232454,17%1952,83
Char Mle. 75 91000,257992454,17%1391,67
Ikv 90 Typ B71347,138732360,87%2499,65
KV-15728,965992356,52%1900,87
BDR G1 B5664,334922152,38%1525,99
Ferdinand8971,246082142,86%912,39
Challenger7979,816912152,38%1425,21
Mäuschen92216,3811252180,95%2698,10
Cromwell6802,656232055,00%1774,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3354,602802055,00%1472,72
Ikv 1035545,853932040,00%1197,33
Super Hellcat 7657,305452045,00%776,33
Strv m/425511,425891968,42%1616,45
A-4361192,849851968,42%3685,55
XM57 81656,117361952,63%1442,32
Kunze Panzer 91896,426411952,63%2096,32
Type 1 Chi-He4362,005211850,00%1100,80
Pudel 6719,656471770,59%1373,75
SU-76M4379,944841752,94%1215,38
M8A14850,359711776,47%4060,50
B14291,442801625,00%686,09
P.44 Pantera81145,138051656,25%1460,87
M415406,632891637,50%462,37
Churchill VII61148,138761668,75%2460,72
Lorraine 155 mle. 5071082,506241662,50%1755,24
AT 771709,8810831668,75%2906,33
121101795,276371520,00%1316,93
T-463199,642161450,00%828,59
AMX 13 F3 AM61002,297461457,14%1745,78
M3 Lee4195,232711369,23%785,45
P.43 ter7760,006581250,00%991,53
AT 25720,756661258,33%2254,23
IS-2-II81094,677041258,33%1310,99
Type 97 Te-Ke 2183,272271163,64%1041,79
Type 95 Ji-Ro6896,206181060,00%1573,69
AMX 65 t81080,607631060,00%1345,25
Waffenträger auf E 100101670,904961030,00%783,14
Object 705A102994,509551050,00%2645,93
VK 168.01 Mauerbrecher 81433,507161060,00%1776,24
Type 5 Chi-Ri7906,11770966,67%1482,17
P.435485,00528966,67%1440,08
Kranvagn102347,44653922,22%1713,80
AT 861440,11985966,67%4419,49
T-28E with F-30 4382,67464977,78%983,28
Object 432U11999,88616837,50%458,82
ST vz. 394418,43507771,43%1796,73
Crusader6404,86419757,14%1200,15
Sav m/434196,14334742,86%312,04
T3 HMC2315,00411757,14%1667,36
T56 GMC3325,17483683,33%1349,39
GSOR the TANK 92135,67744650,00%2021,12
Valentine II 4339,00414650,00%1132,36
T-345566,00493540,00%1534,89
Lago4116,80307560,00%284,86
Type 97 Chi-Ha3310,605605100,00%1396,27
AMX 383153,80261520,00%269,59
VK 45.02 (P) Ausf. A81356,20466540,00%1265,81
IS-M81745,201026580,00%2687,40
Patton the Tank 9963,80508540,00%799,88
KV-220-2 51049,2011765100,00%2356,91
LT vz. 352120,75137475,00%570,94
Panzerjäger I2103,00180475,00%408,33
CS-4471559,25799475,00%2829,41
M5 Stuart4339,25558475,00%1175,79
Comet7834,50716475,00%1365,26
Somua SAu 404263,75304450,00%531,13
M4 Improved 5616,75882475,00%1961,20
Chi-Ni2154,67336366,67%769,43
TKS z n.k.m. 20 mm 2383,00655366,67%3023,98
LT vz. 38369,00125333,33%3,10
M7 Priest3280,33246366,67%811,77
M24E2 Super Chaffee 6758,67809366,67%3023,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 299,00159366,67%433,68
113 Beijing Opera 101746,33779366,67%1505,99
T-284223,50370250,00%562,13
Grant4419,50265250,00%1311,96
M2 Light2327,008112100,00%1938,73
T1 HMC2151,002442100,00%933,90
ARL V396118,50229250,00%119,38
Durchbruchswagen 24326,50347250,00%923,21
Object 777 Version II 92433,50957250,00%1789,80
MTLS-1G14 3532,50593250,00%2334,40
Heavy Tank No. VI 61268,50864250,00%2957,63
AC 1 Sentinel 4673,507772100,00%3754,94
Excelsior 5560,00628250,00%1118,78
Fiat 30001153,002151100,00%768,54
Strv m/40L3236,004531100,00%965,80
Valentine3742,009261100,00%4541,44
AT-12354,007921100,00%2263,92
T2 Medium Tank2281,003921100,00%2138,88
SU-2-122 5107,002991100,00%261,00
KV-1SA 50,0018310,00%0,00
T-116 3142,003771100,00%560,62
Pz.Sfl. IC 4978,0013141100,00%4320,77
T-45 290,0015010,00%150,85
L-60 280,0015210,00%185,83
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4697,006701100,00%2566,21

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 15.12.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.12.2023
Lähti: 13.12.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.12.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.1.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.2.2019
Lähti: 27.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.3.2020
Lähti: 19.4.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.9.2019
Lähti: 17.12.2019
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 10.6.2021
Lähti: 6.1.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 28.2.2019
Lähti: 23.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.9.2019
Lähti: 28.9.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.12.2019
Lähti: 6.1.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.4.2021
Lähti: 8.6.2021
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 18.6.2020
Lähti: 8.1.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 3.1.2018
Lähti: 24.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2017
Lähti: 24.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.12.2019
Lähti: 6.1.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.12.2017
Lähti: 3.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.11.2017
Lähti: 28.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.11.2017
Lähti: 22.11.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 25.9.2017
Lähti: 27.10.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 23.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.3.2017
Lähti: 9.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.2.2017
Lähti: 11.3.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.1.2017
Lähti: 10.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.12.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.12.2016
Lähti: 7.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.10.2016
Lähti: 27.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2015
Lähti: 4.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.7.2015
Lähti: 17.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.6.2015
Lähti: 14.7.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.2.2015
Lähti: 6.6.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 29.12.2014
Lähti: 2.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2014
Lähti: 20.11.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.8.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.8.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.7.2014