LocalHero70

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33917033205
Ø Taso8,360,009,919,08
Voitot1599947,17%00,00%1648,48%9043,90%
Häviöitä1737951,24%00,00%1648,48%10953,17%
Tasapelejä5391,59%00,00%13,03%62,93%
Taisteluja selvitty828924,44%00,00%1030,30%5526,83%
Vaunuja tuhottu229920,6800,00160,481220,60
Tuhoamissuhde0,900,000,700,81
Vaunuja havaittu331970,9800,00401,211310,64
Vahinkoa aiheutettu1.046,970,001.319,061.226,92
Valtauspisteitä299430,8800,00541,641010,49
Puolustuspisteitä87790,2600,0000,0070,03
Kokemus662,290,00772,00674,51
WN7836,560,00731,63681,17
WN8979,990,001164,83912,36
Yhteensä
Taisteluja33917
Ø Taso8,36
Voitot1599947,17%
Häviöitä1737951,24%
Tasapelejä5391,59%
Taisteluja selvitty828924,44%
Vaunuja tuhottu229920,68
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu331970,98
Vahinkoa aiheutettu1.046,97
Valtauspisteitä299430,88
Puolustuspisteitä87790,26
Kokemus662,29
WN7836,56
WN8979,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja33
Ø Taso9,91
Voitot1648,48%
Häviöitä1648,48%
Tasapelejä13,03%
Taisteluja selvitty1030,30%
Vaunuja tuhottu160,48
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu401,21
Vahinkoa aiheutettu1.319,06
Valtauspisteitä541,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus772,00
WN7731,63
WN81164,83
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja205
Ø Taso9,08
Voitot9043,90%
Häviöitä10953,17%
Tasapelejä62,93%
Taisteluja selvitty5526,83%
Vaunuja tuhottu1220,60
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu1310,64
Vahinkoa aiheutettu1.226,92
Valtauspisteitä1010,49
Puolustuspisteitä70,03
Kokemus674,51
WN7681,17
WN8912,36
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja101000
Voitot3231,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6665,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2120,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu390,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,490,000,000,00
Vaunuja havaittu400,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.242,210,000,000,00
Valtauspisteitä280,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0100,0000,0000,00
Kokemus492,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja101
Voitot3231,68%
Häviöitä6665,35%
Tasapelejä32,97%
Taisteluja selvitty2120,79%
Vaunuja tuhottu390,39
Tuhoamissuhde0,49
Vaunuja havaittu400,40
Vahinkoa aiheutettu1.242,21
Valtauspisteitä280,28
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus492,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot1244,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1451,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty829,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu451,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.019,930,000,000,00
Valtauspisteitä160,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1124,1500,0000,0000,00
Kokemus645,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot1244,44%
Häviöitä1451,85%
Tasapelejä13,70%
Taisteluja selvitty829,63%
Vaunuja tuhottu120,44
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu451,67
Vahinkoa aiheutettu1.019,93
Valtauspisteitä160,59
Puolustuspisteitä1124,15
Kokemus645,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19410030
Voitot84243,38%00,00%00,00%930,00%
Häviöitä107455,33%00,00%00,00%2170,00%
Tasapelejä251,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty54027,82%00,00%00,00%723,33%
Vaunuja tuhottu8990,4600,0000,0090,30
Tuhoamissuhde0,640,000,000,39
Vaunuja havaittu20191,0400,0000,00341,13
Vahinkoa aiheutettu1.208,700,000,001.166,20
Valtauspisteitä34571,7800,0000,00130,43
Puolustuspisteitä41132,1200,0000,00321,07
Kokemus651,960,000,00476,93
Yhteensä
Taisteluja1941
Voitot84243,38%
Häviöitä107455,33%
Tasapelejä251,29%
Taisteluja selvitty54027,82%
Vaunuja tuhottu8990,46
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu20191,04
Vahinkoa aiheutettu1.208,70
Valtauspisteitä34571,78
Puolustuspisteitä41132,12
Kokemus651,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja30
Voitot930,00%
Häviöitä2170,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty723,33%
Vaunuja tuhottu90,30
Tuhoamissuhde0,39
Vaunuja havaittu341,13
Vahinkoa aiheutettu1.166,20
Valtauspisteitä130,43
Puolustuspisteitä321,07
Kokemus476,93

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja160000
Voitot6037,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9961,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3119,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu650,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu970,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.245,690,000,000,00
Valtauspisteitä1250,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1280,8000,0000,0000,00
Kokemus585,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja160
Voitot6037,50%
Häviöitä9961,88%
Tasapelejä10,63%
Taisteluja selvitty3119,38%
Vaunuja tuhottu650,41
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu970,61
Vahinkoa aiheutettu1.245,69
Valtauspisteitä1250,78
Puolustuspisteitä1280,80
Kokemus585,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (213)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 8979,50700464647,05%1022,28
Manticore10866,14653110043,00%837,43
CS-52 LIS 8946,45651108145,33%965,64
GSOR 1008 81124,1166787946,87%1052,14
Grille 15101318,2960263445,11%779,42
Škoda T 56 81098,1468353444,01%848,87
FV4005 Stage II101201,3857852945,56%745,56
WZ-132-110865,0165352245,40%789,26
Pz.Kpfw. V/IV 5762,5578245953,81%1177,03
Kpz. Erich Konzept I 91202,8267843547,13%854,46
Char Futur 4 91399,7274341247,82%1163,23
IS-3A 81294,0679640648,52%1359,35
Object 430U101330,8571139149,36%905,87
T78 6711,5757039144,76%908,36
Bisonte C45 8958,1172336250,55%922,72
Conqueror Gun Carriage10933,9857234546,67%611,22
Type 64 6513,0256634347,52%1211,18
T-54 first prototype 81156,3976832755,35%1607,81
Bat.-Châtillon 12 t8479,8058331844,97%675,04
60TP Lewandowskiego101632,2173131749,84%1119,57
WZ-111 model 5A101635,2768031444,90%1179,45
Object 140101367,4869030843,51%942,15
122 TM 81043,9670529449,66%1047,83
AMX 12 t6667,1166228554,39%2045,01
Leopard 1101434,5765827744,40%977,02
AAT60 8975,3362827145,02%843,44
50TP prototyp 81311,4578027050,74%1467,74
Kpz. 3 GST Turm 81108,7867326951,67%1021,20
Bat.-Châtillon 25 t101422,5371025846,12%1037,27
E 25 7814,4161924946,99%1067,32
WZ-132A9658,3159324350,21%800,70
112 81015,6076624356,38%1129,11
Super Hellcat 7693,3057624250,41%959,17
T-34-85M 6684,5063023853,36%1089,53
WZ-111 model 1-491960,7785223452,56%2122,12
Vz. 55101734,0768723242,67%1102,39
WZ-1328629,9456722644,25%911,67
SU-10061027,5464622353,81%2075,96
Kunze Panzer 9984,1158321440,19%672,98
Kampfpanzer 50 t 91112,2667520846,15%724,33
Object 43091279,3073320748,79%1100,03
CS-63101441,4672920550,73%983,78
T110E4101603,0065120540,49%930,03
Kampfpanzer 07 RH 8631,8961019948,24%610,44
UDES 1691026,5363619845,96%779,73
M48A5 Patton101443,7368418943,92%935,16
Charioteer8701,6853818942,33%533,16
VK 45.03 7807,5765018949,21%977,41
Kranvagn101549,1375518551,89%1084,42
T110E5101501,9676217848,88%1030,45
T28 Prototype8971,3265117352,60%951,47
T328879,5263017140,35%785,40
T92 HMC101116,3260417145,03%825,98
FV2078954,5560616845,83%946,03
BZ-75101616,0977316452,44%1069,81
WZ-111-1G FT8842,2057616346,01%744,03
Object 268 Version 4101264,8763016346,63%681,61
Emil II91238,4368416042,50%899,84
AMX M4 mle. 54101399,4772715945,91%844,34
SU-1018847,9758115749,68%789,81
FV217 Badger101586,5275515749,04%963,16
Leo7596,0158015648,08%815,97
UDES 15/16101294,2361815337,25%699,88
E 50 Ausf. M101382,1369315043,33%892,66
IS-38929,7066814648,63%883,01
CS-5991109,5871114652,74%973,33
WZ-111G FT91498,8670614647,26%1061,69
BZ-6891092,9963614641,78%715,41
AE Phase I 91116,8968614445,83%877,06
T-448931,1366214246,48%1108,46
Object 70491382,9968714247,89%992,55
IMT 81068,5367414245,77%989,30
TVP T 50/51101139,9657413836,96%643,43
TNH T Vz. 519979,8858413833,33%597,30
CS-538719,8158313844,20%806,08
DBV-152 101715,7568913847,10%1088,25
IS-7101696,1580513648,53%1252,85
Object 268101406,1767213351,88%874,25
Ho-Ri 28902,5159613145,80%816,13
VCS 6x6 TS 90 9633,6865913050,00%750,69
E 100101485,1972012949,61%966,78
E 5091061,3067312944,96%779,92
M10391294,5172512747,24%1191,37
E 7591216,8268212641,27%963,81
Panther II8700,1157212546,40%743,72
Emil I8831,6562812441,94%739,61
BZ-1668736,0257612446,77%627,98
Tiger II8997,3570012255,74%1107,35
FV380591231,0465012047,50%1065,07
FV4004 Conway9895,6055312043,33%573,12
LHMTV8538,8260112047,50%809,91
WZ-1317821,0264611846,61%1716,18
Mars 81113,3069611845,76%1063,58
T-549834,3661611745,30%635,83
ISU-15281368,3167611551,30%1390,65
Leichttraktor1274,1860711462,28%1905,05
UDES 14 Alt 58966,9565711346,90%1145,38
T25/27744,1158411350,44%912,02
SU-15271241,3371311157,66%1870,28
Crusader 5.5-in. SP7733,7764011156,76%1054,90
Object 907 101619,6079510949,54%1181,39
Object 70591284,2474910946,79%1109,26
Škoda T 5091476,4464510538,10%1208,23
TNH 105/10008891,8361510240,20%908,28
Ho-Ri 191145,9061910247,06%762,19
Stridsyxa 81129,2269310047,00%946,95
Excalibur 6612,775479947,47%829,15
T-1091308,797529749,48%1163,18
Challenger7683,005649650,00%854,66
XM57 81382,566779640,63%1084,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81056,396019546,32%922,57
Object 26391127,006359546,32%775,34
59-166456,055189348,39%1315,88
Chi-To SP7781,085889350,54%773,68
FV226 Contradictious 8834,875749337,63%507,54
T297924,366899244,57%1045,17
BZ-587834,336289142,86%948,27
Waffenträger auf Pz. IV91154,746169145,05%887,00
AMX M4 mle. 5191519,767738750,57%1166,38
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6506,185948460,71%1328,93
50TP Tyszkiewicza91737,108408256,10%1613,99
GSR 3301 Setter7395,434718134,57%641,09
M40/M438712,414777832,05%463,29
Krupp-Steyr Waffenträger 7651,445327750,65%724,81
M53/M559805,975737642,11%559,24
Tiger I7996,367367549,33%1266,09
IS-M81283,848007553,33%1530,34
T3091372,086117447,30%1014,07
113101632,037037149,30%1334,87
GSOR 3301 AVR FS9551,486327146,48%671,48
Strv 746455,824636842,65%694,46
Jagdpanzer E 90 91417,256986845,59%1035,51
StuG III Ausf. G5424,703296734,33%743,55
T-34-856599,375266749,25%1030,06
Leopard Prototyp A9692,485696543,08%394,31
IS7919,487466459,38%1272,22
Sturer Emil7737,775756456,25%1032,89
KV-1S6736,446176450,00%1336,09
Coccodrillo 101639,787846355,56%1078,26
M66648,655276243,55%822,11
WZ-113G FT101384,326056241,94%683,69
Pz.Kpfw. 5581475,827896246,77%1187,86
Indien-Panzer8821,165856142,62%864,84
53TP Markowskiego81207,976686045,00%1284,13
TS-60 91094,396065743,86%725,78
Type 586594,215715662,50%1136,92
CS-447782,656765554,55%1138,56
Char de transition 6557,395395451,85%780,44
Achilles6414,794095345,28%546,24
VK 30.02 (D)7559,735975257,69%779,41
Type 95 Ji-Ro6566,524615248,08%848,02
45TP Habicha71077,737044961,22%1502,54
T-34-2G FT7731,125824948,98%894,38
Object 705A101339,206644934,69%668,04
ISU-152K 81008,376234948,98%970,66
P.44 Pantera8927,476594748,94%1021,70
AMX 13 757696,067914765,96%1677,74
Prototipo Standard B91275,856244636,96%936,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91358,157834654,35%1345,87
Strv m/425345,403244531,11%676,16
Vz. 68 Squall 8389,825744459,09%625,68
Vz. 60S Dravec 101248,937604151,22%645,87
VK 30.02 (M)6481,244854136,59%609,33
M127606,235484045,00%597,54
Vz. 44-17888,546923951,28%1068,45
M18 Hellcat6758,495773748,65%1289,88
KV-15696,625763759,46%1563,76
AMX 65 t81031,247913764,86%1276,15
TT-130M 91261,787663754,05%1123,74
Sentinelle 91242,436833743,24%851,53
T-437607,116723565,71%1073,84
M446308,403713542,86%276,12
Object 277101898,698423557,14%1425,09
AT 25264,353173438,24%358,78
SU-100M17979,247083455,88%1521,46
T1 Heavy5557,564563228,13%1013,70
Rheinmetall Skorpion G 8883,665983243,75%726,32
Projet Louis 9608,535653237,50%508,62
M-III-Y81378,818513154,84%1572,52
B.U.G.I.6723,106232951,72%1329,37
M-VI-Y91431,468772864,29%1483,06
Nergal 8837,406192548,00%705,18
Cobra 91043,136752445,83%777,88
P.43 bis6903,306202339,13%1639,17
BZT-70 101882,748102352,17%1181,10
Nashorn6596,144892245,45%868,94
Ares 90101237,775422222,73%615,67
XM69 Hacker111233,956912245,45%595,80
SU-855791,103892123,81%1757,72
P.43 ter71218,559322065,00%2105,48
Bishop5753,895121855,56%1867,14
SPHT 91045,946321844,44%547,00
Wz. 64GC Bzyg 101693,245961723,53%950,84
AMX ELC 901 6429,475401560,00%1050,39
Dicker Max 6488,505011464,29%825,21
Type T-345463,834811266,67%1229,43
FV3046541,503641233,33%675,98
GSOR the TANK 9774,835251241,67%474,69
T-50-2 6304,365841154,55%746,39
T77 81196,807331050,00%1198,87
Heavy Tank No. VI 6571,505771040,00%772,15
M-V-Y101664,00684933,33%1051,94
Valiant 5591,78628955,56%1358,10
T207765,71619757,14%1095,24
Rambo 9808,43524728,57%384,89
StuG III Ausf. B4698,40480560,00%2094,29
Windhund 81189,6036250,00%943,19
SMV CC-64 Vipera 8389,80392520,00%101,80
Stone Sentinel 81381,80840540,00%1233,87
Renault NC-311193,5015020,00%1073,30
Carro da Combattimento 45 t 10469,0030210,00%34,93
KV-220-2 51398,0014781100,00%3199,19
Cromwell B 6282,003891100,00%461,63

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.12.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.3.2025
Lähti: 15.12.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.7.2024
Lähti: 12.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.7.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 24.8.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.6.2021
Lähti: 23.7.2021
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 10.6.2021
Lähti: 21.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.8.2020
Lähti: 4.9.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.10.2020
Lähti: 9.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.7.2021
Lähti: 22.8.2021