Lioon2000

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.9.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja511228101201
Ø Taso8,078,389,159,20
Voitot2462348,17%337,50%5049,50%9748,26%
Häviöitä2579950,47%562,50%5150,50%10150,25%
Tasapelejä7001,37%00,00%00,00%31,49%
Taisteluja selvitty1052120,58%225,00%3332,67%6331,34%
Vaunuja tuhottu355790,7050,63870,861700,85
Tuhoamissuhde0,880,831,281,23
Vaunuja havaittu587341,1570,881031,022051,02
Vahinkoa aiheutettu1.029,131.336,501.676,921.592,22
Valtauspisteitä261840,5100,00940,93990,49
Puolustuspisteitä202550,4000,00120,12150,07
Kokemus521,40662,50781,45724,84
WN7913,11740,111078,911015,87
WN81088,691272,101583,091470,24
Yhteensä
Taisteluja51122
Ø Taso8,07
Voitot2462348,17%
Häviöitä2579950,47%
Tasapelejä7001,37%
Taisteluja selvitty1052120,58%
Vaunuja tuhottu355790,70
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu587341,15
Vahinkoa aiheutettu1.029,13
Valtauspisteitä261840,51
Puolustuspisteitä202550,40
Kokemus521,40
WN7913,11
WN81088,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso8,38
Voitot337,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu70,88
Vahinkoa aiheutettu1.336,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus662,50
WN7740,11
WN81272,10
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja101
Ø Taso9,15
Voitot5049,50%
Häviöitä5150,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3332,67%
Vaunuja tuhottu870,86
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu1031,02
Vahinkoa aiheutettu1.676,92
Valtauspisteitä940,93
Puolustuspisteitä120,12
Kokemus781,45
WN71078,91
WN81583,09
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja201
Ø Taso9,20
Voitot9748,26%
Häviöitä10150,25%
Tasapelejä31,49%
Taisteluja selvitty6331,34%
Vaunuja tuhottu1700,85
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu2051,02
Vahinkoa aiheutettu1.592,22
Valtauspisteitä990,49
Puolustuspisteitä150,07
Kokemus724,84
WN71015,87
WN81470,24
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja297000
Voitot10033,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19264,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7926,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1820,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu2420,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu478,670,000,000,00
Valtauspisteitä2640,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1450,4900,0000,0000,00
Kokemus277,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja297
Voitot10033,67%
Häviöitä19264,65%
Tasapelejä51,68%
Taisteluja selvitty7926,60%
Vaunuja tuhottu1820,61
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu2420,81
Vahinkoa aiheutettu478,67
Valtauspisteitä2640,89
Puolustuspisteitä1450,49
Kokemus277,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja120000
Voitot5747,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6352,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5041,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu800,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu710,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu976,750,000,000,00
Valtauspisteitä560,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5334,4400,0000,0000,00
Kokemus568,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja120
Voitot5747,50%
Häviöitä6352,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5041,67%
Vaunuja tuhottu800,67
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu710,59
Vahinkoa aiheutettu976,75
Valtauspisteitä560,47
Puolustuspisteitä5334,44
Kokemus568,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja277000
Voitot12745,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14451,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9233,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1510,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu1590,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu721,360,000,000,00
Valtauspisteitä3241,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1570,5700,0000,0000,00
Kokemus429,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja277
Voitot12745,85%
Häviöitä14451,99%
Tasapelejä62,17%
Taisteluja selvitty9233,21%
Vaunuja tuhottu1510,55
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu1590,57
Vahinkoa aiheutettu721,36
Valtauspisteitä3241,17
Puolustuspisteitä1570,57
Kokemus429,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (283)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T499807,25574246248,05%1084,10
Char Futur 4 91702,93677196150,03%1651,63
Object 268 Version 4101743,08609183050,49%1293,16
Bat.-Châtillon 25 t101428,51580158045,19%1076,43
AMX 13 909691,07512136746,38%855,62
IS-38914,51523135444,76%916,81
KV-856715,64475120451,00%1313,14
Bat.-Châtillon 25 t AP91079,62542112745,79%960,50
M18 Hellcat6509,94352111944,68%751,65
TVP T 50/51101581,5757498945,80%1230,60
Object 25791190,4462294748,47%1049,63
Object 43091326,7161890347,29%1168,42
Object 430U101578,3863988250,79%1257,85
T-100 LT101049,9956282050,24%1207,35
T26E5 Patriot 8927,7369281951,28%1071,56
Progetto M40 mod. 65101686,2855379445,34%1241,91
Emil II91364,3662276451,31%1218,07
Leopard Prototyp A91338,2853375045,07%1151,85
SU-10181010,2753771647,91%1064,44
BT-7 artillery 3185,8626169752,51%645,89
AMX 50 Foch (155) 101786,5357766648,05%1281,79
SU-1006595,2340954846,90%974,09
T 55A 91379,2958751349,51%1320,69
AMX AC mle. 488919,0044250348,51%956,45
AMX 50 Foch9917,1648149644,76%573,86
Object 277101713,9363349249,80%1346,42
Rinoceronte101972,2265046149,89%1541,98
Panhard EBR 10510938,2760646150,33%1010,13
Cobra 91600,9768843646,79%1477,10
ISU-1528682,8845043547,13%508,48
Object 70491136,8049743443,09%695,60
Bat.-Châtillon 12 t8696,7557942451,42%1260,33
M48A5 Patton101661,4460040849,51%1255,53
M53/M5591104,2251239447,97%1031,86
Object 777 Version II 91617,7264938644,04%1518,85
T-448843,3851338445,83%1019,60
T698972,2651138352,22%1263,61
Cromwell6571,6843836252,49%1084,59
SU-1527612,8936034949,00%752,64
M41 Walker Bulldog8493,9639434849,71%733,68
T25/27447,9432234043,82%415,85
Charioteer81333,5362933953,98%1610,89
Jagdpanther7513,7535033047,27%484,33
M127561,4632931946,39%596,75
Leopard 1101449,4457431547,30%1059,73
Object 268101594,6255731450,32%1121,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3161,5429030949,84%733,25
Panhard EBR 909724,9557529647,64%963,21
Super Hellcat 7748,9947529649,32%1033,20
Object 26391306,9955628747,74%1026,43
VK 30.02 (D)7529,5746828651,40%713,05
Lorraine 40 t 81286,9067628347,00%1601,18
Strv 746531,6942428046,79%897,13
UDES 1691225,6554527948,39%1118,55
Vz. 71 Tesák101288,5875127943,73%1430,70
SU-100M17665,2947726651,88%821,74
Kunze Panzer 91666,8069326653,01%1755,61
IS7702,7153226546,04%849,63
UDES 15/16101859,3066225749,03%1506,33
Škoda T 5091302,0266524548,57%1152,54
AMX AC mle. 467567,0038623941,42%580,04
T-50582,6925723444,87%55,64
SU-263260,3822323252,59%714,34
Vz. 55101836,3062923144,16%1263,24
E 5091508,3567323151,52%1451,68
Prototipo Standard B91464,9558222845,61%1318,26
FV215b (183) 101769,9169422750,22%1306,97
T71 DA7433,6544122646,02%700,33
M40/M4381046,1958221445,79%1129,00
AMX 13 757341,9448421150,71%557,14
T54E191089,8446120648,54%898,91
Strv 103B101936,5065120252,48%1371,56
M415338,9423720045,50%376,01
UDES 14 Alt 58973,2961518851,06%1180,11
Controcarro 3 Minotauro101926,7973118854,26%1425,36
ARL V396445,9431917742,94%629,33
VK 30.01 (H)5423,2540117047,65%960,71
Panhard AML Lynx 6x68523,4647717049,41%804,86
Jagdpanzer IV6310,4628116650,60%397,67
FV4005 Stage II101486,8449516444,51%1090,82
Pz.Kpfw. III/IV5282,7632716150,93%670,05
T376392,7935615951,57%929,09
T-34-3 81269,6476115947,80%1589,89
XM551 Sheridan101037,4646615647,44%1068,32
AMX ELC bis5214,8635215447,40%586,97
BT-22131,4516915349,67%537,21
M446501,3532315351,63%808,99
M7 Priest3289,5223515250,00%795,54
ELC EVEN 90 8719,5363315149,67%1353,33
KV-15382,8234514746,94%672,95
Strv 103-091480,4959514647,26%1190,42
Vz. 64 Blesk8716,4862414149,65%1194,20
Kranvagn101252,5961013640,44%797,46
AMX 12 t6373,4048013652,21%888,48
T-34-856368,5635413446,27%518,11
M10 Wolverine5188,5023713141,22%164,14
Panther II81102,4951912952,71%1467,54
T-1506385,8436412946,51%450,76
T216286,8638512852,34%642,78
T-345152,9227512648,41%220,54
Emil I8900,0155912537,60%801,00
P.44 Pantera81029,6851812449,19%1301,98
Lorraine 155 mle. 507578,6440812340,65%493,63
Panther7796,2257811752,14%1297,81
SU-855268,4426311553,91%496,15
AMX 50 Foch B101674,1464911447,37%1178,90
Object 140101824,5474811246,43%1384,81
Controcarro 1 Mk. 291556,7974311044,55%1372,42
AMX 13 F3 AM6459,6539510353,40%607,70
Ares 90101469,717109946,46%1011,54
Škoda T 256582,874679848,98%1013,37
AE Phase I 91218,886259647,92%983,61
BT-7472,221329036,67%1,21
T56 GMC3180,221879052,22%517,92
S35 CA5340,032898940,45%510,38
59-166571,184148844,32%1732,62
K-91-PT 91569,976658853,41%1486,41
AAT60 81438,947128847,73%1594,28
TNH T Vz. 5191901,977568641,86%1788,21
60TP Lewandowskiego101549,247478551,76%1027,66
M75249,913038556,47%830,15
Lorraine 155 mle. 518916,205018540,00%793,18
T404174,262088543,53%220,01
StuG III Ausf. G5286,642348360,24%610,51
T1 Cunningham129,80918251,22%85,79
LPT-67 Šelma9888,556478243,90%1114,74
Crusader6211,382388149,38%473,73
Strv m/425292,303028048,75%638,53
Leo7633,254677944,30%829,91
M24 Chaffee5254,153177447,30%720,08
TVP VTU Koncept8693,814987342,47%683,36
M10 RBFM 5678,535297349,32%1456,28
M2 Light284,281627248,61%163,01
M374113,971277244,44%162,52
M5 Stuart4133,192747047,14%192,34
KV-26613,273777050,00%1009,72
IS-7101334,096326839,71%809,37
StuG III Ausf. B4222,362596744,78%377,89
A-20542,862106546,15%73,61
SMV CC-6781171,386506555,38%1318,33
Comet7578,054976550,77%806,65
KV-37290,603016538,46%71,57
Ikv 1035195,572716347,62%272,83
T110E5101917,278466350,79%1516,34
Somua SAu 404229,482866061,67%614,97
Vz. 58 Medvěd 91786,679045759,65%1650,51
AMX 13 105 AM mle. 505233,712405536,36%230,15
M3 Stuart3108,891775446,30%250,53
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6522,525215453,70%1262,88
T57 Heavy101517,775605339,62%903,23
E 50 Ausf. M101600,985755257,69%1382,20
SU-130PM 81427,257055244,23%1383,44
T-437661,254075154,90%1012,55
T-29 3172,822315052,00%488,86
T-46370,601764755,32%167,19
Grille5253,592344656,52%425,44
GSOR the TANK 91481,966814643,48%1430,52
Object 432U111581,227424647,83%1013,39
Ares 8591326,528214452,27%1270,57
T-284119,632834358,14%265,82
Covenanter5173,572484240,48%327,49
M24E2 Super Chaffee 6445,984544240,48%1061,71
STG Guard 81116,636664153,66%1294,64
Lago4189,132684042,50%374,68
AT 25332,202764047,50%676,87
Sturmpanzer II4324,362083933,33%982,39
AMX 105 AM mle. 474260,452653847,37%836,67
Jagdpanther II8346,812783638,89%78,42
AS-XX 40 t112116,897943650,00%1562,72
M4A3(76)W Sherman 6901,226583655,56%1668,48
Tiger I7441,143753537,14%304,08
AMX 404168,743193441,18%439,76
SU-18255,32773452,94%179,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J4194,122973354,55%437,24
SU-85B4207,332533354,55%401,78
ERAC 105 Proto 9989,417183250,00%1443,10
XM69 Hacker111451,196943246,88%748,03
Vz. 60S Dravec 102207,299383174,19%1528,87
Leichttraktor177,101162955,17%248,49
M5A1 Stuart4110,141902941,38%117,45
Progetto C50 mod. 6691295,936112941,38%1181,94
Strv fm/21112,39932846,43%45,94
S-517738,645792871,43%923,61
Birch Gun4230,112592871,43%881,03
T-109664,264272740,74%391,24
SMV CC-567831,505132657,69%1173,19
Gabler’s Destroyer 5466,645462556,00%1331,53
Char Mle. 75 91068,407382552,00%1480,18
StuG IV 5234,583352462,50%560,56
FV217 Badger101610,916302339,13%1012,24
Pz.Kpfw. II Luchs445,001852254,55%138,18
Tortoise91942,827742240,91%1677,73
T1E6 2163,002212245,45%699,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E351,381792152,38%121,19
Pz.Kpfw. II284,601822045,00%147,32
AMX 38337,001852050,00%93,27
Renault UE 573176,001702060,00%538,06
Churchill Crocodile 61047,308342055,00%1745,74
D1256,321271952,63%109,12
T1 HMC253,681141942,11%65,69
Lorraine 39L AM3142,581501942,11%271,64
VK 36.01 (H)6140,532541747,06%75,94
T3 HMC2141,122661752,94%532,46
MS-1136,13751637,50%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3120,632691681,25%451,63
Marder 38T4152,132251650,00%203,94
Ikv 723201,501951442,86%406,34
Progetto CC55 mod. 5481603,935011435,71%1683,48
T2971347,938801457,14%1886,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.439,711851435,71%0,00
Alecto4229,292611450,00%515,36
Pvlvv fm/4228,92551330,77%0,00
Renault FT117,75711258,33%157,60
Sturmpanzer I Bison3143,671581258,33%418,05
SU-76M4261,172991250,00%640,53
Löwe 8592,003841241,67%423,94
VK 30.02 (M)6364,453401136,36%353,83
AMX M4 mle. 49 Liberté 8754,406761060,00%740,83
Hotchkiss H352117,78163944,44%321,69
Cruiser Mk. IV4117,78260977,78%361,66
Cruiser Mk. III388,67184944,44%182,69
AT 86283,11266955,56%343,31
Sav m/434111,88226862,50%237,07
T28 Prototype8221,38239812,50%0,00
Chieftain/T95 81045,00632850,00%1209,19
MTLS-1G14 3232,38342837,50%710,92
Pz.Kpfw. 35 (t)2186,71337785,71%1235,65
T-262156,57176771,43%843,94
Marder II397,86166757,14%179,85
Waffenträger auf E 10010995,43580742,86%443,71
Pz.Sfl. IC 4184,86414757,14%451,47
Škoda T 45 71095,86804757,14%1298,34
T7 Combat Car 272,14161785,71%346,06
T28 Concept 7553,43320714,29%461,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3141,33216633,33%338,88
Indien-Panzer8503,1720960,00%354,96
Pz.Sfl. IVc5156,17204633,33%56,42
IS-2-II8707,67301616,67%466,83
Char de transition 6635,83505650,00%852,27
KV-4 KTTS 8936,67689633,33%778,70
M2 Medium Tank3137,003445100,00%516,44
Pz.Kpfw. I268,00136540,00%43,23
Windhund 8804,60708580,00%805,30
Lätt Stridsfordon 120 91396,60768560,00%1024,84
A46 6371,00347560,00%1115,25
D2360,0044425,00%0,00
Ikv 90 Typ B7596,0019340,00%643,72
UDES 038466,2520740,00%201,56
AT-1257,2579475,00%261,00
LTP 3154,2511840,00%498,04
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6960,25589425,00%1394,80
Fantôme 91353,75596425,00%1239,20
Fiat 3000136,001523100,00%261,00
B1418,67152366,67%249,96
T2 Medium Tank2232,67467366,67%1415,38
AMX 50 B101343,33709366,67%930,54
MT-2560,009330,00%0,00
Object 283 91253,0041430,00%1013,70
Vickers Medium Mk. I155,502362100,00%298,73
Kolohousenka169,0014620,00%88,83
Vickers Medium Mk. II263,00193250,00%136,30
Renault NC-3110,00720,00%0,00
Vickers Medium Mk. III315,50144250,00%81,30
Ikv 65 Alt II6145,50215250,00%118,48
VK 16.02 Leopard5131,00367250,00%245,20
Renault FT AC2102,0073250,00%215,17
KV-1SA 5637,00391250,00%1210,37
L-60 212,502562100,00%264,10
Excalibur 6846,50446250,00%1038,92
AMX 13 (FL 11) 5437,50523250,00%1617,02
TKS z n.k.m. 20 mm 299,004231100,00%528,76
4TP10,001091100,00%261,00
P.43 ter7503,0019510,00%430,37
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150,002271100,00%661,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5653,0046810,00%1477,28
Convert. Medium Tank T3 3586,005151100,00%2105,43
T-50-2 6440,003731100,00%1076,83
Patton the Tank 90,009610,00%0,00
Lago M38 3304,0023110,00%584,79
Valiant 5759,007721100,00%2297,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2120,004501100,00%559,56
T78 680,003041100,00%261,00
43 M. Toldi III 344,007110,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.9.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.9.2022
Lähti: 24.12.2024