LittleDestroyer03

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.6.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja139151490373
Ø Taso7,529,508,629,08
Voitot721751,86%964,29%5561,11%21557,64%
Häviöitä651146,79%535,71%3336,67%15641,82%
Tasapelejä1871,34%00,00%22,22%20,54%
Taisteluja selvitty406229,19%642,86%4044,44%13235,39%
Vaunuja tuhottu123190,89211,501141,273871,04
Tuhoamissuhde1,252,632,281,61
Vaunuja havaittu147371,06161,141361,516091,63
Vahinkoa aiheutettu1.359,382.723,642.239,542.022,11
Valtauspisteitä77970,5600,00100,111970,53
Puolustuspisteitä53590,3900,0000,00620,17
Kokemus647,581.043,431.045,08928,81
WN71237,331802,141716,231469,72
WN81760,182810,122789,832318,67
Yhteensä
Taisteluja13915
Ø Taso7,52
Voitot721751,86%
Häviöitä651146,79%
Tasapelejä1871,34%
Taisteluja selvitty406229,19%
Vaunuja tuhottu123190,89
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu147371,06
Vahinkoa aiheutettu1.359,38
Valtauspisteitä77970,56
Puolustuspisteitä53590,39
Kokemus647,58
WN71237,33
WN81760,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja14
Ø Taso9,50
Voitot964,29%
Häviöitä535,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty642,86%
Vaunuja tuhottu211,50
Tuhoamissuhde2,63
Vaunuja havaittu161,14
Vahinkoa aiheutettu2.723,64
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.043,43
WN71802,14
WN82810,12
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja90
Ø Taso8,62
Voitot5561,11%
Häviöitä3336,67%
Tasapelejä22,22%
Taisteluja selvitty4044,44%
Vaunuja tuhottu1141,27
Tuhoamissuhde2,28
Vaunuja havaittu1361,51
Vahinkoa aiheutettu2.239,54
Valtauspisteitä100,11
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.045,08
WN71716,23
WN82789,83
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja373
Ø Taso9,08
Voitot21557,64%
Häviöitä15641,82%
Tasapelejä20,54%
Taisteluja selvitty13235,39%
Vaunuja tuhottu3871,04
Tuhoamissuhde1,61
Vaunuja havaittu6091,63
Vahinkoa aiheutettu2.022,11
Valtauspisteitä1970,53
Puolustuspisteitä620,17
Kokemus928,81
WN71469,72
WN82318,67
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja81000
Voitot3846,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4150,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2328,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu490,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu250,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.441,940,000,000,00
Valtauspisteitä370,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä620,7700,0000,0000,00
Kokemus491,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja81
Voitot3846,91%
Häviöitä4150,62%
Tasapelejä22,47%
Taisteluja selvitty2328,40%
Vaunuja tuhottu490,60
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu250,31
Vahinkoa aiheutettu1.441,94
Valtauspisteitä370,46
Puolustuspisteitä620,77
Kokemus491,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot2100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu894,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus952,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu894,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus952,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16000
Voitot425,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1275,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty425,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu120,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu286,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus171,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16
Voitot425,00%
Häviöitä1275,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty425,00%
Vaunuja tuhottu90,56
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu120,75
Vahinkoa aiheutettu286,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus171,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot428,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1071,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty535,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu181,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu366,570,000,000,00
Valtauspisteitä151,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus191,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot428,57%
Häviöitä1071,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty535,71%
Vaunuja tuhottu40,29
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu181,29
Vahinkoa aiheutettu366,57
Valtauspisteitä151,07
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus191,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja398000
Voitot21253,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17543,97%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17243,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2820,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu3740,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.353,150,000,000,00
Valtauspisteitä4761,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2260,5700,0000,0000,00
Kokemus517,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja398
Voitot21253,27%
Häviöitä17543,97%
Tasapelejä112,76%
Taisteluja selvitty17243,22%
Vaunuja tuhottu2820,71
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu3740,94
Vahinkoa aiheutettu1.353,15
Valtauspisteitä4761,20
Puolustuspisteitä2260,57
Kokemus517,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45000
Voitot2760,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1840,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1942,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu320,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu340,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.989,040,000,000,00
Valtauspisteitä190,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä120,2700,0000,0000,00
Kokemus683,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja45
Voitot2760,00%
Häviöitä1840,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1942,22%
Vaunuja tuhottu320,71
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu340,76
Vahinkoa aiheutettu1.989,04
Valtauspisteitä190,42
Puolustuspisteitä120,27
Kokemus683,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (255)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T14 5444,9238349247,97%882,83
G.W. E 100101328,3661444747,20%1006,94
ELC EVEN 90 8720,8472643653,21%1572,61
Strv S1 81993,3580532952,89%2338,53
AMX 13 105101774,9479727855,04%2243,95
Forest Spirit 81917,1487227855,76%2046,17
FV215b (183) 102316,5673122550,67%1829,15
T-34-856446,8133921646,30%748,21
AMX 13 757443,9037521248,11%796,38
E 100102778,2882621258,96%2474,14
Vz. 68 Squall 81108,6375520849,52%2278,91
Tiger II81103,4255420145,27%1124,63
Lorraine 40 t 81765,7379219957,29%2209,84
Tiger (P)7727,6645919644,90%862,41
T-437496,8034119542,56%629,00
XM57 82268,96108519365,28%2552,42
Tiger I7802,5240017549,71%992,69
E 7591854,9068917455,75%1812,32
AMX 50 Foch (155) 102516,7474117447,13%2017,61
AMX 13 9091315,0155715347,06%1893,30
VCS 6x6 TS 90 91141,6873415349,02%1625,79
112 81641,7473114956,38%2193,10
Super Hellcat 71248,2660214755,78%2027,59
Grille5214,4117714542,76%242,84
AMX 12 t6351,4934114447,92%813,48
T-505155,9726114351,75%400,37
Bat.-Châtillon 25 t102435,3083214256,34%2194,92
T-345232,5023513847,10%445,63
GSOR 1008 81905,8483213449,25%2181,58
Object 430U102959,9296513155,73%2813,23
Hummel6269,9522613041,54%172,83
LT-432 8753,6373413056,15%1499,66
Strv 103B103015,9583412954,26%2384,73
AMX ELC bis5219,2525912147,11%548,82
Strv 103-092103,6686211762,39%2099,85
M4A1 Sherman5323,7227711342,48%706,62
T-448456,1433110942,20%370,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,4823410537,14%662,45
G.W. Tiger91280,0059910149,50%1083,96
M-V-Y102718,8392910057,00%2486,37
IS-7103292,4411219565,26%3173,99
G.W. Panther7960,404449547,37%1069,79
Rheinmetall Skorpion 81694,327529047,78%1753,52
VK 30.01 (D)6340,853268942,70%448,67
VK 30.01 (P)6291,972388639,53%240,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 82091,3610028459,52%2688,10
T110E5103217,3211188262,20%3058,67
Pz.Kpfw. III/IV5286,213048148,15%672,78
Mäuschen91898,217798154,32%1709,92
T26E5 81651,367858047,50%2433,39
FV226 Contradictious 82189,5810487953,16%2341,51
11081588,597867339,73%1764,23
T-50-2 6824,055797358,90%2555,79
AMX 13 57 GF 71370,7510087349,32%3016,35
E 5091876,358267243,06%1701,56
Pz.Sfl. IVb4192,162217051,43%468,70
Bat.-Châtillon 12 t8936,066757048,57%1659,60
M3 Lee4200,422026946,38%598,33
A-205135,512316863,24%415,87
UDES 0381480,047376848,53%1675,24
Type T-345389,093326842,65%977,32
Ares 8592094,788056845,59%2149,78
M5A1 Stuart4130,422196752,24%298,16
Panther II81210,636526741,79%1443,56
G.W. Tiger (P)81136,736116663,64%1359,37
Object 432U113504,6211286660,61%3151,93
King Tiger (Captured) 71521,977906666,67%2344,09
Ferdinand81776,088306440,63%1834,05
SU-855295,602376347,62%548,00
Controcarro 1 Mk. 291785,028456358,73%1642,66
WZ-111 model 1-492082,379926261,29%2257,77
Char Mle. 75 91921,668906155,74%2647,02
Škoda T 56 82162,7710346154,10%2321,30
Object 43092196,458386061,67%2338,98
Object 752 92893,6811386055,00%2795,65
Jagdpanzer E 90 92344,199125950,85%2124,76
M46 Patton91932,028855853,45%1978,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4121,192295756,14%296,47
SU-85B4210,732225653,57%428,19
Bat.-Châtillon 25 t AP92058,428435547,27%2253,50
SMV CC-6781364,286955455,56%1525,77
Indien-Panzer81479,898055352,83%2005,77
T-34-281757,109015250,00%2624,92
M10392548,2910225250,00%2829,78
T3282125,2411155164,71%3086,47
Type 586458,493675154,90%834,41
M-III-Y81216,766975046,00%1314,58
Maus102155,319304967,35%1717,98
SU-14-281111,567584860,42%1270,35
Leopard Prototyp A92517,949574856,25%2742,55
BZT-70 102934,289694763,83%2127,23
Chrysler K GF 81714,177484759,57%2132,19
SU-15271377,027544654,35%1986,15
AMX 50 12092139,359164654,35%2144,09
BT-7 artillery 3317,894424665,22%1375,87
S-517927,226944546,67%1033,42
Somua SAu 404137,381764544,44%151,91
Turtle Mk. I 81793,138664566,67%2038,39
Kpz. 3 GST Turm 81970,959404454,55%2168,30
SPHT 92712,419974450,00%2303,48
Ares 90102123,679054254,76%1757,96
AMX 404127,511914156,10%389,45
M8A14198,272294148,78%356,94
T675315,082814052,50%597,92
E 50 Ausf. M102407,238944057,50%2171,50
Churchill III 5436,233794035,00%737,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81700,269323951,28%2129,52
T-463126,161553852,63%407,48
Stinger 103079,6110703876,32%2272,82
AMX 50 10081476,437493751,35%1599,67
IS-M82038,8410073759,46%2728,78
IS-6 B 82117,058433762,16%3253,01
AMX M4 mle. 49 81569,306823756,76%2035,46
GSOR the TANK 91606,898053655,56%1693,92
SMV CC-5671205,806253554,29%1798,86
BZ-75103011,809563560,00%2529,38
M-VI-Y91823,868493557,14%2050,11
Somua SM 81990,409283554,29%2307,74
Renault UE 573156,501513435,29%281,64
Jagdpanzer E 100102830,597623450,00%2186,01
Ares 7582036,9711723461,76%2959,49
Windhund 81677,976873342,42%1583,77
122 TM 82017,488673339,39%2233,29
KV-5 81348,978053246,88%1481,79
FCM 36 Pak 40 3183,132233141,94%264,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 287,162243161,29%349,62
T 55A 92478,1010283154,84%2758,38
BT-74151,132113050,00%388,52
Lorraine 39L AM3108,031193033,33%93,21
T-1092188,598732944,83%2246,64
VK 100.01 (P)81261,177362958,62%1547,05
Obsidian 81687,388432951,72%2237,99
Valiant 5635,176582951,72%1324,23
SU-76M4148,571482842,86%189,40
T-34-171186,597862755,56%1906,49
ISU-15281460,227392751,85%1551,26
AMX M4 mle. 54102977,309752759,26%2555,25
T2971745,5810292665,38%2869,10
IS-382217,9610442552,00%3284,30
Wespe387,521762544,00%110,24
Tiger-Maus 92549,889922548,00%2389,36
IS-271433,968172454,17%1925,57
AMX 383127,711782454,17%309,33
Marder 38T4262,922642458,33%674,74
Char Futur 4 92635,5410032454,17%2660,01
M26 Pershing81200,658692365,22%1579,23
AMX M4 mle. 5192171,9110362373,91%1990,53
T2071657,279312245,45%2772,05
WZ-12092727,1410532259,09%3070,32
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6864,007002263,64%2299,39
Type 97 Chi-Ha3175,242162157,14%579,86
Ashbringer 103424,579982161,90%2791,52
Nergal 81625,299232157,14%1934,16
Panther71139,359192070,00%1935,20
Ikv 65 Alt II61037,554482040,00%1910,45
Controcarro 3 Minotauro103504,3510492065,00%2962,25
VK 30.02 (M)6887,507462060,00%2044,97
Excelsior 5487,854892055,00%865,87
Type 1 Ho-Ni II 4973,207432050,00%2343,09
T803113087,458742040,00%1914,68
SU-86814,955551952,63%1090,15
T3 HMC2109,211431942,11%253,63
WZ-111 model 5A102821,539411952,63%2149,67
Black Rock 112241,479011947,37%1378,32
KR-1111999,378031947,37%1089,65
Fantôme 92360,2111421989,47%2998,29
T56 GMC363,671321844,44%30,62
Renault G15180,061971729,41%209,33
Waffenträger auf E 100101889,947271758,82%1401,44
T-45 2396,595981752,94%2470,75
M4A3E8 Sherman6348,883681675,00%716,78
Leopard 1102475,069211656,25%2041,01
AE Phase I 92797,0611571662,50%3268,35
Type 2597 Chi-Ha3173,271681546,67%459,23
VK 45.02 (P) Ausf. B91514,608231560,00%1290,52
SARL 424211,072781560,00%670,28
Object 252U 82202,8010251553,33%2863,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,502771464,29%405,62
Marder II3171,931741435,71%344,62
Pz.Kpfw. II297,922101353,85%294,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3351,623821369,23%1757,96
KV-1SA 51058,467481361,54%2897,08
VK 168.01 (P) 81452,777651346,15%1673,73
SU-85I 51018,005461369,23%2483,88
SU-100M172228,0814181283,33%4541,77
ARMT 51161,678481258,33%3432,57
Taschenratte112804,088931241,67%1679,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4204,822351154,55%439,54
Pawlack Tank61318,455141145,45%2418,44
T-34-85M 61457,739671154,55%2655,32
T-26295,801071040,00%238,46
M2 Medium Tank3170,103651070,00%719,36
AT-1285,40771030,00%86,38
Renault FT AC2146,501871070,00%611,74
AMX 105 AM mle. 474387,802511050,00%1209,95
AS-XX 40 t113679,3011661070,00%3616,39
BT-22102,44173966,67%482,47
Hotchkiss H352103,44136922,22%263,95
T-284332,56250933,33%1056,44
Ikv 1035726,56510955,56%1871,49
Jagdtiger92561,89939944,44%2241,03
SU-122A5554,33384922,22%1082,04
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4664,56767955,56%1745,45
Eclipse 92644,221108955,56%3115,67
SU-1006682,50458862,50%1068,33
S35 CA5963,38554850,00%2033,87
G.Pz. Mk. VI (e)236,00114825,00%3,10
M-II-Y71629,631114850,00%2391,72
Pz.Kpfw. T 25 5324,63321850,00%701,50
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61105,38863862,50%2224,24
Stuart I-IV3158,00178757,14%589,24
VK 30.02 (D)72071,141413771,43%5576,76
Somua S353199,57300771,43%613,68
K-91-PT 91598,71698742,86%1182,41
Chi-Ni276,67112633,33%118,05
T 54D 92935,671341683,33%4095,84
Object 777 Version II 92459,831269683,33%2907,03
Type 1 Chi-He4193,20185540,00%315,23
Panzerjäger I2207,80192520,00%637,75
Semovente M43 Bassotto61166,006575100,00%2633,66
AMX AC mle. 4672144,601033560,00%4179,78
Pz.Kpfw. VII103276,60884540,00%2646,91
Patton the Tank 91118,40529540,00%768,39
Chi-Go 71980,801013540,00%3187,11
Grant458,00151450,00%108,42
Sav m/4341395,75730450,00%6085,87
M48A5 Patton104167,001254450,00%4985,70
Object 907 103392,00783425,00%2810,46
Strv m/40L3719,00371366,67%3357,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2101,00175366,67%516,27
Vickers Mk. E Type B2225,003163100,00%1184,88
Vz. 60S Dravec 104188,671297366,67%3931,02
Pz.Kpfw. II Ausf. G3145,672283100,00%588,35
T-29 3362,00488366,67%1313,69
SMV CC-64 Vipera 81858,33663366,67%2251,17
L-60 277,67180333,33%162,47
Vickers Medium Mk. I1117,50212250,00%498,85
M22151,00205250,00%600,50
Renault FT 75 BS240,506620,00%0,00
M2 Light220,5015020,00%0,00
121103137,00836250,00%2964,63
Cruiser Mk. III39,007220,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5688,0037020,00%1831,70
TKS z n.k.m. 20 mm 2210,0019410,00%826,45
MS-1167,002241100,00%369,82
Strv 107-12113987,0014701100,00%3098,51
AMX 50 B104973,0016881100,00%5345,68
Universal Carrier 2-pdr246,001821100,00%261,00
Pz.Kpfw. I20,00010,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5104,0020610,00%0,00
M-IV-Y 8329,0015210,00%41,42
Kunze Panzer 93610,0017311100,00%4683,55
T7 Combat Car 258,005710,00%12,00
StuG IV 50,002231100,00%261,00
121B 104267,0014781100,00%4737,68

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.6.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.6.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.2.2015
Lähti: 5.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.5.2021
Lähti: 4.6.2021