Lib00r

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7527000
Ø Taso6,820,000,000,00
Voitot370449,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä374649,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä771,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225129,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu54720,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu63620,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu881,730,000,000,00
Valtauspisteitä126071,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä46610,6200,0000,0000,00
Kokemus447,860,000,000,00
WN7976,300,000,000,00
WN81132,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7527
Ø Taso6,82
Voitot370449,21%
Häviöitä374649,77%
Tasapelejä771,02%
Taisteluja selvitty225129,91%
Vaunuja tuhottu54720,73
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu63620,85
Vahinkoa aiheutettu881,73
Valtauspisteitä126071,67
Puolustuspisteitä46610,62
Kokemus447,86
WN7976,30
WN81132,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty250,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu563,500,000,000,00
Valtauspisteitä112,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus177,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu563,50
Valtauspisteitä112,75
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus177,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu507,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus66,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu507,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus66,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot826,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2273,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty413,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu230,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu501,400,000,000,00
Valtauspisteitä270,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus186,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot826,67%
Häviöitä2273,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty413,33%
Vaunuja tuhottu160,53
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu230,77
Vahinkoa aiheutettu501,40
Valtauspisteitä270,90
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus186,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja208000
Voitot9143,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11354,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8842,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1440,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu1420,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.051,940,000,000,00
Valtauspisteitä2631,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2671,2800,0000,0000,00
Kokemus443,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja208
Voitot9143,75%
Häviöitä11354,33%
Tasapelejä41,92%
Taisteluja selvitty8842,31%
Vaunuja tuhottu1440,69
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu1420,68
Vahinkoa aiheutettu1.051,94
Valtauspisteitä2631,26
Puolustuspisteitä2671,28
Kokemus443,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot750,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty428,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu80,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu754,860,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus213,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot750,00%
Häviöitä750,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty428,57%
Vaunuja tuhottu90,64
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu80,57
Vahinkoa aiheutettu754,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus213,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (91)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-15555,4640084154,22%1274,60
Löwe 81128,0159966551,88%1325,58
ST-I91347,2753647645,80%1136,65
T3091687,5155335352,69%1503,04
KV-48873,0246134944,13%860,07
T-1091421,9459233352,55%1506,14
T28 Prototype81376,9664631349,84%1599,92
KV-37771,8945430548,20%881,05
M18 Hellcat6760,5639328146,98%1414,14
IS-381272,8760421451,87%1524,71
T-1506475,4931821149,29%671,71
M5A1 Stuart4153,2227921049,05%370,02
T25/27947,0653219056,84%1478,72
KV-26464,6532317345,09%590,49
IS-4101457,2252015945,91%1012,38
Cromwell6456,8635915541,94%733,93
IS-7101696,2453114843,24%1320,38
T110E4101771,3348714845,27%1240,26
IS-3-II91248,6862614844,59%987,60
VK 30.01 (H)5409,7028514040,00%785,03
T-284122,4115410946,79%178,49
IS-2-II81075,9567110253,92%1232,65
M415321,102439354,84%430,85
Tiger I71019,535548953,93%1355,20
KV-856701,694338442,86%1190,69
IS71165,014898346,99%1609,47
ST vz. 394113,661658250,00%182,27
T675465,543128251,22%1005,25
T1 Cunningham1121,462147853,85%677,04
AMX ELC bis5190,452387439,19%370,60
T9591626,266126657,58%1357,42
Covenanter5214,253474860,42%660,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3171,731944456,82%480,41
T-463122,741344339,53%272,23
VK 36.01 (H)6876,775003966,67%1641,32
M8A14256,762983855,26%623,21
Crusader6162,862673740,54%207,38
T288957,334493040,00%773,78
Comet7344,623292657,69%451,56
Panhard AMD 178B6232,253402445,83%475,11
AMX 404152,091852339,13%355,53
Cruiser Mk. III391,171142334,78%162,14
AMX 38349,551322245,45%52,30
T1 HMC259,35882030,00%59,97
Durchbruchswagen 24266,453492060,00%776,97
T-26262,11891942,11%57,00
M2 Medium Tank339,421131942,11%18,47
Tiger II8886,506141844,44%828,02
M3 Lee4140,351691758,82%427,67
M374187,882431747,06%476,10
ST-II101740,595861747,06%1119,03
Vickers Mk. E Type B243,401161573,33%262,21
MS-1176,131251540,00%169,97
Cruiser Mk. IV495,73951533,33%28,37
Pz.Kpfw. II270,361011414,29%36,30
Type 2597 Chi-Ha3131,291771457,14%372,56
BT-7 artillery 378,151801369,23%269,29
T-127 3176,622271346,15%478,87
Type T-345185,542071338,46%205,20
T2 Medium Tank268,671161241,67%100,60
SU-1527445,44316933,33%314,48
T3 HMC2143,86217757,14%574,10
D1234,5747714,29%0,00
Renault NC-31133,6741616,67%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)215,3370650,00%112,29
LT vz. 38379,50141633,33%37,38
Škoda T 245166,80191540,00%178,70
M7 Priest3103,40248580,00%263,42
Type 97 Te-Ke 2100,80228580,00%512,85
ARL 446852,75530475,00%1347,89
Type 95 Ha-Go2113,50220475,00%554,25
TOG II* 6591,75403475,00%984,49
Super Hellcat 7827,2526140,00%983,86
T56 GMC3339,00515366,67%1463,89
M24E2 Super Chaffee 6325,3332130,00%630,50
Rheinmetall Skorpion G 8967,33379366,67%886,29
Renault Otsu131,67150333,33%0,00
Renault FT124,3370333,33%2,10
Object 27710584,00703250,00%271,29
Pz.Kpfw. III Ausf. J4325,004122100,00%1066,96
Light Mk. VIC 2102,50325250,00%398,17
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8662,0021620,00%402,85
Vickers Medium Mk. I196,50145250,00%363,38
Pz.Sfl. IC 4219,0024210,00%354,34
Gabler’s Destroyer 5453,0032910,00%1335,99
Hotchkiss H35225,002810,00%0,00
Heavy Tank No. VI 61124,0031610,00%1435,74
Leichttraktor10,00691100,00%261,00
SU-86239,0011110,00%41,89
T7 Combat Car 20,003610,00%0,00
Renault FT AC256,004510,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2015
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.8.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 31.3.2014